Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+39
_DREAM_
EsztéNégy
Murasaki
Latya
juventute
Norbee82
HungarianMotorMouse
JuveTaka
Krisz
kilopo
exchaby
Godbluff
Joseph Ducreux
Quagliarescu
farturo
tcs19
enzogigi
virracocha
balazs91
.bb.
s4tch
pietro10
tjunior
baggiofan
cortamelasombra
CsT
AndreasMatri
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
zetterberg40
andree10
Juve=scudetto
_benito
daneeka
laac
_Tyler
DartagnanX
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-15, 14:26

Marronét butaság lenne eladni, bár Conte biztos többet lát a srácból, mint mi, szurkolók /edzésmunka, edzőmeccsek, stb/ Én a csatársorból talán egyedül Q-t sajnálnám istenigazából, ő szerintem zseniális csatár lehetne, ha egyszer ismét formába lendülne, csak ahhoz ugye játszatni kéne. Gio sem rossz amúgy, de Conte valamiért mindig beküldte a húsdarálóba, neki meg ott nem terem túl sok babér. Visszahozandó csatárok közül én is Boakye-ben látom a potenciált, Licht vagy Isla szinten én a svájcira szavazok, de az lenne a legjobb, ha maradna Isla felesben és kapna még egy évet nálunk.

Picit én is félnék, ha Conte nagyobb szerepkört kapna. Persze ha ezzel a Peluso-Padoin vonallal a padot akarta meghosszabbítani, és ezzel kb be is fejezte itt, akkor nincs gáz, de ha tovább folytatja a kukázást, az nekünk hosszú távon nem jelentene előrelépést.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-15, 13:41

Nekem is az a pont szúrja leginkább a szemem. Vegyük ide Eliát is... Peluso mondjuk még lehet hasznára a csapatnak, benne pozitívan csalódtam.

Amúgy azt is írja a gazzetta, hogy Conte kérését teljesítendő, a komplett csatársor (Vuc, Gio, Matri, Q), Marrone, DC, Licht vagy Isla, ill. a Boakye, Immobile, Gabbiadini trió egyike is mehetne a levesbe. '96 után is komoly felfordulást csinált Moggi, nincs ezzel alapvetően gond. Csak az Isla-Licht dilemmát nem értem, és szerelmes vagyok Marronébe. A fiatal csatárok közül a négert hoznám vissza, a másik kettőt simán el lehet adni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-15, 13:25

s4tch írta:
...és ha már a gazzettánál tartunk: szerintük 48 órán belül leül egymással Agnelli és Conte, és döntenek a folytatásról. Conte állítólag az alábbi feltételeket támasztja:
- két "nagy igazolás"
- Pogba és Vidal érinthetetlenek
- a keret 7-8 helyen történő átalakítása
- angol típusú menedzseri szerepkör
- az edzői stábba Ventrone visszahozatala (ő Lippivel is dolgozott, erőnléti tréner, egy állat hírében áll, a gazzetta szerint Vinovóban nem mindenki tartja jó ötletnek, hogy visszatérjen)

nagyon rossz ötletnek tartanám, ha Conte erősebben beleszólhatna az igazolásokba. egyrészt az eddigi tapasztalatok alapján (Padoin, Peluso szerződtetése, de Conte Pirlot sem akarta tavalyelőtt), másrészt pedig ez valószínűleg oda vezetne, hogy Marotta és Paratici szerepe csökkenne, ami miatt könnyen távozhatnak. Paratici pedig az egyik legjobb, legkeresettebb szakember a fiatal játékosok felkutatásában, értékelésében, valószínűleg ő a klub egyik legnagyobb értéke a szakembergárdában
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-15, 13:18

...és ha már a gazzettánál tartunk: szerintük 48 órán belül leül egymással Agnelli és Conte, és döntenek a folytatásról. Conte állítólag az alábbi feltételeket támasztja:
- két "nagy igazolás"
- Pogba és Vidal érinthetetlenek
- a keret 7-8 helyen történő átalakítása
- angol típusú menedzseri szerepkör
- az edzői stábba Ventrone visszahozatala (ő Lippivel is dolgozott, erőnléti tréner, egy állat hírében áll, a gazzetta szerint Vinovóban nem mindenki tartja jó ötletnek, hogy visszatérjen)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-15, 12:55

Szerintem Ancelotti előbb vinné Verrattit magával, mint hogy Pirlóval bohóckodjon. Madridban ugyanaz van, mint nálunk, Alonso örökösét kellene valahonnan előkeríteni, nem hinném, hogy szívesen öregítenék a középpályájukat. Arról nem is beszélve, hogy Pirlo ezzel jó eséllyel leépíti magát, és a VB így veszélybe kerülhet számára, ahol meg mindenképpen játszani szeretne még.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-15, 12:36

Most néztem én is a gazzettát. Az egész sztorit Ancelottitól teszik függővé. Ha tényleg vinnék Pirlót, akkor köszönjük meg neki ezt a csodás két évet...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-15, 10:54

_Tyler írta:
a Gazzetta spekulációi szerint a Real vinné Pirlót, és egy három éves szerződést kínálnak neki. én mondjuk nem hiszem el, hogy ez igaz, de ha az lenne, én elengedném Szundit

ámen
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-15, 09:37

a Gazzetta spekulációi szerint a Real vinné Pirlót, és egy három éves szerződést kínálnak neki. én mondjuk nem hiszem el, hogy ez igaz, de ha az lenne, én elengedném Szundit
Vissza az elejére Go down
Murasaki

Murasaki


Posts : 26
Join date : 2013. May. 08.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-14, 19:55

cortamelasombra írta:


Továbbá meg zokniban ugyanolyan jól lő mint cipőben. Személyében a Reál megtalálná azt a hiányzó láncszemet ami újra Európa csúcsára repitheti őket.

Ezen szétröhögtem magam! Very Happy Very Happy lol!
Vissza az elejére Go down
Murasaki

Murasaki


Posts : 26
Join date : 2013. May. 08.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-14, 19:53

tjunior írta:

Nyilván nem fogja kimondani, hogy mennyire kell nekünk Higuain, rontaná az alkupozíciót.


De én megnyugodhattam volna, hogy nem megy sehova. Smile Vagy időben elkezdhettem volna gyártani a levélbombát Pereznek, amiért el meri engedni...

Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-14, 14:08

zetterberg40 írta:
Kötelező olvasmány:

http://www.juventus.com/juve/en/news/14mag2013_agnelli_eng
Nagy adag bullshit.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-14, 14:01

tjunior írta:

Nyilván nem fogja kimondani, hogy mennyire kell nekünk Higuain, rontaná az alkupozíciót.

A tökéletes válasz valahogy igy nézett volna ki:

Agnelli úr, mit gondolok, van esély rá hogy a csapat a nyáron megszerzi Higanyt?

Hát én úgy gondolom, és ez elsősorban szakmai és nem személyes vélemény hogy Alessandro Matri a 21. század egyik kiemelkedő csatára. Amikor pályán van az alapvetően változtatja meg egész csapatom hozzállását, vele egyszerűen nem lehet kikapni. Akkor mentális támasz mindenkinek, hogy az elmondhatattlan. Továbbá meg zokniban ugyanolyan jól lő mint cipőben. Személyében a Reál megtalálná azt a hiányzó láncszemet ami újra Európa csúcsára repitheti őket. A mai olasz gazdasági helyzetben sajnos nem reális hogy megtartsunk egy ilyen korszakos tehetséget, ezért kénytelenek vagyunk nyitottak lenni minden opcióra. Például a jövendőbeli érdeklődök felől egy csere + ráfizetés nem lenne rossz ötlet.



(az egyetlen baj hogy facebookon a Lazio blogon már elcseréltem a srácot a klub nevében is két zsák labdáért :S de legalább belementek :DDDD )

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-14, 13:48

Murasaki írta:
Hát abban a cikkben Higuaínról is fogalmazhattak volna olyan egyértelműen, mint Ibráról. Rolling Eyes Rolling Eyes

A 4-2-3-1-ről nekem az a véleményem, hogy alig várom, hogy a Real mást játsszon. Felállt védelmek ellen állandóan bajban vagyunk hiába van a két szélen Di María/Özil és Ronaldo. Nálunk a 4-2-3-1-et a Barca ellen tökéletesítette Mourinho és kb. ennyi. Nekem a 4-4-2 sokkal jobban tetszik, ahol lehet két csatárral játszani.
Nektek is komolyabb átalakítást vonna maga után szerintem.
Nyilván nem fogja kimondani, hogy mennyire kell nekünk Higuain, rontaná az alkupozíciót.
Vissza az elejére Go down
Murasaki

Murasaki


Posts : 26
Join date : 2013. May. 08.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-14, 13:42

Hát abban a cikkben Higuaínról is fogalmazhattak volna olyan egyértelműen, mint Ibráról. Rolling Eyes Rolling Eyes

A 4-2-3-1-ről nekem az a véleményem, hogy alig várom, hogy a Real mást játsszon. Felállt védelmek ellen állandóan bajban vagyunk hiába van a két szélen Di María/Özil és Ronaldo. Nálunk a 4-2-3-1-et a Barca ellen tökéletesítette Mourinho és kb. ennyi. Nekem a 4-4-2 sokkal jobban tetszik, ahol lehet két csatárral játszani.
Nektek is komolyabb átalakítást vonna maga után szerintem.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-14, 13:37

zetterberg40 írta:
Kötelező olvasmány:

http://www.juventus.com/juve/en/news/14mag2013_agnelli_eng

Lejön belőle hogy az emberünk Európa bajnok lehetne mellébeszélésbe, egyszerűen zseniális hogy tud 10 mondaton keresztül folyamatosan beszélni a semmiről, úgy hogy közben ráadásul a kérdéshez sincs semmi köze annak amit mond (lásd Higany meg Del Piero rész...)

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-14, 12:32

Kötelező olvasmány:

http://www.juventus.com/juve/en/news/14mag2013_agnelli_eng
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-14, 11:17

Krisz írta:
Caceres balhátvédben azért sokszor ritka balfasz volt...

Chiellini sérülésekor lehozott 3 meccset egyetlen (!) hibával. Igaz, abból gólt kaptunk - de akkor minden hibából gólt kaptunk. Szerintem neki simán meg lehetne adni a bizalmat.

A 4-2-3-1 nem azért érdekes, mert a Bayern ezzel verte a Barcelonát. Ezt játssza Európa elitje. Tulajdonképp csak a Barcelona maradt a 4-3-3-nál. A BL-ben ezt a felállást nyomta: MU, Real, Arsenal, Bayern, Dortmund, Malaga, Valencia, Sahtar, Schalke, Braga, Szpartak, Chelsea. (Meg ha jól emlékszem, a City is elővette, de erre nem vennék mérget.) Nem túlzás azt állítani, hogy ezzel az uralkodó felállással kell versenyezni. A Chelsea és a Sahtar ellen volt fegyverünk, a Bayern ellen viszont nem csak a játékosállomány közötti különbség, hanem a két felállás jellegzetességei miatt is veszítettünk. Szóval vagy nekiállunk kidolgozni egy olyan taktikát, amelyik védekezésben felveszi a kesztyűt az erős széljátékkal, vagy alkalmazkodunk.

Simán el tudom képzelni, hogy a bajnokságban néha elővesszük a háromvédős játékot. De a BL-ben a komolyabb meccseken nem biztos, hogy alapozhatunk erre. Akkor már inkább a 3-5-1-1 (ami védekezésben 5-4-1) tűnik életképesnek. De ehhez is kéne egy csatár, aki tud labdát tartani, és olyan középpályások, akik nem úgy hozzák ki a labdát, mint Pirlo. Az utolsó 4 BL-meccsünkön rendre gondunk volt a labdakihozatallal, ami mondjuk nem felállás-függő, egyszerűen nem foglalkoztunk vele annyira: a bajnokságban nincs rá szükség, mert általában alapból védekeznek ellenünk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-14, 10:53

s4tch írta:
Ha Conte tényleg át akar állni a 4-2-3-1-re, akkor minimum kettő, kezdőbe való játékost kell hozni.

---------------------Buffon-------------------------

---Licht-------Barza-----Chiello------Caceres---

-------------Vidal----------Pogba-----------------

------????----------Marcsi-------------????-------

-------------------Llorente------------------------

Caceres balhátvédben azért sokszor ritka balfasz volt, szerintem ő nem megoldás oda. A másik meg, hogy nem ártana egy szervező játékos, egy mélységi irányító, amire Pogba szerintem nem elég. Próbáljuk ráhúzni a keretünket egy olyan felállásra, amihez az totál alkalmatlan, a kérdőjelek mellé még kellene egy balhátvéd, egy szervező, olyan szintűek akiket egyből a kezdőbe szánunk - ha meg a jövőre is gondolunk - olyan potenciállal, hogy világklasszisok lehetnek. Emellett egy rakat világszínvonalú és/vagy olasz szinten bárhova beférő játékos menne vagy a padra vagy a levesbe. Plusz Llorente nem az a játékos akivel meghódítjuk a világot. Nem vagyok benne biztos, hogy minden áron az éppen uralkodó felállást kéne majmolni csak mert a Bayern elverte a Barcat. Én kicsit félek attól, hogy kivágjuk a 2 év munkáját az ablakon, majd szaladunk a BL mezőny után. Egész biztosan nem lehet egy ilyen átalakítást megoldani egy mercato alatt, 2-3 év alatt meg sokat változhat a trend.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-14, 09:39

Ha Conte tényleg át akar állni a 4-2-3-1-re, akkor minimum kettő, kezdőbe való játékost kell hozni.

---------------------Buffon-------------------------

---Licht-------Barza-----Chiello------Caceres---

-------------Vidal----------Pogba-----------------

------????----------Marcsi-------------????-------

-------------------Llorente------------------------

Ebből Marchisio nem 100%-os megoldás, Pirlo valószínűleg még Pogba előtt van a házi hierarchiában, Caceres nem élvezi Conte bizalmát, és Llorente helyén tulajdonképp bárki játszhatna Giovincón kívül (mondjuk Dzekót sunáznám). A két szélső viszont homály. A mostani keretből talán Pepe és Giak lenne a két legjobb választás, de Pepe ki tudja, felépül-e valaha, és Giak helyzetkihasználása, kapu előtti döntései egyszerűen tragikusak, szóval ez a két legcinkesebb poszt. Kwadcsiról már írtam, hogy ha a szeptemberi formáját hozná, akkor akár jó is lehetne bal oldalra - bár ez a felállás általában inverted wingereket használ azoknál a csapatoknál, ahol jól csinálják... Szóval ott tartunk, hogy kéne két klasszis szélső, és abban sem vagyok biztos, hogy Marchisio tudna onnan irányítani. Viszont a két védekező középpályásra van 4 kurvajó emberünk, hurrá.

Ja, és így a fél keret létszámon felüli: ha ez lesz az uralkodó felállás, akkor De Ceglie, Isla, Padoin és - figyelembe véve, hogy Anelka szerződése lejár és Bendőt semmi okunk véglegesíteni - tetszőleges 2 csatár már csomagolhatnak is.

A két belső védővel nem tudom, mit tudna Conte kezdeni. Van 3, olasz szinten kiemelkedő, nemzetközi szinten is jónak számító belső védője. Talán lehetne őket egy 2 meccs, 1 pihenő tempóban következetesen rotálni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-14, 09:29

Egyébként júni 1-jén indul hivatalosan az átigazolási szezon? Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-14, 09:16

Ki lesz a jobbszélső? Mert úgy tűnik Conte akar mindenképpen egyet, de kit? ki lenne jó?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-14, 08:38

Az a baj, hogy Kwadcsinak nem tobzódnak az alternatívái. A védekező teljesítményére nem lehet panasz, és ősszel a beadásokat, a cseleket is megoldotta. Tényleg jó lenne megnézni négyvédős rendszerben balbekknek. Hosszú távon a 3-5-2-nek nincs jövője, Kwadcsi viszont csak 24 éves, lehet belőle jó balhátvéd, vagy akár védekező középpályás, ha Pirlo kiöregszik, és Vidalt sem tudjuk megtartani.

Amennyire nem volt bal oldali védőnk Zambrotta óta, most akkora a létszám: Pelus olasz szinten jó, DC bárki cseréjének elmegy (bár az ő jövőjét látom a leginkább bizonytalannak), Caceresnek is talán az a legerősebb posztja, őt simán betenném állandóra a kezdőbe. Egy rendes támadó balszélső jobban hiányzik: oda Giovinco és Giak is legfeljebb félmegoldásnak jók.

Moggi nem szokott a levegőbe beszélni, alaposan átgondolja a szavait. Elhiszem, hogy tényleg látja Diamantiban, hogy jó lenne a Juventusban. Diamanti valóban harcos, mentalitását tekintve tuti játékos, ügyesen cselez, jól lő (szabit is), és úgy ad be, ahogy nálunk senki. A kora a legnagyobb hátránya.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-14, 06:19

s4tch írta:
Jaja, erre célzott Tyler. Isla és Kwadcsi is 18-18 millióba kerülnek teljes áron, és csak a felüket fizette ki a klub. Kwadcsit mondjuk meg kell tartani, de Islára most eltapsolni 9 milliót akkor is luxusnak tűnik, ha mindannyian tudjuk, hogy annál sokkal többet tud, mint amit idén láthattunk tőle.

Amúgy van egy Agnelli inti a tuttojuvén; kategorikusan kizárja Zlatan érkezését.

az idén látott Asamoah soha nem ér 18 milliót. szerintem nem kellene megvenni, ha a szélen számít rá Conte (középre meg nem férne be, szóval egyáltalán nem kellene megvenni)
Isla ráadásul 18,8 millió, azaz kettejük közül ő a drágább. őt elvileg nem véglegesíti a klub, hanem marad még egy évet a mostani közös tulajdon
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-13, 22:46

_Tyler írta:
és azt se feledjük, hogy Diamantiért vagy 6-8-10 milliót ki kell majd pengetni. Islával, Asamoahval, Giaccherinivel, Pelusoval, Padoinnal számolva lassan már az ilyen túlárazott játékosok árából szinte bárkit meg lehetett volna venni (demagógia a köbön)
pedig még a jó öreg Luciano is dicsérte Gyiamantit Smile , mondjuk neki könnyű, ha téved na bumm, ha meg eltalálja akkor még mindig ő a próféta sokak szemében
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-13, 22:44

Jaja, erre célzott Tyler. Isla és Kwadcsi is 18-18 millióba kerülnek teljes áron, és csak a felüket fizette ki a klub. Kwadcsit mondjuk meg kell tartani, de Islára most eltapsolni 9 milliót akkor is luxusnak tűnik, ha mindannyian tudjuk, hogy annál sokkal többet tud, mint amit idén láthattunk tőle.

Amúgy van egy Agnelli inti a tuttojuvén; kategorikusan kizárja Zlatan érkezését.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-13, 21:40

Egyébként Asamoah és Isla sincs még megvéve teljesen.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-13, 21:04

és azt se feledjük, hogy Diamantiért vagy 6-8-10 milliót ki kell majd pengetni. Islával, Asamoahval, Giaccherinivel, Pelusoval, Padoinnal számolva lassan már az ilyen túlárazott játékosok árából szinte bárkit meg lehetett volna venni (demagógia a köbön)
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-13, 20:56

El kéne felejteni a 30 éves erősítéseket... A mai foci a sebességre, a fizikumra épül, és hát a kort nem lehet megerőszakolni. Zlatannak egy mentsége lenne: ő tényleg klasszis.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-13, 20:50

_Tyler írta:
zetterberg40 írta:
Rooneyt jómagam is sunáznám, de tényleg álomkategória.

Diamanti ennyire képben van? Már Chiellini is róla beszél.

Diamanti ugyanaz a kategória, mint a fél keretünk: Olaszország leigázáshoz elég, nemzetközileg kevés. nekem eléggé felesleges igazolásnak tűnik

szerintem meg még olyan sem, tipikus kiscsapat"sztár"
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-13, 20:28

zetterberg40 írta:
Rooneyt jómagam is sunáznám, de tényleg álomkategória.

Diamanti ennyire képben van? Már Chiellini is róla beszél.

Diamanti ugyanaz a kategória, mint a fél keretünk: Olaszország leigázáshoz elég, nemzetközileg kevés. nekem eléggé felesleges igazolásnak tűnik
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2013-05-13, 20:21

Rooneyt jómagam is sunáznám, de tényleg álomkategória.

Diamanti ennyire képben van? Már Chiellini is róla beszél.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
12 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: