Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Más csapatok meccsei

Go down 
+35
elnastra
Malloy
LeRoi10
simoon
Juve=scudetto
bombahoppa
sneco7
tjunior
boric
rakkenroll
mbence
laac
exchaby
_Tyler
EsztéNégy
kilopo
_DREAM_
Krisz
andree10
buktar
cortamelasombra
zetterberg40
juventute
balazs91
el_ceRebr0
s4tch
juve 1974
.bb.
CsT
virracocha
AndreasMatri
gyergyely
pietro10
baggiofan
DartagnanX
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-11-02, 15:59

EsztéNégy írta:
Azért abban a baloldalban benne van Insigne is, és Mertens is gyakran inkább onnan indult, Celljon oldalára ritkán lép ki (amennyire én figyelni szoktam). Ettől függetlenül Gollam sérülése nagy érvágás nekik, szerintem a támadó triójuk sincs már a legjobb állapotban, előbb-utóbb jönni fog az a hullámvölgy. Pedig ha valamikor, idén megérdemelnék, hogy bajnokságot nyerjenek, meg tényleg inkább ők, mint a hullarablók.

Szerintem inkabb itt az a lényeg, hogy totál 0 a pad, mert azert Gollam nem egy Marcelo, viszont ennyire nincs senki. A 40 éves jobbhátvéd Maggiot tudta Sarri berakni a helyére...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2379
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-11-02, 15:36

EsztéNégy írta:
Azért abban a baloldalban benne van Insigne is, és Mertens is gyakran inkább onnan indult, Celljon oldalára ritkán lép ki (amennyire én figyelni szoktam). Ettől függetlenül Gollam sérülése nagy érvágás nekik, szerintem a támadó triójuk sincs már a legjobb állapotban, előbb-utóbb jönni fog az a hullámvölgy. Pedig ha valamikor, idén megérdemelnék, hogy bajnokságot nyerjenek, meg tényleg inkább ők, mint a hullarablók.

Vagy méginkább mi..
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-11-02, 15:18

Azért abban a baloldalban benne van Insigne is, és Mertens is gyakran inkább onnan indult, Celljon oldalára ritkán lép ki (amennyire én figyelni szoktam). Ettől függetlenül Gollam sérülése nagy érvágás nekik, szerintem a támadó triójuk sincs már a legjobb állapotban, előbb-utóbb jönni fog az a hullámvölgy. Pedig ha valamikor, idén megérdemelnék, hogy bajnokságot nyerjenek, meg tényleg inkább ők, mint a hullarablók.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2379
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-11-02, 15:05

sneco7 írta:


Lehet,hogy elértünk az emberi szervezet terhelhetőségének végéhez? Vagy az új szerek gyengítik a szalagokat?
Konkrétan ez a Napoli szezonjába is kerülhet,úgy, ahogy tavaly Milik sérülésébe...Mário Ruit ugyan sokszor nem láthattuk eddig játszani,de kétlem,hogy tudná hozni ugyanazt a szintet...pedig talán a balos volt eddig erősebb a támadásaikban.


Pontosan, a bal oldal volt a napoli erőssége. Konkrétan a bajnokságban ők vezették a legtöbb támadást a baloldalon.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 647
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-11-02, 14:56

zetterberg40 írta:
Szegény Gólem, sajnálom. Egyre több az ACL szakadás a topbajnokságokban. A lómás holland gyereknek is az szakadt, ha jól emlékszem.

Lehet,hogy elértünk az emberi szervezet terhelhetőségének végéhez? Vagy az új szerek gyengítik a szalagokat?
Konkrétan ez a Napoli szezonjába is kerülhet,úgy, ahogy tavaly Milik sérülésébe...Mário Ruit ugyan sokszor nem láthattuk eddig játszani,de kétlem,hogy tudná hozni ugyanazt a szintet...pedig talán a balos volt eddig erősebb a támadásaikban.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-11-02, 12:37

Szegény Gólem, sajnálom. Egyre több az ACL szakadás a topbajnokságokban. A lómás holland gyereknek is az szakadt, ha jól emlékszem.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-11-02, 09:46

Krisz írta:
Sarri azt nyilatkozta, hogy nem tudta ujraszervezni a csapatot Gollam serulese után. Ez azert eleg sokat elmond a Nápolyiról. Kurva nagy kártyavár az a csapat ha egy balbunko kiesése miatt osszeomlik.
Nézegettem a Napoli játékperceit.
Idén 16 meccs eddig az 1440 játékperc egy játékosnál, egy csapatnál 15840 játékperc, ha nem számoljuk a cserék játékpercét.
Ami durva hogy az csapat játékperceinek 92%!!! 13 játékos teljesítette, ha kivesszük a képből Zielinskit és Diawarát akiknek 500-600 játékpercük van, akkor a kezdő 11nél ez az arány 84,5%. Gyakorlatilag van egy jó kezdőjük és két cseréjük a középpályára. A maradékből egyedül Rog-ban van fantázia,, de hát ő is kp, a védelmen vagy a támadókon ez nem segít. Mario Rui, Giak, Maggio, Chiriches....
Reina, Hamsik, Mertens, Callejon, Allan, Ghoulan, Insigne minden meccsen játszott, Koulibaly 1et hagyott ki.
Ki fognak ezek fingani maguktól is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-11-02, 08:11

Sarri azt nyilatkozta, hogy nem tudta ujraszervezni a csapatot Gollam serulese után. Ez azert eleg sokat elmond a Nápolyiról. Kurva nagy kártyavár az a csapat ha egy balbunko kiesése miatt osszeomlik.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-10-19, 21:47

s4tch írta:


sorry, ezt csak most látom. nem hinném, hogy feladták, egyszerűen beszartak az elején, és lássuk be, a city rengeteget gyorsult tavaly óta, az elején veszedelmes tempóban tolták. hasonló lefolyású meccs is lehetett volna, mint pár éve a chelsea-juve, vagy szintén ebben a fordulóban a chelsea-roma. végül nem volt esélytelen a napoli, hazai pályán nyerhetnek a city ellen.
A második félidő alapján igen, egyszerűen elszabták, de nagyon. Ez nem olaszhon.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-10-19, 20:59

_DREAM_ írta:
napoli feladta az első perctől kezdve, k.ott undorító egy hozzáállás ez.

sorry, ezt csak most látom. nem hinném, hogy feladták, egyszerűen beszartak az elején, és lássuk be, a city rengeteget gyorsult tavaly óta, az elején veszedelmes tempóban tolták. hasonló lefolyású meccs is lehetett volna, mint pár éve a chelsea-juve, vagy szintén ebben a fordulóban a chelsea-roma. végül nem volt esélytelen a napoli, hazai pályán nyerhetnek a city ellen.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2379
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-10-19, 20:15

EsztéNégy írta:
Odakapcsoltam unalmamban a Crvena Zvezda - Arsenal csörtére, na ki a hazaiak csatára? Egy bizonyos Richmond Boakye  rendeer

Valamelyik nap olvastam, hogy egyik nagyobb csapat érdeklődik iránta. Jól tolja idén.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-10-19, 20:11

Odakapcsoltam unalmamban a Crvena Zvezda - Arsenal csörtére, na ki a hazaiak csatára? Egy bizonyos Richmond Boakye  rendeer

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-10-17, 21:48

s4tch írta:
sajnos az angol csapatoknak mocskosul megy idén.

napoli feladta az első perctől kezdve, k.ott undorító egy hozzáállás ez.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-10-17, 21:32

sajnos az angol csapatoknak mocskosul megy idén.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-10-17, 21:06

Nápolyi dzsipók megrántották az elejét.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-10-01, 00:37

CsT írta:


Hasznosak, de ha nem lennének németek valszeg nem szerződtetik őket! Smile Kicsit olyan Sturaros feeling. Persze bírjuk a srácot, de azért reméljük egy BL elődöntőben nem kell játszania Smile
A Bayernek azért elég sok igazolása besült az elmúlt években. Douglas Costa,Renato Sanchez...akiket húzóembernek hoztak. Szerintem a két legnagyobb kerékkötő ott maga Rummenigger meg sittes Hönesz.
Igazából klasszis, de totál más kultúrájú edzőket hoztak, akik aztán nem tudtak a saját stílusukkal sikert elérni (BL-t nyerni). Közben a nagy ziccert elszalasztották. (Klopp)

https://www.youtube.com/watch?v=z13WItWzm5Y
Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-09-29, 20:58

Nem feltétlenül a teljesítményére értettem, hogy besült hanem arra hogy Koszta azért nem volt stabil kezdő, és elég könnyen lemondott róla a Bayern amint megszerezték a helyére a gyerekképű peruit. Pjanics azért erősen kulcsember itt. Wink

A témához még annyit, hogy kellett ehhez az is hogy Lahm (aki kb a német Gigi, szerintem őt se utálja senki a világon Very Happy) távozott, akiről tudvalévő volt, hogy sokszor hangtompító volt az edző/vezetőség Vs játékosok között. Hönessz ma le is nyilatkozta, hogy öten is Karcsira vallottak.

OFF:
Mert igazából az EURÓPA LIGA topicba lenne a helye (remélem az már soha nem lesz aktív Very Happy) de bonuccsicskát ismét megválasztotta a GDS a tegnapi meccs "Il Peggiore"-nek Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-09-29, 16:31

Krisz írta:
Azon se lepődnék meg, ha valóban lennének szent tehenek az öltözőben. Én Riberyt már rég leépítettem volna (ő tuti hogy rákos daganat az öltözőben), Robben meg lehet, hogy még most is simán megcsinálja ezerszer a befele húz ellövi a hosszúra témát, de bőven le lehetne cserélni. Az új edzőnek ez lesz az első dolga. Nem biztos hogy egy 30 éves kölyök erre alkalmas.

A kulcs, hogy a vezetőség is akarja ezt. 
Szerintem Nagelsmann sokra viszi még a jövőben.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-09-29, 12:35

CsT írta:


Hasznosak, de ha nem lennének németek valszeg nem szerződtetik őket! Smile Kicsit olyan Sturaros feeling. Persze bírjuk a srácot, de azért reméljük egy BL elődöntőben nem kell játszania Smile
A Bayernek azért elég sok igazolása besült az elmúlt években. Douglas Costa,Renato Sanchez...akiket húzóembernek hoztak. Szerintem a két legnagyobb kerékkötő ott maga Rummenigger meg sittes Hönesz.
Igazából klasszis, de totál más kultúrájú edzőket hoztak, akik aztán nem tudtak a saját stílusukkal sikert elérni (BL-t nyerni). Közben a nagy ziccert elszalasztották. (Klopp)

Costa szerintem nem sült be (és ezt nem azért mondom mert most nálunk játszik), ez kb olyan mintha lepasszolnánk Pjanicot télen és azt mondanánk hogy besült - közben bajnok, BL döntős + rakás impozáns stat. Persze nem lett klublegenda, amit talán vártak tőle, de hogy besült az túlzás. Nagy a különbség mondjuk közte meg egy Pereyra vagy Lemina között.
Abban teljesen egyetértek, hogy Guardiola hiba volt, bár volt benne ráció (természetesen csak akkor ha Heynckess amúgy is lépett volna - az ő BL győzted Bayerne a tökéletes germán csapat prototípusa volt), Ancelotti helyett meg azért kevés más high profile edző volt elérhető. Normális vezetőség a Bayern mostani eredményei miatt nem basz ki egy edzőlegendát, biztos vagyok benne, hogy az öltözőben voltak gondok.
Azon se lepődnék meg, ha valóban lennének szent tehenek az öltözőben. Én Riberyt már rég leépítettem volna (ő tuti hogy rákos daganat az öltözőben), Robben meg lehet, hogy még most is simán megcsinálja ezerszer a befele húz ellövi a hosszúra témát, de bőven le lehetne cserélni. Az új edzőnek ez lesz az első dolga. Nem biztos hogy egy 30 éves kölyök erre alkalmas.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-09-29, 11:07

zetterberg40 írta:
Rummenigge azt mondta, az eredmények miatt kellett mennie, Hoeness pedig azt, hogy több meghatározó játékossal sem volt jóban, ami hétről-hétre rontotta a légkört.

Nekem az a véleményem, hogy mindkettő igaz, de leginkább a mutatott játék volt a legfőbb problémájuk. Ez már tényleg nem a megszokott Bayern volt az utóbbi időben. Másrészt szerintem az is gond, hogy néhány játékos (Ribery, Robben, Lewandowski) a klub fejére nőtt, ami a legkárosabb. Takarítaniuk kellene, és Nagelsmann-ra bízni a csapat újjáépítését. Sülevel szerintem semmi gond, jó lesz ő, és Rudy is hasznos.

Hasznosak, de ha nem lennének németek valszeg nem szerződtetik őket! Smile Kicsit olyan Sturaros feeling. Persze bírjuk a srácot, de azért reméljük egy BL elődöntőben nem kell játszania Smile
A Bayernek azért elég sok igazolása besült az elmúlt években. Douglas Costa,Renato Sanchez...akiket húzóembernek hoztak. Szerintem a két legnagyobb kerékkötő ott maga Rummenigger meg sittes Hönesz.
Igazából klasszis, de totál más kultúrájú edzőket hoztak, akik aztán nem tudtak a saját stílusukkal sikert elérni (BL-t nyerni). Közben a nagy ziccert elszalasztották. (Klopp)
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-09-29, 09:31

Rummenigge azt mondta, az eredmények miatt kellett mennie, Hoeness pedig azt, hogy több meghatározó játékossal sem volt jóban, ami hétről-hétre rontotta a légkört.

Nekem az a véleményem, hogy mindkettő igaz, de leginkább a mutatott játék volt a legfőbb problémájuk. Ez már tényleg nem a megszokott Bayern volt az utóbbi időben. Másrészt szerintem az is gond, hogy néhány játékos (Ribery, Robben, Lewandowski) a klub fejére nőtt, ami a legkárosabb. Takarítaniuk kellene, és Nagelsmann-ra bízni a csapat újjáépítését. Sülevel szerintem semmi gond, jó lesz ő, és Rudy is hasznos.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-09-29, 08:02

Amúgy én értem ezt a világvégét a Bayernnél. Oké volt egy kínos vereségük a Hoffenheimtől (Ez azért velünk is bőven előfordult főleg a szezon eleji időszakban) meg egy X a Wolfsburggal. Bl-ben mélytorkoztak egyet úgy, hogy hiányzott a a komplett középső védelmük (Boateng, Hummels,Neuer), ezt egyik csapat sem bírná el sztem a jelenlegi PSG ellen. Szóval nekik is tavaszra kellene faszának lenniük. Picit olyan mintha mi a Bárca meccs után kibasztuk volna Maxit.
Abban pedig biztos vagyok, hogy az igazolásokba semmi beleszólása nem volt. Idén szarul sikerült a rablás Szüle meg Rudi azért nem Lewa vagy Hummels szint. A húzóemberek nagyrésze meg túl van a zeniten náluk. Szegény piás bolíviai is hogy a picsába nyer így BL-t? Smile

Bár van egy olyan vonal is, hogy maga Karcsi bácsi intézte így, hogy kivágják. Múlt héten még a kínai álomfizetés most meg már a milány padja miatt. Wink
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-09-28, 22:21

Szerintem max országspecifikusan vannak szabályok az edzőcserékre, például emlékeim szerint a Serie A-ban nem lehet valaki két csapatnak az edzője ugyanabban az idényben (bár ez lehet változott, régebben olvastam erről). Carlo amúgy nagyon nem illett a Bayernbe, ahogy Pep sem, ott most egy német edzőre lesz szükség, aki kicsit összeszedi a társaságot.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
elnastra




Posts : 11
Join date : 2015. Jul. 22.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-09-28, 21:26

Azert a Bayernre nemigen jellemzo, hogy edzot szezonkozben vagjanak ki, hat meg az elejen. Valami ott a vezetoseggel nem lehet 10es, ha epp most jottek ra, hogy Karoly nem az o emberuk - amit azert sokan sokhelyutt felvetettek mar, szoval meg csak ujdonsag sem lehetett.

Amugy edzokre miert nincs atigazolasi idoszak, vagy valami limit, mint pl. a telen igazoltaknal a BL-szereples? (Ha van, sorry, es koszi a felhomalyositasert.) Egyetlen jatekos el/leigazolasa is valtoztathat annyit ev kozben, mint egy edzoe, mikozben pl. serulesek miatt is kerulhet egy csapat olyan szarba, mint egy rossz edzovel. Kicsit atgondoltabba is tenne talan a vezetoi donteseket
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-09-28, 20:49

Ez a verzió adja magát szerintem is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-09-28, 18:59

zetterberg40 írta:
Kirúgták. Hivatalos.
Sagnol az ideiglenes edző.
Szerintem hétvégén Montella alól ki is rúgják a padot, ha kikapnak a rinyától....
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-09-28, 18:54

Sok pénzbe fogadnék, hogy a Milan edzője lesz heteken belül.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-09-28, 16:05

Kirúgták. Hivatalos.
Sagnol az ideiglenes edző.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-09-28, 13:16

zetterberg40 írta:
Ancelotti sorsáról állítólag ma délután döntenek a Bayern-nél. Első körben Sagnol és Tuchel neve van a kalapban.

Nem tudom, hogy mennyire antiszociális Tuchel, mindenesetre egy remek stratéga és fizikálisan brutálisak a csapatai. Kíváncsi lennék mit produkálna a Bayernnel, mondjuk szezon közben én nem vágnám ki a Malacot.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-09-28, 13:13

Ancelotti sorsáról állítólag ma délután döntenek a Bayern-nél. Első körben Sagnol és Tuchel neve van a kalapban.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime2017-09-27, 11:18

ezt láttátok? insigne gólt lő, odarohan a padhoz, hogy elkérje milik mezét, erre zielinski odaadja neki a sajátját 10

https://twitter.com/twitter/statuses/912949108905857024
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Más csapatok meccsei - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más csapatok meccsei
Vissza az elejére 
15 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Más csapatok meccsei
» Más csapatok meccsei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: