Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-03, 09:01

Petike007 írta:


8 középpályással fogunk játszani es 6 csatarral
Jelenleg 6 középpályásunk van Kebabbal és Ramzivel együtt.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-03, 07:53

tjunior írta:
Na csakhogy kicsit lepattanjunk Suarezről.
Carnevali már nem olyan elzárkózó Locatelli kapcsán plusz ugye valamelyik nap a játékos is benyalintott Pirlonak, szerintem innentől kezdve csak idő kérdése.

8 középpályással fogunk játszani es 6 csatarral
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-02, 21:49

Na csakhogy kicsit lepattanjunk Suarezről.
Carnevali már nem olyan elzárkózó Locatelli kapcsán plusz ugye valamelyik nap a játékos is benyalintott Pirlonak, szerintem innentől kezdve csak idő kérdése.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 648
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-02, 21:10

Számomra Suarez nemcsak a fizuja és a kora miatt csubakka,hanem mert az elmúlt 2 évben látványos mélyrepülésbe kezdett.Olyan apróságoko látszik egy játékos hanyatlása,amikor egy labdavesztés után nem visszaszerezni akarja,hanem minden létezőre mutogat maga körül aki,amik hibásak,hogy elvesztette a labdát,holott csak elpattant tőle,mert totál formán kívül van. Nála az megy az elmúlt 2 évben a meccsek 80%-án. Ráadásul a presszinghez totál alkalmatlan,mert nem hajlandó visszatámadni. űlabdavesztésnél Messivel párban bandukoltak visszafele 10 méteres lesen ragadva egy esetleges gyors labdaszerzés esetén, ezzel tovább lassítva a csapatjátékot. A bennem élő Hyde, megszerette Rivaldo alatt a Barcát és eléggé sok meccsüket meg is nézem, plusz az eurobarca.hu fórumot olvasgatva mindenkinek látható,hogy mennyie rúgnák ki az elsők között a csapatból.
Ha választani lehetne akkor egy Kean,Mandzu duót hozzunk, ketten együtt fele annyiból megvannak.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-02, 20:03

CsT írta:

A rendszer Marrottánál is ugyanígy működhetett, mégis sokkal logikusabbnak, átláthatóbbnak tűnt. Gondolom Paratici azért sportigazgató, hogy a jelöltet azért ő választja akire a board bólint vagy hümmög. Amit szundi nyilatkozott: hogy presszinget szeretne + erőcsatárt Ronaldo mellé. Suarez egyik kritériumnak se felel meg. Amit ki lehetett venni az eddigi történésekből, hogy el akarjuk hajtani a 30 fölötti csúcsfizus, de már zenitjükön már túllévő játékosokat. Erre jönne egy ugyanilyen kategória....ez csubakka.

Ken szerintem Suarezen felül is jöhet, mert ő bárhová nevezhető ha meg Remzire is el tudjuk cserélni akkor win-win szitu.

Szerintem csak más a koncepció. Papíron amúgy a bagósnál is látszott mi a koncepció, mert a középpályára passereket vettünk neki. Ramsey abban az évben európai toplistás volt tamadóharmadban szerzett labdákban. Aztán sérülések, öltözői ellentét és lett ami lett - nyilván ez is a bagós sara, de ha nem veszti el az öltözőt akkor még akár össze is rakhatta volna a csapatot. Ami az erőcsatárt illeti az nem feltétlenül csak a colos bólyát jelenti, az ívelgetéseken kívül egyébként Suarez minden más aspektust tudja szállítani.
Azt amúgy Pirlo szájából nem hallottam, hogy erőcsatárt akar. Ezen a ponton ez csak pletyka, a firkászok találgatnak, edzői karrier nélkül senki nem tudja mit akar pontosan játszani, majd szezon közben kiderül mennyire igazoltunk a kedvére.

Annyira nem örülök a kis suttyónak, de nem egy Amaurit igazoltunk.

Ken ezután lenne csak igazán csubakka, mert hova rakjuk? 3. csatárként Dybala és Suarez mögött mennyit játszana?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-02, 18:24

Krisz írta:


Én továbbra sem értem, hogy miért Paraticin van itt a hangsúly. Ahogy te is említetted, az átigazolási stratégiát a board hagyja jóvá. Paratici megdumálja Pirloval az elképzeléseket, esetleg együtt összeraknak egy shortlistet, amit előad a boardnak, az pedig jóváhagyja. Itt ha szerintük pénzügyileg ez nem oké - leginkább ez a gond Suarezzel, sportszakmailag max a sérülékenysége és a pillanatnyi kondija - akkor nem hagyják jóvá, erre pedig Para azt mondja, hogy vagy fizetünk vagy lejjebb kell adni az elvárásokból. Én is Kent preferálnám minden szempontból, de az garantált hogy nem fogja azt a teljesítményt hozni, mint Suarez. Innentől Paratici keze meg van kötve.
A rendszer Marrottánál is ugyanígy működhetett, mégis sokkal logikusabbnak, átláthatóbbnak tűnt. Gondolom Paratici azért sportigazgató, hogy a jelöltet azért ő választja akire a board bólint vagy hümmög. Amit szundi nyilatkozott: hogy presszinget szeretne + erőcsatárt Ronaldo mellé. Suarez egyik kritériumnak se felel meg. Amit ki lehetett venni az eddigi történésekből, hogy el akarjuk hajtani a 30 fölötti csúcsfizus, de már zenitjükön már túllévő játékosokat. Erre jönne egy ugyanilyen kategória....ez csubakka.

Ken szerintem Suarezen felül is jöhet, mert ő bárhová nevezhető ha meg Remzire is el tudjuk cserélni akkor win-win szitu.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-02, 15:53

Téjlor89 írta:
Én alapvetően eddig mindig védtem Paraticit, általában nem kenyerem a Juve board fikázása.

Viszont ha igaz lesz ez a 10+2 milla 3 évre, akkor nálam személyesen borul a bili. Teljesen érthetetlen és elfogadhatatlan.

Egy 32 éves súlyproblémákkal küzdő, kiégett csatár helyett hozunk egy ugyanolyan (vagy kicsivel magasabb bruttó) fizetést leakasztó, sérülésekkel bajlódó, lusta és szintén túlsúlyos csatárt, HÁROM ÉVRE???

Komplett dilettanizmus, ugyanúgy lőjük lábon magunkat megint, mint Higuainnal. 

Pirlo lenyilatkozta, hogy presszinget akar látni a pályán. Ezt a Dybi-Cr-Suarez trió fogja megvalósítani? Komolyan? Közben van 29 játékos a keretben és Paratici az élete árán sem tud senkit megmozdítani a haszontalan spílerek közül. Megint padra ültetjük akkor Dybalat, vagy kibasszuk a szélre, hogy Suarez játszhasson középen? Én Dybala helyében simán lelépnék innen a picsába, ha nem szurkoljuk le neki a 15 millát - nem tudnám hibáztatni.

Szerintem borzasztóan rossz lépés ez az igazolás. Senki nem hajlandó tanulni a múlt hibáiból.

Én továbbra sem értem, hogy miért Paraticin van itt a hangsúly. Ahogy te is említetted, az átigazolási stratégiát a board hagyja jóvá. Paratici megdumálja Pirloval az elképzeléseket, esetleg együtt összeraknak egy shortlistet, amit előad a boardnak, az pedig jóváhagyja. Itt ha szerintük pénzügyileg ez nem oké - leginkább ez a gond Suarezzel, sportszakmailag max a sérülékenysége és a pillanatnyi kondija - akkor nem hagyják jóvá, erre pedig Para azt mondja, hogy vagy fizetünk vagy lejjebb kell adni az elvárásokból. Én is Kent preferálnám minden szempontból, de az garantált hogy nem fogja azt a teljesítményt hozni, mint Suarez. Innentől Paratici keze meg van kötve.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-02, 11:24

Cannavaro: “Il bosniaco è forte, non si discute. Ma sono convinto che la Juve farà anche scelte diverse. Ma in generale non capisco la tendenza a prendere dall’estero giocatori a fine carriera. Ormai tutti hanno scouting adeguati per scommettere su giovani. E poi non vorrei che il campionato italiano diventasse il cimitero degli elefanti”. Ezzel szerintem Suarezről is elmondta a véleményét.
Jöjjön vissza Kean és meg is van a támadó részleg.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-02, 10:07

Én alapvetően eddig mindig védtem Paraticit, általában nem kenyerem a Juve board fikázása.

Viszont ha igaz lesz ez a 10+2 milla 3 évre, akkor nálam személyesen borul a bili. Teljesen érthetetlen és elfogadhatatlan.

Egy 32 éves súlyproblémákkal küzdő, kiégett csatár helyett hozunk egy ugyanolyan (vagy kicsivel magasabb bruttó) fizetést leakasztó, sérülésekkel bajlódó, lusta és szintén túlsúlyos csatárt, HÁROM ÉVRE???

Komplett dilettanizmus, ugyanúgy lőjük lábon magunkat megint, mint Higuainnal. 

Pirlo lenyilatkozta, hogy presszinget akar látni a pályán. Ezt a Dybi-Cr-Suarez trió fogja megvalósítani? Komolyan? Közben van 29 játékos a keretben és Paratici az élete árán sem tud senkit megmozdítani a haszontalan spílerek közül. Megint padra ültetjük akkor Dybalat, vagy kibasszuk a szélre, hogy Suarez játszhasson középen? Én Dybala helyében simán lelépnék innen a picsába, ha nem szurkoljuk le neki a 15 millát - nem tudnám hibáztatni.

Szerintem borzasztóan rossz lépés ez az igazolás. Senki nem hajlandó tanulni a múlt hibáiból.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-02, 09:51

Krisz írta:

Amikor valamelyik firkász elkezd pénzügyekről beszélni mindig az jut eszembe, hogy ők valóban tisztában vannak a klub könyvelésének részleteivel illetve az Agnelli család pénzügyi státuszátval illetve szándékaival?

Csak mert nekem egyáltalán nem az jött le, hogy pénzügyileg annyira rosszul állnánk. Nem volt bárkás nyilatkozat, hogy 3-4 évig koplalás lesz vagy hasonlók. Egy ilyen nagyobb recesszió persze minden oldalról szorít, de a legnagyobb pofont gondolom a jegybevételek kapják, illetve pont azért mert a tömeg nem mehet meccsre a TVben fogja nézni a csapatot és ezért a közvetítési díjaknak kéne emelkednie (ami a mi legnagyobb bevételi forrásunk).

Az én egyetlen bajom Suarezzel, hogy minek? Ha miatta kibasszuk Dybalat szenvedni a szélre az csubakka, a padon meg felőlem a Malac is ülhet ennyi pénzért. Rosszabb esetben meg a lelátón - tavaly is fél szezont volt sérült, miatta kellett leigazolni Bréweight. Ha egymást fogják váltani akkor meg brutál rotálásra van szükség, amiből senki nem maradhat ki. Ronci Pirlonál is rinyálni fog, ez borítékolható. Illetve, hogy rotálunk a BLben, ha összesen 17 játékost nevezhetünk, vagy pont a BLben fogunk Frabottaval meg Gozzival felállni?

Ez egy szurkolói tweet volt, amit bemásoltam. 
Látjuk, mennyire a plusvalenzara vagyunk kényszerülve, plusz gondolj a haszontalan Kebap, Higany, Matyi, Remzi négyesre. Nem tudunk normális keretek között szabadulni tőlük, csak veszteséggel, ráadásul ennek szövődményeként játékost igazolni sem tudunk. Suarezzel ugyanebbe a csapdába lépünk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-02, 09:32

Rakiticet gyakorlatilag ingyen (1,5M) engedte el a Bárca Sevillába, kíváncsi leszek Paratici mennyire tudja lealkudni kannibált.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-02, 08:54

zetterberg40 írta:


Suarez esetleges 11 milliós fizuja az új szabályok miatt kb. ugyanannyit nyom a könyvekben, mint Higany 7,5 milliója.
A gond az, hogy ezzel anyagilag megint ott leszünk, ahol a part szakad. 

"Love Suárez but unless our hand is forced, we shouldn't sign him..
The problem isn't what he brings on a sporting level but rather hus economic baggage. In 2-3 years we'd face a daunting task of revamping our attack with the likely exits of CR7/Suárez (Dybala will also be 30)."



"Not to forget that signing Suárez at very high wages would handicap our transfer market in the next 2-3 years and I don't really think we should be heading that way especially right now considering that this pandemic has restricted the cash influx of football clubs."


Ne adj Isten 1 év múlva tőle is szabadulni kell valamilyen oknál fogva, akkor megint patthelyzetben leszünk, mert 3 éves szerződést emlegetnek.

Amikor valamelyik firkász elkezd pénzügyekről beszélni mindig az jut eszembe, hogy ők valóban tisztában vannak a klub könyvelésének részleteivel illetve az Agnelli család pénzügyi státuszátval illetve szándékaival?

Csak mert nekem egyáltalán nem az jött le, hogy pénzügyileg annyira rosszul állnánk. Nem volt bárkás nyilatkozat, hogy 3-4 évig koplalás lesz vagy hasonlók. Egy ilyen nagyobb recesszió persze minden oldalról szorít, de a legnagyobb pofont gondolom a jegybevételek kapják, illetve pont azért mert a tömeg nem mehet meccsre a TVben fogja nézni a csapatot és ezért a közvetítési díjaknak kéne emelkednie (ami a mi legnagyobb bevételi forrásunk).

Az én egyetlen bajom Suarezzel, hogy minek? Ha miatta kibasszuk Dybalat szenvedni a szélre az csubakka, a padon meg felőlem a Malac is ülhet ennyi pénzért. Rosszabb esetben meg a lelátón - tavaly is fél szezont volt sérült, miatta kellett leigazolni Bréweight. Ha egymást fogják váltani akkor meg brutál rotálásra van szükség, amiből senki nem maradhat ki. Ronci Pirlonál is rinyálni fog, ez borítékolható. Illetve, hogy rotálunk a BLben, ha összesen 17 játékost nevezhetünk, vagy pont a BLben fogunk Frabottaval meg Gozzival felállni?

tjunior írta:
Viszont nem látom milyen ütőkártya van a kezükben a fizetéstárgyalásoknál. Miért kellene nekünk tizenmillió eurót fizetni neki? Kapsz 7et, mondjuk, ha nem tetszik mehetsz az Ajaxba aprópénzért.

Ezt nagyon adom. Vagy marad a bárkában, vagy elfogad egy vállalható fizetést - ha körbenézünk Európában, akkor a klubok akiknek van pénze rá nem fognak ennyi pénzt adni egy 34 éves játékosért.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-02, 08:47

Petike007 írta:


Suarez egy baszott jó csatár. PAratici eddig koncepció mentén igazol, és közben jelentőset fiatalított a kereten.

2 év még van a harapósban. Ennyiért zero risk. Simán hoznám én is. Magam részéről ami totál homály a Bárka. Mindenkit Is elengednek, és pénzük nem lesz pótolni.

Normális edző kellene nekik (nem értem miért nem hozták el Maxikát), és egy normális vezetőség. Pjancsi odament, hogy MEssivel focizhasson, erre Lesszi nem hazatér, hanem elkóborol. Tiszta WTF ami ott megy.
Olyan felállást baromi nehéz lesz találni amiben a Dybala-Ronci-Suarez hármas egyszerre felrakható, magyarul vagy Suarez vagy Dybala fog a padon ülni nagyon súlyos fizuval.

Suarez képességeit nem vitatom (sportemberi oldalát már inkább), de eddig az volt a gond, hogy a malac egy rahedli pénzért ül a padon, most meg hozunk valakit aki talán még többért fog úgy, hogy majd 2 év múlva ingyen elengedhetjük, mert akkor pénz már nem jön érte.

Így megint egy olyan pozícióra basznánk el a nagy lóvét amely megoldható lenne fele ennyiből, a kp meg majd itt marad irányítani tudó játékos nélkül.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-02, 08:15

Petike007 írta:

Suarez egy baszott jó csatár. PAratici eddig koncepció mentén igazol, és közben jelentőset fiatalított a kereten.

2 év még van a harapósban. Ennyiért zero risk. Simán hoznám én is. Magam részéről ami totál homály a Bárka. Mindenkit Is elengednek, és pénzük nem lesz pótolni.

Normális edző kellene nekik (nem értem miért nem hozták el Maxikát), és egy normális vezetőség. Pjancsi odament, hogy MEssivel focizhasson, erre Lesszi nem hazatér, hanem elkóborol. Tiszta WTF ami ott megy.

Suarez esetleges 11 milliós fizuja az új szabályok miatt kb. ugyanannyit nyom a könyvekben, mint Higany 7,5 milliója.
A gond az, hogy ezzel anyagilag megint ott leszünk, ahol a part szakad. 

"Love Suárez but unless our hand is forced, we shouldn't sign him..
The problem isn't what he brings on a sporting level but rather hus economic baggage. In 2-3 years we'd face a daunting task of revamping our attack with the likely exits of CR7/Suárez (Dybala will also be 30)."



"Not to forget that signing Suárez at very high wages would handicap our transfer market in the next 2-3 years and I don't really think we should be heading that way especially right now considering that this pandemic has restricted the cash influx of football clubs."


Ne adj Isten 1 év múlva tőle is szabadulni kell valamilyen oknál fogva, akkor megint patthelyzetben leszünk, mert 3 éves szerződést emlegetnek.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-02, 07:48

Én megvárnám a konkrét számokat meg úgy egyáltalán, hogy mi igaz ebből az egészből. Nyilván Suarez még mindig jó csatár, ezzel nincs is gond. Viszont nem látom milyen ütőkártya van a kezükben a fizetéstárgyalásoknál. Miért kellene nekünk tizenmillió eurót fizetni neki? Kapsz 7et, mondjuk, ha nem tetszik mehetsz az Ajaxba aprópénzért. Komolyan álljunk már a sarkunkra, főleg úgy hogy Dybalaval is hosszabbítani kellene...ő meg teljesen jogosan azt mondaná, ha Surazenek képesk vagytok ennyi bért adni hozzám is dobjatok is minimum ennyi vagy inkább többet. Ja meg ha már Dybala, hol fog játszani? surazet leültetjük a padra cserének?

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-02, 07:25

zetterberg40 írta:
Suarez lesz, 11 millió+bónusz fizuval. Szerintem totál csubakka.

Suarez egy baszott jó csatár. PAratici eddig koncepció mentén igazol, és közben jelentőset fiatalított a kereten.

2 év még van a harapósban. Ennyiért zero risk. Simán hoznám én is. Magam részéről ami totál homály a Bárka. Mindenkit Is elengednek, és pénzük nem lesz pótolni.

Normális edző kellene nekik (nem értem miért nem hozták el Maxikát), és egy normális vezetőség. Pjancsi odament, hogy MEssivel focizhasson, erre Lesszi nem hazatér, hanem elkóborol. Tiszta WTF ami ott megy.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-01, 23:23

Suarez lesz, 11 millió+bónusz fizuval. Szerintem totál csubakka.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-01, 22:34

Remzit szerintem nem fogjuk eladni, egyrészt a kutyának sem kellene a sérülékenysége miatt(max kölcsönbe), másrészt ő Paratici második számú lieblingje, az elsőt szerencsére Agnelli már kibaszta. Smile
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-01, 20:14

CsT írta:
Locatelli meg nyomott egy "Pirlo a példaképem" nyilatkozatot a sajtónak. Smile

Jó lenne, ha meg tudnánk szerezni mondjuk kölcsön + opcióval (legyen akár bizonyos feltételek mellett kötelező is). Azért van erre esély szerintem, mert most véglegesítették Sensi, Duncan, Lirola és Cassata eladását is, és közel sem költötték el azt az összeget, ami értük befolyt. 10 + 25 millióért elég jó lenne megszerezni.
Locatelli esetleges érkezésével szerintem a középpályát késznek tekinthetjük, illetve egy eladás biztosan lesz a Ramsey-Khedira kettős közül...Ramsey, Khediratól semmi esetre sem fogunk tudni megszabadulni (sőt, Pirlot is meggyőzi, hogy helye van a kezdőben...15 ép állapotban lejátszott meccsre). Ramseyvel kapcsolatban nagyon jó lenne megfogni az Everton-vonalat, és Keant visszahozhatnánk akár némi ráfizetéssel is. Ha a kölyök marad az Evertonban, Balotelli sorsára jut, viszont ha visszatér, akkor kap egy lehetőséget a feltörésre.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-01, 19:46

Locatelli meg nyomott egy "Pirlo a példaképem" nyilatkozatot a sajtónak. Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-01, 15:44

Közben az inda meg is vette Sensit, az Atalanta pedig diszkontáron Miranchuk-ot.

Agrestiék szerint Costát marasztaljuk mert abban bízunk, hogy az új erőnléti stábnál majd nem sérül le kétmeccsenként.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-01, 14:09

Krisz írta:


Brozovicot és Eriksent együtt biztos nem adják el. Szerintem annyi lesz, hogy Brozovic eladásával feljebb tolódik majd a játék szervezése (a lefelé mutató háromszög lesz megfordítva). Gollam szerintem nem fog többet féreg mezt magára húzni (nem is kell neki külön). Vidal(Vecino/Sensi) - Barella(Gagliardini) - Eriksen(Sensi), jah nem rossz... ha vesznek egy normális wingbacket balra akkor még alkothatnak is valamit.
Én Vecino távozásáról olvastam, Brozo-éról nem. Utóbbi azért egy szinttel feljebb van. Egy Vidal-Brozo-Barella hármas azért védekezésben-támadásban is elég faszának mondható, ha Hakimi nem lesz nagy flop és balra jön valaki aki jobb mint az Asa-Young vonal (nem egy magas léc) akkor kp-jük rendben van, a védelmük + csatársoruk meg már az elmúlt idényben is jó volt. Még jó, hogy Maxit nem tudták bezsákolni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-01, 13:35

CsT írta:

Valero és Vecino biztosan távozik, Tonali nem jön, Márió gondolom nem tér vissza, sőt 10 eurós Eriksenhez sem ragaszkodik. Így elvileg van egy Barella,Brozo,Gagli soruk + Sensi (ha véglegesítik). Ehhez jöhet az ecuadori alkesz + Ninja is talonban van. Ez nem szerintem nem sok, ami fájóbb per pillanat ez a kp jobbnak tűnik mint a miénk. Sad

Brozovicot és Eriksent együtt biztos nem adják el. Szerintem annyi lesz, hogy Brozovic eladásával feljebb tolódik majd a játék szervezése (a lefelé mutató háromszög lesz megfordítva). Gollam szerintem nem fog többet féreg mezt magára húzni (nem is kell neki külön). Vidal(Vecino/Sensi) - Barella(Gagliardini) - Eriksen(Sensi), jah nem rossz... ha vesznek egy normális wingbacket balra akkor még alkothatnak is valamit.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-01, 11:43

Petike007 írta:
A jó öreg Fartúró úgy néz ki csatlakozik a Merdához. Nem értem náluk a koncepciót, ha így van. Az összes középpályás IS náluk játszik.

Közben a régi Juvét építik. Szerintem még Matri és Vucsi is elférne náluk.
Valero és Vecino biztosan távozik, Tonali nem jön, Márió gondolom nem tér vissza, sőt 10 eurós Eriksenhez sem ragaszkodik. Így elvileg van egy Barella,Brozo,Gagli soruk + Sensi (ha véglegesítik). Ehhez jöhet az ecuadori alkesz + Ninja is talonban van. Ez nem szerintem nem sok, ami fájóbb per pillanat ez a kp jobbnak tűnik mint a miénk. Sad
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-01, 10:50

Petike007 írta:
A jó öreg Fartúró úgy néz ki csatlakozik a Merdához. Nem értem náluk a koncepciót, ha így van. Az összes középpályás IS náluk játszik.

Közben a régi Juvét építik. Szerintem még Matri és Vucsi is elférne náluk.

Amíg balbunkóban Asamoah ügynök van, addig nincs gond.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-09-01, 09:03

A jó öreg Fartúró úgy néz ki csatlakozik a Merdához. Nem értem náluk a koncepciót, ha így van. Az összes középpályás IS náluk játszik.

Közben a régi Juvét építik. Szerintem még Matri és Vucsi is elférne náluk.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-08-31, 17:12

Krisz írta:


Azt viszont az NFLből kellene, Megkeni hasznos igazolás lesz. Egyébként ha már NFL és koksz, akkor Adama Traore is megér egy misét, akin 2x annyi izom van, mint Mórickán és mellette úgy nyargal 90 percet, mint Devin Hester fénykorában.

Traore mondjuk tényleg ultimate kokszos. A Bárcában egyszálbél gyerek volt, most meg úgy néz ki mint egy szörnyeteg.

Ha nálunk lenne hasonló átalakulás a világegyetemből is kizárnának minket. Gondoltam nem is fizetek tagdíjat. Mert nem erre költik.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-08-31, 16:52

Petike007 írta:


Vegyészt kell igazolni bammeg.

Azt viszont az NFLből kellene, Megkeni hasznos igazolás lesz. Egyébként ha már NFL és koksz, akkor Adama Traore is megér egy misét, akin 2x annyi izom van, mint Mórickán és mellette úgy nyargal 90 percet, mint Devin Hester fénykorában.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-08-31, 15:11

tjunior írta:

Meg mondjuk ennyi izom minek egy játékosra? Aztán majd a szervezet koksz nélkül el is látja oxigénnel ezt az izomzatot. Főleg azzal a brutális pressinggel amit a 90+x percig nyom a Bayern. Aha.

Főleg két hónap alatt rápakolva mérhetetlen mennyiségű izom. Ez nekem nagyon WTF. A bőrnacisok fizikálisan pusztítottak el mindenkit. Olyan presszinget toltak, amit lehetetlen volt lábon kihordani. Vegyészt kell igazolni bammeg.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-08-31, 13:53

Petike007 írta:


Egy élsportolóra felpattintani ekkora mennyiségű izmot, nem természetes. Móricka mellette nem kevés kardió munkát végez, és mellette ráraknak rekord idő alatt 5-10 kg színtiszta izmot. Na az nagyon WTF.

régen jobb volt, amikor a Juvéban voltak a legjobb doppingdokik.
Meg mondjuk ennyi izom minek egy játékosra? Aztán majd a szervezet koksz nélkül el is látja oxigénnel ezt az izomzatot. Főleg azzal a brutális pressinggel amit a 90+x percig nyom a Bayern. Aha.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2020-08-31, 13:50

Krisz írta:


Az biztos, hogy a Bayern koksza letaszította az angolokét.

Móricka mindenképp, rá baszom nagy mennyiségű izmot rápakoltak (ami ugye a színészek metamorfózisához képest funkcionális is kell legyen, tehát igazán brutál eredmény ennyi idő alatt), a többinél max egy kis szálkásító rutin volt, Daviesen én speciel egyiket se látom.

Egy élsportolóra felpattintani ekkora mennyiségű izmot, nem természetes. Móricka mellette nem kevés kardió munkát végez, és mellette ráraknak rekord idő alatt 5-10 kg színtiszta izmot. Na az nagyon WTF.

régen jobb volt, amikor a Juvéban voltak a legjobb doppingdokik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
9 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: