Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+39
_DREAM_
EsztéNégy
Murasaki
Latya
juventute
Norbee82
HungarianMotorMouse
JuveTaka
Krisz
kilopo
exchaby
Godbluff
Joseph Ducreux
Quagliarescu
farturo
tcs19
enzogigi
virracocha
balazs91
.bb.
s4tch
pietro10
tjunior
baggiofan
cortamelasombra
CsT
AndreasMatri
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
zetterberg40
andree10
Juve=scudetto
_benito
daneeka
laac
_Tyler
DartagnanX
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró



Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-20, 10:09

Chiellni az egyik legjobb védő a világon. Nyilván sehogy nem lehet helyettesiteni, 3 hónapra se, de ha már most 'muszáj' pénzt költeni a védősorra szvsz legjobb megoldás egy olyan fiatal lenne akire lehetne késöbb hosszútávon számolni.
Csak nehogy megint ingyen hozzunk egy Lucio formát...
Egy jó védő befektetés mert idővel csak mégjobbak lesznek, kb 28-30 éves korukra érik el a csúcsot. Olaszban mindenféleképp. Örülnék vmi fiatalnak akit igy be lehetne szépen épiteni mert ugyan Marrone is csúcs de hátha ő még fel lesz tolva a középpályára az elkövetkezendő évekbe. Szóval igazad s4tch igazad van, ez alapján legyen a Doria srác bár nyilván Neto kevésébé rizikós döntés.
Balzarettire azért is gondoltam meg Giorgo cseréje volt az EBn szóval igaz h alapból szélen játszik inkább de azt is megoldotta probléma nélkül.

btw Giorgoba azt imádom legjobban h amikor játszik az ellenfél csak 10 emberrel van a pályán, mert ő kiválaszt magának egy csatárt és onnantól annak a csókának egy rendes labdaérintése lesz úgy eltünteti. és azt a valakit hivhatják Ibrának is, ezt tavaly zseniálisan bemutatta.

egyébként ha most választani kéne egy új belső védőt én Otamendire savaznék a Portóból. Persze oda pénzt is kéne lerakni, amt akkor már inkább egy csatárra. Na, ahogy már mondtam a vezetőségnek nem lesz egy könnyű tele az biztos.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-20, 09:26

cortamelasombra írta:
Ogbonna kéne ide, de nem lesz rá pénzünk.
...Persze lehet kockáztatni 18 éves brazil srácokkal dehát ugye vagy beleszokik az olasz környezetbe vagy megy vissza negyedannyiért félév múlva.
Balzarettivel mi történt ?

Ogbonna toro-drukker, nem fog ide jönni, és amúgy is 20M fölött fog elkelni. Szó sem lehet róla.
Azért egy 18 éves brazil őstehetség (aminek Doriát tartják) nem csak fél év türelmet érdemel. Csak az a gáz, hogy nekünk most elsősorban 3 hónapra kell ember. Doria fasza lehet hosszú távra.
Balzaretti a Romához került, stabil kezdő, de nem nagyon megy neki. Egyébként ő szélső védő, nem tudom, hogy menne neki trióban.

Amúgy úgy gondolom, hogy Neto elég lenne ide, Marronéval és Caceresszel azért megoldanák hátul. Chiellini színvonalat 20 millióért sem lehet kapni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-20, 09:19

Védelmünk oszlopos tagja,nehezen lesz pótolható,még ha csak 3 hónap is a rehab. Sad
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-20, 09:15

Valahogy az a megérzésem,hogy a Sienai fiút szerződtetjük. Smile
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-20, 09:13

s4tch írta:
A védelemben Lucio távozásával és Chiellini sérülésével lehet, hogy két embert is kell pótolni. A mai gazzetta szerint a következő nevekkel lehet barátkozni:
- Peluso szinte biztosnak tekinthető. Az Atalanta már az utódját is kiszemelte; 7M körül van az ára. Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban...
- Bocchetti (lejár a szerződése a Rubinnál, olcsó lenne, de Contét nem győzte meg)
- Doria (még csak 18 éves a brazil, és a Botafogo nem is nagyon akarja elengedni, ami a braziloknál azt jelenti, hogy drága lenne)
- Campagnaro (nyáron jár le a szerződése, még úgy sem akarják meghosszabbítani, hogy kiesett Cannavaro; az izével elvileg megegyezett)
- Neto (a szintén háromvédős rendszert nyomó Sienában játszik, portugál, 24 éves, és csapata talán legjobbja; ~8M lenne)

Ogbonna kéne ide, de nem lesz rá pénzünk.
Bochettit nem ismerem, de Conténak hiszek.
Neto jöhet esetleg, a pénz sajnos itt annyira szerintem nem téma. 10 milla alatt nem fogjuk megúszni egy jó belső védőt. Sajnos ezek már nem teremnek minden bokron...
Persze lehet kockáztatni 18 éves brazil srácokkal dehát ugye vagy beleszokik az olasz környezetbe vagy megy vissza negyedannyiért félév múlva.
Balzarettivel mi történt ? mintha az ő neve is felmerült volna a nyáron. nekem nagyon tetszett amit az EBn csinált, meglepően stabil volt, sőt még a támadásoknál is besegitett rendesen.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-20, 09:05

A védelemben Lucio távozásával és Chiellini sérülésével lehet, hogy két embert is kell pótolni. A mai gazzetta szerint a következő nevekkel lehet barátkozni:
- Peluso szinte biztosnak tekinthető. Az Atalanta már az utódját is kiszemelte; 7M körül van az ára. Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban...
- Bocchetti (lejár a szerződése a Rubinnál, olcsó lenne, de Contét nem győzte meg)
- Doria (még csak 18 éves a brazil, és a Botafogo nem is nagyon akarja elengedni, ami a braziloknál azt jelenti, hogy drága lenne)
- Campagnaro (nyáron jár le a szerződése, még úgy sem akarják meghosszabbítani, hogy kiesett Cannavaro; az izével elvileg megegyezett)
- Neto (a szintén háromvédős rendszert nyomó Sienában játszik, portugál, 24 éves, és csapata talán legjobbja; ~8M lenne)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-18, 13:21

jackie_d írta:
Joseph Ducreux írta:
Nem tudom, mennyire komoly, de egyes hírek szerint Drogbát a Milan is akarja. Egyébként Drogba miért akarja otthagyni a kínaiakat? Nem hinném, hogy akár a Juve, akár a Milan megközelítőleg annyit fizetne neki, mint az ázsiaiak. És arra is emlékszem, hogy azt nyilatkozta, ott játszik, ahol a legtöbb pénzt fizetik neki.

gondolom nem tetszenek neki a körülmények
kínát turistaként sem bírja mindenki elviselni, nemhogy odaköltözve...
Laughing
Vissza az elejére Go down
Godbluff

Godbluff


Posts : 3
Join date : 2012. Dec. 18.
Age : 33

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-18, 12:28

Joseph Ducreux írta:
Nem tudom, mennyire komoly, de egyes hírek szerint Drogbát a Milan is akarja. Egyébként Drogba miért akarja otthagyni a kínaiakat? Nem hinném, hogy akár a Juve, akár a Milan megközelítőleg annyit fizetne neki, mint az ázsiaiak. És arra is emlékszem, hogy azt nyilatkozta, ott játszik, ahol a legtöbb pénzt fizetik neki.

Azért azt a kiszűrődő pletykák alapján is meg lehet állapítani, ha esetleg jönne is, nem kis pénzt szeretne leakasztani, itt sem. De ennek én, úgy tudom meg is van az indoka. A fizetésének a felét árva gyerekek megsegítésére fordítja, egy korházat is üzemeltet Afrikában. Szóval ő elég erősen vissza ad abból, amit megkap.

Én mindenképp nagyon örülnék, ha jönne. Az egyik egyik legjobb csatárnak tartom, akik még ma is játszanak( persze Kína nem egy elit és szem előtt lévő bajnokság). Az a fajta naturális erő, magabiztosság, hihetetlenül ki tud sugározni a csapattársakra is.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-18, 12:17

Joseph Ducreux írta:
Nem tudom, mennyire komoly, de egyes hírek szerint Drogbát a Milan is akarja. Egyébként Drogba miért akarja otthagyni a kínaiakat? Nem hinném, hogy akár a Juve, akár a Milan megközelítőleg annyit fizetne neki, mint az ázsiaiak. És arra is emlékszem, hogy azt nyilatkozta, ott játszik, ahol a legtöbb pénzt fizetik neki.

gondolom nem tetszenek neki a körülmények
kínát turistaként sem bírja mindenki elviselni, nemhogy odaköltözve...
Vissza az elejére Go down
Joseph Ducreux

Joseph Ducreux


Posts : 39
Join date : 2012. Dec. 18.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-18, 12:11

Nem tudom, mennyire komoly, de egyes hírek szerint Drogbát a Milan is akarja. Egyébként Drogba miért akarja otthagyni a kínaiakat? Nem hinném, hogy akár a Juve, akár a Milan megközelítőleg annyit fizetne neki, mint az ázsiaiak. És arra is emlékszem, hogy azt nyilatkozta, ott játszik, ahol a legtöbb pénzt fizetik neki.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-17, 23:52

cortamelasombra írta:
jackie_d írta:


szerintem azóta már lefürdött, sz'al nem akkora gáz Smile

Azt sose lehet lemosni ! :DD

a cannavaro név mond valamit? Wink
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-17, 23:29

jackie_d írta:
cortamelasombra írta:


Az Izé meze után Zebrába ? akkor már inkább Air Sanyi....
egyébként én birom a formát, csak ne a Juvéba focizzon :DD

szerintem azóta már lefürdött, sz'al nem akkora gáz Smile

Azt sose lehet lemosni ! :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-17, 23:20

cortamelasombra írta:
jackie_d írta:
balotelli-re vajon lehet esélyünk, ha a télen elküldik?
az olasz környezet szerintem jót tenne neki, a válogatottnál is rendben volt a feje

Az Izé meze után Zebrába ? akkor már inkább Air Sanyi....
egyébként én birom a formát, csak ne a Juvéba focizzon :DD

szerintem azóta már lefürdött, sz'al nem akkora gáz Smile
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-17, 23:13

zetterberg40 írta:
jackie_d írta:
balotelli-re vajon lehet esélyünk, ha a télen elküldik?
az olasz környezet szerintem jót tenne neki, a válogatottnál is rendben volt a feje

Sosem szeretném Juventus mezben látni azt a fogyatékost. Az mindennek a legalja lenne.

mondjuk én sem vagyok biztos benne, hogy igen, de abban sem, hogy nem. túlságosan tehetséges.
én cassanóval kapcsolatban érzek így, mikor felmerült a neve majdnem hánytam
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-17, 22:49

jackie_d írta:
balotelli-re vajon lehet esélyünk, ha a télen elküldik?
az olasz környezet szerintem jót tenne neki, a válogatottnál is rendben volt a feje

Az Izé meze után Zebrába ? akkor már inkább Air Sanyi....
egyébként én birom a formát, csak ne a Juvéba focizzon :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-17, 22:40

jackie_d írta:
balotelli-re vajon lehet esélyünk, ha a télen elküldik?
az olasz környezet szerintem jót tenne neki, a válogatottnál is rendben volt a feje

Sosem szeretném Juventus mezben látni azt a fogyatékost. Az mindennek a legalja lenne.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-17, 22:36

balotelli-re vajon lehet esélyünk, ha a télen elküldik?
az olasz környezet szerintem jót tenne neki, a válogatottnál is rendben volt a feje
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-17, 12:33

juve 1974 írta:
jackie_d írta:


nemtom, én azt látom, hogy 15%-al gyorsabb és 15%-al jobban cselez mint az átlag, de messi-cselről, messi-passzról, vagy messi-szögről még nem hallottam
Hát osztja a passzokat rendesen,a szög az szerintem neki mindegy,a cselek:volt mikor bajnokin 10-en futottak 11-felé tavaly a cseleitől.(Ismétlem:szubjektív.)

persze hogy szubjektív, és val'szeg én vagyok túl szigorú Smile
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-17, 12:10

jackie_d írta:
juve 1974 írta:

nemtom, én azt látom, hogy 15%-al gyorsabb és 15%-al jobban cselez mint az átlag, de messi-cselről, messi-passzról, vagy messi-szögről még nem hallottam
Hát osztja a passzokat rendesen,a szög az szerintem neki mindegy,a cselek:volt mikor bajnokin 10-en futottak 11-felé tavaly a cseleitől.(Ismétlem:szubjektív.)
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-17, 12:02

juve 1974 írta:

nemtom, én azt látom, hogy 15%-al gyorsabb és 15%-al jobban cselez mint az átlag, de messi-cselről, messi-passzról, vagy messi-szögről még nem hallottam
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-17, 11:54

cortamelasombra írta:

fura, de jórészt egyetértek veled Smile
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-17, 11:44

jackie_d írta:
most találtam meg a megfelelő szót (a blogpostban) _Tyler listájára: klasszis
a zseni nekem továbbra is mást jelent
Az a baj,hogy nyár óta nem látok a csapatban olyan játékost akire a zseni leírás minden formájában igaz volna.Lehet engem ekézni ezért,de Papa feltámadása a csapatunkban(hála a csodálatos góljainak!)nem hosszútávú.Ahhoz,hogy felvegyük a kesztyűt mindenki ellen,mint a szép 90-es években,nem csak szép aréna kell,de nagyon drága játékosok is.Conte megmondta,hogy szükséges is lenne egy meghatározó játékosra a csapatnak,de az olasz élklubok nem tudnak versenyezni pillanatnyilag a gazdag csapatokkal szemben.Hát számomra ez azt jelenti,hogy még várnunk kell türelemmel,míg gazdasági helyzete nem javul a Juvénak.Egyébként nekem ki a zseni?Elég szubjektív ez.(Ha már tenisz:nekem Pete Sampras volt az akire zseniként gondoltam és nagyon szerettem,de jött Federer és új dimenziót nyitott.Nadal=Teniszterminátor. Laughing Messi is ugyan csak zseni,és ő aztán minden értelemben az,Iniesta és Xavi nélkűl is.)Szóval szerintem ezen kár vitázni pillanatnyilag,hisz nincs pénz,és elég elfogult mindenki,hogy a maga igazát mondja.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-17, 11:36

s4tch írta:
Jackie, azért Nadal és Messi között óriási különbség van. Nadal a fizikai erejére épít, pont annyi finesz van benne, mint amennyi mondjuk Bergomiban volt. Messi más kategória, ő nem csak az eredményei miatt van a legnagyobbak között, szerintem simán Maradona-, Zidane-, Puskás-kategória. Messi egy közepesen erős csapatban is fosná a gólokat, semmivel nem lesz rosszabb játékos attól, hogy történetesen pont a Barcelonában játszik.

Ja, hogy kokszol Messi?! Még ilyet, élsportban hallatlan, felháborító, párját ritkító eset. Very Happy A cucctól más nem rúg évi 30-40 gólt sem. Amúgy Maradona tiszta volt? Saccra soha. Messi sebessége meg ugyanúgy hozzátartozik a játékához, mint Zlatanhoz a kivételes fizikuma - egyik sem lesz kevesebb attól, hogy van egy adottsága.

Ezt jól összefoglaltad, mert bár énse szeretem a törpét de elismerem hogy valóban már most a valaha élt egyik legnagyobb. Teljsitmény alapján, tegyük azt hozzá.
Maradona nem azért van ott az Szűz Mária mellett az oltáron Nápolyba mert ő lőtt 35 gólt egy évbe (plána 80at...) és Argentinába se azért egy kritikán felül álló félisten mert a ott húzta le az évei nagy részét (Pelé, Zico)
hanem mert szó szerint egymaga nyert nekik egy VB-t, ahol kb nem volt körülötte csapat...az úgy nevezett 'évszázad gólja' is pontosan jól kifejeze ezt, neki kellett átszólóznia a pályát mert nem volt olyan akinek nyugodt szivvel lepasszolhatta volna a zsugát...és a Napolinál is hasonló volt a helyzet. Messi sosem lesz ilyen, ezt az egyet szinte biztosan lehet állitani.

Azt sosem lehet bebizonyitani hogy Messi hogyan teljesitene ha nem ebben a Barcában játszana. Nem úgy 'segiti' a csapata mint ahogy Roncit tolták pl tavaly hogy minden tizit ő lőtt, meg még 100%os helyzetben is ment neki vissza a passz hanem hogy egy Xabi-Iniesta tengely mellett hagyományosan egy stabil védelem és erős szélsők megadják Messinek azt a lehetőséget hogy gondolkodás nélkül onnan és abba az irányba induljon ahoáva csak akara. És mennek is vele, gyakran vannak kicsi kényszeritők, ilyesmi. (amiért szerintem világklasszis az nem a góljainak a száma, haneem az hogy minden góljára jut egy gólpassz is...)
Cserébe az Argentin válogatottba az mostani évet kivéve botrányosan játszott. Én végignéztem a meccseiket a VB-n és Copa Americán is. Félelmetesen nem találta a helyét. Mintha a pályán se lett volna.
Ilyenkor kikerülhetettlen az hogy kimondjuk - a srácot egyfajta játékrendszerre épitették fel, oda illik bele.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-17, 08:43

most találtam meg a megfelelő szót (a blogpostban) _Tyler listájára: klasszis
a zseni nekem továbbra is mást jelent
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-16, 22:52

s4tch írta:
Jackie, azért Nadal és Messi között óriási különbség van. Nadal a fizikai erejére épít, pont annyi finesz van benne, mint amennyi mondjuk Bergomiban volt. Messi más kategória, ő nem csak az eredményei miatt van a legnagyobbak között, szerintem simán Maradona-, Zidane-, Puskás-kategória. Messi egy közepesen erős csapatban is fosná a gólokat, semmivel nem lesz rosszabb játékos attól, hogy történetesen pont a Barcelonában játszik.

Ja, hogy kokszol Messi?! Még ilyet, élsportban hallatlan, felháborító, párját ritkító eset. Very Happy A cucctól más nem rúg évi 30-40 gólt sem. Amúgy Maradona tiszta volt? Saccra soha. Messi sebessége meg ugyanúgy hozzátartozik a játékához, mint Zlatanhoz a kivételes fizikuma - egyik sem lesz kevesebb attól, hogy van egy adottsága.

oké, nadal kicsit sarkított példa volt, csak a különbséget akartam érzékeltetni
persze, messi jó és kurva eredményes focista, de szerintem ez inkább fizikum (robbanékonyság), mint "művészet"
és mi a "művészeket" szoktuk zseninek hívni, mégha olyan balfaszok is mint mirko gyakran

térjünk vissza rá 5 év múlva, ha akkor is így játszik bocsánatot kérek
szerintem akkor sehol sem lesz
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-16, 22:34

_Tyler írta:
őszintén szólva én kifejezetten sértőnek (és őszintén szólva felháborítónak) tartom a néhány havonta gólt lövő Vucsinicset együtt emlegetni a gólokat fosó CR-rel, vagy Messivel, vagy az olasz bajnokságot a Milannak egymaga megnyerő Zlatannal. Vucsinics egy ügyes játékos, erősen hullámzó teljesítménnyel, és komoly hiányosságokkal (pl. majdnem olyan rossz a helyzetkihasználása, mint Giovinconak, pedig az már nagy szó, a mentalitása meg kriminális). a saját posztján nagy valószínűséggel nincs a világon az első 20-30 játékosban - na jó, tudom, hogy ez értelmetlen kijelentés Very Happy Rooneyra meg bármikor elcserélném Vucsinicset, de az durvább üzlet lenne, mint a Cannavaro-Carini transzfer :DD
én zseninek a sérülése előtti DP-t tartom, mint ahogy az igazi Ronaldo is a sérülései előtt volt az. ma már nehéz felfogni, mekkora játékos volt DP 1996-97-ben. elmondani meg... nem is tudom, mekkora szókincs és szépirodalmi véna kellene hozzá

ronaldo? a "balra nézek, megtolom jobbra, lépek kettőt és ellövöm" cselével?
az egész világ tudta, hogy 10-ből 9-szer ezt csinálja, de egyszerűen mindenkinél gyorsabb volt az első két lépésével
hát, nagyon más az értékrendünk...

Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-16, 21:48

Jackie, azért Nadal és Messi között óriási különbség van. Nadal a fizikai erejére épít, pont annyi finesz van benne, mint amennyi mondjuk Bergomiban volt. Messi más kategória, ő nem csak az eredményei miatt van a legnagyobbak között, szerintem simán Maradona-, Zidane-, Puskás-kategória. Messi egy közepesen erős csapatban is fosná a gólokat, semmivel nem lesz rosszabb játékos attól, hogy történetesen pont a Barcelonában játszik.

Ja, hogy kokszol Messi?! Még ilyet, élsportban hallatlan, felháborító, párját ritkító eset. Very Happy A cucctól más nem rúg évi 30-40 gólt sem. Amúgy Maradona tiszta volt? Saccra soha. Messi sebessége meg ugyanúgy hozzátartozik a játékához, mint Zlatanhoz a kivételes fizikuma - egyik sem lesz kevesebb attól, hogy van egy adottsága.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-16, 21:36

jackie_d írta:
_Tyler írta:
a zseni szót azért mindig túlzásnak értem mondjuk Vucsiniccsel (és más hasonló tudású és teljesítményű játékossal) kapcsolatban. ha ők zsenik, akkor mi Messi, Falcao, C. Ronaldo, Xavi, Iniesta, Zlatan, Rooney, van Persie? mi volt Del Piero vagy az igazi Ronaldo? extra-hiper-szuper-mega zsenik?

csak mert vitázni jó: Smile

nálunk azokat hívják zseninek, akik egyhelyben állva törött lábbal odavissza bebőrőznek, csukott szemmel 80 méteres passzokat adnak, a segglyukukkal is gólt rúgnak, vagy úgy szivatják testcselekkel a védőket ahogy pirlo szokta
de semmiképpen sem ezeket a fizikumukra és néhány cselre / lövőerőre építő sztárokat (rooney?!? nanemá...)
ezek tanulható / gyakorolható dolgok, amit mondjuk pirlo/zlatan/vucinic tud az meg nem
ha messinek elfogy az asztmagyógyszere, vagy cr 20%-ot lassul senkit sem fognak tudni kicselezni, míg mondjuk zlatan akkor is szopatni fogja a népet

félreértés ne essék, szép, ügyes, jó és sikeres focista mind, de én zseninek a listából csak zlatant nevezném
(ha már itt tartunk, dp a "meg nem értett zseni" is inkább csak egy nagyon tehetséges és alázatos focista)

kicsit olyan ez mint a nadal-federer dolog, amíg 100%-an fitt, addig nadal nyer, de mindig roger marad a jobb teniszező...

tudom, én vagyok a hülye
megyek, iszom egy sört

őszintén szólva én kifejezetten sértőnek (és őszintén szólva felháborítónak) tartom a néhány havonta gólt lövő Vucsinicset együtt emlegetni a gólokat fosó CR-rel, vagy Messivel, vagy az olasz bajnokságot a Milannak egymaga megnyerő Zlatannal. Vucsinics egy ügyes játékos, erősen hullámzó teljesítménnyel, és komoly hiányosságokkal (pl. majdnem olyan rossz a helyzetkihasználása, mint Giovinconak, pedig az már nagy szó, a mentalitása meg kriminális). a saját posztján nagy valószínűséggel nincs a világon az első 20-30 játékosban - na jó, tudom, hogy ez értelmetlen kijelentés Very Happy Rooneyra meg bármikor elcserélném Vucsinicset, de az durvább üzlet lenne, mint a Cannavaro-Carini transzfer :DD
én zseninek a sérülése előtti DP-t tartom, mint ahogy az igazi Ronaldo is a sérülései előtt volt az. ma már nehéz felfogni, mekkora játékos volt DP 1996-97-ben. elmondani meg... nem is tudom, mekkora szókincs és szépirodalmi véna kellene hozzá
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-16, 21:14

s4tch írta:
jackie_d írta:
ha messinek elfogy az asztmagyógyszere, vagy cr 20%-ot lassul senkit sem fognak tudni kicselezni, míg mondjuk zlatan akkor is szopatni fogja a népet

Szerintem Messi egész pontosan kilencszer jobb focista Zlatannál. Zlatan kb. egyetlen nagy mérkőzést nem nyert még meg egyedül, pedig már 30 fölött van. Ezzel együtt Zlatan is zseni, de őt komoly védelmek rendre semlegesítik.

én sem azt mondom, hogy nem jó vagy jobb focista, hanem hogy nem a zseni szó ugrik be róla amikor játszani látom
nadal szerinted zseni? (szerintem nem)
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-15, 22:50

jackie_d írta:
ha messinek elfogy az asztmagyógyszere, vagy cr 20%-ot lassul senkit sem fognak tudni kicselezni, míg mondjuk zlatan akkor is szopatni fogja a népet

Szerintem Messi egész pontosan kilencszer jobb focista Zlatannál. Zlatan kb. egyetlen nagy mérkőzést nem nyert még meg egyedül, pedig már 30 fölött van. Ezzel együtt Zlatan is zseni, de őt komoly védelmek rendre semlegesítik.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2012-12-15, 22:39

_Tyler írta:
a zseni szót azért mindig túlzásnak értem mondjuk Vucsiniccsel (és más hasonló tudású és teljesítményű játékossal) kapcsolatban. ha ők zsenik, akkor mi Messi, Falcao, C. Ronaldo, Xavi, Iniesta, Zlatan, Rooney, van Persie? mi volt Del Piero vagy az igazi Ronaldo? extra-hiper-szuper-mega zsenik?

csak mert vitázni jó: Smile

nálunk azokat hívják zseninek, akik egyhelyben állva törött lábbal odavissza bebőrőznek, csukott szemmel 80 méteres passzokat adnak, a segglyukukkal is gólt rúgnak, vagy úgy szivatják testcselekkel a védőket ahogy pirlo szokta
de semmiképpen sem ezeket a fizikumukra és néhány cselre / lövőerőre építő sztárokat (rooney?!? nanemá...)
ezek tanulható / gyakorolható dolgok, amit mondjuk pirlo/zlatan/vucinic tud az meg nem
ha messinek elfogy az asztmagyógyszere, vagy cr 20%-ot lassul senkit sem fognak tudni kicselezni, míg mondjuk zlatan akkor is szopatni fogja a népet

félreértés ne essék, szép, ügyes, jó és sikeres focista mind, de én zseninek a listából csak zlatant nevezném
(ha már itt tartunk, dp a "meg nem értett zseni" is inkább csak egy nagyon tehetséges és alázatos focista)

kicsit olyan ez mint a nadal-federer dolog, amíg 100%-an fitt, addig nadal nyer, de mindig roger marad a jobb teniszező...

tudom, én vagyok a hülye
megyek, iszom egy sört
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
27 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: