Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Más csapatok meccsei

Go down 
+35
elnastra
Malloy
LeRoi10
simoon
Juve=scudetto
bombahoppa
sneco7
tjunior
boric
rakkenroll
mbence
laac
exchaby
_Tyler
EsztéNégy
kilopo
_DREAM_
Krisz
andree10
buktar
cortamelasombra
zetterberg40
juventute
balazs91
el_ceRebr0
s4tch
juve 1974
.bb.
CsT
virracocha
AndreasMatri
gyergyely
pietro10
baggiofan
DartagnanX
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-25, 05:15

[/quote]

de legyen csak igaza Very Happy szimpi csapat az a Borusszia de a Reál mégiscsak egy Reál, harapós kedvében van + nincs az az Isten h egy német-német döntőre odakapcsoljak. [/quote]

Kellett neked farkast kiabálni!!!!!!!!!!!!!Így már valszeg én sem nézem,pfújjjj,germán foci!!
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-25, 00:13

jackie_d írta:
kilopo írta:
Szerintem onnan a madrid megy majd tovább. Tudom, hogy a csoportmeccsen kikaptak a dortmundtól, de azért ezek egészen más meccsek lesznek.

és hogy bejött Very Happy

bocs, nem bírtam ki flower

szerintem éreztük hogy itt a Margit szopóágra kerül az első meccsen, de hogy ekkora mélytorok legyen belőle azért az durva.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-25, 00:12

s4tch írta:
cortamelasombra írta:
Én azon gondolkoztam hogy persze Kassai magyar, meg sikeres, meg szeressük és hasonlók de mostmár tényleg el kéne tiltani a profi játékvezetéstől.

Az az érdekes, hogy a döntő hibákat nem ő, hanem az asszisztensei vétették. Piqué kezezését nem látta senki, a lest nem intette be a partjelző, és Müller faultját sem neki, hanem a gólbírónak kellett volna látni, lévén az orra előtt történt az eset

És a bodycheck ami olyan látványos volt hogy Torontóba is elismerően csettintettek a hoki rajongók vagy a két kézzel Dani Alves válláról való magasurgrás? :DD
Ezekhez rohadtul nem kellett asszisztens. Tény hogy az EB-n nem az ő sara volt a gól de ebbe most nagyon benne volt.

Igy is volt 4 gól minimum a két csapat közt nade igy...áhh....

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-24, 23:57

kilopo írta:
Very Happy

már épp írni akartam, hogy ezért nem szabad fogadnom sosem cat

hehe, akkor fogadj a megérzéseid ellen

azért csak összejön a worst case scenario: két német csapat döntőzik a wembleyben
(kb. mint az angol döntő moszkvában)
brrr, még jó hogy nem igényeltem jegyet...
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-24, 23:30

jackie_d írta:
kilopo írta:
Szerintem onnan a madrid megy majd tovább. Tudom, hogy a csoportmeccsen kikaptak a dortmundtól, de azért ezek egészen más meccsek lesznek.

és hogy bejött Very Happy

bocs, nem bírtam ki flower

Very Happy

már épp írni akartam, hogy ezért nem szabad fogadnom sosem cat
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-24, 22:44

kilopo írta:
Szerintem onnan a madrid megy majd tovább. Tudom, hogy a csoportmeccsen kikaptak a dortmundtól, de azért ezek egészen más meccsek lesznek.

és hogy bejött Very Happy

bocs, nem bírtam ki flower
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-24, 22:26

elég jól odaropogtatott a bvb

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-24, 20:59

s4tch írta:
cortamelasombra írta:
Én azon gondolkoztam hogy persze Kassai magyar, meg sikeres, meg szeressük és hasonlók de mostmár tényleg el kéne tiltani a profi játékvezetéstől.

Az az érdekes, hogy a döntő hibákat nem ő, hanem az asszisztensei vétették. Piqué kezezését nem látta senki, a lest nem intette be a partjelző, és Müller faultját sem neki, hanem a gólbírónak kellett volna látni, lévén az orra előtt történt az eset.

Amúgy Conte és Paratici élőben nézték a meccset, egyrészt Sanchez, másrészt állítólag Müller (???) miatt. Sanchez értékelhetetlen volt, Müller meg vitán felül a meccs legjobbja.

Kassaival szerintem nem a látványos hibái jelentik a legnagyobb bajt, hanem hogy rendre keveri a durvaságot a kemény játékkal. olyan dolgokat enged tovább, amikért nem hogy szabadrúgás, hanem lap járna. én a tegnapi meccstől függetlenül is egy gyenge bírónak tartom - mondjuk szerintem ezt túléli
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-24, 09:15

cortamelasombra írta:
Én azon gondolkoztam hogy persze Kassai magyar, meg sikeres, meg szeressük és hasonlók de mostmár tényleg el kéne tiltani a profi játékvezetéstől.

Az az érdekes, hogy a döntő hibákat nem ő, hanem az asszisztensei vétették. Piqué kezezését nem látta senki, a lest nem intette be a partjelző, és Müller faultját sem neki, hanem a gólbírónak kellett volna látni, lévén az orra előtt történt az eset.

Amúgy Conte és Paratici élőben nézték a meccset, egyrészt Sanchez, másrészt állítólag Müller (???) miatt. Sanchez értékelhetetlen volt, Müller meg vitán felül a meccs legjobbja.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-23, 23:36

cortamelasombra írta:
jackie_d írta:


hát, ne legyen igazad Smile

de legyen csak igaza Very Happy szimpi csapat az a Borusszia de a Reál mégiscsak egy Reál, harapós kedvében van + nincs az az Isten h egy német-német döntőre odakapcsoljak.

hát nemtom, ha majmokat akarok nézni akkor az animal planet-re kapcsolok, nem egy sportcsatornára
sz'al zúgjon csak ki a madridi csürhe
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-23, 23:12

jackie_d írta:
kilopo írta:


Szerintem onnan a madrid megy majd tovább. Tudom, hogy a csoportmeccsen kikaptak a dortmundtól, de azért ezek egészen más meccsek lesznek.

hát, ne legyen igazad Smile

de legyen csak igaza Very Happy szimpi csapat az a Borusszia de a Reál mégiscsak egy Reál, harapós kedvében van + nincs az az Isten h egy német-német döntőre odakapcsoljak.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-23, 23:11

Ez a Bayern úgy látszik, a Barca határait is átrajzolta. Nem is kicsit.

Hogy ez a mi meccsünket jobb fényben mutatja-e be? Szerintem nem. A védelmünk kicsit jobb matchup volt ellenük középen, Robben meg negyed ilyen jól nem játszott. Itt ráadásul a négyes reális volt, a mi vendégszereplésünkkor a kettő egy óriási ajándék /eltekintve attól hogy tényleg gyökér gólokat kaptunk/, Torinóban meg úgy kaptunk ki, hogy már nem is akartak nagyon játszani.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-23, 23:05

kilopo írta:
jackie_d írta:
az mennyire szép lenne ha a dortmund kipicsázná őket a döntőben geek

Szerintem onnan a madrid megy majd tovább. Tudom, hogy a csoportmeccsen kikaptak a dortmundtól, de azért ezek egészen más meccsek lesznek.

hát, ne legyen igazad Smile
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-23, 23:04

cortamelasombra írta:
Én azon gondolkoztam hogy persze Kassai magyar, meg sikeres, meg szeressük és hasonlók de mostmár tényleg el kéne tiltani a profi játékvezetéstől.

nem láttam a mai peodukcióját, de eddig nem volt rosszabb, mint az átlag
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-23, 22:56

jackie_d írta:
az mennyire szép lenne ha a dortmund kipicsázná őket a döntőben geek

Szerintem onnan a madrid megy majd tovább. Tudom, hogy a csoportmeccsen kikaptak a dortmundtól, de azért ezek egészen más meccsek lesznek.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-23, 22:54

Én azon gondolkoztam hogy persze Kassai magyar, meg sikeres, meg szeressük és hasonlók de mostmár tényleg el kéne tiltani a profi játékvezetéstől.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-23, 22:50

az mennyire szép lenne ha a dortmund kipicsázná őket a döntőben geek
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-23, 22:25

4... ez kemény azért

Szerintem inkább egy vonal volt, de tény, hogy határeset. Volt viszont 2 kezezés is 16-on belül, amit szerintem adni lehetett volna.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-23, 22:23

s4tch írta:
Nézitek, ahogy a Bayern pürére veri a Barcelonát? Nem is voltunk olyan szarok azzal a megpattanóssal meg a lesgóllal (bár utóbbiból ma is lőttek egyet). Félelmetesen intenzív csapat.

Most akkor mi van egyébként? Átértékeli ez a mi teljesítményünket? Ezen agyalok.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-23, 22:23

s4tch írta:
Nézitek, ahogy a Bayern pürére veri a Barcelonát? Nem is voltunk olyan szarok azzal a megpattanóssal meg a lesgóllal (bár utóbbiból ma is lőttek egyet). Félelmetesen intenzív csapat.

nem bírja a gyomrom, csak az eredményt látom
az alapján meg jobbak vagyunk, mint a barca
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-23, 22:22

Annyira szarok csak nem vagyunk, mi két meccsen kaptunk 4 gólt nem 1en... Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-23, 22:15

Nézitek, ahogy a Bayern pürére veri a Barcelonát? Nem is voltunk olyan szarok azzal a megpattanóssal meg a lesgóllal (bár utóbbiból ma is lőttek egyet). Félelmetesen intenzív csapat.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-04-09, 22:29

Éppen nézem a Dortmund-Malagát, egzotikus kalandokat keresve dehát olyan minősithetettlen mindkét csapat hogy az hihetettlen.
Már csak azért is meg kell verni holnap a Bayernt és továbbjutni, mert ezek az Európa ligába valók, nem ide. Bármelyiket simán ütnénk, PSG-t is szerintem és ott is lennénk a döntőbe.
A Margit és a Barsza más tészta, ellenük maximum tisztes helytállást várok, akármennyire is vagyok elvakult szurkoló :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő
baggiofan


Posts : 100
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-03-13, 11:03

Rég láttam ennyire beszari csapatot, mint a tegnapi milan, simán hozhattak volna a tovabbjutast.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-03-06, 20:21

s4tch írta:
Összefejel két játékos. Az egyik testi épsége nem sérül, a másiknak felszakad a szemöldöke, össze kell varrni, le kell cserélni. Piros?

ebben mi volt a szabálytalan?

most komolyan, elolvasva a szabályokat és az értelmezést, nem lehetett erre pirosat adni?
melyik pont nem teljesült?

mondjuk engem is nehéz meggyőzni, de az érvek azért szoktak hatni... Cool
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-03-06, 19:15

Összefejel két játékos. Az egyik testi épsége nem sérül, a másiknak felszakad a szemöldöke, össze kell varrni, le kell cserélni. Piros?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-03-06, 19:04

s4tch írta:
A sajátomat leírtam, a többiek majd nyilatkoznak, ha erre járnak.

a szándékosság szüksége úgy érzem cáfolódott...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-03-06, 19:02

s4tch írta:
A sajátomat leírtam, a többiek majd nyilatkoznak, ha erre járnak.

Ez kurva érdekes:
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2013/03/06/Herakleitosz_bukasa_ketfelvonasos_drama_az_Almok_Szinhazaban/#1129406

ha valakinek nem jön be a linkre pont a lényeges hozzászólás: #73, feketevipera

most komolyan egy simán megadható piros köré egy ilyen konteót felhúzni... confused
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-03-06, 18:08

A sajátomat leírtam, a többiek majd nyilatkoznak, ha erre járnak.

Ez kurva érdekes:
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2013/03/06/Herakleitosz_bukasa_ketfelvonasos_drama_az_Almok_Szinhazaban/#1129406

ha valakinek nem jön be a linkre pont a lényeges hozzászólás: #73, feketevipera

Hallgassátok a Fair To Midland nevű zenekart, istenek.

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-03-06, 13:57

s4tch írta:
Hülye buzik vagyunk nyilván, de most úgy áll, hogy Darti szerint piros volt, Beni és Dincsi szerint meg nem. Szerintem sem.

Annyiban bánom, hogy a Real a masszívabb szélsőjátékával szerintem a Juventusnak kellemetlenebb lenne, mint a MU.

furcsa, de valami azt súgja hogy a "hülye buzi" itt most nem bók Smile

van valami érv a "nem piros" mellett vagy ez inkább csak érzés?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime2013-03-06, 13:41

Hülye buzik vagyunk nyilván, de most úgy áll, hogy Darti szerint piros volt, Beni és Dincsi szerint meg nem. Szerintem sem.

Annyiban bánom, hogy a Real a masszívabb szélsőjátékával szerintem a Juventusnak kellemetlenebb lenne, mint a MU.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Más csapatok meccsei - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más csapatok meccsei
Vissza az elejére 
30 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Más csapatok meccsei
» Más csapatok meccsei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: