Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-11-08, 22:57

s4tch írta:
Krisz írta:
Azt tudja valaki, hogy Hámesz hogy került megint képbe?

úgy, hogy a nyáron eladjuk dybalát? mostanában mindig előre leigazoljuk azt, aki egy távozó sztárt pótolhat: dybala-tevez, khedira-vidal, pjanic-pogba, higuain-zaza.

annyi bajom van ezzel, hogy padoint viszont nem sikerült pótolni.

Zaza mióta sztár? Very Happy Egyébként értem, hogy mire gondolsz. Én egyelőre nem tartok Dybala távozásától, 3-4 szezon múlva már talán, de ő most még maradni fog.

Én nem örülnék a kolumbiainak, szerintem kacsa is az egész. Aki helyet követelne magának a Realban, szépen hozzák is szóba velünk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-11-08, 22:39

s4tch írta:
Krisz írta:
Azt tudja valaki, hogy Hámesz hogy került megint képbe?

úgy, hogy a nyáron eladjuk dybalát? mostanában mindig előre leigazoljuk azt, aki egy távozó sztárt pótolhat: dybala-tevez, khedira-vidal, pjanic-pogba, higuain-zaza.

annyi bajom van ezzel, hogy padoint viszont nem sikerült pótolni.

Akkor Decsejje mi?? Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-11-08, 18:55

Krisz írta:
Azt tudja valaki, hogy Hámesz hogy került megint képbe?

úgy, hogy a nyáron eladjuk dybalát? mostanában mindig előre leigazoljuk azt, aki egy távozó sztárt pótolhat: dybala-tevez, khedira-vidal, pjanic-pogba, higuain-zaza.

annyi bajom van ezzel, hogy padoint viszont nem sikerült pótolni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-11-08, 17:49

Én annyira nem vágyom Hámeszre (szerintem amúgy is kitaláció az egész, aki keveset játszik a Rejálban azt mindjárt összeboronálják velük, lásd tavaly Isco.), szerintem Pjanics jó lesz, de csak akkor ha szabadon játszhat és van aki elvégzi a piszkos munkát mellette, persze nem ártana ha a piszkosmunkás azért néha összjátékra is képes lenne....szóval inkább ide kell igazolni. Télen max Witsel jöhet, vele sokkal nem leszünk előbbre, bár Kebab és Stuaninho mostani teljesítményét lehet, hogy megugorja a bolondhajú holland. Viszont Bentancurnak nagyon örülnék (a rengeteg jutubos videó nem hazudhat), mert akkor lufifejnek is lenne cseréje, hogy néha pihenhessen. Nyáron viszont erős vérfrissítést várnék a középpályánkon, úgy Leminán, Pjanicson meg Marcin kívül mást nem is nagyon marasztalnék (Asa,Stu,Kebab,Hernyó).
Rárepülni Dahoudra meg Kessiére oszt hagyj menjen.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-11-08, 16:40

EsztéNégy írta:
Ha 4-3-1-2-ben gondolkodunk (ami egyébként nem teljesen indokolt Benatia megszerzésével), akkor még mindig hiányzik az a bizonyos "1". Szerintem Dybala, Pjanics, Pjaca és Cuadrado is erőteljesen vészmegoldás lenne a csatárok mögé, ezért lenne jó egy Hámesz. Onnantól kezdve a három középpályás posztra lenne Pjanic - Marcsi - Khedira - és még akit igazolunk (Witsel / Matuidi) plusz a kiegészítő emberek. Szerintem nem lenne teljesen butaság megszerezni a srácot.

4-3-1-2

Szép így kimondva, de ami hiányzik hozzá 3 középpályás. Marcira idén nem lehet 100% ban számítani. Witsel ha jön a nyáron legalább 3 hónap amíg beleszokik a csapatba. Döner-től nem várok nagyot Pjanic pedig inkább akkor jobb, amikor szabadon mozoghat. Bár a franc tudja.

Amire szükség lenne, egy robotoló mini Vidal, engem az sem érdekel, ha annyit iszik, mint egy orosz bányászfalu átlaga, csak a pályán hozza azt mint (f)Artúró.

Matiudival van két gondom, ami egyből három.

1.A kora
2.Nem játszhat a BL-ben
3.Az ügynöke


Hámesz tök jól hangzik, de nem hiányposztra jönne, és nagy fizetésért cserébe jó nagy lutri. Bár Paratici és a Kobra tudja.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-11-08, 14:10

Ha 4-3-1-2-ben gondolkodunk (ami egyébként nem teljesen indokolt Benatia megszerzésével), akkor még mindig hiányzik az a bizonyos "1". Szerintem Dybala, Pjanics, Pjaca és Cuadrado is erőteljesen vészmegoldás lenne a csatárok mögé, ezért lenne jó egy Hámesz. Onnantól kezdve a három középpályás posztra lenne Pjanic - Marcsi - Khedira - és még akit igazolunk (Witsel / Matuidi) plusz a kiegészítő emberek. Szerintem nem lenne teljesen butaság megszerezni a srácot.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-11-08, 13:23

Azt tudja valaki, hogy Hámesz hogy került megint képbe? Mert persze kikurt jó játékos, de miközben van Dybala, Pjaca, Cuadrado, Pjanic (+Coman/Berardi) azokon a posztokon amiken ő játszik es Marotta arról beszélt mekkora király Pjanic és hogy legyünk türelmesek, addig nem latom hova igazolnank. Amig meg lyukas posztjaink vannak addig nem igazan kene minosegi fejlesztesen gondolkodni.
Vesszen a bulvarsajtó!
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-11-08, 00:47

Bármennyire is utálom Hernanest, és küldtem volna el a francba nyáron (meg amúgy ide se hoztam volna ugyebár), nem ő hozza a leggyengébb teljesítményt a középpályánkon, még akár azt is el tudom fogadni, hogy szükség van rá idén. Sokkal komolyabban megkérdőjelezhető Asamoah és Sturaro szerepe, szerintem ők már a hasznos kiegészítőember szerepre sem alkalmasak (bár az olaszban lenne fantázia, csak néha ahhoz játszatni kéne).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-11-07, 21:11

LeRoi10 írta:
http://gianlucadimarzio.com/it/belgio-witsel-la-juventus-non-mi-ha-lasciato-ma-non-so-se-ci-andro-a-gennaio-oppure-a-giugno

Még mindig nem tudom eldönteni, hogy mit is várjunk tőle. Igaz, olyan sokszor nem láttam játszani de róla valahogy egy picivel jobban védekező Khedira ugrik be. 6-7 millióért januárban vagy ingyen júniusban a mai piaci körülmények között mindenképpen jó vétel de attól, hogy önmagában jó biznisz a problémáinkat nem biztos, hogy megoldja.

Ugyanígy érzek én is. Nem azért igazoljuk le mert annyira jó vagy mert pont ilyen típusú játékost keresünk, hanem mert olcsón (akár ingyen) megszerezhető (vagy, hogy ne csak Cuadrado legyen hülyehajú egyedül afro Very Happy afro ). Szerintem Hernyónak megköszönjük jövő nyáron (vagy már télen) az ittlétet és a helyére jön majd a belga. Nagyobb célokhoz azonban egy Matuidi szintű spíler kellene.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-11-07, 20:58

http://gianlucadimarzio.com/it/belgio-witsel-la-juventus-non-mi-ha-lasciato-ma-non-so-se-ci-andro-a-gennaio-oppure-a-giugno

Még mindig nem tudom eldönteni, hogy mit is várjunk tőle. Igaz, olyan sokszor nem láttam játszani de róla valahogy egy picivel jobban védekező Khedira ugrik be. 6-7 millióért januárban vagy ingyen júniusban a mai piaci körülmények között mindenképpen jó vétel de attól, hogy önmagában jó biznisz a problémáinkat nem biztos, hogy megoldja.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-11-05, 15:48

LeRoi10 írta:
Mourinho azt mondja Mkhitaryan szimplán azért nem játszik mert nem teljesít, Martial, Lingard és Mata is előbbre való a posztján. A MU Moyessal és Van Gaallal is csak akkor szakított amikor már fixen elúszott a BL. Mourinho mellett is legalább májusig megmarad a bizalom. Értem én, hogy megint a pizzással kéne leülni tárgyalni de nagy fogás lehetne.

Ma már harmadszorra is lehozták a lapok, hogy Bentancur fixen jön, Witsel is inkább már januárban. Paratici még mindig szerelmes Kessiebe (ki ne lenne egy telivér ifjú szerecsen fiúba).

A megszokotthoz képest jóval érdekesebb januári mercato lesz. És akkor még ott van Mandragora. Bár  ő gondolom tavasszal már a Pescaraban rúgja a bőrt. Jó lenne ha kiderülne róla, hogy egy Marchisio klón a srác és sérülése alatt ugyanazt a tápot kapta mint Marci.

Én örülnék, ha Raiolahoz nem lenne már sok közünk. Ha Kean profi szerződést kap és játszik is időnként, akkor belőle jókora profittal jöhetünk ki, de én nem lennék boldog a nyári események után, ha Raiola ügyfeleit hoznánk ide. Donnarumma kivételt képez, de tartok tőle, hogy nem jelentene végleges megoldást Raiola pénzéhsége miatt.

Én nem gondolom, hogy Witsel januárban jön. Szerintem baromi elégedettek lehetünk a mostani garnitúrával, hiszen csak azért nem hoztunk senkit, mert itt van egy végre egészséges Asamoah... Na de ettől függetlenül sem tartom valószínűnek, hogy januárra ő érkezhet, a Zenitnél vannak annyira nyakasok, hogy ne tudjuk megszerezni nyár előtt. Schweini megint szóba került, és őszintén szólva én jobban örülnék neki, mint Witselnek. Jó, ha másfél évig hasznunkra válna, de én Marchisioban pont érzek ennyi időt, hogy box-to-box legyen ismét, Schweini meg menne a helyére. Én legfeljebb ennyit érzek a januárban, de nagyon remélem, hogy ezzel együtt Asamoahtól megválunk. Nagyon szép dolog, hogy egyáltalán még játszik a megpróbáltatások után, de nem vagyunk szeretetszolgálat, hogy ezt honoráljuk.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-11-04, 19:23

Mourinho azt mondja Mkhitaryan szimplán azért nem játszik mert nem teljesít, Martial, Lingard és Mata is előbbre való a posztján. A MU Moyessal és Van Gaallal is csak akkor szakított amikor már fixen elúszott a BL. Mourinho mellett is legalább májusig megmarad a bizalom. Értem én, hogy megint a pizzással kéne leülni tárgyalni de nagy fogás lehetne.

Ma már harmadszorra is lehozták a lapok, hogy Bentancur fixen jön, Witsel is inkább már januárban. Paratici még mindig szerelmes Kessiebe (ki ne lenne egy telivér ifjú szerecsen fiúba).

A megszokotthoz képest jóval érdekesebb januári mercato lesz. És akkor még ott van Mandragora. Bár ő gondolom tavasszal már a Pescaraban rúgja a bőrt. Jó lenne ha kiderülne róla, hogy egy Marchisio klón a srác és sérülése alatt ugyanazt a tápot kapta mint Marci.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-26, 13:46

Krisz írta:
s4tch írta:
egy khedira-hernanes-pjanic középpályával állunk fel a vidal-marchisio-pogba hármas helyett.

ha már @Krisz említette allant: alig játszik a kukásoknál, ki kéne onnan menteni afro

Erre tökéletesen paszol amit Moggi nyilatkozott legutóbb:
"We really miss Marchisio at the moment. He can give a very positive input to this team, not with dramatic changes, but he can improve the method and style of play of his colleagues."

Egy Marcsi, Allan, Pjanic ha nem is olyan fényes mint egy Marcsi, Pogba, Vidal teljesitmenyben még akár jobb is lehet. Reméljük, hogy a Marcsi, Witsel, Pjanic is lesz olyan jó.

Feltéve ha Marcsiból lesz még focista valaha. Sad
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-26, 12:21

s4tch írta:
egy khedira-hernanes-pjanic középpályával állunk fel a vidal-marchisio-pogba hármas helyett.

ha már @Krisz említette allant: alig játszik a kukásoknál, ki kéne onnan menteni afro

Erre tökéletesen paszol amit Moggi nyilatkozott legutóbb:
"We really miss Marchisio at the moment. He can give a very positive input to this team, not with dramatic changes, but he can improve the method and style of play of his colleagues."

Egy Marcsi, Allan, Pjanic ha nem is olyan fényes mint egy Marcsi, Pogba, Vidal teljesitmenyben még akár jobb is lehet. Reméljük, hogy a Marcsi, Witsel, Pjanic is lesz olyan jó.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-26, 10:38

s4tch írta:
ha már @Krisz említette allant: alig játszik a kukásoknál, ki kéne onnan menteni afro

ADL tutira nem fog velünk szóba állni a Higany eset után...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-26, 09:39

már le se szarom a pogbával kapcsolatos híreket. hogy raiola 27 millát kapott, az sem izgat. az már eldőlt 4 éve, hogy a gyerek árának a negyedét viszi (ez volt a feltétele annak, hogy idejött anno pogba; a két milánói klubnál visszadobták ugyanezt a szerződést), igazából örülök neki, hogy raiolának ennyi jutott, mert ez egy elég magas eladási árat feltételez.

engem sokkal jobban zavar, hogy ezt az összeget mire (nem) fordítottuk. még higany 90 millája is emészthetőbb, mint az, hogy egy khedira-hernanes-pjanic középpályával állunk fel a vidal-marchisio-pogba hármas helyett.

ha már @Krisz említette allant: alig játszik a kukásoknál, ki kéne onnan menteni afro
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-26, 09:19

Krisz írta:
Én úgy vagyok ezzel, hogy érthetetlen miért fizettük ki egy sztárjátékos árát annak a játékos ügynökének, akit nem akartunk eladni. Viszont felesleges ezen kattogni állandóan. Persze megértem, hogy ez ismét előjött, mivel Marotta nyilatkozott róla a befekteto meetingen. Szerintem a legjobb amit tehetünk, hogy nyugtazzuk es gyorsan lapozunk - bevallom azért engem mindig kicsit örömmel tölt el amikor csutkaszarul játszik és az egesz világ őt baszogatja (egyébként holding midfieldben is jo lehet 4231ben ha kap maga mellé egy Allan/Kante/Vidal féle b2b-t - a MU jateka sem allt még össze...immaron 3 éve).

Bevallom férfiasan, néztem a Chelsea elleni vergődést és rohadjak meg de jól szórakoztam rajta.

Remélem hamarosan elérjük hogy nem ugródeszkának tartják majd a klubot (lásd Morci, Pogba, Vidal, Padoin, stb.).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-26, 09:10

Én úgy vagyok ezzel, hogy érthetetlen miért fizettük ki egy sztárjátékos árát annak a játékos ügynökének, akit nem akartunk eladni. Viszont felesleges ezen kattogni állandóan. Persze megértem, hogy ez ismét előjött, mivel Marotta nyilatkozott róla a befekteto meetingen. Szerintem a legjobb amit tehetünk, hogy nyugtazzuk es gyorsan lapozunk - bevallom azért engem mindig kicsit örömmel tölt el amikor csutkaszarul játszik és az egesz világ őt baszogatja (egyébként holding midfieldben is jo lehet 4231ben ha kap maga mellé egy Allan/Kante/Vidal féle b2b-t - a MU jateka sem allt még össze...immaron 3 éve).
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-26, 08:55

zetterberg40 írta:
Marotta: katt

“He [Pogba] came from United for a price of around €1.5m,” Marotta explained to shareholders.

“After four years with us he decided to return to England, he wanted to leave at all costs. Our asking price was €105m plus €5m in bonuses, which is payable if the player renews with United or leaves for a fee of more than €50m.

“That brings us to a capital gain in the budget of €95m. Mino Raiola and his company will be paid €27m. Taking fees into account, the total gain for Pogba was €72m.

Mino Raiola and his company will be paid €27m. - he?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-25, 15:17

Marotta: katt

“He [Pogba] came from United for a price of around €1.5m,” Marotta explained to shareholders.

“After four years with us he decided to return to England, he wanted to leave at all costs. Our asking price was €105m plus €5m in bonuses, which is payable if the player renews with United or leaves for a fee of more than €50m.

“That brings us to a capital gain in the budget of €95m. Mino Raiola and his company will be paid €27m. Taking fees into account, the total gain for Pogba was €72m.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-23, 01:15

Krisz írta:

Mivel nyáron majdnem nálunk kötött ki (Marotta lenyilatkozta) szerintem egyértelmű hogy konkrét tervünk van vele.
352-ben max akkor lenne helye ha átnevelnék trequartistává, viszont én úgy gondolom, hogy távolodni fogunk ettől a felállástól. Ahogy korábban írtam, a jövőbe mutató igazolásaink egyáltalán nem passzolnak a 352-be, továbbá szerintem csak azért ragaszkodunk ehhez, mert van egy BBC-nk és mert ez az örökölt alapfelállás amit ismer a csapat magja, így az új játékosok beépítésére ez a legalkalmasabb. Tavaly a BL csoportkörben vegyesen volt 4 védős felállás és 352, a Bayern ellen pedig csak 4 védős. Tehát amennyiben valóban váltani akarunk 4 védőre vagy legalábbis gyakran akarjuk használni akkor egyértelműen szükség van rá - a mostani keretben Cuadrado és Pjaca is jobblábas.

Ő olyan olasz, akit nem kell felfedezni. Az ItalJuve program már nem igazán van érvényben, de az olasz játékosokra szükség lenne. Kevesen vannak, akik ide már most jók lehetnének, Berardi az egyik ilyen. Verrattit is ezért dobhatták be, mint elsődleges célpont. Egyébként szerintem érdemesebb lenne Bernardeschit megszerezni, szerintem van ő is olyan jó, mint Berardi. Egyébként már elég régóta próbáljuk megszerezni, az első csapatba már tavaly is szerettük volna, de nem akart, és most sem. Szerintem ő egyáltalán nem akar hozzánk igazolni, így nézzünk is másokat inkább. A keret olaszosítását egyébként preferálnám bizonyos mértékben, a bajnokságban sokat számíthat egy-egy plusz olasz.
Ezért is kellene a Milan példáját követni, és a fiatalokat kipróbálni, 3-4 valamirevaló játékos csak van közöttük...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-22, 20:46

Krisz írta:

Mivel nyáron majdnem nálunk kötött ki (Marotta lenyilatkozta) szerintem egyértelmű hogy konkrét tervünk van vele.
352-ben max akkor lenne helye ha átnevelnék trequartistává, viszont én úgy gondolom, hogy távolodni fogunk ettől a felállástól. Ahogy korábban írtam, a jövőbe mutató igazolásaink egyáltalán nem passzolnak a 352-be, továbbá szerintem csak azért ragaszkodunk ehhez, mert van egy BBC-nk és mert ez az örökölt alapfelállás amit ismer a csapat magja, így az új játékosok beépítésére ez a legalkalmasabb. Tavaly a BL csoportkörben vegyesen volt 4 védős felállás és 352, a Bayern ellen pedig csak 4 védős. Tehát amennyiben valóban váltani akarunk 4 védőre vagy legalábbis gyakran akarjuk használni akkor egyértelműen szükség van rá - a mostani keretben Cuadrado és Pjaca is jobblábas.

Szerintem meg csak VOLT tervünk vele. A nyáron le akartuk igazolni, de ő beintett, ezután megszereztük Pjacát. Most szerintem az van, hogy megpróbáljuk nyáron megszerezni de ha nem jön össze hát nem fog összetörni a vezetőség.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-22, 12:56

tjunior írta:
Krisz írta:
Marotta Berardiról

“He is an important talent for Sassuolo and the Nazionale, but if the player expressed and continues to express he doesn’t want to wear the Juve jersey, we certainly can’t force the situation.”

Néha nem ártana kilépni a nice guy szerepből és egy kicsit predator módban nyomást gyakorolni. Nesta is a Lazioban akart megöregedni, aztán eladták a Milannak. A Sassuolo lehet, hogy nincs csődközelben mint anno a Lazio, de van gentlemen's agreement amit a Sassuolo tiszteletben tartana így meg lehetne szerezni. Szerintem az európai top elithez ez a mentalitás is hozzátartozik, a Barca és a Real is nagyon a határon lavírozik mindig (ezért is lettek eltiltva), a Bayern is ugyanezt csinálja csak más eszközökkel. Nekünk is kicsit erélyesebbnek kellene lennünk. Én személy szerint nem gondolom, hogy Berardi local hero lesz a sassolban - ahhoz túl nagy tehetség - akkor meg nálunk kell hogy játszon (nem szabad elpöcsölnünk).

Oké, de hol lenne a helye a csapatban? Szélső poszt nálunk nincs, hátravont csatárnak meg ott van Dybala meg Pjaca, csak a horvát elől venné el a játékperceket. Jobb-wingbackbe tele vagyunk, 1-2 év Lirola is kopogtathat az ajtón. Szerintem fölösleges igazolás lenne és nekem nem úgy tűnik mint aki bírná a padot, itt meg kénytelen lenne leülni rá.

Mivel nyáron majdnem nálunk kötött ki (Marotta lenyilatkozta) szerintem egyértelmű hogy konkrét tervünk van vele.
352-ben max akkor lenne helye ha átnevelnék trequartistává, viszont én úgy gondolom, hogy távolodni fogunk ettől a felállástól. Ahogy korábban írtam, a jövőbe mutató igazolásaink egyáltalán nem passzolnak a 352-be, továbbá szerintem csak azért ragaszkodunk ehhez, mert van egy BBC-nk és mert ez az örökölt alapfelállás amit ismer a csapat magja, így az új játékosok beépítésére ez a legalkalmasabb. Tavaly a BL csoportkörben vegyesen volt 4 védős felállás és 352, a Bayern ellen pedig csak 4 védős. Tehát amennyiben valóban váltani akarunk 4 védőre vagy legalábbis gyakran akarjuk használni akkor egyértelműen szükség van rá - a mostani keretben Cuadrado és Pjaca is jobblábas.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-22, 12:06

Krisz írta:
Marotta Berardiról

“He is an important talent for Sassuolo and the Nazionale, but if the player expressed and continues to express he doesn’t want to wear the Juve jersey, we certainly can’t force the situation.”

Néha nem ártana kilépni a nice guy szerepből és egy kicsit predator módban nyomást gyakorolni. Nesta is a Lazioban akart megöregedni, aztán eladták a Milannak. A Sassuolo lehet, hogy nincs csődközelben mint anno a Lazio, de van gentlemen's agreement amit a Sassuolo tiszteletben tartana így meg lehetne szerezni. Szerintem az európai top elithez ez a mentalitás is hozzátartozik, a Barca és a Real is nagyon a határon lavírozik mindig (ezért is lettek eltiltva), a Bayern is ugyanezt csinálja csak más eszközökkel. Nekünk is kicsit erélyesebbnek kellene lennünk. Én személy szerint nem gondolom, hogy Berardi local hero lesz a sassolban - ahhoz túl nagy tehetség - akkor meg nálunk kell hogy játszon (nem szabad elpöcsölnünk).

Oké, de hol lenne a helye a csapatban? Szélső poszt nálunk nincs, hátravont csatárnak meg ott van Dybala meg Pjaca, csak a horvát elől venné el a játékperceket. Jobb-wingbackbe tele vagyunk, 1-2 év Lirola is kopogtathat az ajtón. Szerintem fölösleges igazolás lenne és nekem nem úgy tűnik mint aki bírná a padot, itt meg kénytelen lenne leülni rá.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-22, 10:49

Marotta Berardiról

“He is an important talent for Sassuolo and the Nazionale, but if the player expressed and continues to express he doesn’t want to wear the Juve jersey, we certainly can’t force the situation.”

Néha nem ártana kilépni a nice guy szerepből és egy kicsit predator módban nyomást gyakorolni. Nesta is a Lazioban akart megöregedni, aztán eladták a Milannak. A Sassuolo lehet, hogy nincs csődközelben mint anno a Lazio, de van gentlemen's agreement amit a Sassuolo tiszteletben tartana így meg lehetne szerezni. Szerintem az európai top elithez ez a mentalitás is hozzátartozik, a Barca és a Real is nagyon a határon lavírozik mindig (ezért is lettek eltiltva), a Bayern is ugyanezt csinálja csak más eszközökkel. Nekünk is kicsit erélyesebbnek kellene lennünk. Én személy szerint nem gondolom, hogy Berardi local hero lesz a sassolban - ahhoz túl nagy tehetség - akkor meg nálunk kell hogy játszon (nem szabad elpöcsölnünk).
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-12, 19:58

LeRoi10 írta:

Az hírlik Paratici odáig meg vissza van Kessietől és már a nyáron is szerette volna leigazolni.Benne van a pakliban, hogy már januárban leigazoljuk és megy is vissza kölcsönben.  Azért egy Kessié, Mandragora, Bentancur, Vitale, Mattiello, Tello, Lirola brigádból csak beválna 3-4.  Valamint Witsel mellé még akkor várható vki ha nagy gebasz lenne. Szerencsére pár csapat tavalyi szar szereplése engedi, hogy BL-ben játszatható jó (egykor jó) játékos érkezzen (Draxler, Fabregas, Matic....). De az igazi big deal majd Dahoud lenne. Imádom a migráncs játékát.

Éppen lehetséges, hogy közülük néhányan beválnak, én elsősorban a Lirola-Bentancur párosban látom a lehetőséget, bár utóbbi még nem is a mi játékosunk. Előbbi abból a szempontból ritkaság lenne, hogy kölcsönadott játékosok nem igazán szoktak beválni a későbbiekben, már ha egyáltalán utána lehetőséget kapnak nálunk a bizonyításra. Viszont Lirola a legjobb helyen van, Di Francesco fiatal, dinamikus kerettel dolgozik. Őt akár Allegri utódjának is el tudnám képzelni, ha Max esetleg új kihívást keresne. Rajtuk kívül talán még a Bolognat tudnám mondani, amelyik elég jó projektet visz Donadonival, amibe a beletartozik a fiatalok felé mutatott bizalom, mert nemcsak Nagy Ádám van ott a kezdőben, aki - különösen a régi olasz szokásoktól eltérően - a fiatalabb korosztályhoz tartozik. Érdemes lenne velük is jóban lenni, és a fiatalokat, akikre az adott szezonban nincs szükségünk, kölcsön is adhatnánk oda. Az Empoli sajnos annyit gyengült, hogy nem tartom elképzelhetetlennek a kiesést.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-12, 09:39

LeRoi10 írta:
s4tch írta:
ő is flower
http://www.calciomercato.it/news/398102/calciomercato-juventus-non-solo-witsel-e-matuidi-venticinque-obiettivi-per-marotta.html

az értékeket nem érdemes nézni, jó része teljesen homály. betancour télre biztosnak tekinthető, mellette max. witsel jön még nyárig.

Az hírlik Paratici odáig meg vissza van Kessietől és már a nyáron is szerette volna leigazolni.Benne van a pakliban, hogy már januárban leigazoljuk és megy is vissza kölcsönben.  Azért egy Kessié, Mandragora, Bentancur, Vitale, Mattiello, Tello, Lirola brigádból csak beválna 3-4.  Valamint Witsel mellé még akkor várható vki ha nagy gebasz lenne. Szerencsére pár csapat tavalyi szar szereplése engedi, hogy BL-ben játszatható jó (egykor jó) játékos érkezzen (Draxler, Fabregas, Matic....). De az igazi big deal majd Dahoud lenne. Imádom a migráncs játékát.

Ez a Kessie gyereket is előbb mondanám 30nak mint 19nek...
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-12, 01:46

s4tch írta:
ő is flower
http://www.calciomercato.it/news/398102/calciomercato-juventus-non-solo-witsel-e-matuidi-venticinque-obiettivi-per-marotta.html

az értékeket nem érdemes nézni, jó része teljesen homály. betancour télre biztosnak tekinthető, mellette max. witsel jön még nyárig.

Az hírlik Paratici odáig meg vissza van Kessietől és már a nyáron is szerette volna leigazolni.Benne van a pakliban, hogy már januárban leigazoljuk és megy is vissza kölcsönben. Azért egy Kessié, Mandragora, Bentancur, Vitale, Mattiello, Tello, Lirola brigádból csak beválna 3-4.  Valamint Witsel mellé még akkor várható vki ha nagy gebasz lenne. Szerencsére pár csapat tavalyi szar szereplése engedi, hogy BL-ben játszatható jó (egykor jó) játékos érkezzen (Draxler, Fabregas, Matic....). De az igazi big deal majd Dahoud lenne. Imádom a migráncs játékát.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-10, 23:30

s4tch írta:
ő is flower
http://www.calciomercato.it/news/398102/calciomercato-juventus-non-solo-witsel-e-matuidi-venticinque-obiettivi-per-marotta.html

az értékeket nem érdemes nézni, jó része teljesen homály. betancour télre biztosnak tekinthető, mellette max. witsel jön még nyárig.

Ezen a listán éppen csak Koplárovics Béla nincs rajta, semmi értelme az egésznek. Én is tudok írni listát jó játékosokról, attól még nem fogjuk őket leigazolni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-10, 14:56

ő is flower
http://www.calciomercato.it/news/398102/calciomercato-juventus-non-solo-witsel-e-matuidi-venticinque-obiettivi-per-marotta.html

az értékeket nem érdemes nézni, jó része teljesen homály. betancour télre biztosnak tekinthető, mellette max. witsel jön még nyárig.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2016-10-10, 14:22

s4tch írta:
a tuttosportban múlt héten volt egy lista a szemmel tartott játékosokról, és ő is szerepelt rajta.

Ki volt még a listán? Dahoud? Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
12 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: