Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Más csapatok meccsei

Go down 
+35
elnastra
Malloy
LeRoi10
simoon
Juve=scudetto
bombahoppa
sneco7
tjunior
boric
rakkenroll
mbence
laac
exchaby
_Tyler
EsztéNégy
kilopo
_DREAM_
Krisz
andree10
buktar
cortamelasombra
zetterberg40
juventute
balazs91
el_ceRebr0
s4tch
juve 1974
.bb.
CsT
virracocha
AndreasMatri
gyergyely
pietro10
baggiofan
DartagnanX
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-09-16, 22:18

tjunior írta:
na Gollam megint levadászott egy embert, komolyan az a csávó már akkora egy állat, hogy kilövési engedélyt kellene adni rá

Nehéz itt követni az átkeresztelődést. Ki az a Gollam és mi történt Csecsnyivel?

Edit: Ráddzsa?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-09-16, 22:07

na Gollam megint levadászott egy embert, komolyan az a csávó már akkora egy állat, hogy kilövési engedélyt kellene adni rá
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-09-16, 21:43

s4tch írta:
remélem, kiesnek az el-be: nekünk több pénz, nekik megtépázott önbizalom + dupla terhelés.

4 pontot hoznak a Leverkusen ellen, úgyhogy nem lesz gond a továbbjutásukkal.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-09-16, 21:29

remélem, kiesnek az el-be: nekünk több pénz, nekik megtépázott önbizalom + dupla terhelés.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-09-16, 21:27

zetterberg40 írta:
Florenzi meg az év gólját lőtte a bőrszalonnának.

Brutál. Remélem sokáig jutnak, jobb nekünk ha két felé kell figyelniük.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-09-16, 21:23

Florenzi meg az év gólját lőtte a bőrszalonnának.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-09-16, 11:22

ramos flower

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 647
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-09-15, 21:32

Draxler meg gólt lőtt...azért én örültem volna neki is...legalább fiatal és fejlődőképes, nem úgy mint Hernanes...de remélem beválik a brazil.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-06-08, 23:09

Más csapatok meccsei - Page 24 11401510

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-04-21, 21:13

javitok: 22 es lovon, 27 es nyeregben Very Happy

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-04-21, 21:13

fasz se gondolta volna, hogy fél óra elég lesz nekik.

holnap nekünk sem szabad leállni őrizni az előnyt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-04-21, 21:10

22 perc es maris nyeregben a svabok, beszaras. megcsak jol sem jatszottak

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-04-16, 00:05

s4tch írta:
carrasco azért tud jobbat. baromi fiatal, nem olyan kiegyensúlyozott, mint tevez (aki magához képest szar volt tegnap). azért így is megetette lichtit párszor.

viszont azt adom, hogy kondogbia hibátlan volt, ahogy abdennour is.

A statjai valóban elég impozánsak meg az is hogy 7 poszton fordult meg, viszont a 76%os passzpontosság az lófasz. Az egyetlen pozitívum amit vele kapcsolatban megjegyeztem a tegnapi meccsen, az a mezőnymunka/védekezés volt. Nyilván egy meccs alatt nem lehet senkit leírni, de szerintem simán van 5 játékos aki sokkal érdekesebb mint ő (Kondogbia, Martial, Silva, Moutinho, Abdul).
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-04-15, 23:53

carrasco azért tud jobbat. baromi fiatal, nem olyan kiegyensúlyozott, mint tevez (aki magához képest szar volt tegnap). azért így is megetette lichtit párszor.

viszont azt adom, hogy kondogbia hibátlan volt, ahogy abdennour is.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-04-15, 23:08

s4tch írta:
mondjuk ilyen szarul még nem láttam a bayernt védekezni.

a porto előtt persze le a kalappal, nem jártunk volna velük se jobban, mint a monacóval. azt nézem, hogy az európai élmezőny második vonala is tele van villámgyors, cselezni tudó középpályásokkal, támadókkal. ez a brahimi, oliver páros úgy verte meg boatengéket egy az egyben, mint ahogy tevez megy be a chievo védői közé. a monacóban is az a bernardo silva csávó a frászt hozta rám minden megindulásával. nálunk egyedül pereyra ilyen. hosszú távon gyorsabb, erősebb játékosokra van szükségük a legtöbb poszton.

Carrasco volt nagyon ajnározva, nekem tucatjátékosnak tűnt, viszont Bernardo Silva, Marciáll és Kondogbia nagyon adta.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-04-15, 22:47

mondjuk ilyen szarul még nem láttam a bayernt védekezni.

a porto előtt persze le a kalappal, nem jártunk volna velük se jobban, mint a monacóval. azt nézem, hogy az európai élmezőny második vonala is tele van villámgyors, cselezni tudó középpályásokkal, támadókkal. ez a brahimi, oliver páros úgy verte meg boatengéket egy az egyben, mint ahogy tevez megy be a chievo védői közé. a monacóban is az a bernardo silva csávó a frászt hozta rám minden megindulásával. nálunk egyedül pereyra ilyen. hosszú távon gyorsabb, erősebb játékosokra van szükségük a legtöbb poszton.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-04-15, 22:07

s4tch írta:
10 perc alatt porto - bayern 2-0 affraid aztaqrva.

3-1 ezzel még a Bayern is kiszophat.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-04-15, 21:10

10 perc alatt porto - bayern 2-0 affraid aztaqrva.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-03-19, 19:22

Húsz perc alatt lenullázta a Fior a Rómát, 0-3.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-03-11, 23:16

Legalább nem csak mi vagyunk gyengék a rögzített szituációkban...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-03-11, 23:14

Én nem néztem a meccset, csak Zlatan nevetséges kiállítását láttam vineon (meg az eredményeket livescoreon). Annyit tennék még hozzá, hogy MUHAHAHAHA
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-03-11, 23:12

Csak az első hosszabbítás vége felé kapcsoltam be.
A hihetetlen meglátásaim:
Silva akkorát ugrik, mint Bonu és Chiello együtt.
Pastore és afro elég jól tudnak passzolni.
Ki az a Cavani?
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-03-11, 22:48

Costa meg kb. 4 sárgát kaphatott volna már, de nyilván őt nem lehet kiszórni Very Happy

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-03-11, 22:43

Krisz írta:
Mekkora bullshit volt Zlatan piros lapja...
nevetséges..
30. percben..
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-03-11, 21:32

Mekkora bullshit volt Zlatan piros lapja...
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-03-11, 07:20

s4tch írta:
ez a schalke simán legalább második lenne a serie a-ban. nulla klasszisuk, viszont kiérlelt stílusuk van.

csakúgy, mint a lazio

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-03-10, 22:21

ez a schalke simán legalább második lenne a serie a-ban. nulla klasszisuk, viszont kiérlelt stílusuk van.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-02-27, 15:59

Nagyon kevés olyan olasz csapat van, amelyiket nem utálnám, de nemzetközi szinten mégis szoktam nekik "drukkolni". Mindezt csak önzőségből, a lent felsorolt indokok miatt.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-02-27, 15:24

EsztéNégy írta:
Örvendetes, hogy az EL-ben továbbment mindenki. Nem kifejezetten a koeff pontok miatt, hanem mert legalább 2-2 extra meccset játszanak a riválisaink. Tavaly mi szoptunk a rengeteg meccsel... igazából nem is tudom hibáztatni azokat a csapatokat, akik leszarják a sorozatot: több meccs, mint a BL, a payout meg a közelében sincs.

Én is örülök, és mivel még mindig csípem az olasz focit, nem tudom utálni egyiket sem, csak heccből egyet-kettőt. Remélem olasz döntő lesz, mint régebben már annyiszor.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-02-27, 13:41

EsztéNégy írta:
...Nem kifejezetten a koeff pontok miatt...

na ez a téma önmagában megér egy misét. drukkoljunk-e a többi olasz csapatnak?

drukkoljunk, mert:
- addig is leterheltebbek, amíg versenyben vannak
- egy el-/bl-siker emeli a bajnokság ázsióját, vonzza a befektetőket
- egy feltőkésített, szükségképp erősebb bajnokságban több szoros meccset játszana a csapat, és talán nem lenne annyira meglepő, milyen tempóban játszanak a bl-ben

ne drukkoljunk, mert:
- rühelljük a többségüket
- ők se drukkolnak nekünk

én általában szarok a többiekre. nagyon ritkán érdekel azon túl bármelyik olasz klubcsapat párharca, hogy ha jó egy meccs, szívesen nézem. pl. a jómúltkor a napoli-sparta kegyetlen pocsék volt, az izének jólesően tudok ellendrukkolni, ill. néha, amikor az udinese, palermo kaliberű csapatok kijutnak valami nemzetközi kupába, kicsit szomi vagyok, amikor hamar kiesnek. nulla racionalitás, tudom.

amúgy érdekes ez a hirtelen megtáltosodás. éveken keresztül kegyetlen szarok voltak az olaszok az el-ben. persze letagadták, hogy csak tankolni járnak dzs-csapattal bulgáriába. erre most, hogy az el-győztes megy a bl-főtáblára, és rögtön nem szaros 4-5 milla a tét, hanem 30-80m, valahogy egyből motiváltak a digók.

albino
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime2015-02-27, 13:24

kilopo írta:
Én meg azt mondom, hogy egy évben 2-4-6 meccsel több férjen már bele egy profi csapatnak. Tudom, szar példa, de az NBA-ben simán előfordul, hogy 2 este 2 meccs, utazással együtt.

Egyetértenék veled, de tegyük fel, hogy a Fior eljut az EL döntőbe és az olasz kupa döntőbe is. Ez 7+3=10 meccs a szezon végéig úgy, hogy 14 meccs van a bajnokságból, hétvégén ez a szám már csak 13 lesz. Iszonyatos plusz terhelés ez egy hosszú szezon végén, aminek elején meg még VB is volt, így a nagyobb csapatok játékoskereteinek jelentős része alapból kevesebbet tudott pihenni a szezonra. A kisebb élcsapatok (EL top8 mondjuk) játékosai meg hiába pihentek, ott annyira nem lehet rotálni, mert általában nem mély a keret.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Más csapatok meccsei - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 24 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más csapatok meccsei
Vissza az elejére 
24 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Más csapatok meccsei
» Más csapatok meccsei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: