Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-22, 11:54

CsT írta:

A zsoldost inkább a külső megítélésére értem, én nem fogok rá haragudni (hacsak nem az indába igazol Very Happy). Csak ő Buffon, aki a valszeg egy sorozatgyilkosról sem mondana rosszat, sőt megölelné, tőle azt várná az ember, hogy emberségből visszamegy a Parmába vagy elmegy 1 évre ingyen védeni a Chapecoense-be mert megsajnálja őket. Very Happy Még Kínát vagy az MLS-t is jobban megértené az ember, de a PSG pont azt képviseli ami rá nem volt jellemző soha... Hogy a pályafutását hogyan érinti majd az a dolog, az majd kiderül, bár picit félek, hogy úgy jár mint Michalczewski aki legenda lehetett volna, aztán inkább egy "kis" pénzért bohóc lett.
Egyébként én egyre jobban hajlok arra, hogy itt is inkább az történt mint ADP esetében azaz Agnelli döntött és mondhatta ki, hogy figyi jövőre max a stábban számítunk rád...

Gigi egyáltalán nem elítélhető. Új kihívásra vágyott, ki akarta magát próbálni más bajnokságban, vagy a pénz sem rossz, és még elmegy haknizni Kínába?

Franc tudja. Minden esetre egy legendája a klubnak, de olyan volt nekünk mint Totti. Van nála már jobb, de nem lehet kihagyni, mertő a legenda. 

Csecs idén stabilabb volt és ha jön Perin, akkor van két kimagaslóan tehetséges kapusunk (Perin hatalmas kedvencem régóta, vallom csak azért nem számolják világklasszisnak, mert egy Genoa játékosa volt). 

Nekem tetszik, Agnelli pragmatikussága, a csapat az első, nem egyes játékosok. Ez kell a folamatos fejlődéshez. Gigi 40 éves. Így is csoda, hogy még járni tud, mennyi van benne egy év, kettő, vagy egy fél szezon? Ki tudja.

Sok sikert kívánok neki, Arábiában, nyerje meg a nívós francia bajnokságot, és legyen egy BL ezüstje, amikor mi aranyat nyerünk. Ámen.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-22, 11:27

Krisz írta:


Jaj ne már... Mi nem hosszabbítottunk vele és egyértelműen kifele építettük a csapatból. Itt a fórumon pedig folyamatosan kutyáztuk. Most meg elvárnánk hogy visszautasítson 20 millát a P$Gben? Ez nonszensz
A zsoldost inkább a külső megítélésére értem, én nem fogok rá haragudni (hacsak nem az indába igazol Very Happy). Csak ő Buffon, aki a valszeg egy sorozatgyilkosról sem mondana rosszat, sőt megölelné, tőle azt várná az ember, hogy emberségből visszamegy a Parmába vagy elmegy 1 évre ingyen védeni a Chapecoense-be mert megsajnálja őket. Very Happy Még Kínát vagy az MLS-t is jobban megértené az ember, de a PSG pont azt képviseli ami rá nem volt jellemző soha... Hogy a pályafutását hogyan érinti majd az a dolog, az majd kiderül, bár picit félek, hogy úgy jár mint Michalczewski aki legenda lehetett volna, aztán inkább egy "kis" pénzért bohóc lett.
Egyébként én egyre jobban hajlok arra, hogy itt is inkább az történt mint ADP esetében azaz Agnelli döntött és mondhatta ki, hogy figyi jövőre max a stábban számítunk rád...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-22, 10:46

CsT írta:
Gigi meg ezzel a húzásból a klublegenda státuszból átlépne az egyszerű zsoldos kategóriába,

Jaj ne már... Mi nem hosszabbítottunk vele és egyértelműen kifele építettük a csapatból. Itt a fórumon pedig folyamatosan kutyáztuk. Most meg elvárnánk hogy visszautasítson 20 millát a P$Gben? Ez nonszensz
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-22, 09:38

CsT írta:
a klublegenda státuszból átlépne az egyszerű zsoldos kategóriába, persze rá lehet fogni, hogy BL-t nyerni megy, de a PSG-nek arra kb annyi sansza van mint nekünk

a zsoldos aki megjárta a Serie B-t Rolling Eyes

haodamegyekhozzáazabajhanemmegyekodahozzáazabaj moratti

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-22, 08:52


  • A CdS és a TS szerint Allegri a tegnapi 3 órás menedzsmenti megbeszélése során arra kérte Marottát, hogy Pogbát vagy SMS-t öltöztesse fekete-fehérbe. 
  • Egyes hírek szerint Szandival a szerződéshosszabbítás is elképzelhető. 
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-22, 06:53

Balotelli? Shocked Az utolsó ember(?) lenne a földön akit a csapatban szeretnék látni. Gigi meg ezzel a húzásból a klublegenda státuszból átlépne az egyszerű zsoldos kategóriába, persze rá lehet fogni, hogy BL-t nyerni megy, de a PSG-nek arra kb annyi sansza van mint nekünk, Vidal is milyen sokat nyert mióta lelépett innen.

SMS leigazolásában szerintem nem a transzferdíj kifizetése a a lehetetlen (lásd malac) hanem, hogy a PL csapatok lazán adnak neki dupla annyi fizut mint amennyit itt kapna.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-21, 22:26

balotelli? Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-21, 21:58

https://instagram.com/p/BjDXqdsBZjg/

szép kis csapat


A hozzászólást simoon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-05-21, 22:29-kor.
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-21, 21:30

Az én véleményem Dzsidzsiről,  hogy Bonuccihoz hasonló sikereket kívánok neki a jövőben. És Asamoahnak is. 

Ez nem rondítja el az emlékeket,  de,  na. 

Szép dolog a pénz,  de ha van dögivel,  akkor is még több kell?  Nyálmár,  Messi, Ronci a követendő példa... 

Mi lesz itt még? Mandzu -> Afrika? Lichti -> Roma?  Sturaro -> Torino? Kebab -> Po(k)ol?  Kizökkent világ... 

Abban meg egyezzünk már meg,  hogy Gigi nem a topról búcsúzik,  és jó párszor megremegett a gyomrunk az utóbbi évben. Szeretjük,  de nem ő volt a nagy csapatok elleni biztosítékunk már idén. Mondjuk őt azért sajnálni fogom a kapitális hibáinál,  mint Bonut is. Ja, Bonut nem sajnáltam.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-21, 21:14

Remélem, Buffon távozása után a csapat olyan eredményes lesz, mint a Real Casillas elengedését követően...azóta is nyerik a BL-t. Én nem aggódom Szczesny miatt, meg fogja oldani a dolgot, más kérdés, hogy jó-e, ha egy potenciális riválist igazolnak mellé. Érdemesebb lenne egy öreget odatenni, mondjuk Marchettit vagy Mirantet? Bár nagyon az az érzésem, hogy Marrottaék folytatni akarják a tavaly megkezdett igazoláspolitikát, és megpróbálni egy olyan keretet összerakni, ahol minden posztra két játékost tudnánk versenyeztetni a kezdőért, plusz fiatalítunk is. A lényeg, hogy Buffon távozása hozza meg a régóta üldözött trófeát, amit vele sosem értünk el.

Egyébként SMS leigazolása okosan megoldható lenne szerintem, bár áldozatot kell hozni érte, az biztos. Can ugye ingyen jön, Khedira-Sturaro duót 30 millió körül elpasszolnánk, Higut eladnánk, helyére jönne Balotelli, már 60 milliós plusz, és nagyjából meg is lenne a keret a szerbre veszteség nélkül. Más kérdés, hogy Mandzu helyére ha elhoznánk Moratat/Martialt, az jókora ráfizetés lenne, de ugye Sandro megtartására vajmi kevés az esély, az ő eladását meg úgyis egy olcsóbb játékossal orvosoljuk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-21, 20:53

_DREAM_ írta:


No, nekem erről rögtön az jutott eszembe hogy Buffon azért volt egy kis szerencsejátékos balhéja régen, amikor saját meccsre fogadott.. Smile

20 milla az 20 milla, de nekem ez akkor is óriási csalódás. ha elment volna az MLS-be haknizni mint annyian a régi nagyok közül, az OK, de egy európai élklubhoz amivel urambocsá BL esélye is van... ez nekem nagyon fura lesz. ha lesz. majd meglátjuk.

Fura persze, de mi gyakorlatilag kiépítettük a csapatból és nem marasztaltuk. Ezek után szerintem fairplay a dolog. Ha szeretne még játszani és úgy érzi hogy nem fáradt még bele/satnyult el a legmagasabb szintbe, akkor hülye lenne nem elfogadni. Itt nem arról van szó, hogy visszautasított minket és inkább elment a pénzért. Viszont ha odaigazol akkor garantáltan a P$Gvel kezdünk februárban a BLben, ezt már most megmondom.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-21, 19:37

LeRoi10 írta:

Nehéz beismerni saját magamnak, hogy még Buffon is megvásárolható. Fogalmam sincs a menedzsmentben ki hogyan kereshet (Tényleg, erről van bármi infó?), de szerintem ott sem lenne anyagi gondja. Buffon sosem tűnt annak aki két kézzel szórná a pénzt. 

No, nekem erről rögtön az jutott eszembe hogy Buffon azért volt egy kis szerencsejátékos balhéja régen, amikor saját meccsre fogadott.. Smile

20 milla az 20 milla, de nekem ez akkor is óriási csalódás. ha elment volna az MLS-be haknizni mint annyian a régi nagyok közül, az OK, de egy európai élklubhoz amivel urambocsá BL esélye is van... ez nekem nagyon fura lesz. ha lesz. majd meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-21, 17:35

Így egyszerűbb telefonról, szal a vezetőségi keresetek:

https://mobile.twitter.com/IndianRegista/status/998461492348383234
https://mobile.twitter.com/IndianRegista/status/998463002830553088
https://mobile.twitter.com/IndianRegista/status/998465149894733824
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-21, 17:19

Buffon ezzel a saját pályafutását kicsit rondítja. Nyilván ha behúzza a két év alatt a BL-t, akkor megérte neki, és gondolom, ezért is vállalja még ezt a kihívást, más kérdés, hogy szerintem erre nagyobb esélye lett volna, ha marad. A 20 millióval most szerintem annyira ne foglalkozzunk, mert egyfelől még jó, hogy megcsapolja kicsit az arab vagyont, amikor nála gyengébb képességűek ennél is többet keresnek, másfelől meg ő azért bizonyította, hogy nem a pénz az elsődleges számára. Ha nagyon akart volna, bármikor lelép, tehette volna, hogy a fizetése egy részéről nem mond le.

Viszont ettől függetlenül csalódott lennék, ha ez bekövetkezne - márpedig Marrotta szavaiból kiindulva ez lesz. Nagyon nem szívlelem a milliárdos csapatokat, és bocsánat, de nem drukkolok azért, hogy Buffon megnyerje a hiányzó trófeát akkor sem, ha mi már nem leszünk versenyben. Én nem örülnék neki, ha a City vagy a PSG a BL-serleget elhódítaná, az szerintem egy hatalmas pofon lenne a focinak, mert egyelőre még van gátja a pénz totális hatalmának, amíg például mi vagyunk olyan erősek, mint ez a két csapat. Vagy a Bayern. Szerintem neki a Parmaba kellene/kellett volna hazatérnie levezetni, adna egy akkora lökést, hogy a középmezőny szinte garantált legyen.

Viszont nagyon úgy tűnik, Perin lesz az utód. Jó lenne, ha Mandragora nem lenne áldozata az üzletnek, inkább dobjuk vissza Sturarot, és tegyünk rá felőlem még vagy 5 milliót, mert a fiatal tehetségeket nem kellene elkótyavetyélni. Amennyi van most is a keretben... A Genoa amúgy 20 milliót akar, de ebből lejjebb fognak adni a hírek szerint. Mi 10-et akarunk adni Perinért, mert jövőre ingyen igazolható lenne, szerintem 15-17 körül lesz megállapodás.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-21, 17:16

LeRoi10 írta:

Valaki, aki okosabb nálam elmondhatná, hogy ez miért jó. Mert racionális érvekkel ezt nem tudom alátámasztani. Persze úgy értem, hogy Buffonnak miért jó, nem a PSG-nek. 
Van az a nézet, hogy Buffon annyit tett le az asztalra, hogy bárhogy dönt bólogatni kell hozzá és szurkolni neki. Nagyrészt azért egyetértek, de korántsem teljesen.

Szerintem az nem egyértelmű hogy a P$Gnek miért jó. Buffon sok hibával játszott idén, de azért voltak bőven bravúrjai, egyáltalán nem az a leharcolt szint mint mondjuk Marcsi. Del Piero még Indiába is elment játszani csak hogy tovább maradhasson a showban, ehhez képest évi 8-10 milla a P$Gben aligha igényel hosszas gondolkodást. Egyébként szerintem ha bármilyen dealt ajánlottunk volna neki maradt volna (akár Csecs mögött is).

A P$Gt nem értem igazán, mert van két tisztességes kapusuk, oké lehet nem klasszis matéria, de fiatalok, fejlődőképesek. Ha meg nem bíznak bennük, akkor gond nélkül megvehetik akár Donnát vagy Alisont, akik már most magas szintet képviselnek annak ellenére hogy fiatalok. Buffon egy másik csapatban, másik bajnokságban bőven hanyatló félben miért biznisz nekik? Az egyetlen dolog ami eszembe jut az az öltözői plusz, de arra ott van Silva, Cavani, Alves, stb, mind vezér egyéniség.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-21, 17:10

s4tch írta:
mármint jól értem, az a kérdés, miért jó 20 millió euró?
Nehéz beismerni saját magamnak, hogy még Buffon is megvásárolható. Fogalmam sincs a menedzsmentben ki hogyan kereshet (Tényleg, erről van bármi infó?), de szerintem ott sem lenne anyagi gondja. Buffon sosem tűnt annak aki két kézzel szórná a pénzt. Ezért is fura, hogy egy játékos, aki azért 60-80 millió eurót biztosan megkeresett karrierje során (+szponzori pénzek), képes lehet eladni magát. 
De ha tényleg csak  a pénz áll a döntés mögött, akkor egy kicsit bús panda leszek, mert akkor már tényleg bárkit meg lehet venni kilóra.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-21, 17:03

mármint jól értem, az a kérdés, miért jó 20 millió euró?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-21, 16:57

CsT írta:
Di Marzio szerint Gigi napokon belül aláír a PSG-hez. Shocked
Valaki, aki okosabb nálam elmondhatná, hogy ez miért jó. Mert racionális érvekkel ezt nem tudom alátámasztani. Persze úgy értem, hogy Buffonnak miért jó, nem a PSG-nek. 
Van az a nézet, hogy Buffon annyit tett le az asztalra, hogy bárhogy dönt bólogatni kell hozzá és szurkolni neki. Nagyrészt azért egyetértek, de korántsem teljesen.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-21, 15:57

CsT írta:
Di Marzio szerint Gigi napokon belül aláír a PSG-hez. Shocked

Sajnos várható volt. Nem véletlenül mondta csütörtökön, hogy “15 napja biztos voltam a visszavonulásomban, ma már nem”.
20 milliós fizut emlegetnek. (Kiegészítés: 2 évre olvastam ennyit. Az olasz lapok inkább 8-10 milliót írnak a két évre.)
Nekem ez így tüske. Számomra így nem lesz annyira kerek, tökéletes a pályafutása.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-21, 14:18

Di Marzio szerint Gigi napokon belül aláír a PSG-hez. Shocked
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-21, 11:28

Emlegettük párszor jobb bunkóba: Ricardo Pereira a Portoból a Leicesterbe igazolt 22.5 millió fontért.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-20, 08:18

Néztem tegnap a Chelsea-MU-n Martialt, kibaszott gyors, jól cselez, egyetlen hibája, hogy nem tud focizni de arra Maxi majd megtanítja ahogy Kosztát is. Stuaninak viszont csapatot kell találni, rendesen idegesített tegnap a vergődése egy lényegtelen meccsen amúgy is nagyon adja magát, hogy lecseréljük Mandragórára (akit amúgy meghívott a ratyi az olasz keretbe).
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-20, 07:24

Asamoah esetében az is árnyalja a helyzetet a szememben, hogy amikor 2 évig pálya közelébe sem mehetett, a Juve akkor is hitt benne! (Kapta a fizetését khmmm) Szóval b@szodj meg Kasa.

Buffont valamiért nem tudtam úgy megsiratni mint Alexet. Nem értem miért.

Az eladásokról az a véleményem, hogy Szandit mindenképpen el kell adni! Nincs kedvem még egy évig nézni a savanyú képét! Tudom ez azzal jár, hogy gyengülünk azon a poszton, de nem tudom elviselni ha valakin Juve mez van és szarik az egészbe.

Higuaint és Dybalat is eladnám, valamint Mandzukicot is elengedném. Malacból most utoljára lehet pénzt kiszedni.
Dybalában nem látom, hogy 9-es poszton jó lehetne, plusz folyamatosan pofázik Allegrinek.
Mandzukicért pedig még most kapunk valamit, plusz rajta is látszódik, hogy unja az egészet.

Most, hogy az öregek ellovagoltak a naplementébe, el tudok fogadni egy transition yeart. Csak legyen értelme...

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-20, 00:02

s4tch írta:

asa nem is posztolt a bajnoki ünneplésről semmit. hát ez van, ennyire örül egy interista a juve bajnoki címének. cat
Érdekes érzés lehet szombat este bajnoki címet ünnepelni, majd vasárnap szurkolni a csapatának, hogy egyáltalán a BL-ben játszhasson Very Happy 
de Vrij helyzete még vicesebb. Ha kikapnak a BL-ben játszhat jövőre, pontszerzés eseten marad az EL. 

De hát ez legyen  a két jómadár dolga.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-19, 23:31

Ami Asat illeti, szerintem neki is kijárt volna egy normális búcsúztatás, de nyilván a Zinter az én tetszésemet sem nyerte el. Ettől függetlenül 6 évet húzott le nálunk, és küzdött, hajtott becsülettel, ezen a meccsen nem a jövőt üdvözölték, hanem lezárták a múltat (még most este is nézem a videót Buffon lecseréléséről Sad ). De azért ezt a retorziót is meg tudom érteni, csak más a véleményem.

Viszont ami nagyon érdekel, az Buffon hovatovábbja. Megmondom őszintén, mehet akárhova, akkor sem fogja eltörölni ezt a csodás időszakot. Az utolsó aktív játékos azok közül, akik miatt Juve-drukker lettem, talán ezért érint meg jobban ez a búcsú, mint Nedvedé vagy Del Pieroé. Éppen ezért is nagyon nem mindegy, hova kerül végül Gigi. Remélem, tudja, mit csinál, mert ezzel akár a nimbuszát is rombolhatja. Ha levezet a Parmaban, az teljesen más kategória, mert a nevelőklubjához igazolva nem kelthet olyan negatív visszhangot, mintha a PSG vagy a Real lenne a következő állomás. Hozzáteszem, nálam másképp működik, szerintem Buffon bőven rászolgált arra, hogy el kell fogadni a döntését, bármi is lesz az.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-19, 23:14

CsT írta:

A bemelegítésnél siratott egy erőset....de kicsit olyan ez mint amikor valakit biztosítok róla, hogy mennyire jó barátom aztán közben kúrom a csaját. Wink
ööö...izé természetesen pasiját akartam írni! Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-19, 23:12

s4tch írta:


asa nem is posztolt a bajnoki ünneplésről semmit. hát ez van, ennyire örül egy interista a juve bajnoki címének. cat
A bemelegítésnél siratott egy erőset....de kicsit olyan ez mint amikor valakit biztosítok róla, hogy mennyire jó barátom aztán közben kúrom a csaját. Wink
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-19, 22:44

Krisz írta:
Amúgy azt észrevettétek, hogy Buffon és Lichti (különösen Buffon, nyilván) elég szép cécót kaptak - megérdemelten - Asamoah meg ugye még egy 20 perces beugrót se, pl simán jöhetett volna Higany helyett. Azt hiszem a vezetőség is hasonlóan áll az ínterbe igazolásához mint az itteni fórumozók fele. Very Happy

asa nem is posztolt a bajnoki ünneplésről semmit. hát ez van, ennyire örül egy interista a juve bajnoki címének. cat
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-19, 22:08

Krisz írta:
Amúgy azt észrevettétek, hogy Buffon és Lichti (különösen Buffon, nyilván) elég szép cécót kaptak - megérdemelten - Asamoah meg ugye még egy 20 perces beugrót se, pl simán jöhetett volna Higany helyett. Azt hiszem a vezetőség is hasonlóan áll az ínterbe igazolásához mint az itteni fórumozók fele. Very Happy
Ugyanezt mondtam el haveromnak a meccs alatt. Ha tényleg így van, akkor nagy respect a vezetőségnek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-19, 21:27

Amúgy azt észrevettétek, hogy Buffon és Lichti (különösen Buffon, nyilván) elég szép cécót kaptak - megérdemelten - Asamoah meg ugye még egy 20 perces beugrót se, pl simán jöhetett volna Higany helyett. Azt hiszem a vezetőség is hasonlóan áll az ínterbe igazolásához mint az itteni fórumozók fele. Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2018-05-19, 20:57

Beppe szerint Can-al kapcsolatban optimisták lehetünk, Morata leigazolása viszont túl drága lenne a Juventusnak (bezzeg a malac nem volt az, mi? No )
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
20 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: