Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4712
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-10, 14:22

s4tch írta:
a tuttosportban múlt héten volt egy lista a szemmel tartott játékosokról, és ő is szerepelt rajta.

Ki volt még a listán? Dahoud? Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-10, 13:40

Krisz írta:
...erdemes lenne elgondolkozni Tielemanson - hogy a realitasok talajan maradjunk - aki egyébként Verratti szintű tehetség szerintem.

a tuttosportban múlt héten volt egy lista a szemmel tartott játékosokról, és ő is szerepelt rajta.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-10, 11:19

Tankcsapda írta:

Verrattit szerintem felejtsük el 3-4 évig. Ha el is gondolkozna ezen, majd a klubja ráhat egy kicsit egy komolyabb szerződéssel, de ha ez sem elég önmagában, akkor az ügynöke meggyőzi. Na persze ez csak akkor érvényes, ha mi hajlandóak leszünk kifizetni alsó hangon 60 milliót érte. Nem elképzelhetetlen egyébként, de vele fölösleges foglalkozni.

Pont nyáron kapott egy olyan szerződést mint amit mi Higanynak adtunk. Csak azert dobtam be, mert szerintem színtiszta média kavarás az egész.
________________________________
Ezt az Isak kölyköt néztétek?
Amikor par honapja eloszor emlitettek a nevet megneztem a youtubeos videojat es azota sunazom. Tényleg emlekeztet Zlatanra a stilusa, talan kicsit izomban meg tahóságban marad el az Ajaxos Zlatantol. A takony kölyök listámon ő a 2. Donna után.

Verratti helyett (ha tisztan csak egy ilyen tipusu jatekosra van szuksegunk) akkor erdemes lenne elgondolkozni Tielemanson - hogy a realitasok talajan maradjunk - aki egyébként Verratti szintű tehetség szerintem.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-10, 10:22

s4tch írta:

verrattira az ügynöke utóbbi néhány nyilatkozata után mutatkozik halvány esély. vele kapcsolatban eddig is általában abban maradtunk, hogy akkor lehet őt mozdítani, ha ő is akarja. eddig ennek nem láttuk jelét, most viszont az ügynök feldobta, hogy verratti előbb-utóbb nyerne már mást is, mint a francia bajnokság.

@tcs: evrának jövő nyáron lejár a szerződése, és nem vagyok benne biztos, hogy marasztaljuk még egy évig. ha masinát sikerülne leigazolni, szerintem szandival párban hoznák a posztot vagy 35-40 évig.

a védelemben licht helyzete az érdekes. nyáron lejár a szerződése, de a klubnak opciója van a hosszabbításra. licht menni akar, szóval ha hosszabbítunk, az egy okból lesz: nem akarjuk ingyen elengedni.

Verrattit szerintem felejtsük el 3-4 évig. Ha el is gondolkozna ezen, majd a klubja ráhat egy kicsit egy komolyabb szerződéssel, de ha ez sem elég önmagában, akkor az ügynöke meggyőzi. Na persze ez csak akkor érvényes, ha mi hajlandóak leszünk kifizetni alsó hangon 60 milliót érte. Nem elképzelhetetlen egyébként, de vele fölösleges foglalkozni.
Masinara én is gondoltam, a Bologna most az egyik olasz klub, amelyik kiugrási lehetőséget kínálhat a tehetséges játékosoknak, ő pedig az egyik ilyen fiatal játékosuk. Szerencsére magyar is van köztük, Nagy Ádám elég gyorsan elfogadtatta magát. Ha nálunk nem is, de a Napoli-Ellenség-Milan-Roma négyes valamelyikéig eljuthat. Ha már Bologna, érdemes lenne még Simone Verdit is szemmel tartani. Ádám miatt néztem két-három Bologna meccsből, rendre az a srác volt a legnagyobb veszély az ellenfél kapujára. Jó rúgótechnikájú, vállalkozókedve is van, elég gyors is, szóval lenne benne potenciál. Más kérdés, hogy van egy Pjacank.
Visszakanyarodva a szélső védőkre, egy De Sciglio-Masina párossal jól meglennénk, bár érdemes lenne figyelni Jetro Willems helyzetét is, az ő szerződése ugyanis jövő nyáron lejár.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-10, 09:24

Krisz írta:
Egy hét válogatott bohóckodás és az újságíróknak máris ki kell találni valami baromságot hogy eladják az újságot. Tehát:

verrattira az ügynöke utóbbi néhány nyilatkozata után mutatkozik halvány esély. vele kapcsolatban eddig is általában abban maradtunk, hogy akkor lehet őt mozdítani, ha ő is akarja. eddig ennek nem láttuk jelét, most viszont az ügynök feldobta, hogy verratti előbb-utóbb nyerne már mást is, mint a francia bajnokság.

@tcs: evrának jövő nyáron lejár a szerződése, és nem vagyok benne biztos, hogy marasztaljuk még egy évig. ha masinát sikerülne leigazolni, szerintem szandival párban hoznák a posztot vagy 35-40 évig.

a védelemben licht helyzete az érdekes. nyáron lejár a szerződése, de a klubnak opciója van a hosszabbításra. licht menni akar, szóval ha hosszabbítunk, az egy okból lesz: nem akarjuk ingyen elengedni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-08, 23:34

ezzel megint nem leszek népszerű, de szerintem kicsit olyan ez mint az eszetlen (bocs) "saját nevelés mánia"
bárki is fog, akárhogy is játszani marcsi helyén később, sokan nem fogják elfogadni mert nem a mi kutyánk kölyke
egy ilyen claudio iránti nosztalgikus vágyhoz hasonló (csak épp gigi, zoff, stb iránti) óhaj hajthatja tacconit is
nem azt modnom hogy ez rossz, de mindenképp félrevezető...
remélem érthető voltam...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-08, 23:20

@krisz: ha donna nem lenne, akkor azt mondanám hogy tacconi egy fasz, de így annyiban mindenképp igaza van hogy a megszerzése prio1
norberto szerintem tehetséges, jó kapus, az utóbbi idők legjobb buffon-helyettese, az egyetlen komoly baja hogy brazil
az olasz kapusok hagyományosan nagyon jók + nálunk edwin után külföldiként sztárrá válni eleve reménytelen
(én is ezért foglalkozom inkább gyarmatosítással, pedig az csak plan b volt eredetileg Very Happy)
sz'al szerintem inkább ennek szólhat tacconi kirohanása...
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-08, 19:55

Krisz írta:
Egy hét válogatott bohóckodás és az újságíróknak máris ki kell találni valami baromságot hogy eladják az újságot. Tehát:

- Witsel ugye jön télen, ez alap
- Jön Matuidi.
- Isco jön már januárban.
- Mandzukic eladatja magát januárban
- Draxlert megpróbáljuk nyáron.
- 2017-ben Verratti lesz a nagy Juve fogás - aha végülis a peremre került Matuidit se adta el nekünk a PSG, de majd Verrattit el fogja (mi meg ki bírjuk fizetni).

@jackie: nem tudom milyen véleménnyel vagy Tacconiról, de ő konkrétan azt mondta, hogy Neto egy hulladék, rossz nézni a csapatban és azonnal meg kell tőle szabadulni és mindent odatolni a Milannak Donnáért. Egyébként Donnat tényleg addig kéne még megvenni a Milantól, amíg #1 a profi szerződésével szarakodnak #2 amíg be nem esik a kínai pénz. Mondjuk ez a deal erősen wishful thinking (nálam a Verratti dealhez konvergál).

Annyi pletyka kering, mintha a mercato még most is tartana. Ezeknek a jelentősége kb. egyenlő a nullával, bár remélem, hogy nem. Idegesítenek ezek a hírek, hogy ilyenkor sem állnak le, de ha ennek a fele is igaz, mint érdeklődés, az nagyon jó. Pont amiről szerintem te beszéltél a Bayern kapcsán, hogy mennyire előreterveznek. A Witsel-Matuidi féle megoldatlan középpályás-kérdés folytán ebben van bőven ráció. Viszont nem hinném, hogy most a piacképes kulcsjátékosok közül bárki is távozna. Bonuccit nagyon pedzegetik, de erre nem kerül sor. Higu és Pjanic most jöttek, nem fognak lépni. Dybalara van pár százalék esély, de szerintem 3-4 évig még ez a veszély nem fenyeget minket. Ha valahova eladnánk, akkor az a Barca lehet, ha Messi telebeszéli a fejét, és mondjuk pont az ő örökébe lépne. Ami Pogbanál megvolt nyáron, hogy a legnagyobb értékeink megtartását szorgalmazni kellene, az most is érvényes, csak most még nagyobb a tétje, és kivitelezhetőnek is érzem. Jövőre Witsel és Bentancur valószínűleg érkezni fog, ha utóbbit kölcsönadjuk az Empolinak vagy a Sassuolonak(ami szerintem hiba lenne), akkor talán még rajtuk kívül is fog érkezni valaki a középpályára, egyébként az Isco-Matuidi-Verratti féle pletykák irrelevánsak. Mandzu távozni fog, de nem télen, de nyárig csak kihúzza.
Én úgy látom, hogy jelen helyzetünkben érdemes lenne szélső védőket keresni. Evra, Dani Alves és Lichti is benne vannak a korban. A brazil még tud egy olyan szintet hozni, amivel átugorja a lécet, amit egy Juventus helyez el elég magasan. Lichti már korántsem olyan, mint az első éveiben, nem véletlen, hogy Allegri be merte őt áldozni az őszi BL-meccsekre. Evran pedig még inkább látszik a kora, igazság szerint ha mindkettejüket elengednénk nyáron, az sem lenne hibás döntés.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-08, 14:51

Egy hét válogatott bohóckodás és az újságíróknak máris ki kell találni valami baromságot hogy eladják az újságot. Tehát:

- Witsel ugye jön télen, ez alap
- Jön Matuidi.
- Isco jön már januárban.
- Mandzukic eladatja magát januárban
- Draxlert megpróbáljuk nyáron.
- 2017-ben Verratti lesz a nagy Juve fogás - aha végülis a peremre került Matuidit se adta el nekünk a PSG, de majd Verrattit el fogja (mi meg ki bírjuk fizetni).

@jackie: nem tudom milyen véleménnyel vagy Tacconiról, de ő konkrétan azt mondta, hogy Neto egy hulladék, rossz nézni a csapatban és azonnal meg kell tőle szabadulni és mindent odatolni a Milannak Donnáért. Egyébként Donnat tényleg addig kéne még megvenni a Milantól, amíg #1 a profi szerződésével szarakodnak #2 amíg be nem esik a kínai pénz. Mondjuk ez a deal erősen wishful thinking (nálam a Verratti dealhez konvergál).

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-04, 20:49

zetterberg40 írta:
exchaby írta:
kicsit meredek a mai pletyka miszerint Coman es Zaza is visszajohet Rolling Eyes

Megelőztél.

Magyarul ez -40 milliót jelentene a klubnak.

Szerintem ez mind média hiszti (egy hétig üresjárat lesz klub szinten, a VB selejtezők annyira nem érdekesek), esetleg ügynök által gerjesztett dolog, hogy többet játszon a kliens. Ancelotti pont Comant ajnározta a múltkor. Zaza apja (és ügynöke ha minden igaz) meg azt mondta, hogy 10 meccs után meg kell vennie a West Hamnek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-04, 20:44

zetterberg40 írta:
laac írta:
na meg koman vissza csordogál,úgy,h nem rég még a nyarat sem akarták megvárni és kiperkálják érte a kért delácskát!!remélem ha vissza is jön eladjuk valamely arab/kínai trogernek 4szeres áron!!

A ködös Albionból meg olyan pletykák jönnek, hogy Zazinnyó nem kell a West Bromwichnak...

Amúgy nem vagyok róla meggyőződve, hogy januárban a Zenit mindenképpen elengedi Witselt. Nem hinném, hogy az a 4-5 millió annyira lázba hozná őket.

Egy alulteljesítő, nyávogó játékost szerintem nincs értelme fél évre magukhoz kötni. Motiválni úgy sem tudják már, a motiválatlan Witsel teljesítményt valószínűleg más is lehozza (esetleg egy tehetséges fiatal) és megspórolnak vele fél év fizut meg kapnak valami aprópénzt (4-5 milla). Egy racionális üzletembernek (nem Lotito, Zamparini, De Laurentiis) ez no-brainer, evidens veszteség menedzsment.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-04, 20:26

zetterberg40 írta:
exchaby írta:
kicsit meredek a mai pletyka miszerint Coman es Zaza is visszajohet Rolling Eyes

Megelőztél.

Magyarul ez -40 milliót jelentene a klubnak.

Vagy azt, hogy beépítjük őket kényszerből a keretbe, és a -40 millió értelmezés kérdése. De akár azt is jelentheti, hogy lesz olyan, aki értük többet is kiadna. Nem hinném, hogy Pep elvinné Comant a Citybe, de egy PSG szerintem érdekesnek fogja találni ezt a lehetőséget, és akkor már mindjárt nem 20, hanem 30 millióról lenne szó. Zaza távozása már mindjárt kétségesebb, legalábbis 20 milláért, bár egyáltalán nem a megoldhatatlan kategóriába tartozik.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-04, 19:24

zetterberg40 írta:

Amúgy nem vagyok róla meggyőződve, hogy januárban a Zenit mindenképpen elengedi Witselt. Nem hinném, hogy az a 4-5 millió annyira lázba hozná őket.
Csak akkor jön ha valaki/k/ mennek!!Hernyó,lisi mehet!!Mást részt ha jól sejtem nem nagyon játszik most sem,talán nekik is célszerűbb elpasszolni.[/quote]

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4712
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-04, 17:15

exchaby írta:
kicsit meredek a mai pletyka miszerint Coman es Zaza is visszajohet Rolling Eyes

Megelőztél.

Magyarul ez -40 milliót jelentene a klubnak.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4712
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-04, 17:12

laac írta:
na meg koman vissza csordogál,úgy,h nem rég még a nyarat sem akarták megvárni és kiperkálják érte a kért delácskát!!remélem ha vissza is jön eladjuk valamely arab/kínai trogernek 4szeres áron!!

A ködös Albionból meg olyan pletykák jönnek, hogy Zazinnyó nem kell a West Bromwichnak...

Amúgy nem vagyok róla meggyőződve, hogy januárban a Zenit mindenképpen elengedi Witselt. Nem hinném, hogy az a 4-5 millió annyira lázba hozná őket.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-04, 17:09

kicsit meredek a mai pletyka miszerint Coman es Zaza is visszajohet Rolling Eyes

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-04, 16:54

na meg koman vissza csordogál,úgy,h nem rég még a nyarat sem akarták megvárni és kiperkálják érte a kért delácskát!!remélem ha vissza is jön eladjuk valamely arab/kínai trogernek 4szeres áron!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-10-04, 01:10

Unatkoznak az újságírók, az utóbbi napokban jó néhány játékost pletykálnak. Witsel érkezése szinte borítékolható, csak az időpontja kérdéses. Érdemes lenne már januárban megpróbálni idehozni, bár kérdéses, mikorra sikerül feltornázni a teljesítményét, mert ez a féléve eléggé minősíthetetlen, ahogy olvasom. Viszont azzal, hogy ha Asamoah nem sérült, akkor borzalmasan játszik, Khedira semmi olyat nem mutat, ami alapján nélkülözhetetlen lenne, Lemina nem nyújt egyenletes teljesítményt. Ha januárban el tudnánk hozni, akkor a BL-negyeddöntő környékén már hasznos lehet a belga.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-09-29, 17:58

s4tch írta:
szerintem arra céloz zetterberg, hogy raiola lételeme, hogy mozgassa a játékosait. donnarummát megvesszük mondjuk 50 milláért, és a dagadt faszkalap másnap elkezd vele házalni európa legtollasabb klubjainál, oszt' 3 év múlva ott tartunk, hogy a srác új kihívást keres.

Ahogy most Dybalanak emelik a fizeteset ugyanugy dinamikusan kell majd Donnanak is emelni. Ilyenkor a sertés is megkapja a jutalékát, hogy bekussolhasson. Egyebkent most nyaron kéne megvenni Buffon mögé, hogy ne legyen egyből akkora arca, mint Pogbanak. 1-2 év pad/kupa/BL utan kicsit szerenyebben húzza majd magára az 1es mezt. Ha nem is MU szinten, de lassacskan fizetesekben is tudjuk tartani a tempót az elittel.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-09-29, 17:35

s4tch írta:
szerintem arra céloz zetterberg, hogy raiola lételeme, hogy mozgassa a játékosait. donnarummát megvesszük mondjuk 50 milláért, és a dagadt faszkalap másnap elkezd vele házalni európa legtollasabb klubjainál, oszt' 3 év múlva ott tartunk, hogy a srác új kihívást keres.

szerintem nem arra céloz rendeer
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-09-29, 17:21

s4tch írta:
szerintem arra céloz zetterberg, hogy raiola lételeme, hogy mozgassa a játékosait. donnarummát megvesszük mondjuk 50 milláért, és a dagadt faszkalap másnap elkezd vele házalni európa legtollasabb klubjainál, oszt' 3 év múlva ott tartunk, hogy a srác új kihívást keres.

Igen, sajnos ezért is kellene gondolkozni azon, hogy kit lehetne még idehozni. Az, hogy az új Buffonnak van kikiáltva, dob az értékesíthetőségén elég rendesen. Viszont Raiola személye a mostani nyár után inkább rossz hatással lehet rá, mármint hogy nem biztos az, hogy őt akarjuk. Én úgy gondolom, hogy Raiola miatt Perin lesz a következő első számú kapusunk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4712
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-09-29, 16:35

s4tch írta:
szerintem arra céloz zetterberg, hogy raiola lételeme, hogy mozgassa a játékosait. donnarummát megvesszük mondjuk 50 milláért, és a dagadt faszkalap másnap elkezd vele házalni európa legtollasabb klubjainál, oszt' 3 év múlva ott tartunk, hogy a srác új kihívást keres.

Pontosan.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-09-29, 16:16

szerintem arra céloz zetterberg, hogy raiola lételeme, hogy mozgassa a játékosait. donnarummát megvesszük mondjuk 50 milláért, és a dagadt faszkalap másnap elkezd vele házalni európa legtollasabb klubjainál, oszt' 3 év múlva ott tartunk, hogy a srác új kihívást keres.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-09-29, 12:38

zetterberg40 írta:
Vitathatatlan, hogy Donnarumma lenne a legjobb Buffon-utód. A milanos pizsi nem gond, kinőné. Szerintem amúgy is eléggé motiváló lenne számára, ha az óriási példaképének, Buffonnak léphetne a helyébe. DE (!!!): a zsírfejű Raiola az ügynöke, ami jót még sosem jelentett...

Azért annyira nem lehet egyetlen csapat sem valogatos a vilagon hogy ügynök alapjan szortirozzon...
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-09-29, 11:45

s4tch írta:
sneco7 írta:
Nem tudom nézi-e valaki a Gladbach-Barca meccset,de remélem Marotta igen és leteszi a lét Dahoudért, jó a srác, bár a haja nem olyan színes,mint Pogbának,szerintem játékban tudná pótolni afro

kurvára egyetértek, nálam is ő lenne a következő célpont a középpályára.

olvastam valami olyasmit róla, hogy nem fog hosszabbítani, és jövő nyáron életbe lép egy olyan záradék a szerződésében, ami alapján 10 millás kivásárlási ára lesz. ha a gladbach elnökén múlna, 40-50 milláért sem engedné el, de ez a záradék elgondolkodtató lehet neki is. ha a télen ajánlanánk valami megfelelően magas összeget... mondjuk szerintem valami bayern-real-city kalibernél fog kikötni, vagy brutális átigazolási díjért, vagy nagyon durva fizetésért.

A németeknél a Dortmundot tudom példaként felhozni egy ilyen helyzetre. Tudták, hogy Lewandowski a szerződése lejártával távozni fog a Bayernbe, mégis megtartották még egy évre. Azért mernek ilyet tenni, mert tudják, hogy ha egy az egyben nem is képesek a pótlását megoldani, megvan az esélyük rá, hogy hasonló szinten tartsák a csapatukat. A németeknél egészen kiváló az utánpótlásképzés és a megfigyelőrendszer is, nem okoz nehézséget tehetséges fiatalok kiszemelése, kinevelése. Szerintem vállalják azt a kockázatot, hogy ha ez a záradék létezik is, megvárják a szezon végét az eladásával. Klasszissá ért a Müller-Özil-Khedira féle generáció, közben egy Gündogan, egy Götze, egy Draxler is hozzájuk csapódott. Most jön annak a korosztálynak a megerősítése, aminek Dahoud is tagja olyanokkal, mint Julian Brandt, Sané, Meyer, Kimmich, Tah vagy Weigl. Kb. 50 rátermett játékossal számolhat Löw egy kerethirdetés előtt, ami más nemzetekre nem igazán jellemző. Ezzel csak azt akarom hangsúlyozni, hogy ha Dahoud olcsón igazol el máshová, a pótlásával akkor sem lesz gond, mert akkor megvan az esély arra, hogy igazoljanak olyasvalakit, aki egy év múlva ezt a szintet hozni tudja. Viszont azt is meg lehet csinálni, hogy egy vakmerő klub kifizet 20-25 milliót érte télen, és nyárig kölcsönben marad. Többet szerintem nem tudnak belőle kihozni, ezt a 20-25 millát sem biztos, hogy bárki kifizetné érte ilyen eshetőségek tudatában.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4712
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-09-29, 10:19

Vitathatatlan, hogy Donnarumma lenne a legjobb Buffon-utód. A milanos pizsi nem gond, kinőné. Szerintem amúgy is eléggé motiváló lenne számára, ha az óriási példaképének, Buffonnak léphetne a helyébe. DE (!!!): a zsírfejű Raiola az ügynöke, ami jót még sosem jelentett...

Dahoud tegnapi gólpassza nagyon szexi volt, plusz eleve az egész akció az ő labdaszerzésével indult. Idén amúgy nem tűnik betonkezdőnek a Gladbachban. 5 bajnokiból csak egyszer volt kezdő, plusz egyszer csereként kapott 26 percet, bár a bl-ben mindkét meccset végigjátszotta. Én is tartom, hogy baromi jó igazolás lenne, de úgyis Bayern lesz ebből.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-09-29, 09:46

Krisz írta:
Gyötrelmes érzés hogy mindenben egyet kell értenem. Rolling Eyes
Donna = Buffon 2, a tehetség mellett még az is stimmel, hogy Buffon is kb ilyen korán robbant be, plusz a kimaradó 11esek, meg cukkerül lehet becézni...

túl fogod élni szivi, de ha mégsem az sem baj geek

én korábban lehetetlennek gondoltam egy ilyen transzfert, de amióta lenyilatkozta hogy milános pizsamája volt, azóta reménykedem
egyszerűen így túl nagyot ütne a deal ahhoz hogy kimaradjon Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-09-29, 08:19

sneco7 írta:
Nem tudom nézi-e valaki a Gladbach-Barca meccset,de remélem Marotta igen és leteszi a lét Dahoudért, jó a srác, bár a haja nem olyan színes,mint Pogbának,szerintem játékban tudná pótolni afro

kurvára egyetértek, nálam is ő lenne a következő célpont a középpályára.

olvastam valami olyasmit róla, hogy nem fog hosszabbítani, és jövő nyáron életbe lép egy olyan záradék a szerződésében, ami alapján 10 millás kivásárlási ára lesz. ha a gladbach elnökén múlna, 40-50 milláért sem engedné el, de ez a záradék elgondolkodtató lehet neki is. ha a télen ajánlanánk valami megfelelően magas összeget... mondjuk szerintem valami bayern-real-city kalibernél fog kikötni, vagy brutális átigazolási díjért, vagy nagyon durva fizetésért.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-09-29, 07:14

jackie_d írta:
annyival kiegészíteném, hogy edwin nem csak az utolsó, hanem az első nem olasz kapusunk is volt egyben (@krisz:sz'al az egyetlen pirat)

donna kurva nagy fogás lenne...

Gyötrelmes érzés hogy mindenben egyet kell értenem. Rolling Eyes
Donna = Buffon 2, a tehetség mellett még az is stimmel, hogy Buffon is kb ilyen korán robbant be, plusz a kimaradó 11esek, meg cukkerül lehet becézni...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-09-28, 23:17

annyival kiegészíteném, hogy edwin nem csak az utolsó, hanem az első nem olasz kapusunk is volt egyben (@krisz:sz'al az egyetlen pirat)

donna kurva nagy fogás lenne...
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2016-09-28, 22:54

sneco7 írta:
Nem tudom nézi-e valaki a Gladbach-Barca meccset,de remélem Marotta igen és leteszi a lét Dahoudért, jó a srác, bár a haja nem olyan színes,mint Pogbának,szerintem játékban tudná pótolni afro

Meg lennék lepve a várható igazolásokat figyelembe véve. A Bentancurra érvényes opciónkat valószínűleg érvényesíteni fogjuk, Witsel pedig ha télen jön, akkor nagyon olcsón, nyáron meg ingyen. Három középpályást is építsünk be? Kicsit merész lenne, bár azt nem mondanám, hogy ne lenne elég középpályásunk, akiktől meg lehetne válni adott esetben. Asamoah szerintem nyáron mindenképpen távozik, Hernanest a teljesítményétől függetlenül kellene nyáron elengedni. Nálam Khedira sem maradna, de azt kétlem, hogy őt elküldenénk. Akkor inkább Sturaro lehet. Rajtuk kívül érdemes lenne Dani Alvesnek és Alex Sandronak csereembert találni, bár Lichtit megtarthatjuk éppen.
Jó lenne, ha 1-2 játékost már januárban megszereznénk, mondjuk egy Bentancurra gondolnék. Nem azért, mert ő tavaszra annyira kellene, hanem mert ebben a szezonban bőven tudunk annyit költeni, hogy a FFP keretein belül maradjunk, és így legalább ennyivel kevesebb erősítésre - és egyben kiadásra - lenne szükség nyáron.

Én valahogy nem tudom elhinni, hogy a Milantól el tudnánk hozni Donnarummat. Vagy a Milan rövid időn belül ismét tényező lesz, vagy a Realban köt ki, nekem ez az érzésem. Én Perinre tippelek, aki 2018-ban érkezni fog, neki 2019-ben jár le a szerződése. Egyébként olyan sok kapus nincs, akivel hosszú távon lehetne számolni, képes lehet megközelíteni Gigi szintjét, és mozdítható lesz. Konkrétan Bernd Leno és Sergio Rico azok, akikben látom ezt a lehetőséget, de azt is érdemes hozzátenni, hogy az utolsó alkalom, amikor nem olasz kapusra esett a választás, nem sült el olyan csodásan, pedig egy van der Sar nem hangzik rosszul.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
13 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: