Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2

Go down 
+7
_DREAM_
Petike007
Malloy
EsztéNégy
CsT
bombahoppa
Tankcsapda
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-17, 12:56

CsT írta:

A Sarriball azért mindenkinek új, szóval nem lenne akkora kontraszt ha 1-2 új ember bekerülne, főleg azért mert a 30 pluszos Kebab meg Matyi nem fog 3 naponta csúcsformában játszani, de a nyakam rá, hogy az Atma ellen is ugyanúgy ők kezdenek majd. 

Pont ez az amit ebből ki akartam ebből hozni. Ez nem Sarriball még, hanem mondjuk 1 félidő valahol az Allegri és a Sarriball között meg fél óra Allegri féle buzizás. És ez szerintem így van jól, mert ha egyből beleugrunk mindenestől a Sarriballba az újakkal együtt akkor most nem 7 pontunk lenne hanem mondjuk 2.

A Sarriball rövid passzokra épül, szóval az szerintem alap, hogy minimális mélységi passzokkal operálunk majd (ez egyébként a labdatartós játékból is ered). Pjanicot szerintem nem heréljük ki egyáltalán, simán tudja azt hozni mint Jorginho aki erre van kitalálva, illetve egy sorral feljebb tolva Pjanic vállalhat több rizikós passzt is (lehet kreatívabb).

A pressingben egyébként pont nem a vénekkel volt baj, a 3 kp teljesen jó volt, Khediraval együtt), Koszta és a szélsővédők fáradtak bele, a cserék nagyon szarul szálltak be a meccsbe, a többi gól kb De Ligt sara volt. Az hogy hamar elfáradtunk meg a fél csapat izongörcsökkel fetrengett balra-jobbra az szeptemberben semmi extra.

Az hogy van 5 sérültünk az viszont csubakka évek óta.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-17, 08:25

Krisz írta:


https://theturincrowd.com/fiorentina-juventus-september-14-2019-post-match-analysis/

Remek írás Digbytől, megtárgyalja azokat a dolgokat amiket mi is átbeszéltünk. 
Az, hogy ha Sarriballt akarunk játszani akkor mit keres Matuidi és Khedira a kezdőben teljesen jogos és Montella ügyesen ki is használta ezt, viszont szerintem annyiból érthető, hogy ha nem akarunk 3 döntetlennel és 2 vereséggel indítani akkor nem lehet lehet egyből 5 új emberrel és egy totál más taktikával játszani egyből. Rabiot fél évet a lelátón ült, Ramsey meg a kórhazban, a Malac élete legnagyobb mélypontjáról jön vissza, De Ligt bohócligából érkezve tanulja hogy hogyan is kellene helyezkedni egy védelemben, Danilo se játszott sokat idén, szóval... én valahogy megértem, hogy nem is akarunk egyből Sarriballozni full kreténben.
A Sarriball azért mindenkinek új, szóval nem lenne akkora kontraszt ha 1-2 új ember bekerülne, főleg azért mert a 30 pluszos Kebab meg Matyi nem fog 3 naponta csúcsformában játszani, de a nyakam rá, hogy az Atma ellen is ugyanúgy ők kezdenek majd. Gyakorlatilag a kezdőből eddig az került ki aki megsérült. Ezt nem lehet sokáig csinálni, mert előbb utóbb fáradtság/sérülés lesz a vége.

Ami nagy szívfájdalmam, hogy láthatóan a mélységi passzok, indítások teljesen eltűntek a játékunkból, ezzel Pjancsit gyakorlatilag kiheréltük és a csicskától is elvettük az egyetlen skillt ami Juve szintűvé tenné. 

A pressinget meg láthatóan erőnléttel nem bírjuk még (halkan mondom ilyen átlagéletkorú kerettel, kevés rotációval ez is neccesnek tűnik).

Eddig két idegenbeli meccsen lófasz támadójátékunk nem volt, védekezésben megye2-es hibákat vétünk sőt kurvára örülni kellett, hogy lett ebből 4 pont. A Nápolyi ellen meg nyomtunk egy álom meg egy rémálom félidőt. 3 meccs volt és az 5 legfontosabb játékosunkból 3 már megsérült. Szóval eddig elég vegyes.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-16, 18:50

CsT írta:
Félreértetek, nem a szeptemberi nézhetetlen és totál kontrollálatlan játék zavar (vagyis zavar, de nem aggódok miatta annyira), hanem inkább az, hogy amitől féltem Sarrival kapcsolatban, az eddig mind beigazolódik:

1. A kurva sok sérülés nem Allegri miatt volt. Amúgy ha Pjancsi nem volt teljesen egészséges mi a fasznak játszattuk a legkeményebb BL meccs előtt?

2. Nem rotál (mindhárom bajnokira ugyanazt a kezdőt küldte ki, max a sérülések miatt volt változás), kurvára nem veszi figyelembe, hogy egy halom játékosunk végig tolta a válogatott meccsét és, hogy 4 nap múlva utazunk atletikóba.

3. Amint nem jön egy eredmény, már jönnek az ostoba kifogások minthogy délután van, nyár van, meleg van...Nápolyban is mindig az volt a gondja, hogy ha előttünk játszottak akkor többet pihenhetett a Juve, ha meg utánunk akkor rajtuk volt a nyomás...meg a hotelszoba.

4. Offensive 4-3-3 forever more...most, hogy Koszta és Pjancsi várhatóan nem lesz nyilván lehetne egy olyan formációt feldobni amiből nem hiányoznának annyira, de a fél vagyonomat feltenném rá, hogy a helyükre betesszük Bekúrt és a totál formán kívüli Bernátot és próbáljuk ugyanazt játszani velük is, pedig ők teljesen más karakterű játékosok.

https://theturincrowd.com/fiorentina-juventus-september-14-2019-post-match-analysis/

Remek írás Digbytől, megtárgyalja azokat a dolgokat amiket mi is átbeszéltünk. 
Az, hogy ha Sarriballt akarunk játszani akkor mit keres Matuidi és Khedira a kezdőben teljesen jogos és Montella ügyesen ki is használta ezt, viszont szerintem annyiból érthető, hogy ha nem akarunk 3 döntetlennel és 2 vereséggel indítani akkor nem lehet lehet egyből 5 új emberrel és egy totál más taktikával játszani egyből. Rabiot fél évet a lelátón ült, Ramsey meg a kórhazban, a Malac élete legnagyobb mélypontjáról jön vissza, De Ligt bohócligából érkezve tanulja hogy hogyan is kellene helyezkedni egy védelemben, Danilo se játszott sokat idén, szóval... én valahogy megértem, hogy nem is akarunk egyből Sarriballozni full kreténben.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-15, 12:21

Ha a játékosoknak van egészségügyi, az edzőknek miért nincs? Kifizetünk Sarrinak aszem 5 millát évente. Van olyan állapotban, hogy tudja edzeni a csapatot a szezon végéig? 60 éves láncdohányos, már most többet hiányzott mint Allegri 5 év alatt. Láthatólag szar volt a fizikai felkészítés, a sérülések rotálják a nem az edző ( mert ő nem fogja),  és a BL még el sem kezdődött.... Mit csinált amióta itt van? Na mindegy.

Coming Outolok. Bevallom én tegnap a félidőben elkapcsoltam. Nem azért mert nézhetetlen a játék, láttam már elég gyötrelmes meccset. Baromi gáz, de egyszerűen nem érdekelt mi lesz a vége. Azon gondolkoztam, egy ellenszenves betokosodott fasz ül a padon, a pályán meg nincs egy ember akit kedvelnék, minek nézzem? Pár hétig, hónapig most szüneteltettem a Juve meccseit, egyszerűen nincs kedvem hozzá.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-15, 12:03

CsT írta:
Félreértetek, nem a szeptemberi nézhetetlen és totál kontrollálatlan játék zavar (vagyis zavar, de nem aggódok miatta annyira), hanem inkább az, hogy amitől féltem Sarrival kapcsolatban, az eddig mind beigazolódik:

Oké, ez megint egyéni meggyőződés kérdése, tehát általánosan szubjektív, de nekem 3 meccs / 1 hónap nem tudja megerősíteni sem a pozitív sem a negatív sztereotípiákat (szép játék, Sarribal, egyénlieg kihozni a maxot a játékosokból vs nem rotál, mindig ugyanaz a felállás, sablonos játék) Sarrival kapcsolatban. Sőt én ebben az esetben még több időt adnék neki, mint anno Allegri esetében, mert a Conte Juve és az Allegri Juve közti transition sokkal kisebb, mint az Allegri és Sarri közti. Illetve azt is érdemes megjegyezni, hogy Allegri igazán csak a második szezonjában tudta a saját stílusára formálni a csapatot. Szóval ennél azért mindenképp több türelmet érdemelne szvsz, ami meg az eredményességet illeti Firenzében a szezon elején nem ördögtől való egy 0-0 (engem pl sokkal jobban zavart volna egy 2-2, de igazán a Fiornak se volt sok köze a mi kapunkhoz, De Ligt is csak fele olyan kretén volt, mint a Nápolyi ellen, nekem ez konkrétan progress).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-15, 11:04

Félreértetek, nem a szeptemberi nézhetetlen és totál kontrollálatlan játék zavar (vagyis zavar, de nem aggódok miatta annyira), hanem inkább az, hogy amitől féltem Sarrival kapcsolatban, az eddig mind beigazolódik:

1. A kurva sok sérülés nem Allegri miatt volt. Amúgy ha Pjancsi nem volt teljesen egészséges mi a fasznak játszattuk a legkeményebb BL meccs előtt?

2. Nem rotál (mindhárom bajnokira ugyanazt a kezdőt küldte ki, max a sérülések miatt volt változás), kurvára nem veszi figyelembe, hogy egy halom játékosunk végig tolta a válogatott meccsét és, hogy 4 nap múlva utazunk atletikóba.

3. Amint nem jön egy eredmény, már jönnek az ostoba kifogások minthogy délután van, nyár van, meleg van...Nápolyban is mindig az volt a gondja, hogy ha előttünk játszottak akkor többet pihenhetett a Juve, ha meg utánunk akkor rajtuk volt a nyomás...meg a hotelszoba.

4. Offensive 4-3-3 forever more...most, hogy Koszta és Pjancsi várhatóan nem lesz nyilván lehetne egy olyan formációt feldobni amiből nem hiányoznának annyira, de a fél vagyonomat feltenném rá, hogy a helyükre betesszük Bekúrt és a totál formán kívüli Bernátot és próbáljuk ugyanazt játszani velük is, pedig ők teljesen más karakterű játékosok.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 19:14

CsT írta:

Azért mert egy egydimenziós, eddig lófaszt se nyerő edzőnk van, aki már most kifogásokat keres.....

„Mindent figyelembe véve jól teljesítettünk, ha azt nézzük, hogy egy pontot tudtunk így is szerezni. Túl gyakran veszítettünk labdát, ami a fizikai problémákra utal. A délután közepén Firenzében játszani, amikor még valójában nyár van, nehéz mindenkinek.”

Mi van ha tényleg ez volt a fő gond (mert az hogy gond volt egyértelmű)? Tavaly kb már januárban megnyertük a bajnokságot aztán márciusban a komplett keret formája a totális mélypontra zuhant. Szeptemberi fos játék miatt én nem temetném a szezont. Pl Allegri 2. szezonjában szeptember végén majdnem kieső helyen álltunk, aztán megnyertük a következő 25 meccset.

Ami nekem aggasztó az a sérülések, mert idén még a tavalyinál is több van. Ha fizikailag nem lesznek rendben a játékosok akkor fogunk egyedül bukni Sarrival, mivel a taktikájának a lelke a pressing.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 18:11

Petike007 írta:


Szeptemberben miért vagy Bús Panda?

„Douglas Costanak úgy néz ki, hogy kicsit komolyabb a sérülése. Pjanic egy rúgást kapott a héten, ami zavarta ma is, holnap több tesztre lesz szükségünk.” ŐŐŐŐ kurvaélet
Azért mert egy egydimenziós, eddig lófaszt se nyerő edzőnk van, aki már most kifogásokat keres.....

„Mindent figyelembe véve jól teljesítettünk, ha azt nézzük, hogy egy pontot tudtunk így is szerezni. Túl gyakran veszítettünk labdát, ami a fizikai problémákra utal. A délután közepén Firenzében játszani, amikor még valójában nyár van, nehéz mindenkinek.”
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 18:08

CsT írta:
Én lófaszt se várok ettől a szezontól, főleg BL szinten nem...

Szeptemberben miért vagy Bús Panda?

„Douglas Costanak úgy néz ki, hogy kicsit komolyabb a sérülése. Pjanic egy rúgást kapott a héten, ami zavarta ma is, holnap több tesztre lesz szükségünk.” ŐŐŐŐ kurvaélet
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 18:06

Azért a rohadt szar Allegris játékkal tavaly rúgtunk itt egy sima hármast.

Két dolgot rühelltem a halban, a rengeteg izomsérülést meg, hogy szerelmes Khedirába és tessék dupla annyi sérültünk van, a török pedig a legstabilabb kezdőnk.

Maxinál calma volt, mert mindig kitalált valamit, ha nagyon kellett, szerkezetet váltott, vagy átképzett valakit.

Én lófaszt se várok ettől a szezontól, főleg BL szinten nem...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 17:57

LeRoi10 írta:
Én sem írnám le Sarrit még, adjunk neki legalább fél évet. De azért fura pár ember hozzáállása. Tavaly minden izomsérülés Allegri hibája volt még...


Magam részéről Sarrival kapcsolatban Calma. 

MA volt egy szar meccsünk. Múlt évben volt 2 jó meccsünk összesen. Nem kaptunk gólt. Igaz sanszunk sem volt lőni egyet. Ez egy ilen nap volt. A fiornak ez az év meccse volt, mi azért nem törtük össze magunkat. Fejben már Bacelonában voltunk. Meglehet...

Ezt úgy kell elfelejteni, ahogy van. Ez a legjobb amit tehetünk.

Viszont az aggasztó, hogy még el sem indult rendesen a sorozatterhelés, mégis szinte egy fél csapatra való (megjegyzem fontos, vagy éppen kulcsjátékos maródi).

Ahhoz képest, hogy a Milan-lab vezetőjét pont azérthoztuk, hogy kevesebb sérültünk legyen, szinte össze is jött. Ez sokkal, de sokkal aggasztóbb, mint hogy szeptemberben nem vagyunk csúcsformában válogatott szünet után.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 17:40

Én sem írnám le Sarrit még, adjunk neki legalább fél évet. De azért fura pár ember hozzáállása. Tavaly minden izomsérülés Allegri hibája volt még...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 17:38

CsT írta:

Tavaly ha szarok is voltunk legalább ívelgettünk Mandzsura mint valami Milwall, de ma totál semmi támadójáték nem volt.

A halnál lehetett reménykedni, hogy a köv. meccsre majd előhúz valamit (felállást, xy-t meglepő poszton...stb), Sarrinál ugyanez a 4-3-3 lest mindig max a sérülések fogják átírni a kezdőt, más nem.

Én azért nem írom le Sarrit, ma pl még a meccsbe se tudott belenyúlni a sérülések miatt. Dybalat se jogos a csapatba követelni, mert a Malac ma se volt rossz. De Ligtnek megint voltak faszságai, Csecs komplett kretén volt a fél meccsen, viszont a probléma a két szél volt, Ronaldo és Bernát is pusztulat gyenge volt.

Khedira 4 tackle 1 interception 2 clearance  hbang
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 17:34

Tankcsapda írta:
Sarrival az a baj, hogy ha a meccs elejétől kezdve nem tudja irányítani a csapata a meccset, akkor erre nem tud reagálni. Mondjuk most három kényszerű csere volt, de akkor is, a mezőnyben a Fior kegyetlenül lefocizta a csapatot. Ribéry meg azért 36 évesen ezen a szinten elég éles, nagy fogás lesz ő nekik. Az Atletico ellen kicsit jobb befejezők lesznek az ellenfélnél, 0-0-ra nem érdemes menni, persze a maiból ez lenne a legtöbb ellenük is, mert ritka szar volt az egész csapat. Remélem, Pjanicék nagyon gyorsan felépülnek.

Bekúr simán hozza azt a szintet, amit JAncsika hozott mostanában.

Costa kiesése már nagyobb probléma. Nincs aki felvigye a labdát, és nincs aki legalább megverjen egy embert is 1-1 ben. 

3 izomsérülés az azt mutatja, hogy kibaszottul nincsenek rendben erőnlétileg. Főleg Danipaci görcse.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 17:15

Sarrival az a baj, hogy ha a meccs elejétől kezdve nem tudja irányítani a csapata a meccset, akkor erre nem tud reagálni. Mondjuk most három kényszerű csere volt, de akkor is, a mezőnyben a Fior kegyetlenül lefocizta a csapatot. Ribéry meg azért 36 évesen ezen a szinten elég éles, nagy fogás lesz ő nekik. Az Atletico ellen kicsit jobb befejezők lesznek az ellenfélnél, 0-0-ra nem érdemes menni, persze a maiból ez lenne a legtöbb ellenük is, mert ritka szar volt az egész csapat. Remélem, Pjanicék nagyon gyorsan felépülnek.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 17:15

Krisz írta:


A mostani játék semmivel se volt különb a tavalyinál. Sérülésekkel meg még rosszabbul állunk.

A második félidőben állandóan Matuidi próbálta a szélen becselezni magát 3 emberen keresztül. Ronaldo iszonyat 0 volt ma. Egyedül Szandi volt fasza meg talán Bonucci.
Lehet félni a madridi meccstől... mondjuk a Napolis játék pont az amivel meg lehet őket fogni, kérdés, hogy ez menno fog-e Koszta nélkül.
Tavaly ha szarok is voltunk legalább ívelgettünk Mandzsura mint valami Milwall, de ma totál semmi támadójáték nem volt.

A halnál lehetett reménykedni, hogy a köv. meccsre majd előhúz valamit (felállást, xy-t meglepő poszton...stb), Sarrinál ugyanez a 4-3-3 lesz mindig max a sérülések fogják átírni a kezdőt, más nem.

Majd lenyilatkozza, hogy hát kényszerű cserék voltak meg stb...


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-09-14, 17:16-kor.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 17:10

Gyalázat volt a mai, pont azt hoztuk, mint Cardiff óta a meccsek 95%-án :/

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 17:07

CsT írta:
Ennyire nézhetetlen fost, nem tudom mikor láttam utoljára. Remélem nedvedke tapsol....

A mostani játék semmivel se volt különb a tavalyinál. Sérülésekkel meg még rosszabbul állunk.

A második félidőben állandóan Matuidi próbálta a szélen becselezni magát 3 emberen keresztül. Ronaldo iszonyat 0 volt ma. Egyedül Szandi volt fasza meg talán Bonucci.
Lehet félni a madridi meccstől... mondjuk a Napolis játék pont az amivel meg lehet őket fogni, kérdés, hogy ez menno fog-e Koszta nélkül.

Ja igen, kíváncsi vagyok mit nyilatkozik majd a bagós a meccs után.


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-09-14, 17:11-kor.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1281
Join date : 2012. Nov. 05.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 17:02

jók voltunk, nem érdemeltük ezt a vereséget
Dybala aranylabdás lesz

(ma volt meccsünk?)
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 17:00

Ennyire nézhetetlen fost, nem tudom mikor láttam utoljára. Remélem nedvedke tapsol....
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 16:37

Malloy írta:
Akkor eddig Chiello, DS, Danilo, Costa, Pjanic.
És még ennek a meccsnek sincs vége. Katasztrófa.

Bernátot meg elrabolták és egy balfaszt klónt küldtek helyette. Katasztrófa amit csinál.

Kicsit Off, de a meccsbő nem maradok le semmiről. Allegri jobbkeze helyett, nem lehetne a megnevezésem Sarri tüdeje?
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2378
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 16:36

Akkor eddig Chiello, DS, Danilo, Costa, Pjanic.
És még ennek a meccsnek sincs vége. Katasztrófa.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 16:34

Petike007 írta:


Buffon
Grygera újrakezdi.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 16:30

_DREAM_ írta:
Ki lesz a jobbhátvéd a Nou Campban?Shocked

Buffon
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 16:29

Ki lesz a jobbhátvéd a Nou Campban?Shocked
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 16:26

CsT írta:
Bernát hihetetlen alibifutballt mutat be.

Danilo görcsöt kap az 58.percben, hiába ő a havi 1 meccshez van szokva.

3 izomsérülés miatti csere. Ez nagyon frankó fizikális felkészültséget mutat.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 16:21

Bernát hihetetlen alibifutballt mutat be.

Danilo görcsöt kap az 58.percben, hiába ő a havi 1 meccshez van szokva.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 15:48

CsT írta:
DaniLó is hulladék eddig, sarkazgat a 16-osnál, 3 méterre van az emberétől, a félpályát pedig át sem lépi. Sad

Még van egy cserénk. Ronci is kidőlhetne, hogy teljes legyen a boldogság. Vagy Sándor.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1281
Join date : 2012. Nov. 05.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 15:47

édes istenem Pjancsika
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10564
Join date : 2012. Nov. 05.

Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime2019-09-14, 15:47

Pjanic is kidől. Allegri most már tényleg takarodj.....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2   Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1
» Frosinone - Juventus 2018.09.23. 20:30 Digi Sport 1
» AS Roma - Juventus 2020.09.27. 20:45 Digi Sport 1
» Juventus - Sassuolo 2021.01.10. 20:45 Digi Sport 1
» Spezia - Juventus 2020.11.01. DIGI SPORT 1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: