Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit iszol most?

Go down 
+12
_Tyler
laac
Malloy
fktgbr
bombahoppa
CsT
LeRoi10
Krisz
Petike007
Joe111
_DREAM_
DartagnanX
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-09-14, 21:11

bombahoppa írta:
A formára és a BL meccsre való tekintettel fél deci Agárdi szilvapálinkával indítom az első félidőt. Utána Dreher Bak.
Én is Dreher bakot akartam nyitni, de nem találom, pedig kell hogy legyen itthon.. majd szünetben megkeresem, addig Zentus brűg
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-09-14, 21:03

A formára és a BL meccsre való tekintettel fél deci Agárdi szilvapálinkával indítom az első félidőt. Utána Dreher Bak.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-09-11, 18:31

Pabst Blue Ribbon. Hát ilyet se veszek többet.
Vissza az elejére Go down
Online
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-09-11, 18:16

Torokgyíkom van.

Dél óta óránként 2 cent Nobilis Ágyas Meggyel kúrálom. Most Morci góljára duplázok.  lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-09-11, 17:56

Pannonhalmi dubbel
Ha már eukarisztikus kongresszus van..
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-09-10, 20:26

Szeder pálinka (Saját főzetés, több mint 20 ezerre jön ki a literes ára) igazából jó, de szeder íze nincs Smile Mellé üveges Krusovice Wink
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-28, 23:34

Nekem már inni sincs kedvem Sad
Vissza az elejére Go down
Online
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-28, 22:09

Az első félidőt egy korsó Ožujsko-val néztem mobilról, a másodikra otthonról hozott Dreher bak-ot kortyolok.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-24, 22:07

Nálam még mindig az ajándékba kapott szlovén pack színezi az estét. Lasko és Union.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Online
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-24, 21:42

12%, olyan habbal, hogy  beszélgetni lehet vele.

Annyiba kerül, mint egy üveg jobb bor... de hihetetlen jó. 

És vezetünk!

_________________
a televizenyős düggönypakli

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-24, 21:02

Hajrá Fradi!

Mit iszol most? - Page 9 20210811

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-23, 15:27

DartagnanX írta:

Ez nem hozott szerencsét. Soha többé nem ihatod!!
Kár, pedig fasza kis cucc! Smile
Vissza az elejére Go down
Online
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-23, 14:41

CsT írta:
Második félidőre bontok egy ilyet!

Mit iszol most? - Page 9 5999860520047
Ez nem hozott szerencsét. Soha többé nem ihatod!!

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-22, 19:23

Második félidőre bontok egy ilyet!

Mit iszol most? - Page 9 5999860520047
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-20, 20:01

Isten éltessen Magyarország!!!

Mit iszol most? - Page 9 20210820-124156

LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Online
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-19, 18:11

CsT írta:
Baszki tényleg jobb a James Cook gyömbérrel mint Colával!! Smile lol!
Ugye?  santa  Egs!
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-18, 23:37

CsT írta:
2 Kozelre még egy. Felbaszott a Fradi meccs...
Ezért kell Steam Brew, akár kettő is, hogy lefojtsa a biciklis büfé csapolt sör és unikum kettősét. 

+ Elrakom az almapaprikát télire, az nyugtat.

Felbaszni ráérünk magunk jövő kedden.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-18, 23:17

2 Kozelre még egy. Felbaszott a Fradi meccs...
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-14, 23:16

Baszki tényleg jobb a James Cook gyömbérrel mint Colával!! Smile lol!

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
Online
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-14, 21:08

Az Atalantát egy egyszerű Soproni IPÁval tisztelem meg.
Azaz kettővel.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-13, 22:51

CsT írta:

Coop-os Cólával! Smile Smile

Nekem jelenleg a legminőségibb piám a szekrény tetején egy Johnnie Walker Green Label. 30.-ik szülinapomra kaptam és tettem egy olyan felelőtlen kijelentést, hogy akkor bontom fel ha a Juve Bl-t nyer. Már kétszer ki volt rakva az asztalra...hiába.
Nekem nincs ilyen. A Fiat Multiplámat adtam el idén nyáron, és beforgattam egyből télire,  és 3 fél literes Nobilis Szilva, 2 fél literes Nobilis Kajszi és egy fél literes Nobilis Irsai Olivér lett belőle.

Minden más kauzális. Ha BL-t nyerünk veszek egy zölddzsoni egyenértékűt, és megisszuk valahol. Nevezd meg a segédeidet!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-13, 11:26

Malloy írta:


Cuba Libre! Very Happy
Coop-os Cólával! Smile Smile

Nekem jelenleg a legminőségibb piám a szekrény tetején egy Johnnie Walker Green Label. 30.-ik szülinapomra kaptam és tettem egy olyan felelőtlen kijelentést, hogy akkor bontom fel ha a Juve Bl-t nyer. Már kétszer ki volt rakva az asztalra...hiába.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Online
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-13, 10:49

_DREAM_ írta:
Egy pár éve kaptam egy üveg Krakent a kollégáktól. Még mindig van belőle, szerintem ennél feljebb nem sikerült lépnem. Very Happy 

Jajj, és most felrémlik tacskókorom kedvenc itala, a 60fokos Portorico Rum-os kóla, amitől másnap olyan volt a szervezeted mint a Góbi sivatag és napokig csak vegetáltam tőle... Very Happy

Cuba Libre! Very Happy
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-13, 10:28

Egy pár éve kaptam egy üveg Krakent a kollégáktól. Még mindig van belőle, szerintem ennél feljebb nem sikerült lépnem. Very Happy 

Jajj, és most felrémlik tacskókorom kedvenc itala, a 60fokos Portorico Rum-os kóla, amitől másnap olyan volt a szervezeted mint a Góbi sivatag és napokig csak vegetáltam tőle... Very Happy

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-12, 21:17

La Genovese Anniversario

Ristretto

Danese kávé

Mellé újfehértói ágyas alma ZSINDELYES

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-12, 20:06

bombahoppa írta:
"A fehérgalléros pénzügyi szektor, a közgázszféra kedvence, a rumos kóla. Special recept, bombahoppa ajánlásával, ahány deci Bacardi, annyi csepp kóla, jádezöld long drink pohárban. Ebbe kell kapaszkodni, amíg lecseng az adrenalinhullám. Nagyobbat robban, mint a TNT. Explodálja az ingereket, viszont nem terheli túl az agyat mint az LSD. Nem csak ajánlott, hanem kötelező is nagyobb adagokat fogyasztani belőle, csak kiegyensúlyozottan kell növelni a komponensek arányát. Hogyan készül? Szükséges mennyiségű narancsot vágjunk félbe, ebben van a létfontosságú C-vitamin, helyezzük egy lapos kehelybe, jégágyra, és a narancsok mindkét felére tegyünk egy-egy mentalevelet, fotózzuk le, hashtag esztétika. Ezután hagyjuk, hogy a jégkockák felolvadjanak a tálban. A körítésre a továbbiakban semmi szükségünk, a szívószálat se vegyük elő, nem kell. Egyetlen csepp kóla kell a pohár aljára, felöntjük a jéghideg Bacardival. Ha jól csináltuk, akkor a kóla mintha benne sem lenne, egyetlenegy pici buborék táncol csak a koktél tetején, ami hamar kidurran a szénsavtól, de ez csak vizuáltrükk. Hunyjuk be inkább a szemünket és úgy kortyolgassuk, élvezzük a perzselő kubai napsütést!"

Félelem és reszketés innen

Gyönyörű a leírás. Szerintem életemben nem ittam rumos kólát Very Happy

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-12, 19:27

"A fehérgalléros pénzügyi szektor, a közgázszféra kedvence, a rumos kóla. Special recept, bombahoppa ajánlásával, ahány deci Bacardi, annyi csepp kóla, jádezöld long drink pohárban. Ebbe kell kapaszkodni, amíg lecseng az adrenalinhullám. Nagyobbat robban, mint a TNT. Explodálja az ingereket, viszont nem terheli túl az agyat mint az LSD. Nem csak ajánlott, hanem kötelező is nagyobb adagokat fogyasztani belőle, csak kiegyensúlyozottan kell növelni a komponensek arányát. Hogyan készül? Szükséges mennyiségű narancsot vágjunk félbe, ebben van a létfontosságú C-vitamin, helyezzük egy lapos kehelybe, jégágyra, és a narancsok mindkét felére tegyünk egy-egy mentalevelet, fotózzuk le, hashtag esztétika. Ezután hagyjuk, hogy a jégkockák felolvadjanak a tálban. A körítésre a továbbiakban semmi szükségünk, a szívószálat se vegyük elő, nem kell. Egyetlen csepp kóla kell a pohár aljára, felöntjük a jéghideg Bacardival. Ha jól csináltuk, akkor a kóla mintha benne sem lenne, egyetlenegy pici buborék táncol csak a koktél tetején, ami hamar kidurran a szénsavtól, de ez csak vizuáltrükk. Hunyjuk be inkább a szemünket és úgy kortyolgassuk, élvezzük a perzselő kubai napsütést!"

Félelem és reszketés innen

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-12, 18:47

_DREAM_ írta:
CsT írta:
Egy ideje szemeztem már a szekrény tetején porosodó James Cook nevezetű fehér rummal. Ma felütöttem, lime, jég, cola ahogy kell. Hát lehet, hogy másodiknak már egy sört iszok inkább! Very Happy Very Happy
A rumot gyömbér üdítővel és lime-al kell inni! Rettentő buzis pia (ami persze nem
baj, sőt) viszont mocskosul itatja magát. Régen ezt ittuk kísérőnek a “rendes” pia mellé.. Smile CM-el az igazi.
Én régen, amikor még fiatal voltam és gazdag, nagyon nagyon sok pénzt költöttem különböző rumokra. Van pár hely pesten, ahol igen nagy a kínálat sok éves, minőségi rumokból.
Imádtam, amikor a Lámpásban ültünk reggel ötig (épp az akkori csajommal csávómmal smerkedtünk) és forralt bort ittunk rummal közben!

Remek ital.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-12, 18:10

CsT írta:
Egy ideje szemeztem már a szekrény tetején porosodó James Cook nevezetű fehér rummal. Ma felütöttem, lime, jég, cola ahogy kell. Hát lehet, hogy másodiknak már egy sört iszok inkább! Very Happy Very Happy
A rumot gyömbér üdítővel és lime-al kell inni! Rettentő buzis pia (ami persze nem
baj, sőt) viszont mocskosul itatja magát. Régen ezt ittuk kísérőnek a “rendes” pia mellé.. Smile CM-el az igazi.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-12, 17:19

CsT írta:

Viszont volt grinta, egyértelműen minőségibb csapat a Sparta, kellett egy pótkocsi mák hozzá az biztos. Very Happy

Az biztos, hogy a fiatal fiúk ellen nem lesz meg a továbbjutás ezzel a játékkal (max ha ugyanígy ad a gép), de jó lenne megint egy csoportba a kerülni a Juvéval Very Happy
Ja, akkor jó lesz a tavalyi sálam idén is! hbang

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime2021-08-12, 14:45

DartagnanX írta:


Rettentően kilátástalan volt a Fradi játéka. Nem rajtuk múlt a továbbjutás, hanem azon, hogy a prágaiak még náluk is szerencsétlenebb balfaszok voltak.
Viszont volt grinta, egyértelműen minőségibb csapat a Sparta, kellett egy pótkocsi mák hozzá az biztos. Very Happy

Az biztos, hogy a fiatal fiúk ellen nem lesz meg a továbbjutás ezzel a játékkal (max ha ugyanígy ad a gép), de jó lenne megint egy csoportba a kerülni a Juvéval Very Happy

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Online
Ajánlott tartalom





Mit iszol most? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit iszol most?   Mit iszol most? - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit iszol most?
Vissza az elejére 
9 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Egyebek-
Ugrás: