Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Meccsnézés a helyszínen

Go down 
+9
Malloy
LeRoi10
vektra
Krisz
rcb3n21
Latya
virracocha
kilopo
tcs19
13 posters
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2022-07-19, 12:23 am

Még nem voltam Juve-meccsen, ősszel (szeptember-október) mindenképpen szeretnék menni. A sorsolás ilyen szempontból nem a legoptimálisabb, mert a jobb csapatok elkerülik ezt a két hónapot, a Roma elleni meccs napján meg már pont félmaratont fogok futni, úgyhogy az nem jó.
Az lenne a kérdésem, hogy a stadionon belül hova lenne érdemes jegyet foglalni?
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2021-06-18, 5:31 pm

_DREAM_ írta:
Elvileg a Ryanairnek lesz közvetlen járata Bp-ről!

Úgy bizony.

Kedd(kora reggel)/Szombat(este) a menetrend. Vasárnapi meccsre optimális akár 1.5 nap szabival megoldható. Valószínűleg a jegyek ezeken a hétvégéken drágábbak lesznek. Mikor lesz sorsolás? Smile
bombahoppa
Segédedző
Segédedző
bombahoppa

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2021-06-16, 12:25 pm

_DREAM_ írta:
Én idén 6 személyes shuttle-t tervezek indítani a Börzsönyből. Négy hely még kiadó. Szputnyik konformitás kell hozzá a schengeni övezeten belül.

Shengen az már kiskína?

_DREAM_ likes this post

https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2021-06-16, 11:49 am

LeRoi10 and Malloy like this post

Krisz
Allegri jobbkeze

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2021-02-09, 7:53 pm

bombahoppa írta:

Ez igen! Ez a padló, miből van? 

flower

Hehe, ez csak egy macsó asztal 😅

Köszi srácok!

bombahoppa likes this post

DartagnanX
Admin
DartagnanX

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2021-02-09, 12:10 pm

Krisz írta:
Meccsnézés a helyszínen 20210210

Ezt is megértem, ma este Palmeiras - Tigres klub VB meccs, abban a stadionban, amiben 7+ év véres verejtékem van. wub

Na, ez fasza! Gratulálok!
KERESNI FOGLAK EZÜGYBEN!

bombahoppa
Segédedző
Segédedző
bombahoppa

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2021-02-08, 4:20 pm

Krisz írta:

Ezt is megértem, ma este Palmeiras - Tigres klub VB meccs, abban a stadionban, amiben 7+ év véres verejtékem van. wub
Ez igen! Ez a padló, miből van? 

flower

Malloy
Segédedző
Segédedző

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2021-02-08, 12:17 pm

Krisz írta:

Gratulálok! Szép munka! Smile 
Mikor végeztek ott egyébként? Következő projektet tudjátok már?
Krisz
Allegri jobbkeze

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2021-02-07, 10:27 pm

LeRoi10 írta:

Gratulálok! Én már csak azért is irigyellek, mert meccsre mész Very Happy  Pofás stadion, az biztos, hogy a qatari VB építészeti szempontból egészen különleges lesz.  Szabad tudni kicsit pontosabban, hogy min dolgoztál?

Köszi, kliens oldalon dolgozom, így 7+ év alatt az összes stadionnal volt dolgom. Az Education City (ez) és a Lusail stadion (fő stadion) pedig a legelejétől fogva szorosan (napi szinten). Alapvetően BIM management illetve conceptual design és design management.

Ja igen, ki emlékszik még erre a baromállatra? Very Happy

Meccsnézés a helyszínen 20210212

Malloy likes this post

LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2021-02-07, 6:38 pm

Krisz írta:

Gratulálok! Én már csak azért is irigyellek, mert meccsre mész Very Happy  Pofás stadion, az biztos, hogy a qatari VB építészeti szempontból egészen különleges lesz.  Szabad tudni kicsit pontosabban, hogy min dolgoztál?

Krisz likes this post

vektra
Labdaszedő
Labdaszedő

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2021-02-07, 4:14 pm

Krisz írta:

grat!

Krisz likes this post

Krisz
Allegri jobbkeze

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2021-02-07, 3:20 pm

CsT, bombahoppa and Malloy like this post

rcb3n21

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2017-08-02, 7:48 am

Mi tavaly voltunk kint a Udinese elleni hazai meccsen. A jegyeket egyénileg intéztem a listicket.com oldalon. Premium Membershippel 2 nappal hamarabb meg tudtam venni a jegyet, mint egyébként, uh még bőven válogathattam a helyek közül. A családi szektorban a csajomnak pasimnak volt kb fele a jegyár, így volt nekem 75 neki 40 EUR. A szurkolói kártya kb két hónap volt mire megjött. Azon kívül h jól néz ki, a beengedésnél volt külön kapu azoknak, akiknek van ilyen kártyájuk és ott gyorsabban ment a dolog, egyébként anélkül is sima volt, másra nem is használtam.
A stadiontúrát a meccsnapon ejtettük meg, reggelre ott voltunk nyitásra a múzeumnál, ahol választottunk aznap egy időpontot. Meccsnapokon du 1-től 4-ig 15 percenként indulnak a 60 perces túrák. Előtte olvastam én is sok mindent, uh inkább megkérdeztem emailben, és online nem lehet jegyet venni.
Latya

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2015-09-08, 9:25 am

Sziasztok.

Szept. 23-án Milánoban leszünk haverokkal és átmennénk Torinoba a Frosinone elleni meccsre. Abban tudtok segiteni,hogy szerdán egy kiscsapat ellen van-e esély a kasszáknál jegyet venni. És ha igen akkor kell-e valami kártya vagy elég mondjuk a személyi.

Köszi
Guest
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2014-03-24, 1:11 pm

virracocha írta:
Köszi.
Én is lehet gyorsan jelentkezem prémium tagnak, mert azt amúgy is szerettem volna, aztán hátha a döntőre is meg lesz a jegy-elővásárálási jog.
Bizonytalanra nem igazán szeretnék kimenni, és a csapat hozzáállása alapján nem biztos az a döntő.

szerintem már nem fog beleférni az időbe
ha jól emlékszem a jegyvásárláshoz/stadionbelépéshez fizikailag kell a kátya, ami 2-3 hónap alatt jött meg...
azonkívül csak két jegyet vehetsz és a másikat is csak tagnak
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2014-03-24, 12:50 pm

Köszi.
Én is lehet gyorsan jelentkezem prémium tagnak, mert azt amúgy is szerettem volna, aztán hátha a döntőre is meg lesz a jegy-elővásárálási jog.
Bizonytalanra nem igazán szeretnék kimenni, és a csapat hozzáállása alapján nem biztos az a döntő.
Guest
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2014-03-24, 11:29 am

az ugye megvan, hogy túljelentkezés esetén (ami garantált) az uefa sorsol?

én eddig 4-szer próbálkoztam az uefánál és mind a 4-szer "nyertem" (jogot hogy megvehessem a jegyet)
2 uefa kupa, egy el és egy bl döntő

a stratégia az volt, hogy mind a bl-re mind az uc/el-re jelentkezek, o'szt az egyik csak bejön Smile

én a permium membership-ben bízom, általában jegy-elővásárálási jogom van vele, remélem a döntőre is lesz ha bejutunk

amúgy szerda este lesz a meccs, sz'al kalkuláld bele hogy ha nyersz, akkor is lehet hogy egy basel-lyon meccsért kell két munkanapot feláldoznod...
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2014-03-24, 10:40 am

Valaki gondolkozik azon, hogy a helyszínen nézze meg az EL-döntőt? (persze jó lenne, ha a srácok bejutnának a fináléba, mert csak akkor érdekes)
Az UEFA-nál holnap délig lehet jegyet igényelni. Szerintetek mennyire esélyes, hogy sikerül szerezni? Most néztem, a wizzair-rel 90 euró lenne a repjegy oda-vissza Milánóba. Ott autóbérlés, 3-4 főre az minimális összeg.
Nyilván a klubok is kapnak majd valamennyi jegyet, kérdés, hogy az hogy lesz elosztva (pl. a RUJ tud-e majd utat szervezni).
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2013-09-17, 8:06 am

Figyelem!!

A mai Koppenhága elleni meccset nem adja egyik Digi sem, szóval marad az olasz tv (már akinek van) és a streamek. Így tervezzetek estére Razz 
tcs19

tcs19

TémanyitásTárgy: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2013-03-11, 10:10 am

Üdv!

Az április 21-i Juve-Milanra szeretnék eljutni. Kérdésem az lenne, hogy tapasztalatotok alapján hogyan/hol/mikor érdemes jegyet venni. Rákerestem most 1-2 jegyirodánál, de horror árak vannak, gondolom helyszínen olcsóbb lenne, csak kérdés, hogy egy ilyen meccsre meddig lehet jegyet venni.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime

Meccsnézés a helyszínen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Juventus - Nörsfjaelland
» Meccsnézés könyvtárban
» Stream, online meccsnézés - PUZSÉR FREE AREA