Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-08, 18:58

CsT írta:
CsT írta:
A sajtó szerint Matuidi jön, 20milla+bónuszok, évi 6 millás fizu....

A PSG elnöke szerint Matuidi biztosan marad Párizsban....Saga ON?

Én nem csípem különösebben Matuidit, amellett hogy jó statjai vannak olyan se íze se bűze játékos, kb mint Khedira. Persze fasza lenne erre a posztra, csak a fizetése kb annyi mint amennyi most Verrattinak. 29 éves. Én azért féltem a csapatot ilyenekbe belemenni. Ha bebukjuk a BL győzelem projektet (csúnyán), akkor ezekből (Higany, Matuidi) nagyon rosszul tudunk csak kiszállni, ha egyáltalán ki tudunk, és akkor olyanokat kell eladni, mint Dybala, Bonucci, Rugani. Matic vagy Viccel ebből a szempontból jobb opció lenne.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-08, 17:47

CsT írta:
A sajtó szerint Matuidi jön, 20milla+bónuszok, évi 6 millás fizu....

A PSG elnöke szerint Matuidi biztosan marad Párizsban....Saga ON?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-08, 12:38

Közben az Ellenség is beleerősített. Elküldték langyos Mancit a padról....2 héttel a rajt előtt, ebből is látszik, hogy ők igazi nagycsapat!! Very Happy

Szerk: Luis Gustavo is képben, állítólag a vele már meg is egyeztünk. Very Happy
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-08, 09:49

Kovezzezek meg, de szerintem a Pogba-Matuidi cserevel nem leszunk sokkal gyengebbek, ha meg még Pjanicot is hozzavesszuk, eleg bika kozeppalyank lesz jovore is.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-08, 09:38

Krisz írta:
jackie_d írta:
na erre mondtam azt hogy még mindig kiscsapat vagyunk...
lassan elkezdtem elhinni hogy mégsem, erre meg jön ez Mad

btw: ez a hirtelen felbukkanó "I would rather quit football..." pubi idézet vajon valós, vagy ordas nagy kamu?

Bevásárlóközpont - Page 24 Fb_img10


wow...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-08, 09:24

A sajtó szerint Matuidi jön, 20milla+bónuszok, évi 6 millás fizu....
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-08, 08:33

jackie_d írta:
na erre mondtam azt hogy még mindig kiscsapat vagyunk...
lassan elkezdtem elhinni hogy mégsem, erre meg jön ez Mad

btw: ez a hirtelen felbukkanó "I would rather quit football..." pubi idézet vajon valós, vagy ordas nagy kamu?

Bevásárlóközpont - Page 24 Fb_img10

Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 22:34

Krisz írta:
...
Nagyrészére csak annyit tudok reagálni, hogy nem tudom, sosem voltam/láttam, hogy működnek ezek a dolgok, ezen a szinten.

Nekem az "Ez így nem szerződés." először Conte lelépésekor vágott fejbe. Azóta megismétlódött (Vidal, stb) párszor, Pogbára már annyira nem kaptam fel a fejem. Nem mondom, hogy rendben van, de úgy látszik, hogy egy ideje így állnak a dolgok arrafele. Illetve én továbbra is azt mondom, hogy 110-ért el lehetett adni, de ebből 90-et ne Higuainra költsük.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 22:13

jackie_d írta:
na erre mondtam azt hogy még mindig kiscsapat vagyunk...
lassan elkezdtem elhinni hogy mégsem, erre meg jön ez Mad

btw: ez a hirtelen felbukkanó "I would rather quit football..." pubi idézet vajon valós, vagy ordas nagy kamu?

Nem tudom, de remélem kap majd érte elég szart szurkolóktól, médiától.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 22:06

na erre mondtam azt hogy még mindig kiscsapat vagyunk...
lassan elkezdtem elhinni hogy mégsem, erre meg jön ez Mad

btw: ez a hirtelen felbukkanó "I would rather quit football..." pubi idézet vajon valós, vagy ordas nagy kamu?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 21:57

kilopo írta:
Krisz írta:

Nekem kurvára nem tetszik, hogy élő szerződéssel akármelyik játékosunk csak úgy elvakkantja magát és lelép. Nálam az is jobb megoldás lett volna, ha Pogba kitölti a szerződését 2019ig aztán lelép ingyen. Ehelyett becseréltük egy pohos balfaszra.

Van benne valami, de éveken keresztül nem hiszem, hogy lehetett volna kezelni ezt a helyzetet. Már most is kicsit ránőtt a klubra ez a Pogba ügy. Ha Marottáék keménykednek, Pogba meg behisztizik, az sok elégedetlen inkább-Pogba,-mint-Juve szurkolóba került volna. (most azt hagyjuk, hogy mennyire van rájuk szükség) Egy évig még talán, de tovább nem tudom, hogy lehetett volna fenntartani egy akár csak félig egészséges munkakapcsolatot a felek között.
Tény, most jött egy Higuain, aki épp úgy 0-t fog érni a szerződése lejártakor, mint Pogba ért volna.
Mint ahogy már többen írták már, nekem sem Pogba eladása a problémám, hanem, hogy kvázi Higuainra lett cserélve.

Túl uncsi lett volna a szezon, ha marad. Smile

Ez így nem szerződés. Ezzel az erővel a klub meg azt mondhatja, hogy á én csak fél millát utalok neked idén. Higuain egy rossz munkakapcsolat alatt döntötte meg a Serie-A szezon gólrekordját. Neki meg ráadásul nincsenek akkora nyíltan kitűzött céljai, mint Pogbanak. Én nem tudom elképzelni, hogy emiatt kevésbé tenné oda magát. Őszintén szólva engem az sem érdekelne ha 2019ig a tudásához mérten játszik, majd lelép ingyen és visszaköpköd. Most ha eltekintünk Higanytól, attól, hogy egy az egyben nem tudjuk Pogbat pótolni és csak azt nézzük, hogy 3 évig élő szerződés mellett eladatta magát akkor az pontosan leírja a legnagyobb problémánkat. Ezt szoptuk be 3szorosan idén. Tevez, Vidal, Pirlo elköszönt, mi ezt benyeltük, majd gyakorlatilag letettünk a BL célokról transition yearnek címkéztük meg. Az is volt, rendesen át lett szervezve minden, meg lett fiatalítva a keret, elindult egy új projekt. Erre most nyáron ebből a projektből lelép Morata, Cuadrado, Pogba. Még egy transition year? Ha ránézek a csapatra ugyanaz a helyzet mint tavaly nyáron, a védelemtől felfelé újra kell építeni mindent. Hosszabb távon nézve az idei még rosszabb mint tavaly volt, nem 33 éves húzóembereket veszítettünk el, hanem 25 éveseket. Nyilván ez irányítottabb volt és Pjaniccsal meg Higannyal biztosan nem kell az elején annyit szopni, hogy belőjük a csapatot, plusz hamarabb is nekikezdtünk. Én azt várom már, hogy átlépünk abba a státuszba, hogy nem lehet minket csak úgy lerabolni, idén hozzá lehetett volna látni.

Pogbanak meg sok sikert az Európa ligához, az UEFAnak meg gratulálok az FFP-hez.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 21:48

Engem azért zavar, hogy évről évre elmennek a legjobbjaink. Tavaly Vidal, idén Pogba, jövőre meg majd Dybala? Suspect

Egyébként ha jól emlékszem, Pogbának volt egy olyan nyilatkozata tavaly nyáron, hogy ő lesz az új Vidal....hát tényleg ő lett, hogy rohadjon meg és ránk szabadította Higuaint is.....
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 20:42

Krisz írta:

Nekem kurvára nem tetszik, hogy élő szerződéssel akármelyik játékosunk csak úgy elvakkantja magát és lelép. Nálam az is jobb megoldás lett volna, ha Pogba kitölti a szerződését 2019ig aztán lelép ingyen. Ehelyett becseréltük egy pohos balfaszra.

Van benne valami, de éveken keresztül nem hiszem, hogy lehetett volna kezelni ezt a helyzetet. Már most is kicsit ránőtt a klubra ez a Pogba ügy. Ha Marottáék keménykednek, Pogba meg behisztizik, az sok elégedetlen inkább-Pogba,-mint-Juve szurkolóba került volna. (most azt hagyjuk, hogy mennyire van rájuk szükség) Egy évig még talán, de tovább nem tudom, hogy lehetett volna fenntartani egy akár csak félig egészséges munkakapcsolatot a felek között.
Tény, most jött egy Higuain, aki épp úgy 0-t fog érni a szerződése lejártakor, mint Pogba ért volna.
Mint ahogy már többen írták már, nekem sem Pogba eladása a problémám, hanem, hogy kvázi Higuainra lett cserélve.

Túl uncsi lett volna a szezon, ha marad. Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 20:27

Krisz írta:
CsT írta:


Én speciel nem a posztjára igazolnék, arra itt lesz Lemina, akiről nekem kurva pozitív benyomásaim vannak a felkészülés alatt. Szóval én egy támadó (vagy támadóbb szellemű) középpályást hoznék, Allegri úgyis erőlteti most a 4-3-1-2-őt mondjuk egy Oscart vagy Iscot sunáznék. Persze valószínűbb egy Witsel/Matuidi stílusú játékos érkezése. Bár attól kicsit fosok, hogy megint augusztusban kell játékos keresni aztán lehet, hogy egy last minute igazolás lesz mint tavaly Hernanes....mondjuk nekem Witsel is az lenne....remélem nem ő jön.

Szerintem már régóta előrehaladott tárgyalások folynak a jelöltekkel, én azon se lepődnék meg, ha már rég le lenne zsírozva a helyettes. Vidal július közepén jelentette be hogy takarodna és akkor kellett totál átvariálni a mercatot, idén már júniusban (ha nem korábban) a mostani szituációval magunk előtt vágtunk neki a mercatonak. Ennek megfelelően én arra számítok, hogy nagyon gyorsan lezongorázzuk az igazolást és akkor már max a lomtalanítás van hátra. Egyébként a mostani helyzetünk azért is sokkal jobb, mert különösebb kényszer nincs rajtunk, hogy középpályást igazoljunk. Ha nem sikerül megfelelőt találni, vagy nagyon le akarnak húzni, akkor a standard Pjanic-Marcsi-Khedira mellett van még Sturaro, Lemina, Asamoah, (Hernanes), (Pereyra). De persze én biztos vagyok benne, hogy jön valaki a kezdőbe és abban is, hogy lepasszolunk pár embert.

Nyilván ha van esze Marrottának akkor így csinálta és nem akkor kezdünk el játékost keresni amikor mindenki tudja, hogy jön 100+ milla a számlánkra. Gondolom a Higany üzlet előtt pár nappal jelezhette a távozási szándékát a tízesünk...remélem azért jól levesszük a Menjuhokat és a tengerimalac egyetlen centjét se mi álljuk. A tuttosportnál gondolom már bújják a transfermarktot, hogy ki érkezhet a helyére Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 20:26

laac írta:
...

szerintem elég jól megvoltunk eddig ócska rasszizmus nélkül is, de lehet hogy megint én vagyok a hülye... Suspect
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 20:02

CsT írta:
tjunior írta:
Ha nem köpköd hátra engem nem érdekel különösebben Pogba, ezt már rég lerendeztem magamban, a pénzt választotta, ő tudja mondjuk azon jót röhögnék ha besülne, de azt is inkább csak a MU meg Murinyó miatt, sokkal jobban érdekel kit igazolunk a középpályára.

Én speciel nem a posztjára igazolnék, arra itt lesz Lemina, akiről nekem kurva pozitív benyomásaim vannak a felkészülés alatt. Szóval én egy támadó (vagy támadóbb szellemű) középpályást hoznék, Allegri úgyis erőlteti most a 4-3-1-2-őt mondjuk egy Oscart vagy Iscot sunáznék. Persze valószínűbb egy Witsel/Matuidi stílusú játékos érkezése. Bár attól kicsit fosok, hogy megint augusztusban kell játékos keresni aztán lehet, hogy egy last minute igazolás lesz mint tavaly Hernanes....mondjuk nekem Witsel is az lenne....remélem nem ő jön.

Szerintem már régóta előrehaladott tárgyalások folynak a jelöltekkel, én azon se lepődnék meg, ha már rég le lenne zsírozva a helyettes. Vidal július közepén jelentette be hogy takarodna és akkor kellett totál átvariálni a mercatot, idén már júniusban (ha nem korábban) a mostani szituációval magunk előtt vágtunk neki a mercatonak. Ennek megfelelően én arra számítok, hogy nagyon gyorsan lezongorázzuk az igazolást és akkor már max a lomtalanítás van hátra. Egyébként a mostani helyzetünk azért is sokkal jobb, mert különösebb kényszer nincs rajtunk, hogy középpályást igazoljunk. Ha nem sikerül megfelelőt találni, vagy nagyon le akarnak húzni, akkor a standard Pjanic-Marcsi-Khedira mellett van még Sturaro, Lemina, Asamoah, (Hernanes), (Pereyra). De persze én biztos vagyok benne, hogy jön valaki a kezdőbe és abban is, hogy lepasszolunk pár embert.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 19:58

rohadt nigger,bár sztem a minidisznó dumálta tele a fejét h távozzon!!remélem felsül az egész united!!!csak awhiskeyt bánom,amit buktam a rohadt életbe!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 19:45

Amúgy ebben a Pjaca gyerekben rohadt nagy potenciál van.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 19:35

CsT írta:
jackie_d írta:


futballkurva, rohadjon meg... Evil or Very Mad

Ő lehet az új Ibrahimovics...és simán kinézem belőle.

ilyen dzsudzsáki mélységű pénzéhséggel sosem lesz...
túlértékelt pöcs, nem bizonyított még semmit
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 19:33

tjunior írta:
Ha nem köpköd hátra engem nem érdekel különösebben Pogba, ezt már rég lerendeztem magamban, a pénzt választotta, ő tudja mondjuk azon jót röhögnék ha besülne, de azt is inkább csak a MU meg Murinyó miatt, sokkal jobban érdekel kit igazolunk a középpályára.

Én speciel nem a posztjára igazolnék, arra itt lesz Lemina, akiről nekem kurva pozitív benyomásaim vannak a felkészülés alatt. Szóval én egy támadó (vagy támadóbb szellemű) középpályást hoznék, Allegri úgyis erőlteti most a 4-3-1-2-őt mondjuk egy Oscart vagy Iscot sunáznék. Persze valószínűbb egy Witsel/Matuidi stílusú játékos érkezése. Bár attól kicsit fosok, hogy megint augusztusban kell játékos keresni aztán lehet, hogy egy last minute igazolás lesz mint tavaly Hernanes....mondjuk nekem Witsel is az lenne....remélem nem ő jön.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-08-07, 19:38-kor.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 19:16

jackie_d írta:
zetterberg40 írta:
Szóval akkor hivatalos: Pogba orvosi a MU-nál.

Ahogy írtam, ez a néger sokkal mélyebbre süllyedt, mint Vidal.

Remélem nem adják oda a 10-es mezt Dybalanak.

futballkurva, rohadjon meg... Evil or Very Mad

Ő lehet az új Ibrahimovics...és simán kinézem belőle.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 19:02

Ha nem köpköd hátra engem nem érdekel különösebben Pogba, ezt már rég lerendeztem magamban, a pénzt választotta, ő tudja mondjuk azon jót röhögnék ha besülne, de azt is inkább csak a MU meg Murinyó miatt, sokkal jobban érdekel kit igazolunk a középpályára.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 19:01

zetterberg40 írta:
Szóval akkor hivatalos: Pogba orvosi a MU-nál.

Ahogy írtam, ez a néger sokkal mélyebbre süllyedt, mint Vidal.

Remélem nem adják oda a 10-es mezt Dybalanak.

Én is bebasznám a szekrénybe a tízes mezt, aztán majd 2-3 év múlva ha lesz valaki aki itt képzeli el a jövőjét annak odaadnám....Pogba meg egyhülyefasz...ez van majd DAB-ozhat a Maribor meg a Qabala ellen az EL-ben...


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-08-07, 19:03-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 18:50

zetterberg40 írta:
Szóval akkor hivatalos: Pogba orvosi a MU-nál.

Ahogy írtam, ez a néger sokkal mélyebbre süllyedt, mint Vidal.

Remélem nem adják oda a 10-es mezt Dybalanak.

Miután megvettük Higanyt ez borítékolható volt. Az is hatalmas meglepetés volt, hogy 90 milliót kifizetett Marotta egy játékosra, de hogy -160 millás mercatot produkáljon az aztán tényleg elképzelhetetlen.

Nekem kurvára nem tetszik, hogy élő szerződéssel akármelyik játékosunk csak úgy elvakkantja magát és lelép. Nálam az is jobb megoldás lett volna, ha Pogba kitölti a szerződését 2019ig aztán lelép ingyen. Ehelyett becseréltük egy pohos balfaszra.

Bevásárlóközpont - Page 24 13891897_1075472495865726_7744310740588191487_n

Most komolyan, én 30 évesen napi 8 óra irodai munka fél év konditerem kerülés után jobban nézek ki mint ez a gyökér.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 18:49

zetterberg40 írta:
Szóval akkor hivatalos: Pogba orvosi a MU-nál.

Ahogy írtam, ez a néger sokkal mélyebbre süllyedt, mint Vidal.

Remélem nem adják oda a 10-es mezt Dybalanak.

futballkurva, rohadjon meg... Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 18:01

Szóval akkor hivatalos: Pogba orvosi a MU-nál.

Ahogy írtam, ez a néger sokkal mélyebbre süllyedt, mint Vidal.

Remélem nem adják oda a 10-es mezt Dybalanak.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-07, 10:47

zetterberg40 írta:
A Gazzetta szerint Pogba megérkezett Manchesterbe. Állítják, hogy megerősített információról van szó, ami mondjuk nem tudom mit jelent. Holnap orvosi, 110 millió a vételár.

Pogba mostanánan nagyon sokat jár orvoshoz, ha ilyen beteges, jobb is, ha elengedjük!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-06, 22:40

tjunior írta:
zetterberg40 írta:
A Gazzetta szerint Pogba megérkezett Manchesterbe. Állítják, hogy megerősített információról van szó, ami mondjuk nem tudom mit jelent. Holnap orvosi, 110 millió a vételár.
Nehezen képzelem el ezt a mai világban, a fél világ rá figyel, plusz semmi értelme. Miért titkolóznának?

Azóta persze kiderült, hogy megint kamuztak. Az ItalianFootballTV leplezte le őket (akit érdekel, nézzen a twitterükre), Pogba még csak most indul vissza Európa New Yorkból.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-06, 22:36

Pogba eladását egyedül akkor lenne értelme titkolni, ha Higany árán alkudoznánk (pl a Nápolyi is jó drágán vette meg Miliket). Ahogy Cuadradot lefotózták a reptéren, úgy Pogbat is lekaphatták volna még akkor is ha magánjettel érkezett és akkor az lenne a címlapon, nem pedig ez a "megerősített információ". Mellesleg én a MU helyében amilyen hamar csak lehet elkezdeném az érkezést hypeolni, szurkolókat ráereszteni, stb stb.

A Gazzetta és társai 2 hete arról írnak hogy 48 órán belül megvan az üzlet. Ez idő alatt a malac és Pogba is vagy 3szor írták meg hogy nincs még semmilyen üzlet megkötve. Mindezektől függetlenül simán kiköthet Manchesterben, én csak azt mondom, hogy az újságok lófaszt nem tudnak, csak levegőbe lövöldöznek. Pogba meg elég nagy célpont.

Amit korábban írtam a sajtóban szereplésről; inkább arról írtak, hogy kit igazolunk a helyére, nem pedig konkrétan Pogbáról.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-06, 22:16

zetterberg40 írta:
A Gazzetta szerint Pogba megérkezett Manchesterbe. Állítják, hogy megerősített információról van szó, ami mondjuk nem tudom mit jelent. Holnap orvosi, 110 millió a vételár.
Nehezen képzelem el ezt a mai világban, a fél világ rá figyel, plusz semmi értelme. Miért titkolóznának?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2016-08-06, 20:38

A Gazzetta szerint Pogba megérkezett Manchesterbe. Állítják, hogy megerősített információról van szó, ami mondjuk nem tudom mit jelent. Holnap orvosi, 110 millió a vételár.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
24 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: