Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+22
Téjlor89
Malloy
boric
imate
juventute
_Tyler
virracocha
_DREAM_
simoon
Tankcsapda
laac
Petike007
EsztéNégy
bombahoppa
exchaby
zetterberg40
kilopo
tjunior
CsT
rakkenroll
s4tch
LeRoi10
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-09-04, 11:50

s4tch írta:


köszi! 10 az azért érdekes, hogy csak a juve és a milan vállalt 6 milla fölötti nettó fizetést, illetve a juve majd' dupláját költi bérekre, mint a listán harmadik csapat. az meg egyenesen agyrém, hogy ronci többet keres egyedül, mint a mezőny felénél a komplett csapat.

kitehetem a képeket a fb-ra?

Nyugodtan. Elő vagyok fizetve a Gazzetta Goldra, szóval ha többnyire mélyen nincs is időm átnyálazni az újságot, minden nap átlapozom - már vártam ezt a cikket. Minden évben lehozzák, általában ha nem ebben a listázós cikkben akkor a következő nap vagy hétben jönni szokott egy kis értekezés is ezzel kapcsolatban, amiben vizsgálják a többi európai bajnokságot is ebben a kontextusban, majd bedobom azt is ha idén is lesz.

Ami nekem meglepő volt, hogy a Napoli szépen apránként megdobta pénzzel a piacképes játékosait. Előző szezonban emlékszem, hogy arról volt szó, hogy ha a nem nyernek semmit akkor klubot válthatnak. Nem nyertek semmit, de a gyengén kereső kulcsjátékosaiknak új szerződést adtak (Koulibaly, Allan + Zielinski és Hysaj
 folyamatban) és egyedül Jorginhot kellett eladni. Ami megint csak érdekes, hogy valahogy a kukásoknál nincs annyi rinya mint nálunk annak ellenére hogy mi halmozzuk a címeket és a játékosaink is jobban keresnek.

A másik fő észrevétel az Sergej. 1,8 milla az ő hypeja (és többnyire teljesítménye mellett is) iszonyú kevés, jövő nyáron 3 év lesz hátra a szerződéséből, az az ideális időpont a klub számára az eladáshoz (szerződést ha nem hülye úgy se hosszabbít). Én sokkal jobban örülnék neki, mint Pogbanak még ha szerintem Pogba hasznosabb is lenne/többet tenne hozzá a csapathoz. Egyrészt maga a kurvulás nevetségessége, illetve hogy mi lesz ha megint elkezd rinyálni és adhatjuk el áron alul (a sertés commisionje miatt). Azt hiszem Roncival kicsaptuk a brét az asztalra, innentől nem szabad hagyni magunkat lerabolni - ránézve a szerződésekre, Szandival ASAP hosszabbítani kell (remélem Khediraval nem fogunk mert akkor ránk rohad).

A Milan 140 milliója elég tetemes a pozíciójához képest. Rengeteg a ballaszt (Montolivo, Abate, Bertolacci, stb), illetve hiányzik a koncepció - pl nálunk a fizetések nagysága nagyjából szinkronban van az adott játékos csapatban betöltött szerepével, ez egyáltalán nem látszik a Milannál. Ez két dolgot jelent, van egy rakás középszer játékosuk, amiből Gattuso eddig még nem tudott egy csapatot rendesen összerakni (Allegrinél október/november környékére már minimum masszívak vagyunk, tavaszra meg tökéletes gépezet), nehéz őket megverni, viszont esetleges a játék. Ahhoz pedig hogy a középszer játékosok felét kirakják, a helyükre meg hozzanak 1-2 jobbat kell egy vision. Na ezt nem látom egyaltalán - a Malac szerintem jó lesz nagyon arra ami a Milannak kell, viszont Bakayokot nem értem, melósokból van nekik egy csomó, erre kreatív ember helyett igazoltak egy drága melóst, aki hatalmas flop volt a Monacon kívül. Én inkább rámentem volna Borja Valerora, aki az egyik legalulértékeltebb szervező, rengeteg tapasztalattal...

Mordorra csak annyit mondanék, hogy idén se nyernek semmit, hiába van erős keretük egyszerűen a szar nem áll össze annyira hogy tényező legyen, jövő nyáron pedig a 2021ben lejáró szerződésű Gagliardini tökéletes préda lenne.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-09-04, 08:55

Krisz írta:
A Gazzetta lehozta a fizetéseket:

köszi! 10 az azért érdekes, hogy csak a juve és a milan vállalt 6 milla fölötti nettó fizetést, illetve a juve majd' dupláját költi bérekre, mint a listán harmadik csapat. az meg egyenesen agyrém, hogy ronci többet keres egyedül, mint a mezőny felénél a komplett csapat.

kitehetem a képeket a fb-ra?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-09-04, 08:51

bombahoppa írta:
Nem szeretnék újabb vitát generálni, de ha visszajönne, az lenne a futballistakurvaság csimborasszója.

az utóbbi 7-8 évet elnézve az agnelli-marotta vezetésnek semmit sem jelent a romantika, sem a lojalitás. két dolog számít nekik: a fegyelem (bár ez alól bonucci félig-meddig kivétel) és a teljesítmény. szóval simán benne van a pakliban, hogy dybalát eladjuk, és pogbát visszahozzuk. a támadó sor úgyis masszívan tele van, a középpálya meg létszámra és minőségre is vékony. persze nem lenne guszta a távozása körülményének fényében, de mindegy, ez van.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-09-04, 08:05

A Gazzetta lehozta a fizetéseket:

Bevásárlóközpont - Page 12 Screen14
Bevásárlóközpont - Page 12 Screen15
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-09-02, 14:11

Nem szeretnék újabb vitát generálni, de ha visszajönne, az lenne a futballistakurvaság csimborasszója.

Persze, jöjjön, miért is ne, de azért na!  moratti

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-09-02, 13:20

Tankcsapda írta:


Nem csodálkoznék, ha ez lenne a jövő nyári attrakció. Már persze ha a büdzsé megengedi, mert jó eséllyel marha drága lesz. Vagy SMS, ezt majd meglátjuk. Én a VB óta nem bánnám, ha visszajönne, rendkívül meggyőzően játszott, és vezére volt a franciáknak.
Dybala árából megoldható a Polip visszatérése. Raiola mindig kapható egy kis jutalékra.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-09-02, 12:50

Krisz írta:
Pogback?

Nem csodálkoznék, ha ez lenne a jövő nyári attrakció. Már persze ha a büdzsé megengedi, mert jó eséllyel marha drága lesz. Vagy SMS, ezt majd meglátjuk. Én a VB óta nem bánnám, ha visszajönne, rendkívül meggyőzően játszott, és vezére volt a franciáknak.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-09-02, 08:27

Pogback?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-31, 17:46

CR7 mellékhatás, Dybcsibaba a Képes Sportban poszteren!

juve

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-28, 12:07

Mini Ronaldo bekerült az U9es csapatunkba  
Nagy lenne ha nálunk maradna és futna be.  cheers
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-27, 19:19

A riválisok közül elvileg a Zinter erősített a legjobban. Tényleg, komoly neveket igazoltak, posztokra vásároltak, és talán már 3-5 normális cseréjük is van. Ehhez képest már 5 pont hátrányt fociztak össze, nem mondom, hogy őket végleg leráztuk, de azért nem bánom, ha lemaradnak.
A Napoli próbált szinten tartani. Alig igazoltak, kb. Verdi az egyetlen erősítés (a padra), Jorginho kiesése miatt mondanám, hogy gyengültek, de azért Carlopapa a padon, érdemes figyelni őket, pláne, hogy két komolyabb skalpot már be is gyűjtöttek.
A Milan nekem sötét ló. Caldara, Laxalt, Higuaín, Bakayoko komolyabb erősítések, szegény Strinic marha jó csere lehet, ha nem kell végleg abbahagynia a focit. Gattuso láthatóan nem készült még fel a komolyabb feladatra, nem csodálnám, ha Conte megkapná az esélyt idővel.
A Roma a következő 2-3 szezonban szerintem nem lesz bajnokesélyes. Lehet, hogy előrelátók, és tudják, rövid időn belül nem tudják behúzni a scudettot, és inkább gyűjtik a pénzt úgy, hogy közben szinten tartják a keretet. Gyengébbek nem lettek (csak kapusposzton), viszont a keret bővült. N'Zonzi nekik nagy fogás lesz, és a Pellegrini-Cristante duó egyike két éven belül szerintem be fog futni. Monchi első szezonjában BL-elődöntősök lettek, ez azért jelzi, hogy van bennük potenciál, csak nem erre a szezonra.

Ehhez képest mi jelentősen megerősítettük az egyébként is ütőképes keretet, leigazoltuk a világ talán legjobb játékosát, igazoltunk egy klasszisjelölt jobbhátvédet, elhoztuk Cant, Bonucci visszajött (tetszik, nem tetszik, a kezdőbe jött), emellett Bernardeschiben nagyon bízom, hogy befut, lehet, hogy kaptunk egy balhátvédet is, mert Sandro nagyon jól indított, szóval lehet itt a mercatoval hencegni a riválisoknak, de mi nyertük a nyarat is, és hacsak a Napoli nem adja le a BL-t, nem valószínű, hogy bárki megfogna minket.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-27, 09:22

Petike007 írta:


A Roma egy tipik nemzetközi középcsapat.

Nagyon jól talál meg tehetséges játékosokat, akiket felhoz a klasszis közeli szintre.

Az a szakmai munka ami náluk folyik, tisztelendő. Magam részéről kalapot is emelek érte.

Az ő tragédiájuk, hogy nincsen pénzük, így nem tudnak úgy építkezni, hogy valahová eljussanak. Egy kicsit örök mókuskerék az életük. Felfedezni fiatalokat felfuttatni. Eladni mert nincs lóvé így eredmény sincs. ÉS kezdeni az egészet előről.

Tényleg nem akarok csúnyát írni róluk, mert mi csak köszönetet mondhatunk nekik. Hosszú évek óta nem volt olyan jó fiókcsapatunk mint a Roma. 8)Cool

Lehet ezt úgy is felfogni, mint egy transition year Monchi alatt. Az egész keret át lett alakítva és fiatalítva. Gollamtól valószínűleg a professzionalizmusa miatt szabadultak, Stróman meg a szétszakadt térdével létszám feletti lett. Nekem egyedül Alisson könyvelhető el mint lerablás.
A középpályára jött Nzonzi, Pastore, Cristante + Coric a Gollam, Stróman, Gonalons hármas helyett. Ha beválnak az igazolások még azt se lehet mondani hogy gyengültek.
Egyébként mi ugyanezt csináltuk évekig, talán idén nyáron jött el az a pillanat hogy nem hagytuk magunkat lerabolni (a Caldara deal igazabol mas kategória). A Roma is ugyanazt az utat járja mint mi, csak kicsit le vannak maradva. Szerintem nagyon ígéretes a projektjük.

Szokás szerint Mordorban van pénz de nem tudják mit csináljanak vele ami egyre viccesebb.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2049274271790968&id=815562591840092

A Milannal elindult a rendrakás, ha szereznek egy jó edzőt az amcsik viszonylag gyorsan sínre rakják majd a csapatot.

Arra vagyok kíváncsi, hogy a Nápolyi mikor dől ki a dobogóról. A csapat helyzetéhez képest nagyon alacsonyak a fizetések, ezt nem tudom meddig bírják majd a Koulibaly, Mertens félék, emellett ha kicsit megöregszik a csapat és egyszerre kell majd sok kulcsjátékost pótolni arra ADLnek tuti nem lesz pénze, a BL meg megint agyon fogja nyomni a vékony keretet.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-27, 07:51

tjunior írta:

És még a BL el sem kezdődött. Mi lesz velük? Tipikus középcsapat, bravúrral eléri a BL helyezést aztán a kettős terhelés alatt összeomlik.  jocolor

A Roma egy tipik nemzetközi középcsapat.

Nagyon jól talál meg tehetséges játékosokat, akiket felhoz a klasszis közeli szintre.

Az a szakmai munka ami náluk folyik, tisztelendő. Magam részéről kalapot is emelek érte.

Az ő tragédiájuk, hogy nincsen pénzük, így nem tudnak úgy építkezni, hogy valahová eljussanak. Egy kicsit örök mókuskerék az életük. Felfedezni fiatalokat felfuttatni. Eladni mert nincs lóvé így eredmény sincs. ÉS kezdeni az egészet előről.

Tényleg nem akarok csúnyát írni róluk, mert mi csak köszönetet mondhatunk nekik. Hosszú évek óta nem volt olyan jó fiókcsapatunk mint a Roma. 8)Cool
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-27, 07:23

EsztéNégy írta:
Moncsi úgy van vele, hogy a Juve is évek óta behúzza a scudettot középpálya nélkül Very Happy Amúgy nem tudom eldönteni, hogy 25-30 milla Strómanért a vevőnek vagy az eladónak jó-e igazán, de szerintem megbánják még, hogy Ninjával együtt elhajtották őket.

Közben a nyár bajnokai 1 pontocskát szereztek két forduló alatt, hamar kipukkanni látszik a lufi, pedig a keretük szerintem annyira nem rossz.
És még a BL el sem kezdődött. Mi lesz velük? Tipikus középcsapat, bravúrral eléri a BL helyezést aztán a kettős terhelés alatt összeomlik.  jocolor
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-27, 00:00

Moncsi úgy van vele, hogy a Juve is évek óta behúzza a scudettot középpálya nélkül Very Happy Amúgy nem tudom eldönteni, hogy 25-30 milla Strómanért a vevőnek vagy az eladónak jó-e igazán, de szerintem megbánják még, hogy Ninjával együtt elhajtották őket.

Közben a nyár bajnokai 1 pontocskát szereztek két forduló alatt, hamar kipukkanni látszik a lufi, pedig a keretük szerintem annyira nem rossz.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-26, 20:00

Monchi közben eladja Strómant Marseillebe 25m+bónuszokért.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-21, 22:30

s4tch írta:
http://www.juventus.com/it/news/news/2018/miralem-pjanic-rinnova-il-contratto-con-la-juventus-fino-al-2023.php

pjanic hosszabbított. helyes!
cheers
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-21, 18:22

http://www.juventus.com/it/news/news/2018/miralem-pjanic-rinnova-il-contratto-con-la-juventus-fino-al-2023.php

pjanic hosszabbított. helyes!
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-21, 17:22

Krisz írta:
Szó van róla, hogy Bernátból lesz mezzala, amit érdekesnek tartok. Ha trequartistanak középre húzza akkor csak simán bólogatok rá egy nagyot, de ez a mezzala dolog kicsit erősnek tűnik. Ugye Bernát legnagyobb baja, a védekezésbeli hiányosságai, a legnagyobb erénye pedig a kreativitása és a távoli lövései. Egy 4 fős támadó egység mellett valószínűleg neki nem lesz lehetősége sok lövésre illetve rengeteget kell majd védekeznie. Egyébként ha Marcsinak nincs lezsírozva a csapata, nekünk nincs zsebben egy 6. középpályás, BL kvótából nem vesz el, akkor nem értem miért bontottunk szerződést.
Mert valószínüleg ő kérte. A csaja is valami olyasmit írt, hogy jobb, ha hiányolják, mintha sajnálnák.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-21, 16:52

Krisz írta:
Egyébként ha Marcsinak nincs lezsírozva a csapata, nekünk nincs zsebben egy 6. középpályás, BL kvótából nem vesz el, akkor nem értem miért bontottunk szerződést.
valami olyasmit írtak, hogy szinte tutira nem fog játszani, így a klub méltányosságból elengedi, ha el szeretne menni
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-21, 16:40

Szó van róla, hogy Bernátból lesz mezzala, amit érdekesnek tartok. Ha trequartistanak középre húzza akkor csak simán bólogatok rá egy nagyot, de ez a mezzala dolog kicsit erősnek tűnik. Ugye Bernát legnagyobb baja, a védekezésbeli hiányosságai, a legnagyobb erénye pedig a kreativitása és a távoli lövései. Egy 4 fős támadó egység mellett valószínűleg neki nem lesz lehetősége sok lövésre illetve rengeteget kell majd védekeznie. Egyébként ha Marcsinak nincs lezsírozva a csapata, nekünk nincs zsebben egy 6. középpályás, BL kvótából nem vesz el, akkor nem értem miért bontottunk szerződést.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-20, 20:01

Yaya Touré ingyen igazolható, utaljatok a kancsalnak!

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-18, 21:31

CsT írta:

Hát nem tudom....5 kp Allegrinél (!!44!!) lófasz nem mennyiség...
Ha kell beteszi Mandzut középrombolóba. Ő nem csak a földön, fejjel is zárja a passzsávot.

És nem duzzogna emiatt.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-18, 21:26

s4tch írta:


valószínűleg eleve az volt a terv marotta/allegri részéről, hogy marcsi megy, így mandragorát már ennek tudatában engedték el. mandragorának amúgy is kellenek a játékpercek.

az van, hogy marottáék legtöbb döntése nagyon alaposnak, megfontoltnak tűnik, még akkor is, ha szentimentális kis buzeránsként legszívesebben toppantanék egyet a tűsarkúmmal tehetetlen dühömben némely döntés láttán.
Hát nem tudom....5 kp Allegrinél (!!44!!) lófasz nem mennyiség...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-18, 21:08

CsT írta:
Marcsi távozásával akár Mandragorának is lehetett volna hely. Kicsit átgondolatlan nekem ez az egész....

valószínűleg eleve az volt a terv marotta/allegri részéről, hogy marcsi megy, így mandragorát már ennek tudatában engedték el. mandragorának amúgy is kellenek a játékpercek.

az van, hogy marottáék legtöbb döntése nagyon alaposnak, megfontoltnak tűnik, még akkor is, ha szentimentális kis buzeránsként legszívesebben toppantanék egyet a tűsarkúmmal tehetetlen dühömben némely döntés láttán.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-18, 21:00

Marcsi távozásával akár Mandragorának is lehetett volna hely. Kicsit átgondolatlan nekem ez az egész....
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-18, 17:37

clemenza fasza lehetett volna, az amcsi túra alapján benne volt potenciál, de őt elengedtük kölcsönbe.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-18, 17:28

Ismervén az Allegri-éra sérüléshullámait, kicsit merész vállalkozás 5 darab középpályással nekifutni a szezonnak, akik közül Can előző szezonban volt sokáig sérült. Viszont azt nem bánnám, ha valaki a fiatalok közül annyira meggyőzte Allegrit, hogy fel merje vinni a nagyok közé, bár ezt erősen kétlem.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-17, 21:37

Marcsi akkor nézett ki utoljára jól, amikor Vidal, Pirlo és Pogba volt a játszótársa. Innentől kezdve akár Best of Vidal compilation is játszik Very Happy

Szerintem nem akarta ő már ezt, pénzt nem nagyon kaptunk volna érte, gáláns felajánlás a klub részéről a szerződésbontás. További sok sikert, Marcsi!

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-17, 21:00

jackie_d írta:
a juve tv-én nem pörögték túl marcsi búcsúztatását
 A “thank you” és a “best of” video ugyanaz + feldobtak egy hosszabb részleteket tartalmazó “best matches”-t
Kevesebb kell innom, mert Best of Vidalt olvastam. Nem illett a kontextbe
lol!
Fasznak iszom, reális. 

Bakker, tényleg, a vezetőségnek beleférne egy Grazie Marci / Best of Vidal kombó?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-08-17, 19:33

Krisz írta:


Ahogy Clemenzat sem. Rápillantottam a transfermarktra és a mostani keretünk 26 fős amiben benne van Clemenza és Kean is.
Szerintem is maradnak, a többi apróságot már mind elpasszoltuk kölcsönbe vagy a B csapatba.
Clemenzát mégis kölcsön(?) adtuk a Padovának....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
12 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: