Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Magyar foci

Go down 
+16
Malloy
Tankcsapda
CsT
LeRoi10
bombahoppa
tjunior
sneco7
Krisz
zetterberg40
exchaby
EsztéNégy
mbence
rakkenroll
kilopo
laac
s4tch
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
bombahoppa
Allegri jobbkeze



Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2020-11-12, 23:27

Krisz írta:


Nem nagyon követem a magyar focit, de azt magyarázza már el nekem valaki, hogy van egy európai szinten premium kategóriás kapusunk, akkor hogy kerülhet képbe egy olyan átlagon aluli kapus, mint Dibusz?
Ma Gulácsi lepkézett az elején. DREAM csak utalt Dibusz két Puskás-béli potyájára a Juve ellen.
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2020-11-12, 23:24

_DREAM_ írta:
Erős kezdés Gulyáslevestől! Smile Dibusz se volt elemében ebben a stadionban..

Nem nagyon követem a magyar focit, de azt magyarázza már el nekem valaki, hogy van egy európai szinten premium kategóriás kapusunk, akkor hogy kerülhet képbe egy olyan átlagon aluli kapus, mint Dibusz?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2020-11-12, 22:43

_DREAM_ írta:
Erős kezdés Gulyáslevestől! Smile Dibusz se volt elemében ebben a stadionban..
Minden jó, ha jó a vége. Pedig a második Pilsner Urquellt már nem sok kedvem volt felbontani.

"Felrobbant" a stadion.  hbang

Ez az ősz Sigér vigyoráról szól. Joker a sarokban térdepel és az elgurult Vigyorexet keresi.  lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2020-11-12, 21:18

Erős kezdés Gulyáslevestől! Smile Dibusz se volt elemében ebben a stadionban..
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2020-10-08, 23:40

Bravó fiúk! Gyere Izland!! 💪💪💪💪
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2020-09-30, 09:17

Legutóbb a 95/96-os szezonban jutott a Fradi a BL-be. Tudjuk mi történt akkor.  Very Happy

rakkenroll likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2020-09-30, 06:06

Bár a magyar fociról lemondtam, ezt a két Molde meccset végignéztem.

További feladat csoportharmadikként az EL- be zuhanni és ott az intert kiejteni két meccsen.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2020-09-29, 23:11

FRADI! wub wub Aztán most már tessék a Juve csoportjába kerülni!! Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2020-06-20, 22:23

bombahoppa írta:
A Fradi meccset nézem. Gyakrabban kellene magyar focit néznem. Jó nézni.
Hihetetlen. Már megint. És bakker, derby ide vagy oda, jobb ezt nézni, mint a meccseinket.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2019-11-20, 04:07

Az aligha a walesiek érdeme, hogy nem tudunk egymás után kétszer saját emberhez passzolni, Ramseyval meg fel se ugrott a védőnk... félidőben elaludtam, szóval csak a gyötrelem felét láttam szerencsére.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2019-11-19, 22:56

SZLAMB ramsey
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2019-11-19, 22:17

Malloy írta:
Uristen. Egy wales úgy játszik velünk, mintha legalább a spanyolokkal játszanánk. Ilyen szintű sebesség/tudás különbségre nem voltam felkészülve.

Szerintem meg ez nagyon is várható volt. Alig vannak topligás játékosaink, ők tele vannak PL-játékosokkal, a két legjobbjuk a legmagasabb szinten játszik, a védelmünk rémesen lyukas, ez megint nem meglepő az előzetes alapján. Rossi sajnos eléggé filozófus edző, az elképzeléseihez ragaszkodik, márpedig most egy plusz középpályás igazán elfért volna, ez lehetett volna meglepő húzás, így viszont sok esélyünk nem volt, amúgy sem lett volna. Ez a Nagy Zsolt nem válogatott szint, szerintem a későbbiekben el kellene felejteni a behívását.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2379
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2019-11-19, 22:03

Uristen. Egy wales úgy játszik velünk, mintha legalább a spanyolokkal játszanánk. Ilyen szintű sebesség/tudás különbségre nem voltam felkészülve.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2019-11-15, 21:41

A magyar meccsen kicsit kiábrándultam Bekúrból....
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2019-09-16, 15:28

Időutazás. Le kell görgetni.

https://valogatott.blog.hu/2019/09/16/idokapszula_nb_i_1983_84_bevezetes_i

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2019-03-02, 20:05

A Fradi meccset nézem. Gyakrabban kellene magyar focit néznem. Jó nézni.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2018-11-06, 21:22

http://www.vaconline.hu/sport/megnyilt-a-juventus-fc-hivatalos-foci-akademiaja-vacott-2.html

Ugyanez pepitában:

https://hirtv.hu/hirtvsport/akar-a-juventusba-is-kikerulhetnek-a-fiatal-magyar-focistak-2468297#

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2018-03-27, 23:55

LeRoi10 írta:
-Erre már lehet építeni.
- Le kell szűrni a pozitívumokat. 
- A keretnek van mélysége. 
- Dolgozni kell tovább.
- Keményen dolgozunk, az akarat megvan. 
- Nem sok időnk volt felkészülni péntek óta. 
- Technikás a skót válogatott ( Há' mihez képest Very Happy )
- A skótok összeszokottabbak, előbbre tartanak.
- Időre van szükségünk. 
- Nüanszok döntöttek.

Jajj Istenem, és Dzsórdzsi Lékensz még nem is ért a mikrofonhoz. ( Bár csak azért kötöttem itt ki, mert di Biagio csapatát még rosszabb volt nézni. Most komolyan, ő mit szeretett volna kihozni ebből a 2 meccsből? Candreva, Parolo miért válogatott? Vagy ez a 2 meccs megy a kukába?  Jó lenne ha elengednék az olaszok a kövi 2 évet, mert ebből a keretből rövidtávon nem lesz eredmény.)

Pedig annyira ígéretes szövetségi kapitány, el ne engedjük. Én azon is felhúztam magam, amikor Ranieri a válságos időszakban elkezdett szépítgetni, de ez már vicckategória. Már az is persze, hogy egy ekkora szerencsétlent odatettek, aki érdemi eredményt több, mint negyedévszázada ért el. Még a klasszisjelöltekkel teletűzdelt belgákat sem tudta kijuttatni a 2012-es EB-re, akkor mi mit várunk tőle? Balázskát nagyon védi valamiért már most, pedig látszik Bazsin, hogy kezdi a megmaradt tudását is elveszíteni. Helyzet kialakításához 1v1-et nem mer bevállalni? Vagy ez már túl magas elvárás? Az látszik, hogy Leeskens alig-alig térképezte fel a magyar játékosokat. Nem mintha hihetetlen klasszisok sorát nélkülözte volna Leeskens, és én sem vagyok otthon a témában, de nem igaz, hogy Ugrai, Eppel, Hangya, Otigba vagy Botka helyett ne lennének jobb alternatívák. Otigbaval kapcsolatban annyit, hogy aki egyszer visszautasított minket, azt utána ne válogassuk már be (kivéve, ha jóval jobb, mint a magyar átlag, de Otigba nem jobb). Pl. Kalmár szerintem sokkal tehetségesebb, mint hogy ennyire ne kelljen vele sem számolni. Sallai kapcsán meg volt valami nézeteltérés, amit nem tudom, miért alakult ki, de hogy bőven helye lenne ebben a kezdőben, az is biztos. Ha meg ennyire pocsék az állomány, akkor a fiatalokat el kellene kezdeni már most bedobni, aztán talán 4-5 év múlva már meg is látszik rajtuk a tapasztalat.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2018-03-27, 22:08

-Erre már lehet építeni.
- Le kell szűrni a pozitívumokat. 
- A keretnek van mélysége. 
- Dolgozni kell tovább.
- Keményen dolgozunk, az akarat megvan. 
- Nem sok időnk volt felkészülni péntek óta. 
- Technikás a skót válogatott ( Há' mihez képest Very Happy )
- A skótok összeszokottabbak, előbbre tartanak.
- Időre van szükségünk. 
- Nüanszok döntöttek.

Jajj Istenem, és Dzsórdzsi Lékensz még nem is ért a mikrofonhoz. ( Bár csak azért kötöttem itt ki, mert di Biagio csapatát még rosszabb volt nézni. Most komolyan, ő mit szeretett volna kihozni ebből a 2 meccsből? Candreva, Parolo miért válogatott? Vagy ez a 2 meccs megy a kukába?  Jó lenne ha elengednék az olaszok a kövi 2 évet, mert ebből a keretből rövidtávon nem lesz eredmény.)
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2018-03-25, 18:36

Ha lenne jó magyar foci, akkor Fradi/Újpest/... fórumokon tobzódnánk. HA lenne magyar foci.

Én már nem nézek válogatott meccset, hanem alszom helyette. Nem nagyon hibázok.

Mindenki bekaphatja, aki a magyar labdarúgásból él. Klasszikus példa, hogyan lehet valamit 40 év alatt tönkreverni.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2018-03-24, 22:13

Annyit nekem sem tudnának fizetni, hogy mennyeit nézzek, de a válogatott meccseket azért általában megnézem. Mondjuk engem nem tudnak felhúzni, mert totál hidegen hagy, hogy szerepelnek, de mindig meglep, hogy pár ezer/tízezer ember kimegy hóban, fagyban, 40 fokban is a meccseikre.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2018-03-24, 21:18

tjunior írta:

Én azon lepődök meg, hogy bárki is foglalkozik még a magyar focival. Nézi a bajnokságot a válogatott meccseket. Nem kritika, csak nem értem. Velem, szisztematikus munkával kb 20 év alatt sikeresen megutáltatták ezt az egész belterjes, lusta, pökhendi, undorító magyar labdarúgást. (mondom úgy hogy van volt válogatott labdarúgó a bővebb családban)
így van, hulladék, ingyenélő tróger csürhe + bűnözők gyülekezete az egész
mondom ezt úgy, hogy én is ismerek volt válogatott “focistákat”, sőt volt klubvezetőt is...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2018-03-24, 18:48

EsztéNégy írta:


Én már meg sem lepődöm, játékosállományt tekintve futballtörpék vagyunk már. Egyúttal a hozzáállás is hihetetlenül rossz, ezért kapunk ki nálunk alacsonyabban jegyzett, de szervezett, küzdős csapatoktól.
Én azon lepődök meg, hogy bárki is foglalkozik még a magyar focival. Nézi a bajnokságot a válogatott meccseket. Nem kritika, csak nem értem. Velem, szisztematikus munkával kb 20 év alatt sikeresen megutáltatták ezt az egész belterjes, lusta, pökhendi, undorító magyar labdarúgást. (mondom úgy hogy van volt válogatott labdarúgó a bővebb családban)
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2018-03-24, 13:10

s4tch írta:
kazahsztán!!4!!!

Én már meg sem lepődöm, játékosállományt tekintve futballtörpék vagyunk már. Egyúttal a hozzáállás is hihetetlenül rossz, ezért kapunk ki nálunk alacsonyabban jegyzett, de szervezett, küzdős csapatoktól.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2018-03-23, 23:17

kazahsztán!!4!!!
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2018-03-08, 18:41

https://index.hu/sport/2018/03/08/fifa_honositas_magyarorszag_vilagranglista/

ez azért fáj
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2017-06-12, 17:16

LeRoi10 írta:
(A politikát kizárva)

ezt sajnos a magyar foci esetében egyre nehezebb megtenni. amint rövid távú célokat szolgál egy sportág, és elkezdik kontrollálatlanul önteni bele a pénzt, megjelennek a keselyűk, és kifizetőhelyek lesznek a klubok. abban mondjuk nem vagyok biztos, hogy ez cél vagy tünet.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2017-06-12, 15:16

s4tch írta:
ugye, mennyire szánalmas az egész?
Úgy érzem magam lassan, mint Fülig Jimmy egy tetszőleges vitapartnere: sorra kapom a pofonokat. Már Feröer után is elkapott a csuklás, akkor azt hittem, ennél már nincs lejjebb... tévedtem. A tavalyi nyár nagyon fasza volt, feledhetetlen, és nagyon kijárt már nekünk, drukkereknek. Nagyon örültem a válogatottnak, de a Fradi hősies helytállása a nemzetközi porondon, már tavaly felbaszta az agyam, nézhetetlenek voltak a meccsek. Akárcsak ez a mostani, Andorra elleni produkció. SZÉGYEN!
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2017-06-11, 18:55

Valószínűleg ez is csak okoskodás lesz, de jó lenne ha az MLSZ-nél is rájönnének, hogy nem a válogatottnak kell játékosokat felépítenie és eladnia nyugatra. Persze évente néhány ilyen belefér, de nem kell a ló túloldalára esni. 
(A politikát kizárva) Ahány milliárdot beleölnek a Vidibe, Fradiba, szakértelemmel, jól felépített tervekkel simán kéne legalább egy állandó Európa Liga csapatot összerakni. Amíg azonban a magyar rekordbajnok képes kiszopni az albán másodiktól, addig teljesen felesleges bármi csodát várni NB1-es játékosoktól. Borzasztó, hogy mentálisan mennyire nem készíti fel őket a nemzetközi futballra.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2017-06-11, 17:20

Én nem tudtam nézni a meccset, de utána meg nem tudtam rendes összefoglalót megnézni. Szomorú, ezt edző nélkül is nyerni kellett volna. De ami még jobban aggaszt, hogy egyes hangemberek, mint most Urbán Flórián, ezt használják ki, és megmondanák a tutit. Szomorú, hogy a magyar futball tragédiája után saját magát ajánlja be, még akkor is, ha jó eséllyel csak reklámozza magát. Az Urbán-féle, gondolkodni képtelen embereket valahogy nem szeretném látni a magyar élfutball közelében. Amit lenyilatkozott, abban sok igazság van, de csak olyanokat mondott, amit egy laikus is könnyen előadhat, viszont pár éve néhány kilátástalan mérkőzésen láthattuk, hogy az Urbán-féle mentalitással mire mehet a nemzeti tizenegyünk, és ezt senki nem akarja.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime2017-06-10, 14:34

ugye, mennyire szánalmas az egész?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Magyar foci - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magyar foci
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Minden más foci
» Magyar ellenfelek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Egyebek-
Ugrás: