Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport

Go down 
+9
Tankcsapda
bombahoppa
simoon
LeRoi10
Krisz
tjunior
_DREAM_
CsT
zetterberg40
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-26, 13:12

Petike007 írta:
Dartinak gratulálok a cikkhez. Sajnos nem tudok utalni tagdíjat, mert csak BitCoin-om van. Azt meg nem írtátok, hogy elfogadtok. Sad
Nem fogadjuk el. Mi találtuk ki, ezért technikailag az összes a miénk. Felesleges lenne ide-oda pakolgattatni.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-25, 11:16

Krisz írta:
Fél szemmel néztem az Atleti - Milant. Egyrészt az Atleti kimaxolta a "gyáva népnek nincs hazája" témát, másrészt meg szomorúan konstatáltam, hogy amíg mi pont úgy nézünk ki, mint Allegri utolsó Milanja és úgy is játszunk, addig ez a mostani Milan olyan mint Conte első Juvéja. Van pár ígéretes spíler, van egy-két öreg de túl hamar leírt klasszis, meg egy csomó full átlagos vízhordó, akik iszonyat jól összeállnak csapatban és van tartásuk (a Fior ellen is majdnem egyenlítettek, Madridban meg kb elkönyvelt kieséssel érkezve lenyomták az Atletit).
Baromira remélem, hogy nekünk nem kell majd ehhez 7 év, hanem hagyják Allegrit dolgozni és lesz némi pénz is amit okosan fognak elkölteni.
Én egy félidőt néztem az arabok csatájából és kb az fogalmazódott meg bennem, hogy félóra alatt több helyzetet dolgoztak ki mint mi 3 meccs alatt, senkinél nem sír a labda és a két csapat padjáról simán összeraknék egy erősebb kezdőt mint miénk. a 30. perc körül mindkét csapatnál 94%-os volt a passzpontosság, szóval jelenleg tényleg ég és a föld a különbség köztünk és az elit között. Sad
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-25, 11:05

Fél szemmel néztem az Atleti - Milant. Egyrészt az Atleti kimaxolta a "gyáva népnek nincs hazája" témát, másrészt meg szomorúan konstatáltam, hogy amíg mi pont úgy nézünk ki, mint Allegri utolsó Milanja és úgy is játszunk, addig ez a mostani Milan olyan mint Conte első Juvéja. Van pár ígéretes spíler, van egy-két öreg de túl hamar leírt klasszis, meg egy csomó full átlagos vízhordó, akik iszonyat jól összeállnak csapatban és van tartásuk (a Fior ellen is majdnem egyenlítettek, Madridban meg kb elkönyvelt kieséssel érkezve lenyomták az Atletit).
Baromira remélem, hogy nekünk nem kell majd ehhez 7 év, hanem hagyják Allegrit dolgozni és lesz némi pénz is amit okosan fognak elkölteni.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-25, 10:53

Dartinak gratulálok a cikkhez. Sajnos nem tudok utalni tagdíjat, mert csak BitCoin-om van. Azt meg nem írtátok, hogy elfogadtok. Sad
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-24, 18:18

CsT írta:

Ezért kellene kipróbálni legalább pár meccsen, hogy működik-e! Smile 4-4-2 is nagyjából akkor ült amikor mindkét szélen winger volt és nem amikor Rabbi vagy Kenő volt kitolva. Chiesa szerintem csak nagyon kevéssel rosszabb csak bal oldalon mint a jobbon, abban meg szinte biztos vagyok, hogy bármelyik kp-nk jobb ha ketten vannak mellette mintha csak 1 valaki. Többször olvasni azt is, hogy Allegri akar egy erőcsatárt, kérdés akkor minek vettük Kájót és hoztuk vissza Kenbabát vissza?!

Mivel a szezon elején azokat a brokikat is leszoptuk amiket nem kellett volna (Udinese, Empoli, Verona, Sassol), így nem igazán van hely próbálgatni, főleg akkor ha ilyen sok a sérült. Addig csak gyötörjük össze az 1-0kat ezzel a 442vel, amiben annyi a pro, hogy nehezebb faszra húzni minket, mint bármi más felállásban. Télen már budget igazolásokkal is előrébb lennénk ha posztra érkeznek, plusz van néhány lejáró szerződésű finom falat is akik pont ezért beleférnének a keretbe (Boga, Romagnoli, Brozovic, Zakaria, Kamara, Pogba). Azt azért kétlem, hogy a Tuttosportos 50milla Vlahovic pletyka igaz (mármint, hogy januárban lenne ennyink).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-24, 17:20

Krisz írta:


Leírva jobban néz ki, viszont működne is? Egy formában lévő Immobile is impotens használhatatlan volt egy EB győztes csapatban ahol a másik 10 játékos elit volt (meg is szenvedtek a normálisabb csapatok ellen), akkor Morata mit tenne le az asztalra? Cuadrado bal oldalon halál, Chiesa bal oldalon nem az igazi, meg Cuadrado Danilo nélkül amúgy is RB lesz két hónapig, szóval ez a trió máris max Chiesa-Morata-Kula. Én nem hiszek abban, hogy Morata és Kula hirtelen elkezdene úgy teljesíteni amire szükség lenne, Chiesa megint a bal oldalon lenne, cserébe a kpn gyengülnénk, ahol amúgy is nagyon gyengék vagyunk és így mar az 1-0s szarpasszírozós kontrázós taktika se ülne. Amíg olyan kulcsjátékosok sérültek mint most, addig nem hiszem hogy van jobb opció a mostaninál. Egyébként ha Bernát felépül és Dybala is egészséges marad, akkor ez az elbaszott 442 Csecs - Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Szandi - Chiesa, Loca, Kenő, Bernát - Dybala, Morata még nézne is ki valahogy.
Ezért kellene kipróbálni legalább pár meccsen, hogy működik-e! Smile 4-4-2 is nagyjából akkor ült amikor mindkét szélen winger volt és nem amikor Rabbi vagy Kenő volt kitolva. Chiesa szerintem csak nagyon kevéssel rosszabb csak bal oldalon mint a jobbon, abban meg szinte biztos vagyok, hogy bármelyik kp-nk jobb ha ketten vannak mellette mintha csak 1 valaki. Többször olvasni azt is, hogy Allegri akar egy erőcsatárt, kérdés akkor minek vettük Kájót és hoztuk vissza Kenbabát vissza?!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-24, 15:50

CsT írta:

A 4-3-3 pont azért lenne ildomos, mert nem kell hozzá Dybala, a középpályásaink jobban illenek 3 fős rendszerhez, Rabbinak sem kell bohóckodni a szélen és abban Kula is helyén lenne. Egy Loca,Artúr(Benő),Rabbi - Chiesa,Morci,Puli (Kula) sorban mindenki a helyén lenne.

Leírva jobban néz ki, viszont működne is? Egy formában lévő Immobile is impotens használhatatlan volt egy EB győztes csapatban ahol a másik 10 játékos elit volt (meg is szenvedtek a normálisabb csapatok ellen), akkor Morata mit tenne le az asztalra? Cuadrado bal oldalon halál, Chiesa bal oldalon nem az igazi, meg Cuadrado Danilo nélkül amúgy is RB lesz két hónapig, szóval ez a trió máris max Chiesa-Morata-Kula. Én nem hiszek abban, hogy Morata és Kula hirtelen elkezdene úgy teljesíteni amire szükség lenne, Chiesa megint a bal oldalon lenne, cserébe a kpn gyengülnénk, ahol amúgy is nagyon gyengék vagyunk és így mar az 1-0s szarpasszírozós kontrázós taktika se ülne. Amíg olyan kulcsjátékosok sérültek mint most, addig nem hiszem hogy van jobb opció a mostaninál. Egyébként ha Bernát felépül és Dybala is egészséges marad, akkor ez az elbaszott 442 Csecs - Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Szandi - Chiesa, Loca, Kenő, Bernát - Dybala, Morata még nézne is ki valahogy.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-24, 15:05

Krisz írta:


A 433at én is megpróbálnám ha mindenki egészséges, de olyan mikor volt? Emellett nincs igazi gólvágó és/vagy fizikális csípő-harapó centerünk hozzá (Kennek gondolom kimaradt a Serie C és B, ezért nem bízik annyira benne), a szélsők közül meg egyedül Chiesaban és Cuadradoban bízik, akik egy poszton teljesítenek igazán jól, Dybala false 9ban lehet működne, de amúgy ki tudja? és egyszerűen nem tud egészséges maradni huzamosan, hogy esetlegesen ezt fel lehessen építeni (mint ahogy Kenő kezd egyre jobban focistára emlékeztetni).
Szóval vagy próbálkozunk egy nyakatekert 433mal amihez csak a legideálisabb esetben van meg az ember vagy megy a 442s szarpaszírozás. Egyébként meg a 352 amit Danilo sérüléséig játszottunk, ugyancsak működne, meg lehet az fogja váltani a 442t, csak hát Danilo lesérült, Rugani helyett meg inkább váltott 442re.

Pirlo statjaival az a bajom, amellett, hogy CR 30 gólja azért sokat dob a latba még ha csapat szinten meg is fizettünk érte, hogy sem Sarri, sem Pirlo nem a problémákat kiváltó okok megoldásán dolgozott, hanem a rövid távon akarta működőképessé tenni a csapatot (meg BLt, bajnokságot nyerni) mindezt Ronaldo köré építve és évről évre híguló anyagból. Nyilván nem volt választásuk, meg eredménykényszer, de igazából az egész csapatot kerettel együtt az alapjaiban kellett volna újjáépíteni. Az hogy ebbe belebuktak persze nagyrészt Agnelli és Paratici sara, mert irreálisak voltak az elvárások és a körülmények. Idén viszont nyilvánvaló, hogy nem cukrozzuk tovább a taknyot, Ronaldo sincs, viszont előbb el kell lapátolni a szart. Cherubini megmondta hogy nincs píz a jelen keretben több van mint ami látszik. 

Na most lehet Allegri (egyelőre!) elmarad a statokban, viszont a jó úton haladunk ellentétben Sarrival és Pirloval. Idén a pénzügyeket stabilizáljuk, illetve felmérjük mennyi is van igazából a keretben (ebben Allegrinél nincs alkalmasabb), aztán el lehet küldeni a kenyérpusztítókat és lehet posztra igazolni. Mellesleg Marottaék első idényében ugyanez történt, aztán mikor letisztult a kép akkor kicsit zsebbe nyúltunk és egy rátermett edzővel összeraktuk egy nyár alatt egy évtizedes csapat gerincét.
A 4-3-3 pont azért lenne ildomos, mert nem kell hozzá Dybala, a középpályásaink jobban illenek 3 fős rendszerhez, Rabbinak sem kell bohóckodni a szélen és abban Kula is helyén lenne. Egy Loca,Artúr(Benő),Rabbi - Chiesa,Morci,Puli (Kula) sorban mindenki a helyén lenne.

Ellenben a 4-4-2-höz mindenképpen kell SS-ben Dybala mert a futóbolond Kiéza nem odavaló, a vak Kulu meg Ken pedig kevés. Arra kár várni, hogy Dybala majd jó lesz havi 7-8 meccsre mert nem és egyébként még mindig nem hosszabbított. Szóval szerintem legkevesebb létjogosultsága a 4-4-2-nek van, főleg akkor ha se Dybala, se szélsők nincsenek mint tegnap.

A "Danilos" 3-5-2-őt eddig egyedül a Lazio ellen próbálgattuk, de az most 2 hónapra zsákutca lesz, mert ahhoz meg a védelemben vagyunk kevesen.

Olyan mintha Maxi ugyanazt az utat járná be mint Szundi csak lassabban és megfontoltabban (de eddig nem eredményesebben), amit ő 2 hónap alatt csinált meg, azt Pirlo 3 meccsbe sűrítette, de eddig ő sem tud mit kezdeni Artúrral, Remzivel és Kulával... kicsit olyan Maxi kanállal enne meg egy vödör szart, Szundi meg egyenesen a vödörből öntötte magába! Very Happy Elindultunk felfelé, volt egy reményteli hónapunk, amit 3 nap alatt földhöz basztunk a Sass meg a Verona ellen akárcsak anno Pirlónál.

Hogy mennyi zsé van és a vezetőség mit akar azt egyelőre én nem látom. Covid veszteség ide, tőkeemelés oda, azért Ronci két éves bére gondolom el volt különítve a költségvetésben.

Cherubini olyan mint valami szellem, tudjuk, hogy van, de nem látjuk hogy csinál-e valamit, A remzi ügy pl már kezd végtelenül kínossá válni de nálam már Dibcsi hosszabbítási szappanoperája is. Agnelli a Zuperliga botrány (+ a nem túl sikeres Ronaldó sztori) óta némán bámul maga elé és Nedved sem fenyeget már játékvezetőket! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-24, 12:59

CsT írta:

Az a bajom az örökös 4-4-2-vel, hogy a keretre jobban illő 4-3-3-at meg se próbáljuk főleg ilyen esetekben amikor Dybala nem kezd. Oké nincs Ronaldo (aki biztos beveri azt a ziccer amit Morci kihagyott tegnap) de eddig Loca sem stabilizált semmit a kp-n. Ahogy a FB oldalról lopott ábrán jól látszik Maxi alulmúlja még Szundit is, ha nem Maxiról lenne szó már ezerrel zavarnánk el a kispadról ebben biztos vagyok.

A 433at én is megpróbálnám ha mindenki egészséges, de olyan mikor volt? Emellett nincs igazi gólvágó és/vagy fizikális csípő-harapó centerünk hozzá (Kennek gondolom kimaradt a Serie C és B, ezért nem bízik annyira benne), a szélsők közül meg egyedül Chiesaban és Cuadradoban bízik, akik egy poszton teljesítenek igazán jól, Dybala false 9ban lehet működne, de amúgy ki tudja? és egyszerűen nem tud egészséges maradni huzamosan, hogy esetlegesen ezt fel lehessen építeni (mint ahogy Kenő kezd egyre jobban focistára emlékeztetni).
Szóval vagy próbálkozunk egy nyakatekert 433mal amihez csak a legideálisabb esetben van meg az ember vagy megy a 442s szarpaszírozás. Egyébként meg a 352 amit Danilo sérüléséig játszottunk, ugyancsak működne, meg lehet az fogja váltani a 442t, csak hát Danilo lesérült, Rugani helyett meg inkább váltott 442re.

Pirlo statjaival az a bajom, amellett, hogy CR 30 gólja azért sokat dob a latba még ha csapat szinten meg is fizettünk érte, hogy sem Sarri, sem Pirlo nem a problémákat kiváltó okok megoldásán dolgozott, hanem a rövid távon akarta működőképessé tenni a csapatot (meg BLt, bajnokságot nyerni) mindezt Ronaldo köré építve és évről évre híguló anyagból. Nyilván nem volt választásuk, meg eredménykényszer, de igazából az egész csapatot kerettel együtt az alapjaiban kellett volna újjáépíteni. Az hogy ebbe belebuktak persze nagyrészt Agnelli és Paratici sara, mert irreálisak voltak az elvárások és a körülmények. Idén viszont nyilvánvaló, hogy nem cukrozzuk tovább a taknyot, Ronaldo sincs, viszont előbb el kell lapátolni a szart. Cherubini megmondta hogy nincs píz a jelen keretben több van mint ami látszik. 

Na most lehet Allegri (egyelőre!) elmarad a statokban, viszont a jó úton haladunk ellentétben Sarrival és Pirloval. Idén a pénzügyeket stabilizáljuk, illetve felmérjük mennyi is van igazából a keretben (ebben Allegrinél nincs alkalmasabb), aztán el lehet küldeni a kenyérpusztítókat és lehet posztra igazolni. Mellesleg Marottaék első idényében ugyanez történt, aztán mikor letisztult a kép akkor kicsit zsebbe nyúltunk és egy rátermett edzővel összeraktuk egy nyár alatt egy évtizedes csapat gerincét.

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-24, 11:57

Krisz írta:


Én pont azt néztem, hogy Lukaku meg Havertz (ő mondjuk pont iszonyat overrated) és Kovács hiányoztak kb, és a helyükön játszók simán kezdők lennének nálunk, emellett meg olyanok ültek még a padon akik ugyancsak lazán kezdők lennének. Lukaku nélkül szerintem nehezebb ellenfelek, mert pont ebben a boxon belüli dögönyözésben, meg kp maszatolásban vagyunk idén egyedül tűrhetőek. Plusz a kontra, viszont azzal, hogy Cuadrado Danilo helyén játszik, kb egyedül Chiesara kell figyelni, ami még a csúcsformájában is megoldható egy Chelseanek.
Emellé jött még ez a nevetséges gól, hogy a picsába lehet egy kézről a támadócsapat elé pattanó labda szabályos gól? Ha De Ligt kezéről Bonucci elé pattan aki kibikázza akkor az hétszentség, hogy VAR tizi. Nem érdemeltünk itt semmit sem (nyilvánvalóan elengedtük ezt a meccset a Lazio és az Atalanta között), de ha tovább kitartunk ezzel a buzizással akkor máshogy is alakulhatott volna a meccs, mondjuk egy X vagy egy 1-0s vereség, aztán a csoportelsőséget behúzhattuk volna egy komolyabb Malmö veréssel - Allegri tutira erre játszott.
Ami a felállást illeti erősen kényszerpályán volt Dybala, Bernát és Danilo sérülésével. Egy 433 Morataval meg Kulaval szerintem semmivel se lett volna jobb, sőt, így legalább volt esély egy összebuzizott Xre, De Wintert meg nem a Chelsea ellen dobnám be a mélyvízbe.

Pirlo tavaly már végigtolta a 46 meccsen 46 formációt és nem működött, szerencsére Allegri erre hamar rájött és megállapodott a 442nél ami a legrosszabb körülmények között is eredményes lehet (nem azt mondom, hogy ez kizár egy 433at ha mindenki alkalmas a játékra).
Szóval amíg a keretnek ilyen nyilvánvaló hiányosságai vannak (a kiegyensúlyozatlan, fantáziátlan kp, erőcsatár hiánya, a csapat lelke, Dybala lenne de nem tud 3 meccset lehozni sérülés nélkül), addig szerintem nem az a feladat, hogy felépítsük a csapatot ebből a keretből, mert lehetetlen, hanem hogy a véres taknyunkon csúszva kisajtoljuk a legtöbb pontot ebből az anyagból amíg elérünk a következő mercatoig ahol lesz pénzünk érdemben igazolni. Remélem ez januárt jelent és nem 2022 vagy neadjisten' 2023 nyarát.
Az a bajom az örökös 4-4-2-vel, hogy a keretre jobban illő 4-3-3-at meg se próbáljuk főleg ilyen esetekben amikor Dybala nem kezd. Oké nincs Ronaldo (aki biztos beveri azt a ziccer amit Morci kihagyott tegnap) de eddig Loca sem stabilizált semmit a kp-n. Ahogy a FB oldalról lopott ábrán jól látszik Maxi alulmúlja még Szundit is, ha nem Maxiról lenne szó már ezerrel zavarnánk el a kispadról ebben biztos vagyok.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 260332702_281141294024571_2972553883595064365_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=f-uVQwA7bcUAX85okw-&_nc_ht=scontent.fbud6-3
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-24, 11:04

CsT írta:
Nyilván nem ez volt a szezon legfontosabb meccse, de azért bántó volt látni mennyire simán húz faszra egy Cselszki (akiknek simán volt annyi hiányzójuk mint nekünk). El lehetett engedni ezt a meccset, de azt lehetett volna bé csapattal is (Artur,Kean vagy akár De Winter is kezdhetett volna) így most adtunk a szarnak egy pofont mert ki is szoptunk és pihentetni se tudtunk. Maxi túlélésre játszik ezzel a 4-4-2-vel akkor is ezt teszi fel ha totál nincsenek hozzá emberek, a tegnapi Rabbi-Kenő szélső párossal és Chiesával SS-ben nem tudom mire számított. Régebben pont azért bírtam Maxit mert 46 meccsen felrakott 46 különféle kezdőt, ha valami nem klappolt addig próbálkozott valami mással amíg jó nem lett, most meg kicsit fásultnak tűnik ahogy 12.-szer nézi végig Rabbi szenvedését a szélen vagy Chiesáét középen. Ebből a mentális állapotból baromi nehéz lesz leütni az Atalantát. Sad

Én pont azt néztem, hogy Lukaku meg Havertz (ő mondjuk pont iszonyat overrated) és Kovács hiányoztak kb, és a helyükön játszók simán kezdők lennének nálunk, emellett meg olyanok ültek még a padon akik ugyancsak lazán kezdők lennének. Lukaku nélkül szerintem nehezebb ellenfelek, mert pont ebben a boxon belüli dögönyözésben, meg kp maszatolásban vagyunk idén egyedül tűrhetőek. Plusz a kontra, viszont azzal, hogy Cuadrado Danilo helyén játszik, kb egyedül Chiesara kell figyelni, ami még a csúcsformájában is megoldható egy Chelseanek.
Emellé jött még ez a nevetséges gól, hogy a picsába lehet egy kézről a támadócsapat elé pattanó labda szabályos gól? Ha De Ligt kezéről Bonucci elé pattan aki kibikázza akkor az hétszentség, hogy VAR tizi. Nem érdemeltünk itt semmit sem (nyilvánvalóan elengedtük ezt a meccset a Lazio és az Atalanta között), de ha tovább kitartunk ezzel a buzizással akkor máshogy is alakulhatott volna a meccs, mondjuk egy X vagy egy 1-0s vereség, aztán a csoportelsőséget behúzhattuk volna egy komolyabb Malmö veréssel - Allegri tutira erre játszott.
Ami a felállást illeti erősen kényszerpályán volt Dybala, Bernát és Danilo sérülésével. Egy 433 Morataval meg Kulaval szerintem semmivel se lett volna jobb, sőt, így legalább volt esély egy összebuzizott Xre, De Wintert meg nem a Chelsea ellen dobnám be a mélyvízbe.

Pirlo tavaly már végigtolta a 46 meccsen 46 formációt és nem működött, szerencsére Allegri erre hamar rájött és megállapodott a 442nél ami a legrosszabb körülmények között is eredményes lehet (nem azt mondom, hogy ez kizár egy 433at ha mindenki alkalmas a játékra).
Szóval amíg a keretnek ilyen nyilvánvaló hiányosságai vannak (a kiegyensúlyozatlan, fantáziátlan kp, erőcsatár hiánya, a csapat lelke, Dybala lenne de nem tud 3 meccset lehozni sérülés nélkül), addig szerintem nem az a feladat, hogy felépítsük a csapatot ebből a keretből, mert lehetetlen, hanem hogy a véres taknyunkon csúszva kisajtoljuk a legtöbb pontot ebből az anyagból amíg elérünk a következő mercatoig ahol lesz pénzünk érdemben igazolni. Remélem ez januárt jelent és nem 2022 vagy neadjisten' 2023 nyarát.

Petike007 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-24, 08:36

Nyilván nem ez volt a szezon legfontosabb meccse, de azért bántó volt látni mennyire simán húz faszra egy Cselszki (akiknek simán volt annyi hiányzójuk mint nekünk). El lehetett engedni ezt a meccset, de azt lehetett volna bé csapattal is (Artur,Kean vagy akár De Winter is kezdhetett volna) így most adtunk a szarnak egy pofont mert ki is szoptunk és pihentetni se tudtunk. Maxi túlélésre játszik ezzel a 4-4-2-vel akkor is ezt teszi fel ha totál nincsenek hozzá emberek, a tegnapi Rabbi-Kenő szélső párossal és Chiesával SS-ben nem tudom mire számított. Régebben pont azért bírtam Maxit mert 46 meccsen felrakott 46 különféle kezdőt, ha valami nem klappolt addig próbálkozott valami mással amíg jó nem lett, most meg kicsit fásultnak tűnik ahogy 12.-szer nézi végig Rabbi szenvedését a szélen vagy Chiesáét középen. Ebből a mentális állapotból baromi nehéz lesz leütni az Atalantát. Sad
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-23, 22:37

Loftuszcsík még faszrahuzta azért egyszer Rabiot és meg is forgatta rajta.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-23, 22:35

Ennek semmi értelme, a félsérült Dibcsit mi a fasznak hozzuk be? Hátha rásérül?? Nem mindegy, hogy 3-1 vagy 4-0?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-23, 22:16

De úgy zuhantunk össze mint a Lóma
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-23, 22:05

CsT írta:
Láthatóan beleszarunk ebbe a meccsbe, de azt lehetne az ifivel is.
Azért nem vagyunk egy Róma, hogy egy noname csapat idegenben kitömjön véletlenül.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-23, 22:02

Láthatóan beleszarunk ebbe a meccsbe, de azt lehetne az ifivel is.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-23, 21:33

CsT írta:
Vajon a VAR szobából mit mondtak? Nem volt kéz, nem lökték el Bonuccit....az előbb Puli nagyjából ugyanezért még lapot is kapott. Smile
"– Ez nem a szuperliga, a kopasztól jön a lóvé!
– Akkor gól?
– Nem, nem gól!
– Kimenjek megnézni?
– Nem, mert akkor elrakjuk a részed.
– OK, akkor nem gól."

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-23, 21:30

Vajon a VAR szobából mit mondtak? Nem volt kéz, nem lökték el Bonuccit....az előbb Puli nagyjából ugyanezért még lapot is kapott. Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-23, 21:29

Egy ilyen VAR ítéletnek mennyi az árfolyama?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-23, 21:12

_DREAM_ írta:
Ki mit vár a ma estétől? Én behűtöttem két Pilsner, rossz este már nem lehet. Very Happy
Erőfocit. Beáll Kenbaba és gurít kettőt vakon.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-23, 21:05

Volt már nálunk a labda?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-23, 20:22

_DREAM_ írta:
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1f5-1f1f1 Szczesny
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1e8-1f1f4 Cuadrado
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1ee-1f1f9 Bonucci
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1f3-1f1f1 De Ligt
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1e7-1f1f7 Alex Sandro
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1fa-1f1fe Bentancur
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1ee-1f1f9 Locatelli
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1eb-1f1f7 Rabiot
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1fa-1f1f8 McKennie
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1ee-1f1f9 Chiesa
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1ea-1f1f8 Morata

Ki mit vár a ma estétől? Én behűtöttem két Pilsner, rossz este már nem lehet. Very Happy
Ez valszeg pina gyémánt középpálya lesz, ezzel egyszer már beszoptunk az Empoli ellen. Bár máshogy ma nehéz lenne kiállni. Idegenben jó az X. Smile
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-11-23, 19:51

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1f5-1f1f1 Szczesny
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1e8-1f1f4 Cuadrado
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1ee-1f1f9 Bonucci
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1f3-1f1f1 De Ligt
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1e7-1f1f7 Alex Sandro
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1fa-1f1fe Bentancur
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1ee-1f1f9 Locatelli
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1eb-1f1f7 Rabiot
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1fa-1f1f8 McKennie
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1ee-1f1f9 Chiesa
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport 1f1ea-1f1f8 Morata

Ki mit vár a ma estétől? Én behűtöttem két Pilsner, rossz este már nem lehet. Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-09-30, 11:27

Max-Chiesa:
https://twitter.com/nocontext_juve/status/1443326531921747974

Max-Zio Pat:
https://twitter.com/PrimeVideoIT/status/1443324374291992589
https://twitter.com/zynedo_/status/1443323723075948545

LOL:
https://twitter.com/khaledalnouss1/status/1443317548783648775
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-09-30, 11:12

Malloy írta:

Szerintem nekik átmenetileg kell valaki, aki a felszín közelében tartja a csapatot, amíg Xavi nem áll készen a visszatérésre.

Hát Xavinak se ártana gondolom valami köztes az Al-Sadd és a Bárka között, addig meg kétszer tönkre mehetnek...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-09-30, 11:01

Krisz írta:
Az is érdekes, hogy állítólag Pirlo az első számú jelöltje a bárkának Kúman helyére. Azon túl hogy olcsó nem tudom hogyan gondolják, hogy ennyi tapasztalattal majd ő fogja kirángatni történelme legnagyobb kulatengeréből a csapatot. Én nem gondolom, hogy Pirlo veszett ügy, de ha a tavalyi Juve nagy falat kibebaszott nagy falat volt neki, akkor ez... risky business
Szerintem nekik átmenetileg kell valaki, aki a felszín közelében tartja a csapatot, amíg Xavi nem áll készen a visszatérésre.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-09-30, 10:07

Az is érdekes, hogy állítólag Pirlo az első számú jelöltje a bárkának Kúman helyére. Azon túl hogy olcsó nem tudom hogyan gondolják, hogy ennyi tapasztalattal majd ő fogja kirángatni történelme legnagyobb kulatengeréből a csapatot. Én nem gondolom, hogy Pirlo veszett ügy, de ha a tavalyi Juve nagy falat kibebaszott nagy falat volt neki, akkor ez... risky business
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-09-30, 08:30

Téjlor89 írta:

Amúgy ezzel a Chelseavel is nagyot fordult a világ fél év alatt - tavasszal azért egy nagyon összepakolt bandának tűnt, most meg...
Lukaku. A benga belga a Chelsea Roncija. Nyilván fossa a gólokat de túlságosan rá épül minden. Tegnap is, egy átlövést sem semmit nem próbáltak a kékek csak begyömöszölni hozzá s lasztit.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime2021-09-30, 01:14

Nagyon meglepett ez a hibátlan védekezés. Majd a Torotól kapunk négyet szombaton Smile

Néhány játékos teljesítményén már érződik Max keze munkája: Bekúr és Sandro klasszisokkal jobb, mint tavaly/tavalyelőtt és ma Berna is csak akkor tűnt használhatatlannak, amikor gólt kellett volna rúgni.

Rabiot full kuka, Kulut is kezdem leírni - semmit nem tud egyik sem gyakorlatilag.

Vajon Arthurral tud valamit kezdeni majd Max?

Amúgy ezzel a Chelseavel is nagyot fordult a világ fél év alatt - tavasszal azért egy nagyon összepakolt bandának tűnt, most meg...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport   Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Juventus - Chelsea, 2021.09.29. 21:00 M4 Sport
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Porto - Juventus 2021.02.17. 21:00 M4 Sport
» Juventus - Sassuolo 2021.01.10. 20:45 Digi Sport 1
» Juventus - Ferencváros 2020.11.24 21:00 M4 Sport
» Juventus - Chelsea
» Dinamo Zagabria vs Juventus Juventus 2016.09.27. 20:45 - Sport 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: