Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30

Go down 
+7
Téjlor89
CsT
LeRoi10
_DREAM_
Petike007
zetterberg40
tjunior
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-10, 17:32

CsT írta:


A vereségért ne is okolj senkit, mert nem kaptunk ki. Smile Smile

No igen Smile

Viszont én úgy éltem meg.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-09, 18:42

Téjlor89 írta:
Szerintem a keretünk pont akkora, amekkora lehet. Pont felférünk a BL listára így, ahogy vagyunk. Az egyetlen út, ahogy tovább lehet innen lépni, az a saját nevelésű játékosok. Szerintem ezért számítunk a Frabotta, Portanova, stb. kaliberű spílerekre. Tartom, hogy itt Marotta követett el tervezési hibákat, Paratici kinevezése óta alapvetően jó irányba megyünk.

Az meg hadd ne legyen már Paratici hibája, hogy a védelem 2/3-a sérült. A védőink közül egyedül Chiellini számít sérülékeny játékosnak, senki más. Arról, hogy AS, meg De Ligt (két atombiztos alap kezdő, akik alapból nem sérülékenyek) kihagyja a szezon 1/3-át, az nem Paratici hibája. Szerintem ez a keret teljesen alkalmas arra, mind számban, mind minőségben, amit játszani akarunk.

Nekünk, mint szurkolóknak kell elfogadni, hogy ez egy transition year. Pirlo 0 kilométeres edző, de én úgy látom, hogy tanul a hibáiból, nem makacs és fejlődik a csapat. Tele vagyunk fiatal játékosokkal, akikre nyilvánvalóan hosszú távon számítunk (Chiesa, Kulu, Demiral, De Ligt, Bekúr) - nekik is idő kell. Egy kicsit legyünk már türelmesek.

A tegnapi vereségért pedig senkit nem okolok explicit. Ronaldo hibás volt, mert vagy passzoljon, vagy verje be ennyi pénzért. Dybala hibás volt, mert olyan szinten szét van esve fejben, hogy kivezeti a labdát simán az oldalvonalon. Bonucci hibás volt, hogy lassan a legrosszabb védőnk és egy az egyben az nem veri meg, aki nem akarja. Viszont a játék képe alapján lófaszt érdemelt a Lazio ezen a meccsen, nem pontot. Szerintem mind szervezettségben, mind hatékonysában kifejezetten jó volt a tegnapi meccs (a befejezéseket leszámítva) részünkről, egy erős ellenféllel szemben, idegenben.

Ebben a szezonban az elmúlt három bajnoki pontvesztésből legalább kettőn győzelmet érdemeletünk, ez szerintem objektíven kijelenthető. A szerencse forgandó, de lesz még a mi oldalunkon is. Ha emellé visszatérnek/formába lendülnek a kulcsjátékosok és átmegy megfelelően Pirlo koncepciója, akkor simán jók leszünk egy scudettora.


TÜRELEM!!! Ha Pirlo megkapta a bizalmat, akkor időt kell neki adni.
A vereségért ne is okolj senkit, mert nem kaptunk ki. Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-09, 16:11

Szerintem a keretünk pont akkora, amekkora lehet. Pont felférünk a BL listára így, ahogy vagyunk. Az egyetlen út, ahogy tovább lehet innen lépni, az a saját nevelésű játékosok. Szerintem ezért számítunk a Frabotta, Portanova, stb. kaliberű spílerekre. Tartom, hogy itt Marotta követett el tervezési hibákat, Paratici kinevezése óta alapvetően jó irányba megyünk.

Az meg hadd ne legyen már Paratici hibája, hogy a védelem 2/3-a sérült. A védőink közül egyedül Chiellini számít sérülékeny játékosnak, senki más. Arról, hogy AS, meg De Ligt (két atombiztos alap kezdő, akik alapból nem sérülékenyek) kihagyja a szezon 1/3-át, az nem Paratici hibája. Szerintem ez a keret teljesen alkalmas arra, mind számban, mind minőségben, amit játszani akarunk.

Nekünk, mint szurkolóknak kell elfogadni, hogy ez egy transition year. Pirlo 0 kilométeres edző, de én úgy látom, hogy tanul a hibáiból, nem makacs és fejlődik a csapat. Tele vagyunk fiatal játékosokkal, akikre nyilvánvalóan hosszú távon számítunk (Chiesa, Kulu, Demiral, De Ligt, Bekúr) - nekik is idő kell. Egy kicsit legyünk már türelmesek.

A tegnapi vereségért pedig senkit nem okolok explicit. Ronaldo hibás volt, mert vagy passzoljon, vagy verje be ennyi pénzért. Dybala hibás volt, mert olyan szinten szét van esve fejben, hogy kivezeti a labdát simán az oldalvonalon. Bonucci hibás volt, hogy lassan a legrosszabb védőnk és egy az egyben az nem veri meg, aki nem akarja. Viszont a játék képe alapján lófaszt érdemelt a Lazio ezen a meccsen, nem pontot. Szerintem mind szervezettségben, mind hatékonysában kifejezetten jó volt a tegnapi meccs (a befejezéseket leszámítva) részünkről, egy erős ellenféllel szemben, idegenben.

Ebben a szezonban az elmúlt három bajnoki pontvesztésből legalább kettőn győzelmet érdemeletünk, ez szerintem objektíven kijelenthető. A szerencse forgandó, de lesz még a mi oldalunkon is. Ha emellé visszatérnek/formába lendülnek a kulcsjátékosok és átmegy megfelelően Pirlo koncepciója, akkor simán jók leszünk egy scudettora.


TÜRELEM!!! Ha Pirlo megkapta a bizalmat, akkor időt kell neki adni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-09, 10:06

Krisz írta:

Kizökkenünk az időhúzásból? - mert tisztán az időt csaltuk az utolsó negyed órában.
Középhátvédet nagyon ritkán szokás cserélni, ha nincs sérülés. Most akkor vegyünk valakit erre a célra? Az az igazság, hogy egyetlen út van, hogy bővebb keretet tudjunk nevezni (és ennek megfelelően fenntartani), mégpedig az, hogy beépítünk primaverasokat. Én nem hiszem el, hogy annyira gyenge a felhozatal, hogy még 5 perces időhúzó cserére is alkalmatlanok picsánrúgni a labdát.
Nem az időhúzásból zökkensz ki, hanem egy új embernek gyorsan fel kell venni a meccs ritmusát, megtalálni az emberét vagy azt, hogy hol kell helyezkednie, ezt egy 0 kilométeres ifista nyilván sokkal nehézkesebben teszi meg mint egy olyan aki már focizott ezen a szinten pár évet. Nem középső védőt kellett volna cserélni, hanem pl Frabotta helyett behozod Ruganit/Romerot és van egy friss védőd az utolsó 10 percre aki 10 centivel magasabb, hasznosabb lesz a beíveléseknél...stb nyilván ha csak 18 éves ifistád van akkor meg nem hozod be...

Miért ne lehetne erre tartani egy embert? Rugani pl eddig is itt volt tartva ötödik számú védőnek úgy, hogy 3-4 éve négyvédős rendszert játszunk, Pellegrini és Pjaca itt tartása sem vágta volna haza a költségvetést, abban meg kár reménykedni, hogy a szedett-vedett Genoa-ban majd olyan szezont tolnak, hogy 15-20 millás ajánlatok röpködnek értük.

A fiatalok beépítésénél meg fordítva ülünk a lovon, ennek úgy kellene működni, hogyha van egy tehetséges játékos akkor azt felhozzuk az első kerethez és megpróbáljuk beépíteni, nálunk viszont úgy működik, hogy ahová nincs ember oda felhozzuk az éppen azon a poszton játszót. Szóval Frabotta azért van itt és kap lehetőséget mert balhátvéd kellett, nem azért mert kinőtte az ifit.

Hogy milyen az utánpótlásunk azt azért le lehet szűrni, talán a legtehetségesebbnek tartott Nicoloussi eddig 0 perces egy Parmában. Az U23-as csapat nekem továbbra egy kisebb könyvelési projektnek tűnik nem utánpótlás nevelő dolognak. Kiindulva abból, hogy a felkerülő serie B-s csapatok 90%-ban ki is esnek 1 év után a serie c ereje nagyjából olyan lehet mint pl a magyar NB2, ott szerintem nehéz úgy fejlődni, hogy felkerülj a nagyok közé. Arra meg nem nagyon látok késztetést, hogy el akarnánk érni, hogy feljussanak a serie B-be mert pl a legjobbnak számító támadót (Dany Mota) is inkább elbizniszeltük Berlusconiékkal. Gondolom Agnelli egyszer majd kérhet egy szívességet érte. Smile Az éppen aktuális primavera csapatunk meg általában nem sokáig vitézkedik a youth BL-ben, szóval...

Én is úgy gondolom, hogy saját nevelés irány lenne a fontos, csak azt nem látom, hogyan akarnánk ezt elérni illetve ahogy most csináljuk az szerintem semmire se jó. Sad
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-09, 09:26

Krisz írta:


Ok. Akkor Correa és Caicedo ellen mit kellett volna tenni?
Nehogy azt mondd, hogy Paraticinek vennie kellett volna még védőket! Smile
Hogyan kellene kiiktatni az utolsó percben beszopott gólok veszélyét?
Bizonyára azzal, hogy jól megzavarjuk a Laziot egy u23 becserélésvel. Kezd ez az egész vita nonszenszé válni.
És amúgy ja, ha Danilonak nem kellene minden meccsen játszania, ha Bonuccit vagy Demiralt le lehetne cserélni ha rosszul játszanak, mint az tette főleg a török vasárnap akkor előrébb lennénk. De nem lehet mert nincs kire.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-09, 09:20

CsT írta:

A kizökkentés mindkét csapatra ugyanúgy hathat, például ha ellenfél rúg szögletet, akkor nem szoktak cserélni. Tegnap egy friss védő baromi jól jött volna mert az utolsó 10 percben alig jöttünk ki a 16-oson belülről, igazából tegnap egy Rugani is segíthetett volna, de nyilván egy 0 perces primaverás játékos beküldése nem lett volna észszerű, más meg nem volt a padon. Egyébként nálam is Bonu a legnagyobb kópé a gólban, annyira látszott, hogy Kajszédó arra fordul majd be, erre ő először lépett egy a bal lába felé..

Én továbbra is azt mondom, hogy elég szűk keretet raktunk össze idénre egy nullkilométeres edzőnek egy covidos időszakban ahol a pre-season is kimaradt. Itt már nem 19-re húzunk lapot hanem lassan 20-ra.

Szerintem bőven lehetett volna úgy gondolkodni, hogy legyen 2-3 pluszjátékos akár csak a bajnokságra. Pellegrinit kölcsönadtuk, hogy többet játsszon, hát itt most játszhatna bőven. Rugani (vagy Romero) is elfért volna itt ősszel, tudva, hogy MDL nem lesz és gondolva arra, hogy Cselló 2 meccsenként lesérül majd. De akár Pjaca is elfért volna kisebb meccseken hiszen csatárunk is csak 3 van.
Kizökkenünk az időhúzásból? - mert tisztán az időt csaltuk az utolsó negyed órában.
Középhátvédet nagyon ritkán szokás cserélni, ha nincs sérülés. Most akkor vegyünk valakit erre a célra? Az az igazság, hogy egyetlen út van, hogy bővebb keretet tudjunk nevezni (és ennek megfelelően fenntartani), mégpedig az, hogy beépítünk primaverasokat. Én nem hiszem el, hogy annyira gyenge a felhozatal, hogy még 5 perces időhúzó cserére is alkalmatlanok picsánrúgni a labdát.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-09, 09:09

tjunior írta:

Szerintem meg azon múlt hogy Correa letérdeltette az egész jobboldalunkat, és főleg azért mert Caicedo 1 vs 1ben megverte Bonuccit. De megint Pirlon megy a vita "Most épp ezen, de tényleg."

Ok. Akkor Correa és Caicedo ellen mit kellett volna tenni?
Nehogy azt mondd, hogy Paraticinek vennie kellett volna még védőket! Smile
Hogyan kellene kiiktatni az utolsó percben beszopott gólok veszélyét?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-09, 09:01

Krisz írta:


Egy részét, de amúgy fontosabb, hogy kizökken az ellenfél. Délután az utolsó 5 percben pont az kellett volna, hogy ne legyünk folyamatos nyomás alatt.
A kizökkentés mindkét csapatra ugyanúgy hathat, például ha ellenfél rúg szögletet, akkor nem szoktak cserélni. Tegnap egy friss védő baromi jól jött volna mert az utolsó 10 percben alig jöttünk ki a 16-oson belülről, igazából tegnap egy Rugani is segíthetett volna, de nyilván egy 0 perces primaverás játékos beküldése nem lett volna észszerű, más meg nem volt a padon. Egyébként nálam is Bonu a legnagyobb kópé a gólban, annyira látszott, hogy Kajszédó arra fordul majd be, erre ő először lépett egy a bal lába felé..

Én továbbra is azt mondom, hogy elég szűk keretet raktunk össze idénre egy nullkilométeres edzőnek egy covidos időszakban ahol a pre-season is kimaradt. Itt már nem 19-re húzunk lapot hanem lassan 20-ra.

Szerintem bőven lehetett volna úgy gondolkodni, hogy legyen 2-3 pluszjátékos akár csak a bajnokságra. Pellegrinit kölcsönadtuk, hogy többet játsszon, hát itt most játszhatna bőven. Rugani (vagy Romero) is elfért volna itt ősszel, tudva, hogy MDL nem lesz és gondolva arra, hogy Cselló 2 meccsenként lesérül majd. De akár Pjaca is elfért volna kisebb meccseken hiszen csatárunk is csak 3 van.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-09, 08:24

Krisz írta:


Most épp ezen, de tényleg. CRt 40 évesen nem fogjuk tudni megváltoztatni és nem lesz kevésbé önző fasz, viszont az 5 csere kihasználását mindig megteheti.

Amúgy én nem Pirlora esetleg CRre vagy akár Dybalara akarom kenni ezt az egészet, a lehetőségekhez képest jó meccs volt és Rómában az 1 pont sem ciki.
Annyi hogy a rendelkezésre álló eszközök mellett minimalizálni kell a kockázatot - ez az év erről szól, a pályán és a pályán kívül is (a szelektív maszkviselés pontosan ugyanez).
Az meg úgy általánosságban idegesít ha valaki játssza a fürdőskurvát (Dybala, CR).
Szerintem meg azon múlt hogy Correa letérdeltette az egész jobboldalunkat, és főleg azért mert Caicedo 1 vs 1ben megverte Bonuccit. De megint Pirlon megy a vita "Most épp ezen, de tényleg."
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-09, 08:09

tjunior írta:

Az utolsó 5 percben volt csere.
Most komolyan azon rugózunk hogy Pirlo miért nem küldött be egy u23as játékost?  Ezen múlt?

Most épp ezen, de tényleg. CRt 40 évesen nem fogjuk tudni megváltoztatni és nem lesz kevésbé önző fasz, viszont az 5 csere kihasználását mindig megteheti.

Amúgy én nem Pirlora esetleg CRre vagy akár Dybalara akarom kenni ezt az egészet, a lehetőségekhez képest jó meccs volt és Rómában az 1 pont sem ciki.
Annyi hogy a rendelkezésre álló eszközök mellett minimalizálni kell a kockázatot - ez az év erről szól, a pályán és a pályán kívül is (a szelektív maszkviselés pontosan ugyanez).
Az meg úgy általánosságban idegesít ha valaki játssza a fürdőskurvát (Dybala, CR).
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-09, 07:52

Krisz írta:


Egy részét, de amúgy fontosabb, hogy kizökken az ellenfél. Délután az utolsó 5 percben pont az kellett volna, hogy ne legyünk folyamatos nyomás alatt.
Az utolsó 5 percben volt csere.
Most komolyan azon rugózunk hogy Pirlo miért nem küldött be egy u23as játékost? Ezen múlt?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 21:49

tjunior írta:

Az időhúzó cserét általában beleszámítják a hosszabbításba.

Egy részét, de amúgy fontosabb, hogy kizökken az ellenfél. Délután az utolsó 5 percben pont az kellett volna, hogy ne legyünk folyamatos nyomás alatt.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 21:29

Krisz írta:

Akárkit, ebben a helyzetben Portanova akárki helyett picsán tudja rúgni a labdát miközben lepereg a maradék 1 perc.
Az időhúzó cserét általában beleszámítják a hosszabbításba.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 20:07

tjunior írta:

Kit hoztál volna le a kpről hogy beküld mondjuk Portanovát? Vagy a védelemből?
Akárkit, ebben a helyzetben Portanova akárki helyett picsán tudja rúgni a labdát miközben lepereg a maradék 1 perc.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 18:06

Krisz írta:

Utolsó 2-3 percben tökmindegy. Pereg az óra, az ellenfélt kizökkenti picit, pont elég arra, hogy utolsó percben ne kapjunk gólt.
Kit hoztál volna le a kpről hogy beküld mondjuk Portanovát? Vagy a védelemből?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 18:00

tjunior írta:

Oké, de kit cseréljen be? Morata cserét kért, kb annyi választási lehetősége volt Pilónak hogy Artúr vagy Bernát küldi be. Cserélje be Portanovát vagy azt a román kölyköt? Ki helyére?
Utolsó 2-3 percben tökmindegy. Pereg az óra, az ellenfélt kizökkenti picit, pont elég arra, hogy utolsó percben ne kapjunk gólt.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 17:46

Krisz írta:


Na ezt pl soha nem értettem. Egyedül akkor van értelme annak, hogy nem használjuk ki az összes cserénket, ha döntetlen vesztes/döntetlen állásnál a saját időnket húzzuk. Minden más esetben kötelező. Remélem tanul belőle.
Oké, de kit cseréljen be? Morata cserét kért, kb annyi választási lehetősége volt Pilónak hogy Artúr vagy Bernát küldi be. Cserélje be Portanovát vagy azt a román kölyköt? Ki helyére?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 17:43

Krisz írta:


Na ezt pl soha nem értettem. Egyedül akkor van értelme annak, hogy nem használjuk ki az összes cserénket, ha döntetlen vesztes/döntetlen állásnál a saját időnket húzzuk. Minden más esetben kötelező. Remélem tanul belőle.
De kit hoztál volna be ki helyett? Amikor pár perc van hátra és az ellenfél ívelgeti be a labdákat, a közel nullkilométeres Portanovát vagy a 150 centi magas párharcoktól rettegő Artúrt esetleg a ténylegesen nullkilométeres román srácot vagy Buffont?  Very Happy

Pirlo is finoman jelezte a meccs utáni nyilatkozatában, hogy kik álltak ma rendelkezésre...

Amúgy nem lenne gond egy Lazioban elért x, ha a Krotonyt meg a Chievot megvertük volna..
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 17:24

Krisz írta:


Az a helyzet, hogy ez pontosan ugyanaz volt, mint minden 3. Allegris Juve meccs. Annyi, hogy ott a szervezettség megvolt és csapat szintű dekoncentraltság+buzizás eredményezte a pontvesztést. Koncentrációban most se voltunk a topon, de néhányan, az élen Dybalaval még így is kilógnak lefelé. A flegmázás, fetrengés, meg oldalvonalról/instagramról nyávogás is beleférne, ha úgy teperne, mint Morata. Én még egy rakás szerencsétlenség Bernátot is szívesebben elnézek a pályán, mint egy lézengő hülyegyereket.
Alakul a one way ticket Dybalának.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 17:23

LeRoi10 írta:
rá lehet ezt kenni sokmindenkire,  Pirlo rutintalan. Még kétszer  megállíthatta volna a játékot cserével. Nem tette. Kár.

Na ezt pl soha nem értettem. Egyedül akkor van értelme annak, hogy nem használjuk ki az összes cserénket, ha döntetlen vesztes/döntetlen állásnál a saját időnket húzzuk. Minden más esetben kötelező. Remélem tanul belőle.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 16:47

rá lehet ezt kenni sokmindenkire,  Pirlo rutintalan. Még kétszer  megállíthatta volna a játékot cserével. Nem tette. Kár.

Ronaldo ha csak egy picivel csapatjátékosabb lenne sokkal előbbre lennénk. Nem annyira hatékony, hogy ezt az önzőséget elbírjuk.  Mondjuk ha passzolna, akkor már nem is ő lenne a Ronáldóó.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 15:22

CsT írta:

Úgy jön ki, hogy olyan remek keretet sikerült neki összehozni, hogy bár 5-öt lehet cserélni mi 3-at tudunk egy ilyen meccsen (abból is 2 kényszer). 3 védős rendszerhez van 5 védőnk (akikből az egyik szélsővédő, a másik a 37 éves Cselló, a harmadik a vállműtétes de Ligt akiről tudtuk, hogy 2-3 hónap hendikeppel indul. A 2 csatáros játékhoz van 3 csatár. Nekimentünk a szezonnak 1 balbekkel (úgy, hogy sikerült Spinát és Pellegrinit elherdálni és most Frabottában kell bízni). 70 milláért jött Artúr aki semmire nem jó, ma szerintem azért nem hozta be Pirlo, mert ilyen meccsre olyan kell aki párharcot tud nyerni, ő meg pont azoktól menekül.

Összességében szerintem ezt a meccset azért nem tudtuk megnyerni mert a Lazio (amely azért bőven nem full kerettel volt) tudott 5 friss embert behozni, mi meg nem.

Most akkor a létszám a baj, vagy a minőség? Mert simán jöhetett volna Artúr labdát tartani, de akár Portanova is friss emberként, minőségben nem mentünk volna a Lazio alá. Frabotta eddig szerintem hoz egy tisztességes szintet, Danilo meg egyértelműen jobb középhátvéd/hibrid, mint fullback.
Tegyük fel, hogy hozunk egy tisztességes középhátvédet (a sérülések meg Chiellini állapota miatt), ki lehet hagyni Chiellinit a BL keretből? Illetve tudunk hozni olyan minőségi védőt akit ki lehet hagyni? Vagy Ruganival előrébb vagyunk ilyen helyzetben ha megtartjuk?
2 fős kphoz vettük a keretet, illetve Khedira tuti elodázott egy kp transzfert.
Van rajta sapka nincs rajta sapka. Ha a 95. percben Caicedo elbotlik a labdában akkor is máglyára kell vetni Paraticit?
Egyedül azt varrnám a nyakába, hogy miért nincs még lezsírozva Dybala hosszabbítása, bár ha 15 milláért sír akkor biztosan nem hibáztatnám Parat, emellett akkor sem elfogadható ez az átlagon aluli lelketlen játék.

Téjlor89 likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 15:08

_DREAM_ írta:
Saját magunkat vertük meg hogy dobjak egy ötszázast a közhelyköcsögbe, már rég be kellett volna verni egyet a ziccerekből és akkor nyugodtan kaphattunk volna egyet a végén.

Az a helyzet, hogy ez pontosan ugyanaz volt, mint minden 3. Allegris Juve meccs. Annyi, hogy ott a szervezettség megvolt és csapat szintű dekoncentraltság+buzizás eredményezte a pontvesztést. Koncentrációban most se voltunk a topon, de néhányan, az élen Dybalaval még így is kilógnak lefelé. A flegmázás, fetrengés, meg oldalvonalról/instagramról nyávogás is beleférne, ha úgy teperne, mint Morata. Én még egy rakás szerencsétlenség Bernátot is szívesebben elnézek a pályán, mint egy lézengő hülyegyereket.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 15:07

Krisz írta:


Ebből nem tudom, hogy jött ki Paratici, valami nagyon huncut permutálás eredménye.
Szerintem is egy alibikirály Artúr, de pontosan ebben, hogy utolsó negyed órában tartsuk a labdát világklasszis. Paratici hibája, hogy nem lett becserélve? Emellett a keret létszámát saját neveléssel lehet csak megnövelni.
Úgy jön ki, hogy olyan remek keretet sikerült neki összehozni, hogy bár 5-öt lehet cserélni mi 3-at tudunk egy ilyen meccsen (abból is 2 kényszer). 3 védős rendszerhez van 5 védőnk (akikből az egyik szélsővédő, a másik a 37 éves Cselló, a harmadik a vállműtétes de Ligt akiről tudtuk, hogy 2-3 hónap hendikeppel indul. A 2 csatáros játékhoz van 3 csatár. Nekimentünk a szezonnak 1 balbekkel (úgy, hogy sikerült Spinát és Pellegrinit elherdálni és most Frabottában kell bízni). 70 milláért jött Artúr aki semmire nem jó, ma szerintem azért nem hozta be Pirlo, mert ilyen meccsre olyan kell aki párharcot tud nyerni, ő meg pont azoktól menekül.

Összességében szerintem ezt a meccset azért nem tudtuk megnyerni mert a Lazio (amely azért bőven nem full kerettel volt) tudott 5 friss embert behozni, mi meg nem.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-11-08, 15:08-kor.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 14:59

Saját magunkat vertük meg hogy dobjak egy ötszázast a közhelyköcsögbe, már rég be kellett volna verni egyet a ziccerekből és akkor nyugodtan kaphattunk volna egyet a végén.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 14:46

Nagyon szurkolok Pirlonak, de szerintem ez a szezon rettentően fájdalmas lesz.
Idő kell, de ugyanakkor a rendszert sem látni.
Egyéni jó teljesítményeknek köszönhetőek a pontszerzések, nem pedig a tudatos, felépített csapatjátéknak.
Őszintén szólva a top4 az elvárásom, nem több.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 14:37

CsT írta:
Dybala egy vicc, bejött sétálgatni meg feldobálni magát ,Morata körbeszaladta még a 85. percben is. Ha Bernátot behozzuk abból pár percen belül kapott gól lesz. Az, hogy Bonuccit minden jöttment faszrahúzza 1vs1-ben azt már megszoktuk. Azon is érdemes elgondolkodni, hogy 5-öt lehet cserélni és mit 3-at tudunk, a 70 millás Artúr ül a padon mert semmire nem jó. Az igazi taps Paraticinek jár...

Ebből nem tudom, hogy jött ki Paratici, valami nagyon huncut permutálás eredménye.
Szerintem is egy alibikirály Artúr, de pontosan ebben, hogy utolsó negyed órában tartsuk a labdát világklasszis. Paratici hibája, hogy nem lett becserélve? Emellett a keret létszámát saját neveléssel lehet csak megnövelni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 14:31

Dybala egy vicc, bejött sétálgatni meg feldobálni magát ,Morata körbeszaladta még a 85. percben is. Ha Bernátot behozzuk abból pár percen belül kapott gól lesz. Az, hogy Bonuccit minden jöttment faszrahúzza 1vs1-ben azt már megszoktuk. Azon is érdemes elgondolkodni, hogy 5-öt lehet cserélni és mit 3-at tudunk, a 70 millás Artúr ül a padon mert semmire nem jó. Az igazi taps Paraticinek jár...
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 14:29

Krisz írta:
Pofám leszakad... Dybala is dobálja magát meg nem tudja lekezelni a labdát. Komolyan bele kéne venni valami bizniszbe egy klasszis kpért.
pláne mikor leszerelik és széttárja a karjait, Morci meg odateper és visszaszerzi a labdát
én nagyon szeretem, de kapja már össze magát
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime2020-11-08, 14:28

Pofám leszakad... Dybala is dobálja magát meg nem tudja lekezelni a labdát. Komolyan bele kéne venni valami bizniszbe egy klasszis kpért.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30   Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Juventus - Lazio 2020.07.20 21:45
» Lazio - Juventus 2019.12.07 20:45
» Juventus - Lazio, 2016.04.20. 20:45
» Lazio- Juventus 2024.03.30 18:00
» Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: