Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Magyar foci

Go down 
+16
Malloy
Tankcsapda
CsT
LeRoi10
bombahoppa
tjunior
sneco7
Krisz
zetterberg40
exchaby
EsztéNégy
mbence
rakkenroll
kilopo
laac
s4tch
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-11-15, 22:52

Nyáron irány Békaföld!
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 636
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-11-15, 22:51

Megérdemeltük Cool
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-11-15, 22:37

Végre!!! Velünk volt a ribanc.. sírok...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-11-15, 22:36

cheers
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-11-12, 19:35

Bízom Fortunában... ha már Storckban nem tudok, valamiben muszály!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-10-14, 13:49

rakkenroll írta:
s4tch írta:
igazából ma "csak" pechesek voltunk. a lúzerség az észak-írek elleni 2 meccsben hagyott 5 pont volt, ezeket oda-vissza verni illett volna.

Illetve a románokat itthon verni kellett volna, most megvolt végre rá az esély, de mi gyávák voltunk. Ezzel az edzővel nincs esélyünk senki ellen, szerencsénk persze még lehet..


Storck egy tucatedző, de nagyon sok egyéb dolog is van még, ami talán még nagyobb gond. Pl lehet eredményt elérni lusta őstehetségekkel (Cassano) vagy full átlagos akarnokokkal (Pepe) viszont lusta átlag játékosokkal nem. Én úgy gondolom, hogy ha egy igazán tehetséges játékosnak nem veszi el a kedvét a közeg olyan 14-15 éves koráig akkor nem kallódik el, viszont azzal a hulladék mentalitással lesz hátráltatva amit addig neveltek belé. Szerintem ez sokkal nagyobb gond mint egy töketlen edző. Az meg botrányos, hogy a legutolsó botlábú akadémia tölteléknek is akkora pofája van, hogy le kell bontani a kerítést hogy a pályára léphessen.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-10-14, 13:32

s4tch írta:
igazából ma "csak" pechesek voltunk. a lúzerség az észak-írek elleni 2 meccsben hagyott 5 pont volt, ezeket oda-vissza verni illett volna.

Illetve a románokat itthon verni kellett volna, most megvolt végre rá az esély, de mi gyávák voltunk. Ezzel az edzővel nincs esélyünk senki ellen, szerencsénk persze még lehet..

Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-10-13, 23:54

igazából ma "csak" pechesek voltunk. a lúzerség az észak-írek elleni 2 meccsben hagyott 5 pont volt, ezeket oda-vissza verni illett volna.

a sorsolásnál viszont kiemeltek leszünk clown , így a dán, norvég, ír, szlovén négyesből jöhet valaki.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-10-13, 23:44

s4tch írta:
na, ez mi vót? flower

Ez nettó lúzerség, meg is érdemeljük.

Group F: Hungary 15pts – play-offs
Group C: Ukraine 13pts – play-offs
Group H: Norway 13pts – play-offs
Group I: Denmark 12pts – play-offs
Group G: Sweden 12pts – play-offs
Group D: Republic of Ireland 12pts – play-offs
Group B: Bosnia and Herzegovina 11pts – play-offs
Group E: Slovenia 10pts – play-offs

Nem tudok olyan párosítást mondani, aminél mi lennénk az esélyesek. Az én tippem, hogy megkapjuk szokás szerint a svédeket.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-10-13, 22:51

na, ez mi vót? flower
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-09-09, 10:36

rakkenroll írta:
...olyan becsületes, hiteles edzők, emberek, mint Dárdai, aki tudom hogy nem Isten, de az egyszerű őszintesége magávalragadó...

pali amellett, hogy jó srác, ért is a focihoz. a becsület sajnos kurva kevés, lévén ez egy szakma. szakemberek kellenek, a személyiség másodlagos.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-09-09, 10:22

rakkenroll írta:
jackie_d írta:
... amit ez a rohadt bűnözői kör már évtizedek óta meglovagol...

Nem volt egyszerű az 50-es években sem focizni, az eredmények mégis jöttek. A mentalitáson kell változtatni, és ahhoz semmi más nem kell, mint olyan becsületes, hiteles edzők, emberek, mint Dárdai, aki tudom hogy nem Isten, de az egyszerű őszintesége magávalragadó. Szerintem vannak jó irányú változások (egyre több pálya kicsiknek), az infrastruktúra fejlődik, a hozzáálláson a sor.

szerintem akkoriban nem volt ennyire kihegyezve, kis(?) túlzással a tehetség elég volt munka nélkül is, nem hiszem hogy nagyon mást lett volna a mentalitás
amennyire belelátok (itt győrben elég jól) az "olyan becsületes, hiteles edzők, emberek, mint Dárdai" is csak addig vannak szem előtt illetve addig becsületesek/hitelesek, amíg az valamelyik puppet masternek érdeke...

szar az egész, úgy ahogy van...
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-09-09, 08:37

jackie_d írta:
... amit ez a rohadt bűnözői kör már évtizedek óta meglovagol...

Nem volt egyszerű az 50-es években sem focizni, az eredmények mégis jöttek. A mentalitáson kell változtatni, és ahhoz semmi más nem kell, mint olyan becsületes, hiteles edzők, emberek, mint Dárdai, aki tudom hogy nem Isten, de az egyszerű őszintesége magávalragadó. Szerintem vannak jó irányú változások (egyre több pálya kicsiknek), az infrastruktúra fejlődik, a hozzáálláson a sor.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-09-08, 17:11

s4tch írta:
ez egy rettentő szar közeg egy fiatalnak. a munka szeretete helyett a középszerűséggel kötött alkut okítja.

szerintem nagyjából ugyanazt mondjuk, csak kissé máshogy fogalmazunk

a különbség, hogy szerintem nagyon (túl) könnyen megalkuszunk, mind az egyén, mind a társadalom szintjén
és mivel lusták / gyávák vagyunk a változtatáshoz ezért minding keresünk valami kifogást:
"nincs lehetőség", "szopat az edző", "ilyen a közeg", stb.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-09-08, 15:55

pedig ez egy létező jelenség, és akinek nincsen kerete arra, hogy más iskolába vigye a gyereket, az végig fogja nézni, ahogy a gyerek elől a szomszéd felfutott cukrász botlábú porontya elveszi a helyet a kezdőben csak azért, mert a cukrász állja az évnyitó partira az aprósütit. nem azt mondom, hogy tele vagyunk messikkel és verrattikkal, csak a rohadék közeg nem hagyja őket érvényesülni, abban viszont biztos vagyok, hogy egy cseh, lengyel, osztrák gyereknek is sokkal jobb lehetőségei vannak, mint egy magyarnak.

minden az utánpótláson múlik, és azon a szinten leginkább besavanyodott, elavult tudással rendelkező "szak"emberek foglalkoznak a gyerekekkel. van egy jóbarátom, talán már meséltem róla, király gabival csinál szombathelyen kapusiskolát. örömmel szokta mesélni, hogy mekkora újdonság a gyerekeknek az, hogy naprakész szakmai ismereteket kapnak, és német minta alapján folynak az edzések.

sajnos ez tényleg egy kontraproduktív közeg. ugyanez a barátom rengeteg insider infót mesélt játékosokról, edzőkről, és tökéletesen passzolnak abba a képbe, amit valamelyik ifi játékos mesélt a fradi-öltözőről, ahol lipcseiék lebaszták, hogy hogy mer edzésen hajtani. itt kilátástalanság van, posvány, középszerűségbe való beletörődés, és bunda. utálhatod, ettől még ebbe nő bele mindenki, aki focistának adja itthon a fejét. egy kalap szar az egész. lehet számon kérni a munkát, a profi szemléletet, de azért elgondolkodtató, hogy kucka eljutott a milanba, hamsik a napoliba, lewa a bayernbe, modric a realba, belgium, a sosem volt fodbalnemzet sorra ontja a 30+ milliós tehetségeket, nekünk meg zsuzsi psv-je a legnagyobb dobbantás az elmúlt 10 évből. ez egy rettentő szar közeg egy fiatalnak. a munka szeretete helyett a középszerűséggel kötött alkut okítja.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-09-08, 15:28

rakkenroll írta:
Szívemből szóltál cukordrazsé... tehetséges fiatalok mindig voltak, és lesznek a jövőben is, valamikor edzőink is voltak..

má' bocs, de ez annyira tipikus és magyar szemlélet: mindig más a hülye...
"az én fiam húde teheccsíges, de ez a hülye edző nem jáccassa"

még véletlenül sem: "lehet hogy többet kellene dolgozni, más edzőt/csapatot keresni, magam elvégezni az edzőiskolát, stb"
mindig az "én nem tehetek róla" + a "de egyszer majd!" álmodozás, amit ez a rohadt bűnözői kör már évtizedek óta meglovagol...

btw: ez nem személy szerint neked szól, csak úgy általában...
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-09-08, 14:45

s4tch írta:
Krisz írta:
...Egy jobb és legfőképp tökösebb edzővel (pl Dardai) ez simán meglehetett volna.

így van, szőrösebb zacsival mindkét meccs meglehetett volna. dárdaival belezúztuk volna a szőröstalpúakat a gyöpbe. nem véletlen, hogy az utolsó 4-5 meccsen gólt se kaptunk, most meg emberelőnyben a hátunkat törte a háló, és be is szoptuk a végén. még ezzel a fos állománnyal is le lehetett volna gyűrni ezt a csoportot.

egyébként a "jobb edzők kellenek" kitétel elsősorban az ifikre ill. a még fiatalabbakra vonatkozik. olyan edzők se lennének rosszak, akik nem a helyi bőkezű vállalkozók falábú aranytökű gyerekét tennék be a csapatba, hanem tényleg azokat, akiknek van némi érzéke a játékhoz. bármilyen meglepő, a magyar foci tradicionálisan a kombinatív, agyas játékról szólt, most meg ott tartunk, hogy a válogatott közelében gera az egyetlen, aki már csinált életében egy cselt, és adott mélységi passzt. atléta kölköket képzünk, futni, ütközni tudunk, de játszani elvétve.

Szívemből szóltál cukordrazsé... tehetséges fiatalok mindig voltak, és lesznek a jövőben is, valamikor edzőink is voltak..
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-09-08, 14:02

Krisz írta:
...Egy jobb és legfőképp tökösebb edzővel (pl Dardai) ez simán meglehetett volna.

így van, szőrösebb zacsival mindkét meccs meglehetett volna. dárdaival belezúztuk volna a szőröstalpúakat a gyöpbe. nem véletlen, hogy az utolsó 4-5 meccsen gólt se kaptunk, most meg emberelőnyben a hátunkat törte a háló, és be is szoptuk a végén. még ezzel a fos állománnyal is le lehetett volna gyűrni ezt a csoportot.

egyébként a "jobb edzők kellenek" kitétel elsősorban az ifikre ill. a még fiatalabbakra vonatkozik. olyan edzők se lennének rosszak, akik nem a helyi bőkezű vállalkozók falábú aranytökű gyerekét tennék be a csapatba, hanem tényleg azokat, akiknek van némi érzéke a játékhoz. bármilyen meglepő, a magyar foci tradicionálisan a kombinatív, agyas játékról szólt, most meg ott tartunk, hogy a válogatott közelében gera az egyetlen, aki már csinált életében egy cselt, és adott mélységi passzt. atléta kölköket képzünk, futni, ütközni tudunk, de játszani elvétve.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-09-08, 13:51

Krisz írta:
Maximálisan egyetértek, viszont most azért nagyon közel kerültünk a kvalifikációhoz.

hát én azért remélem hogy nem jutunk ki, csak még több (sokkal szebben is lenyúlható) pénzt szórnánk el a semmire
bűnöző mind, olyan mintha az embercsempészek tévés vetélkedőt rendeznének maguknak, a média meg asszisztálna hozzá
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-09-08, 13:30

jackie_d írta:
rakkenroll írta:
Fejénél bűzlik a hal, jó edzők kellenek.

szerintem meg annyi kellene hogy nagyjából tényleg üzleti alapon működjön és csak mondjuk max. 20%-ban az alvilági / állami pénzek eltüntetéséről szóljon a magyar foci
akkor talán kurva gyorsan megtanulnának focizni a szarfaszúak (ez most nem bók), vagy bezárna az egész úgy ahogy van
mondjuk ez utóbbi sokkal sanszosabb...

Maximálisan egyetértek, viszont most azért nagyon közel kerültünk a kvalifikációhoz. Egy jobb és legfőképp tökösebb edzővel (pl Dardai) ez simán meglehetett volna. Az északír meccset nem lattam, de az nettó luzerseg hogy emberelonyben beszopunk egy golt a 90. percben. Arománok ellen amugy nem volt rossz ötlet a kontrára játszani,  mert fontosabb volt nem kikapni mint minden áron nyerni és amúgy működött is az elképzelés mert megvoltak a helyzeteink. De könyörgöm, ha ezt a taktikát választotta akkor mi a lőcsért Szalaival játszott? Minden ígéretes kontra rajta halt el, mert lassú volt vagy nem érezte az összjátékot vagy rosszul passzolt vagy ügyetlen volt vagy ezeknek bármilyen kombinációja. Ugyanaz a vergődés mint amikor Llorente volt ugyanebben a szituációban. Nem tartom sokra Németh Krisztiánt de ha ő van a kezdőbe Szalai helyett, én nem tudom elképzelni hogy ne lőttünk volna gólt.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-09-08, 12:34

rakkenroll írta:
Fejénél bűzlik a hal, jó edzők kellenek.

szerintem meg annyi kellene hogy nagyjából tényleg üzleti alapon működjön és csak mondjuk max. 20%-ban az alvilági / állami pénzek eltüntetéséről szóljon a magyar foci
akkor talán kurva gyorsan megtanulnának focizni a szarfaszúak (ez most nem bók), vagy bezárna az egész úgy ahogy van
mondjuk ez utóbbi sokkal sanszosabb...
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-09-08, 11:48

s4tch írta:
azért na, az elmúlt 30 évben konstans agyfasz ennek a válogatottnak szurkolni

Hát ja... Storck is elmehet a jó ka-ba az óvatoskodásával, töketlenkedésével, homály csapat összeállításával együtt. Két - a vlahók mostani formáját tekintve- abszolút verhető csapattal sikerült leixelni, akik igazán nem is akartak mást elérni, nekünk meg ugye elég fontos lett volna a győzelem, dühítő. Fejénél bűzlik a hal, jó edzők kellenek.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-09-08, 08:36

s4tch írta:
azért na, az elmúlt 30 évben konstans agyfasz ennek a válogatottnak szurkolni

akkor ne tedd Wink én egész jól elvagyok nélküle
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-09-07, 23:23

azért na, az elmúlt 30 évben konstans agyfasz ennek a válogatottnak szurkolni
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2015-03-16, 12:18

http://cink.hu/latom-az-egeszet-mindig-fent-van-a-fejem-dardai-pal-1681322587

igazából sok újdonság nincs az intiben, nulla szakma van benne, de jó olvasni, hogy valaki úgy egyenes a magyar foci körül, hogy nem lóg a szájából a kapanyél, és nem a frusztrációját fröcsögi a mikrofonba.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2014-09-30, 16:25

zetterberg40 írta:
Nyuszifog mint zseni? Szerintem már ezzel baj van.

Baj, az van bőven, de ami engem leginkább zavar, az a hozzáállás - na meg persze, hogy apám még olyanoknak szurkolt, mint Albert, Varga, Fenyvesi, Novák, Rákosi, én meg... mondjuk Gerát csípem. Nem is annyira zsenire van szükség most - ill. már egy ideje -, hanem inkább egy olyan motivátorra, mint például Conte.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2014-09-30, 15:53

Nyuszifog mint zseni? Szerintem már ezzel baj van.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2014-09-30, 07:18

minden évben úgy indulok neki, hogy "na majd most", engem ez már nem tud simogatni. bár pali roppant szimpatikus

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2014-09-29, 15:43

Egyetértek, simogatta a lelkem. Partiumi lévén, nekem is fontos a nemzeti érzelem, és már nem is várok mást a csapattól -a sok csalódás után-, minthogy tegyék oda magukat, különösen a románok ellen; de könyörgök, ne gyáván, félszegen álljanak ki már megint. Az jobban fáj, mint a vereség.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2014-09-26, 21:54

megnéztem dárdai sajtótájékoztatóját az imént, az egészet. a nemzeti érzelem az egy kényes témakör nálam, és pl a labdarúgásra már nemigen terjed ki, szabics még fiatal tehetség volt nem segédedző, mikor utoljára magyar focit néztem, manapság már csak a trollfoci szemüvegén át követem az eseményeket. de ezt jó volt látni és hallani

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime2014-09-04, 16:14

szalai lemondta a válogatottságot:
https://www.facebook.com/SzalaiAdamOfficial/posts/747458948653151

a kommenteket érdemes olvasni. 10 millió szociálisan érzékeny kapitány országa vagyunk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Magyar foci - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magyar foci   Magyar foci - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magyar foci
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Minden más foci
» Magyar ellenfelek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Egyebek-
Ugrás: