Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
virracocha
_Tyler
Téjlor89
DartagnanX
Malloy
CsT
zetterberg40
Petike007
tjunior
sneco7
_DREAM_
bombahoppa
Juve1974
LeRoi10
Tankcsapda
Krisz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3303
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-10, 14:25

CsT írta:
 Remzi távozására elég kevés esélyt látok 
Micsoda! Most olvastam, hogy elcseréjük Romagnolira Very Happy

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-10, 14:06

https://twitter.com/locamanuel73/status/1425036306338533422

Loca elemzés:
https://twitter.com/BianconeriZone/status/1425048354002771969
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-10, 13:59

CsT írta:
Én nem hiszem, hogy mindketten jönnének, Loca az A-terv, Jancsi a bé. Remzi távozására elég kevés esélyt látok és mivel szerintem Dibcsi miatt fogunk 4-4-2 (4-2-3-1-et) is játszani szerintem 6 kp bőven elég
Bekúr,Rabbi,Kenő,Artúr,Ramsey és Loca/Pjanic.

Ami jó hír, hogy a Sasol állítólag már megegyezett Matheus Henrique-vel tehát számolnak Loca távozásával. Csak be ne előzzön a szarzenál! Very Happy

Artúr és Ramzi ketten tesznek fél egy kpt. Szerintem nem az a kérdés, hogy kell-e, hanem hogy van-e rá keret, ami gondolom nincs. Illetve nálam az új policybe (remélem van ilyen) se fér bele, hogy koros kukázott spílernek adjunk magas fizut. Viszont egy kötelezettség nélküli kölcsön ilyen 3 millás fizuval (a többiről vagy lemond vagy fizeti a bárka), szerintem megérné, a bárka meg annyira kényszerpályán vagy, hogy gondolom ebbe is belemennének.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-10, 13:28

Én nem hiszem, hogy mindketten jönnének, Loca az A-terv, Jancsi a bé. Remzi távozására elég kevés esélyt látok és mivel szerintem Dibcsi miatt fogunk 4-4-2 (4-2-3-1-et) is játszani szerintem 6 kp bőven elég
Bekúr,Rabbi,Kenő,Artúr,Ramsey és Loca/Pjanic.

Ami jó hír, hogy a Sasol állítólag már megegyezett Matheus Henrique-vel tehát számolnak Loca távozásával. Csak be ne előzzön a szarzenál! Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3303
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-10, 12:45

Pjanic két módon érkezhet szerény véleményem szerint:
A - nem jön Locatelli
B - jön Locatelli de Remzit végre sikerül rátukmálni valakire
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-10, 11:26

Krisz írta:


Nagyon remélemy mert kurvára kell. Pjanicnak én örülnék, de a fizetése biztos nem lenne baráti, szóval gondolom a kettő egyszerre ki van zárva.

Pjancsi szerintem akkor fér be, ha egy középpályás távozik, plusz ő is enged a Barcás fizetéséből, ami állítólag 8-8,5 millió.
Ja és persze, ha kölcsönben és vagy ingyen érkezik.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-10, 11:18

zetterberg40 írta:
https://twitter.com/GiovaAlbanese/status/1424990367422820378

A héten szerintem pozitív értelemben pont kerül az ügy végére.

Nagyon remélemy mert kurvára kell. Pjanicnak én örülnék, de a fizetése biztos nem lenne baráti, szóval gondolom a kettő egyszerre ki van zárva.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-10, 10:42

https://twitter.com/GiovaAlbanese/status/1424990367422820378

A héten szerintem pozitív értelemben pont kerül az ügy végére.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-08, 16:55

Krisz írta:


Nekem valahogy az nem tiszta, hogy az angolok miért akarták a szuperligát, ha a mostani rendszerben is kényelmesen működnek, illetve ha szükségük van a szuperliga lóvéra, akkor hogyan költekeznek most is úgy, mint covid előtt?
Nekem olyan érzésem van, hogy az angolok inkább a státuszukat féltették.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-08, 16:03

virracocha írta:
A Sassuolo nem akart játékost bevonni az üzletbe, csak pénzt szeretnének.

Egyébként brutális, hogy a covid mennyire lenullázta a csapatokat, kivéve az angolokat+PSG. Egyértelmű, hogy ezért döntöttek úgy Agnelliék, hogy előkészítetlenül is bedobják a Super League ötletét. Szerintem a klubokon kívül senki nem hitte, hogy ekkora a baj. 
A sintértől Hakimi és Lukaku után Lautaro is távozhat. Paratici 70 milliót adna érte.

Nekem valahogy az nem tiszta, hogy az angolok miért akarták a szuperligát, ha a mostani rendszerben is kényelmesen működnek, illetve ha szükségük van a szuperliga lóvéra, akkor hogyan költekeznek most is úgy, mint covid előtt?
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-08, 15:27

A Sassuolo nem akart játékost bevonni az üzletbe, csak pénzt szeretnének.

Egyébként brutális, hogy a covid mennyire lenullázta a csapatokat, kivéve az angolokat+PSG. Egyértelmű, hogy ezért döntöttek úgy Agnelliék, hogy előkészítetlenül is bedobják a Super League ötletét. Szerintem a klubokon kívül senki nem hitte, hogy ekkora a baj. 
A sintértől Hakimi és Lukaku után Lautaro is távozhat. Paratici 70 milliót adna érte.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-08, 14:49

LeRoi10 írta:

Update: Fagyi keretben sincs a Barca ellen. De Winter és Ranocchia ott vannak.
Szóval a Sass-nak nem adtuk a Loca transzfer keretebén. Most nincs Loca, Fagyit meg odaadjuk 1 évre a Como-nak, ahol biztos rengeteget fejlődik majd...

Nekem eddig nagyon csubakka amit a vezetőség csinál.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-08, 14:03

LeRoi10 írta:
Allegri elmondta, hogy jó a keret. tavaly 2 kupát nyert, bl-re kvalifikált keretet vett át, nagy változásokra nincs szükség. Vannak fiatalok, akik jó benyomást tettek rá: De Ligt, Kulu, De Winter és Ranocchia.

Érdekes, hogy Fagyit nem mondta, persze egyből felreppentek a pletykák, hogy megy kölcsönbe a Seria B-be.....
Update: Fagyi keretben sincs a Barca ellen. De Winter és Ranocchia ott vannak.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-07, 22:08

Allegri elmondta, hogy jó a keret. tavaly 2 kupát nyert, bl-re kvalifikált keretet vett át, nagy változásokra nincs szükség. Vannak fiatalok, akik jó benyomást tettek rá: De Ligt, Kulu, De Winter és Ranocchia.

Érdekes, hogy Fagyit nem mondta, persze egyből felreppentek a pletykák, hogy megy kölcsönbe a Seria B-be.....
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-07, 13:05

Dybalanak az eddig emlegetett 10-12 millió helyett 8 milliós fizut ajánlott a klub 2025-ig.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-07, 12:53

Közben Romero Tottenham 50M-ért, mi ellenben idén 3 millát látunk Demiralból.  Paratici te kibaszott zseni! Smile Smile

Az milyen, hogy Agüero kérte a szerződésének felbontását, mert nem játszhat együtt a törpével?! Very Happy

Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-07, 09:34

Krisz írta:
Nem találkozott esetleg valaki ilyen európai gazdasági elemzéssel? Miért nincs egy fillére sem a nemangol, nempsg csapatoknak illetve még emellett miért kell eladniuk a fél csapatot, stb kérdéskör.

Közben Demiral hivatalos.

Itt a Barca aktuális problémáit vesézik ki:
https://twitter.com/SwissRamble/status/1419540799440707584

Messi 35 milliós fizujával hogy fog kinézni a PSG bérlistája?
Szerk: Itt a válasz - https://twitter.com/BianconeriZone/status/1423907039273787394

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-06, 17:26

tjunior írta:
Amúgy a faxér nem cseréljük el Ruganit Milenkovicra. Mindenki jól járna.
Hát Fior nem biztos! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-06, 16:44

Nem találkozott esetleg valaki ilyen európai gazdasági elemzéssel? Miért nincs egy fillére sem a nemangol, nempsg csapatoknak illetve még emellett miért kell eladniuk a fél csapatot, stb kérdéskör.

Közben Demiral hivatalos.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-06, 13:25

tjunior írta:
Amúgy a faxér nem cseréljük el Ruganit Milenkovicra. Mindenki jól járna.

Mert a West Ham hajlandó érte fizetni, mi meg valószínűleg nem tudunk.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3303
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-06, 12:42

Amúgy a faxér nem cseréljük el Ruganit Milenkovicra. Mindenki jól járna.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-06, 08:32

Messi távozása a spanyol bajnokságból sem fog sokat segíteni a többi ország helyzetén az angolokkal szemben… Nem gondoltam volna, hogy ez megtörténhet, mármint a törpe távozása. Durva

Jó lenne felpörgetni a super liga szervezését, mert tényleg az lesz amit Krisz írt, és akkor beszoptuk keményen.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-05, 22:30

LeRoi10 írta:
Napi pletyik, hírek csak hogy jól lássuk a helyzetet:

- Grealish a cityé 100 millió fontért, nyomnak tovább kane-ért
- Messi valószínűleg megy a PSG-be
- Chelsea 120 misiért vinné Lukakut
-United közel Saúl leigazolásához

és akkor jövünk mi:

De Sciglio marad.

Itt inkább az a durva, hogy olasz és spanyol elitcsapatok két fillért nem tudnak elkölteni annyira padlóra baszta őket a covid, a PL klubok meg ilyen 100 millás igazolásOKat nyomnak balra jobbra. Most nem azért, de a sok rohadó fogú belterjes egysejtű angol szurkoló miért nem vonul az utcára tiltakozni, hogy a foci nem a pénzről szól?
Az lesz a vége, hogy NFLé alakítják a PLt (az EUból amúgy is kiléptek már) a többiek meg maradnak az UEFAnál.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-05, 22:28

DartagnanX írta:


Ugyanakkor simán kinézem az arabokból, hogy FFP híján eladnak egy kis olajat, hogy az ingyen érkező (bár sok fizetésű) Messi mellé leigazolják Ronaldót is.
És létrejön a mágikus PSG, Messi-Ronaldo-Mbappe-Neymar.
Aztán kiesnek a negyeddöntőben a Dortmund ellen.
Juvét akartál írni a Dortmund helyett.  hbang

_________________
a televizenyős düggönypakli

laac likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-05, 22:22

Napi pletyik, hírek csak hogy jól lássuk a helyzetet:

- Grealish a cityé 100 millió fontért, nyomnak tovább kane-ért
- Messi valószínűleg megy a PSG-be
- Chelsea 120 misiért vinné Lukakut
-United közel Saúl leigazolásához

és akkor jövünk mi:

De Sciglio marad.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-05, 21:11

Krisz írta:
De azon túl mire megy el 400 milla?
Messire! Smile

LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-05, 20:31

Krisz írta:
tjunior írta:

Roncikát kellene már valahogy Párizs felé seggbe rúgni. Kicsinál minket a költsége.

Ha most tippelnem kellene akkor azt mondanám, hogy inkább Messzire utaznak.

Ugyanakkor simán kinézem az arabokból, hogy FFP híján eladnak egy kis olajat, hogy az ingyen érkező (bár sok fizetésű) Messi mellé leigazolják Ronaldót is.
És létrejön a mágikus PSG, Messi-Ronaldo-Mbappe-Neymar.
Aztán kiesnek a negyeddöntőben a Dortmund ellen.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU

Krisz, Petike007, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-05, 20:18

DartagnanX írta:

Az biztató. 
A vicces, hogy szinte ugyanazzal a kerettel kell majd BL-t és bajnokságot nyernünk a pénzügyi stabilitás visszanyerése érdekében, amivel Pirlo alig jött be a negyedik helyre.
Különleges idény lesz.

Egy lebutított $Ellenség meg silány azért megkönnyíti. Meg Allegri.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-05, 20:18

Krisz írta:
Ez a Romero-Demiral... transzferdomino úgy fest mintha mi lennénk az Atalanta fiókcsapata, nem pedig fordítva.

Remélem azért Locat végül behúzzuk, mondjuk az 5 millás kölcsön, 20 millás kötelező opció + 25% royalty elég vékonynak tűnik (legalábbis egy darabig nem lát pénzt belőle a Sassol). Egyébként bármennyire nincs pénzünk, ezt a future sale jutalék dolgot nagyon el kellene felejteni.
Ennek kapcsán kíváncsi vagyok, hogy mire hivatott az a 700 milla tőkeinjekció amit az utóbbi 1 évben kapott a klub, ha kb semmit nem fordíthatunk igazolásokra. Oké, az előző 300 millát vitte a Covid, van egy szép debtünk, de azon túl mire megy el 400 milla?

Szerintem Romeróval valóban rábasztunk, de nem feltétlenül látták előre, hogy ilyen szar éveink lesznek (mondjuk ki látta előre a covidt). Demiralért pedig nem annyira kár, szétbaszta magát, folyton sérült volt, és hiába játszott mindig, amikor épp egészséges volt, sírt, hogy nem játszik.
Lehet, hogy ő is még nagyot robbant, de jelenleg nem nagyon bánom, hogy elmegy.

Ez a future sale dolog tipikusan a ruppótlanság erős jele. A Sassnak főleg azért humoros, mert ha beválik Locatelli, akkor kb 6 év múlva adjuk el 6 millióért a Zenitnek.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-05, 20:12

zetterberg40 írta:
Krisz írta:


Pjancsit én visszahoznám, ha tescosan megoldható, de csak Locaval - attól tartok, hogy ha nélküle jön akkor a későbbi mercatokon majd jön a "nincs rá szükségünk, mert van nekünk Pjanic aki egy zseni, stbstb illetve a keret bőségét jelzi, hogy Artúr és Gordon is küzd a helyéért a kezdőben". Az utóbbi részért sokat nem tehetünk. Kétlem, hogy a Newcastle vagy a Milan végül elviszi a szakácsot, Artúr meg akkora minusz lenne a könyvekben ha most eladnánk amiért esetleg el lehet, hogy szerintem nem is próbálkozunk (sérülten amúgy se kellene senkinek).

Nekem olyan feelingem van, mint a Marotta-Paratici első évben, ami kb arra volt jó, hogy a következő mercatot előkészítsék - néhány tescos igazolás, 1-2 nagyobb név, de leginkább szarlapátolás az előző rezsim után.

Agresti azt írja, azért megy a cigánykodás Loca körül, mert nincs egy petákunk sem, kb üres a klubkassza. A Demiral kölcsönért beérkező apró talán beletolható lesz még a bizniszbe.
A véglegesítését is azért tolná a klub 2023-ra, mert Chiesaért jövő nyáron kell tejelni a Fiornak.
Az biztató. 
A vicces, hogy szinte ugyanazzal a kerettel kell majd BL-t és bajnokságot nyernünk a pénzügyi stabilitás visszanyerése érdekében, amivel Pirlo alig jött be a negyedik helyre.
Különleges idény lesz.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2021-08-05, 19:10

tjunior írta:

Roncikát kellene már valahogy Párizs felé seggbe rúgni. Kicsinál minket a költsége.

Ha most tippelnem kellene akkor azt mondanám, hogy inkább Messzire utaznak.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: