Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Juventus - Siena 2013.02.24.

Go down 
+8
Tibi
Juve=scudetto
cortamelasombra
EsztéNégy
juve 1974
farturo
simoon
zetterberg40
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-26, 00:38

hátha 1x

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/atigazolasi-forradalmat-tervez-a-fifa-johet-a-globalis-jatekosborze-2206117

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 21:03

s4tch írta:
Nedved egy legenda volt, de azt se felejtsük, hogy a Laziót mennyire nem akarta otthagyni. Konkrétan sírt, amikor megtudta, hogy el akarják adni. Persze később megszokott, megszeretett, gyökeret eresztett Juventusban, csak a teljes képhez hozzátartozik a nehéz kezdet is.

Pogba nagy arc, belőle nehezen nézem ki a klubhűséget. Ha ilyen tempóban fejlődik, mégis itt tudjuk tartani még vagy 4-5 évig, az komoly teljesítmény lesz a klub részéről. Az arabok, spanyolok, ruszkik, de még a Tottenham-félék is irgalmatlan pénzeket fognak neki ajánlani. Meglepne, ha Raiola (aki mellesleg undorító férge a focinak, de kurvára érti a dolgát) nem kuncsorogna félévente fizetésemelésért, miközben a Reállal meg a Cityvel fenyegetőzik.

Persze nem hasonlíthatóak össze, csupán azt akartam ebből kihozni, hogy minden rajta múlik. Ha nem száll el, nem hagyja befolyásolni magát, akkor csak rajta múlik minden.
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 17:27

Szerintem amíg Conte az edzőnk,addig Giovinconak igen nehéz lesz a játékrendszerünkbe beilleszkednie.Vagy elfogadja alázattal,és fejlődik fizikailag is,vagy hisztizik és a csomót keresi a kákán. Pogba-egyértelműen az ügynökétől függő fiatal,bazi nagy egoval,kérdés a klub hozzáállása hosszútávon vele kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 14:23

Nedved egy legenda volt, de azt se felejtsük, hogy a Laziót mennyire nem akarta otthagyni. Konkrétan sírt, amikor megtudta, hogy el akarják adni. Persze később megszokott, megszeretett, gyökeret eresztett Juventusban, csak a teljes képhez hozzátartozik a nehéz kezdet is.

Pogba nagy arc, belőle nehezen nézem ki a klubhűséget. Ha ilyen tempóban fejlődik, mégis itt tudjuk tartani még vagy 4-5 évig, az komoly teljesítmény lesz a klub részéről. Az arabok, spanyolok, ruszkik, de még a Tottenham-félék is irgalmatlan pénzeket fognak neki ajánlani. Meglepne, ha Raiola (aki mellesleg undorító férge a focinak, de kurvára érti a dolgát) nem kuncsorogna félévente fizetésemelésért, miközben a Reállal meg a Cityvel fenyegetőzik.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 13:40

Norbee82 írta:
A sráccal semmi baj, abszolút korrekt ez is tőle, itt egyedül az ügynöke okozhat gondot a későbbiekben.

http://www.tuttosport.com/calcio/serie_a/juventus/2013/02/24-248868/Pogba%3A+%C2%ABAlla+Juve+sto+bene+e+ci+rester%C3%B2+a+lungo%C2%BB

A jövője saját magától függ. Emlékszem, egyszer Raiola nyilatkozott valahogy úgy Nedvedről, hogy őt ha akarta volna se tudta volna elvinni Torinoból. Maradni akart a végsőkig, imádott itt játszani, imádta a klubot.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 13:32

Chiellini a tegnapi meccsen ismét megsérült. A jobb bokája sérült, de nem súlyos. Viszont ha nem lesz 100%-os állapotban, nem kockáztatnám a Nápoly ellen.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 13:06

cortamelasombra írta:
jackie_d írta:


ezzel csak az a bibi, hogy itt sosem lesz annyi helyre
ez a juve, ellenünk többnyire védekzenek is Smile

kivéve amikor beszoritanak mint a Celtic :DD pl minden várakozás ellenére, azon a meccsen szerintem jobb húzás lett volna mint Matri mert rá tudott volna startolni rendesen a sok előre ivelt labdának és a köröket futott volna a bekkek körül a második félidőben is. más kérdés hogy azt hogy igy alakul a meccs senki nem láthatta előre.

de igazad van, ez a fajta fociba ágyazott kézilabda ami nálunk megy minden hétvégén hogy 8 emberrel próbálunk átlőni egy 11fős falat azért az kemény. kiváncsi vagyok majd egy Llorente vagy egyvégre bevethető Anelka hogy érzi majd benne magát...

nemt'om, azért a celtic ellen sok párharcot nem nyert volna meg szerintem
azért szoktam írni, hogy a kis csapatok ellen lehet esélyes, mert ott általában lassabbak/gyengébbek/ügyetlenebbek a védők

egy kicsit több hely, gyengébb vagy lassabb védő elég lehet hogy megverje, de ha a nyakán áll vagy jól helyezkedik, akkor reménytelen a dolog
ott még mártinak is több esélye van a lányos mozgásával együtt

nade rúgjon majd a wembley-ben kettőt, 'oszt meg lesz bocsátva hogy gyerekkorában nem evett rendesen Smile
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 12:53

jackie_d írta:
cortamelasombra írta:


őőőőő, hát nem, de most elsősorban a hozzállása volt a kérdés. az hogy milyen magasan áll hozzá vmihez az lényegtelen :DD

de csak a kedvedért:
persze ez örök életében hátránya lesz de mondjuk ha inkább azt játszaná mint Mirko vagy több teret kapna mint a Parmába szerintem egyáltalán nem számitana a magassága, mert egyszerűen túl gyors és dinamikus ahoz hogy bárki is leütközze.
amig viszi előre bele a darálóba, vagy vmiféle gólvágó center csatárt akar játszani addig nyilván esélye sincs

ezzel csak az a bibi, hogy itt sosem lesz annyi helyre
ez a juve, ellenünk többnyire védekzenek is Smile

kivéve amikor beszoritanak mint a Celtic :DD pl minden várakozás ellenére, azon a meccsen szerintem jobb húzás lett volna mint Matri mert rá tudott volna startolni rendesen a sok előre ivelt labdának és a köröket futott volna a bekkek körül a második félidőben is. más kérdés hogy azt hogy igy alakul a meccs senki nem láthatta előre.

de igazad van, ez a fajta fociba ágyazott kézilabda ami nálunk megy minden hétvégén hogy 8 emberrel próbálunk átlőni egy 11fős falat azért az kemény. kiváncsi vagyok majd egy Llorente vagy egyvégre bevethető Anelka hogy érzi majd benne magát...

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 12:45

cortamelasombra írta:
jackie_d írta:


a fizikumot nyilván nem véltelenül hagytad ki Wink

őőőőő, hát nem, de most elsősorban a hozzállása volt a kérdés. az hogy milyen magasan áll hozzá vmihez az lényegtelen :DD

de csak a kedvedért:
persze ez örök életében hátránya lesz de mondjuk ha inkább azt játszaná mint Mirko vagy több teret kapna mint a Parmába szerintem egyáltalán nem számitana a magassága, mert egyszerűen túl gyors és dinamikus ahoz hogy bárki is leütközze.
amig viszi előre bele a darálóba, vagy vmiféle gólvágó center csatárt akar játszani addig nyilván esélye sincs

ezzel csak az a bibi, hogy itt sosem lesz annyi helyre
ez a juve, ellenünk többnyire védekzenek is Smile
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 12:41

jackie_d írta:
cortamelasombra írta:
Szerintem rengeteg benne a bizonyítási vágy. Végülis náluk nevelkedett, aztân mindent megpróbált h a kezdôbe kerüljön de el lett küldve a akkori vezetôség balfaszsága miatt. Most visszajött és persze már sértôdöttségbôl is meg akarja mutatni mindenkinek h ô a legjobb Torinoba. Csak pont ezért gyakran átesik a ló túloldalára, tûlságosan megy elôre, fejjel neki a falnak.

Imádom ahogy kûzd de ha fele annyi higgadsága és taktikai érzéke lenne mint Mirkonak akkor messze ô lenne a keretben az elsô számú támadó mert a képességei, a tehetsége és az elszántsága megvan hozzá.

a fizikumot nyilván nem véltelenül hagytad ki Wink

őőőőő, hát nem, de most elsősorban a hozzállása volt a kérdés. az hogy milyen magasan áll hozzá vmihez az lényegtelen :DD

de csak a kedvedért:
persze ez örök életében hátránya lesz de mondjuk ha inkább azt játszaná mint Mirko vagy több teret kapna mint a Parmába szerintem egyáltalán nem számitana a magassága, mert egyszerűen túl gyors és dinamikus ahoz hogy bárki is leütközze.
amig viszi előre bele a darálóba, vagy vmiféle gólvágó center csatárt akar játszani addig nyilván esélye sincs

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 12:36

cortamelasombra írta:
Szerintem rengeteg benne a bizonyítási vágy. Végülis náluk nevelkedett, aztân mindent megpróbált h a kezdôbe kerüljön de el lett küldve a akkori vezetôség balfaszsága miatt. Most visszajött és persze már sértôdöttségbôl is meg akarja mutatni mindenkinek h ô a legjobb Torinoba. Csak pont ezért gyakran átesik a ló túloldalára, tûlságosan megy elôre, fejjel neki a falnak.

Imádom ahogy kûzd de ha fele annyi higgadsága és taktikai érzéke lenne mint Mirkonak akkor messze ô lenne a keretben az elsô számú támadó mert a képességei, a tehetsége és az elszántsága megvan hozzá.

a fizikumot nyilván nem véltelenül hagytad ki Wink
Vissza az elejére Go down
Norbee82

Norbee82


Posts : 21
Join date : 2012. Nov. 08.
Age : 41

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 12:20

jackie_d írta:
simoon írta:


szvsz teljesen rendben van h egy 19 éves gyerek megbolondul a gólja után, a stáb feladata h valamennyire lent tartsa a földön miközben az egoja nem sérül

hát attól függ mit értünk megbolondulás alatt
elsőre olyan volt, mintha valakinek kimutogatott/pózolt volna ami szerintem abszolút nincs rendben
a (hülye) rap viszont szerintem belefér, szóval mea culpa

A sráccal semmi baj, abszolút korrekt ez is tőle, itt egyedül az ügynöke okozhat gondot a későbbiekben.

http://www.tuttosport.com/calcio/serie_a/juventus/2013/02/24-248868/Pogba%3A+%C2%ABAlla+Juve+sto+bene+e+ci+rester%C3%B2+a+lungo%C2%BB
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 12:17

Szerintem rengeteg benne a bizonyítási vágy. Végülis náluk nevelkedett, aztân mindent megpróbált h a kezdôbe kerüljön de el lett küldve a akkori vezetôség balfaszsága miatt. Most visszajött és persze már sértôdöttségbôl is meg akarja mutatni mindenkinek h ô a legjobb Torinoba. Csak pont ezért gyakran átesik a ló túloldalára, tûlságosan megy elôre, fejjel neki a falnak.

Imádom ahogy kûzd de ha fele annyi higgadsága és taktikai érzéke lenne mint Mirkonak akkor messze ô lenne a keretben az elsô számú támadó mert a képességei, a tehetsége és az elszántsága megvan hozzá.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 11:44

s4tch írta:
Giovinco mutogatott (csendre intette az őt kifütyülőket). Kemény közeg az olasz, szerintem túl szigorú vele a társaság.

conte is beleszőtte a nyilatkozatába, hogy nem tesztik neki a kifütyülés...

nemt'om, én valamiféle gőgöt vagy ilyesmit érzek a kicsiben már az első perctől kezdve, lehet a szurkolók is erre harapnak
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 11:40

Giovinco mutogatott (csendre intette az őt kifütyülőket). Kemény közeg az olasz, szerintem túl szigorú vele a társaság.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 09:46

simoon írta:
jackie_d írta:

a "gólöröme" miatt legalább -1 osztályzat jár
egyáltalán mi volt az?!? balotelli rosszabb napjait idézte...

szvsz teljesen rendben van h egy 19 éves gyerek megbolondul a gólja után, a stáb feladata h valamennyire lent tartsa a földön miközben az egoja nem sérül

hát attól függ mit értünk megbolondulás alatt
elsőre olyan volt, mintha valakinek kimutogatott/pózolt volna ami szerintem abszolút nincs rendben
a (hülye) rap viszont szerintem belefér, szóval mea culpa
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 09:23


a "gólöröme" miatt legalább -1 osztályzat jár
egyáltalán mi volt az?!? balotelli rosszabb napjait idézte...[/quote]

szvsz teljesen rendben van h egy 19 éves gyerek megbolondul a gólja után, a stáb feladata h valamennyire lent tartsa a földön miközben az egoja nem sérül
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-25, 09:21

Nem láttam a meccset (szerda óta szumma fél órát voltam otthon nappal), az eredmény miatt boldog panda vagyok. Láttam a gólokat, Gio kegyetlenül beverte, az valami gyönyörű volt.

Juventus - Siena 2013.02.24. Siena
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-24, 20:51

jackie_d írta:
Krisz írta:
Kíváncsi leszek, hogy Pogba milyen osztályzatot fog kapni. Volt pár szép megmozdulása, meg lőtt egy gólt, viszont baromi pontatlan volt, sok labdát eladott - elég veszélyes helyen - és a párharcokban se volt túl meggyőző. Lehet, hogy túl kritikus vagyok, de én nem voltam ma megelégedve vele. Ugyanez áll Giora is. A góljáig nagyjából értékelhetetlen volt. A MoM nálam egyértelműen Buffon, remekül irányította a védelmet és a bravúrjainak is köszönhető, hogy nem lett ebből Samp féle kínlódás.

a "gólöröme" miatt legalább -1 osztályzat jár
egyáltalán mi volt az?!? balotelli rosszabb napjait idézte...

ja most látom: francia rapp volt
amúgy egyre jobban nyilatkozik, még a végén kiderül, hogy tényleg jó arc, csak az ügynöke egy hülye buzi hetero
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-24, 20:46

cortamelasombra írta:
jackie_d írta:


hát, nem azokra fognak emlékezni, a kapussors már csak ilyen...

persze ez igy, csak azért irtam ezt hogy azért nem csak miatta nyertünk.

Gio lövését szerintem pl Buffon védte volna, dehát ebben rejlik a klasszisteljesitmény. egész meccsen alatat, aztán ballal bekúrja :DDD

én sem azt írtam, hogy miatta nyertünk, csak hogy benne volt az első két gólban
az első nagyon csúnya volt, fogni kellett volna, de ha nem ér hozzá is jobb
a másodiknál meg parádézni akart aztán bevédte...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-24, 20:40

Krisz írta:
Kíváncsi leszek, hogy Pogba milyen osztályzatot fog kapni. Volt pár szép megmozdulása, meg lőtt egy gólt, viszont baromi pontatlan volt, sok labdát eladott - elég veszélyes helyen - és a párharcokban se volt túl meggyőző. Lehet, hogy túl kritikus vagyok, de én nem voltam ma megelégedve vele. Ugyanez áll Giora is. A góljáig nagyjából értékelhetetlen volt. A MoM nálam egyértelműen Buffon, remekül irányította a védelmet és a bravúrjainak is köszönhető, hogy nem lett ebből Samp féle kínlódás.

a "gólöröme" miatt legalább -1 osztályzat jár
egyáltalán mi volt az?!? balotelli rosszabb napjait idézte...
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-24, 20:22

jackie_d írta:
cortamelasombra írta:


viszont volt elég védése is, pl elötte Marcsi csavarásánál szóval azért nem kell megcsókolni a lába nyomát.

hát, nem azokra fognak emlékezni, a kapussors már csak ilyen...

persze ez igy, csak azért irtam ezt hogy azért nem csak miatta nyertünk.

Gio lövését szerintem pl Buffon védte volna, dehát ebben rejlik a klasszisteljesitmény. egész meccsen alatat, aztán ballal bekúrja :DDD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-24, 19:26

Kíváncsi leszek, hogy Pogba milyen osztályzatot fog kapni. Volt pár szép megmozdulása, meg lőtt egy gólt, viszont baromi pontatlan volt, sok labdát eladott - elég veszélyes helyen - és a párharcokban se volt túl meggyőző. Lehet, hogy túl kritikus vagyok, de én nem voltam ma megelégedve vele. Ugyanez áll Giora is. A góljáig nagyjából értékelhetetlen volt. A MoM nálam egyértelműen Buffon, remekül irányította a védelmet és a bravúrjainak is köszönhető, hogy nem lett ebből Samp féle kínlódás.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-24, 18:54

cortamelasombra írta:
jackie_d írta:
most láttam a gólokat, azért a kapusnak megköszönhetjük az első kettőt

viszont volt elég védése is, pl elötte Marcsi csavarásánál szóval azért nem kell megcsókolni a lába nyomát.

hát, nem azokra fognak emlékezni, a kapussors már csak ilyen...
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-24, 17:50

jackie_d írta:
most láttam a gólokat, azért a kapusnak megköszönhetjük az első kettőt

viszont volt elég védése is, pl elötte Marcsi csavarásánál szóval azért nem kell megcsókolni a lába nyomát.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-24, 17:45

Hát,igen.A kapusuk Conte beépített embere volt.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-24, 17:42

most láttam a gólokat, azért a kapusnak megköszönhetjük az első kettőt
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-24, 17:16

A három veszélyeztetett emberünk megúszta sárga nélkül, ami jó.
Vissza az elejére Go down
Tibi




Posts : 11
Join date : 2012. Nov. 17.

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-24, 17:10

juve 1974 írta:
Kitartok,őt kellet volna lehozni Mirko-helyett.A gól szép volt,de 75-percig,csak rossz megoldásai voltak.

Egy ilyen ellenfél ellen befér, komolyabb csapatok ellen használhatatlan.

_________________
Tíz Giovincot az ellenfél kezdőjébe...
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime2013-02-24, 16:57

Juve=scudetto írta:
juve 1974 írta:
Na ez szép volt Pogba Exclamation Laughing

Csak nehogy megint jöjjön 3 meccs, amikor észre sem lehet venni... Rolling Eyes
Remélem,hogy nem így lesz,csak felszívja magát.Ma imponáló volt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Juventus - Siena 2013.02.24. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Siena 2013.02.24.   Juventus - Siena 2013.02.24. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Juventus - Siena 2013.02.24.
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Parma - Juventus 2013.01.13.
» Torino - Juventus 2013.09.29.
» Juventus - Udinese 2013.01.19.
» Juventus - Fiorentina 2013.02.09.
» Juventus - Sampdoria 2013.01.06.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: