Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+39
_DREAM_
EsztéNégy
Murasaki
Latya
juventute
Norbee82
HungarianMotorMouse
JuveTaka
Krisz
kilopo
exchaby
Godbluff
Joseph Ducreux
Quagliarescu
farturo
tcs19
enzogigi
virracocha
balazs91
.bb.
s4tch
pietro10
tjunior
baggiofan
cortamelasombra
CsT
AndreasMatri
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
zetterberg40
andree10
Juve=scudetto
_benito
daneeka
laac
_Tyler
DartagnanX
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
DartagnanX
Admin



Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2013-01-03, 22:41

zetterberg40 írta:
Azt tudtátok, hogy a mai nap folyamán a Bilbao hivatalos közleményben erősítette meg a Juventus érdeklődését Llorente iránt? Azt írják, a Juve értesítette őket azon szándékukról, hogy felveszik a kapcsolatot a játékossal és megkezdik a tárgyalásokat (ingyen akarjuk nyáron).

Most már kijelenthető, tényleg meg akarjuk szerezni.

Valaki sorolja nekem Llorente jó tulajdonságait.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2013-01-03, 22:00

magunkhoz édesgetjük most bosman alapon jó nagy fizetéssel, aztán megnyerjük a béelt és valami nyomi arab fizet 500 millió eurót 4 évre csak hogy a szponzorunk lehessen, akkor meg majd púp lesz a hátunkon a gyengus Llorente!

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2013-01-03, 21:49

Azt tudtátok, hogy a mai nap folyamán a Bilbao hivatalos közleményben erősítette meg a Juventus érdeklődését Llorente iránt? Azt írják, a Juve értesítette őket azon szándékukról, hogy felveszik a kapcsolatot a játékossal és megkezdik a tárgyalásokat (ingyen akarjuk nyáron).

Most már kijelenthető, tényleg meg akarjuk szerezni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2013-01-03, 20:43

https://www.youtube.com/watch?v=JrFnc8TrfbE&list=UULzKhsxrExAC6yAdtZ-BOWw&index=1
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: nics   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2013-01-03, 17:56

UFFICIALE: Peluso alla Juventus

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Joseph Ducreux

Joseph Ducreux


Posts : 39
Join date : 2012. Dec. 18.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2013-01-02, 18:13

zetterberg40 írta:
Peluso orvosi vizsgálatokon van Torinóban.

Elég buzisan néz ki a vizsgálatról készült képeken.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2013-01-02, 13:23

Peluso orvosi vizsgálatokon van Torinóban.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-30, 13:55

Joseph Ducreux írta:
zetterberg40 írta:
Egyre többször merül fel Alexis Sanchez neve is, miszerint nem igazán elégedett Barcelonaban. Elvileg ugyanaz az ügynökük Vidallal, s a mi kedvenc Artúrunk is gyakran felhívja, hogy milyen fasza hely Torinó.

Szerintem a 3-5-2-be nem passzolna Sanchez. Ettől még persze nagyon jó játékos, ránézésre a mentalitása is passzolna, de szerintem valószínűtlen az ő leigazolása.

+ egyszer már elég jól állt neki a zebra

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Joseph Ducreux

Joseph Ducreux


Posts : 39
Join date : 2012. Dec. 18.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-30, 13:37

zetterberg40 írta:
Egyre többször merül fel Alexis Sanchez neve is, miszerint nem igazán elégedett Barcelonaban. Elvileg ugyanaz az ügynökük Vidallal, s a mi kedvenc Artúrunk is gyakran felhívja, hogy milyen fasza hely Torinó.

Szerintem a 3-5-2-be nem passzolna Sanchez. Ettől még persze nagyon jó játékos, ránézésre a mentalitása is passzolna, de szerintem valószínűtlen az ő leigazolása.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-30, 13:21

zetterberg40 írta:


Egyre többször merül fel Alexis Sanchez neve is, miszerint nem igazán elégedett Barcelonaban. Elvileg ugyanaz az ügynökük Vidallal, s a mi kedvenc Artúrunk is gyakran felhívja, hogy milyen fasza hely Torinó.

Hivogassa csak de egy Alexis nem lesz 20 milka alatt mozditható. Ha már lesz egy rendes csatárunk akkor beszélhetünk ilyen kiadásokról.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
AndreasMatri

AndreasMatri


Posts : 66
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-30, 10:18

zetterberg40 írta:
Peluso állítólag már holnap Juventus játékosnak mondhatja magát, hiszen közel a megegyezés a két klub között. A lapok azt írják, 1.5 milliót fizetünk a fél éves kölcsönért, majd nyáron további 3.5 millióért megvehetjük.

Egyre többször merül fel Alexis Sanchez neve is, miszerint nem igazán elégedett Barcelonaban. Elvileg ugyanaz az ügynökük Vidallal, s a mi kedvenc Artúrunk is gyakran felhívja, hogy milyen fasza hely Torinó.

Hívogassa,beszállunk a roaming-díjakba Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-30, 09:57

Peluso állítólag már holnap Juventus játékosnak mondhatja magát, hiszen közel a megegyezés a két klub között. A lapok azt írják, 1.5 milliót fizetünk a fél éves kölcsönért, majd nyáron további 3.5 millióért megvehetjük.

Egyre többször merül fel Alexis Sanchez neve is, miszerint nem igazán elégedett Barcelonaban. Elvileg ugyanaz az ügynökük Vidallal, s a mi kedvenc Artúrunk is gyakran felhívja, hogy milyen fasza hely Torinó.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-27, 21:26

farturo írta:
AndreasMatri írta:
Elnézve a mai PL-eredményeket(és a tabellát) érdemes lenne elkezdeni Suarezt fűzni.
Nem hiszem,hogy a Liverpoolal nemzetközi hadszíntérre esélyes lesz.(de nagyon max EL-re)

viszont a Pool az egyetlen értékét csak kurva sok pénzér adná el..meg a fizetése se lenne olcsó, ha még Drogbával is szarozunk akkor meg felejtős..

Ismerve hogy mekkora balfaszok dolgoznak ott főleg ami az átigazolásokat illeti (elmúlt 2-3 év) akkor még az is lehet hogy az egyetlen értelmes játékosuk (najó meg Agger de ő a reálmargitba megy vagy hova) eladják nekünk olyan 20-30 körül. Én bele se merek gondolni olyan királyság lenne. Imádom Suarezt és 100% hogy meglövi nálunk az évi 20 gólt minimum.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
farturo




Posts : 48
Join date : 2012. Nov. 30.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-27, 13:50

AndreasMatri írta:
Elnézve a mai PL-eredményeket(és a tabellát) érdemes lenne elkezdeni Suarezt fűzni.
Nem hiszem,hogy a Liverpoolal nemzetközi hadszíntérre esélyes lesz.(de nagyon max EL-re)

viszont a Pool az egyetlen értékét csak kurva sok pénzér adná el..meg a fizetése se lenne olcsó, ha még Drogbával is szarozunk akkor meg felejtős..
Vissza az elejére Go down
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő
baggiofan


Posts : 100
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-27, 11:41

AndreasMatri írta:
Elnézve a mai PL-eredményeket(és a tabellát) érdemes lenne elkezdeni Suarezt fűzni.
Nem hiszem,hogy a Liverpoolal nemzetközi hadszíntérre esélyes lesz.(de nagyon max EL-re)
Bizony, nagyon gyorsan ki kene emelni ebbol a tenylegesen kozepcsapatta lett poolbol.
Nekem az az erzesem, hogy lehetne o itt akkora kiraly, mint Falcao Madridban.
Vissza az elejére Go down
Joseph Ducreux

Joseph Ducreux


Posts : 39
Join date : 2012. Dec. 18.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-27, 08:04

AndreasMatri írta:
Elnézve a mai PL-eredményeket(és a tabellát) érdemes lenne elkezdeni Suarezt fűzni.
Nem hiszem,hogy a Liverpoolal nemzetközi hadszíntérre esélyes lesz.(de nagyon max EL-re)

Már nyáron is lehetett volna fűzni, amikor topplayert kerestünk. Szerintem a személyisége/balhéi miatt nem kell Contének, ezért nem volt komoly próbálkozás a leigazolására.
Vissza az elejére Go down
AndreasMatri

AndreasMatri


Posts : 66
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-26, 23:45

Elnézve a mai PL-eredményeket(és a tabellát) érdemes lenne elkezdeni Suarezt fűzni.
Nem hiszem,hogy a Liverpoolal nemzetközi hadszíntérre esélyes lesz.(de nagyon max EL-re)
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-26, 20:01

s4tch írta:
- Doria (még csak 18 éves a brazil, és a Botafogo nem is nagyon akarja elengedni, ami a braziloknál azt jelenti, hogy drága lenne)

Állítólag megegyeztünk a klubjával, és 4.2M-ért elhozzuk a nyáron.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-24, 12:39

Joseph Ducreux írta:
@zetterberg

Nem szeretem, amikor ilyenekről beszél, hogy a Juve után külföldön dolgozna, és majd egyszer a válogatottnál. Naiv vagyok és szeretném, ha ő lenne a mi Fergie-nk. Még ha csak 1,5 éve van itt, akkor is.

Pontosan ugyanerre gondoltam amikor olvastam a cikket. Ő lesz a mi Sir Antonio-k, aki még 30 év múlva és bekapcsolja minden szünetben a hajszáritót :DD

ha meg valamiért mégse akkro viszont tényleg inkább külföldre menjen. bele se merek gondolni mi lenne ha egy másik olasz csapat padján látnánk. és szerintem ő is erre gondol amire mi és igy korrekt válasz volt egy abszolút fölösleges firkász kérdésre.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Joseph Ducreux

Joseph Ducreux


Posts : 39
Join date : 2012. Dec. 18.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-24, 11:47

@zetterberg

Nem szeretem, amikor ilyenekről beszél, hogy a Juve után külföldön dolgozna, és majd egyszer a válogatottnál. Naiv vagyok és szeretném, ha ő lenne a mi Fergie-nk. Még ha csak 1,5 éve van itt, akkor is.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-24, 11:03

http://football-italia.net/28806/conte-hasn%E2%80%99t-asked-drogba
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-24, 00:33

Elia transzferre gondolva nekem is Marotta ugrik be rögtön. Mondjuk nyár elején még itt valakik - valahogyan ilyen gyors szélsőket kerestek és Krasicsra meg Elia-ra akartak volna épitkezni. Aztán láttuk hogy Conte alatt ez a koncepció meddig élt...szerencsére :DD

Egyébként Padoin a padra pont megfelel.
Lucio akkor már nagyobb bukás, igaz csak a fizuját kellett állni és ingyen jött, de még ennyiért se érte meg.
Aztán ott van a tavalyi Boriello, aki idén Bendtnerré változtatta magát, szóval maradjunk annyiban hogy a vezetőségnek (direkt nem irok Contét egyedül) minden jó igazolására jut egy erősen megkérdőjelezhető is.
Szerintem Drogba az utóbbi lesz ha tényleg jön. De ne legyen igazam.

De legalább nem szórják a pénzt esztelenül, jól odavernek minden garast :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----





A hozzászólást cortamelasombra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-12-24, 11:15-kor.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-23, 21:49

_Tyler írta:
én Pelusot csak ellenünk láttam, de ott a második félidőben Serie C-s teljesítményt nyújtott, percenként támadtunk az oldalán. Conténak azért vannak drága mellényúlásai (Padoin, Elia), Peluso könnyen ilyen lehet. mondjuk persze amíg jönnek az eredmények, addig Conténak van igaza

Padoin ok, bár szerintem amire őt használjuk, arra jó.
Eliát viszont szerintem nem ő akarta - legalábbis én úgy emlékszem.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-23, 21:25

zetterberg40 írta:
cortamelasombra írta:
És komolyan kell ő nekünk? 3x-os válogatott, Málta szintű csapatok ellen, profi karriejének 12 évéből csak 3at töltött a Seria A-ban...
Nem aztmondom hogy egy új Giorgo kell, tényleg csak 3 hónapra kell ember tulajdonképpen de én nem lennék megnyugodva ha ő lenne az. Akkor már inkább valami fiatal aki
lehet hogy balfaszkodik egy jó Bonucci-sat az elején de a 3. hónap végére a BLre rendesen beleszokik a dologba és utána évekig stabil pados ember lehet.

Túl sokszor nem láttam játszani Pelusót, de Conte szerintem nem véletlenül őt akarja már egy ideje, hiszen dolgoztak is együtt. A védelem közepén és bal szélén is bevethető, tehát egyrészt Chiellini kiesését is meg tudná oldani, másrészt Asamoah távollétében sem csak De Cegliére kéne támaszkodnunk.

Egyébként én írtam már, hogy több lehetőséget adnék Cáceresnek és Marronének is. Cáceres eléggé sután mozgott a Cagliari ellen, de túl sokat nem játszott az utóbbi időben, formába kell kerülnie, ami csak játéklehetőséggel fog menni. Amúgy láthatóan az is kisebb gondot okoz, hogy nincs bal lábas beugrónk Chiello helyére. Ott ugyanis Barza és az uru is némileg kényelmetlenül mozog. Tehát oda jutunk, hogy Peluso azért nem lenne rossz ebből a szempontból sem.

én Pelusot csak ellenünk láttam, de ott a második félidőben Serie C-s teljesítményt nyújtott, percenként támadtunk az oldalán. Conténak azért vannak drága mellényúlásai (Padoin, Elia), Peluso könnyen ilyen lehet. mondjuk persze amíg jönnek az eredmények, addig Conténak van igaza
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-23, 19:56

cortamelasombra írta:
És komolyan kell ő nekünk? 3x-os válogatott, Málta szintű csapatok ellen, profi karriejének 12 évéből csak 3at töltött a Seria A-ban...
Nem aztmondom hogy egy új Giorgo kell, tényleg csak 3 hónapra kell ember tulajdonképpen de én nem lennék megnyugodva ha ő lenne az. Akkor már inkább valami fiatal aki
lehet hogy balfaszkodik egy jó Bonucci-sat az elején de a 3. hónap végére a BLre rendesen beleszokik a dologba és utána évekig stabil pados ember lehet.

Túl sokszor nem láttam játszani Pelusót, de Conte szerintem nem véletlenül őt akarja már egy ideje, hiszen dolgoztak is együtt. A védelem közepén és bal szélén is bevethető, tehát egyrészt Chiellini kiesését is meg tudná oldani, másrészt Asamoah távollétében sem csak De Cegliére kéne támaszkodnunk.

Egyébként én írtam már, hogy több lehetőséget adnék Cáceresnek és Marronének is. Cáceres eléggé sután mozgott a Cagliari ellen, de túl sokat nem játszott az utóbbi időben, formába kell kerülnie, ami csak játéklehetőséggel fog menni. Amúgy láthatóan az is kisebb gondot okoz, hogy nincs bal lábas beugrónk Chiello helyére. Ott ugyanis Barza és az uru is némileg kényelmetlenül mozog. Tehát oda jutunk, hogy Peluso azért nem lenne rossz ebből a szempontból sem.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-23, 17:42

zetterberg40 írta:
A híreket, pletykákat olvasva úgy tűnik, Conte még mindig Pelusót szeretné a védelembe.

És komolyan kell ő nekünk? 3x-os válogatott, Málta szintű csapatok ellen, profi karriejének 12 évéből csak 3at töltött a Seria A-ban...
Nem aztmondom hogy egy új Giorgo kell, tényleg csak 3 hónapra kell ember tulajdonképpen de én nem lennék megnyugodva ha ő lenne az. Akkor már inkább valami fiatal aki
lehet hogy balfaszkodik egy jó Bonucci-sat az elején de a 3. hónap végére a BLre rendesen beleszokik a dologba és utána évekig stabil pados ember lehet.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Joseph Ducreux

Joseph Ducreux


Posts : 39
Join date : 2012. Dec. 18.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-23, 17:10

Én azt olvastam, hogy már meg is egyeztek a felek. 4-5millió euró körül lesz. Ő jó is lesz, mert tud belső védőt is, és balbekket is Asamoah távollétében. Bár ha a baloldalon lesz, akkor inkább 4 védős rendszerre szavaznék, nem pedig a 3-5-2-re.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-23, 14:43

A híreket, pletykákat olvasva úgy tűnik, Conte még mindig Pelusót szeretné a védelembe.
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-20, 17:20

Ezek a napok lehetnek a sportigazgatónk,(leginspirálóbb,legimpulzívabb)gondolatainak segítségére. Laughing
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-20, 10:31

Idén már játszottunk kényszerből 4-3-3-at, lehet, hogy az lesz a megoldás.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2012-12-20, 10:09

Chiellni az egyik legjobb védő a világon. Nyilván sehogy nem lehet helyettesiteni, 3 hónapra se, de ha már most 'muszáj' pénzt költeni a védősorra szvsz legjobb megoldás egy olyan fiatal lenne akire lehetne késöbb hosszútávon számolni.
Csak nehogy megint ingyen hozzunk egy Lucio formát...
Egy jó védő befektetés mert idővel csak mégjobbak lesznek, kb 28-30 éves korukra érik el a csúcsot. Olaszban mindenféleképp. Örülnék vmi fiatalnak akit igy be lehetne szépen épiteni mert ugyan Marrone is csúcs de hátha ő még fel lesz tolva a középpályára az elkövetkezendő évekbe. Szóval igazad s4tch igazad van, ez alapján legyen a Doria srác bár nyilván Neto kevésébé rizikós döntés.
Balzarettire azért is gondoltam meg Giorgo cseréje volt az EBn szóval igaz h alapból szélen játszik inkább de azt is megoldotta probléma nélkül.

btw Giorgoba azt imádom legjobban h amikor játszik az ellenfél csak 10 emberrel van a pályán, mert ő kiválaszt magának egy csatárt és onnantól annak a csókának egy rendes labdaérintése lesz úgy eltünteti. és azt a valakit hivhatják Ibrának is, ezt tavaly zseniálisan bemutatta.

egyébként ha most választani kéne egy új belső védőt én Otamendire savaznék a Portóból. Persze oda pénzt is kéne lerakni, amt akkor már inkább egy csatárra. Na, ahogy már mondtam a vezetőségnek nem lesz egy könnyű tele az biztos.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
26 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: