Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sérültek, hiányzók

Go down 
+28
_DREAM_
Juve1974
Petike007
Tankcsapda
Téjlor89
laac
virracocha
Malloy
LeRoi10
_Tyler
bombahoppa
elnastra
buktar
simoon
.bb.
sneco7
juventute
rakkenroll
EsztéNégy
exchaby
mbence
Krisz
DartagnanX
kilopo
cortamelasombra
zetterberg40
kdavid86
s4tch
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
bombahoppa
Allegri jobbkeze



Posts : 3585
Join date : 2015. May. 10.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Márc. 31, 2021 12:00 pm

Krisz írta:
Demiral koronás lett a válogatottnál, így kihagyja a Torino, kukások és a Genoa ellenit. Én még ott tartottam, hogy sérült, erre a válogatottal el tudott utazni?
Majd az ügynöke jól telesírja a sajtót a kevés játéklehetőség miatt!

lol!
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8172
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Márc. 31, 2021 11:12 am

CsT írta:

Artúr meg "Dubajozik", remélem a nemibeteggondozóba már foglaltunk neki időpontot. Very Happy

Remélem faszkorbácsért ment a Beneventos passza miatt.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Márc. 31, 2021 8:16 am

Krisz írta:
Demiral koronás lett a válogatottnál, így kihagyja a Torino, kukások és a Genoa ellenit. Én még ott tartottam, hogy sérült, erre a válogatottal el tudott utazni?
Artúr meg "Dubajozik", remélem a nemibeteggondozóba már foglaltunk neki időpontot. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8172
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Márc. 31, 2021 7:39 am

Demiral koronás lett a válogatottnál, így kihagyja a Torino, kukások és a Genoa ellenit. Én még ott tartottam, hogy sérült, erre a válogatottal el tudott utazni?
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeVas. Márc. 28, 2021 6:59 pm

Krisz írta:


47 évesen nem tudom mit keres még a válogatottnál, mert egészségesen lehet megvan a helye, abban is van ráció ha kiviszik az EBre, de a keretben vannak szolid tapasztalt védők (Acerbi, Romagnoli esetleg Di Lorenzo) meg ott vannak a fiatal titánok (Mancini, Bastoni), erre ő vergődik Bonuccival a kezdőben, miközben előtte a padon fényorgonázott nálunk sérülten.
Erre nyugodtan lehetne valami policyt alkotni a klubnál #1 ha nem vagy 100as és/vagy most épültél fel akkor nem engedünk el #2 nem a klubmeccse(ke)n fogod kipihenni a válogatott fáradalmait hanem max fordítva.
A könyvében azt írta, hogyha úgy érzi teher lesz a klub számára akkor távozik, de a válogatottba addig fog menni ameddig hívják. Egyébként tényleg lehetne valami policy, Pl szivárványos pétert is visszarendelte a Lipcse.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8172
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeVas. Márc. 28, 2021 2:10 pm

CsT írta:
Cselló megsérült a válogatottnál, tényleg hatalmas szükség volt rá egy Északírek ellen? Sad

47 évesen nem tudom mit keres még a válogatottnál, mert egészségesen lehet megvan a helye, abban is van ráció ha kiviszik az EBre, de a keretben vannak szolid tapasztalt védők (Acerbi, Romagnoli esetleg Di Lorenzo) meg ott vannak a fiatal titánok (Mancini, Bastoni), erre ő vergődik Bonuccival a kezdőben, miközben előtte a padon fényorgonázott nálunk sérülten.
Erre nyugodtan lehetne valami policyt alkotni a klubnál #1 ha nem vagy 100as és/vagy most épültél fel akkor nem engedünk el #2 nem a klubmeccse(ke)n fogod kipihenni a válogatott fáradalmait hanem max fordítva.
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeVas. Márc. 28, 2021 1:36 pm

Cselló megsérült a válogatottnál, tényleg hatalmas szükség volt rá egy Északírek ellen? Sad
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeVas. Márc. 14, 2021 5:53 pm

Krisz írta:


Ez nem tartalékolás, jelenleg ő a 4. számú kpnk, mert 3 középpályás alkalmas játékra a standard kezdőből, amiből Rabiot az utóbbi 3 hétben kb pihenés nélkül játszott 3 naponta, Kenő hetek óta bajlódik valami csípő serüléssel, nem tudom, hogy százas-e, Artúr meg most tért vissza (kicsit ködös, hogy végül műtét nélkül elmúlt a fájdalma vagy fájdalomcsillapítókkal tolja). Itt azt mondom, hogy ha felrakjuk az Artúr, Rabiot, Kenőt akkor azt esetleg el tudom fogadni, de ha cserélni kell a 60. percben akkor Fagyi jöjjön. Egyébként meg miért múlna a 3 pont a kölykön a Cagliari ellen? Több kreténséget csinálna, mint Bentancur menetrend szerint minden meccsen? Ha Kula vagy Danilo játszik a helyén az nekünk miért jobb? Több energiát emésztenek fel feleslegesen (mert van aki játsszon a posztjukon), illetve pozíción kívül ösztönösen olyan döntéseket hozhatnak (különösen Kula), amit mondjuk egy kpnak nevelt Fagioli nem csinálna. Én simán kezdenék vele ebben a szituban, ha nagyon gáz meg le lehet cserélni akár a félidőben is.

Én csak azt mondom, hogy a Porto elleni kiesés után válaszolni kell, ráadásul egy jól sikerült edzőváltáson átesett Cagliari az ellenfél, nem ezen a meccsen fogunk kísérletezni. Bentancurt az ezévi formája alapján az elsők között takarítanám el a csapattól, nemcsak hogy Fagiolit kipróbálnám a helyén. Három okból mégsem adnám el: 1. Rabiot és Ramsey túl sokat keresnek, ők ezért előrébb lennének nálam az eladási sorban, 2. Ha jól rémlik, akkor a vételár felét a Boca kapná, 3. Tud előrébb is játszani, míg Rabiot nem. Csak Pirlo valamiért nem akarja meglépni, hogy ne ő legyen a védők előtt, és csak ritkán mutatkozik meg, hogy elég jól pressingel. De ha nem ezt játszatja vele Pirlo, akkor max. cserének tartsuk itt szerintem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8172
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeVas. Márc. 14, 2021 12:22 pm

Tankcsapda írta:


Most a Cagliari ellen nincs helye tartalékolásnak. Edzőváltás volt, mióta Semplici az edző, 2 győzelem, 1 döntetlen a mérlegük, még ha nem is túl erős csapatok ellen hozták össze. Én az Arthur-Danilo-McKennie triót küldeném fel a középpályára, még ha Danilonak csak egy meccs tapasztalata is van a középpályán. Esetleg ha Cuadradonak pihennie kell, akkor Rabiot legyen a harmadik középpályás, de nem ezen a meccsen kell tartalékolni, azt már a Spezia és a Crotone ellen meg kellett volna lépni. Kb. annyi tartalékolást engednék, hogy Sandro a Napoli elleni bajnoki óta minden meccsen majdnem végig pályán volt, ha Bernardeschi gyakorolhatja helyette a balhátvéd posztot, az még beleférhet, viszont egyébként a legerősebb kezdőt kell a pályára küldeni, nemhogy Fagioli, de még Kulusevski se kezdjen szerintem.

Ez nem tartalékolás, jelenleg ő a 4. számú kpnk, mert 3 középpályás alkalmas játékra a standard kezdőből, amiből Rabiot az utóbbi 3 hétben kb pihenés nélkül játszott 3 naponta, Kenő hetek óta bajlódik valami csípő serüléssel, nem tudom, hogy százas-e, Artúr meg most tért vissza (kicsit ködös, hogy végül műtét nélkül elmúlt a fájdalma vagy fájdalomcsillapítókkal tolja). Itt azt mondom, hogy ha felrakjuk az Artúr, Rabiot, Kenőt akkor azt esetleg el tudom fogadni, de ha cserélni kell a 60. percben akkor Fagyi jöjjön. Egyébként meg miért múlna a 3 pont a kölykön a Cagliari ellen? Több kreténséget csinálna, mint Bentancur menetrend szerint minden meccsen? Ha Kula vagy Danilo játszik a helyén az nekünk miért jobb? Több energiát emésztenek fel feleslegesen (mert van aki játsszon a posztjukon), illetve pozíción kívül ösztönösen olyan döntéseket hozhatnak (különösen Kula), amit mondjuk egy kpnak nevelt Fagioli nem csinálna. Én simán kezdenék vele ebben a szituban, ha nagyon gáz meg le lehet cserélni akár a félidőben is.
Vissza az elejére Go down
Online
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeVas. Márc. 14, 2021 11:49 am

Krisz írta:


Na ezért érdemeljük a 22 fős BL keretet meg a kárhozatot. Tudom, hogy minden pont számít, de a Cagliari ellen 3 játékra alkalmas kpval, akkor is játszania kellene, ha amúgy nem sanyargatna a saját nevelés kvóta.

Most a Cagliari ellen nincs helye tartalékolásnak. Edzőváltás volt, mióta Semplici az edző, 2 győzelem, 1 döntetlen a mérlegük, még ha nem is túl erős csapatok ellen hozták össze. Én az Arthur-Danilo-McKennie triót küldeném fel a középpályára, még ha Danilonak csak egy meccs tapasztalata is van a középpályán. Esetleg ha Cuadradonak pihennie kell, akkor Rabiot legyen a harmadik középpályás, de nem ezen a meccsen kell tartalékolni, azt már a Spezia és a Crotone ellen meg kellett volna lépni. Kb. annyi tartalékolást engednék, hogy Sandro a Napoli elleni bajnoki óta minden meccsen majdnem végig pályán volt, ha Bernardeschi gyakorolhatja helyette a balhátvéd posztot, az még beleférhet, viszont egyébként a legerősebb kezdőt kell a pályára küldeni, nemhogy Fagioli, de még Kulusevski se kezdjen szerintem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8172
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeVas. Márc. 14, 2021 11:38 am

zetterberg40 írta:


Hamarabb fog Kulu a középpályán játszani.

Na ezért érdemeljük a 22 fős BL keretet meg a kárhozatot. Tudom, hogy minden pont számít, de a Cagliari ellen 3 játékra alkalmas kpval, akkor is játszania kellene, ha amúgy nem sanyargatna a saját nevelés kvóta.
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeVas. Márc. 14, 2021 10:32 am

zetterberg40 írta:


Hát nem érted, hogy most kezdődhet Kulu KDB-posztra való átnevelése, ha már úgyis ő a példaképe!!!!444444 Laughing
Jogos, sőt akár Sarrit is vissza lehetne hozni hiszen elmondása szerint miatta igazolt ide. Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeVas. Márc. 14, 2021 10:05 am

CsT írta:

A Kenő,Artúr,Rabbi hármas elérhető, sőt akár Danilot is feljebb lehet tolni. Very Happy

Hát nem érted, hogy most kezdődhet Kulu KDB-posztra való átnevelése, ha már úgyis ő a példaképe!!!!444444 Laughing
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeVas. Márc. 14, 2021 9:13 am

zetterberg40 írta:


Hamarabb fog Kulu a középpályán játszani.
A Kenő,Artúr,Rabbi hármas elérhető, sőt akár Danilot is feljebb lehet tolni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeVas. Márc. 14, 2021 8:34 am

Krisz írta:
Ramsey is megsérült elvileg, Pirlo a sajtótájékozatatóján elmondta, hogy Gordon nem lesz a Cagliari ellen, viszont Chiellini kezdhet. Szóval Fagylalt felkészül.

Hamarabb fog Kulu a középpályán játszani.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8172
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 13, 2021 1:31 pm

Ramsey is megsérült elvileg, Pirlo a sajtótájékozatatóján elmondta, hogy Gordon nem lesz a Cagliari ellen, viszont Chiellini kezdhet. Szóval Fagylalt felkészül.
Vissza az elejére Go down
Online
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 147
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 11, 2021 4:30 pm

zetterberg40 írta:
Mindeközben Demiral megsérült, legalább 20 nap kihagyást írnak.
Remélem jól megvidrázták a többiek a 11-es miatt!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 11, 2021 3:16 pm

Mindeközben Demiral megsérült, legalább 20 nap kihagyást írnak.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeVas. Márc. 07, 2021 8:41 pm

Tankcsapda írta:
De Ligttel mi a helyzet, tud játszani kedden?

Amúgy elvileg a Portoból Pepe és Corona is hiányozni fog, ami azért nem kis "segítség" lenne nekünk.
Nagyon kétes infók vannak róla. Csütörtökön azt mondták nincs izomsérülése, pénteken nem edzett, szombaton a keretbe sem került be. Per pillanat inkább Bonuccit jósolják a kezdőbe.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeVas. Márc. 07, 2021 8:38 pm

De Ligttel mi a helyzet, tud játszani kedden?

Amúgy elvileg a Portoból Pepe és Corona is hiányozni fog, ami azért nem kis "segítség" lenne nekünk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2021 7:22 pm

Ezzel párhuzamosan a Sky szerint Fagyi kezdő lesz.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2021 7:02 pm

Krisz írta:
Artúr, Bonucci, Cuadrado keretben, juhú.
Viszont mindenhol azt írják, hogy Ronci a padon lesz csak, a fáradtság miatt. Na most én picsogtam szerintem itt a legjobban Ronci teljesítménye és a csapatjátékra gyakorolt negatív hatása miatt, de akkor is, pont a Lazio ellen pihentetjük? Tudom, hogy a rotációt kb 100%ban az orvosi stáb vezényli, de nem lehetett volna ezt a Spezia ellen beiktatni (akár Bernáttal is)?
Gondolom a Porto ellen készülve ez a jobb megoldás.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8172
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2021 4:55 pm

Artúr, Bonucci, Cuadrado keretben, juhú.
Viszont mindenhol azt írják, hogy Ronci a padon lesz csak, a fáradtság miatt. Na most én picsogtam szerintem itt a legjobban Ronci teljesítménye és a csapatjátékra gyakorolt negatív hatása miatt, de akkor is, pont a Lazio ellen pihentetjük? Tudom, hogy a rotációt kb 100%ban az orvosi stáb vezényli, de nem lehetett volna ezt a Spezia ellen beiktatni (akár Bernáttal is)?
Vissza az elejére Go down
Online
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2021 9:19 am

Ne akarjunk már a Zinter covid- és sérülésmentességéből is elméleteket gyártani, nekik így alakult, nekünk meg így, annyi tény, Conte mindig is strapabíró keretet rakott össze a szezonokra, ebben van szerepe. De azt azért jegyezzük meg, hogy ez a sérüléshullám iszonyatosan korlátozza Pirlot és a csapatot. Lehet, hogy nem vezetünk, és egyre nagyobb az esély arra, hogy nem lesz meg a 10. scudetto, de ez pont a két legrosszabb időszakban jött. Egyik a szezon első szakaszában, amikor ki kellett építeni a játékrendszert, a másik pedig a mostani, ami előtt viszont elég komolyan formába lendültünk. Ennyi külső körülmény egyik edzőnket sem hátráltatta, mint amivel a kezdő Pirlonak meg kell küzdenie. És ha továbbjut a Porto ellen a csapat (ami ebben a helyzetben sajnos nem lenne kis dolog), akkor a minimális elvárásokat elég jó eséllyel teljesíteni fogja, mert szerintem a BL-hely így is meglesz.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimePént. Márc. 05, 2021 9:19 am

Szerintem hagyjuk azt hogy a kontegaleri mit csinál. Egyrészt, ők sem úszták meg, a szezon elején a dögevőknél is volt jópár covidos, másrészt a saját dolgunkkal törödjünk, Benta nem valamelyik sinteres helyett fertőzödött meg.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimePént. Márc. 05, 2021 7:36 am

Nálunk átlagosan, meccsenként több mint 4 hiányzója volt Pirlonak. Így nem lehet csapatot építeni. 
Tényleg az a nagy kérdés, hogy konte hordája hogyan úszta meg ennyire sérülés/COVID nélkül?
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 10:00 pm

Sérültek, hiányzók - Page 7 B1b15f10
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8172
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 9:13 pm

Malloy írta:
Bentancur koronás. Még ez hiányzott.

Picsába már....
Arra kíváncsi lennék, hogy a férgek hogy úszták meg fertőzés nélkül a szezont, az egyetlen dolog amit el tudok képzelni, hogy annyira legalja az egész klub, hogy a vírus is elkerüli inkább őket.

Tehát van 3 egészséges kpnk, amiből az egyik Ramzi, ennél nagyobb oximoron nincs a világon. Remélem Fagylaltot toljuk majd Cuadrado és Bernát helyett a kpn.
Vissza az elejére Go down
Online
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 9:05 pm

Bentancur koronás. Még ez hiányzott.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Márc. 03, 2021 3:22 pm

Nincs izomsérülés De Ligt-nél
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2406
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Márc. 01, 2021 10:53 pm

CsT írta:
A google fordító szerint Bab ma nem edzett bélproblémák miatt. Smile

Fagioli szarul van, nem biztos, hogy játékra alkalmas. Erre nyilván holnap kezd.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sérültek, hiányzók - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sérültek, hiányzók
Vissza az elejére 
7 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Sérültek, hiányzók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: