Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45

Go down 
+9
LeRoi10
simoon
Nico
tjunior
Matteo
_DREAM_
Malloy
bombahoppa
Tankcsapda
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-15, 09:09

LeRoi10 írta:
Azért stratégiailag elég komoly ez a - karácsonyt bele sem számolva - 5 hét. Nyilván lesz pihenés, de a színfalak mögött is sok minden történhet. A következő pontokban érdekelne, hogy milyen megbeszélések lesznek a top menedzsmentben, sportszakmai döntéshozó körökben:

1) Allegri eltakarodik? Valószínűleg nem. Ez az utolsó 8 bajnokin lehozott 7 győzelem és 7 clean sheet egyelőre szerintem bebetonozza. És valljuk meg őszintén, ez így most jól is van. Elképesztő a pali, hogy 1 hónap alatt megfordított mindent. Persze az is elképesztő, hogy az elején ennyire elbaszott mindent

2) Ki lesznek baszva   a fiziósok? Ez is érdekes, hogy pont az utolsó meccseken volt a legjobb a kondink. Az biztos, hogy itt fejleszteni kell a szakmai stábot/módszertant. Nem is egyértelműen kibaszni mindenkit, de valahogy mást kell csinálni mint a szezon elején. Lehet, hogy már most is mást csinálnak?

3) Pogba, Chiesa felépítése  - Chiesa biztos, hogy rendben lesz és szünetben is tolja majd otthon is a magánedzéseket. Mentálisan sem lehet probléma, a kb~ 1 óra játékperccel a lábában jól fel tud készülni januárra

Pogbát viszont muszáj lesz felépíteni: fejben és fizikailag egyaránt. Egy jó Pogba minden csapatba kell. Rabbival egymást kiegészítve nem lenne gyenge..... Én az elején napi 8 órában behívnám a központba és mint az iskolában tanórákat tartanék neki:
- Grinta , tartja: Montero
- Emlékezz, ki a fasz voltál és miért hoztak vissza, tartja: videós stáb, napi 1 óra összevágott anyag az első itt töltött időszakáról.
- Kosárlabda, tartja Allegri
- Anatómia, rehabilitáció,  tartja Dr. Ramón Cugat
- 10-es szám evolúciója, tartja Del Piero
- Juventus történelem, tartja a kis öreg  a  múzeumos képekről. Mostanában nem vittünk trófeát, de remélem jól van még.

 
4) Szabadon igazolható játékosok és ügynökeik puhítása.  Nyilván akik a VB-n vannak ők el lesznek foglalva. De már korábba összegyűjtöttük, hogy mennyire számunkra is érdekes, feltörekvő fiatalnak jár le nyáron a szerződése (semmiképpen sem a kiégett lejárókra gondolok (Pirlo nem idetartozik. Ő a leszállóágban lévő világklasszis volt, nem is ördögtől való fizuval).

5) Iling Jr és az Alphonso Davies projekt Több fronton pletykálták, hogy még a Benfica elleni beállása előtt is téma volt a klubnál, hogy Iling-ből fasza kis wingback/balbunkó lehet. Amolyan Zambrotta módon át lenne nevelve a kisgyerek. Alphonso Davies az etalon és egy ő hozzá hasonló projekt lenne a cél. Hát itt a lehetőség.

6) Aduász:  A C-s csikócsapat. Nem tudom mennyire reális, de ha minden igaz akkor a csikócsapatban játszhatnak a felnőtt kerettagok is. Szilveszterig a C-s csapat 8 meccset játszik, elég jól elosztva. Miretti, Fagyi, Iling, Soulé, akár még Gatti is mehetne magát játékban tartani. Egyikőjük sem lett megszakítva az ősszel.


7) Csicskakapitány leépítése  Bonucci már ezerszer megkapta a lehetőséget, de 3 meccsen zsinórban nem tudott jól játszani. Vezér meg igazán sosem volt. Danilo Vice-CSK pozíciója a legjobb dolog ami hátul történhetett. Remélem januárig Allegri és a Csicska megint összekapnak annyira, hogy eltakarodjon.


-1) Persze az nem előny, hogy messze mi adjuk a legtöbb játékost a VB-re  a ligából (Mi 11-et. Pl.: a Lazio 2-t,  az Atalanta 4-et, a Napoli, a Fior és a Toro is 5-öt, a Milan és a Merda 7-et). Tehát a többiek még effektívebben rá tudnak állni bizonyos dolgokra. De ne másokkal, hanem magunkkal foglalkozzunk.



Aztán végül imádkozzunk, hogy a VB senkiben se hagyjon komoly lelki vagy fizikai sérülést. Meg azért is, hogy Megkeni csináljon valamit amiért januárban nem 25 misiért megy a Spursbe hanem 40ért.
1. Szerintem a vb alatt biztosan nem, ha a Monza utáni edzőbuktató meccset túlélte és a 3 pontos BL kiesést is, most faszság lenne amikor feltörekvő tendenciát mutatunk, persze ez a BL pénzt nem hozza vissza így tavasszal ki kell csapni a brét, scudettótért kell menni (ez már a Napoli formáján múlik) és EL-ben is jó lenne legalább a 4-ig menni nem is a pénz, inkább a koefficiens miatt.

2. Nekem fura, hogy se Allegri se a vezetőség soha nem panaszkodik az erőnléti stábra, így azt gondolom az ő kezük is benne van (Allegri módszerei szarok vagy túlságosan felütött kokszot vettünk megint). Very Happy

3. Két különböző szitu, Chiesa egy nagyon hosszú súlyos sérülés után van (de egyébként kevésbé sérülékeny játékos volt eddig), nála szerintem sem lesz gond a mentalitással. Én azon kevesek között vagyok aki szívesebben látná Gézat wingback-ként, mert úgy vélem oda jobbak a kvalitásai (védekezni is tud, a több terület jobban áll neki, nagyobb távolságon dinamikusabb és kevesebb ész is elég, és így Cuadrado kikerülhetne a kezdőből, aki valljuk meg támadásban 4évet öregedett 1 alatt). Pogba meg egy fasz, végignégerkedte az egész őszt a sérüléseivel, szerintem belőle már semmi nem lesz, mivel egyébként is roppant sérülékeny játékos, hacsak nem jut hozzá valahogy a Bayernes kokszhoz jósolok neki kb 10 meccset tavasszal, a játéktudása alapján sima kezdő lenne (bár ha jól emlékszem anno ő is a 3 kp bal oldalán játszott ahol most Rabbi szóval számomra kérdés, hogyan rakná fel Maxi a kp-t ha mindenki egészséges lenne).

4. Én elengedném a free transfer de 1,5 szeres fizu dolgot. Inkább mennék a még be nem robbant fiatalokra. Nagy fizut max teljesen profilba illó játékosnak adnék. Én úgy tippelem Vlahovic ugyanúgy dobbantani fog mint De Ligt, ha nem jövő nyáron akkor a következőn, de egy ilyen gólfosó csatárnak rettenetes lehet az Allegriball. Very Happy

5. Ez egy abszolút támogatható ötlet lenne, ráadásul Kostic mögé nagyon kellene valaki (Szandi már csak bal oldali CB-ben használható igazán). Ha marad a 3-5-2 egy Chiesa,Puli Vs Kostic,Illing páros simán vállalható lenne és ezzel kivédhetnénk a leggyengébb pontunkat a szélsővédők hiányát. Amennyiben 4 védős rendszer is lesz akkor viszont kellene Grimaldo még a télen. 

6. Ez is jó ötlet lenne, de nem hiszem, hogy élünk vele max Illing és esetleg Soulé esetében. Pedig most lehetne erősebb csapattal feljebb kúszni a tabellán, hátha összejönne végre a serie B.

7. Neki meg kell veregetni a vállát és mondani neki, hogy mehet vissza Bariba ott még lehet király, itt már nem.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-15, 01:17

LeRoi10 írta:
Azért stratégiailag elég komoly ez a - karácsonyt bele sem számolva - 5 hét. Nyilván lesz pihenés, de a színfalak mögött is sok minden történhet. A következő pontokban érdekelne, hogy milyen megbeszélések lesznek a top menedzsmentben, sportszakmai döntéshozó körökben:

1) Allegri eltakarodik? Valószínűleg nem. Ez az utolsó 8 bajnokin lehozott 7 győzelem és 7 clean sheet egyelőre szerintem bebetonozza. És valljuk meg őszintén, ez így most jól is van. Elképesztő a pali, hogy 1 hónap alatt megfordított mindent. Persze az is elképesztő, hogy az elején ennyire elbaszott mindent

2) Ki lesznek baszva   a fiziósok? Ez is érdekes, hogy pont az utolsó meccseken volt a legjobb a kondink. Az biztos, hogy itt fejleszteni kell a szakmai stábot/módszertant. Nem is egyértelműen kibaszni mindenkit, de valahogy mást kell csinálni mint a szezon elején. Lehet, hogy már most is mást csinálnak?

3) Pogba, Chiesa felépítése  - Chiesa biztos, hogy rendben lesz és szünetben is tolja majd otthon is a magánedzéseket. Mentálisan sem lehet probléma, a kb~ 1 óra játékperccel a lábában jól fel tud készülni januárra

Pogbát viszont muszáj lesz felépíteni: fejben és fizikailag egyaránt. Egy jó Pogba minden csapatba kell. Rabbival egymást kiegészítve nem lenne gyenge..... Én az elején napi 8 órában behívnám a központba és mint az iskolában tanórákat tartanék neki:
- Grinta , tartja: Montero
- Emlékezz, ki a fasz voltál és miért hoztak vissza, tartja: videós stáb, napi 1 óra összevágott anyag az első itt töltött időszakáról.
- Kosárlabda, tartja Allegri
- Anatómia, rehabilitáció,  tartja Dr. Ramón Cugat
- 10-es szám evolúciója, tartja Del Piero
- Juventus történelem, tartja a kis öreg  a  múzeumos képekről. Mostanában nem vittünk trófeát, de remélem jól van még.

 
4) Szabadon igazolható játékosok és ügynökeik puhítása.  Nyilván akik a VB-n vannak ők el lesznek foglalva. De már korábba összegyűjtöttük, hogy mennyire számunkra is érdekes, feltörekvő fiatalnak jár le nyáron a szerződése (semmiképpen sem a kiégett lejárókra gondolok (Pirlo nem idetartozik. Ő a leszállóágban lévő világklasszis volt, nem is ördögtől való fizuval).

5) Iling Jr és az Alphonso Davies projekt Több fronton pletykálták, hogy még a Benfica elleni beállása előtt is téma volt a klubnál, hogy Iling-ből fasza kis wingback/balbunkó lehet. Amolyan Zambrotta módon át lenne nevelve a kisgyerek. Alphonso Davies az etalon és egy ő hozzá hasonló projekt lenne a cél. Hát itt a lehetőség.

6) Aduász:  A C-s csikócsapat. Nem tudom mennyire reális, de ha minden igaz akkor a csikócsapatban játszhatnak a felnőtt kerettagok is. Szilveszterig a C-s csapat 8 meccset játszik, elég jól elosztva. Miretti, Fagyi, Iling, Soulé, akár még Gatti is mehetne magát játékban tartani. Egyikőjük sem lett megszakítva az ősszel.


7) Csicskakapitány leépítése  Bonucci már ezerszer megkapta a lehetőséget, de 3 meccsen zsinórban nem tudott jól játszani. Vezér meg igazán sosem volt. Danilo Vice-CSK pozíciója a legjobb dolog ami hátul történhetett. Remélem januárig Allegri és a Csicska megint összekapnak annyira, hogy eltakarodjon.


-1) Persze az nem előny, hogy messze mi adjuk a legtöbb játékost a VB-re  a ligából (Mi 11-et. Pl.: a Lazio 2-t,  az Atalanta 4-et, a Napoli, a Fior és a Toro is 5-öt, a Milan és a Merda 7-et). Tehát a többiek még effektívebben rá tudnak állni bizonyos dolgokra. De ne másokkal, hanem magunkkal foglalkozzunk.



Aztán végül imádkozzunk, hogy a VB senkiben se hagyjon komoly lelki vagy fizikai sérülést. Meg azért is, hogy Megkeni csináljon valamit amiért januárban nem 25 misiért megy a Spursbe hanem 40ért.

1) Szerintem tudatosan a szakadék szélére vitte a csapatot, eljátszotta, hogy nincs tekintélye, Agnelli pedig erre a kérésére ráerősített.
Mivel úgy tűnik, hogy kitalált valami működőképes taktikát, nem fogják kirúgni, ez szerintem nem is lehet kérdés. Ugyanakkor én valahogy nem tudom elképzelni, hogy ő a fiatalokat hatékonyan képezi. Az egyéni képességeket továbbra sem helyezi előtérbe, ugyanakkor fegyelemre taníthatja őket. Ha szezon végén megválnak tőle, nem lennék elégedetlen, de csak minőségi pótlás esetén.

3) Személy szerint Chiesaban a Juventus egyik kulcsjátékosát látom. Ha sikerül egyben tartani egy gerincet vele, Vlahoviccsal, Locatellivel, Bremerrel, Fagiolival, Mirettivel, Gattival, és esetleg még Rovellaval is, plusz csatlakozna hozzájuk Iling, esetleg Soulé, akkor megfelelő fejlődés mellett visszatérhetünk az elitbe viszonylag alacsony kiadások mellett.
Chiesara visszatérve, remélem, a wingback csak egy eseti próbálkozás volt, mert ő sokkal feljebb játszik, szélről és középről is baromi hatékony. Pogbaval kapcsolatban meg inkább várnék a visszatérésére. Ha egészséges lesz a meccsek jelentős részében, akkor tapasztalatával sokat segíthet, és a válogatottnál láttuk korábban, hogy tud vezér lenni.

4) Én ezt nem erőltetném. Illetve nagyon minimálisan. Ndicka a radarunkon volt eddig is, lejáró szerződéssel még akár jó üzlet is lehetne. A másik Singo a Torinoból, van benne potenciál, és égető szükség lenne jobb oldali védőkre

5) Ha benne van ez a lehetőség, akkor mindenképpen meg kellene próbálni. Nagyon ügyes a srác, csak hosszabbítsunk vele minél hamarabb. A gyenge pont baloldalból csinálnánk egy Kostic-Iling féle brutál balos párost.

7) Azt nem értem, hogy Cuadrado és Sandro mellett ő miért nem került Danilo mögé a sorba? Illetve a csapatépítés jegyében Danilonak új helyetteseket jelölnék ki. Három játékost emelnék ki. Chiesa, ha a csapat vezérévé tud válni, akkor könnyen lehet belőle csk-helyettes. Akárcsak Vlahovicból kellő hűség és elhivatottság mellett. A Torino elleni meccsen látszott, hogy a fejmosás őt nagyon fejbe kólintotta.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-14, 21:19

Azért stratégiailag elég komoly ez a - karácsonyt bele sem számolva - 5 hét. Nyilván lesz pihenés, de a színfalak mögött is sok minden történhet. A következő pontokban érdekelne, hogy milyen megbeszélések lesznek a top menedzsmentben, sportszakmai döntéshozó körökben:

1) Allegri eltakarodik? Valószínűleg nem. Ez az utolsó 8 bajnokin lehozott 7 győzelem és 7 clean sheet egyelőre szerintem bebetonozza. És valljuk meg őszintén, ez így most jól is van. Elképesztő a pali, hogy 1 hónap alatt megfordított mindent. Persze az is elképesztő, hogy az elején ennyire elbaszott mindent

2) Ki lesznek baszva   a fiziósok? Ez is érdekes, hogy pont az utolsó meccseken volt a legjobb a kondink. Az biztos, hogy itt fejleszteni kell a szakmai stábot/módszertant. Nem is egyértelműen kibaszni mindenkit, de valahogy mást kell csinálni mint a szezon elején. Lehet, hogy már most is mást csinálnak?

3) Pogba, Chiesa felépítése  - Chiesa biztos, hogy rendben lesz és szünetben is tolja majd otthon is a magánedzéseket. Mentálisan sem lehet probléma, a kb~ 1 óra játékperccel a lábában jól fel tud készülni januárra

Pogbát viszont muszáj lesz felépíteni: fejben és fizikailag egyaránt. Egy jó Pogba minden csapatba kell. Rabbival egymást kiegészítve nem lenne gyenge..... Én az elején napi 8 órában behívnám a központba és mint az iskolában tanórákat tartanék neki:
- Grinta , tartja: Montero
- Emlékezz, ki a fasz voltál és miért hoztak vissza, tartja: videós stáb, napi 1 óra összevágott anyag az első itt töltött időszakáról.
- Kosárlabda, tartja Allegri
- Anatómia, rehabilitáció,  tartja Dr. Ramón Cugat
- 10-es szám evolúciója, tartja Del Piero
- Juventus történelem, tartja a kis öreg  a  múzeumos képekről. Mostanában nem vittünk trófeát, de remélem jól van még.

 
4) Szabadon igazolható játékosok és ügynökeik puhítása.  Nyilván akik a VB-n vannak ők el lesznek foglalva. De már korábba összegyűjtöttük, hogy mennyire számunkra is érdekes, feltörekvő fiatalnak jár le nyáron a szerződése (semmiképpen sem a kiégett lejárókra gondolok (Pirlo nem idetartozik. Ő a leszállóágban lévő világklasszis volt, nem is ördögtől való fizuval).

5) Iling Jr és az Alphonso Davies projekt Több fronton pletykálták, hogy még a Benfica elleni beállása előtt is téma volt a klubnál, hogy Iling-ből fasza kis wingback/balbunkó lehet. Amolyan Zambrotta módon át lenne nevelve a kisgyerek. Alphonso Davies az etalon és egy ő hozzá hasonló projekt lenne a cél. Hát itt a lehetőség.

6) Aduász:  A C-s csikócsapat. Nem tudom mennyire reális, de ha minden igaz akkor a csikócsapatban játszhatnak a felnőtt kerettagok is. Szilveszterig a C-s csapat 8 meccset játszik, elég jól elosztva. Miretti, Fagyi, Iling, Soulé, akár még Gatti is mehetne magát játékban tartani. Egyikőjük sem lett megszakítva az ősszel.


7) Csicskakapitány leépítése  Bonucci már ezerszer megkapta a lehetőséget, de 3 meccsen zsinórban nem tudott jól játszani. Vezér meg igazán sosem volt. Danilo Vice-CSK pozíciója a legjobb dolog ami hátul történhetett. Remélem januárig Allegri és a Csicska megint összekapnak annyira, hogy eltakarodjon.


-1) Persze az nem előny, hogy messze mi adjuk a legtöbb játékost a VB-re  a ligából (Mi 11-et. Pl.: a Lazio 2-t,  az Atalanta 4-et, a Napoli, a Fior és a Toro is 5-öt, a Milan és a Merda 7-et). Tehát a többiek még effektívebben rá tudnak állni bizonyos dolgokra. De ne másokkal, hanem magunkkal foglalkozzunk.



Aztán végül imádkozzunk, hogy a VB senkiben se hagyjon komoly lelki vagy fizikai sérülést. Meg azért is, hogy Megkeni csináljon valamit amiért januárban nem 25 misiért megy a Spursbe hanem 40ért.

CsT, _DREAM_, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-14, 16:44

zetterberg40 írta:
Danipacit pedig egyre inkább kedvelem. Pulika mellett ő az, akin a nem olaszokon kívül egyértelműen látszik, hogy szeret a Juventusban játszani.

Danipaci nekem Pirlonál bebetonozta magát, egyrészt zseniális középen (nekem 4 védőnél is masszív), a grinta meg a vezéregyéniség csak a plusz. Balra-jobbra élcelődnek a divatdrukkerek, hogy mekkora lúzerség volt elcserélni Cancelot, szerintem meg egy tökéletes deal volt, mert mindkét csapat és mindkét játékos a legjobban járt.

bombahoppa, Malloy and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-14, 16:03

Danipacit pedig egyre inkább kedvelem. Pulika mellett ő az, akin a nem olaszokon kívül egyértelműen látszik, hogy szeret a Juventusban játszani.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1352
Join date : 2022. Jul. 23.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-14, 12:07

tjunior írta:

Csak az a kérdés melyik csapat szerződéséért. Bár anyunak az mindegy.
szerintem neki is, csak sokat fizessenek, állítólag 10 millát szeretne, remélem nem mi adjuk meg, Pogba-Fagioli-Miretti-Rovella-Loca mellé luxus lenne, csak elvenné a játékpercet valamelyik olasztól

_DREAM_ and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1352
Join date : 2022. Jul. 23.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-14, 12:04

CsT írta:
Igazából úgy tűnik, hogy Maxi elkezdte olvasni a fórumot. Very Happy Nagyjából annyi változott, hogy:

1. Lett alapfelállásunk, amit nem váltogatunk 3 naponta (meg meccsen belül se) és amiben mindenki a helyén játszik.

2. Kiszűrte a hibapontokat (Csicskakapitány, Kenő (jó őt a sérülése tette ki a kezdőből).

3. Lett erőnlétünk, nem vagyunk fizikailag rottyon (kérdés, hogy itt változtattunk-e valamin vagy csak ennyire elbasztuk az időzítést és a vébére lettünk csúcsformában).

Igazából a tegnapi már pont úgy nézett ki mint a dicsőséges időkben. Elrontottuk az ellenfél játékát (jó, a bagósnak is jár pacsi, mert az amúgy is megtépázott kezdőjéből kihagyta LajosAlbertet meg Vecinot), és bár nem sziporkáztunk a nagyobb helyzeteket bevertük és nagyon kevés kockázattal játszottunk.
egyetértek mindhárom ponttal, az erőnlét tényleg érdekes, valamit nagyon elrontott a stáb a felkészülés során
Igazából nehéz értékelni vajon van-e fejlődés, a védekezés gatyába lett rázva, ez tény, de a támadójátékunk továbbra is erősen limitált, a legkönnyebb meccseinken (Verona, Lecce) kvázi semmi se volt, egy-egy egyéni villanás döntött, a legjobb meccseinket (Ellenség/Lazio) olyan csapatok ellen játszottuk, akik szintén meg akarták nyerni a meccset, ez jobban fekszik az Allegriballnak . A középpálya Loca-Rabiot-Fagioli nagyon jól játszik, stabilak, de előre ők se sokat adnak hozzá, Miretti nagyon mellőzve lett. A 3-5-2 nagy nyertese Kosztics, ő kb ebben a szisztémában használható, egyébként 2 szinttel lejjebb nyomja. Kean is sokat lépett előre, állítólag új diétán van, fogyott 6 kilót-> tavaly 32 meccsen 5 gól, a legutóbbi 3 meccsen 4 gól
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-14, 11:45

_DREAM_ írta:
Amióta teper a szerződésért... Very Happy
Csak az a kérdés melyik csapat szerződéséért. Bár anyunak az mindegy.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-14, 11:37

_DREAM_ írta:
Amióta teper a szerződésért... Very Happy

Persze, hogy most dolgozik 5 évig ebből fog megélni. Ha eddig is így nyomta volna, senkinek egy rossz szava nem lett volna. Ellenben egy igazi zsoldos, így mit várunk?

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-14, 11:08

Amióta teper a szerződésért... Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-14, 10:18

zetterberg40 írta:
Érthetetlenül állok az utóbbi hat bajnoki meccsen történtek előtt.
Ez a tegnapi különösen értelmezhetetlen a szezonban látott teljesítményekhez képest.
Az pl. csak most tűnt fel, hogy mi kaptuk magasan a legkevesebb gólt a bajnokságban. Wtf?
Aki értelmezni tudja ezt az elbaszott szezont, az adjon magyarázatot.
Nem bonyesz. Rabi god modeban nyomja egy ideje, Loca feljavult, Fagyi meg berobbant. Azért úgy könnyebb ha van középpályád.
A brazil trió hátul egész pofás, még Sanyesszal is, plusz Bonu kiesett a pixisből. Elől junior tünt fel a radaron és ami a legmeglepőbb Kean néha már-már játékosra emlékeztet. Kb ennyi.
Ja és mindenek előtt végre 3-5-2 nem ilyen mindenféle kókány felállások meccsről meccsre.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-14, 10:16

Igazából úgy tűnik, hogy Maxi elkezdte olvasni a fórumot. Very Happy Nagyjából annyi változott, hogy:

1. Lett alapfelállásunk, amit nem váltogatunk 3 naponta (meg meccsen belül se) és amiben mindenki a helyén játszik.

2. Kiszűrte a hibapontokat (Csicskakapitány, Kenő (jó őt a sérülése tette ki a kezdőből).

3. Lett erőnlétünk, nem vagyunk fizikailag rottyon (kérdés, hogy itt változtattunk-e valamin vagy csak ennyire elbasztuk az időzítést és a vébére lettünk csúcsformában).

Igazából a tegnapi már pont úgy nézett ki mint a dicsőséges időkben. Elrontottuk az ellenfél játékát (jó, a bagósnak is jár pacsi, mert az amúgy is megtépázott kezdőjéből kihagyta LajosAlbertet meg Vecinot), és bár nem sziporkáztunk a nagyobb helyzeteket bevertük és nagyon kevés kockázattal játszottunk.

Sőt még pénzt hozott, kár, hogy csak egy ezressel tettem. a 92.percben még kellett 2 szöglet! Smile Smile

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Betwin6616b3e56bf751db

_DREAM_ and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-14, 10:12

bombahoppa írta:

Mint az ügyvéded, azt javaslom: bérelj egy szupererős traktort. Eke is fog kelleni!!
Csoda lesz ha azelőtt odaérünk mielőt Allegrivé változol.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-14, 09:31

Érthetetlenül állok az utóbbi hat bajnoki meccsen történtek előtt.
Ez a tegnapi különösen értelmezhetetlen a szezonban látott teljesítményekhez képest.
Az pl. csak most tűnt fel, hogy mi kaptuk magasan a legkevesebb gólt a bajnokságban. Wtf?
Aki értelmezni tudja ezt az elbaszott szezont, az adjon magyarázatot.

Fagyi  wub

_DREAM_, bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-14, 09:16

bombahoppa írta:

Mint az ügyvéded, azt javaslom: bérelj egy szupererős traktort. Eke is fog kelleni!!
Íme, ott megy a calcio egyik prototípusa. Egy nagyhatalmú mutánsa valaminek, amit sosem akartak tömeggyártásban kipróbálni. Túl bizarr, hogy éljen. Túl ritka, hogy meghaljon.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 FC_Zenit_Saint_Petersburg_vs._Juventus%2C_20_October_2021_58_%28cropped%29

bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-13, 23:36

_DREAM_ írta:
Rabiot gólpassz, Kean gól…
Kean gól megint…
dobogón vagyunk…

Valahol Torino környékén jártunk, a hegyek peremén, amikor a drogok hatni kezdtek..!
Mint az ügyvéded, azt javaslom: bérelj egy szupererős traktort. Eke is fog kelleni!!

_________________
a televizenyős düggönypakli

CsT and _DREAM_ like this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-13, 23:29

Rabiot gólpassz, Kean gól…
Kean gól megint…
dobogón vagyunk…

Valahol Torino környékén jártunk, a hegyek peremén, amikor a drogok hatni kezdtek..!

CsT, bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1352
Join date : 2022. Jul. 23.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-13, 23:04

Malloy írta:
Most akkor ki kell baszni Allegrit vagy nem? 🤔
persze, de nem fogják

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-13, 22:55

Remelem a bagós most is lenyilatkozza, hogy ha már valakitől szopni kellett, akkor örül, hogy a volt csapata ellen tették meg

_DREAM_ and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-13, 22:49

Nyíl csalódott arca miatt érdemes élni. Egyébként. Belenéztem pár másik meccsbe az elmúlt héten. A milánói hordákat felszopó kommentá(mély)toroktól és studiótól jól esik "a jó lenne máshol lenni" tipusú elemzés. Az a kárörvendő deszarezajuve stílus megérdemli Maxi lábtörlőjének a szerepét. De mi nem.

Remélem tudtatok követni.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-13, 22:47

simoon írta:

maradjon, de kell egy támadás koordinátor 😎
Frank Reich pont szabad… Szerintem jól kijönnének Allegrivel.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-13, 22:45

- Sikeres szerelések:
 Loca 5
Rabbi 4

-14/18 megnyert párbaj a középpályán (Rabbi, Loca, Fagyi)

Kulcspasszok:
- Kostic 4
- Rabbi 2
- Loca-Fagyi 1-1

zetterberg40 and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-13, 22:45

Malloy írta:
Most akkor ki kell baszni Allegrit vagy nem? 🤔
Vb szünetben biztosan nem fogjuk, sőt nálam nyáron is max az mentené meg ha mondjuk scudettót nyernénk. Agnellinek valszeg kevesebb is elég, csak ne kelljen "végkielégíteni".

Akkor idénre ennyi! Boldog Karácsonyt! Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-13, 22:44

Malloy írta:
Most akkor ki kell baszni Allegrit vagy nem? 🤔
Egy faszszopó mindig faszszopó marad. Szerintem igen. Van egy személyes sztorim is, de azt majd máskor.

_________________
a televizenyős düggönypakli

Nico likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-13, 22:42

Nico írta:
ez a Lazio ennyire gyenge vagy mi öljük meg teljesen a játékukat?
Gondold újra a "vagy" után... de előtte ünnep!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-13, 22:42

Malloy írta:
Most akkor ki kell baszni Allegrit vagy nem? 🤔
maradjon, de kell egy támadás koordinátor 😎

Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-13, 22:41

Hát ez tükörsima volt, a legegyertelműbb győzelmünk. 
És tesókáim ez bizony 6ból 6 12-0val. Kár hogy kezdődik a csicska vébé.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-13, 22:39

LeRoi10 írta:

Mister le is hozza gyorsan. Nehogy egy mesterhármastól önmagába zuhanjon az univerzum.
Lehet, hogy aratnak holnap az apjával és kell az erő! Smile
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-13, 22:39

Most akkor ki kell baszni Allegrit vagy nem? 🤔
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime2022-11-13, 22:32

Nico írta:
ez a Lazio ennyire gyenge vagy mi öljük meg teljesen a játékukat?
szerintem eléggé öljük. megmondom őszintén nekem ez a meccs a régi időket idézi egy kicsit......még a Mister testbeszéde is egészen más. (de azért perszer takarodjon!)

Krisz, simoon and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45   Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Juventus - Lazio 2022.11.13. 20:45
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Juventus - Lazio 2022.05.16 20:45 Sport1
» Juventus - Lazio, 2016.04.20. 20:45
» Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30
» Juventus - Lazio 2020.07.20 21:45
» Lazio - Juventus 2019.12.07 20:45

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: