Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+39
_DREAM_
EsztéNégy
Murasaki
Latya
juventute
Norbee82
HungarianMotorMouse
JuveTaka
Krisz
kilopo
exchaby
Godbluff
Joseph Ducreux
Quagliarescu
farturo
tcs19
enzogigi
virracocha
balazs91
.bb.
s4tch
pietro10
tjunior
baggiofan
cortamelasombra
CsT
AndreasMatri
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
zetterberg40
andree10
Juve=scudetto
_benito
daneeka
laac
_Tyler
DartagnanX
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-16, 12:25

Ventrone szerintem azért kellene, mert Conte látta, az alapvetően jó edzettségű játékosait mennyire szétfutották a bajorok. Lehet, hogy van valami tuti mix Ventrone tarsolyában. rabbit

A gazzettának alapvetően jó értesülései vannak, ezért örülök, hogy az előbb sorolt nevek mellett megemlítik Cuadradót is. Nálam ő simán olyan fontos célpont lenne, mint egy épkézláb csatár.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-16, 11:23

Amúgy szerintetek mennyire lenne szükség Ventrone-re? Úgy értem, a védelmünk végighúzta a szezont, Vidal /meg az egész csapat/ a seggén vette a levegőt januárban, emellett végigtolták a szezont a kezdők. Szundit erre a szintre már nem lehet felhúzni, hogy 45-50 meccset húzzon le idényenként, Marcinak meg legyen mentsége a kamubetegsége. Sérülés elenyészően kevés volt annak ellenére, hogy Conte nem igazán nyúlt hozzá az alapcsapathoz, vagy csak nagyon ritkán.

Hozzátenném még, hogy baloldalra én amúgy elhoznám Mertenset, elég jól tolta a PSV-vel idén,gyors és technikás szélső, szerintem ő nagy húzás lenne.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-16, 09:42

s4tch írta:
...

na ugye pig
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-16, 09:29

A mai gazzetta terjedelmes összeállítást közöl a tegnapi találkozóról. Röviden Conte (tegnapról nagyjából ismert) kérései, és a spekulált válaszok a klub részéről:

- 7-8 változás a keretben, ebből 2 komoly csatár; 4-5 új ember, ebből 2 komoly csatár
- a technikai személyzet bővítése, személy szerint Ventrone érkezése; erre nemet mondott a klub
- angol jellegű menedzseri szerepkörök, nagyobb beleszólás a mercatóba; közeledtek a felek, Conte nagyobb szerepet kap, de a feladatok nagy része marad Marottánál és Paraticinél
- Pogba és Vidal maradása; OK
- Conte 2015-ben lejáró szerződést 16-ig hosszabbítsák meg, egyúttal 3-ról 5 millióra emeljék a fizetését; OK

Utóbbival kapcsolatban a gazzetta cinikusan (és nem minden ok nélkül) jegyzi meg, hogy bár Conte többször hangoztatta, hogy nem a pénzről van szó, azért csak kért egy emelést. Ha az embert a City meg a Chelsea hívja, kicsit átértékeli az olasz viszonylatban így is legmagasabb edzői díjazását.

Már neveink is vannak: a két támadó Higuain és Jovetics lenne, rajtuk kívül a Lulic, Diamanti, Piszczek triót nézte ki Conte.

Summázva: a csatárok közül legalább ketten csomagolhatnak, és a két saját nevelésű fiú (DC, Marrone) sincs biztonságban. A támadók kivételével nem várható forradalom a keretben. Ventrone és az erőnlét helyzetét nem tudom felmérni. A többi racionálisnak tűnik.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-16, 04:00

Örülök, hogy maradt. Ez a lényeg, a többi egyelőre találgatás.
Vissza az elejére Go down
boric




Posts : 94
Join date : 2013. Apr. 03.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 22:51

s4tch írta:
Vége a mai megbeszélésnek, Conte és Agnelli rövid közleményben tudatták, hogy 2013-14-et tervezték, és folytatják az építkezést.

cheers

Benito írása után már én is beszartam kicsit, de a lényeg, hogy marad!! Cool
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 21:08

Vége a mai megbeszélésnek, Conte és Agnelli rövid közleményben tudatták, hogy 2013-14-et tervezték, és folytatják az építkezést.

cheers
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 21:07

Szidjuk őt!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 21:01

cortamelasombra írta:
....pont ezért kezdtem úgy a választ hogy az eredménnyel tökéletesen elégedett vagyok, de az legkevésbé Marotta érdeme.

Marotta kancsal, nem túl bizalomgerjesztő a külseje, nem egy kimondott sztáralkat - és ez minden rossz, amit el lehet róla mondani. Már Conte érkezése előtt elkezdte a Juventus lecserélni a keretet. A most meghatározó spílerek közül Pirlo, Barzagli, Bonucci is Marotta/Paratici nyomán vannak itt. Hacsak Conte nem hozott össze 3 hét alatt egy ilyen üzletet, kijelenthetjük, hogy Vidalt is Marotta hozta ide. A nyomorult Raiola és a többi ügynök sem közvetlenül Contét keresi a bizniszekkel, hanem a sportigazgatót (Paratici), úgyhogy Pogbát is megköszönheted a kobrának és Paraticinek.

Conte olyan arcokat hozott az Atalantából, mint Padoin vagy Pelus. Utóbbival mondjuk semmi gond, előbbit leginkább a Fulhamben tudnám elképzelni. Ja, és úgy emlékszem, azt írták a lapok, kifejezetten Conte kérése volt Elia leigazolása is.

Marottára azt szokták ráolvasni, hogy nem hoz sztárjátékost. A klubnál Aldo Mazzia felel a pénzügyekért, szóval ha mindenáron egy felelőst keresünk, őt kell szidni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 20:59

Conte marad és kész... nem lehet h elmenjen
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3298
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 20:39

cortamelasombra írta:
tjunior írta:
.
A tények makacs dolgok, bele lehet sok mindent magyarázni, de a lényeg a 2 bajnokság és a BL negyeddöntő.

....pont ezért kezdtem úgy a választ hogy az eredménnyel tökéletesen elégedett vagyok, de az legkevésbé Marotta érdeme.
ja tényleg ez egyedül Conte érdeme
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 19:58

tjunior írta:
.
A tények makacs dolgok, bele lehet sok mindent magyarázni, de a lényeg a 2 bajnokság és a BL negyeddöntő.

....pont ezért kezdtem úgy a választ hogy az eredménnyel tökéletesen elégedett vagyok, de az legkevésbé Marotta érdeme.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 19:46

Hosszú megbeszélés lesz ez.Beppe megítélése meg tök szubjektív,akárcsak Luciano Moggi-é volt annak idején.(Bevallom én még mindig imádom.)
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3298
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 19:01

cortamelasombra írta:

Mivel nem Marotta az edző ezért furcsa is lenne ha azért hibáztatnám amit a pályán elért a csapat.
( egyébként is szerintem az idei évből is bőven kihoztuk a maximumot, csak azért nincs hatalmas katarzis mert nem volt ellenfelünk a ligába. 'friss' BL csapatként jobbat mint a negyeddöntő azért nem szabad elvárni szerintem)

Viszont a keret kialakitásában igenis volt pár baklövése.
Tavaly januárban is már látszottak azok a problémák amik az egyébként nagyon erős csapatunk úgy húzzák vissza mint egy sprinter lábához láncolt vasgolyó.
Az 3 teljes mercato szezont jelent. Ezalatt abszolút semmi nem lett megoldva.
A nyári, ő idény meg nagyon hunyorogva is maximum félsikernek könyvelhető el.
Barzagli élete mákja volt, Pirlo beépitése az abszolút Conte sikere.
de ha egyszerűen leirom ide nagybetűkkel hogy BORIELLO akkor szerintem mindenki megérti miről van szó :DD persze, a győztes tavalyi szezon után nagyon könnyű elfelejteni hányszór téptük ki a hajunkat egész tavasszal...

Conte egy isten, de abból dolgozik amit a keze alá raknak. Azt pedig Marotta szállitja.
Igaz ő sem fedhetettlen, lásd Padoin.


Az meg hogy Marotta elött Secco még szarabb volt az nem érv :DD ezzel az erővel engem is oda lehetne rakni egy évre, nyilván olyan gáz lenne amit csinálnék hogy a következő spiler egy zseninek tűnne utánam, de az nem őt értékeli hanem engem leginkább...
Ki írta hogy nem volt baklövése?
Azt ne már, hogy Barzagli mák, meg Pirlo így, meg Vidal úgy, meg Pogba mák ugyan már, a csávó vagy a világ legszerencsésebb ember vagy tud valamit.
A tények makacs dolgok, bele lehet sok mindent magyarázni, de a lényeg a 2 bajnokság és a BL negyeddöntő.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 18:40

_Tyler írta:
balszerencsés volt Martinezzel, akit - tudom, hogy ma már hihetetlen, de vitt volna a ManCity, és a kék-fekete milánóiak is

azért tényleg kemény hogy rá nemsokkal a Kolozsvár lett a befutó, az az ember a maga módján egy nagoyn különleges játékos :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 18:36

_Tyler írta:
amúgy furcsállom, hogy senkiben nem merül fel, hogy ha Conte megy, Carrera vegye át a helyét. nyilván Conte az eltiltása alatt is végig kézben tartott mindent, de Carrera ezzel együtt is egyértelműen pozitívan szerepelt. persze maradjon Conte, de ha mégis megy (szerintem menni fog amúgy), én nem keresgélnék másutt új edzőt, amikor házon belül ott a megoldás

Agnelliben biztosan megfogant már ilyen ötlet.

Alessio úton-útfélen elmondja, hogy szerelmes a főnökébe, és nem is tűnik elég karakán faszinak. Nem véletlen, hogy Q pont neki szólt be az edzőtrióból.

Én még nem keresném Conte utódját. Tényleg bízom benne, hogy meg tudnak egyezni a folytatásban. Lippi első uralkodása óta nem éreztem senkinél azt, hogy itt a helye. Amúgy Conte épp most futott be a klubszékházba. Ha valakit érdekel, itt követheti az esti történéseket: http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=140162
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 18:34

csak úgy eszembe jutott: Luciano Moggi a játékospiac istene volt, amit mond, arra ma is érdemes odafigyelni. mégis: 22 milliót fizetett Kovacevicért, megvette Salast (jó, geci vagyok, azt nem láthatta, hogy megsérül az első félévben), megszerezte Esnaidert, pénzt adott Zanchiért (de csúnyán megszívatták 2000-ben a Panathinaikosz ellen a második gól előtt...). de Zenoni, van der Sar (de utáltuk, úristen), megszerzése, Di Vaio túl drágán megvétele, és kis pénzért eladása, Henry eladása fél év után mind-mind a szemére vethető dolgok. vagy Mutu leigazolása, aki miatt lehet, hogy fizethet a klub a Chelsea-nek. Zebina, Kapo, Blasi, O'Neill, Athirson, Blanchard?
igen, itt jön az, hogy a mérleg bőven pozitív volt - de ugyanez a helyzet Marottánál is. szerencséje volt Barzaglival? lehet, de balszerencsés volt Martinezzel, akit - tudom, hogy ma már hihetetlen, de vitt volna a ManCity, és a kék-fekete milánóiak is
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 18:23

DartagnanX írta:


Remélem marad Conte.

Mega-ultra-mennyekig-hallatszó ÁMEN.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 18:23

DartagnanX írta:
_Tyler írta:
amúgy furcsállom, hogy senkiben nem merül fel, hogy ha Conte megy, Carrera vegye át a helyét. nyilván Conte az eltiltása alatt is végig kézben tartott mindent, de Carrera ezzel együtt is egyértelműen pozitívan szerepelt. persze maradjon Conte, de ha mégis megy (szerintem menni fog amúgy), én nem keresgélnék másutt új edzőt, amikor házon belül ott a megoldás

Az a baj, hogy Conte után a rangsorban Alessio következik. Ahogy lejárt az eltiltása, átvette a csapatot Carrerától, és szerintem ez meg is látszott. Mindezzel együtt nem hiszem, hogy őt átugranák egy ilyen helyzetben.
Conte készítette fel a csapatot, ő beszélt a játékosokkal a legtöbbet, szerintem nélküle Carrera sem szerepelt volna ilyen jól. Ráadásul az első időszakban még hajtotta a játékosokat az igazságtalanság felett érzett bosszúságuk is.

Persze fene tudja.

Remélem marad Conte.

Alessio szerintem menne Contéval. az meg igaz, hogy Carrera munkája nem volt elválaszthatatlan sem Contéétől, sem a keret sértettségéből adódó feltüzeltségétől. de talán kevésbé lenne kockázatos őt választani, mint egy másik fiatal edzőt. olyan szerencsénk úgysem lesz mostanában, mint Contéval (jó esetben nem is lesz rá szükség, mert a hajasbaba még 25 évig itt üvölt)
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 18:18

_Tyler írta:
amúgy furcsállom, hogy senkiben nem merül fel, hogy ha Conte megy, Carrera vegye át a helyét. nyilván Conte az eltiltása alatt is végig kézben tartott mindent, de Carrera ezzel együtt is egyértelműen pozitívan szerepelt. persze maradjon Conte, de ha mégis megy (szerintem menni fog amúgy), én nem keresgélnék másutt új edzőt, amikor házon belül ott a megoldás

Az a baj, hogy Conte után a rangsorban Alessio következik. Ahogy lejárt az eltiltása, átvette a csapatot Carrerától, és szerintem ez meg is látszott. Mindezzel együtt nem hiszem, hogy őt átugranák egy ilyen helyzetben.
Conte készítette fel a csapatot, ő beszélt a játékosokkal a legtöbbet, szerintem nélküle Carrera sem szerepelt volna ilyen jól. Ráadásul az első időszakban még hajtotta a játékosokat az igazságtalanság felett érzett bosszúságuk is.

Persze fene tudja.

Remélem marad Conte.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 18:05

tjunior írta:
cortamelasombra írta:


Marotta takarodjon nyugodtan, egy Fifa 13-on nevelkedett általános iskolásra elöbb biznám az igazolásainkat. Nem fogok miatta egy percig se sirni.


Ezt a Marotta fikázása divatot sosem értettem, miért olyan népszerű. A csávónak elég jelentős szerepe van abban, hogy 2 bajnokságot nyertünk, meg újra ott vagyunk az európai elitben. Még is szinte bűnbaknak van tekintve...de mi is a bűne? Simán megvédtük a bajnoki címünk, BL negyeddöntős volt a csapat mi kellett volna még? BLt nyerni? Voltak hibái az öregnek, persze ez a "takarodjon nyugodtan" ez nekem kicsit furcsa.

Mivel nem Marotta az edző ezért furcsa is lenne ha azért hibáztatnám amit a pályán elért a csapat.
( egyébként is szerintem az idei évből is bőven kihoztuk a maximumot, csak azért nincs hatalmas katarzis mert nem volt ellenfelünk a ligába. 'friss' BL csapatként jobbat mint a negyeddöntő azért nem szabad elvárni szerintem)

Viszont a keret kialakitásában igenis volt pár baklövése.
Tavaly januárban is már látszottak azok a problémák amik az egyébként nagyon erős csapatunk úgy húzzák vissza mint egy sprinter lábához láncolt vasgolyó.
Az 3 teljes mercato szezont jelent. Ezalatt abszolút semmi nem lett megoldva.
A nyári, ő idény meg nagyon hunyorogva is maximum félsikernek könyvelhető el.
Barzagli élete mákja volt, Pirlo beépitése az abszolút Conte sikere.
de ha egyszerűen leirom ide nagybetűkkel hogy BORIELLO akkor szerintem mindenki megérti miről van szó :DD persze, a győztes tavalyi szezon után nagyon könnyű elfelejteni hányszór téptük ki a hajunkat egész tavasszal...

Conte egy isten, de abból dolgozik amit a keze alá raknak. Azt pedig Marotta szállitja.
Igaz ő sem fedhetettlen, lásd Padoin.


Az meg hogy Marotta elött Secco még szarabb volt az nem érv :DD ezzel az erővel engem is oda lehetne rakni egy évre, nyilván olyan gáz lenne amit csinálnék hogy a következő spiler egy zseninek tűnne utánam, de az nem őt értékeli hanem engem leginkább...

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 17:56

juve 1974 írta:
cortamelasombra:Valbuena 167cm,szóval a kicsikre buksz. Very Happy

Ó baszki lebuktattál :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 17:19

amúgy furcsállom, hogy senkiben nem merül fel, hogy ha Conte megy, Carrera vegye át a helyét. nyilván Conte az eltiltása alatt is végig kézben tartott mindent, de Carrera ezzel együtt is egyértelműen pozitívan szerepelt. persze maradjon Conte, de ha mégis megy (szerintem menni fog amúgy), én nem keresgélnék másutt új edzőt, amikor házon belül ott a megoldás
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 17:07

szerintem aki Marottát szidja az elfelejtette Seccot: Xabi Alonso helyett Poulsen, Cavani elszalasztása, kb. 25 millió Amauriért és Diegoért stb. ő vezérelte a két hetedik helyig a csapatot, hiába volt a második már Marotta alatt, az volt a szar eltakarításának az éve
amúgy meg az eredmények Marotta mellett szólnak, hiába tudunk mi mindent jobban a billentyűzet mögül
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 16:57

EsztéNégy írta:
Marronét butaság lenne eladni...

Olasz források szerint Marrone gyakorlatilag a Parmáé, csak azon vitatkozik a két klub, hogy kölcsön vagy közös tulajdon legyen-e a megoldás. A Parma a Giovinco-ügy miatt utóbbit, mi meg a Giovinco-ügy miatt előbbit szeretnénk.

Marottát fikázni fölösleges és értelmetlen, ne is menjünk bele. Marotta és Paratici a Sampból is BL-csapatot csináltak.

Beni írt egy faszányosat a Conte-helyzetről, várjuk oda is a véleményeket:
http://bianconeri.blog.nepsport.hu/archives/2013/05/15/Angliat_Contenak_vagy_Contet_Angliaba/
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 16:06

cortamelasombra:Valbuena 167cm,szóval a kicsikre buksz. Very Happy
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 16:01

Most volt időm végig olvasni,és szerintem ha Mou italiano-t Smile akarjuk hosszútávra,akkor Agnelli-nek engednie kell sok mindenben.Egészséges kompromisszum+vérfrissítés. Marotta hiánya engem sem zavarna,Paratici erényeit pedig azért ismerik,szóval had szóljon!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3298
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 15:19

cortamelasombra írta:


Marotta takarodjon nyugodtan, egy Fifa 13-on nevelkedett általános iskolásra elöbb biznám az igazolásainkat. Nem fogok miatta egy percig se sirni.


Ezt a Marotta fikázása divatot sosem értettem, miért olyan népszerű. A csávónak elég jelentős szerepe van abban, hogy 2 bajnokságot nyertünk, meg újra ott vagyunk az európai elitben. Még is szinte bűnbaknak van tekintve...de mi is a bűne? Simán megvédtük a bajnoki címünk, BL negyeddöntős volt a csapat mi kellett volna még? BLt nyerni? Voltak hibái az öregnek, persze ez a "takarodjon nyugodtan" ez nekem kicsit furcsa.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 15:12

Szundinak egy margitba igazolás max megtisztelés lenne, elismerése az eddigi érdemeinek.


Marotta takarodjon nyugodtan, egy Fifa 13-on nevelkedett általános iskolásra elöbb biznám az igazolásainkat. Nem fogok miatta egy percig se sirni.


7-8 új játékos szerintme rohadtul nem kell, ha Vidal és Pogba is marad akkor csak mélyiteni kell a középpályán, védősor is megvan. Isla maradjon csak, a következő az ő szezonja lesz már. Most azért csúnya sérülése volt ami után ennyi idő minimum kell a formába lendüléséhez. Jövőre jobbna vinni fogja a csapatot mint Lichti, akit szerintem most kéne eladni amig még pénzt is kapunk érte.

Csatársor ügye a legegyszerűbb úgymond, Boakye vissza, Matri - Q off, Gio-nak gyorsan találni valami más szerepkört, Llorente jön és kell még egy stabil 12-15 gülos ember, ennek már elégnek kell lennie.

Valószinüleg tényleg formáció váltás lesz akkor egy fiatal szélső, lehetőleg ne Nani.
Ha hajlandóak vagyunk költeni akkor Suoza vagy James Rodrigez, ha meg nem akkor a saját ligánkban nézzünk körbe.
Poli-nak nagyön örülnék, de drága lenne elhozni.
Diamanti tényleg öreg, de ha 2 évig még el tud focizgatni egy stabil szinten akkor 10 millió nem sok érte. Kell a megbizható kiegészitő ember ha következő idényre a sok frontos megterheléshez.

És ha már nagyban megy a fantasy foci, ha egy játékost választhatnék aki tökéletesen illene jövőre és aki miatt minden pénztárcát kinyitnék az Valbuena.



_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3298
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 14:58

s4tch írta:
...és ha már a gazzettánál tartunk: szerintük 48 órán belül leül egymással Agnelli és Conte, és döntenek a folytatásról. Conte állítólag az alábbi feltételeket támasztja:
- két "nagy igazolás"
- Pogba és Vidal érinthetetlenek
- a keret 7-8 helyen történő átalakítása
- angol típusú menedzseri szerepkör
- az edzői stábba Ventrone visszahozatala (ő Lippivel is dolgozott, erőnléti tréner, egy állat hírében áll, a gazzetta szerint Vinovóban nem mindenki tartja jó ötletnek, hogy visszatérjen)

-Ebbe a 2 nagy igazolásba vajon Llorente is beletartozik? Szerintem nem. Gondolom Higuain és egy jobbszélső.
-Ez a keret 7-8 helyen való átalakítása, ez nekem egy rejtély. Gondolom azt jelenti hogy 7-8 új játékos és ugyanennyit elküldeni, kb ennyit minden évben igazolunk, nem értem, miért kell ezt kihangsúlyozni, na mindegy.
Az a 7-8 ember mondjuk egy ballábas középső védő vagy baloldali védő cserének attól függ mit akar kezdeni Pelusoval, Llorente, Higuain, JOBBSZÉLSŐ, Poli, Diamanti, Balszélső Gio elé vagy mögé
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2013-05-15, 14:26

Marronét butaság lenne eladni, bár Conte biztos többet lát a srácból, mint mi, szurkolók /edzésmunka, edzőmeccsek, stb/ Én a csatársorból talán egyedül Q-t sajnálnám istenigazából, ő szerintem zseniális csatár lehetne, ha egyszer ismét formába lendülne, csak ahhoz ugye játszatni kéne. Gio sem rossz amúgy, de Conte valamiért mindig beküldte a húsdarálóba, neki meg ott nem terem túl sok babér. Visszahozandó csatárok közül én is Boakye-ben látom a potenciált, Licht vagy Isla szinten én a svájcira szavazok, de az lenne a legjobb, ha maradna Isla felesben és kapna még egy évet nálunk.

Picit én is félnék, ha Conte nagyobb szerepkört kapna. Persze ha ezzel a Peluso-Padoin vonallal a padot akarta meghosszabbítani, és ezzel kb be is fejezte itt, akkor nincs gáz, de ha tovább folytatja a kukázást, az nekünk hosszú távon nem jelentene előrelépést.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
11 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: