Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Más csapatok meccsei

Go down 
+35
elnastra
Malloy
LeRoi10
simoon
Juve=scudetto
bombahoppa
sneco7
tjunior
boric
rakkenroll
mbence
laac
exchaby
_Tyler
EsztéNégy
kilopo
_DREAM_
Krisz
andree10
buktar
cortamelasombra
zetterberg40
juventute
balazs91
el_ceRebr0
s4tch
juve 1974
.bb.
CsT
virracocha
AndreasMatri
gyergyely
pietro10
baggiofan
DartagnanX
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-07, 21:08

CsT írta:
A Lóma kibaszta Di Francescot...
De miért? Elvárás volt a  BL negyeddöntő ezzel a kerettel? A bajnokságban is harcban vannak a 3.-4.helyért. Scudettót akartak nyerni? Vagy mi?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-07, 21:04

kicsit sajnálom a lómát. A stadion projekt miatt nincs pénz, Moncsicsi jól átbaszta őket, most még kibasznak egy egész tehetséges Lóma kötődésű edzőt, hogy leültessék Ranierit. Bármennyire is akarják, Zaniolot sem tudják majd hosszabb távon megtartani.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-07, 20:39

CsT írta:
A Lóma kibaszta Di Francescot...

Felkészül Ranieri

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-07, 18:56

A Lóma kibaszta Di Francescot...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-07, 13:48

a chelsea abramovics einstandja óta ezt csinálja bounce

jöjjön zidane. ha vele nyerünk, jó. ha nem nyerünk, legalább agnelli belátja, hogy a háromszoros győztes edző és az ötszörös győztes játékos kevés, ide több kell, mint bonucci meg matuidi.

azt már nem is írom, hogy maradjon allegri, mert úgysem marad.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-07, 13:45

Nekem pont ez a félelmem, hogy találunk-e olyan (klasszisnak mondható) edzőt, aki belemegy abba, hogy 0 beleszólása legyen a keretbe viszont Bl-t kell nyernie, mert gyakorlatilag minden más kudarcnak számít.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-07, 12:49

tjunior írta:
Ez a keret egy BL negyeddöntős keret. Szerencsés sorsolással meg is lehetett volna idén is de onnan feljebb már a dolgoknak nagyon össze kellett volna jönniük. CR nyári érkezése sokakat elvakított. Allegri elengedése súlyos hiba lenne, még akkor is ha idén ő is formán kívül van. Viszont a kezdő renbetétele előtt a vezetőségnek kellene összeszednie magát. Nekem úgy tűnik káosz van felül.

a kerettel kapcsolatban egyetértek. ha valóban megromlott agnelli és allegri kapcsolata, akkor váltás jön, nem is kérdés.

az edző nagyon fontos, hogyne, de a keret összetétele, motiváltsága, egységessége még fontosabb. conte egyszer bajnoki címet nyert a chelsea-vel, majd 5. lett; sem az edző tudása, sem a csapata összetétele, sem a többi csapat ereje nem változott számottevően egy év alatt. ott az öltöző egy kupleráj, amit néha-néha össze lehet rántani, de alapvetően a játékosuralom lett a napi rutin. nálunk eddig sikerült rendet tartani a fejekben, hatalmas hiba lenne mindent kihajítani az ablakon, csak azért, mert az atletico madrid stílusa nekünk a lehető legrosszabb párosítás, és mert marottáék elhanyagolták a középpálya megerősítését.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-07, 12:34

örülök, hogy van egy kis szeglet itt az interneten, ahol nem fröcsögnek össze-vissza a Misterről. Már megőrjítenek a napi pletykák.
Ha tényleg van edzőkérdés, azt egyetlen egy dolog fogja eldönteni: Agnelli hogyan látja a Juventust 1-2 év múlva.


Ha Beppe távozásával tényleg nagy változások jönnek és elkezdünk költeni, akkor szóba jöhet Pep és Zidane. De nekik komoly játékosok kellenek, ami jelenleg legalább 1 kezdő szintű középhátvédet, 2 kezdő szintű középpályást és 1 csatárt jelent. Ez alsó hangon is 200-250 millió. Ramsey leigazolása nem azt mutatja, hogy ebbe az irányba tartunk. Több helyen olvasom, hogy Pep/Zidane biztos kérne játékosokat és beleszólna az igazolásokba. Ne felejtsük el, hogy nálunk az edző egy alkalmazott, aki azzal főz, amit kap. Ebben pedig pont, hogy Allegri a legzseniálisabb Európában. Nincs még egy ilyen edző, aki ezt a folyamatos építkezést kibírta volna (Conténak is elege lett), főleg nem ilyen eredményesen.

Conte már olyan régen volt, hogy az emberek már csak a szépre emlékeznek. Conte 100 eurós edző lett, aki a csapatok felfuttatásában jó, nem az elitbe vezetésükhöz. Nagyon hálásnak kell lenni, azért amit tett, de őt már rég túlnőttük. Igen, Allegrivel.

DD szerintem hülye lenne feladni most a pozícióját. Benne van a spirito juve meg stb.., de jelenleg van egy magabiztosságtól és erőtől duzzadó, fiatal és kurva tehetséges francia csapata, amivel jövőre teljesen reális esélye van az EB címre. Sőt, a spanyolok és a németek kisebb ingadozásával, az angolok szokásos balfaszoskodásával mondhatni, hogy erre ők a legesélyesebbek. Csapat címeket később is tud nyerni, ilyen válogatottja viszont biztosan nem lesz még egy.

Meglátjuk mi lesz, juventus szurkoló vagyok, Allegri előtt és utána is követtem/követem majd a csapatot. De szar látni, hogy a klub történelmének egy legendás edzőjét így üldöznek el a csapattól annak saját szurkolói. Mindenesetre a mindenféle Juve fórumok olvasását és követését felfüggesztem pár hétre.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-07, 11:35

s4tch írta:
szerintem a keret nem elég a bl-győzelemre. nyilván allegri sem hibátlan, de ahol de sciglio, bonucci, bentancur, matuidi kezdő lehet, ott súlyos lyukak vannak a keretben. itt kell kezdeni az álmodozást, nem a padon. ezzel a kerettel zidane sem menne többre, contéról vagy deschamps-ról nem is beszélve.
Ez a keret egy BL negyeddöntős keret. Szerencsés sorsolással meg is lehetett volna idén is de onnan feljebb már a dolgoknak nagyon össze kellett volna jönniük. CR nyári érkezése sokakat elvakított. Allegri elengedése súlyos hiba lenne, még akkor is ha idén ő is formán kívül van. Viszont a kezdő renbetétele előtt a vezetőségnek kellene összeszednie magát. Nekem úgy tűnik káosz van felül.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-07, 11:33

s4tch írta:
szerintem a keret nem elég a bl-győzelemre. nyilván allegri sem hibátlan, de ahol de sciglio, bonucci, bentancur, matuidi kezdő lehet, ott súlyos lyukak vannak a keretben. itt kell kezdeni az álmodozást, nem a padon. ezzel a kerettel zidane sem menne többre, contéról vagy deschamps-ról nem is beszélve.

De Sciglio nem kéne kezdő legyen, mert van egy Cancelo a keretben – ez Allgeri tudatos választása volt. Ha Dybalat le lehet ültetni a padra, akkor Bonuccit is – nála Rugani és Benatia is többet nyújtott. Bentancur a korosztálya egyik legnagyobbra tartott középpályása és szerintem bőven megmutatta idén, hogy miért – Allegri dolga lenne, hogy segítsen neki fejlődni, megtalálja a helyét a csapatban. Azt aláírom, hogy a középpályán egy poszt nagyon lyukas, de szerintem ennyi. Viszont az egy jó edző ismérve, hogy egy-egy lyukas posztot át tud hidalni. A két évvel ezelőtti Maxi képes volt erre és szerintem más edző is képes lesz rá. A Real elleni BL döntős középpályánk sem volt erősebb a mostaninál.
 
Tavaly a Pool Hendersonnal és Milnerrel játszott BL döntőt, azt meg senki ne mondja nekem, hogy ők job képességű középpályások, mint a mieink. Ha azt mondjuk, hogy nem reális a BL győzelem ezzel a középpályával, azt hajlandó vagyok elfogadni, de ezt a koncepció nélküli, demotivált, impotens szart, amit 1.5 éve nézünk, nem.
 
Nagyon kedvelem Maxit, de szerintem tényleg a padon kell kezdeni a változásokat.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-07, 10:48

szerintem a keret nem elég a bl-győzelemre. nyilván allegri sem hibátlan, de ahol de sciglio, bonucci, bentancur, matuidi kezdő lehet, ott súlyos lyukak vannak a keretben. itt kell kezdeni az álmodozást, nem a padon. ezzel a kerettel zidane sem menne többre, contéról vagy deschamps-ról nem is beszélve.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-07, 08:50

https://twitter.com/Emishor/status/1103405335702892555

Laughing

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-07, 07:58

Téjlor89 írta:


A Bayern azért végigpofozta Európát a hasonló erősségű (papíron még gyengébb) német bajnokságból érkezve elég komolyan pár éve. Szerintem nem érdemes erre fogni. 

Plusz idén rajtunk kívül a másik három olasz csapat kifejezetten jól teljesített ezt a mai Lóma meccset kivéve. Csak nagyon pechesen alakult nekik minden kb.
+ Real is az elmúlt 3 évben kétszer is végig bohóckodta a bajnokságot, szóval nehéz lenne azt mondani, hogy az erős bajnokság készítette fel őket a BL győzelemre. Ami inkább kitűnik mostanában, hogy a ez a passzív felfogás a legtöbbször nem vezet eredményre (és az olasz edzőkre pont ez jellemző), egy olasz edző pl abban a szituban amikor az ajax 2-0-ra vezetett már beállította volna őket védekezni, buzizni. A Lóma is a tiziket várta, a Porto nem. A MU más eset, ekkora baromi mákja általában egyszer van egy csapatnak az évben (nekik már másodszor volt), közük nem volt a meccshez, 3 épkézláb támadásuk nem volt, 2 kapitális egyéni hiba + kamutizi, persze a P$$$G-t azért nem sajnáljuk Very Happy

Szép kis edzőkeringő lesz itt kibontakozóban Inda,Real,Juve,Lóma és úgy érzem a sorozatgyilkosfejűnek is megköszöni az arab Párizsban, a susogós nacis alatt is remeg a pad, ha esetleg a Bayern is kizúgna akkor ott is megveregethetik Kovács Miklós vállát...
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-06, 23:47

EsztéNégy írta:
Szóval akkor nem lesz olasz csapat a BL legjobb 8 csapata között. Mi a szarért ide négy BL induló amúgy? Nevetséges az egész olasz bajnokság, és amíg ez nem változik, esélyünk sem lesz megnyerni (ahogy a PSG-nek sem).

A Bayern azért végigpofozta Európát a hasonló erősségű (papíron még gyengébb) német bajnokságból érkezve elég komolyan pár éve. Szerintem nem érdemes erre fogni. 

Plusz idén rajtunk kívül a másik három olasz csapat kifejezetten jól teljesített ezt a mai Lóma meccset kivéve. Csak nagyon pechesen alakult nekik minden kb.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-06, 23:41

Szóval akkor nem lesz olasz csapat a BL legjobb 8 csapata között. Mi a szarért ide négy BL induló amúgy? Nevetséges az egész olasz bajnokság, és amíg ez nem változik, esélyünk sem lesz megnyerni (ahogy a PSG-nek sem).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-06, 23:36

Ez aztán a pofátlanság netovábbja, amit lenyomnak ezzel a VAR-ral. Hogy a rákba volt pofájuk nem befújni ezt a teljesen egyértelmű tizit a Romanak?

Én nagyon akartam a VAR bevezetését, de kezdem megváltoztatni a véleményem. Vicc, amit cisnálnak vele...
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-06, 23:28

Tankcsapda írta:


Azért ha a párizsiak nem könyvelték volna el a továbbjutást idő előtt, akkor itt most nem lett volna semmilyen izgalom, és legjobb esetben is csak egy döntetlenre futotta volna. Tény, Solskjaer kb. hasonló átmenetet csinál, mint Zidane a Realnál, nagyon ügyes a norvég, de ha nem a Porto-Roma továbbjutójával játszanak a negyeddöntőben, akkor kiesnek.

A PSG ellen is mindenki azt jósolta nekik, hogy kiesnek, aztán... Smile

A PSG-nek meg pont ebben áll a lúzersége. Valahogy elbénázzák mindig, hiába jobbak.

Közben a Lómát is kiVARozzák.

Cakir nagyon ért hozzá, hogy miként kell olasz csapatokat kiejteni utolsó perces tizikkel...
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-06, 23:22

Téjlor89 írta:


Csak ők most nagyon egyben vannak csapatként. Solskjaer összekapta őket rendesen, viszi őket a lendület, motiváltak, közdenek. A játékosok, akiket minden ManU drukker a francba kívánt nagyon durván megtalálták a formájukat (Pogba, Lukaku, stb.). Látszik, hogy van koncepció a jtáékukban és nagyjából meg is tudják valósítani.

Mindez maradéktalanul  hiányzik a Juventusból, de nagyon remélem, hogy egy edzőváltás majd nálunk is ezt a hatást éri el, amit a Unitednél elért.

Azért ha a párizsiak nem könyvelték volna el a továbbjutást idő előtt, akkor itt most nem lett volna semmilyen izgalom, és legjobb esetben is csak egy döntetlenre futotta volna. Tény, Solskjaer kb. hasonló átmenetet csinál, mint Zidane a Realnál, nagyon ügyes a norvég, de ha nem a Porto-Roma továbbjutójával játszanak a negyeddöntőben, akkor kiesnek.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-06, 23:16

Rossz forma ide vagy oda, ezen a héten nem jut(ott) tovább olyan csapat, amelyiket ezzel a gyenge formával ne tudnánk kiejteni. Én azért még bízom abban, hogy van valami tartalék a csapatban. Ősszel sokkal jobbak voltunk, ilyen még nem volt, viszont több meccsen - ManU oda-vissza, függetlenül a hazai vereségtől, Napoli és a Zinter elleni második félidei teljesítményekre gondolva - simán benne lenne a pakliban egy fordítás, még ha Simeone Atleticoját piszok nehéz is lesz megtörni, kár, hogy ezt a produkciót nyomokban sem látni ebben a naptári évben.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-06, 23:11

CsT írta:
Egyre jobban fáj a Madridi meccs így, hogy hullanak ki az esélyesek.

A PSG-t és a City-t én nem tudom esélyesként kezelni. A történetük során még egyik sem tudott soha kiverni egy tradícionális nagycsapatot sem a Bajnokok Ligájából. Még a ManU ifit sem tudják elintézni 0-2-ről otthon. Teljesen komolytalan, amit a BL-ben művelnek és én ettől nagyon boldog vagyok Smile
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-06, 23:08

Tankcsapda írta:
A Pool szerintem ki fog esni, de akkor is erősek az angolok eredményben. Viszont nagyon remélem, hogy vérszemet kapnak a mieink is, mert bár egy nagyon erős ellenféllel kell megküzdeni jövő héten, de a mai és a tegnapi fordítás után ne maradjunk már ki. Plusz a mi keretünk eleve elég erős, míg pl. a ManU - még ha oltári szerencsével is - marhára gyenge kerettel jutott tovább.

Csak ők most nagyon egyben vannak csapatként. Solskjaer összekapta őket rendesen, viszi őket a lendület, motiváltak, közdenek. A játékosok, akiket minden ManU drukker a francba kívánt nagyon durván megtalálták a formájukat (Pogba, Lukaku, stb.). Látszik, hogy van koncepció a jtáékukban és nagyjából meg is tudják valósítani.

Mindez maradéktalanul  hiányzik a Juventusból, de nagyon remélem, hogy egy edzőváltás majd nálunk is ezt a hatást éri el, amit a Unitednél elért.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-06, 23:04

Egyre jobban fáj a Madridi meccs így, hogy hullanak ki az esélyesek.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-06, 23:03

Buffont nem tudom sajnálni, ez van. Ettől függetlenül megint hogy lehet ilyen kezezést befújni a 90. percben? Nevetséges ez a VAR, ebben a formában beszántanám inkább az egészet, több rossz döntés születik a tizenhatoson belül ennek köszönhetően, mint jó.

Sajnos már két csoda is volt ebben a körben, harmadikra már nincs esély, mi simán kizúgunk jövő héten.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-06, 23:03

A Pool szerintem ki fog esni, de akkor is erősek az angolok eredményben. Viszont nagyon remélem, hogy vérszemet kapnak a mieink is, mert bár egy nagyon erős ellenféllel kell megküzdeni jövő héten, de a mai és a tegnapi fordítás után ne maradjunk már ki. Plusz a mi keretünk eleve elég erős, míg pl. a ManU - még ha oltári szerencsével is - marhára gyenge kerettel jutott tovább.


A hozzászólást Tankcsapda összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-03-06, 23:03-kor.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-06, 22:59

Jééézusom mekkora máker ez a ManU. Hihetetlen, komolyan. A végén még négy angol csapat lesz a negyeddöntőben, aztán akkor be nem áll majd a sok arrogáns PL fan szája...

A PSG szenvedését mondjuk felettébb szórakoztató nézni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-05, 23:51

Krisz írta:
Sic transit gloria mundi

reméljük, egy inda-féle, 2011-ben kezdődő mélyrepüléshez hasonló folyamat első komolyabb lépését láthattuk. azt is, hogy marcelót nem mi mentjük ki a realból.

egyébként cuki ez az ajax, elképesztően sok csellel dolgoznak, de szerintem az atleti szó szerint kettétörné a támadásaikat.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-05, 22:58

Hát ezt öröm volt nézni, lehet ki is verem rá! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-05, 22:55

Sic transit gloria mundi
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-05, 22:36

ez a real 2 vezért veszített egy nyáron. az atleti évek óta ugyanazon az úton halad, szerintem most jóval erősebb csapat.

az ajax előtt le a kalappal, 95-ben is hasonlóan gyors, pelyhes, noname játékosokkal teli csapattal ütötték agyon európát.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-05, 22:06

Maxi csodái sajnos kieséssel szoktak végződni, Madridban, Münchenben...Az Ajax-Real más szitu, ott az első meccsen is simán verhettek volna 3-at a hollandok az első félidőben, mi Atmában kapura is alig rúgtunk...félek a visszavágón se nagyon fogunk, azt pedig kizártnak tartom, hogy ez a védelem a csicskával a közepén ne kapjon gólt..
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime2019-03-05, 21:45

Malloy írta:
Szegény Ajax. Velük is elhitetik, hogy léteznek csodák. Kiváncsi leszek meddig nézik a bírok a Madrid szenvedését mielőtt a hónuk alá nyúlnak...

Nem lesz itt semmi hasonló. Engem mondjuk annyira nem izgat, hogy kiesnek-e (bár szimpatikus az Ajax), ha megfordítjuk a mi csatánkat, akkor nem hiszem, hogy a Real fog minket megállítani, ha lesz olyan. Persze elég nagyképű és vakmerő dolog kétgólos hátrányban ilyet kijelenteni, de Allegri a visszavágókra csodát tud tenni, ebben bízhatunk.

Tadic második gólpassza előtti jelenet...lefagytam, zseniális volt a szerb.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Más csapatok meccsei - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más csapatok meccsei
Vissza az elejére 
8 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Más csapatok meccsei
» Más csapatok meccsei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: