Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Más csapatok meccsei

Go down 
+35
elnastra
Malloy
LeRoi10
simoon
Juve=scudetto
bombahoppa
sneco7
tjunior
boric
rakkenroll
mbence
laac
exchaby
_Tyler
EsztéNégy
kilopo
_DREAM_
Krisz
andree10
buktar
cortamelasombra
zetterberg40
juventute
balazs91
el_ceRebr0
s4tch
juve 1974
.bb.
CsT
virracocha
AndreasMatri
gyergyely
pietro10
baggiofan
DartagnanX
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 11:21

s4tch írta:

hmm?

Nem igazoltunk le Allegrinek a legmenőbb világklasszisokat a középpályára? Azt hittem ez lehetetleníti el teljesen edzői ténykedésében.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 11:17

Téjlor89 írta:
Mindez azért, mert nem vettük meg neki Casemirot, Pogbát és de Bruynet.
hmm?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 11:13

s4tch írta:


egyetértek, és roppant szomorú is vagyok miatta. de legalább tudjuk, hogy allegri miatt van az egész, nála reked meg a játékosok fejlődése.

A Mourinho fanok is veszettül állították, hogy semmi köze Pogba meg Lukaku szenvedésének az edző személyéhez... Aztán láss csodát, lelépett és megint klasszis formában játszik mindkettő. Lehet, hogy érdemes körülnézni, hogy mi az oka, ha van egy csapatnyi játékosod, akiknek nagyon nagy része mélyen tudása alatt teljesít. 

Persze az is teljesen elképzelhető, hogy Max csak úgy ott van és nincs semmi ráhatása a játékfelfogásra, mentalitására, motivációra, a játékosok formájára. Mindez azért, mert nem vettük meg neki Casemirot, Pogbát és de Bruynet.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 11:07

s4tch írta:


a korábbi egyenes kieséses párharcokat elnézve... áhh, hagyjuk.

tényleg nem tudom, mit várunk allegritől ilyen középpályával és ennyire gyenge belső védőkkel.

Bármiféle játékot, vagy koncepciót. Azt, hogy a játékosai ne legyenek kevés kivétellel teljesen formán kívül. Azt, amit az Atletico ellen láttunk, vagy legalább arra nyomokban hasonlító valamit. A Totenham Eriksen - Sissoko - Wanyama középpályával van BL elődöntőben...

A koncepció legalább olyan fontos, mint a játékoskeret. Előbbi nekünk nincs. Pochettino abból a falábú Sissokoból egy kurva hasznos játékost csinált. Mi meg nem tudunk mit kezdeni a német válogatott Cannal, aki alapember volt a Poolban, meg a VB győztes Matuidivel? Illetve tudunk, mert láttuk ezt is az Atletico ellen, amikor égett a ház.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 10:59

_Tyler írta:
...Cukipofa, imádjuk, de szerintem jelenleg nem több, mint egy sokoldalú cserejátékos.

egyetértek, és roppant szomorú is vagyok miatta. de legalább tudjuk, hogy allegri miatt van az egész, nála reked meg a játékosok fejlődése.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 10:58

Téjlor89 írta:
Allegri ettől taktikai géniusz marad, ezt megmutatta az Atletico ellen. De a mentalitása gúzsba köti. Csak akkor tudja dominanciára kalibrálni ezt a csapatot, ha -2 gólról futunk neki a visszavágónak.

a korábbi egyenes kieséses párharcokat elnézve... áhh, hagyjuk.

tényleg nem tudom, mit várunk allegritől ilyen középpályával és ennyire gyenge belső védőkkel.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 10:52

s4tch írta:
na igen, ilyen a szurkolói lélektan: bernardeschi az atleti elleni visszavágó után még kurvajó játékos volt, most meg hirtelen visszafejlődött a firenzei teljesítményéhez képest. allegri mester volt pár hete, mára kókler. cancelo klasszisból lett de scigliónál gyengébb játékos.

ha costa kapufája bemegy amszterdamban, most cancelo is sokkal jobb focista lenne. alien

Bernardeschiről mi már e-mailben is eszmét cseréltünk korábban, és tartom a korábbi véleményem: nem hozza azt a szintet, amit el lehetne várni, mert nagyon hullámzó a teljesítménye. nem tudott igazi húzóemberré válni. Az Atletico ellen a mezőny legjobbja volt, de egy-egy ilyen meccsét rendre olyanok követik, hogy az ember nem is érti, hogy pár nap alatt mi történt vele. Cukipofa, imádjuk, de szerintem jelenleg nem több, mint egy sokoldalú cserejátékos.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 10:41

s4tch írta:
na igen, ilyen a szurkolói lélektan: bernardeschi az atleti elleni visszavágó után még kurvajó játékos volt, most meg hirtelen visszafejlődött a firenzei teljesítményéhez képest. allegri mester volt pár hete, mára kókler. cancelo klasszisból lett de scigliónál gyengébb játékos.

ha costa kapufája bemegy amszterdamban, most cancelo is sokkal jobb focista lenne. alien

A madridi volt az az évi (kis túlzással) egy meccs, amire Maxnak sikerült összerakni a csapatot. Kicsit cinikus ez így ebben a formában, amit leírtál. Szerintem nehéz azzal vitatkozni, hogy Cancelo sehol nincs őszi önmagához képest. Bernát nagyot játszott Madridban, de azóta egy meccsen sem tudta ezt hozni (előtte sem sokon). Egyébként érdemes megnézni a statjait, meg úgy szubjektív módon a játékát, hogy mit is produkált Firenzében. Ez is azt támasztja alá, hogy a potenciál megvan benne de konzisztens módon képtelenek vagyunk belőle kihozni a maxot. A madridi volt a kiugró érték az egész csapatnak. A Juventus norma sajnos az, amit az Ajax ellen láttunk, a meccseink 90%-ban ezt nyújtjuk mint egyénileg, mint csapatként. Szerintem ez elég szembeötlő és nem sok köze van a szurkolói lélektanhoz.

Allegri ettől taktikai géniusz marad, ezt megmutatta az Atletico ellen. De a mentalitása gúzsba köti. Csak akkor tudja dominanciára kalibrálni ezt a csapatot, ha -2 gólról futunk neki a visszavágónak.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 10:24

na igen, ilyen a szurkolói lélektan: bernardeschi az atleti elleni visszavágó után még kurvajó játékos volt, most meg hirtelen visszafejlődött a firenzei teljesítményéhez képest. allegri mester volt pár hete, mára kókler. cancelo klasszisból lett de scigliónál gyengébb játékos.

ha costa kapufája bemegy amszterdamban, most cancelo is sokkal jobb focista lenne. alien
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 10:19

Téjlor89 írta:
Dybala leépült, Bernardeschi közel sem hozza azt, mint a Fiorban. Cancelo a tavalyi erős interes idénye és a még erősebb Juvés kezdése után De Sciglio szint alá süllyedt. Ezeket leírtam az eredeti posztban. Aztán ott van például Rugani. Szerintem Bentancurban is több a potenciál, mint amit eddig láttunk.

Tele van a keret formán kívüli játékossal (meg sérülttel), lehet érdemes lenne megvizsgálni azt is, hogy az edzőnek mekkora ráhatása van ezekre a dolgokra (szerintem sok).
Dibcsi posztját nem találja ez való igaz, persze azért nehezíti, hogy pl a 2 kp-s rendszert ki kell zárnia a keret összetétele miatt, egyéb problémák, pl hogy lassú és nincs jobb lába nem Maxi hibája.

A Fiorból jóval könnyebb kitűnni mint a Juvéból, Giovinco is milyen jó volt a Parmában.

Ruganiból senki nem hozna ki többet, benne ennyi van, egy stabil 3. számú védő se több, se kevesebb.

Beni szerintem sokat fejlődött az ősz óta is, jóval kevesebb a buta labdaeladása és több tackle-t hoz az eddigieknél.

Cancelo szerintem egyszerűen fáradt, gyakorlatilag ketten nyomták Szandival végig az idényt, Spina sérült volt, Puli is kiesett télre, DS is holt volt hol nem.

A sérülések valóban Allegri (és a stáb) sara, azzal kurvára kellene kezdeni valamit.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 09:48

Dybala leépült, Bernardeschi közel sem hozza azt, mint a Fiorban. Cancelo a tavalyi erős interes idénye és a még erősebb Juvés kezdése után De Sciglio szint alá süllyedt. Ezeket leírtam az eredeti posztban. Aztán ott van például Rugani. Szerintem Bentancurban is több a potenciál, mint amit eddig láttunk.

Tele van a keret formán kívüli játékossal (meg sérülttel), lehet érdemes lenne megvizsgálni azt is, hogy az edzőnek mekkora ráhatása van ezekre a dolgokra (szerintem sok).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 09:18

Krisz írta:


Ugyanakkor ez az egyik legfontosabb skill ami egy edzőnek lehet. Ahogy a természetben is, az alkalmazkodás a felemelkedés kulcsa. A mi esetünkben ez különösen fontos, mert nem a Shitty vagy a P$G költségvetésével dolgozunk. A probléma Allegrivel tovabbra is az old school olasz edzők kínja: passzív, reaktív hozzáállás, fázás a fiataloktól, illetve a sérülések és a rotáció. A sérülésekkel nem tudom mit lehet kezdeni (erőnléti edző? orvosi stáb? edzés technikák?), de ezen talán tud változtatni, ahogy a rotáción is. A mindset az már más dolog, szerintem a csapásvonalon nem lehet változtatni de valamilyen szinten lehet idomulni ami talán elég is lenne.
Nálam is ezek maxi hiányosságai, de tegyük hozzá mindezt totális eredménykényszer alatt teszi, lehet ha többet rotál, kísérletezik, akkor az egyik scudetto mondjuk nincs meg és akkor még jobban kapta volna az ívet, gondoljunk mit kapott az Atleti meccs után a sajtótól, a szurkolóktól.

Az old school vonulatban amúgy Beppe is nagy partner volt. A BL döntő után azt mondta,  minek erősíteni hiszen bajnokság,kupa megvan, Bl-ben is odaértünk a döntőbe, ezzel szemben Klopp azt mondta a BL döntő után, hogy kell 1 kapus + 2 jó kp és tessék jött Alisson, Keita,Fabinho. Mi meg Benatia - Caceres cseréket csinálunk januárban...

Viszont amit várok tőle, hogy a sarkára álljon, mondja meg ide meg ide kell igazolni (persze amikor Conte csinálta ezt, akkor egyből kibasztuk), de amíg egy 4-3-3-hoz kap 5 középpályást akikből az egyik Khedira addig ne CSAK rajta követeljük, hogy miért nincs BL serleg a vitrinben.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 09:03

Téjlor89 írta:
Pogbat Conte építette be, Mandzukicot és Carlitost pedig nem igazan nevezném fiatal tehetségnek, akiket Max épített fel. Amúgy még Carlitos is Conte alatt érkezett a csapathoz.

Konkrétan egy példa sem jut eszembe, ahol Max fiatal tehetséget hozott fel. Ellenpélda viszont rengeteg.
Kean? Bentancur? Egyébként kik azok a nevek akiket be kellett volna építenie? Nem is igazoltunk fiatalokat alatta. Pjaca megsérült, Caldarát eladtuk, más meg nem nagyon volt. Spina meg folyamatban van.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 08:48

CsT írta:

Maxi legnagyobb ellensége az állandóság hiánya volt, az, hogy minden évben 2-3 stabil kezdőjátékos igazolt el/vonult vissza, gyakorlatilag egy folyamatos csapatépítésben volt, ráadásul az igazolások sokszor nem a hiányposztra jöttek, ezért taktikát/formációt kellett váltani, 

Ugyanakkor ez az egyik legfontosabb skill ami egy edzőnek lehet. Ahogy a természetben is, az alkalmazkodás a felemelkedés kulcsa. A mi esetünkben ez különösen fontos, mert nem a Shitty vagy a P$G költségvetésével dolgozunk. A probléma Allegrivel tovabbra is az old school olasz edzők kínja: passzív, reaktív hozzáállás, fázás a fiataloktól, illetve a sérülések és a rotáció. A sérülésekkel nem tudom mit lehet kezdeni (erőnléti edző? orvosi stáb? edzés technikák?), de ezen talán tud változtatni, ahogy a rotáción is. A mindset az már más dolog, szerintem a csapásvonalon nem lehet változtatni de valamilyen szinten lehet idomulni ami talán elég is lenne.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 08:47

Pogbat Conte építette be, Mandzukicot és Carlitost pedig nem igazan nevezném fiatal tehetségnek, akiket Max épített fel. Amúgy még Carlitos is Conte alatt érkezett a csapathoz.

Konkrétan egy példa sem jut eszembe, ahol Max fiatal tehetséget hozott fel. Ellenpélda viszont rengeteg.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 08:14

tjunior írta:

A lefújást követően pont azon gondolkodtam, hogy mikor fogják összeboronálni a Juventusszal. Szerintem órák kérdése.
Azért előbb utóbb neki is felteszik a kérdést, hogy abból 350 millából amit elköltött védőkre mikor lesz védelem? Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 08:11

Téjlor89 írta:

Mi ellenben csak leépíteni vagyunk képesek játékosokat. Cancelo, Dybala és Bernardeschi már bőven bizonyítottak, mielőtt Max keze alá kerültek. Most hol tartanak? Cancelo De Sciglio szint alá süllyedt, Dybala hasnolóképp. Rugani és Bentancur a korosztályukban kiemelkedő tehetségnek számítanak / számítottak. Szerintem belőlük sem hozta ki a Hal a maximumot. Elég erős a kontraszt.

De például a tök ismeretlen Pogbából 100M-es játékost csinált vagy a visszavonulásán gondolkodó Carlitosból klasszis teljesítményt nyújtó csatárt és amikor nem volt bal oldali középpályása akkor kinevelt Mandzuból egyet. Maxi legnagyobb ellensége az állandóság hiánya volt, az, hogy minden évben 2-3 stabil kezdőjátékos igazolt el/vonult vissza, gyakorlatilag egy folyamatos csapatépítésben volt, ráadásul az igazolások sokszor nem a hiányposztra jöttek, ezért taktikát/formációt kellett váltani, ilyen a többi BL esélyes csapatnál nem nagyon volt. A két Bl döntő közötti kezdőnkben 2 alatt ha jól emlékszem 8 változás volt.

Plusz ott vannak a scudettok amit mindig megnyertünk, a kupa/szuperkupa amiket tényleg minimális számban buktunk el. Ezeket sokan természetesnek veszik, de a sportban néha pont ezeket a kötelezőnek gondolt dolgokat a legnehezebb megnyerni.

Igazából a bajnokság és BL nagyon különböző sorozatok, a bajnokság tiszta sor, mindenki mindenkivel oda-vissza, ezt mindig a legjobb a csapat nyeri meg, a BL-t viszont az, aki a hajrára a legjobb formába kerül, mivel ott elég 1 rossz meccs és mehetsz a picsába. Maxi szerintem egy eléggé előre meccselő edző, nem saját játékra épít, hanem az ellenfélére illetve annak hibáinak megbüntetésére viszont ha ez nem jön be, akkor a rögtönzésből nem mindig jön ki jól.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-04-18, 08:16-kor.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 07:18

s4tch írta:
ha allegri bukott edző, akkor minek nevezzük guardiolát? mintha a juventust a roma verte volna ki a bl-ből.
A lefújást követően pont azon gondolkodtam, hogy mikor fogják összeboronálni a Juventusszal. Szerintem órák kérdése.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-18, 00:11

Elnézve amúgy a Tottenhamet meg az Ajaxot, Atleticot, Dortmundot de akár a Real Madridot és a Barcát is, az nagyon szembetűnő, hogy nem tudunk felépíteni játékosokat. A Real 10 milláért vette Varanet, 7-ért Marcelot, de a sor hosszú. A Barcának ott az utánpótlása: Busquets, Messi, Iniesta, Xavi, Arthur a semmiből jöttek. Az Ajax pedig az utánpótlása mellett nagyon okosan igazol és épít fel játékosokat. Az Atleticonak kivételesek a megfigyelői, akárcsak a Dortmundnak.

Mi ellenben csak leépíteni vagyunk képesek játékosokat. Cancelo, Dybala és Bernardeschi már bőven bizonyítottak, mielőtt Max keze alá kerültek. Most hol tartanak? Cancelo De Sciglio szint alá süllyedt, Dybala hasnolóképp. Rugani és Bentancur a korosztályukban kiemelkedő tehetségnek számítanak / számítottak. Szerintem belőlük sem hozta ki a Hal a maximumot. Elég erős a kontraszt.

Emellett mi nagyon sokszor köregedő, magas fizetésű játékosokat igazolunk (CR más tál tészta, őt ne vegyük ide). Egyik élcsapat sem követ ilyen átigazolási politikát. Ez, azzal párosulva, hogy nem tudunk fiatalokat felépíteni Max alatt azzal jár, hogy az idősödő keretünk értéke organikusan csökken folyamatosan, míg a fent felsorolt csapatoké nő.  Kicsit rövidlátó stratégia ez.

A fenti csapatok közül melyik adott volna 90 millát Higanyért szerintetek? Vagy hozta volna vissza a formán kívüli Bonuccit annyiért, amennyiért mi megtettük?

Ami koherenssé teszi ezeknek a csapatoknak a működését, az egy egyértelmű futball filozófia, ami látszik a pályán és látszik az igazolásokon. Nekünk ilyen nincs. Értem én, hogy most azonnal akarunk BL-t nyerni, csak nehogy csúnyán belebukjunk pénzügyileg is. Ha látnám, hogy van egy fiatalokra építő, tudatos játékospolitikánk és évről évre előre lépünk, leszarnám, hogy kiesünk a negyeddöntőben. Mert tudnám, hogy jó irányba megyünk. De megakadtunk 2 éve. Nagyon.

Az Ajax meg a Tottenham sikere nagyon kicsi pénzből meg elég erős érv a koncepció / sok pénz elköltése dilemmában.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-17, 23:27

ha allegri bukott edző, akkor minek nevezzük guardiolát? mintha a juventust a roma verte volna ki a bl-ből.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-17, 22:54

CsT írta:
City - Tottenham 2-2 11.perc.....

Elképesztő mérkőzés, egy kicsit más dimenzió mint a mi játékunk.. Sad

És akkor a futballfilozófuspiperkőc megint kiszopott.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-17, 21:15

City - Tottenham 2-2 11.perc.....
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-10, 05:26

_DREAM_ írta:
Tot-City meccsen ismeros szitu utan fujtak be a tizit...santa
Vétó: 
1, ez a kéz fölfele kalimpált, sokkal kevésbé magát védte
2, a lövés kapura tartott

Adom:
Annyiban, ha minden ilyet eddig lefújtak, akkor minden ilyet le kell fújni. Egyébként jövőre nem is lesz kérdés, az lesz a szabály, hogy a nagy téglalapon (Copyright Egri Viktor  What a Face) belül minden kéz szabálytalan.

Szerintem a Csubakka-védelem klasszikus ellenpontja a Muntari-támadás. Csak a Muntari-támadásnak nincsen semmi értelme. Joseph Heller és a 22 csapda felkészül revansra.  lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-04-09, 21:13

Tot-City meccsen ismeros szitu utan fujtak be a tizit...santa
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-03-09, 09:46

Moncsicsi tegnap le is lépett, hivatalosan Ranierit már nem ő szerződtette az év végéig.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-03-07, 23:59

Igazából az, hogy többen elhasaltak a Romaban, az nem Monchi hibája. Az, hogy a felsoroltak nem váltak be, nem igazán az ő sara. Pastore leigazolása mindenképpen az, mert totálisan értelmetlen volt. Az egyébként nagyon is az ő sara, hogy túl nagy hangsúlyt fektet a költséghatékony mercatokra, és ez a minőség rovására is megy. A jövőre nézve lenne ráció az építkezésben, de ahhoz kellene egy adott szinten tartás is, mert így a legnagyobb értékeiket biztosan elveszítik 2-3 éven belül. Zaniolo, Pellegrini, Ünder, Manolas, nem hiszem, hogy sokáig képesek lesznek őket megtartani. N'Zonzi még rendben is van, Schick beválhatott volna, Cristante meg az Atalantaban kifejezetten jól játszott, más kérdés, hogy Gasperini rendszere semmilyen szinten nem épül az egyénekre, elvégre átvészelték Caldara, Spinazzola, Kessié, Cristante, Conti és Gagliardini távozását is. Viszont az olyan igazolások, mint Marcano, Defrel, Moreno, Pastore, előre nem mutatnak. Igazából kicsit sajnálom, mert szívesebben látnám, hogy a Milannal és a Romaval csatázunk, mint a Napolival és a Zinterrel (bár velük sem).

Szerintem most nyáron el fogják engedni Manolast, nem tartom kizártnak azt sem, hogy Ünder vagy Zaniolo távozzon, így nem a hiányposztok erősítése lesz az elsődleges, hanem a keletkezett hiányok pótlása.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-03-07, 22:24

LeRoi10 írta:

Monchi szétbaszta a csapatot, aztán lelép a nyáron az Arsenalba.

Amúgy szerintem is Moncsicsi a leggyengébb láncszem ott, Schick,Karsdorp,Pastore hatalmas flop, Cristante középszer, N'zonzi meg egy feka Khedira (őt Monchi mindenhová viszi magával).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-03-07, 22:23

tjunior írta:

De miért? Elvárás volt a  BL negyeddöntő ezzel a kerettel? A bajnokságban is harcban vannak a 3.-4.helyért. Scudettót akartak nyerni? Vagy mi?
Eléggé hirtelen érzelmi döntésnek tűnik a BL kiesés meg gondolom a 3-0-ás derby cumi után, szerintem azzal volt a gond, hogy a Porto ellen estek ki, akiknél azért esélyesebbek voltak. A legszebb az egészben, hogy Pallotta a meccs után azt nyilatkozta, hogy meglopta őket a VAR, aztán kibassza az edzőt Very Happy
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-03-07, 21:29

Tankcsapda írta:
Én sem értem. Az eredmények ugyan tényleg nem a legjobbak, de ha mi azt mondjuk, hogy Allegri abból főz, ami van, akkor EDL abból főzött, ami maradt. Monchival nincsenek előrébb, legalábbis rövidtávon semmiképp. Úgy nem lehet sikeres szezont futni, ha előbb eladják Salahot, Rüdigert, Paredest és Emersont, majd Alissont, Nainggolant és Strootmant. Legalább öten alapemberek voltak a távozáskor, ennyit másfél szezon alatt megérez egy klub. Tény, a Porto bőven teljesíthető lett volna, de a bajnokságban igazából a realitást hozza, a négy erősebb előttük van.
Monchi szétbaszta a csapatot, aztán lelép a nyáron az Arsenalba.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-03-07, 21:28

Én sem értem. Az eredmények ugyan tényleg nem a legjobbak, de ha mi azt mondjuk, hogy Allegri abból főz, ami van, akkor EDL abból főzött, ami maradt. Monchival nincsenek előrébb, legalábbis rövidtávon semmiképp. Úgy nem lehet sikeres szezont futni, ha előbb eladják Salahot, Rüdigert, Paredest és Emersont, majd Alissont, Nainggolant és Strootmant. Legalább öten alapemberek voltak a távozáskor, ennyit másfél szezon alatt megérez egy klub. Tény, a Porto bőven teljesíthető lett volna, de a bajnokságban igazából a realitást hozza, a négy erősebb előttük van.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime2019-03-07, 21:08

CsT írta:
A Lóma kibaszta Di Francescot...
De miért? Elvárás volt a  BL negyeddöntő ezzel a kerettel? A bajnokságban is harcban vannak a 3.-4.helyért. Scudettót akartak nyerni? Vagy mi?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Más csapatok meccsei - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más csapatok meccsei
Vissza az elejére 
7 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Más csapatok meccsei
» Más csapatok meccsei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: