Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-24, 20:14

mancininek azt mondta buffon, hogy nem vonul vissza. hát akkor elvállalja a psg-katar kombót.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-24, 15:07

Marrotta a mercatóról:

Szandival jövő héten lesz egyeztetés a hosszabbításról (vagy a távozásról?)

Duglaszt természetesen véglegesítjük.

Mandzu neki nem jelezte (eddig), hogy távozni akarna így jövőre is a Juve játékosa lesz.

Moratáékkal jó a kapcsolat, de ez nem jelent semmit mivel a támadósorunk erős.

Can-ra jó az esély.

Perin valszeg jönni fog mivel 2 top kapust akarnak a klubnál.

Pogba - Képzelgés

SMS - Nagyon nehéz lenne állni a költségeit.

Ennyit a tuttopsortról :DDD

Dybcsit egyértelműen marasztalni akarjuk.

Darmian - Megfelelő lehetőség, olyan profillal amilyet keresünk....ez jönni fog bazmeg.

Higuain - Ha jönne is érte ajánlat helyből elutasítanánk (HE?)

Ami kivehető, Darmian jönni fog remélhetőleg Lichti helyett és nem Szani helyére. SMS max akkor lehet képben ha Dibusz távozna,
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-24, 06:40

A Conte milány házasságot kizártnak tartom, hisz a mester jókat szeret ebédelni így nem megy oda ahol még kávéra se futja! Very Happy
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-24, 00:17

Beninek nem az volt a legnagyobb baja, hogy Pjancsi posztján számított volna rá leginkább Allegri. Inkább az, hogy semmivel sem volt jobb a veretes Khedira-Matuidi-Marchisio-Sturaro négyesnél.

Jézusom, belegondolva kész csoda, hogy két trófeával és egy majdnem óriás feltámadással fejezzük be a szezont. A fent említett négyes közül egy már bőven a zeniten túl van, kettőnél konkrétan sír a labda, az utolsó meg monkey.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-23, 21:22

Ben Hurnak a VB nagyon fontos lesz. Most virítania kell, máskülönben a következő szezont is hátrányból kezdi.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-23, 17:53

Petike007 írta:


Praet egy nagyon tehetséges játékos, aki a Samp-ban megtanult szerelni is.

Lendületes, jól cselez, jól lát a pályán, szerel, ütközik. Fasza kis játékos.

Viszont ami aggaszt, hogy van egy hasonlóan tehetséges fiatalunk Benkúr, aki látványosan kiesett Maxi kegyei közül. Ennek mi lehet az oka? Húzza a lányát, vagy micsoda?
Borzasztó figyelmezetlen ahogy én láttam a meccseken. Van benne kraft de rengeteget kell még fejlődnie.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-23, 17:53

Mai kép: Morata, Juanma Lopez (Morci ügynöke) és Paratici találkozója Milánóban. No, ebből mi lesz?
Bevásárlóközpont - Page 19 33407510
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-23, 15:28

Petike007 írta:


Praet egy nagyon tehetséges játékos, aki a Samp-ban megtanult szerelni is.

Lendületes, jól cselez, jól lát a pályán, szerel, ütközik. Fasza kis játékos.

Viszont ami aggaszt, hogy van egy hasonlóan tehetséges fiatalunk Benkúr, aki látványosan kiesett Maxi kegyei közül. Ennek mi lehet az oka? Húzza a lányát, vagy micsoda?

megmondom őszintén, én nem láttam idén különösebben jónak Bentancurt. Pjanicot nem volt képes helyettesíteni, és bár magas a sikeres passzainak az aránya, de rendre voltak olyan labdaeladásai, amiből akár komolyabb baj is lehetett volna. OK, nem játszott sokat, de a 0 gólpassz és gól szerintem így is gáz. a statisztikákon túl is elmondható, hogy előre játékban nagyjából nulla volt a srác. én őt kölcsönadnám jövőre, hátha rendszeresen játszva többet mutat
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-23, 15:14

tjunior írta:

Bízom benne, hogy nem. Ezzel az erővel nyugodtan a csapatnál tarthatjuk Mandragorát is és nem kell 30 millió kiadni a belgára.

Praet egy nagyon tehetséges játékos, aki a Samp-ban megtanult szerelni is.

Lendületes, jól cselez, jól lát a pályán, szerel, ütközik. Fasza kis játékos.

Viszont ami aggaszt, hogy van egy hasonlóan tehetséges fiatalunk Benkúr, aki látványosan kiesett Maxi kegyei közül. Ennek mi lehet az oka? Húzza a lányát, vagy micsoda?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-23, 12:11

zetterberg40 írta:
Sarrit tényleg Ancelottira cseréli ADL, hivatalos bejelentés jöhet még a nap folyamán.

Praet komoly lehet? Szigoruán statisztikailag, asszem eddig ő a legtöbbet szerelő kp, aki szóba került a középpályára.
Bízom benne, hogy nem. Ezzel az erővel nyugodtan a csapatnál tarthatjuk Mandragorát is és nem kell 30 millió kiadni a belgára.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-23, 11:47

zetterberg40 írta:
Sarrit tényleg Ancelottira cseréli ADL, hivatalos bejelentés jöhet még a nap folyamán.

Praet komoly lehet? Szigoruán statisztikailag, asszem eddig ő a legtöbbet szerelő kp, aki szóba került a középpályára.

Statok alapján szimpatikus, de nem tűnik világmegváltónak, ahhoz meg kevés Samp meccset láttam hogy azt fejtegessem hogy underrated.
Ennyi év után odabízom a vezetőségnek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-23, 11:38

Sarrit tényleg Ancelottira cseréli ADL, hivatalos bejelentés jöhet még a nap folyamán.

Praet komoly lehet? Szigoruán statisztikailag, asszem eddig ő a legtöbbet szerelő kp, aki szóba került a középpályára.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-23, 11:29

a milan conti felépülésével, néhány játékossal és egy nyugodt légkörrel jobban járna, mint bármilyen edzővel. ahol locatelli kezd a kupadöntőn, bonaventura húzóembernek számít, és kalinic a legtöbbet foglalkoztatott csatár, ott nem az edzőt kell elővenni.

azért az szép, hogy tavaly nyáron a komplett európai mezőnyt nézve dobogósak voltak, ami a nyári költést illeti, most meg nem tudni, hogy a kínai ki tudja-e fizetni az adósságát, vagy ősztől az amerikaiak átveszik az irányítást.

Bevásárlóközpont - Page 19 33137310
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-23, 09:12

Tankcsapda írta:




Nem lennék meglepve, ha Conte megkapná a Milan padját. Gattuso maradása azért korántsem biztos, és Conte habitusa a Milannak pont jól jönne. Azért az elég durva lenne, ha összejönne egy Allegri-Ancelotti-Conte-Di Francesco-Spalletti ötösfogat, plusz ha maradna Inzaghi a Lazionál.

Kovac érdekes lehet a Bayernnél, a Frankfurttal bőven erőn felül teljesített, de azért a bajor gárda más kávéház. Tuchel szerintem nem megoldás Párizsba, Emery az Arsenalba való, annál feljebb nem, Favre meg 2 évre jó lesz a Dortmundnak, de tartós csapatépítést szerintem nem érdemes rábízni. Most harcban lesznek a salátástálért, 1 év múlva meg talán a 2. hely is kétséges lesz.

Gattuso egyetlen skillje a motiváció, elég erős is benne, viszont Conte is ebben a kimagasló. Persze össze tud rakni egy jó csapatot is, de ugye neki raklappal kell tolni a drága spílereket. Most hogy az UEFA a Milanra borította az FFP asztalt kétlem hogy komolyan fognak mozogni a piacon, viszont erre a keretre megint el kéne költeni annyit amennyit a Milan nem fog és nem is tudna. Nem hiszem hogy Conte lenne a legjobb választás és tutira nem lenne olcsó se. Én inkább Ancelottit próbálnám visszacsábítani ha már a Conte kategóriában nézelődnek Milanoban. Amúgy szerintem perpillanat a kis Inzaghival járnának a legjobban, jól összerakta a Lazioz és kukázni is tud.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-23, 00:38

Kovacicot sajnos a fórumon kívül sehol sem láttam még összeboronálva velünk, pedig az rémlik, hogy Pogesz eladása előtti évben konkrétan jobb statokat hozott nála (és ennek ellenére fizetett érte harmadannyit a Real, mint a polipért). Nekem még mindig az az érzésem, hogy Can lesz az egyetlen érkezőnk középre, Szandit megtartjuk, jön még pár squad player (Darmian, egy szélső), és így megyünk neki a következő idénynek.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 22:04

zetterberg40 írta:
Szerintem már Kovacsics is rengeteget dobna a középpályánkon Pjaniccsal, Cannal kiegészülve. Jó kombináció lenne.

Komoly edzőkeringő van már most: Kovacs-Bayern, Tuchel-Psg, Emery-Arsenal, Favre-Bvb, Vieira állítólag Nice, Contét kitehetik, Sarri szintén mehet, akinek a helyére Ancelottit emlegetik (de szvsz Conte is vállalná a melót).

Nem lennék meglepve, ha Conte megkapná a Milan padját. Gattuso maradása azért korántsem biztos, és Conte habitusa a Milannak pont jól jönne. Azért az elég durva lenne, ha összejönne egy Allegri-Ancelotti-Conte-Di Francesco-Spalletti ötösfogat, plusz ha maradna Inzaghi a Lazionál.

Kovac érdekes lehet a Bayernnél, a Frankfurttal bőven erőn felül teljesített, de azért a bajor gárda más kávéház. Tuchel szerintem nem megoldás Párizsba, Emery az Arsenalba való, annál feljebb nem, Favre meg 2 évre jó lesz a Dortmundnak, de tartós csapatépítést szerintem nem érdemes rábízni. Most harcban lesznek a salátástálért, 1 év múlva meg talán a 2. hely is kétséges lesz.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 21:57

Lehet, hogy kacsa, lehet, hogy nem. Egy biztos: ha nem hozzuk meg ezt az áldozatot (vagy anyagilag valami hasonlóan kedvezőt), akkor megint csak nagyon kell keresgélni a lehetőségeket, hogyan lehetne költséghatékonyan továbberősíteni. Kovacic egyébként egy járható út lenne, fiatal, hatalmas potenciál van benne, amit a Realban talán sosem fog kiaknázni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 20:46

zetterberg40 írta:
Szerintem már Kovacsics is rengeteget dobna a középpályánkon Pjaniccsal, Cannal kiegészülve. Jó kombináció lenne.

Komoly edzőkeringő van már most: Kovacs-Bayern, Tuchel-Psg, Emery-Arsenal, Favre-Bvb, Vieira állítólag Nice, Contét kitehetik, Sarri szintén mehet, akinek a helyére Ancelottit emlegetik (de szvsz Conte is vállalná a melót).
Sőt már kis Inzaghit is emlegetik mint afrikai edzőt.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 20:42

Szerintem már Kovacsics is rengeteget dobna a középpályánkon Pjaniccsal, Cannal kiegészülve. Jó kombináció lenne.

Komoly edzőkeringő van már most: Kovacs-Bayern, Tuchel-Psg, Emery-Arsenal, Favre-Bvb, Vieira állítólag Nice, Contét kitehetik, Sarri szintén mehet, akinek a helyére Ancelottit emlegetik (de szvsz Conte is vállalná a melót).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 20:05

CsT írta:
Csak egy kérdés, ha Balotelli olyan nagy ász miért nem tolonganak érte a BL esélyes csapatok? Very Happy Amúgy Marrotta is lenyilatkozta, hogy ilyen "karakterisztikájú" (agyhalott) játékost nem keres a Juve. Ezzel az SMS,Pogba kell Allgerinek dologgal két problémám van. 1. Valahogy nem hiszem, hogy a tuttosportot is meghívtak a találkozóra. 2. A fizetések: SMS a PL-ben simán kaphat 10 milla körüli fizut nálunk max a felét, Ha Marotta szerint Morata visszaszerzésére nincs keret akkor a 15 m fontot kereső Pogbára mégis honnan lenne? Very Happy

Igen erről a Tuttosportos dologról nekem is ez a véleményem. Micsoda véletlen egybeesés: vasárnap lejátszák az utolsó meccset a bajnokságban, hétfőn ezt kivesézik, kedden meg jön SMS vagy Pogba Costát meg eladjuk a picsába. Elkezdődött a bullshit szezon kéremszépen, a VBig nincs miről írni, ilyen faszságokkal lesznek tele a szennylapok, és ezt okádják majd a Di Marzio féle bohócok.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 20:05

Valamelyik külföldi oldalon olvastam, hogy Stuaninak 2,5 milla a fizuja. Ha ez igaz, az életben nem passzoljuk el (max úgy ha mi álljuk a fizuját) mert amilyen csapatokba beférne ott 3 év alatt keresnek ennyit a legjobbak. scratch
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 20:00

Tankcsapda írta:
Allegri tudja kezelni

Őt senki sem tudja kezelni. Ha bárki azt hiszi hogy őt tudja irányítani, az egy illúzió ami előbb-utóbb az arcába robban.  Balotelli képtelen felfogni a következményeit a tetteinek és nem tudod neki elmagyarázni, olyan mintha a macskádnak rimánkodnál. hogy ne ugráljon fel az asztalra, mert összebarmolja az egészet: nem fogja fel, meg amúgy is leszarja. Egy ilyen játékosra nem lehet alapozni, mert csak az a kérdés hogy mikor fog kurvanagy szarban hagyni. Aztán meg majd azon izzadhatsz hogy hogyan passzold el.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 19:58

Csak egy kérdés, ha Balotelli olyan nagy ász miért nem tolonganak érte a BL esélyes csapatok? Very Happy Amúgy Marrotta is lenyilatkozta, hogy ilyen "karakterisztikájú" (agyhalott) játékost nem keres a Juve. Ezzel az SMS,Pogba kell Allgerinek dologgal két problémám van. 1. Valahogy nem hiszem, hogy a tuttosportot is meghívtak a találkozóra. 2. A fizetések: SMS a PL-ben simán kaphat 10 milla körüli fizut nálunk max a felét, Ha Marotta szerint Morata visszaszerzésére nincs keret akkor a 15 m fontot kereső Pogbára mégis honnan lenne? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 19:40

CsT írta:
Balotelli? Shocked Az utolsó ember(?) lenne a földön akit a csapatban szeretnék látni. Gigi meg ezzel a húzásból a klublegenda státuszból átlépne az egyszerű zsoldos kategóriába, persze rá lehet fogni, hogy BL-t nyerni megy, de a PSG-nek arra kb annyi sansza van mint nekünk, Vidal is milyen sokat nyert mióta lelépett innen.

SMS leigazolásában szerintem nem a transzferdíj kifizetése a a lehetetlen (lásd malac) hanem, hogy a PL csapatok lazán adnak neki dupla annyi fizut mint amennyit itt kapna.

Igen, Balotelli. Választhatunk, hogy Can lesz-e a legnagyobb erősítés a középpályára, vagy az SMS-Pogba duó valamelyike, és Allegri kérésének eleget tud tenni a vezetőség. Ehhez vezéráldozatra van szükség, ami a pletykák szerint 4 játékos is lehet: Sandro, Pjanic, Dybala, Higuaín. (Costa lehetne még piacképes, de őt szerintem legalább 2-3 szezonra még biztosan megtartunk.) Ha Pjanic megy, akkor az egyetlen klasszis középpályásunkat engedjük el, szó sem lehet róla. Sandro távozására nagyobb az esély, mint a maradására, a pótlásával együtt is tudunk profitot termelni, kérdés, mennyit. Dybala árából szinte garantált lenne SMS és a pótlás is, csak gondolom, azt a játékost nem akarják eladni, aki köré még néhány hónapja építeni akarták a csapatot a pletykák szerint. Én nem lennék szívbajos, ha az ő eladásáról lenne szó, de rizikós lenne egyben. Maradt Higuaín, aki egy korlátolt klasszis. A bajnokságban vitathatatlan érték, képes eldönteni a legfontosabb meccseket a javunkra, a BL viszont döntő többségben súlyos teher számára. És a másik: a lejáró szerződésű játékosok. Can ugye megvan, rajta kívül Meyer és Balotelli lehetne értelmes igazolás, de Meyer is csak leginkább Pjanic helyetteseként. Balotelli viszont nem lenne visszaesés Higuaínhoz képest. Én simán bevállalnám, Allegri tudja kezelni, és van annyira egoista, hogy ne nagyon foglalkozzon a teherrel egy Real vagy egy Barca ellen. Nekünk ez kell, hogy legyen a mérce, és ezt Balotelli tudná teljesíteni. És ezzel nyílna esélyünk SMS vagy Pogba leigazolására. Az egyik serpenyőben Can, SMS és Balotelli, a másikban Higuaín, Khedira és Sturaro. És akkor még csak a bevételt költöttük el. Szerintem megérné ezt a rizikót.

Azt meg hagyjuk már, hogy Gigi zsoldos, ha csak pénzt akarna keresni, elmenne Kínába vagy az MLS-be, ott is megkapná ezt az összeget, erre mérget vehetsz. Menjen el két szezonra, aztán találjunk neki valami pozíciót a klubnál.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 15:16

s4tch írta:
szerintem gigi kurvára nem vágyott új kihívásra, sőt. egyszerűen belátta, hogy már kevés a juve kezdőjéhez, padozni meg nem akart. (legalábbis erre utalnak a nyilatkozatai. ha hozzávesszük, hogy marotta és agnelli is elmondták, hogy buffon dönt a saját jövőjéről, 99%, hogy mind a pályán, mind a klubházban folytathatta volna a juventusnál.)

váltsunk témát: a listán egy ideje benivel nyúzzuk az immobile-ügyet. kinek mi a véleménye róla? mármint nem beniről, hanem immobiléről.

Szerintem ő megtalálta a helyét. Senki nem járna jól ha elmenne.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 13:23

tjunior írta:

Most itt gondolom az a kérdés ha levágnánk a malacot, Immobile jó helyetese lenne-e. Hát ez egy jó kérdés. Alapból nem tudom mennyire használható egy nem kontra csapatban Ciro. Viszont ezt amit Higany csinál jóval kevesebbért meg tudná oldani a bajnokságban.

Hát ő se a nagy meccsek húzóembere, ellenben sokkal kevésbé penge mint Higany és nem is az a fiatal tehetség kategória aki egy hosszú távú befektetés lenne. Szerintem ennek semmi értelme nem lenne, egy kis overheadet spórolnánk rajta ellenben jóval gyengülnénk. Akkor inkább fektessünk valami olyasmi fiatalba mint Simeone vagy építsük Keant.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 13:19

s4tch írta:
szerintem gigi kurvára nem vágyott új kihívásra, sőt. egyszerűen belátta, hogy már kevés a juve kezdőjéhez, padozni meg nem akart. (legalábbis erre utalnak a nyilatkozatai. ha hozzávesszük, hogy marotta és agnelli is elmondták, hogy buffon dönt a saját jövőjéről, 99%, hogy mind a pályán, mind a klubházban folytathatta volna a juventusnál.)

váltsunk témát: a listán egy ideje benivel nyúzzuk az immobile-ügyet. kinek mi a véleménye róla? mármint nem beniről, hanem immobiléről.

Imo Juve nevelésnek számít, de többször is igazi türhő módjára viseltetett az irányunkba. Nekem nem kéne. Sevillában és Dormándban is bizonyította, hogy egy lokáhíró szintnél nem fog tudni tovább jutni. 

Inkább játsszon Dybcsi a posztján. Többet nyerünk vele.

Ha már Benivel beszélsz. Hol veszi az ingeket? Csak miatta néztem a közvetítéseket és összefoglalókat!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 13:16

s4tch írta:
szerintem gigi kurvára nem vágyott új kihívásra, sőt. egyszerűen belátta, hogy már kevés a juve kezdőjéhez, padozni meg nem akart. (legalábbis erre utalnak a nyilatkozatai. ha hozzávesszük, hogy marotta és agnelli is elmondták, hogy buffon dönt a saját jövőjéről, 99%, hogy mind a pályán, mind a klubházban folytathatta volna a juventusnál.)

váltsunk témát: a listán egy ideje benivel nyúzzuk az immobile-ügyet. kinek mi a véleménye róla? mármint nem beniről, hanem immobiléről.

Szerintem itt egyedül annyi az anomália, hogy Buffon kevés a mi kezdőnkhöz, de valamiért nem a PSGhez. Mert ha ez az opció nem lenne akkor vagy elmegy levezetni az MLSbe vagy ő is valami VP lesz a klubnál és mindenki elégedett.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 13:13

s4tch írta:
szerintem gigi kurvára nem vágyott új kihívásra, sőt. egyszerűen belátta, hogy már kevés a juve kezdőjéhez, padozni meg nem akart. (legalábbis erre utalnak a nyilatkozatai. ha hozzávesszük, hogy marotta és agnelli is elmondták, hogy buffon dönt a saját jövőjéről, 99%, hogy mind a pályán, mind a klubházban folytathatta volna a juventusnál.)

váltsunk témát: a listán egy ideje benivel nyúzzuk az immobile-ügyet. kinek mi a véleménye róla? mármint nem beniről, hanem immobiléről.
Most itt gondolom az a kérdés ha levágnánk a malacot, Immobile jó helyetese lenne-e. Hát ez egy jó kérdés. Alapból nem tudom mennyire használható egy nem kontra csapatban Ciro. Viszont ezt amit Higany csinál jóval kevesebbért meg tudná oldani a bajnokságban.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 12:17

szerintem gigi kurvára nem vágyott új kihívásra, sőt. egyszerűen belátta, hogy már kevés a juve kezdőjéhez, padozni meg nem akart. (legalábbis erre utalnak a nyilatkozatai. ha hozzávesszük, hogy marotta és agnelli is elmondták, hogy buffon dönt a saját jövőjéről, 99%, hogy mind a pályán, mind a klubházban folytathatta volna a juventusnál.)

váltsunk témát: a listán egy ideje benivel nyúzzuk az immobile-ügyet. kinek mi a véleménye róla? mármint nem beniről, hanem immobiléről.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2018-05-22, 11:54

CsT írta:

A zsoldost inkább a külső megítélésére értem, én nem fogok rá haragudni (hacsak nem az indába igazol Very Happy). Csak ő Buffon, aki a valszeg egy sorozatgyilkosról sem mondana rosszat, sőt megölelné, tőle azt várná az ember, hogy emberségből visszamegy a Parmába vagy elmegy 1 évre ingyen védeni a Chapecoense-be mert megsajnálja őket. Very Happy Még Kínát vagy az MLS-t is jobban megértené az ember, de a PSG pont azt képviseli ami rá nem volt jellemző soha... Hogy a pályafutását hogyan érinti majd az a dolog, az majd kiderül, bár picit félek, hogy úgy jár mint Michalczewski aki legenda lehetett volna, aztán inkább egy "kis" pénzért bohóc lett.
Egyébként én egyre jobban hajlok arra, hogy itt is inkább az történt mint ADP esetében azaz Agnelli döntött és mondhatta ki, hogy figyi jövőre max a stábban számítunk rád...

Gigi egyáltalán nem elítélhető. Új kihívásra vágyott, ki akarta magát próbálni más bajnokságban, vagy a pénz sem rossz, és még elmegy haknizni Kínába?

Franc tudja. Minden esetre egy legendája a klubnak, de olyan volt nekünk mint Totti. Van nála már jobb, de nem lehet kihagyni, mertő a legenda. 

Csecs idén stabilabb volt és ha jön Perin, akkor van két kimagaslóan tehetséges kapusunk (Perin hatalmas kedvencem régóta, vallom csak azért nem számolják világklasszisnak, mert egy Genoa játékosa volt). 

Nekem tetszik, Agnelli pragmatikussága, a csapat az első, nem egyes játékosok. Ez kell a folamatos fejlődéshez. Gigi 40 éves. Így is csoda, hogy még járni tud, mennyi van benne egy év, kettő, vagy egy fél szezon? Ki tudja.

Sok sikert kívánok neki, Arábiában, nyerje meg a nívós francia bajnokságot, és legyen egy BL ezüstje, amikor mi aranyat nyerünk. Ámen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
19 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: