Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1

Go down 
+6
tjunior
_DREAM_
Malloy
Krisz
bombahoppa
CsT
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-13, 08:41

Ja, a meccshez még annyit, hogy Maxi nyilatkozata alapján Dibcsi már a Genoa ellen megsérült de megkockáztattuk a játékát. pale
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-13, 08:39

Tankcsapda írta:


Az idény előtt úgy volt, hogy CR marad, szóval az optimizmus nem volt kincstári, ha a BL-helyek elérését tűztük ki célul. Ahogy most sem. 8 pont a lemaradás a 4. helytől, ami baromi sok, igen, de nem leküzdhetetlen hátrány. Nincs olyan, hogy a teljes keret elérhető, jelenleg Chiesa, Danilo és McKennie is sérült, Kulusevski sem elérhető, Ramsey nem számít. Chiesa és Danilo hiánya a széljátékunkat alapvetően befolyásolja, emellett most Kulu nincs, Dybala hol sérült, hol nem, De Sciglio szintén sokáig volt sérült, és még lesz is, szóval tetszik vagy sem, a széljátékunk létszámban is korlátozva van. A középpályánk gyenge, ez egyértelmű. Oda télen kellene egy Paredes, de inkább egy Witsel, én azt mondom, hogy vele lehetne egy stabil középpályánk, onnan lehetne előre építkezni. Szívem szerint az Arthur-Ramsey-Kulusevski triótól megválnék télen, szép álom. Egy registara tényleg sürgősen szükség lenne, láthatóan Allegri nem tud mit kezdeni egy épkézláb regista nélkül, pedig kérte is, hogy igazoljanak valakit. És a támadószekciót is erősíteni kellene valakivel már most télen, de arra sok esélyt nem látok, inkább bízom abban, hogy Chiesa és Dybala végig tudják nyomni a tavaszt.
CR egy vérprofi, kizártnak tartom, hogy pár nappal a mercato vége előtt egyszer csak úgy ébredt, hogy én innen távozni akarok. Jó előre el volt ez már döntve (voltak árulkodó jelek: Allegri nyilatkozata arról, hogy nem tudunk fejlődni miatta ill az autói elszállítása ami már ha jól emlékszem május-június környékén történt. Szerintem régen eldöntött dolog volt ez csak kivárt mindenki a végéig (Cr és a klub is) hátha jön jobb ajánlat. A távozása után pár órával jött is Kean (tehát az is le volt már zsírozva).

Akitől mindenképpen meg kell szabadulni télen az Remzi és Artúr (az északírnél nyilván szerződésbontás lesz, Artúrt meg esetleg kölcsön lehet adni valahova ingyen úgy, hogy mi álljuk a fizujának a felét, ha ennél többet kihoz belőlük a vezetőség az bravúr lesz).

Ha marad a 4-2-3-1 ahhoz nem kell regista szerintem (hiszen abban van "AM/trequartista" akinek a feladata az irányítás), regista akkor kellene ha pl 4-3-3-mat akarnánk, de láthatóan Maxi azt nem akarja.A CM/DM posztokra bőven jó Loca/Benta/Rabbi/Kenő négyes. A széleken is megvagyunk a Puli/Chiesa/Berna/Kulu kvartettel. Ami kellene egy igazi erőcsatár (azzal a lendülettel KaioZsorzsot kölcsönbe is lehet küldeni) és egy "Dybala-pótló" aki lehet egy középszer/tehetséges fiatal is csak legyen valamiféle támadó/szervező skillje, hogyha Dibcsi kiesik akkor ne kelljen már egyből szerkezetet váltani. Ez akár Soulé is lehetne (bár belőle én még kurva keveset láttam és inkább ilyen szélsőtámadónak tűnik). A lényeg, hogy mindenki a neki illó poszton játsszon és ha valaki kiesik akkor ne rakjuk ki Rabbit vagy Kenőt a szélre. A milan nagyjából ennyivel van előttünk, hogy ott nem rakják ki pl Kessiét a szélre. Very Happy


A hozzászólást CsT összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2021-12-13, 08:46-kor.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-13, 00:17

Malloy írta:
Most komolyan. Kitől várjuk a gólokat? Moratatól aki már minden létező topcsapatban megbukott? Kean egy 20 éves gyerek. Kaio meg még tőle is fiatalabb és eddig csak Brazíliában játszott (ott sem kiemelkedően), és van Dybala aki nem tud lejátszani 3 meccset egymás után??? Hát így azért ne várjunk nagy csodát. Főleg, hogy azzal is tisztában vagyunk kik játszanak a középpályán… visszagondolva elég kincstári optimizmus volt amit az idény előtt gondoltunk. Reálisan nézve esélyünk sincs a top4-re.

Az idény előtt úgy volt, hogy CR marad, szóval az optimizmus nem volt kincstári, ha a BL-helyek elérését tűztük ki célul. Ahogy most sem. 8 pont a lemaradás a 4. helytől, ami baromi sok, igen, de nem leküzdhetetlen hátrány. Nincs olyan, hogy a teljes keret elérhető, jelenleg Chiesa, Danilo és McKennie is sérült, Kulusevski sem elérhető, Ramsey nem számít. Chiesa és Danilo hiánya a széljátékunkat alapvetően befolyásolja, emellett most Kulu nincs, Dybala hol sérült, hol nem, De Sciglio szintén sokáig volt sérült, és még lesz is, szóval tetszik vagy sem, a széljátékunk létszámban is korlátozva van. A középpályánk gyenge, ez egyértelmű. Oda télen kellene egy Paredes, de inkább egy Witsel, én azt mondom, hogy vele lehetne egy stabil középpályánk, onnan lehetne előre építkezni. Szívem szerint az Arthur-Ramsey-Kulusevski triótól megválnék télen, szép álom. Egy registara tényleg sürgősen szükség lenne, láthatóan Allegri nem tud mit kezdeni egy épkézláb regista nélkül, pedig kérte is, hogy igazoljanak valakit. És a támadószekciót is erősíteni kellene valakivel már most télen, de arra sok esélyt nem látok, inkább bízom abban, hogy Chiesa és Dybala végig tudják nyomni a tavaszt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-12, 23:00

Jó sokan szoptak a héten, így azért fájó hogy nem tudtunk faragni a hátrányból, ugyanakkor azt is jelenti, hogy nem maradtunk le jobban.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-12, 19:25

Most komolyan. Kitől várjuk a gólokat? Moratatól aki már minden létező topcsapatban megbukott? Kean egy 20 éves gyerek. Kaio meg még tőle is fiatalabb és eddig csak Brazíliában játszott (ott sem kiemelkedően), és van Dybala aki nem tud lejátszani 3 meccset egymás után??? Hát így azért ne várjunk nagy csodát. Főleg, hogy azzal is tisztában vagyunk kik játszanak a középpályán… visszagondolva elég kincstári optimizmus volt amit az idény előtt gondoltunk. Reálisan nézve esélyünk sincs a top4-re.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-12, 18:30

CsT írta:
Tavaly mindenki Ronaldót kutyázta, hogy önző, nem fut, megakasztja a támadásokat, miatta nincs csapatjáték....stb. Elment, de csapatjáték azóta sem lett, most Morata lett az új közellenség mert NEM RÚG ANNYI GÓLT MINT RONALDÓÓ!!!444 meg Rabbi akit a szezon 80%-ban bal oldali kp-ként játszatunk ahová gyakorlatilag semmi skillje nincs. Allegri kitalált egy fals 4-4-2-őt ami kb arra jó olyan csapatok ellen akik támadni is akarnak stabilan jók vagyunk egy x-re, de amikor az ellenfél gólt szerez akkor lófaszra se jó még egy Venezia vagy egy Empoli ellen sem. Aztán jött a 4-2-3-1 ami talán egy kicsit jobban nézett ki, de csak azért mert végre nem egy box-to-box kp volt a szélen, meg kellett hozzá az is, hogy (szerintem) a két leggyengébb ellenféllel játszottunk a bajnokságban + BL magasan leggyengébb csapatával, de ez a projekt is addig volt sikeres még az ellenfél gólt nem rúgott.

Szerintem nem tartunk sehol, én maximalista vagyok és Allegritől (akit eddig a világ egyik legjobb edzőjének tartottam) azt vártam, hogy hoz egy minőségi ugrást a 0km-es káoszprofesszortól, de nem hozta, sőt...

Én speciel a téli mercatótól semmit nem várok és fenntartom, hogy egy Veneziát akkor is le kell ütni ha X,Y meg Z hiányzik.

Jó de azonnal?
Meg a nyári mercato és alapozás alfája és omegája az volt, hogy CR marad ezért #1 nincs pénz senkire Locat is úgy cigánykodtuk össze, #2 ha itt van CR akkor nem lehet nem köré építeni a csapatot. 2 meccs után elhúzott éa maradt 3 napunk igazolni valakit. Kenben szerintem sokkal több van mint amit eddig mutatott, de akkor sem várhatjuk azt mint CRtől, főleg, hogy kb alig játszik.
Akármelyik új edzőnk, Sarri, Pirlo de még Ferrara is kért egy pár játékost a taktikájához és meg is kapták, Allegrinek meg egy nyamvadt Pjanicot se tudtunk adni, viszont eladtuk CRt de nem pótoltuk.

Amúgy azt se mondhatjuk, hogy a kiszolgálással van a baj, mert asszem az utóbbi 5? meccsen 85 helyzetből lőttünk 5 gólt. Morata amúgy a Venezia ellen szerintem jól nyomta és gólt is lőtt, kicsit Mandzura emlékeztetett ahogy melózott, csak az a bibi, hogy Mandzu mellett vagy a Malac volt ott gólokat verni vagy CR és nem töle vártak 20-25 gólt. Morata eléggé lightweight mint Mandzu és CR, cserébe majdnem olyan törékeny mentálisan mint a Malac.

Az az igazság, hogy én nem tudom elképzelni, hogy hogyan lehetne még ezt a keretet máshogy csavarni forgatni, hogy több jöjjön ki. Pl Conte biztosan kicsavarná a szart is belőlük, a motivációval nem lenne gond, viszont Conte kb csak akkot ülne le a padra ha vagy 3-4 komolyabb igazolást garantálnánk neki.

A másik dolog meg, hogy a Milan kerete lehet középszer, de kiegyensúlyozott, vannak iparosok, vannak kreatívok, vannak fiatalok vannak öregek. Egyetlen ilyen Ramzi, Rabiot, Artúr, Bentancur félét se látok náluk. A férgekről nem is beszélve, a 100 éves Dzeko pontosan azt hozza amiért meg van fizetve, nekünk meg van egy papíron is kiegyensúlyozatlan keretünk meg egy 200 millás payroll ami 100 millán teljesít - nagy részben azért mert annyit érnek igazából.

A lényeg, hogy ezt helyrehozni idő kell, meg pénz, meg türelem.

simoon likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-12, 16:24

Tavaly mindenki Ronaldót kutyázta, hogy önző, nem fut, megakasztja a támadásokat, miatta nincs csapatjáték....stb. Elment, de csapatjáték azóta sem lett, most Morata lett az új közellenség mert NEM RÚG ANNYI GÓLT MINT RONALDÓÓ!!!444 meg Rabbi akit a szezon 80%-ban bal oldali kp-ként játszatunk ahová gyakorlatilag semmi skillje nincs. Allegri kitalált egy fals 4-4-2-őt ami kb arra jó olyan csapatok ellen akik támadni is akarnak stabilan jók vagyunk egy x-re, de amikor az ellenfél gólt szerez akkor lófaszra se jó még egy Venezia vagy egy Empoli ellen sem. Aztán jött a 4-2-3-1 ami talán egy kicsit jobban nézett ki, de csak azért mert végre nem egy box-to-box kp volt a szélen, meg kellett hozzá az is, hogy (szerintem) a két leggyengébb ellenféllel játszottunk a bajnokságban + BL magasan leggyengébb csapatával, de ez a projekt is addig volt sikeres még az ellenfél gólt nem rúgott.

Szerintem nem tartunk sehol, én maximalista vagyok és Allegritől (akit eddig a világ egyik legjobb edzőjének tartottam) azt vártam, hogy hoz egy minőségi ugrást a 0km-es káoszprofesszortól, de nem hozta, sőt...

Én speciel a téli mercatótól semmit nem várok és fenntartom, hogy egy Veneziát akkor is le kell ütni ha X,Y meg Z hiányzik.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-12, 13:54

Pontok 17 forduló után:

Allegri VI: 28
Pirlo: 36
Sarri: 42
Allegri V: 49
Allegri IV: 47
Allegri IV: 42
Allegri II: 33
Allegri I: 40
Conte III: 46
Conte II: 41
Conte I: 37
Delneri: 31
Ferrara: 30
Ranieri II: 36
Ranieri I: 35
- Serie B
Capello II: 46
Capello I: 40

A számok szerint is történelmi mélyponton a csapat.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3575
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-12, 07:32

Ottan látszik a lúzerségünk, hogy a Milant 7 pontra húzhattuk volna, de inkább biztonságos lőtávon maradtunk.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 23:49

CsT írta:
Azért nem olyan kutya ez a keret gyerekek. Oké, lehet, hogy scudettót nem nyerne vele senki, de azért nem a 6-7. helyért kellene küzdeni. Azért ez a Cselló-Bonu-Loca-Chiesa tengely faszra húzta Európát a nyáron. Danilo és Szandi jelenleg a brazil válogatott két kezdő bekkje, Rabbi stabil francia, Bekúr stabil uruguayi , Puli stabil kolumbiai válogatott, Morci meg a spanyol válogatott kezdőcsatára.

Szóval ez nem egy "DelNéris" keret, mégis eddig "Delnéris" a mutatott játék és az eredmény is. Allegri eddig egy felmelegített húsleves...aki decemberben semmivel nem tart előrébb mint a nullkilométeres Pirló tavaly...

Aki pedig kájózsorzsban látta az x-faktort, azt nagyon messzire kellene zavarni a klubtól.

Nedvedke lenyilatkozta, hogy télen nem nagyon lesz erősítés (nyilván készülünk a serie B-re).

Ami pedig a csapatépítést illeti, Dibcsi eddig 17 meccsen volt elérhető a szezonban, Chiesa meg 16-on...szóval amíg MAxi az edzőnk kár abban gondolkodni, hogy olyanra kell építeni aki majd nem sérül le...

Az olasz csapat is úgy húzta faszra Európát hogy a kulcsposztokon nem nagyon voltak hiányzók. Amikor Spina kiesett máris akadozni kezdett a gépezet, sokkal több teljesítés hárult a csatárokra ott meg bűngyengék voltak - jelzem úgy hogy nem Morata volt elől, hanem Immobile, csak úgy saccra mondom hogy kb 10 gól van kettejük között idén klub szinten. Rabiot is egy olyan francia csapatban teljesít jól (amúgy alaposan alulteljesítenek ők is) ami fel van építve és minden posztra van 3 minőségi alternatíva.
Ezek a példák szerintem pont Allegrit igazolják.

A másik dolog meg, hogy hiába van Giorgio-Bonu-Loca-Chiesa tengelyünk ha a fele sérült non-stop, az onnantól nem tengely.

Csapat szinten nem tudunk szállítani, mert ebből a kiegyensúlyozatlan keretből max akkor lehet működő egységet csinálni ha maradéktalanul mindenki egészséges - ami sosincs. Egyéni villanásokból behúzni meccseket meg azért nehéz, mert kevés az igazán kiemelkedő minőségi spíler akik a hátukra tudják venni a csapatot, és azoknak is a fele mindig sérült.

Allegri szerintem azért teljesít jobban mint Pirlo, mert kitalált valami felállást ami valószínűleg az egyik legoptimálisabb megoldás a mostani paraméterek mellett és kitart mellette (Pirlo pl januárban hozta ezt, csak aztán váltott érthetetlen módon) illetve Sarrival szemben neki nincs baja az öltözővel.

Itt a mercato a kulcs, mert vagy azt csináljuk mint az Atalanta, egy adott rendszerbe veszünk hibátlanul illő spílereket olyan minőségben amire futja a büdzsé vagy veszünk egy Vlahovicot és köré rendezzük a csapatot. Öszvérmegoldások nem fognak működni.

Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 22:10

Azért nem olyan kutya ez a keret gyerekek. Oké, lehet, hogy scudettót nem nyerne vele senki, de azért nem a 6-7. helyért kellene küzdeni. Azért ez a Cselló-Bonu-Loca-Chiesa tengely faszra húzta Európát a nyáron. Danilo és Szandi jelenleg a brazil válogatott két kezdő bekkje, Rabbi stabil francia, Bekúr stabil uruguayi , Puli stabil kolumbiai válogatott, Morci meg a spanyol válogatott kezdőcsatára.

Szóval ez nem egy "DelNéris" keret, mégis eddig "Delnéris" a mutatott játék és az eredmény is. Allegri eddig egy felmelegített húsleves...aki decemberben semmivel nem tart előrébb mint a nullkilométeres Pirló tavaly...

Aki pedig kájózsorzsban látta az x-faktort, azt nagyon messzire kellene zavarni a klubtól.

Nedvedke lenyilatkozta, hogy télen nem nagyon lesz erősítés (nyilván készülünk a serie B-re).

Ami pedig a csapatépítést illeti, Dibcsi eddig 17 meccsen volt elérhető a szezonban, Chiesa meg 16-on...szóval amíg MAxi az edzőnk kár abban gondolkodni, hogy olyanra kell építeni aki majd nem sérül le...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 21:34

Én sem venném még elő Allegrit. Az picit zavar, hogy nem is nagyon próbálkozik, de hát igaza van Krisznek. Ez egy nagyon hulladék csapat. Értelmes előre játék csak Dybalatol (aki folyton sérült) vagy Chiesatol (akinek végre jó lenne ez a 4-2-3-1 ha nem lenne sérült) és talán Cuadradotól (aki bármennyire is imádjuk 10 esetből 9-szer a rossz megoldást választja) várhatunk. És ennyi, nincs tovább. A többi vagy hulladék vagy jó esetben rendes iparos. Ebből nehéz támadójátékot felépíteni sajnos (és hát nem is az Maxi erőssége). 
Pirlo azért tudott ezzel a fos kerettel is több pontot gyűjteni, mert elől nem Kean volt Morata opciója, hanem a kecske, ami azért nem mindegy.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 21:25

CsT írta:

Nálam már Allegri is ebbe a körbe tartozik. Egyszerűen semmit nem tud kitalálni amivel egy Empolit vagy Veneziát meg tudnánk verni. A pontrúgásaink szörnyűek, a támadójáték nézhetetlen és sokszor a grinta is hiányzik, Allegri jelenleg olyan mint Dybala van 2-3 jó meccse ami után elkezdesz reménykedni aztán jön egy pofon és rájössz, hogy ebből mégsem lesz elfogadható szezon.

Nyilván nem Allegri a főbűnös, hanem a bohóc Paratici aki ilyen Artúr, Remzi, Rabbi féle bohócokat idehozott giga fizuért, de ennyit Pirlo is elért 0km-esen pre-season nélkül.

Ez egy nagyon törékeny csapat, igazi gólvágó és irányító nélkül és valóban van egy rakás hulladékunk. Dybala nélkül az a kis játéka is eltűnik a csapatnak ami amúgy van, és jön a szarpaszírozás, mert még a legszarabb olasz kiscsapat is mesterien tömrörül, utána meg bármikor beszophatunk egy fos gólt aztán kb csak görcsösebbek leszünk.
3 edző 28csillió dolgot megpróbált ezzel a kerettel, hasonló eredménnyel, valószínűleg a keret a legnagyobb gond. Szerintem Allegri a jó úton halad, de igazi impactot egy jó mercato hozhat csak, a pletykák alapján ott is jó az irány.


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2021-12-11, 23:22-kor.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 20:08

Malloy írta:
Az a legnagyobb baj, hogy annyira unszimpatikus szedett-vedett csürhe a mai Juventus, hogy nehéz is tiszta szívből szurkolni nekik. Ráadásul vannak akiket már inkább rühellek (De sciglio, Sandro, Rugani, Rabiot, Bentancur, Artúr, Morata, Bernát) mint nem kedvelek.
Nálam már Allegri is ebbe a körbe tartozik. Egyszerűen semmit nem tud kitalálni amivel egy Empolit vagy Veneziát meg tudnánk verni. A pontrúgásaink szörnyűek, a támadójáték nézhetetlen és sokszor a grinta is hiányzik, Allegri jelenleg olyan mint Dybala van 2-3 jó meccse ami után elkezdesz reménykedni aztán jön egy pofon és rájössz, hogy ebből mégsem lesz elfogadható szezon.

Nyilván nem Allegri a főbűnös, hanem a bohóc Paratici aki ilyen Artúr, Remzi, Rabbi féle bohócokat idehozott giga fizuért, de ennyit Pirlo is elért 0km-esen pre-season nélkül.

Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:59

Hát ezt az eredményt és mutatott játékot megint ki lehet tenni az ablakba...nevetséges. Gyakorlatilag képtelenek vagyunk meccset nyerni ha az ellenfél is rúg gólt.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:55

Az a legnagyobb baj, hogy annyira unszimpatikus szedett-vedett csürhe a mai Juventus, hogy nehéz is tiszta szívből szurkolni nekik. Ráadásul vannak akiket már inkább rühellek (De sciglio, Sandro, Rugani, Rabiot, Bentancur, Artúr, Morata, Bernát) mint nem kedvelek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:53

CsT írta:
40 évesen, 110 kilósan is levágnám a lábam, ha így rúgnék el egy szabit...

Siuuuuu

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:50

40 évesen, 110 kilósan is levágnám a lábam, ha így rúgnék el egy szabit...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:47

Sandrot most zavarnam el a gecibe
Vissza az elejére Go down
Joe111
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 161
Join date : 2017. Dec. 09.

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:46

Majd a bl-ben megmutatjuk!
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:41

Azért az látszik, hogy Allegri nem oktatja a támadásokat, a játékosok zsenijére bízza. 
Na most az olyan zsenikből mint Morata, Ken, Rabiot, Bentancur, De Sciglio ez jön ki.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3575
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:41

Malloy írta:
Uristen. Ki fog gólt lőni? Mármint tőlünk… 😔
Bonu

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:35

Na le is kapta Zsorzsit a hal.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:31

Remélem a srácok tidztában vannak vele, hogy a döntetlen is elfogadhatatlan.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:28

Krisz írta:


A brazilok fele úgy hasal pusztulatosat Európában hogy a brazíl ligában 8 csillió gólt vernek. Józsi még ott is borzalmasan középszernek tűnt főleg a statok alapján. Ettől függetlenül azért egy ilyen fos meccsen a semmiből pályára kerülve azért irreális sokat várni tőle, még Loca is nyekergett az elején.

Közben természetesen az ellen kapusa most játsza élete meccsét...
Úgy könnyű ha Bernát lövi rá rajta tényleg valami vudu átok van...

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:25

CsT írta:
Hát azért Kájózsorzs bizonyítja eddig, hogy Maxi miért a 88.percben szokta behozni.

A brazilok fele úgy hasal pusztulatosat Európában hogy a brazíl ligában 8 csillió gólt vernek. Józsi még ott is borzalmasan középszernek tűnt főleg a statok alapján. Ettől függetlenül azért egy ilyen fos meccsen a semmiből pályára kerülve azért irreális sokat várni tőle, még Loca is nyekergett az elején.

Közben természetesen az ellen kapusa most játsza élete meccsét...
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:23

Nekem csak most tűnik fel: Bonucci vett magának karszalagot?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:21

Az az igazság jöhetne Kean v Soulé, de Zsorzsit kellene levinni...
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2646
Join date : 2012. Nov. 05.

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:20

Ez a bíró is egy igazi faszgyökér.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime2021-12-11, 19:17

Hát azért Kájózsorzs bizonyítja eddig, hogy Maxi miért a 88.percben szokta behozni.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1   Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Venezia - Juventus 2021.12.11 18:00 Sport1
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Torino - Juventus, 2021.10.02 18:00 Sport1
» Juventus - Roma 2021.10.17 20:45 Sport1
» Juventus - Fiorentina 2021.11.06 18:00 Sport1
» Udinese - Juventus 2021.08.22. 18:30 Sport1
» Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: