Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1

Go down 
+9
Malloy
Krisz
simoon
Téjlor89
Petike007
CsT
Tankcsapda
bombahoppa
_DREAM_
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 418
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-08, 17:18

DartagnanX írta:
Krisz írta:
A Conte kurva anyja témához még:
Mazzola: "Conte non mi convince: è gobbo dentro. Si nasce bianconeri o interisti, poi diventa difficile cambiare. Vorrebbe parlare da juventino, poi si accorge che è all'Ellenség"

Érdekes gondolat ez. Nyilván 76 évesen Mazzola nem a mai globalizált, hagyományos értékeket folyamatosan elhagyó foci ideológiát képviseli, de nagyvonalakban azért értelmezhető ez a gondolat most is. Tehát nyilván kell szart lapátolni a lúzer szemétdombon és ebben Conte kiemelkedő, illetve szervezeti struktúra tekintetében ugyanez igaz Marottara. De vajon ez a kultúra-ideológia passzol a csürhéhez? (Nem.) El tudják hagyni a lúzerséget és egy totál más kultúrát komplett felvenni? (Ebben alapvetően nem hiszek) És akkor itt jön képbe az amit Mazzola mondott: át tudja venni a főbb pozitívumokat a csürhe Contetol úgy hogy megmarad az identitás illetve fordítva (bár nem tudom milyen pozitívum van ott), Conte felvenni pozitívumokat és megszabadulni negatívumoktól? Nálunk ugye nem volt ilyen felfogásbeli, identitásbeli különbség, Contenak csak simán saját magához kellett felhúzni a csapatot. Mindenesetre egy esetleges bukta Contetól kb duplának fog számítani.

Érdekes gondolat, ám pont ott hibázik, amit te is említesz: a labdarúgás már nem a csapatok értékrendjéről szól, hanem a játékosokéről (akiket egyesével formálgat hosszú idő alatt egy klub a saját képére). Az ürülékben hány játékos van, aki már évek óta izéista? 
Egy kínai tulaj/elnök, egy juvés sportigazgató és egy juvés edző 2 év alatt átviszi azt a mentalitást, amit éppen akar - legyen az juvés vagy épp izés.

Huhh, az Ellenség különböző toldalékolásai miatt új cenzúrázási szabályokat kellett hozzáadnom. Egész jól sikerült.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 418
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-08, 17:12

Krisz írta:
A Conte kurva anyja témához még:
Mazzola: "Conte non mi convince: è gobbo dentro. Si nasce bianconeri o interisti, poi diventa difficile cambiare. Vorrebbe parlare da juventino, poi si accorge che è all'Ellenség"

Érdekes gondolat ez. Nyilván 76 évesen Mazzola nem a mai globalizált, hagyományos értékeket folyamatosan elhagyó foci ideológiát képviseli, de nagyvonalakban azért értelmezhető ez a gondolat most is. Tehát nyilván kell szart lapátolni a lúzer szemétdombon és ebben Conte kiemelkedő, illetve szervezeti struktúra tekintetében ugyanez igaz Marottara. De vajon ez a kultúra-ideológia passzol a csürhéhez? (Nem.) El tudják hagyni a lúzerséget és egy totál más kultúrát komplett felvenni? (Ebben alapvetően nem hiszek) És akkor itt jön képbe az amit Mazzola mondott: át tudja venni a főbb pozitívumokat a csürhe Contetol úgy hogy megmarad az identitás illetve fordítva (bár nem tudom milyen pozitívum van ott), Conte felvenni pozitívumokat és megszabadulni negatívumoktól? Nálunk ugye nem volt ilyen felfogásbeli, identitásbeli különbség, Contenak csak simán saját magához kellett felhúzni a csapatot. Mindenesetre egy esetleges bukta Contetól kb duplának fog számítani.

Érdekes gondolat, ám pont ott hibázik, amit te is említesz: a labdarúgás már nem a csapatok értékrendjéről szól, hanem a játékosokéről (akiket egyesével formálgat hosszú idő alatt egy klub a saját képére). Az ürülékben hány játékos van, aki már évek óta izéista? 
Egy kínai tulaj/elnök, egy juvés sportigazgató és egy juvés edző 2 év alatt átviszi azt a mentalitást, amit éppen akar - legyen az juvés vagy épp izés.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8384
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-08, 13:55

A Conte kurva anyja témához még:
Mazzola: "Conte non mi convince: è gobbo dentro. Si nasce bianconeri o interisti, poi diventa difficile cambiare. Vorrebbe parlare da juventino, poi si accorge che è all'Ellenség"

Érdekes gondolat ez. Nyilván 76 évesen Mazzola nem a mai globalizált, hagyományos értékeket folyamatosan elhagyó foci ideológiát képviseli, de nagyvonalakban azért értelmezhető ez a gondolat most is. Tehát nyilván kell szart lapátolni a lúzer szemétdombon és ebben Conte kiemelkedő, illetve szervezeti struktúra tekintetében ugyanez igaz Marottara. De vajon ez a kultúra-ideológia passzol a csürhéhez? (Nem.) El tudják hagyni a lúzerséget és egy totál más kultúrát komplett felvenni? (Ebben alapvetően nem hiszek) És akkor itt jön képbe az amit Mazzola mondott: át tudja venni a főbb pozitívumokat a csürhe Contetol úgy hogy megmarad az identitás illetve fordítva (bár nem tudom milyen pozitívum van ott), Conte felvenni pozitívumokat és megszabadulni negatívumoktól? Nálunk ugye nem volt ilyen felfogásbeli, identitásbeli különbség, Contenak csak simán saját magához kellett felhúzni a csapatot. Mindenesetre egy esetleges bukta Contetól kb duplának fog számítani.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10925
Join date : 2012. Nov. 05.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-08, 09:16

de Ligt Rugával ellentétben iszonyú drága volt, így muszáj játszatni mert ha nem válik be az pénzügyileg hatalmas bukta lesz. Ruganinak anno a BBC tagjait kellett volna kiszorítania, de Ligtnek meg jelenleg Ruganit meg Demiralt kell, ennyi a különbség egyelőre. Eddig nekem is kurva nagy csalódás a holland, persze nyomatni kell ez nem kérdés..
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2766
Join date : 2012. Nov. 05.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-08, 08:49

CsT írta:

Most engem is nagyon felbaszott a digis összefoglaló! (lehet vitya a szerkesztő?)

Rámentek arra is, hogy Csan miért nem kapott pirosat egy olyan kaliberű szabálytalanságért amiből egyébként az első félidőben 2-3 is volt a merdának (persze ők még sárgát sem kaptak érte mint Csan).

Plusz ha de Ligt kezezése annyira egyértelmű volt, akkor talán bevághatták volna azt is amikor Ronci szabadrúgásánál Lókaku is ugyanúgy kezezett (igaz a 16-oson kívül).

Bede egyébként lehet be volt tintázva mert totál hülyeségeket beszélt, a Róma szabálytalan góljára azt mondta, hogy valóban nekilökte a támadó a védőt a kapusnak, DE LEHET, hogy egyébként is ütköztek volna így meg is lehetett volna adni. wtf? Very Happy

Meg szopkodták az indát, hogy jajj szegény Sensi megsérült, meg ha Godin van ott Piggy mellett nem Basztóni akkor mi lett volna...stb.

Szegény vitya biztos sírva verte ki az aznap este! Smile

Sokszor érzem hogy mindenki ellenünk van.. de ez csak felizgat. Embarassed
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10925
Join date : 2012. Nov. 05.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-08, 08:42

_DREAM_ írta:


A Bonucci-Lukaku kontaktra mondta hogy szerinte ez egyértelmű 11-es, majd bevágtak egy szerintük "hasonló" esetet a meccsről amit le is fújt Rocchi, de ott kinyújtott kézzel látványosan lökték fel az Izé játékost (nem tudom már sajnos ki volt), míg Bonunak végig a testéhez volt szorítva a keze, ezért röhej lett volna szerintem büntetőt fújni. 

Furcsa volt amúgy hogy a Digis összefoglalóban szinte végig az Csürhével foglalkoztak, tényleg nagyon unja már mindenki hogy a 8 éve nyerünk zsinórban.  Basketball
Most engem is nagyon felbaszott a digis összefoglaló! (lehet vitya a szerkesztő?)

Rámentek arra is, hogy Csan miért nem kapott pirosat egy olyan kaliberű szabálytalanságért amiből egyébként az első félidőben 2-3 is volt a merdának (persze ők még sárgát sem kaptak érte mint Csan).

Plusz ha de Ligt kezezése annyira egyértelmű volt, akkor talán bevághatták volna azt is amikor Ronci szabadrúgásánál Lókaku is ugyanúgy kezezett (igaz a 16-oson kívül).

Bede egyébként lehet be volt tintázva mert totál hülyeségeket beszélt, a Róma szabálytalan góljára azt mondta, hogy valóban nekilökte a támadó a védőt a kapusnak, DE LEHET, hogy egyébként is ütköztek volna így meg is lehetett volna adni. wtf? Very Happy

Meg szopkodták az indát, hogy jajj szegény Sensi megsérült, meg ha Godin van ott Piggy mellett nem Basztóni akkor mi lett volna...stb.

Szegény vitya biztos sírva verte ki az aznap este! Smile
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2766
Join date : 2012. Nov. 05.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-08, 07:22

Téjlor89 írta:


Mit mondott?

A Bonucci-Lukaku kontaktra mondta hogy szerinte ez egyértelmű 11-es, majd bevágtak egy szerintük "hasonló" esetet a meccsről amit le is fújt Rocchi, de ott kinyújtott kézzel látványosan lökték fel az Izé játékost (nem tudom már sajnos ki volt), míg Bonunak végig a testéhez volt szorítva a keze, ezért röhej lett volna szerintem büntetőt fújni. 

Furcsa volt amúgy hogy a Digis összefoglalóban szinte végig az Csürhével foglalkoztak, tényleg nagyon unja már mindenki hogy a 8 éve nyerünk zsinórban.  Basketball
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 23:04

_DREAM_ írta:
Ez a Bede mekkora egy szarrágó.

Mit mondott?
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2766
Join date : 2012. Nov. 05.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 22:08

Ez a Bede mekkora egy szarrágó.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3672
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 21:07

DartagnanX írta:

A Tóth-kocsmába néha még most is járok.
Nyitok egy külön topikot. Van még happy hour? Hétköznap 15-16 között, korsó sört fizetsz és literes korsót kapsz. Ha edzésben vagy 15:10-ig bemegy az első liter, kikéred a másodikat, 15:50-ig betolod, aztán a harmadik liter fölött elüldögélsz 3/4 ötig. Ha jól csinálod, télen hétköznap világosban, 6 sörös állapotban mész ki a kocsmából. Flash well-done.

https://bianconeriblog.hungarianforum.com/t417-mit-iszol-most

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 418
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 21:01

Krisz írta:
DartagnanX írta:


Nekem De Ligt egy kibaszott nagy ásznak tűnik, aki 19 éves egyelőre. Én 19 évesen arra lehettem max büszke, hogy ismertem az összes kocsmát Budapesten.
Ruganihoz hasonlítani szerintem nagyon jóindulatú dolog (Ruganival szemben).

Nekem De Ligt egy kibaszott nagy ásznak tűnt az Ajaxban, most meg semmivel sem tűnik különbnek, mint Rugani. Ruganival ugyanez volt az Empoliban aztán bizonytalankodás nálunk. A különbség az, hogy De Ligt el van könyvelve mint ász - nincs kétségem efelől - és minden balfaszságára legyintünk, míg Rugani... Nem azt mondom, hogy Rugani ugyanaz a matéria, de talán most nem itt tartana, ha ugyanúgy kezeljük anno mint De Ligtet most.
Ebben nem értünk egyet, szerintem verekedéssel kellene igazságot tennünk.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 418
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 21:00

bombahoppa írta:
DartagnanX írta:


Nekem De Ligt egy kibaszott nagy ásznak tűnik, aki 19 éves egyelőre. Én 19 évesen arra lehettem max büszke, hogy ismertem az összes kocsmát Budapesten.
Ruganihoz hasonlítani szerintem nagyon jóindulatú dolog (Ruganival szemben).
Akali, Tokaji, Tóth-kocsma pipa?!
A Tóth-kocsmába néha még most is járok.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4914
Join date : 2012. Nov. 05.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 20:53



Ezen elpusztultam  Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8384
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 20:38

DartagnanX írta:


Nekem De Ligt egy kibaszott nagy ásznak tűnik, aki 19 éves egyelőre. Én 19 évesen arra lehettem max büszke, hogy ismertem az összes kocsmát Budapesten.
Ruganihoz hasonlítani szerintem nagyon jóindulatú dolog (Ruganival szemben).

Nekem De Ligt egy kibaszott nagy ásznak tűnt az Ajaxban, most meg semmivel sem tűnik különbnek, mint Rugani. Ruganival ugyanez volt az Empoliban aztán bizonytalankodás nálunk. A különbség az, hogy De Ligt el van könyvelve mint ász - nincs kétségem efelől - és minden balfaszságára legyintünk, míg Rugani... Nem azt mondom, hogy Rugani ugyanaz a matéria, de talán most nem itt tartana, ha ugyanúgy kezeljük anno mint De Ligtet most.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3672
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 20:29

DartagnanX írta:


Nekem De Ligt egy kibaszott nagy ásznak tűnik, aki 19 éves egyelőre. Én 19 évesen arra lehettem max büszke, hogy ismertem az összes kocsmát Budapesten.
Ruganihoz hasonlítani szerintem nagyon jóindulatú dolog (Ruganival szemben).
Akali, Tokaji, Tóth-kocsma pipa?!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 418
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 16:39

Krisz írta:
De Ligtet említve jutott eszembe Rugani, aki nyilván nem akkora volumenű tehetség (fizikálisan, mentálisan és leadership tekintetében), de negyedennyi hibával hozta általában a meccseket és kb a minimális türelmet és mozgásteret se kapta meg. Csak azt akarom ebből kihozni, hogy a De Ligt féle út amit követni kéne alapvetően mindenkinél. 1-2 ilyen játékost simán elbír a csapat még a legerősebb ellenfelek ellen is (pl ínter), szóval ezen a téren én elég magas kockázat tűréssel operálnék.

Nekem De Ligt egy kibaszott nagy ásznak tűnik, aki 19 éves egyelőre. Én 19 évesen arra lehettem max büszke, hogy ismertem az összes kocsmát Budapesten.
Ruganihoz hasonlítani szerintem nagyon jóindulatú dolog (Ruganival szemben).

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8384
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 13:52

Tankcsapda írta:


Őket egyszerre pályára küldeni szerintem hiba lenne. Ahhoz két olyan bitang jól védekező középpályásra lenne szükség, amit a mi keretünkből elég nehéz lenne összerakni. Can, Matuidi, Rabiot, nagyjából ők vannak, akik ellensúlyozni tudnák a középpályások létszámbeli hiányát (Pjanic nélkül meg szerintem ne is képzeljünk el felállást). Meg a másik, hogy a négy középpályást Sarri nem fogja kettőre redukálni, a stabilitást dobná el azért, hogy egy egyébként rettenetesen erős négyest rakjon össze, ráadásul hatalmas tülekedés lesz a négy poszt betöltéséért is a szezon során, láthatóan mindenki igyekszik bizonyítani, hogy ő a megfelelő választás. Csak Pjanic helye tűnik biztosnak, hiába egyelőre Khedira és Matuidi is bőven alapembernek számít. Ha Ramsey és Rabiot is adaptálódik Sarri filozófiájához, akkor a két öreg közül legalább az egyik ki fog szorulni a kezdőből. Persze ehhez Bernardeschinek, Bentancurnak és talán Cannak is lesz néhány szava, szóval annyiban mindenképpen kellemes a helyzet, hogy a középpályán jelenleg versenyhelyzet van kialakulóban. Egyrészt Allegrinek nem voltak ilyen kellemes gondjai (emlékezzünk vissza, amikor 2017 tavaszát a Pjanic-Khedira-Marchisio trió rotálásával oldotta meg, és majdnem sikerült a triplázás), másrészt talán a középpályások erősségei jobban kijönnek Sarrival, és látványosabban, vagy inkább másféleképpen kontrolláljuk a meccseket.

Nyilván necces, de pl tegnap Pjanic amellett, hogy mesterien szervezte a játékot, adott egy gólpasszt és sokat tett hozzá az előre játékhoz, védekezésben is klasszist nyújtott. Ugyanezt simán kinézem akár Ramziból akár Rabiotból, maga a nyomás amit egy ilyen 4es tenne az ellenfélre nagyon sokat tehermentesítene a mi kpnkról, nyilván csapat szinten kellene hozzátenni a melóhoz, visszazárni, stb a csatároknak is, nálam csak az a kérdés, hogy erre alkalmas-e a 4es egyenletesen az egész meccsen illetve szerkezetileg ez a munkamegosztás megoldható-e. Aligha állna távol ez a proaktív felfogás Sarritól.

A másik dolog amit érdemes megfigyelni a statok kapcsán, az pedig az interceptionök. Sokkal több a lefülelt labda, illetve a tackle-interception arány kb megfordult. Ez nyilvánvalóan a hatékony pressing eredménye, egyébként talán egy interception többet is ér mint egy tackle, abból hatékonyabban és veszélyesebben lehet kontrázni. Na pont az interception az amiben Pjanic eszméletlen jó.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 12:03

Téjlor89 írta:


Ha penge lesz mondjuk a Ramsey-Rabiot-Pjanics kp, akkor el lehetne gondolkodni a három valódi támadó egyidejű szerepeltetésén. A Ronaldo-Benzema- Isco támadó trió sem védekezett túl sokat, mégis működött a dolog a Realnak. De ilyen láthatatlan középpályás teljesítménnyel, mint Kebab, ezt nem lehet megoldani. 

Ha mondjuk behúznánk egy Kante-féle állatot, akkor Ramsey-Kante-Pjanics kp-val simán megbírnánk ezt szerintem.

Igen, ha egy Kanté-féle gépállatot sikerülne behúzni, akkor talán van rá esély, hogy működjön, ami a Realnak megvolt Casemiro személyében, plusz Kroos sem kutyaütő védekezésben. De még jön hozzá az is, hogy Isco valamivel többet tudott hozzárakni a középpálya munkájához, mint amire Dybala képes.

Lehet itt ekézni Khedirat, de mentálisan rettenetesen erős. Ennyi kritikát nem sokan tudnak elviselni, lásd, Dybalara is negatívan hatottak a kritikák korábban. Egyrészt ennyi edző nem tud tévedni, ráadásul mind a reaktív, mind a filozófista edzők számítottak és számítanak rá. Löw, Mourinho, Allegri, Sarri, ennyien nem tévedhetnek. De egyébként ő a példája annak, hogy képességbeli hiányokat észben hogyan lehet kompenzálni. Amit én erényként gondolok róla, az az, hogy piszok jól olvassa a játékot. Megfelelő pillanatokban lép be a játékba, keresi az üres területeket, és meg is találja azokat a kis zegzugos csatornákat, védekezésben meg statisztikailag kevés ugyan, de valahogy mégis jól pozícionál, és ha nem kényszerül párharcokra, akkor megoldja a feladatát a területek levédésével. A Fiorentina ellen viszont elég aktív volt a maga 4 szerelésével, persze ritkaság, hogy ennyire látványosan aktív védekezésben. Nálam Matuidi előbb kerülne ki a kezdőből, mint ő, egyfelől mivel Rabiot lassan helyet fog követelni magának a kezdőben, és ballábas játékos lévén erre csak Matuidi kiszorításával kerülhet sor (vagy ha Matuidi lenne előretolva a támadók mögé...de erre ő csak a pressingje miatt még nem lenne alkalmas). Másfelől meg azért, mert Ramsey tud előrébb is játszani, és így Khedirat nem feltétlenül szorítja ki. Persze mindkét új igazolásnál van egy erős "ha", mert nem biztos, hogy bekerülnek a kezdőbe.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 11:35

Tankcsapda írta:



Őket egyszerre pályára küldeni szerintem hiba lenne. 

Ha penge lesz mondjuk a Ramsey-Rabiot-Pjanics kp, akkor el lehetne gondolkodni a három valódi támadó egyidejű szerepeltetésén. A Ronaldo-Benzema- Isco támadó trió sem védekezett túl sokat, mégis működött a dolog a Realnak. De ilyen láthatatlan középpályás teljesítménnyel, mint Kebab, ezt nem lehet megoldani. 

Ha mondjuk behúznánk egy Kante-féle állatot, akkor Ramsey-Kante-Pjanics kp-val simán megbírnánk ezt szerintem.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 11:27

Krisz írta:


4231ben a tegnapi 3as és Koszta is beférne, de amúgy Sarri nem hiszem hogy alapból egyszerre akarná őket játszatni. Tehát Kosztanak mindig lenne helye, mert tudunk 433at játszani a Malaccal és Dybalaval is.

Őket egyszerre pályára küldeni szerintem hiba lenne. Ahhoz két olyan bitang jól védekező középpályásra lenne szükség, amit a mi keretünkből elég nehéz lenne összerakni. Can, Matuidi, Rabiot, nagyjából ők vannak, akik ellensúlyozni tudnák a középpályások létszámbeli hiányát (Pjanic nélkül meg szerintem ne is képzeljünk el felállást). Meg a másik, hogy a négy középpályást Sarri nem fogja kettőre redukálni, a stabilitást dobná el azért, hogy egy egyébként rettenetesen erős négyest rakjon össze, ráadásul hatalmas tülekedés lesz a négy poszt betöltéséért is a szezon során, láthatóan mindenki igyekszik bizonyítani, hogy ő a megfelelő választás. Csak Pjanic helye tűnik biztosnak, hiába egyelőre Khedira és Matuidi is bőven alapembernek számít. Ha Ramsey és Rabiot is adaptálódik Sarri filozófiájához, akkor a két öreg közül legalább az egyik ki fog szorulni a kezdőből. Persze ehhez Bernardeschinek, Bentancurnak és talán Cannak is lesz néhány szava, szóval annyiban mindenképpen kellemes a helyzet, hogy a középpályán jelenleg versenyhelyzet van kialakulóban. Egyrészt Allegrinek nem voltak ilyen kellemes gondjai (emlékezzünk vissza, amikor 2017 tavaszát a Pjanic-Khedira-Marchisio trió rotálásával oldotta meg, és majdnem sikerült a triplázás), másrészt talán a középpályások erősségei jobban kijönnek Sarrival, és látványosabban, vagy inkább másféleképpen kontrolláljuk a meccseket.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 11:23

Nekem az kifejezetten tetszett, hogy render meg tudtuk középen bontani a három belső védős rendszerüket, ami elég nagy szó. Hihetetlen, hogy mennyi kreativitás bújt elő egyesekből, amint azt a játékfilozófia engedi. Pjanics és Dybala a legjobb példa.
 
Én nagyon megünnepeltem ezt a tegnapit, jól esett látni a merda vergődését – ezek közül sokan  tényleg elhitték, hgy jobbak nálunk szerintem.
 
Nagyon komoly egyébként ami a támadósorban folyik. Van 3 játékosunk, aki idén amikor játszott csúcsformát mutatott (Dybi, Higany, Costa), egy Ronaldonk, aki bár egyelőre szenved, de egyrészt nem lehet kihagyni, másrészt hamar meg fog a formája változni. Ezen kívül egy teljesen formán kívüli Bernardeschink, plusz egy Cuadradonk, aki remélem az új jobbhátvédünk marad DS és Danilo felépülése után is.
 
Krisznek teljesen igaza van a fiatalok erőltetése kapcsán. Ez nyilván egy olyan szituáció, amibe bele lett kényszerítve a csapat a 75 millás vételár és Chiellini sérülése által, de több ilyen kéne. Például Bentancur esetében is. Nagyon felakadt a szemem, amikor láttam, hogy a csatárok mögé hozta be Sarri, de bevált – komoly húzás volt.
 
Kebabot ki kell építeni a csapatból, egyszerűen védhetetlen alibi, amit csinál. Matyika nem ügyes, de látom, hogy mit tesz hozzá a játékunkhoz. Kebabnál sajnos nem. Bekúr szerintem többet hasznosabb lenne.
 
Összességében eddig nagyon jó a szezonkezdet. Egy olyan performanszunk volt, ami reménytelen is volt és az eredmény sem jött (Fior). Ezen kívül vezetjük a Serie A-t és a BL-ben is hasítunk. És őszintén hiszem, hogy van még innen bőven játékban előrelépési lehetőség.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10925
Join date : 2012. Nov. 05.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 11:19

Kosztánál szerintem nem a szél a lényeg, hanem a terület, ha az van neki megbasz bárkit. De lehet majd variálni a "telefonszámokat" vele, attól függően, hogy mennyire van "nyitva" az ellenfél.

Persze mire ő felépül, nyilván majd két másik támadó lesérül és nem kell a bőség zavarától félni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8384
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 11:13

Petike007 írta:


Nos. Amit látok, hogy nem a felállás a lényeg, hanem az attitűd amivel most játszunk. Így a 4-3-3 vagy 4-3-1-2 nem más, mint telefonszám.

Az, hogy a keret jelentős része meccsben van tartva üdvözítő. Sarri igenis rotál.

Ha Costa újra felépül az +1 variációs lehetőség. Ami kurvajó

Nem a szám a lényeg, hanem a rendszer és az egyensúly, azaz ha egyszerre feltesszük a pályára Kosztat, Dybalat, Roncit és a Malacot akkor tudjuk-e stabilan tartani a kpt, megoldani a kp vedekezést, labdakihozatalokat stb. Tehát megoldható-e ez 2 kpval (mivel a 4 támadó és a 4 védő mellett ez marad) = ki lehet-e osztani úgy a védekező feladatokat, hogy azokból a 4 tamadó is ki tudja venni optimálisan a részét. Mert ha mondjuk Dybala támadásban annyit tudna nyújtani mint tavaly, akkor felesleges berakni és jobban járunk mondjuk Ramzival és akkor most már 3 kpról azaz 433ról beszélünk. Szóval 8 mondat helyett inkább használjunk telefonszámokat.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2221
Join date : 2012. Nov. 06.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 11:04

Krisz írta:


4231ben a tegnapi 3as és Koszta is beférne, de amúgy Sarri nem hiszem hogy alapból egyszerre akarná őket játszatni. Tehát Kosztanak mindig lenne helye, mert tudunk 433at játszani a Malaccal és Dybalaval is.

Nos. Amit látok, hogy nem a felállás a lényeg, hanem az attitűd amivel most játszunk. Így a 4-3-3 vagy 4-3-1-2 nem más, mint telefonszám.

Az, hogy a keret jelentős része meccsben van tartva üdvözítő. Sarri igenis rotál.

Ha Costa újra felépül az +1 variációs lehetőség. Ami kurvajó
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8384
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 10:37

Tankcsapda írta:


Costanak ebben a rendszerben sajnos nincs helye. Pedig nagyon ígéretesen kezdte a szezont, láthatóan fekszik neki Sarri támadóbb felfogása, de sem trequartistaként, sem pedig seconda puntaként nem állná meg a helyét. Illetve nem is kell ezt előre kijelenteni, volt olyan, hogy Pep a Bayernben támadó mögött játszatta középen, és elég jó is volt, de akkor is, ő szélről indulva tud kibontakozni.
Nem véletlen, hogy Sarri nem találja időszerűnek a három támadó egyszerre játszatását, ahhoz a középpályát meg kell szilárdítani. Persze erre egyébként sokszor nem fog sor kerülni, mivel sokkal egyszerűbb, ha egy plusz középpályás van a pályán. Khedira lehozatala mindig kockázatos, igazán beláthatnánk. Very Happy Ami amúgy tényleg igaz, csak nem tudom, miért. De a három középpályásos felállás nekünk jelenleg nem fekszik. Lehet, hogy a széljátékunkat nehezítjük ezzel, de megvan a védelem és a középpálya, illetve a középpálya és a támadósor közötti kapcsolat. Sarrinál egyébként sem a szélsők voltak hangsúlyosak korábban sem, legalábbis nem a szélsőjátékon alapult a rendszere, és szerencsére kevés játékostól eltekintve a keretben szereplők adaptálhatók több formációba is.
Rabiot és Ramsey tavaszra legyenek jók, mert minőségileg ők javíthatnak a csapaton. Khedira kétmeccsenként jól teljesít, ez már előrelépés tőle, Matuidi meg jó, jó, de a képességei behatároltak. A középpályán tudunk majd rotálni rendesen, van kikből válogatni, és szükség is lesz rá.

4231ben a tegnapi 3as és Koszta is beférne, de amúgy Sarri nem hiszem hogy alapból egyszerre akarná őket játszatni. Tehát Kosztanak mindig lenne helye, mert tudunk 433at játszani a Malaccal és Dybalaval is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8384
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 10:23

De Ligtet említve jutott eszembe Rugani, aki nyilván nem akkora volumenű tehetség (fizikálisan, mentálisan és leadership tekintetében), de negyedennyi hibával hozta általában a meccseket és kb a minimális türelmet és mozgásteret se kapta meg. Csak azt akarom ebből kihozni, hogy a De Ligt féle út amit követni kéne alapvetően mindenkinél. 1-2 ilyen játékost simán elbír a csapat még a legerősebb ellenfelek ellen is (pl ínter), szóval ezen a téren én elég magas kockázat tűréssel operálnék.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 10:15

CsT írta:
Na aludva rá egyet:

Csecs fogta amit kellett, bár megjegyezném Gigi ilyen esetben a tiziket is védte anno! Very Happy

Bonu ma tényleg vezérnek tűnt, néha kretén volt, néha meg elegáns, a Lókaku elleni csele mindent vitt.

Lájti beépítése fájdalmas, főleg, hogy ilyen gyorsan kell megtenni, de kicsit olyan ez mint a raptapasz hirtelen lehúzása, először fáj, aztán majd jó lesz. Very Happy

Puli 1 kreténséget leszámítva megint jó volt.

Szandi idén egységesen fasza, szinte minden meccsen.

Jancsika MoM, nem is tudom mikor láttam ennyire jól játszani a Juvéban (lehet, hogy soha? Very Happy)

Matyika futásban, labdaszerzésben fasza volt, ezzel kompenzálta azokat a balfaszságokat amikor passzolni kell.

Kebaba, láthatatlan, 0-ás stat, Dibcsinek azért tolt egy forintos zsugát, de amikor levisszük zavar támad az erőben.

Bernát like Kebab, forintos zsuga nélkül.

Dibcsi jó volt összjátékban, rúgott gólt, remekül mozgott az üres térben a 3 védő között.

Ronci ma Piggyt játszott, semmit nem tudott berúgni (csak a szabit a sorfalba, de azt kétszer is Very Happy) illetve amit berúgott azt elvette a VAR.

Piggy ma Roncit játszott, döntő szituban beverte, csak úgy mint 2 éve.

Bekúr fura volt trequartistában, de ha ilyen labdákat osztogat akkor akár többször is feltűnhetne ott.

Can bejött, ütött, vágott mint egy török janicsár (lehet anniyra hasonlít Kebabra, hogy a jelenléte megnyugtatja a többieket)

Sarri most jól meccselt, bár Berni kezdetése felért egy öngóllal, de a Bekúr & malac páros hozta meg a győzelmet. Igazából egy 10 percet leszámítva kontrolláltuk a meccset, viszont az a 10 perc a második félidőben necces volt, kérdés, hogy mi idézte elő: 1. Az, hogy együtt volt pályán a 3 csatár vagy, hogy lehoztuk Kebabot. Remélem inkább az első. Very Happy

Jelen pillanatban az tűnik a legnagyobb gondnak, hogyha Koszta visszatér mi a faszt kezdünk vele?! Very Happy

Costanak ebben a rendszerben sajnos nincs helye. Pedig nagyon ígéretesen kezdte a szezont, láthatóan fekszik neki Sarri támadóbb felfogása, de sem trequartistaként, sem pedig seconda puntaként nem állná meg a helyét. Illetve nem is kell ezt előre kijelenteni, volt olyan, hogy Pep a Bayernben támadó mögött játszatta középen, és elég jó is volt, de akkor is, ő szélről indulva tud kibontakozni.
Nem véletlen, hogy Sarri nem találja időszerűnek a három támadó egyszerre játszatását, ahhoz a középpályát meg kell szilárdítani. Persze erre egyébként sokszor nem fog sor kerülni, mivel sokkal egyszerűbb, ha egy plusz középpályás van a pályán. Khedira lehozatala mindig kockázatos, igazán beláthatnánk. Very Happy Ami amúgy tényleg igaz, csak nem tudom, miért. De a három középpályásos felállás nekünk jelenleg nem fekszik. Lehet, hogy a széljátékunkat nehezítjük ezzel, de megvan a védelem és a középpálya, illetve a középpálya és a támadósor közötti kapcsolat. Sarrinál egyébként sem a szélsők voltak hangsúlyosak korábban sem, legalábbis nem a szélsőjátékon alapult a rendszere, és szerencsére kevés játékostól eltekintve a keretben szereplők adaptálhatók több formációba is.
Rabiot és Ramsey tavaszra legyenek jók, mert minőségileg ők javíthatnak a csapaton. Khedira kétmeccsenként jól teljesít, ez már előrelépés tőle, Matuidi meg jó, jó, de a képességei behatároltak. A középpályán tudunk majd rotálni rendesen, van kikből válogatni, és szükség is lesz rá.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10925
Join date : 2012. Nov. 05.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 09:17

Na aludva rá egyet:

Csecs fogta amit kellett, bár megjegyezném Gigi ilyen esetben a tiziket is védte anno! Very Happy

Bonu ma tényleg vezérnek tűnt, néha kretén volt, néha meg elegáns, a Lókaku elleni csele mindent vitt.

Lájti beépítése fájdalmas, főleg, hogy ilyen gyorsan kell megtenni, de kicsit olyan ez mint a raptapasz hirtelen lehúzása, először fáj, aztán majd jó lesz. Very Happy

Puli 1 kreténséget leszámítva megint jó volt.

Szandi idén egységesen fasza, szinte minden meccsen.

Jancsika MoM, nem is tudom mikor láttam ennyire jól játszani a Juvéban (lehet, hogy soha? Very Happy)

Matyika futásban, labdaszerzésben fasza volt, ezzel kompenzálta azokat a balfaszságokat amikor passzolni kell.

Kebaba, láthatatlan, 0-ás stat, Dibcsinek azért tolt egy forintos zsugát, de amikor levisszük zavar támad az erőben.

Bernát like Kebab, forintos zsuga nélkül.

Dibcsi jó volt összjátékban, rúgott gólt, remekül mozgott az üres térben a 3 védő között.

Ronci ma Piggyt játszott, semmit nem tudott berúgni (csak a szabit a sorfalba, de azt kétszer is Very Happy) illetve amit berúgott azt elvette a VAR.

Piggy ma Roncit játszott, döntő szituban beverte, csak úgy mint 2 éve.

Bekúr fura volt trequartistában, de ha ilyen labdákat osztogat akkor akár többször is feltűnhetne ott.

Can bejött, ütött, vágott mint egy török janicsár (lehet anniyra hasonlít Kebabra, hogy a jelenléte megnyugtatja a többieket)

Sarri most jól meccselt, bár Berni kezdetése felért egy öngóllal, de a Bekúr & malac páros hozta meg a győzelmet. Igazából egy 10 percet leszámítva kontrolláltuk a meccset, viszont az a 10 perc a második félidőben necces volt, kérdés, hogy mi idézte elő: 1. Az, hogy együtt volt pályán a 3 csatár vagy, hogy lehoztuk Kebabot. Remélem inkább az első. Very Happy

Jelen pillanatban az tűnik a legnagyobb gondnak, hogyha Koszta visszatér mi a faszt kezdünk vele?! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8384
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 08:59

Petike007 írta:


Nem elég, ha korrekt játékvezetés mellett egy 5-öst adunk nekik?

Azt akarom, hogy sírjanak, Conte pedig szánalmasan bírózzon a meccs utáni sajtótájékoztatón.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2221
Join date : 2012. Nov. 06.

Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime2019-10-07, 08:56

Krisz írta:
Azt mondjuk eddig is tudtuk, hogy a GDS a csürhe házilapja, de ekkora ordenáré gusztustalan értékelést régen láttam. Rocchi kapott egy szép 7.5öt kiemelve hogy semmit nem hibázott. Mondjuk ez legyen a legnagyobb örömük, remélem Torinoban valami kurvanagy moggis győzelemmel húzzuk be a meccset hogy igazán sírjanak.

Nem elég, ha korrekt játékvezetés mellett egy 5-öst adunk nekik?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1   Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Izé - Juventus 2019.10.06. 20:45 Digi Sport 1
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Fiorentina - Juventus 2019.09.14. 15:00 Digi Sport 2
» Frosinone - Juventus 2018.09.23. 20:30 Digi Sport 1
» AS Roma - Juventus 2020.09.27. 20:45 Digi Sport 1
» Juventus - Sassuolo 2021.01.10. 20:45 Digi Sport 1
» Spezia - Juventus 2020.11.01. DIGI SPORT 1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: