Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Más csapatok meccsei

Go down 
+35
elnastra
Malloy
LeRoi10
simoon
Juve=scudetto
bombahoppa
sneco7
tjunior
boric
rakkenroll
mbence
laac
exchaby
_Tyler
EsztéNégy
kilopo
_DREAM_
Krisz
andree10
buktar
cortamelasombra
zetterberg40
juventute
balazs91
el_ceRebr0
s4tch
juve 1974
.bb.
CsT
virracocha
AndreasMatri
gyergyely
pietro10
baggiofan
DartagnanX
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-25, 14:24

rakkenroll írta:

Pedig jól kezdték a meccset, később is csak egyedül ezt a Salah gyereket kellett volna kikapcsolni, nem sikerült... de a végét azért megtolták, a Pool le is fáradt, simán kaphattak volna még egyet-kettőt. Szerintem még megcsinálhatják, a skótoknak nincs védelmük, kapusuk, valamint a kp-juk sem túl acélos, Dzeko pedig pazar formában van.
A támadósoruk viszont brutál, nehéz elképzelni, hogy nem találnak legalább 1 gólt Milánóban.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-25, 14:01

zetterberg40 írta:
A Roma beleszaladt a késbe alaposan.

Egyébként szerintem ennek a Poolnak egyik csapatrésze sem jobb a miénknél, de jól látszik, mennyit számít az approach. A Realhoz hasonló gyilkos ösztönnel mennek a meccs/párharc lezárására. És persze Salahnak rendelnek alá mindent.
Pedig jól kezdték a meccset, később is csak egyedül ezt a Salah gyereket kellett volna kikapcsolni, nem sikerült... de a végét azért megtolták, a Pool le is fáradt, simán kaphattak volna még egyet-kettőt. Szerintem még megcsinálhatják, a skótoknak nincs védelmük, kapusuk, valamint a kp-juk sem túl acélos, Dzeko pedig pazar formában van.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-24, 22:40

zetterberg40 írta:
A Roma beleszaladt a késbe alaposan.

Egyébként szerintem ennek a Poolnak egyik csapatrésze sem jobb a miénknél, de jól látszik, mennyit számít az approach. A Realhoz hasonló gyilkos ösztönnel mennek a meccs/párharc lezárására. És persze Salahnak rendelnek alá mindent.
Pont ez jutott eszembe, hogy ezzel a Milner-Henderson-Oxlade (Wijnaldum) kp-vel BL döntőt játszani elég meleg Smile Ha Salad a Bárcában játszana akár még aranylabdát is kaphatna Smile
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-24, 22:35

zetterberg40 írta:
A Roma beleszaladt a késbe alaposan.

Egyébként szerintem ennek a Poolnak egyik csapatrésze sem jobb a miénknél, de jól látszik, mennyit számít az approach. A Realhoz hasonló gyilkos ösztönnel mennek a meccs/párharc lezárására. És persze Salahnak rendelnek alá mindent.
A végét azért jol elkúrják. Bár sztem így is tovabbmennek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-24, 22:19

A Roma beleszaladt a késbe alaposan.

Egyébként szerintem ennek a Poolnak egyik csapatrésze sem jobb a miénknél, de jól látszik, mennyit számít az approach. A Realhoz hasonló gyilkos ösztönnel mennek a meccs/párharc lezárására. És persze Salahnak rendelnek alá mindent.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-13, 13:38

zetterberg40 írta:
A Lazioval mi történik, látja valaki? :O

Érthetetlen ez az összeomlás. Az első félidőben nem történt semmi különös, a Sóvárosnak egy veszélyesebb lövése volt, az is a végén. A második elején megszerezte Immobile a vezetést, majd mindjárt a középkezdésből a sógorok kiegyenlítettek. De ezzel még nem lett volna semmi baj, 1-1 -nél a 70 perc környékén volt a Laziónak egy hatalmas ziccere, könnyelműen elbaltázták, mire természetesen az ellentámadásból bekapták a másodikat... ez sokkolta kicsit a srácokat, és kaptak pár perc alatt még kettőt. Még midig lett volna negyed órájuk legalább egy gólt rúgni, de az egymás után benyalt 3 góltól teljesen hitehagyottá váltak. Kár, mert jó kis négyesbe kerültek volna...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-13, 11:17

Wow, Niko Kovacs tényleg meglepő lenne.

Én is Nagelsmannra tippeltem volna.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-13, 00:19

LeRoi10 írta:
Úgy néz ki, hogy Niko Kovac lesz a Bayern edzője a nyártól. Ha tényleg így van, akkor az elég rizikós húzás lenne tőlük. Talán túlságosan is. Mondjuk a bajnokságot egy jól nevelt kutya is meg tudná velük nyerni, de azért na. Ők is folyamatosan többre vágynak. 
Kovacnak 72 elsőosztályú bajnokija van, 28 győzelem és vereség mellet 16 döntetlen, -6-os gólkülönbséggel. Össz-vissz 82 rúgott góllal. Tavaly döntőbe vitte  a Frankfurtot a német kupában, de elég szerencsés ágon. 

Nemzetközi tapasztalata csak a horvátokkal van, 2 éven át volt szövkap. Maradjunk annyiban,  hogy hozta a kötelezőt, de semmi extrát. Talán az olaszok elleni X-ei a legnagyobb eredményei. De ezeket árnyékolja, hogy olyan játékosok kezdtek, mint Ranocchia, Darmian, Zaza, Pasqual vagy éppen De Silvestri. Na, egy kicsit túlságosan belemerültem, de tényleg eléggé érthetetlen lenne a kinevezése. Vagy valamit nagyon tudnak. Én arra számítottam, hogy majd valamelyik taknyost elhozzák a Schalke, Hoffenheim duóból.

Nagelsmann esélyes jelölt lehetett, illetve én azt hittem sokáig, Tuchelt fogják kinevezni. Nagyon rizikós vállalás Kovac, viszont én a horvát válogatottnál nyújtott teljesítményét nem firtatnám, nem mérvadó. A Frankfurttal erősen túlteljesít, majdhogynem a kiesés ellen harcolhatnának, ehhez képest 2 pontra vannak a BL-től. Pont a két nagyágyú, Guardiola és Ancelotti volt rossz húzás, a Bayernnél érthetetlen is volt ez a "sztáredző kerestetik" hozzáállás, Heynckes azért nincs ekkora médiavisszhanggal.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-12, 23:27

Úgy néz ki, hogy Niko Kovac lesz a Bayern edzője a nyártól. Ha tényleg így van, akkor az elég rizikós húzás lenne tőlük. Talán túlságosan is. Mondjuk a bajnokságot egy jól nevelt kutya is meg tudná velük nyerni, de azért na. Ők is folyamatosan többre vágynak. 
Kovacnak 72 elsőosztályú bajnokija van, 28 győzelem és vereség mellet 16 döntetlen, -6-os gólkülönbséggel. Össz-vissz 82 rúgott góllal. Tavaly döntőbe vitte  a Frankfurtot a német kupában, de elég szerencsés ágon. 

Nemzetközi tapasztalata csak a horvátokkal van, 2 éven át volt szövkap. Maradjunk annyiban,  hogy hozta a kötelezőt, de semmi extrát. Talán az olaszok elleni X-ei a legnagyobb eredményei. De ezeket árnyékolja, hogy olyan játékosok kezdtek, mint Ranocchia, Darmian, Zaza, Pasqual vagy éppen De Silvestri. Na, egy kicsit túlságosan belemerültem, de tényleg eléggé érthetetlen lenne a kinevezése. Vagy valamit nagyon tudnak. Én arra számítottam, hogy majd valamelyik taknyost elhozzák a Schalke, Hoffenheim duóból.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-12, 22:49

zetterberg40 írta:
A Lazioval mi történik, látja valaki? :O
Csubakka!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-12, 22:47

A Lazioval mi történik, látja valaki? :O
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-11, 20:24

Krisz írta:
A Lóma megmutatta, hogy egy mi kell hogy egy olasz csapst lehugyozzon egy spanyolt. Középpálya meg védekező középpályás. Nainggolanra csorogna a nyálam, ha nem lenne ekkora unprofessional tuskó, Strootman viszont akkora upgrade lenne Khedirához képest, hogy azzal a lendülettel még a VBt is megnyernénk.
Remélem a tegnapi meccs után nem bepucsítva fogunk felmenni a pályára még ha két olasz csoda egy héten valószínűleg nem is lesz.

Nainggolan a legjobb játékos, aki nem kellene, de csak kizárólag azért, mert a Juve-ellenessége miatt összeférhetetlenné válna, pedig Vidal pótlására keresve sem lehetett volna jobb alternatívát találni. Manolas nem meglehetett volna 35-ért nyáron? Benatiatól azért jobb.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-11, 11:06

s4tch írta:
le a kalappal a roma előtt, így kell 11 játékosból 10-nek egyszerre feltenni élete meccsét a pályára. (schick gyengécske volt, ez még nem az ő szintje.)

mára nekem bőven elég lenne, ha nem azt a punci, beszari játékot tolnánk, mint amit cardiffban a 2. félidőben, vagy múlt héten, a 2. kapott gól után. a kiesés teljesen biztos, de legalább férfiként haljunk meg, lássam a finoallafinét.
Dettó!!

Végre nem lómázták el! A Laziónak is szorítok, remélem behúzzák a kupát.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-11, 10:11

Engem egyáltalán nem dob fel a Lóma sikere, anyagilag is szarul járunk emiatt, meg amúgy is rohadjon meg minden olasz csapat rajtunk kívül! Smile Very Happy

Egyébként annyiban csatlakoznék az előttem szólókhoz, hogy sikert csak fasza középpályával lehet elérni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-11, 09:50

le a kalappal a roma előtt, így kell 11 játékosból 10-nek egyszerre feltenni élete meccsét a pályára. (schick gyengécske volt, ez még nem az ő szintje.)

mára nekem bőven elég lenne, ha nem azt a punci, beszari játékot tolnánk, mint amit cardiffban a 2. félidőben, vagy múlt héten, a 2. kapott gól után. a kiesés teljesen biztos, de legalább férfiként haljunk meg, lássam a finoallafinét.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-11, 08:44

A Lóma megmutatta, hogy egy mi kell hogy egy olasz csapst lehugyozzon egy spanyolt. Középpálya meg védekező középpályás. Nainggolanra csorogna a nyálam, ha nem lenne ekkora unprofessional tuskó, Strootman viszont akkora upgrade lenne Khedirához képest, hogy azzal a lendülettel még a VBt is megnyernénk.
Remélem a tegnapi meccs után nem bepucsítva fogunk felmenni a pályára még ha két olasz csoda egy héten valószínűleg nem is lesz.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-10, 22:38

nem tudom mikor nem bírtam ülni más meccsének a végén utoljára. Csak ismételni tudlak titeket, le a kalappal. Remélem a srácok is nézték a meccset. Különösebben nem reménykedem de így is hozzá lehet állni egy  3 gólos hátrányhoz. Talán holnap Mario is méltóztatik futni.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-10, 22:36

zetterberg40 írta:


Le a kalappal előttük.

EDF mindig szimpi volt, jó edző.
levegőben az a kalap
elképesztő mit mentek
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-10, 22:36

Egyébként 6ot lőttek,  a barca csak kettőt.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-10, 22:35

a barszácska szopni jár Olaszországba  lol!
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-10, 22:35

GRATULA

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-10, 22:34

zetterberg40 írta:


Az tetszik a mai Roma teljesítményben, hogy teljesen ráerőltetik a játékukat a Barcara. Nem 15 perc foci van, hanem tolják az iramot, focizni akarnak. Tényleg szuper az egész.

és amúgy totál váratlan az egész. nem is értem. Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-10, 22:31

_DREAM_ írta:


Ritka érzés, de szurkolok nekik. Óriási dolog lene.

Az tetszik a mai Roma teljesítményben, hogy teljesen ráerőltetik a játékukat a Barcara. Nem 15 perc foci van, hanem tolják az iramot, focizni akarnak. Tényleg szuper az egész.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-10, 22:24

zetterberg40 írta:


Le a kalappal előttük.

EDF mindig szimpi volt, jó edző.

Ritka érzés, de szurkolok nekik. Óriási dolog lene.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-10, 22:13

simoon írta:
nagyot megy a rinya

leveszik teljesen a nagy barcselonyát

remélem nézik a fiúcskáink

Le a kalappal előttük.

EDF mindig szimpi volt, jó edző.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-10, 22:06

nagyot megy a rinya

leveszik teljesen a nagy barcselonyát

remélem nézik a fiúcskáink
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-04-04, 22:12

A piperkőc csapata is durván kiesésre áll ha nem villantanak valami nagyot. Hátha elköltenek majd 1000 csillió fontot a nyáron.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-03-15, 14:42

Conte taktikailag nem okozott meglepetést kb 1 éve, mindig ugyanazt a felállást nyomatja ugyanolyan típusú játékosokkal ami ráadásul totál nem is működik idén (illetve fogalmazzunk úgy, hogy tavalyról kiismerték) és van jó néhány kezdőbe betonozott embere akik tök mindegy milyen formában vannak tuti kezdők.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-03-15, 11:09

zetterberg40 írta:
Contét lehet kritizálni, fricskázni a korábbi nyilatkozatai, tettei miatt, de szerintem ebben az esetben nem helytálló. Kivételesen mindkét Barca elleni meccsüket láttam, jól meccselt egy jó Barca ellen. Az első meccsen nem volt szerencséjük a kapufákkal, pedig kezdeményezően, a saját akaratukat érvényesítve játszottak, az már más kérdés, hogy Christensen egyéni hibája miatt elúszott a győzelmük. A tegnapin sem voltak rosszak, sőt. Szerintem csalóka a végeredmény, a Barca kb amihez ért, abból gól született nagyrészt Messi zsenijének köszönhetően (plusz most Azpilicuetanak volt rémes meccse). Annyira nem éreztem, hogy dominálnák a Chelseat. Nem pucsítottak be, a Dinamonak megvoltak a helyzeteik, de az utolsó passzok, befejezések rendre rosszak voltak, plusz Alonso kapufája. Összességében szerintem az a gond, hogy ez a Chelsea keret nem túl minőségi és még csak nem is több frontos küzdelemre való.

Szerk: Ja és Curtois is fos volt

Jó kerete van a Chelseanek, nem egy játékosukat szívesen látnám Juve-mezben, élen Kantéval és Marcos Alonsoval - na meg Morataval persze. Szerintem sem volt ekkora a különbség, csak egyszerűen több támadást túljátszottak, az ő kulcsemberük csődöt mondott, és a háromvédős rendszerről továbbra is tartom, hogy nem a BL-be való. A játék minőségén annyira nem is látszott, de az, hogy három játékos is ennyire mélyen szerepel a taktikában, a támadásépítéseket eleve megnehezíti. Annyiban igazad van a kerettel kapcsolatban, hogy túlságosan munkáscsapat lett a Chelsea. Hazard és Fabregas nem elég, Williannak jó a rúgótechnikája, de azért ő nem egy világmegváltó játékos. Darabszámra nekünk sincs több a kezdőben, Pjanic, Dybala és Costa vannak a kreatív szekcióból, de azért a különbség szerintem zongorázható. Szűk ugyan a keret, de van 16-18 nagyon is minőségi játékosuk, akikkel lehet számolni. Viszont Conte nem tudja meglépni azt, amit Valverde a Barcaval igen, és a látványos játékot nem akarja feladni az eredményesség érdekében. A Barca nem játszik szépen, de nagyon is eredményes. Szerintem meg tudnánk őket verni, de piszok kemény dolgunk lenne, a helyzetekkel hasonlóan jól sáfárkodnak.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-03-15, 10:01

Contét lehet kritizálni, fricskázni a korábbi nyilatkozatai, tettei miatt, de szerintem ebben az esetben nem helytálló. Kivételesen mindkét Barca elleni meccsüket láttam, jól meccselt egy jó Barca ellen. Az első meccsen nem volt szerencséjük a kapufákkal, pedig kezdeményezően, a saját akaratukat érvényesítve játszottak, az már más kérdés, hogy Christensen egyéni hibája miatt elúszott a győzelmük. A tegnapin sem voltak rosszak, sőt. Szerintem csalóka a végeredmény, a Barca kb amihez ért, abból gól született nagyrészt Messi zsenijének köszönhetően (plusz most Azpilicuetanak volt rémes meccse). Annyira nem éreztem, hogy dominálnák a Chelseat. Nem pucsítottak be, a Dinamonak megvoltak a helyzeteik, de az utolsó passzok, befejezések rendre rosszak voltak, plusz Alonso kapufája. Összességében szerintem az a gond, hogy ez a Chelsea keret nem túl minőségi és még csak nem is több frontos küzdelemre való.

Szerk: Ja és Curtois is fos volt
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime2018-03-15, 09:20

Ezeknél a pénzt szóró"giga"egyleteknél,észre fogják valaha venni,h feleslegesen dobják ki az ojrót az ablakon(sztem soha)???Amúgy én örülnék ha a pool-al játszanaánk egyet,mááá csaka Heysel miatt,és verhetőek is!!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Más csapatok meccsei - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más csapatok meccsei
Vissza az elejére 
13 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Más csapatok meccsei
» Más csapatok meccsei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: