Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+17
tjunior
EsztéNégy
Téjlor89
Tankcsapda
virracocha
_Tyler
Krisz
CsT
zetterberg40
bombahoppa
vektra
simoon
LeRoi10
DartagnanX
Malloy
_DREAM_
Petike007
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-13, 13:29

Tankcsapda írta:


A középpályával kapcsolatban egyetértek, egyszerűen nincs megfelelő box-to-boxunk, sem ball winningünk, hogy bevállaljuk a 4-3-3-at. Ha Sarri ezt nem veszi észre időben, akkor a szezonnak csúnya vége lehet. Egyedül Matuidi áll rendelkezésre ilyen szerepkörben, de őt inkább mellőzni kellene, amennyire csak lehet.

A 4-3-1-2 szerintem megvalósítható lenne klasszikus trequartista nélkül is, és tekintve, hogy nekünk nincs is, így kénytelenek is vagyunk egy "false" optionnal beérni, ahogy Allegri is feltolta Vidalt az első szezonjában. Ramseyvel tettünk próbát, hol jó volt, hol nem, Bernardeschi viszont abszolút nem vált be a poszton, talán eggyel mélyebben játszva képes lehet még jó teljesítményre. Tudom, furcsa lesz, amit mondok, de szerintem Khedirat kellene kipróbálni ott, ha felépül. Ő párharcokat nem vállal, ő csak területvédekezésben tud hozzátenni, azt meg igazából mindegy, hogy a középpályán vagy eggyel előrébb teszi. Viszont Sarri szerint az előretörésben ő a legjobb a középpályán, és amit talán lehet, hogy pont ott tudnánk kamatoztatni. Plusz szerintem a támadókkal való összjátékban is a jobbak közé tartozik a középpályásaink közül, megtalálja az üres területeket, de a helyzetkihasználása nem az igazi. Így fel lehetne küldeni a Bentancur-Pjanic-Rabiot triót a középpályára együtt úgy, hogy a középpályás védekezés rovására ne menjen. Igaz, kicsit túlérvelek a német mellett, de annyit szidtuk, közben ő a saját korlátai között a meccsek nagy részében hozzátette a magáét. Matuiditól szerintem sokkal hasznosabb játékos, plusz az a focista, aki ennyi lekicsinylő vélemény ellenére élvezi az edzői bizalmát, az mentálisan a helyén van.

(már előre várom a reakciókat Very Happy)

Bonucci is jól osztogat hátul és erős védekezésben, esetleg ő is lehetne trequartista.

Szerintem Ramsey nem kapott ezen a poszton elég türelmet (illetve nem volt egészséges), pedig ő a támadóharmadban szerzett labdák királya (Khedira max a szertárban szerez labdát). Ha valakit nyomnék itt akkor az ő lenne - mondjuk ő sem trequartista, szóval hosszabb távon azért nem számolnék vele. Mondani sem kell, hogy ha nyáron a könyveknek kedvező feltételek mellett el lehetne passzolni akkor egy pillanatot se gondolkodnék rajta.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-13, 13:08

Pjancsi skilljei és posztja szerintem rendben van (szerintem is inkább regista mint trequartista), ami nincs rendben az a formája és hozzáállása, ami viszont "sokösszetevős" lehet. Egyrészt a jóllakottság mivel nincs igazán poszt riválisa, viszont ugyanezen ok miatt fáradt is lehet hiszen gyakorlatilag csak akkor nem játszik amikor sérült. Másrészt továbbra is azt gondolom, hogyha lenne mellette egy ütköző aki levenné róla a terhet védekezésben akkor szerintem jobb teljesítményre lenne képes.

Persze ha jó ajánlat jön érte akkor el lehet engedni nyáron, viszont szerintem ezen a poszton még 2-3 évig simán tud klasszis szinten játszani.

Majd Guardiola Paratici eldönti mi legyen vele! Very Happy
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-12, 23:09

Krisz írta:

***egyébként merre van s4tch? Ezer éve nem láttam a fórumon, Dino holdingjának a könyveit kozmetikázza?

Közel félév után írt egy blogposztot. Ki kell pihennie. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-12, 19:59

Téjlor89 írta:
Az itt szerintem a legnagyobb baj, hogy ez a középpályás keret nem bírja el azt, hogy három támadó legyen a pályán egyszerre. Játszottunk 4-3-3-at a szezon elején és orrba-szájba kaptuk a gólokat, meg játszottunk 4-3-3-at az elmúlt pár meccsen és ugyanaz volt az eredmény. A 4-3-3-hoz melósabb támadók kellenének. Ezt Dybivel, Roncival, meg Costával nem fogjuk tudni szerintem működőképessé tenni.

Na most az alternatív felállással (4-3-1-2) pedig az a baj, hogy nem találjuk a trequartistát. Berna csúnyán megbukott és Ramsey is sokkal rosszabb teljesítményt mutatott ott, mint amire valójában képes. Szerintem két opciónk van: vagy erőltetjük Ramsey és bízunk benne, hogy belejön, vagy berakjuk oda Pjanicot. Ő nagyon hatékonyan játszotta azt a posztot a Romaban, fosta a gólokat és gólpasszokat és így nem emésztené fel az energiáját a védekezés (amiben egyébként nagyon rossz szegény). Sarri azt mondta róla, hogy megvannak a képességei a trequartista poszthoz, de szerinte registaban a legjobb. Hát, nem tudom...

A regista posztra Rabiot-t raknám. Tud a fiú nyomás alatt is pontosan passzolni és sokkal alkalmasabb az ütközésre is a fizikuma, mint Miralemnek. Azért nem Bekúrt, mert ő szerintem előrejátékban kezd nagyon pozitív jeleket mutatni, ezt a fejlődési pályát nem kéne megakasztani. Bekúr mellett pedig Ramsey lenne a másik mezzalam. Paratici úgyis azt mondta leigazolásakor, hogy ő arra a posztra ideális, ehez képest eddig majdnem egyáltalán nem játszott ott.

Ha Pjanics nem válik be trequartistában nyárig, akkor szerintem el kell adni. Aztán az, hogy kit vennék, függene Rabiot teljesítményétől. Egy Pogba-Tonali duót továbbra is aláírnék.

A középpályával kapcsolatban egyetértek, egyszerűen nincs megfelelő box-to-boxunk, sem ball winningünk, hogy bevállaljuk a 4-3-3-at. Ha Sarri ezt nem veszi észre időben, akkor a szezonnak csúnya vége lehet. Egyedül Matuidi áll rendelkezésre ilyen szerepkörben, de őt inkább mellőzni kellene, amennyire csak lehet.

A 4-3-1-2 szerintem megvalósítható lenne klasszikus trequartista nélkül is, és tekintve, hogy nekünk nincs is, így kénytelenek is vagyunk egy "false" optionnal beérni, ahogy Allegri is feltolta Vidalt az első szezonjában. Ramseyvel tettünk próbát, hol jó volt, hol nem, Bernardeschi viszont abszolút nem vált be a poszton, talán eggyel mélyebben játszva képes lehet még jó teljesítményre. Tudom, furcsa lesz, amit mondok, de szerintem Khedirat kellene kipróbálni ott, ha felépül. Ő párharcokat nem vállal, ő csak területvédekezésben tud hozzátenni, azt meg igazából mindegy, hogy a középpályán vagy eggyel előrébb teszi. Viszont Sarri szerint az előretörésben ő a legjobb a középpályán, és amit talán lehet, hogy pont ott tudnánk kamatoztatni. Plusz szerintem a támadókkal való összjátékban is a jobbak közé tartozik a középpályásaink közül, megtalálja az üres területeket, de a helyzetkihasználása nem az igazi. Így fel lehetne küldeni a Bentancur-Pjanic-Rabiot triót a középpályára együtt úgy, hogy a középpályás védekezés rovására ne menjen. Igaz, kicsit túlérvelek a német mellett, de annyit szidtuk, közben ő a saját korlátai között a meccsek nagy részében hozzátette a magáét. Matuiditól szerintem sokkal hasznosabb játékos, plusz az a focista, aki ennyi lekicsinylő vélemény ellenére élvezi az edzői bizalmát, az mentálisan a helyén van.

(már előre várom a reakciókat Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-12, 19:35

Téjlor89 írta:
Az itt szerintem a legnagyobb baj, hogy ez a középpályás keret nem bírja el azt, hogy három támadó legyen a pályán egyszerre. Játszottunk 4-3-3-at a szezon elején és orrba-szájba kaptuk a gólokat, meg játszottunk 4-3-3-at az elmúlt pár meccsen és ugyanaz volt az eredmény. A 4-3-3-hoz melósabb támadók kellenének. Ezt Dybivel, Roncival, meg Costával nem fogjuk tudni szerintem működőképessé tenni.

Na most az alternatív felállással (4-3-1-2) pedig az a baj, hogy nem találjuk a trequartistát. Berna csúnyán megbukott és Ramsey is sokkal rosszabb teljesítményt mutatott ott, mint amire valójában képes. Szerintem két opciónk van: vagy erőltetjük Ramsey és bízunk benne, hogy belejön, vagy berakjuk oda Pjanicot. Ő nagyon hatékonyan játszotta azt a posztot a Romaban, fosta a gólokat és gólpasszokat és így nem emésztené fel az energiáját a védekezés (amiben egyébként nagyon rossz szegény). Sarri azt mondta róla, hogy megvannak a képességei a trequartista poszthoz, de szerinte registaban a legjobb. Hát, nem tudom...

A regista posztra Rabiot-t raknám. Tud a fiú nyomás alatt is pontosan passzolni és sokkal alkalmasabb az ütközésre is a fizikuma, mint Miralemnek. Azért nem Bekúrt, mert ő szerintem előrejátékban kezd nagyon pozitív jeleket mutatni, ezt a fejlődési pályát nem kéne megakasztani. Bekúr mellett pedig Ramsey lenne a másik mezzalam. Paratici úgyis azt mondta leigazolásakor, hogy ő arra a posztra ideális, ehez képest eddig majdnem egyáltalán nem játszott ott.

Ha Pjanics nem válik be trequartistában nyárig, akkor szerintem el kell adni. Aztán az, hogy kit vennék, függene Rabiot teljesítményétől. Egy Pogba-Tonali duót továbbra is aláírnék.

Pjanic Allegrinél nem sokkal volt jobb a csatárok mögött mint Berna, a Romaban meg mezzala volt, Nainggolan volt a csatárok mögött. Ha már ilyennel próbálkozunk akkor Bentancurt nyomnám ha jól emlékszem idén próbáltuk ezt és nem volt rossz.
A másik dolog, hogy a szezon elején a Kosztás 433 jól ment egy órán át, a Nápolyi azt se tudta merre van arccal, a pressing működött melós csatárok nélkül is.
A pressing az ami gyakorlatilag kiveszett a játékunkból akármilyen felállásban nyomjuk és ez a kulcsa annak hogy gépállat nélküli passer kpval játszhassunk - itt nem is konkrét statokra van szükség hanem intelligens és összehangolt mozgásra. A Liverpoolban is egyedül Firmino melózik (bár ott azért egy elég iparos kp is van), Salah és Mané mezőnymunkáját kb Ronaldo is hozza, emellett meg talán Kosztát, a Malacot és Dybalat is rá lehet bírni egy Firmino szintre.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-12, 18:13

Az itt szerintem a legnagyobb baj, hogy ez a középpályás keret nem bírja el azt, hogy három támadó legyen a pályán egyszerre. Játszottunk 4-3-3-at a szezon elején és orrba-szájba kaptuk a gólokat, meg játszottunk 4-3-3-at az elmúlt pár meccsen és ugyanaz volt az eredmény. A 4-3-3-hoz melósabb támadók kellenének. Ezt Dybivel, Roncival, meg Costával nem fogjuk tudni szerintem működőképessé tenni.

Na most az alternatív felállással (4-3-1-2) pedig az a baj, hogy nem találjuk a trequartistát. Berna csúnyán megbukott és Ramsey is sokkal rosszabb teljesítményt mutatott ott, mint amire valójában képes. Szerintem két opciónk van: vagy erőltetjük Ramsey és bízunk benne, hogy belejön, vagy berakjuk oda Pjanicot. Ő nagyon hatékonyan játszotta azt a posztot a Romaban, fosta a gólokat és gólpasszokat és így nem emésztené fel az energiáját a védekezés (amiben egyébként nagyon rossz szegény). Sarri azt mondta róla, hogy megvannak a képességei a trequartista poszthoz, de szerinte registaban a legjobb. Hát, nem tudom...

A regista posztra Rabiot-t raknám. Tud a fiú nyomás alatt is pontosan passzolni és sokkal alkalmasabb az ütközésre is a fizikuma, mint Miralemnek. Azért nem Bekúrt, mert ő szerintem előrejátékban kezd nagyon pozitív jeleket mutatni, ezt a fejlődési pályát nem kéne megakasztani. Bekúr mellett pedig Ramsey lenne a másik mezzalam. Paratici úgyis azt mondta leigazolásakor, hogy ő arra a posztra ideális, ehez képest eddig majdnem egyáltalán nem játszott ott.

Ha Pjanics nem válik be trequartistában nyárig, akkor szerintem el kell adni. Aztán az, hogy kit vennék, függene Rabiot teljesítményétől. Egy Pogba-Tonali duót továbbra is aláírnék.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-12, 14:13

Tankcsapda írta:


Nem hiszem, hogy ez lesz, szerintem Sandrot középre fogja tenni, így nem elég támadó felfogású a védelem. Very Happy

Most így félretéve azt, hogy Sarri pozíciójának megerősítése napján - meg egyébként is - mennyire hiteles Guardiola bedobása, ez a szezon bizonyítja, hogy marhára nem lenne jó döntés. Most nem azért, mert a kivételesen teljesítő Poollal nem tudnak versenyezni, hanem amennyire nem tudnak, és mert a második hely is kérdéses egyelőre. 25 forduló után 6 vereség, ebből alsó hangon 3 nehezen magyarázható. Plusz nálam az tett be, hogy kb. azt nyilatkozta, hogy nála a szép foci az elsődleges, az eredmény másodlagos.

A kapusunk kilétét pedig rejtély övezi.

Annak idején Allegri pozíciója is meg lett erősítve, közben Agnelli a zsebében már tárcsázta a bagóst. Én erre sok mindent nem alapoznék, más kérdés, hogy hacsak nem hasalunk el nagyon látványosan Sarri szerintem marad. Ha valóban meg akarjuk reformálni a csapat játékát akkor Sarri kibaszása egy borzalmasan rossz döntés lenne, egy ilyen projektre mindenképp több mozgástér és türelem szükséges. Én azt is el tudom képzelni, hogy a nyári lessons learned az lesz, hogy (a nyilvánvaló spílereken kívül) megállapítjuk, hogy XY nem alkalmas erre és igazolunk a helyére valaki mást (csak egy példa: rájön, hogy Pjanic nem az igazi registanak az ő rendszerében és leigazoljuk Jorginhot). Ha pedig leírjuk a veszteséget és elkönyveljük, hogy nem aspirálunk szép focira akkor van ráció Allegriben, Guardiolat viszont nem tudom hova tenni, szerintem nagyobb kockázat lenne, mint Sarrinak adni még egy évet egy sikertelen szezon után.

***egyébként merre van s4tch? Ezer éve nem láttam a fórumon, Dino holdingjának a könyveit kozmetikázza?
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-12, 13:43

CsT írta:
Így fogunk felállni jövőre ha PeP lesz edzőnk! Razz Razz 

Bevásárlóközpont - Page 26 Chiringuito-750x391

Nem hiszem, hogy ez lesz, szerintem Sandrot középre fogja tenni, így nem elég támadó felfogású a védelem. Very Happy

Most így félretéve azt, hogy Sarri pozíciójának megerősítése napján - meg egyébként is - mennyire hiteles Guardiola bedobása, ez a szezon bizonyítja, hogy marhára nem lenne jó döntés. Most nem azért, mert a kivételesen teljesítő Poollal nem tudnak versenyezni, hanem amennyire nem tudnak, és mert a második hely is kérdéses egyelőre. 25 forduló után 6 vereség, ebből alsó hangon 3 nehezen magyarázható. Plusz nálam az tett be, hogy kb. azt nyilatkozta, hogy nála a szép foci az elsődleges, az eredmény másodlagos.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-12, 13:32

Petike007 írta:


Se NEymar S Mbape? Szomi vagyok
Amúgy én erről a BENTACUR-ról még nem hallottam, remélem jó játékos. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-12, 11:55

CsT írta:
Így fogunk felállni jövőre ha PeP lesz edzőnk! Razz Razz 

Bevásárlóközpont - Page 26 Chiringuito-750x391

Se NEymar S Mbape? Szomi vagyok
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-12, 10:41

Így fogunk felállni jövőre ha PeP lesz edzőnk! Razz Razz 

Bevásárlóközpont - Page 26 Chiringuito-750x391
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-09, 13:54

Amúgy nekem ez a mostani keret túl támadó felfogású egy olasz csapathoz képest, meg úgy körülbelül sok-sok évre visszamenőleg a Juventus kereteit nézve. A középpályánk baromi rossz, és most nem arról van szó, hogy a játékosok gyengébbek lennének, mint 2-3 évvel ezelőtt, hanem arról, hogy rettenetesen támadó felfogású az összetétel. Matuidi az egyetlen játékos, aki box-to-box stílusából adódóan ért(ett) a védekezéshez, de Can kiválásával egyre csökkent ez a szám. Khedira nem az a típus, Ramsey még annyira sem, Bentancur hozzáteszi a magáét, de azért ő sem elsősorban a defenzív skilljei miatt lett alapember, Pjanic irányító, ha tesz is hozzá védekezésben, neki elsősorban a játékszervezés a feladata, Rabiot esetleg, de neki sem a védekezés a legfőbb erőssége. Igazából tényleg valami Vidal-féle gépállatra lenne szükség, ami elérhető (?) közelségben talán csak Allan van. Tonalit meg kell szerezni, de Allannak is jönnie kellene. Vagy a plusz középpályást berakni a csapatba, hogy a középpálya védekezésbeli hiányosságait pótolni lehessen vele.
Nekem tetszett a bedobott olaszosítási projekt is, Tonalival, Emersonnal, Luca Pellegrinivel, Orsolinivel, utóbbi állítólag jön vissza. Mondjuk ez a Kulusevski-Orsolini páros elsőre elég vékonykának tűnik, de kíváncsi vagyok, mit fognak nyáron ügyködni Paraticiék. Én a sérülékeny játékosok közül Costatól és Ramseytől válnék meg, előbbit nagyon sajnálnám, de ennyi sérülés mellett több kárt okoz, mint amennyi haszont termel, Ramseynél meg a sérülések miatt nehéz lenne egyértelmű véleményt alkotni, de amikor szerződtettük, akkor ezzel számolhattunk.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-03, 10:56

_Tyler írta:


Orsolini szerintem van olyan jó, mint Chiesa, de előbbire elvileg van opciónk, ráadásul kb. harmadáron vissza lehetne vásárolni, mint Chiesát megvenni, szóval én Orsolini irányába mozdulnék. ideje lenne olaszokat is igazolni, mert számomra ez a nemzetközi Juve nem különösebben szerethető. persze kevés a használható olasz játékos, ezért is kellene élni az opciós lehetőséggel. sajnos Barella a férgeké lett, pedig benne még sok van

Ez a kevés használható olasz játékos már kicsit lejáróban van, azért a Mancini-féle olasz válogatott ilyen tükörsimán kijutott az EB-re, és látható volt, hogy van merítési alap, még ha nem is klasszisokkal tele lévő keretet tudott összerakni. Orsolini max. akkor lenne opció, ha Kulusevskit nem fixáltuk volna le, én kétlem, hogy szélre fogunk még igazolni. Zaniolo szerintem 2021 nyara előtt nem fog szóba kerülni, de Tonalin és rajta kívül azért lennének még lehetőségek. Pellegrinik, Emerson, Castrovili is elég jónak tűnik, és azt sem bánnám, ha Buffon visszavonulását követően Auderot hoznánk vissza, meg jó lenne, ha beindulna 2-3 éven belül az utánpótlásunk is, és lennének merítési lehetőségek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-03, 10:32

_Tyler írta:


Orsolini szerintem van olyan jó, mint Chiesa, de előbbire elvileg van opciónk, ráadásul kb. harmadáron vissza lehetne vásárolni, mint Chiesát megvenni, szóval én Orsolini irányába mozdulnék. ideje lenne olaszokat is igazolni, mert számomra ez a nemzetközi Juve nem különösebben szerethető. persze kevés a használható olasz játékos, ezért is kellene élni az opciós lehetőséggel. sajnos Barella a férgeké lett, pedig benne még sok van

Szerintem is van olyan jó, de az mit jelent? Elég lesz nekünk az európai elitbe? Zaniolo sokoldalúbb játékos, ezért volt kevésbé kockázatos a sérülése előtt. Én azt se bánnám, ha a padra nem a PLből kukáznánk, hanem olyanokat hoznánk mint pl Mandragora. Megvannak a korlátai, de szerintem nagyon jól olvassa a játékot.
Lorenzo Pellegrini 30 millaért ugyancsak jó vétel lenne. Az biztos, hogy ha a tapasztalat magasabb prioritás mint az olasz nemzetiség, akkor a padra is inkább külföldről fogunk kukázni (az a generáció talán az utóbbi 30 év mélypontja).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-03, 10:08

Tonali kell, nincs mese, ha nem akkor a kurva anyád Paratici.

Zani most hosszabbított, most szakadt le a térde, szóval szerintem az idei nyárra nem reális célpont, pedig trequartistának tökéletes lenne.

Chiesa nálam semmi extra, Bernát talán jobban kitűnt anno a lila majmoktól, de rá is nagy lett a kabát itt. Szóval érte nagy pénzt nem adnék, de lehet kicsit se. Very Happy

Orsó egy próbát megérhet, bár ugye ő is legtöbbször azt a posztot játssza be amit Kulusevski.

Eriksen érkezése kibaszhat Sensivel vagy Barellával és mivel mindketten csak kölcsönben vannak, akár valamelyik le is nyúlhatnánk.

Valamint egy Pellegrini DS swap se biztos, hogy visszalépés lenne.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-03, 09:10

Krisz írta:
Zaniolo helyett Orsolini?

Tonalit tavaly már felírta a papírra Paratici, nem kell aggódni.

Orsolini szerintem van olyan jó, mint Chiesa, de előbbire elvileg van opciónk, ráadásul kb. harmadáron vissza lehetne vásárolni, mint Chiesát megvenni, szóval én Orsolini irányába mozdulnék. ideje lenne olaszokat is igazolni, mert számomra ez a nemzetközi Juve nem különösebben szerethető. persze kevés a használható olasz játékos, ezért is kellene élni az opciós lehetőséggel. sajnos Barella a férgeké lett, pedig benne még sok van
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-03, 07:49

Zaniolo helyett Orsolini?

Tonalit tavaly már felírta a papírra Paratici, nem kell aggódni.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-02, 18:17

Adom Kylo Ren nagyon erős Jedi. Mikor volt utoljára erőérzékeny középpályásunk? Naugye.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-02, 11:02

Krisz írta:
A Sun szerint nyáron megvesszük Van Dijkot 150 milláért.

Jó kis csapat lesz ez Mbappevel meg Pogbaval, Neymart még hozzácsaphatnánk.

Elég sok cikk lehozta, szóval valami elgondolás biztos lehet ebben (bár igazából szerintem kamu), más kérdés, hogy oltári nagy baromság lenne, akármennyire is magas szintet képvisel. Egyrészt akkor szerintem de Ligtet bukjuk nyáron, de a fontosabb, hogy nagy pénzt ne a legerősebb csapatrészre költsünk. Ott a középpálya, kellene oda legalább egy, de inkább két játékos (egy a kezdőbe, egy rotációba). Tonaliról egyszerűen nem szabad lemaradnunk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-02, 09:21

A Sun szerint nyáron megvesszük Van Dijkot 150 milláért.

Jó kis csapat lesz ez Mbappevel meg Pogbaval, Neymart még hozzácsaphatnánk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-01, 14:54

zetterberg40 írta:
Egyáltalán nem tragédia, hogy a DS-Kurzawa csere bebukott. Kurzawa nem lesz már jobb, cserébe duplaakkora fizuért jött volna a padra.

Tragédia semmiképp, én nem hiszem, hogy Kurzawa elfelejtett volna focizni, szóval egyáltalán nem tartom kizártnak a megújulás lehetőségét, DSnél rosszabb biztos nem lenne. Az sem egy utolsó dolog, hogy Kurzawa bal lábas, ellentétben DSsel, aki lehet, hogy tud bal oldalon is játszani, de azért nem az igazi - persze pont a korlátolt képességei miatt ez a teljesítményében annyira nem szembetűnő. Nyáron ingyen biztos bepróbálnám.

Edit: megnyugodhatunk, DS a keretben
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-02-01, 12:12

Egyáltalán nem tragédia, hogy a DS-Kurzawa csere bebukott. Kurzawa nem lesz már jobb, cserébe duplaakkora fizuért jött volna a padra.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-01-31, 23:29

CsT írta:

Én két lehetőséget látok:
1. Azért tartottuk meg a kislányt mert ha épp nem sérült akkor ő jobb oldalra is "jó", nélküle oda csak Puli lenne meg Danilo (aki majdnem mindig lesérült amikor játszott), hiszen ugye Csan is ment aki talán még bedobható lett volna RB-be ha minden kötél szakad.

2.Spóroltunk és majd nyáron jön ingyen Kurwaza.

Paraticire valszeg rákoppintott Agnelli, nyáron olyan volt mint egy bekólázott megalomániás tőzsdeügynök, aki össze-vissza ad, vesz, cserél, kölcsönöz....télen meg totál passzívak voltunk, amit jól mutat, hogy még a sajtó bullshit generátorai se nagyon pörögtek, bár tegnap azért bedobták, hogy jön Icardi! Smile

Ha Daniloval 0ként számoltak volna, akkor logikus kockázat menedzsmentként vettünk volna egy jobbhátvédet (Caceres még aktív?), én kötve hiszem, hogy ez lett volna mögötte.
Feltételezem, hogy hamarosan mindkét kretén felépül ezért ilyen lépésre nem volt szükség. Ettől függetlenül nem tetszik az a hozzáállás, hogy a keret negyedét (DS, Danilo, Ramsey, Koszta, Khedira) olyan játékosok képezik akik minden második meccsen lesérülnek.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-01-31, 23:17

Krisz írta:


Kíváncsi vagyok miért nem zongoráztuk le Kurzawat, mert ha a pénzügyektől eltekintünk, akkor jobban jártunk volna vele, mint De Sciglioval. Egyrészt mert akár megtalálhatja a Monacos formáját, de ha nem akkor sem sérült állandóan, mint De Sciglio.
Ha meg a pénzügyeket is számításba vesszük akkor sem értem, mert ezekkel a paraméterekkel a kezdetektől fogva tisztában voltunk.
Jelenleg ott tartunk, hogy szélsővédő cserénk nincs, max Matuidit lehet vészmegoldásként hátravonni, de jobbhátvédnek vészhelyzet esetén se alkalmas, fasza lesz, ha Ruganinak kell majd bejátszani a jobbszélt. Persze ha hétvégére legalább az egyik nyomorék felépül akkor nincs gond.
Én két lehetőséget látok:
1. Azért tartottuk meg a kislányt mert ha épp nem sérült akkor ő jobb oldalra is "jó", nélküle oda csak Puli lenne meg Danilo (aki majdnem mindig lesérült amikor játszott), hiszen ugye Csan is ment aki talán még bedobható lett volna RB-be ha minden kötél szakad.

2.Spóroltunk és majd nyáron jön ingyen Kurwaza.

Paraticire valszeg rákoppintott Agnelli, nyáron olyan volt mint egy bekólázott megalomániás tőzsdeügynök, aki össze-vissza ad, vesz, cserél, kölcsönöz....télen meg totál passzívak voltunk, amit jól mutat, hogy még a sajtó bullshit generátorai se nagyon pörögtek, bár tegnap azért bedobták, hogy jön Icardi! Smile

Egyébként Imrének jár a keksz, mert gentleman-ként távozott, pedig igencsak kibasztunk vele a nyáron.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-01-31, 22:13

Petike007 írta:
Nyugi Krisz. Ilyenkor jön jól a világszínvonalú akadémiánk. Ja bocs nem ide.

Kíváncsi vagyok miért nem zongoráztuk le Kurzawat, mert ha a pénzügyektől eltekintünk, akkor jobban jártunk volna vele, mint De Sciglioval. Egyrészt mert akár megtalálhatja a Monacos formáját, de ha nem akkor sem sérült állandóan, mint De Sciglio.
Ha meg a pénzügyeket is számításba vesszük akkor sem értem, mert ezekkel a paraméterekkel a kezdetektől fogva tisztában voltunk.
Jelenleg ott tartunk, hogy szélsővédő cserénk nincs, max Matuidit lehet vészmegoldásként hátravonni, de jobbhátvédnek vészhelyzet esetén se alkalmas, fasza lesz, ha Ruganinak kell majd bejátszani a jobbszélt. Persze ha hétvégére legalább az egyik nyomorék felépül akkor nincs gond.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-01-31, 21:05

Petike007 írta:
Nyugi Krisz. Ilyenkor jön jól a világszínvonalú akadémiánk. Ja bocs nem ide.
Ja meg Kebab is felépül mindjárt, nem kell parázni Smile
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-01-31, 20:54

Nyugi Krisz. Ilyenkor jön jól a világszínvonalú akadémiánk. Ja bocs nem ide.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-01-31, 20:05

Pjaca meg az Anderlechtbe került kölcsönbe nyárig a transfermarkt szerint. És senkit nem igazoltunk, ugye.

Az elég cinkes, hogy jelen pillanatban 5 db egészséges védőnk van Cuadradoval együtt, azaz egy védősor plusz Rugani. A 4 sérült védőnk közül 2 pedig sanszosan idén már nem is játszik.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-01-31, 19:27

Bevásárlóközpont - Page 26 84287814_2694408643961548_547122088402485248_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=fMM17S7_IuoAX8j_ADA&_nc_ht=scontent.fbud5-1
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-01-31, 13:41

Mennyire hitvány a középpályánk, hogy múlt évben a bajnokságban Can volt a második legjobb a statok alapján???

Most néztem megdöbbentő.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2020-01-31, 06:56

Téjlor89 írta:

Én személy szerint úgy gondolom, hogy Can sosem kapott konzisztens bizonyítási lehetőséget (azzal szemben, ahogy pl. Berna megkapta), de az egyértelmű, hogy odáig fajult a helyzet, hogy muszáj elengedni gyakorlatilag.

Az előző szezonban azért 37 meccsen kapott lehetőséget minden sorozatot figyelembe véve, ami nem kevés. Egy kiemelkedő meccse volt az ATMA ellen védőként. Ami meglep, hogy a stat szerint 4 gólja van, őszintén szólva én egyre se emlékszem. Very Happy

Viszont őt már nyáron el kellett volna adni a kialakult helyzet miatt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
26 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: