Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
virracocha
_Tyler
Téjlor89
DartagnanX
Malloy
CsT
zetterberg40
Petike007
tjunior
sneco7
_DREAM_
bombahoppa
Juve1974
LeRoi10
Tankcsapda
Krisz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-05, 19:10

tjunior írta:

Roncikát kellene már valahogy Párizs felé seggbe rúgni. Kicsinál minket a költsége.

Ha most tippelnem kellene akkor azt mondanám, hogy inkább Messzire utaznak.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-05, 16:38

zetterberg40 írta:


Agresti azt írja, azért megy a cigánykodás Loca körül, mert nincs egy petákunk sem, kb üres a klubkassza. A Demiral kölcsönért beérkező apró talán beletolható lesz még a bizniszbe.
A véglegesítését is azért tolná a klub 2023-ra, mert Chiesaért jövő nyáron kell tejelni a Fiornak.
Roncikát kellene már valahogy Párizs felé seggbe rúgni. Kicsinál minket a költsége.

Petike007, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-05, 15:44

Krisz írta:


Pjancsit én visszahoznám, ha tescosan megoldható, de csak Locaval - attól tartok, hogy ha nélküle jön akkor a későbbi mercatokon majd jön a "nincs rá szükségünk, mert van nekünk Pjanic aki egy zseni, stbstb illetve a keret bőségét jelzi, hogy Artúr és Gordon is küzd a helyéért a kezdőben". Az utóbbi részért sokat nem tehetünk. Kétlem, hogy a Newcastle vagy a Milan végül elviszi a szakácsot, Artúr meg akkora minusz lenne a könyvekben ha most eladnánk amiért esetleg el lehet, hogy szerintem nem is próbálkozunk (sérülten amúgy se kellene senkinek).

Nekem olyan feelingem van, mint a Marotta-Paratici első évben, ami kb arra volt jó, hogy a következő mercatot előkészítsék - néhány tescos igazolás, 1-2 nagyobb név, de leginkább szarlapátolás az előző rezsim után.

Agresti azt írja, azért megy a cigánykodás Loca körül, mert nincs egy petákunk sem, kb üres a klubkassza. A Demiral kölcsönért beérkező apró talán beletolható lesz még a bizniszbe.
A véglegesítését is azért tolná a klub 2023-ra, mert Chiesaért jövő nyáron kell tejelni a Fiornak.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-05, 15:18

zetterberg40 írta:


Tagdíjra.

Fagioli Serie B-be való kölcsönadása is eldőlni látszik.

Loca instant get, ha nem tudjuk végül leigazolni (mondjuk szerintem bezsákoljuk), akkor teljesen üres a kassza.
Pjancsit nem hoznám vissza, de ha végül önmagában csak őt hozzuk, az maszatolás.

Pjancsit én visszahoznám, ha tescosan megoldható, de csak Locaval - attól tartok, hogy ha nélküle jön akkor a későbbi mercatokon majd jön a "nincs rá szükségünk, mert van nekünk Pjanic aki egy zseni, stbstb illetve a keret bőségét jelzi, hogy Artúr és Gordon is küzd a helyéért a kezdőben". Az utóbbi részért sokat nem tehetünk. Kétlem, hogy a Newcastle vagy a Milan végül elviszi a szakácsot, Artúr meg akkora minusz lenne a könyvekben ha most eladnánk amiért esetleg el lehet, hogy szerintem nem is próbálkozunk (sérülten amúgy se kellene senkinek).

Nekem olyan feelingem van, mint a Marotta-Paratici első évben, ami kb arra volt jó, hogy a következő mercatot előkészítsék - néhány tescos igazolás, 1-2 nagyobb név, de leginkább szarlapátolás az előző rezsim után.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-05, 13:37

Krisz írta:
Oké, az előző 300 millát vitte a Covid, van egy szép debtünk, de azon túl mire megy el 400 milla?

Tagdíjra.

Fagioli Serie B-be való kölcsönadása is eldőlni látszik.

Loca instant get, ha nem tudjuk végül leigazolni (mondjuk szerintem bezsákoljuk), akkor teljesen üres a kassza.
Pjancsit nem hoznám vissza, de ha végül önmagában csak őt hozzuk, az maszatolás.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-05, 13:07

Ez a Romero-Demiral... transzferdomino úgy fest mintha mi lennénk az Atalanta fiókcsapata, nem pedig fordítva.

Remélem azért Locat végül behúzzuk, mondjuk az 5 millás kölcsön, 20 millás kötelező opció + 25% royalty elég vékonynak tűnik (legalábbis egy darabig nem lát pénzt belőle a Sassol). Egyébként bármennyire nincs pénzünk, ezt a future sale jutalék dolgot nagyon el kellene felejteni.
Ennek kapcsán kíváncsi vagyok, hogy mire hivatott az a 700 milla tőkeinjekció amit az utóbbi 1 évben kapott a klub, ha kb semmit nem fordíthatunk igazolásokra. Oké, az előző 300 millát vitte a Covid, van egy szép debtünk, de azon túl mire megy el 400 milla?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10629
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-04, 22:24

tjunior írta:

Kicsit úgy érzem a kisebb csapatoknak még nem esett le hogy a nagyobbaknak baromira nincs már annyi vagy éppen semennyi pénze mint a covid előtt. Szóval pattoghatnak itt a 40-50 milliókkal ha nincs aki letegye. De majd az Arsenal.
Hát valszeg az Arzenál jobbat tett le, egyébként nem hiszem, hogy pattognának. Nyilván Sassuolóban is olvasnak újságot, tudnak a veszteségről és a tőkeemelésről is. Nedved kurva magabiztosan nyilatkozott az elmúlt meccs után, hogy olyan ajánlatot tettek le ami mindenkinek jó. Akkor kezdtem el parázni, mert neki nem szokott igaza lenni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-04, 22:22

_Tyler írta:
[...] Ha jön egy használható 4. védő mondjuk Demiral árának feléért, akkor már jól járunk
Közben Lovatot 8+3 misiért vitte az Atalanta.... Nem is értem.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10629
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-04, 22:08

Petike007 írta:


Remelem Ramsey megoldja. Ekkora klasszist régen láttam a világon. Ha így van akkor fasz kivan
Csak el ne vigye a milán. 🤣🤣

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-04, 21:49

CsT írta:
GDS szerint nem lett eredményes a tárgyalás Locatelliért, sőt idén nyárra el is engedjük (és majd jön Pjancsi kölcsönbe)...ha ez igaz, tényleg mehet mindenki a picsába. Sad
Kicsit úgy érzem a kisebb csapatoknak még nem esett le hogy a nagyobbaknak baromira nincs már annyi vagy éppen semennyi pénze mint a covid előtt. Szóval pattoghatnak itt a 40-50 milliókkal ha nincs aki letegye. De majd az Arsenal.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-04, 20:23

CsT írta:
GDS szerint nem lett eredményes a tárgyalás Locatelliért, sőt idén nyárra el is engedjük (és majd jön Pjancsi kölcsönbe)...ha ez igaz, tényleg mehet mindenki a picsába. Sad

Remelem Ramsey megoldja. Ekkora klasszist régen láttam a világon. Ha így van akkor fasz kivan

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10629
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-04, 19:03

GDS szerint nem lett eredményes a tárgyalás Locatelliért, sőt idén nyárra el is engedjük (és majd jön Pjancsi kölcsönbe)...ha ez igaz, tényleg mehet mindenki a picsába. Sad
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-04, 18:35

Évek óta áron alul adunk el mindenkit vagy pedig rossz kondíciókkal. Talán Pogbat adtuk el utoljára jó áron.

Közben Marotta 130 millióért készül eladni Lukakut. Az kb 90 milliós plusvalenza lenne, miközben Hakimiből is jó pénzt vettek ki.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-04, 17:31

nekem az a furcsa, hogy nem tanult a klub Romero esetéből, és most sem lesz biztosíték arra, hogy akár rögzített áron visszavegyük, akár részesedjünk a jövőbeli eladásból. miközben az Atalanta szégyentelen sok pénzért adta el nekünk Kulukulut, vagy Gosensért elkérnének vagy 40 milliót, addig mi elkótyavetyéljük nekik a játékosainkat. Demiralért amúgy szerintem nem kár, ahogy írtátok, míg a teljesítménye azért nem lenyűgöző, sokat sérült és hisztizik. Ha jön egy használható 4. védő mondjuk Demiral árának feléért, akkor már jól járunk
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-04, 15:17

Krisz írta:


Az utóbbi év performansza + a katasztrófa EB után gondolom senki nem akar kockáztatni vele egy covid miatt pangó piacon. Én csak azt nem értem mi miért akarjuk minden áron elpaterolni. Annyira fos azért nem volt, hogy totál le lenne írva, fiatal, van benne potenciál, az értékét nem redukálta le, nincs magas fizetése... nyilván, ha van rá jó ajánlat, mehet isten hírével, de ez egy fos deal.
Szerintem a rinyálás miatt akarunk szabadulni tőle. Állandóan sérült, ha meg játszik akkor akkor hol így hol úgy. Az ügynöke meg telesírja a zsepijét a kevés játékperc miatt. Mi van? A szezon végére teljesen kikerült a kezdőből. Ha Max elengedi, ámen. Persze ettől ez még egy xar biznisz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-04, 13:40

LeRoi10 írta:
Én nem értem a Demiral bizniszt. Elvileg kölcsön + (nem kötelező, hanem opciós) vásárlási jog. Mindennel együtt ~30 millió. Érthetetlen.

- ha meg akarjuk tartani, akkor nincs biznisz
- ha szeretnénk, hogy kezdőként felépítse magát és visszatérjen, akkor nincs vásárlási opció, csak kölcsön
- ha meg akarunk tőle szabadulni a sok sérülés meg rinyáló ügynök miatt, akkor kötelezővé kellett volna tenni az eladást

De nem. Ha Demiral szétszakítja megint a térdét, akkor nyáron jön vissza rehabra 7. védőnek, ~0 értékkel..... Az Atalantának semmi rizikó, ráadásul közben Lovatot is bezsákolták potom 11 misiért... Kurva jól csinálják.

Az utóbbi év performansza + a katasztrófa EB után gondolom senki nem akar kockáztatni vele egy covid miatt pangó piacon. Én csak azt nem értem mi miért akarjuk minden áron elpaterolni. Annyira fos azért nem volt, hogy totál le lenne írva, fiatal, van benne potenciál, az értékét nem redukálta le, nincs magas fizetése... nyilván, ha van rá jó ajánlat, mehet isten hírével, de ez egy fos deal.

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10629
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-04, 13:17

LeRoi10 írta:
Én nem értem a Demiral bizniszt. Elvileg kölcsön + (nem kötelező, hanem opciós) vásárlási jog. Mindennel együtt ~30 millió. Érthetetlen.

- ha meg akarjuk tartani, akkor nincs biznisz
- ha szeretnénk, hogy kezdőként felépítse magát és visszatérjen, akkor nincs vásárlási opció, csak kölcsön
- ha meg akarunk tőle szabadulni a sok sérülés meg rinyáló ügynök miatt, akkor kötelezővé kellett volna tenni az eladást

De nem. Ha Demiral szétszakítja megint a térdét, akkor nyáron jön vissza rehabra 7. védőnek, ~0 értékkel..... Az Atalantának semmi rizikó, ráadásul közben Lovatot is bezsákolták potom 11 misiért... Kurva jól csinálják.
Ez teljesen lackó így...ráadásul idén pénzt se nagyon látunk belőle, hogy legalább a Loca transzfert letudnánk belőle. Közben Di Marzio szerint a Bayerntől jött egy 30 millás ajánlat Danilóért. Érdekes, tavaly ilyenkor a feléért is eladtam volna, most meg ennyiért sem. Very Happy

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-03, 22:06

Én nem értem a Demiral bizniszt. Elvileg kölcsön + (nem kötelező, hanem opciós) vásárlási jog. Mindennel együtt ~30 millió. Érthetetlen.

- ha meg akarjuk tartani, akkor nincs biznisz
- ha szeretnénk, hogy kezdőként felépítse magát és visszatérjen, akkor nincs vásárlási opció, csak kölcsön
- ha meg akarunk tőle szabadulni a sok sérülés meg rinyáló ügynök miatt, akkor kötelezővé kellett volna tenni az eladást

De nem. Ha Demiral szétszakítja megint a térdét, akkor nyáron jön vissza rehabra 7. védőnek, ~0 értékkel..... Az Atalantának semmi rizikó, ráadásul közben Lovatot is bezsákolták potom 11 misiért... Kurva jól csinálják.

Krisz and CsT like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10629
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-03, 19:11

Petike007 írta:


Nekem Demcsi nem lett a szívem csücske. Állandóan sérült és közben rinyal hogy játszani akar. Amikor egészséges jatszik es konstans faszsagokat csinál. Majd megint leserul es rinyal. 

Basszus csak ki szépen. 

Ennyit a Román gyerkőc is tud cserébe pénzbe nem kerül. 

Arrivabene miatt bizakodó vagyok. Kemény tökű csávó. Kell nekünk az ilyen.
Demi megfelelő ajánlat esetén valóban elengedhető, de pótolni kell(enne). A szép nagy román gyerek a két felkészülési meccsen olyan lassúnak tűnt fejben mint egy Nb2-es focista. Ruganit meg párszor a Cesena támadók is faszra tették. Persze ha Danilót belső védőnek vesszük (hiszen jobb cserének újra itt lesz Desijjó  wub ) akkor 5.-nek Rugani is jó arra a 6 meccsre amit kapni fog Smile

Amúgy engem néha a sírás kerülget, amikor arra gondolok, hogy nemhogy kipakoltuk volna a selejtet (Remzi,Artúr) hanem még adtunk hozzájuk (Rugani,De Sciglio)...

Viszont a Corriere most ráállt nagyon a Ronci mégis távozna dologra.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-03, 17:57

zetterberg40 írta:
Az komoly, hogy az Atalanta kivesz 50 milliót Romeroból.
A helyére viszik Demiralt, valszeg kölcsön + opció kombinációban (5 + 20 millió). Ha egészséges tud maradni a görög, akár rajta is bekereshetnek Pongrácz doki rendszere miatt.

Nekem Demcsi nem lett a szívem csücske. Állandóan sérült és közben rinyal hogy játszani akar. Amikor egészséges jatszik es konstans faszsagokat csinál. Majd megint leserul es rinyal. 

Basszus csak ki szépen. 

Ennyit a Román gyerkőc is tud cserébe pénzbe nem kerül. 

Arrivabene miatt bizakodó vagyok. Kemény tökű csávó. Kell nekünk az ilyen.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-03, 10:37

Az komoly, hogy az Atalanta kivesz 50 milliót Romeroból.
A helyére viszik Demiralt, valszeg kölcsön + opció kombinációban (5 + 20 millió). Ha egészséges tud maradni a görög, akár rajta is bekereshetnek Pongrácz doki rendszere miatt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10629
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-03, 07:14

Az öreg Gyuri hosszabbított a fiatal Gyuri pedig megérkezett. Én eddig csak YT videót láttam róla, azokon meg ugye Torghelle Sanyi is ügyes. Azt nem tudom, hogy a hová a tökömbe teszünk még egy csatárt, de ez legyen a kappanhangú gondja. Smile Legrosszabb esetben hoztunk egy riválist Brighentinek! Smile

Most már koncentráljunk Locára!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-03, 05:18

Kájó horhe is megvan a Santos szerint.
Alapból nem látok semmit ezekben a favella szökevényekben de ebben a kájóban pláne nem. Ha nem lenne ilyen a mercato, melléksztori lenne az igazolása, így meg címlap. Mondjuk bukni nem lehet rajta.

Krisz, zetterberg40 and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-02, 20:32

Giorgio közben hosszabbított 2023ig.

zetterberg40 likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-01, 16:04

CsT írta:
Vajon Maxi csak viccelt azzal, hogy remzi lesz az új registánk? Very Happy

Még Fagyit is hamarabb tenném oda, illetve még ha komolyan gondolta is, kell valaki a maradék 48 meccsre amin sérült lesz.

Érdekes amúgy, hogy Moggi mennyire lefikázta Locatellit:
szerinte nem akkora nagy szám, vagyis jó spíler de ilyet nem nehéz találni, illetve, hogy nekünk egy utolsó passzos szervező kell, aki szerinte nem Loca.

Háát, nem tudom. Védelem elé registában azért nem sok hasonlót tudnék mondani. Trequartistat meg majd akkor keressünk, ha nincs egyszerre Dybala meg CR, meg a ballasztot is eladtuk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10629
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-01, 14:23

Vajon Maxi csak viccelt azzal, hogy remzi lesz az új registánk? Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-08-01, 12:24

zetterberg40 írta:
Közben Kaio Jorge megvan 3 millióért.


€1.5m now to Santos.
€1.5m in 2022 [linked to UCL qualify].
€1m bonus [linked to appareances].
Contract until 2026.
Santos will have priority for future loan.


Kaio will be in Italy next week.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-07-31, 22:49

Közben Kaio Jorge megvan 3 millióért.

Felkészül Loca jövő héten.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10629
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-07-31, 13:22

Petike007 írta:

16 évesen nem írhatott alá olyan szerződést így igazából a Santos szopo ágon van. 

Loca helyzete jobban aggaszt.
A Fifa szerint nem viszont a brazil szövetségi szabályok elvileg lehetővé teszik, hogy aláírjon 5 évet, sanszos, hogy Szantosz van a fasz rossz végén viszont lehet belőle egy szép hosszú jogi procedúra...gondolom több zsét akarnak erre megy a ki a játék.

Locánál megint azt írják, hogy nincs egyezség és állítólag fogy a türelem a Sass-nál így aug 8.-ig kaptunk határidőt, hogy letegyük érte a 40-et...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-07-31, 09:45

Juve1974 írta:

Abból ha jól olvastam 320 megy a lyukak betömködésére, csúnya könyvelő bácsik benyelik. Maradék megy CR fizura meg a Blog tagdíjra.

Ez rendben van, de akkor sem az a szitu, hogy felszámolás fenyegeti a csapatot és dörömbölnek a hitelezők. Szükségünk van rá és emellett kb akkora ziccer lenne kihagyni, mint anno Verratti. Az is ilyen 5 millán múlt, és 8 éve óbégatunk miatta. Szvsz védhetetlen ha nem húzzuk be nyáron és az is ha nem hosszabbítunk Dybalaval.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2021-07-30, 22:16

Lovato ha minden igaz 11 millió + bónuszokért megy Bergamóba. Az Atalanta nem véletlenül fentarthatóan jó. Ha ez így igaz, az kiváló biznisz. Van egy olyan érzésem, hogy pár év múlva rajta is tízmilliókat kereshetnek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
3 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: