Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Más csapatok meccsei

Go down 
+35
elnastra
Malloy
LeRoi10
simoon
Juve=scudetto
bombahoppa
sneco7
tjunior
boric
rakkenroll
mbence
laac
exchaby
_Tyler
EsztéNégy
kilopo
_DREAM_
Krisz
andree10
buktar
cortamelasombra
zetterberg40
juventute
balazs91
el_ceRebr0
s4tch
juve 1974
.bb.
CsT
virracocha
AndreasMatri
gyergyely
pietro10
baggiofan
DartagnanX
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2015-02-27, 13:24

kilopo írta:
Én meg azt mondom, hogy egy évben 2-4-6 meccsel több férjen már bele egy profi csapatnak. Tudom, szar példa, de az NBA-ben simán előfordul, hogy 2 este 2 meccs, utazással együtt.

Egyetértenék veled, de tegyük fel, hogy a Fior eljut az EL döntőbe és az olasz kupa döntőbe is. Ez 7+3=10 meccs a szezon végéig úgy, hogy 14 meccs van a bajnokságból, hétvégén ez a szám már csak 13 lesz. Iszonyatos plusz terhelés ez egy hosszú szezon végén, aminek elején meg még VB is volt, így a nagyobb csapatok játékoskereteinek jelentős része alapból kevesebbet tudott pihenni a szezonra. A kisebb élcsapatok (EL top8 mondjuk) játékosai meg hiába pihentek, ott annyira nem lehet rotálni, mert általában nem mély a keret.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2015-02-27, 13:02

Én meg azt mondom, hogy egy évben 2-4-6 meccsel több férjen már bele egy profi csapatnak. Tudom, szar példa, de az NBA-ben simán előfordul, hogy 2 este 2 meccs, utazással együtt.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2015-02-27, 12:32

Örvendetes, hogy az EL-ben továbbment mindenki. Nem kifejezetten a koeff pontok miatt, hanem mert legalább 2-2 extra meccset játszanak a riválisaink. Tavaly mi szoptunk a rengeteg meccsel... igazából nem is tudom hibáztatni azokat a csapatokat, akik leszarják a sorozatot: több meccs, mint a BL, a payout meg a közelében sincs.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2015-02-25, 22:39

a monaco nagyon durván tolja, mindenfajta nyomás nélkül, lazán fociznak, hülyére verik az arsenalt.

a leverkusen-atletiből keveset néztem, a germánok tényleg jobbnak tűntek. ezek is úgy kontráznak, mint az állat. teljesen más foci, mint amit a bajnokságban megszoktunk. tényleg külön bajnokságban kéne indulnunk, a g14/g18 pont elég nívós lett volna.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2015-02-25, 22:11

Nézem a mai eredményeket. Csak szerintem érdekesek?
Az Atletico meccsbe már csak a csoportkör miatt is belenéztem. Jobb a Leverkusen.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2015-02-08, 10:16

A tegnapi Atleti - Real meccs margójára: mi ott egy viszonylag szerencsétlen góllal kaptunk ki, szóval ez jól mutatja, mennyire szoros lehet a BL. Úgy kell kimenni, hogy bármi lehet, hiszen a legnagyobbakat is el lehet kapni, szervezettség és hit kérdése az egész.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-11, 14:20

köszi, megnézem.

kilopo írta:
Amúgy csak 2-3 milliót keresett a kiesésükkel a klub?

egyelőre kb. annyit. írtam tegnap egy hevenyészett számítást a mindenféle izés topikba, itt van egy pontosabb levezetés:
http://www.calciomercato.it/news/308331/champions-league-market-pool-leliminazione-della-roma-fa-felice-la-juventus.html

végleges számokat a szezon végén (illetve akkor, amikor kiesik a juve) lehet majd tudni, ez a bő ~60 milla már csak több lehet. tavaly a bl-ből és el-ből összesen jött össze 48m, ahhoz képest máris egy teveznyi a különbség.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-11, 13:20

s4tch írta:
tjunior írta:
...az egyik róma fórumon...

hol? ezt látni kell.
asroma.hu fórumán
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-11, 13:01

Amúgy csak 2-3 milliót keresett a kiesésükkel a klub?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-11, 12:06

tjunior írta:
...az egyik róma fórumon...

hol? ezt látni kell.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-11, 11:45

tjunior írta:
Már majdnem megsajnáltam a kis lúzereket, amikor az egyik róma fórumon belefutottam egy olyan konteoba, ami szerint a Juve-Roma bíráskodása is közrejátszott a mostani kiesésben, mert megroppantotta a kicsi lelküket Very Happy

naná, meg az ősrobbanás...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-11, 10:25

Már majdnem megsajnáltam a kis lúzereket, amikor az egyik róma fórumon belefutottam egy olyan konteoba, ami szerint a Juve-Roma bíráskodása is közrejátszott a mostani kiesésben, mert megroppantotta a kicsi lelküket Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-10, 23:32

én nagyot csalódtam bennük, teljesen biztos voltam abban, hogy ezt a tartalékos, a bl-ben amúgy sem túl erős cityt meg tudják verni hazai pályán.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-10, 23:03

Nekem az lett volna nagy meglepetés, ha a romanok tovább tudnak menni.
Érdekes lesz a folytatás mindenesetre a Juvénak és a többi olasznak is.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-10, 22:53

Más csapatok meccsei - Page 25 10387468_762518133820485_9129613491872895203_n
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-10, 22:37

EsztéNégy írta:
Belegondolva ez így lesz a legjobb. A lóma szépen gyűjti a koeff pontokat az EL-ben, a Juve szarásig lesz BL pénzzel, ők ráadásként nagyobb terhelést is kapnak (tavaly mi is több meccset játszottunk, mint a BL-döntősök), szóval minden fasza.

Vagy kicsit olaszosabban (reálisabban) nézve, csutkára leszarják az EL-t és ráhajtanak a bajnokságra, az EL-re betolják a tarcsit és az első adandó alkalommal ki is esnek. Koeff pontokat nem gyűjtenek, és sokkal nagyobb veszélyt jelentenek a bajnoki versenyfutásban. Mi kapunk egy kicsivel több uzsipénzt, viszont kénytelenek leszünk széthajtani az amúgy is szétgyepált keretet (Á'la Allegri) hogy mindkét fronton helytálljunk, remélhetőleg két szék között nem ülünk a földre. Tehát mi szívunk, a Lóma szív, az olasz foci patkóbelét a spanyol-angol-német anal intruder térképezi fel.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-10, 22:15

Belegondolva ez így lesz a legjobb. A lóma szépen gyűjti a koeff pontokat az EL-ben, a Juve szarásig lesz BL pénzzel, ők ráadásként nagyobb terhelést is kapnak (tavaly mi is több meccset játszottunk, mint a BL-döntősök), szóval minden fasza.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-10, 22:05

Balfaszok...
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-10, 16:09

EsztéNégy írta:
Agüeron áll vagy bukik a dolog, mint általában. Múltkor valamelyik bajnokin lecserélték már az elején, nem vagyok olvasott az angol bajnokságot illetően, szal nem tudom, hogy játszik-e... amúgy nem kimondottan drukkolok a lómának, de ha tovább mennek sem leszek bús panda, nekem kábé mindegy Very Happy

tuti nem játszik, mert ismét megsérült a szentem.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-10, 16:08

hajrá lóma az ojrópa ligában. az is ugyanannyi kofipontot ád, nekünk pedig több dellát. hajrá lóma, hajrá 1-7

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-10, 15:40

Hajrá Loma (ma este)!
Mondjuk boven megerdemelnek hogy mindenki izomból ellenük szurkoljon. A Sassuolo ellen szerintuk a Sassuolo egyik gólja sem volt szabályos, a 2 méterről izomból kézre lőtt labda egyertelmu 11es es Florenzi nem volt lesen. A Roma a Serie A elvarázsolt kiralylanya, egy masik dimenzióban létezik.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-10, 15:18

Agüeron áll vagy bukik a dolog, mint általában. Múltkor valamelyik bajnokin lecserélték már az elején, nem vagyok olvasott az angol bajnokságot illetően, szal nem tudom, hogy játszik-e... amúgy nem kimondottan drukkolok a lómának, de ha tovább mennek sem leszek bús panda, nekem kábé mindegy Very Happy

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-12-10, 14:55

még mindig nem drukkolok a romának.

mondjuk fogadni mernék rájuk, sokkal biztosabb a továbbjutásuk, mint a miénk. atleti >>>>> city.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-11-26, 12:52

s4tch írta:

én nem.
Én sem. Nyomuljanak csak az EL-ben, ott gyűjtögessék a coeff pontokat meg ott is lehet pénzt szerezni. A juvénak a lehető legtöbb pénz kell most, hogy tovább lehessen lépni. Inkább legyen 1 nagyon jó olaszban, mint két kevésbé jó. Majd ha nem lesz ilyen necces a helyzet, akkor ők is kaphatnak a levesből.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-11-26, 11:25

Krisz írta:
Én azért trollkodás, bírózás, sírás ide vagy oda, szurkolok nekik.

én nem. (az olasz bl-zsét a roma és a juve között osztják, nem szeretném, hogy a roma vigye a torta nagyobbik felét.) ettől még simán tovább fognak jutni, a nyakamat rá, hogy ezt a fos cityt lazán megverik rómában. a juve továbbjutása szerintem jóval neccesebb.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-11-25, 20:20

hahah, olyan putri meccs volt hogy 5 percg birtam, de ha várok még 15-öt, gondolom láthattam volna arcokat Laughing

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-11-25, 20:01

Krisz írta:
a Romanak elég megvernie a Moszkvát majd otthon leixelni a Cityvel a továbbjutáshoz. Azért ez nem egy teljesíthetetlen feladat,

Mekkora lúzerek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-11-05, 21:38

Amúgy ha a City nem fordítja meg a meccset, akkor függetlenül a mai anal intrudertől bármekkora is legyen, a Romanak elég megvernie a Moszkvát majd otthon leixelni a Cityvel a továbbjutáshoz. Azért ez nem egy teljesíthetetlen feladat, "majdnem" ugyanaz mint ami ránk vár (Malmö W, Atleti D). Én azért trollkodás, bírózás, sírás ide vagy oda, szurkolok nekik.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-11-05, 19:14

Idézet :
b) superior goal difference from the group matches played among the teams
in question;
c) higher number of goals scored in the group matches played among the
teams in question;
d) higher number of goals scored away from home in the group matches
played among the teams in question

nah, a bayernt ilyen veszély nem fenyegeti a lóma részéről lol!
bakker, egy egész el risitas videót össze lehetne rakni erre a párharcra Very Happy

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-10-22, 15:33

olyan szintű fajtalankodást követtek el tegnap, hogy egyenesen a pápának gyónták meg ma

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime2014-10-22, 14:10

Más csapatok meccsei - Page 25 Fb_20112

Nagyon röhögök Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Más csapatok meccsei - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 25 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más csapatok meccsei
Vissza az elejére 
25 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Más csapatok meccsei
» Más csapatok meccsei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: