Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-26, 13:50

CsT írta:
Mellesleg úgy tűnik a 10 eurós parókás bohóc marad a Circus Maximusnál.

Még felmondhat az alapozás 2. napján. Igazi kingmaker, nélküle Allegri nem lenne ott ahol most
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-26, 13:19

Mellesleg úgy tűnik a 10 eurós parókás bohóc marad a Circus Maximusnál.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-26, 11:43

zetterberg40 írta:

nem tulajdonítok nagy jelentőséget a sajtótájékoztatónak és Pirlo elképzeléseinek, mert majd a gyakorlat mutatja meg, képes-e azokat átültetni a valóságba. A kulcs az lesz, mennyire állnak be mögé a játékosok.

Természetesen a gyakorlati megvalósítás a lényeg, de pont ezeket a kételyeket szorítja háttérbe Pirlo karizmája, ami a sajtótájékoztató esszenciája. Nyilván ez magában nem garancia, viszont optimizmusra ad okot (legalábbis részemről mindenképp).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-26, 10:40

Krisz írta:


Ezt lehet hogy félrefordították, de Pirlo konkrétan azt mondta hogy ő az edző, nem sportigazgató, tehát nem ő dönt az igazolásokról, persze ettől függetlenül megbeszélték a vezetőséggel, hogy milyen játékosokat preferál. Ez szerintem alap.
A Malac esete lehet ritka, de biztos vagyok benne, hogy a klub PRosai alaposan felkeszítették az ilyen várható kérdésekre, tehát nem csak úgy kikotyogta, mintha egy étteremben szegezték volna neki a kérdést hirtelen.

Arra céloztam, hogy eddig ilyen nyílt beszédre nem volt példa az utóbbi években, ha felkészítették a kérdésre, ha nem.

Ezektől eltekintve nem tulajdonítok nagy jelentőséget a sajtótájékoztatónak és Pirlo elképzeléseinek, mert majd a gyakorlat mutatja meg, képes-e azokat átültetni a valóságba. A kulcs az lesz, mennyire állnak be mögé a játékosok.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-26, 10:23

Krisz írta:


Ezt lehet hogy félrefordították, de Pirlo konkrétan azt mondta hogy ő az edző, nem sportigazgató, tehát nem ő dönt az igazolásokról, persze ettől függetlenül megbeszélték a vezetőséggel, hogy milyen játékosokat preferál. Ez szerintem alap.
A Malac esete lehet ritka, de biztos vagyok benne, hogy a klub PRosai alaposan felkeszítették az ilyen várható kérdésekre, tehát nem csak úgy kikotyogta, mintha egy étteremben szegezték volna neki a kérdést hirtelen.
Viszont ezt így kell korrekten, nem hitegetni a játékost mint ahogy Can és Manzsu esetében tette a bagós (és Paratici).

Ahogy pörgetem a fészbukot, minden harmadik posztnál egy juve mezes Messit látok. Én kicsit fosok, hogy Agnellinél megint elindul a vér az agyból a brébe. Very Happy

Napi új a kp-ra: Paredes.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-26, 10:11

zetterberg40 írta:


Szerintem a legszembetűnőbb különbség a korábbiakhoz képest a Higuainos és az átigazolásokat érintő rész volt. Mikor mondott nyitó sajtótájékoztatón nyíltan olyat egy Juve edző, hogy XY játékos távozik, illetve hogy elmondta a vezetőségnek, milyen játékosokat akar a munkájához?

Szerintem teljesen rendben van ez. Két éve van terítéken az eladása, másfelől pedig Pirlonak gyorsan nyomatékosítania kell, hogy van egy koncepciója, amibe a felesleg eladása is beleszámít. Szokatlan, de ez most belefér.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-26, 09:49

zetterberg40 írta:


Szerintem a legszembetűnőbb különbség a korábbiakhoz képest a Higuainos és az átigazolásokat érintő rész volt. Mikor mondott nyitó sajtótájékoztatón nyíltan olyat egy Juve edző, hogy XY játékos távozik, illetve hogy elmondta a vezetőségnek, milyen játékosokat akar a munkájához?

Ezt lehet hogy félrefordították, de Pirlo konkrétan azt mondta hogy ő az edző, nem sportigazgató, tehát nem ő dönt az igazolásokról, persze ettől függetlenül megbeszélték a vezetőséggel, hogy milyen játékosokat preferál. Ez szerintem alap.
A Malac esete lehet ritka, de biztos vagyok benne, hogy a klub PRosai alaposan felkeszítették az ilyen várható kérdésekre, tehát nem csak úgy kikotyogta, mintha egy étteremben szegezték volna neki a kérdést hirtelen.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-26, 09:26

Krisz írta:

Igen, Khediraval valami maszatolás volt, nem is értettem teljesen, az olaszom kicsit meg van kopva.

Azt mindenképp el lehet mondani, hogy a karizmája elsöprő. Nagyon egyszerűen elmondta, hogy nincs fix felállása, proaktív játékot akar, sok birtoklással és labdavesztés esetén masszív pressinggel, szoros kapcsolat a játékosokkal éy a hangulat emelése, emellett meg kell dögleni a pályán - mindezt azzal az eredendő pirloi nyugalommal és lazasággal. Engem megvett kilóra.

Szerintem a legszembetűnőbb különbség a korábbiakhoz képest a Higuainos és az átigazolásokat érintő rész volt. Mikor mondott nyitó sajtótájékoztatón nyíltan olyat egy Juve edző, hogy XY játékos távozik, illetve hogy elmondta a vezetőségnek, milyen játékosokat akar a munkájához?
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-26, 09:13

Krisz írta:


Nyilván Locatelli egy jobb csapatban játszik, mint Mandragora, de statokban akkor sem olyan kiemelkedő, az ő legnagyobb baja egyébként is a sérülekenysége. Nálunk nagyjából egy évet volt folyamatosan sérült a lábfejével, most meg szétszakította a térdét. Elég kockázatos, persze ha alapvetően a padra szánjuk akkor vállalható.

Mandragora sérülékeny közepes játékos. Semmi szükség rá.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-25, 22:26

LeRoi10 írta:
Rolando Mandragora will stay at Udinese for the season 2020/21. Juventus and Udinese have reached an agreement to postpone the option to buy (€26M) from August 2020 to June 2021, because the midfielder is injured until December.


Kövezzetek meg, de ha sérülés után is hozza a szintjét és nem sérül vissza, akkor én látok benne legalább egy tökéletes, megbízható kiegészítőembert. De talán még többet is. Szerintem egyébként simán Locatelli szint. Csak amíg ő ficánkol De Zerbi keze alatt, addig Mandragorának egy koncepciótlan, 2 év alatt 4 edzőt elfogyasztó Udineseben kell bizonyítania.

Nyilván Locatelli egy jobb csapatban játszik, mint Mandragora, de statokban akkor sem olyan kiemelkedő, az ő legnagyobb baja egyébként is a sérülekenysége. Nálunk nagyjából egy évet volt folyamatosan sérült a lábfejével, most meg szétszakította a térdét. Elég kockázatos, persze ha alapvetően a padra szánjuk akkor vállalható.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-25, 19:42

Rolando Mandragora will stay at Udinese for the season 2020/21. Juventus and Udinese have reached an agreement to postpone the option to buy (€26M) from August 2020 to June 2021, because the midfielder is injured until December.


Kövezzetek meg, de ha sérülés után is hozza a szintjét és nem sérül vissza, akkor én látok benne legalább egy tökéletes, megbízható kiegészítőembert. De talán még többet is. Szerintem egyébként simán Locatelli szint. Csak amíg ő ficánkol De Zerbi keze alatt, addig Mandragorának egy koncepciótlan, 2 év alatt 4 edzőt elfogyasztó Udineseben kell bizonyítania.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-25, 18:38

Petike007 írta:


A tegdijakbol meg fizetjük.
Ő pont jó lenne egyébként példát statuálni, mivel szükségünk nincs rá, lehetne mondjuk magányosan felültetni a lelátó közepére vagy betenni az U23-ba és a 15. percben lecserélni. Smile

Ha Pirlo gyakorlatban is tudja azt hozni mint amit ma verbálisan előadott, akkor fasza edző lesz.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-25, 18:04

CsT írta:

Nem fog, Szundi is azt mondta "meglátjuk mi lesz vele", ha menne akkor hasonlóan nyilatkozott volna róla mint a malacról. Mondjuk tőlem maradhat, csak ne játsszon! Smile

A tegdijakbol meg fizetjük.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-25, 17:46

Petike007 írta:


Akkor disznóvágás lesz. Viszont Kebabbal kapcsolatban kétségeim vannak, hogy megy-e.
Nem fog, Szundi is azt mondta "meglátjuk mi lesz vele", ha menne akkor hasonlóan nyilatkozott volna róla mint a malacról. Mondjuk tőlem maradhat, csak ne játsszon! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-25, 17:44

Petike007 írta:


Akkor disznóvágás lesz. Viszont Kebabbal kapcsolatban kétségeim vannak, hogy megy-e.

Igen, Khediraval valami maszatolás volt, nem is értettem teljesen, az olaszom kicsit meg van kopva.

Azt mindenképp el lehet mondani, hogy a karizmája elsöprő. Nagyon egyszerűen elmondta, hogy nincs fix felállása, proaktív játékot akar, sok birtoklással és labdavesztés esetén masszív pressinggel, szoros kapcsolat a játékosokkal éy a hangulat emelése, emellett meg kell dögleni a pályán - mindezt azzal az eredendő pirloi nyugalommal és lazasággal. Engem megvett kilóra.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-25, 17:07

Krisz írta:
Pirlo sajtótájékoztató

Az első 7 percről lemaradtam, de a többit végignéztem. A football italia egész jól összefoglalta, viszont azt pl kihagyta amit a Malacról mondott. Konkrétan megerősítette, hogy vége a nótának.

Akkor disznóvágás lesz. Viszont Kebabbal kapcsolatban kétségeim vannak, hogy megy-e.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-25, 15:51

Pirlo sajtótájékoztató

Az első 7 percről lemaradtam, de a többit végignéztem. A football italia egész jól összefoglalta, viszont azt pl kihagyta amit a Malacról mondott. Konkrétan megerősítette, hogy vége a nótának.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-24, 20:53

Schira és Fiorino szerint Destre hajtunk a fű alatt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-24, 17:50

zetterberg40 írta:
off

Chelsea mercatoja:
- Ziyech 37 millió font
- Werner 47.5 millió font

Hivatalos bejelentés előtt áll:
- Chilwell 50 millió font körüli összegért
- Havertz 80+20 millió euróért
- Thiago Silva ingyen

Felkészül Oblak, gondolom kb egy csilliárdért.

on

Gondolom a tavalyi bünti év büdzséjének nagy részét hozzácsapták a mostanihoz. Az viszont szép teljesítmény, hogy Lampard így is behúzta a BL helyet, az meg különösen, hogy beépített fiatalokat. Erre nekünk is kurvára rá kell állni, mert tarthatatlan, hogy egy kb 22-23as érdemi keretből 17et tudunk csak nevezni a BLben. Első körben pl azt minden további nélkül megtehetjük, hogy a jelenlegi perememberek helyét U23asokkal töltjük fel, pl Rugani játékperceit megkapja Gozzi, DSét Frabotta, Ramseyét Nicolussi, de felőlem akár Danilot is lecserélhetjük Wesleyre. Ez az eredményességre aligha lenne számottevő negatív hatással, tekintve hogy átlagosan mekkora szerepet kapnak ezek a játékosok, illetve ezalatt milyen teljesítményt nyújtanak.
Már ezzel is jelentősen beljebb lennénk, de emellett kell pár olyan is akik akár stabil kezdők is lehetnek. Na ez az, amihez idő kell.
Én lehet egyedül vagyok ezzel, de amennyiben diszkont áron, átlagos fizetéssel el lehet hozni Dzekot én támogatnám. Rendkívül intelligens, sokoldalú bólya, Dybala mögé ideális. Viszont ha zsebbe kellene nyúlni, meg ilyen 5 millás fizetést adni neki, akkor én rámennék Kenre. Tavaly a Malac miatt el kellett engedni, megszolgálta a plusvalenza manővert, mehetne B listára, szerintem mindenki jól járna (akkor meg különösen ha valamelyik selejtünket is be tudnánk vonni).

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-24, 17:10

off

Chelsea mercatoja:
- Ziyech 37 millió font
- Werner 47.5 millió font

Hivatalos bejelentés előtt áll:
- Chilwell 50 millió font körüli összegért
- Havertz 80+20 millió euróért
- Thiago Silva ingyen

Felkészül Oblak, gondolom kb egy csilliárdért.

on
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-22, 07:48

[quote="CsT"]

Vagy tenyleg Agnelli olvasta a kabuli vendégjátékos otletem.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-21, 23:51

sneco7 írta:
Sok helyen tényként közlik Kebab és Malac szerződésbontását...kezdhetem bontani a pezsgőt?

Bármennyire is szabadulni akartunk tőlük,nem durva egy kicsit hogy még a mercato előtt kibasztuk őket? Meg sem vártuk,hátha vinné valami balek...vagy már ennyire előre le lehetnek zsírozva a transzferek,hogy tudjuk nincs értelme várni?
Teljesen esélytelen "eladni" őket, amekkora fizujuk van olyat csak topcsapatnál kapnának, oda meg nem kellenek már ezzel a teljesítménnyel. Viszont a szerződésüket csak akkor bontanám fel ha anyagilag nyerünk rajta (mondjuk a hátralévő fizujuk felét fizetjük csak ki...), ha a teljes összeg kell nekik akkor irány a lelátó vagy az U23.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-21, 22:01

Sok helyen tényként közlik Kebab és Malac szerződésbontását...kezdhetem bontani a pezsgőt?

Bármennyire is szabadulni akartunk tőlük,nem durva egy kicsit hogy még a mercato előtt kibasztuk őket? Meg sem vártuk,hátha vinné valami balek...vagy már ennyire előre le lehetnek zsírozva a transzferek,hogy tudjuk nincs értelme várni?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-21, 18:42

CsT írta:
10 éve ezen a napon. Smile

Bevásárlóközpont - Page 12 117910549_3320165324738046_7065920584672436032_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=RpwCpCiH_gEAX8FUUMV&_nc_ht=scontent-vie1-1

Ha tudta volna hogy 8 év múlva pont ő fogja kifúrni a csapattól biztos nem igazolta volna le!

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-20, 23:30

10 éve ezen a napon. Smile

Bevásárlóközpont - Page 12 117910549_3320165324738046_7065920584672436032_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=RpwCpCiH_gEAX8FUUMV&_nc_ht=scontent-vie1-1

_DREAM_, Petike007 and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-20, 19:23

CsT írta:

Beppe azt mondta soha nem igazolta volna le ezekkel a feltételekkel Ronaldot, mégis leigazoltuk, tehát nem ő döntött, onnantól kezdve ez már csicskapozíció, azon lehet vitázni, hogy kibasztuk-e vagy ő akart menni, de ami miatt ment az a döntés (Ronaldo leigazolása) Agnellié volt.

A pletyka olyan, hogyha sok helyen olvasod akkor jobban elhiszed...én például azt nem hittem el soha, hogy tavaly ide Sári volt a numoro uno jelölt.

Az meg tök nyilvánvaló, hogy a kinevezése előtt 1 héttel még a kutya sem számolt Pirlóval (max az U23-nál), Paraticinek két lieblingje volt tavaly akiket az égig szopkodott Sarri meg Ramsey, nekem picit nehéz elhinnem, hogy ő baszta ki az öreget (mivel ezzel saját magát járatta volna le).

Káosz van itt nem is kicsi.

Komolyabb döntéseket (top management, edző, játékos kérdések) a board hoz meg (=Agnelli gyakorlatilag).
Viszont Marotta esetében nem az volt, hogy vagy Ronaldo vagy én. Gondolom ellenezte a dolgot, ettől függetlenül ő csak egy alkalmazott ill. 1 szavazata van a boardban, és csak teszi a dolgát. Itt a legvalószínűbb az lehetett, hogy Agnelli belátta, hogy Marotta és az ő elképzelése más alapjaiban így hasonló problémákkal lehet számolni a jövőben ezért kitette, annak ellenére, hogy Marotta maradt volna. Én ilyet esetet Dohában 100at láttam, egyik sem úgy végződött, hogy az alkalmazott mondott fel.

Lehet hogy a mostani szervezeti struktúra nem az igazi, jobb lenne ha Paratici visszamenne teljes értékű
sporting directornak és hoznánk egy general managert. Illetve erre a kevésbé ambiciózus covid recessziós időre, nyilván tuti lett volna Marotta, de senki se láthatta előre, hogy megárt a denevérzabálás a világnak.

A pletykákkal az a bajom, hogy mondjuk 10 éve valóban az volt a helyzet, hogy a Tuttosport nyomta a bullshitgenerátort egyedül, a GDS vonal meg jobban megválogatta milyen pletykákat hoz le és amik ott jobban ismétlődtek ott lehetett sejteni, hogy lesz valami. De most mi a helyzet? A GDS és mindenki lement kutyába, és minden létező játékost minden létező klubbal összehoz. Még a makacsul ismétlődő pletykák 90%a is kamu. Jó példa erre Draxler, akinek már a mezét varrták Juventusban, vezércikkek jöttek le, hogy milyen taktikával hogyan játszhatunk majd Draxlerrel (szélen, trequartistaban, stb), erre behúztuk Hernyót és kiderült, hogy mindössze annyi történt, hogy érdeklődtünk felőle nagy vonalakban, de semmi komolyabb tárgyalás nem folyt.

Pirlo érdekes kérdés, mert én is a te vélemenyeden vagyok, de aztán meg Capello mondott egy ilyet. Azaz, hogy neki furcsa volt, hogy miért csinált akkora felhajtást Agnelli az U23 edzőjének kinevezésére.

Ettől függetlenül az jön le a firkászok infói alapján, hogy nagy a káosz. Nekem mondjuk az is bőven hihető, hogy Agnelliék úgy voltak vele, hogy ha a bagós alkot valamit a BLben, akkor megússza, egyébként meg itt van Pirlo olcsón, a korona dögvész miatt, meg 9 scudetto után kinéz egy transitonal year, ezt pedig Pirloval simán be lehet adagolni a szurkolóknak ha nem hasal akkorát, mint Ferrara.

Mellesleg pont a jóllakott helyzetben van több esélyünk bármit is alkotni fiatal és bizonyításvágytól szétszakadó spílerekkel (Kula, Locatelli vonal), mintha a befutott sztárokra mennénk rá. Nekem ez a koncepció kifejezetten tetszik - nyilván akkor van baj, ha rögtön BL győzelmet várunk emellett.

Malloy and Juve1974 like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-20, 14:26

Krisz írta:


Ennek 90%a erősen véleményes pletyka, 10%a meg konkrétan nem igaz - Marotta nem elhúzott, hanem kibaszták, saját maga nyilatkozta, hogy ő folytatta volna, de elküldték.

Én óvatos lennék az ítélkezéssel, főleg most. A vezetőség egyszerűen annyira közel tartja a kártyáit magához, illetve Pirloval kapcsolatban még a múltba visszanyúlni se tudnak, hogy még szélsőségesebb pletykákkal árasztják el a médiát.
Beppe azt mondta soha nem igazolta volna le ezekkel a feltételekkel Ronaldot, mégis leigazoltuk, tehát nem ő döntött, onnantól kezdve ez már csicskapozíció, azon lehet vitázni, hogy kibasztuk-e vagy ő akart menni, de ami miatt ment az a döntés (Ronaldo leigazolása) Agnellié volt.

A pletyka olyan, hogyha sok helyen olvasod akkor jobban elhiszed...én például azt nem hittem el soha, hogy tavaly ide Sári volt a numoro uno jelölt.

Az meg tök nyilvánvaló, hogy a kinevezése előtt 1 héttel még a kutya sem számolt Pirlóval (max az U23-nál), Paraticinek két lieblingje volt tavaly akiket az égig szopkodott Sarri meg Ramsey, nekem picit nehéz elhinnem, hogy ő baszta ki az öreget (mivel ezzel saját magát járatta volna le).

Káosz van itt nem is kicsi.

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-20, 07:28

CsT írta:
Az én bizalmam kicsit kezd megtörni Agnelliben. Nyilván baromi jó üzletember, cégvezető..stb. De kicsit kezd kilépni a komfortzónájából. Gyakorlatilag ő igazolja le Roncit, ezzel ledegradálta a kobrát, aki nem akart csicska lenni és elhúzott. A hírek alapján a bagós kicsapása is teljesen az ő döntése valamint Pirlo kinevezése is. Paraticit is beletette a csicska szerepbe. Ez már picit olyan De Laurentis-es mindehatóskodás, és ez nem biztos, hogy sok jóra fog vezetni.

Ennek 90%a erősen véleményes pletyka, 10%a meg konkrétan nem igaz - Marotta nem elhúzott, hanem kibaszták, saját maga nyilatkozta, hogy ő folytatta volna, de elküldték.

Én óvatos lennék az ítélkezéssel, főleg most. A vezetőség egyszerűen annyira közel tartja a kártyáit magához, illetve Pirloval kapcsolatban még a múltba visszanyúlni se tudnak, hogy még szélsőségesebb pletykákkal árasztják el a médiát.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-20, 00:42

CsT írta:
Az én bizalmam kicsit kezd megtörni Agnelliben. Nyilván baromi jó üzletember, cégvezető..stb. De kicsit kezd kilépni a komfortzónájából. Gyakorlatilag ő igazolja le Roncit, ezzel ledegradálta a kobrát, aki nem akart csicska lenni és elhúzott. A hírek alapján a bagós kicsapása is teljesen az ő döntése valamint Pirlo kinevezése is. Paraticit is beletette a csicska szerepbe. Ez már picit olyan De Laurentis-es mindehatóskodás, és ez nem biztos, hogy sok jóra fog vezetni.

Ami az igazolásokat illeti külföldi bajnokságból csak klasszist vagy 20-24 éves (alacsonyabb fizetésű) játékosokat kellene erőltetni, a tölteléket megint egyértelműen az itteni ligából kellene megoldani. Ja és persze posztra, szóval ha balbekk kell akkor azt kell venni elsődlegesen és nem egy támadót mert az van olcsón. Az ilyen Matyi, Ramsey, Danilo szintű spílerek a serie A-ban is lettek volna, 3-4 évvel fiatalabbak és harmad ennyi fizetéssel.

Én totál vakon vagyok Pirloval (ok vele kb mindenki) és a mercatoval kapcsolatban is, de valahogy nem vagyok bizakodó, az ellenségnél jóval több tudatosságot látok és előbb utóbb ennek nem lesz jó vége.

Kebabot és a malacot viszont amennyiben nem hajlandóak távozni, akkor a lelátóra kell baszni. Valakikkel muszáj lesz példát statuálni, mert így majd Danilo és DS is itt tolja majd 34 évesen.

A BL-mániába belefulladt Agnelli. Oké, sok szurkoló - én is - Cardiff óta ha nem is mércének tartja, de potenciális végkifejletnek minden szezonban, de az a tudatos építkezés, ami ezt lehetővé tette volna, azt sikerült tönkre vágni. Írtam ugye, hogy 2017-ben gyengébben igazoltunk. Ezt tartom, viszont tetszik, nem tetszik, Ronaldo leigazolásával egy olyan gazdasági csapdába került a klub, amiből CR szerződése lejártáig menekülni kell. Túlnyújtózkodott a takarón a klub azzal a transzferrel, és - szerintem - ezért volt a Cancelo-Danilo csere, ezért kellett eladni Keant és Spinazzolat. Az ő eladásuk teljességgel elfogadhatatlan még most is, saját neveléseknek számítottak, már csak a bővebb BL-keret miatt ragaszkodni kellett volna hozzájuk. Paratici a Ronaldo-transzfer miatt plusvalenzazik ezerrel, olyan szinte leamortizálja a 30 millás fizetése a klub gazdasági helyzetét, hogy valahonnan nyereséget kell felmutatni. 2018-ban szükség volt egy jobbhátvédre (Cancelo) és egy középpályásra (Can), a támadósor létszámban megvolt, Allegri megkaphatta volna a lehetőséget, hogy Keant fokozatosan beépítse, amit a szezon végén láthattuk, hogy szeretett is volna megvalósítani. Tulajdonképpen minden adott volt a továbbfejlődéshez, a hiányzó elemeket beszerezték, nem volt minden szempontból indokolt a CR-transzfer.

Szóval szerintem borzasztóan nagy hibát követett el Agnelli Ronaldo leigazolásával - mert az valóban az ő nevéhez fűződik. Higuaín is hiba volt, ráadásul az előre láthatóan is hibás döntés volt, de gazdaságilag kivédhető, mert "csak" Pogba árát forgattuk rossz irányba, Ronaldoé nem ilyen volt. És most nem akarom, hogy távozzon, az eladása is hiba lenne, mivel tulajdonképpen egyetlen vezér sincs a csapatban rajta kívül, a csapat legjobbja, Pirlo konkrétan a sikeres beugróját rá kell, hogy alapozza.

Dybalara is kitérve, szerintem ő nem tartozik abba - az egyébként nagyon szűk - körbe, akire brandet lehet építeni. Nincs olyan karizmája, nem annyira kiemelkedően egyedi játékos, hogy egy BL-aspiráns klubnál vezéralak legyen. Ezért is írtam, hogy Ronaldora kell alapozzon Pirlo. Tényleg baromi kevesen vannak. Ronaldo, Messi, Mbappé, Neymar egyértelműen beletartoznak, szerintem Pogba is befér (vagy csak lehetett volna?), Haaland a jövőre nézve szintén, elég rendesen berúgta az ajtót. Szóval ha ennyire ragaszkodunk a brandépítéshez, akkor aktiváljuk jövőre Haaland kivásárlási záradékát, de Raiolat már most győzködni kell egy koncepcióval (ami jelenleg nincs), hogy Haalandot Torinó felé terelje.

bombahoppa and Juve1974 like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-19, 22:02

Az én bizalmam kicsit kezd megtörni Agnelliben. Nyilván baromi jó üzletember, cégvezető..stb. De kicsit kezd kilépni a komfortzónájából. Gyakorlatilag ő igazolja le Roncit, ezzel ledegradálta a kobrát, aki nem akart csicska lenni és elhúzott. A hírek alapján a bagós kicsapása is teljesen az ő döntése valamint Pirlo kinevezése is. Paraticit is beletette a csicska szerepbe. Ez már picit olyan De Laurentis-es mindehatóskodás, és ez nem biztos, hogy sok jóra fog vezetni.

Ami az igazolásokat illeti külföldi bajnokságból csak klasszist vagy 20-24 éves (alacsonyabb fizetésű) játékosokat kellene erőltetni, a tölteléket megint egyértelműen az itteni ligából kellene megoldani. Ja és persze posztra, szóval ha balbekk kell akkor azt kell venni elsődlegesen és nem egy támadót mert az van olcsón. Az ilyen Matyi, Ramsey, Danilo szintű spílerek a serie A-ban is lettek volna, 3-4 évvel fiatalabbak és harmad ennyi fizetéssel.

Én totál vakon vagyok Pirloval (ok vele kb mindenki) és a mercatoval kapcsolatban is, de valahogy nem vagyok bizakodó, az ellenségnél jóval több tudatosságot látok és előbb utóbb ennek nem lesz jó vége.

Kebabot és a malacot viszont amennyiben nem hajlandóak távozni, akkor a lelátóra kell baszni. Valakikkel muszáj lesz példát statuálni, mert így majd Danilo és DS is itt tolja majd 34 évesen.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2020-08-19, 18:07

Fiatalítás olcsón? Ez csak házon belül oldható meg. Annyira elszálltak az árak, hogy klasszisjelölt fiatalt óriási összegért lehet csak igazolni, már az is 20 millió, aki két egyeneset rúgott a labdába. Ha a kettőt akarjuk egyszerre...nos, ez normális utánpótlással megoldható, mi meg Marchisioék óta nem építünk be saját nevelést, vagy legalábbis időt nem hagyunk nekik, hogy állandó kerettagokká váljanak.
Elég sok problémát kell megoldani egyszerre:
1. Fiatalítás: nem részletezem, a lényeg fentebb
2. Gazdasági egyensúlyba hozatal: magas fizetésű játékosok elküldése láthatóan baromi problémás, kevés játékosunk piacképes, tőlük viszont nem kellene megválni
3. Nincs sikerorientált koncepció: Conte alatt az ItalJuve volt a vezérelv, Allegri első éveiben túlnyomórészt költséghatékony vételekre törekedtünk (kb. csak Higuaín volt előre is egyértelműen anyagilag veszteséges) úgy, hogy a minőséget kerestük (Alves, Sandro, Pjanic, Dybala, Khedira - igen, őt is bizonyos formában ide kell sorolni), olyanokat, akik megfelelő személyiségjegyekkel és kellő sikerorientáltsággal rendelkeznek, és nem ártott ehhez a legtöbb igazolás esetében a tapasztalati tőke. Cardiff után volt az első eltérés, megpróbáltunk fiatalítani (legalábbis ez volt a terv, Bernardeschi és Bentancur volt a két játékos, akit fel tudtunk mutatni...), közben esett a minőség, sem Bonuccit, sem Alvest nem sikerült pótolni. Utána jött a Ronaldos év, amikor amúgy jól igazoltunk, és győztes típusú keret alakult ki, a BL-t abban az évben be kellett volna húzni. Aztán jött az edzőváltás, egy nem győztes típusú szakembert igazoltunk, ráadásul gyengült a keret több poszton. A játékosok sem voltak gondosan kiválogatva, Ramsey és Danilo semmilyen körülmények között nem kerülhettek volna ide.
4. Nincs spirito: nincsenek olyan játékosok, akik igazán küzdenének ezért a mezért, vagy csak annyira kevesen vannak, hogy ez a játékunkon nem látszik. Zsoldoscsapat lettünk, kevés olasszal, kevés küzdő játékossal, akik voltak, azokat létszámban nem sikerült pótolni.
5. Minőség hiánya: igen, ez is gond. Elég, ha a Bayern-PSG-Real-Barca-Liverpool ötöst megnézzük, előrébb van a keretük, hiába a Barcanál most generációváltást akarnak. Nálunk a klasszisok: Ronaldo, Chiellini, Sandro, Dybala. Egyébként én Dybalaval kapcsolatban még mindig kissé szkeptikus vagyok, az az érzésem, hogy az ő képességeihez sokkal jobban illik egy Pep-féle, magasan játszó, tiki-takázó csapat, vagy mondjuk egy gegenpresselő Liverpool. Egyszerűen azért mondom ezt, mert neki igazából nincs posztja, védekezni nem tud és nem is nagyon akar, Sarrinál false ninet játszott, ott jó volt ugyan, de ahhoz túl mélyről indult, hogy ki lehessen maxolni a tudását. Pirlonak egy komoly pressinget kell begyakoroltatnia a csapatával, hogy Dybala kvalitásai kijöjjenek.
Kapusposzton amúgy nincs baj, de amúgy a többi csapatrészben van kivetnivaló. A védelem a széleken gyenge, Sandro egyedül balbekknek baromi kevés. A középpálya eleve kevés, az egyetlen klasszistól sikerült megválni, akit korlátozott a Sarriball. A támadósor meg ugyan minőségi, de számban vékony.
Lehetne még amúgy sorolni, de Pirlonak ezt mindet meg kellene oldani egy szezonon belül, szerintem már azon sakkozhat, hogy milyen eredeti elképzeléseket szorítson háttérbe, mert nem valósítható meg minden.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
12 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: