Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Meccsnézés a helyszínen

Go down 
+12
_DREAM_
DartagnanX
bombahoppa
Malloy
LeRoi10
vektra
Krisz
rcb3n21
Latya
virracocha
kilopo
tcs19
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2024-03-03, 13:12

Online jegyvásárlással kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Lehet én is béna vagyok, de a klub online ticketing rendszere meg úgy általában az egész juve account egy rakás szar. Főleg a retro Vialli mez miatt megvettem a J1897 memberhsipet és próbáltam jegyeket venni elővételben a Juve-Milanra, akkor be tudtam lépni, de mivel a haveromnak nem volt még J clubcardja, így nem tudtam 2 jegyet venni. Mire meglett a clubcard lejárt az első elővételi időszak, most meg nem tudok belépni a membershipemmel (rossz jelszó, pedig nem is).

Tanácsok (a nyilvánvaló ügyfélszolgálat megkeresésén kívül)?

Edit: amint ezt beírtam azonnal beengedett, viszont úgy néz ki, hogy hiába vagyok én member és veszem a jegyet, a J card nem elég. Szóval írtam az ügyfélszolgálatnak. Az allegriball idáig is elért.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-21, 20:52

Petike007 írta:


vagyok mármint megyek
Hat főre kértem 17:30tól 4 órát. Kikötöttem, hogy 18:30-tól Sport1  Juve-Bologna meccset nézünk.

Meccsnézés a helyszínen Screen28

A végleges visszaigazolást majd küldik, várom.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-21, 07:28

bombahoppa írta:
Névsorolvasás 27re.
Krisz
fktgbr
bombahoppa

Még valaki?

vagyok mármint megyek
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-20, 22:38

Névsorolvasás 27re.
Krisz
fktgbr
bombahoppa

Még valaki?

_________________
a televizenyős düggönypakli

fktgbr likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-20, 22:37

Krisz írta:
Ez az Udinese meccs azért nem lett volna utolsó egy találkozónak - 1 félidő katarzis, aztán egy félidő allegriball, hogy lehessen pálinkázni, miközben buzizunk.

A Bologna jövő héten remélhetőleg hasonló forgatókönyvvel megy majd.
Jégkert hallgat mint a sír. Lehet a Szoboszlai effektet akarják lefölözni.

Holnap felhívom őket, hogy mi a fasz van, kiveszem az egész kócerájt.

Ha megérzik a pénz szagát és arra ugranak akkor megyünk máshova.

Ha jól értem, legalább ketten már vagyunk.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-20, 22:23

Ez az Udinese meccs azért nem lett volna utolsó egy találkozónak - 1 félidő katarzis, aztán egy félidő allegriball, hogy lehessen pálinkázni, miközben buzizunk.

A Bologna jövő héten remélhetőleg hasonló forgatókönyvvel megy majd.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-18, 19:18

bombahoppa írta:
Ráírtam a Jégkertre:

"Sziasztok,


érdeklődni szeretnék, hogy a jövő vasárnap 18:30-kor kezdődő Juventus-Bologna meccs megtekintésére milyen keretek között van nálatok lehetőség.


Kb. 6 főre terveznénk, 17:30-tól evéssel és ivással egybekötve a meccsnézést.


Várom válaszotok.


Üdv"

Örülök, hogy ilyen proaktív vagy! Remélem lesz értelmes lehetőség. Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-18, 18:28

CsT írta:

Szerintem ne rontsatok el egy fasza összejövetelt valami ócska Juve meccsel. Very Happy
Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni. Együtt könnyebb lesz rajta túllenni.  juve

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-18, 18:25

Ráírtam a Jégkertre:

"Sziasztok,


érdeklődni szeretnék, hogy a jövő vasárnap 18:30-kor kezdődő Juventus-Bologna meccs megtekintésére milyen keretek között van nálatok lehetőség.


Kb. 6 főre terveznénk, 17:30-tól evéssel és ivással egybekötve a meccsnézést.


Várom válaszotok.


Üdv"

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 243
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 47
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-18, 09:18

bombahoppa írta:

lol! Pedig akartam is írni.

A Jégkertre célzok. Van ott tévé? 
lol!
TV -k vannak, de most nezem, hogy atfedesben van a meccs a Liverpoollal, sz'al ra kellene kerdezni, hogy egy fekete-feher junosztyot ki tudnak-e utalni nekunk Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-17, 21:26

bombahoppa írta:

lol! Pedig akartam is írni.

A Jégkertre célzok. Van ott tévé? 

lol!
Szerintem ne rontsatok el egy fasza összejövetelt valami ócska Juve meccsel. Very Happy

Petike007, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-17, 21:22

fktgbr írta:
"Aki ott lesz, ott lesz, aki nem, nem. "
hol is?
lol! Pedig akartam is írni.

A Jégkertre célzok. Van ott tévé? 

lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 243
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 47
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-17, 20:17

"Aki ott lesz, ott lesz, aki nem, nem. "
hol is?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-17, 17:11

bombahoppa írta:

Benne vagyok, a 18:30-as kezdés amúgy is barátibb, és az előrejelzések alapján többen leszünk
Én már leegyeztettem a feleségemmel fedőtisztemmel, és tanúvédelmisként minden óra szabad levegő kincs.

Én megyek Pestre Juventus-Bolognát nézni jövő hét vasárnap. A 18.30-as kezdést egy 17.30-as érkezéssel és valami finom egytálétellel képzelem megalapozni.

Aki ott lesz, ott lesz, aki nem, nem.   juve

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-15, 09:28

Krisz írta:
Srácok én azt mondom csúsztassuk egy hetet és gyűljünk össze többen 27-én a Bologna ellen.
Benne vagyok, a 18:30-as kezdés amúgy is barátibb, és az előrejelzések alapján többen leszünk

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-15, 00:14

Srácok én azt mondom csúsztassuk egy hetet és gyűljünk össze többen 27-én a Bologna ellen.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-13, 11:15

Anyám és nagyanyám bejelentették nem tudnak a fiam nélkül élni úgyhogy aug 20-án nálunk lesznek. Feleségem boldogsága határtalan. Nekem az első forduló bukó így. Ha lesz közös meccsnézés második fordulóra ott vagyok.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-09, 20:03

fktgbr írta:

annak mi az oka, hogy Nyugati-Nagymaros 40' visszafelé 1 óra? ez a föld forgása miatt van, vagy a Hold árapály hatása, vagy csak este már a mozdony is fáradt?
Este mindenhol megáll, hogy felszállhassanak a csalódott Udinese drukkerek is.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 243
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 47
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-09, 19:59

bombahoppa írta:
[...]
Ha éppen ráérek és van kedve a csapatnak Nagymarosra kivonatozni, akkor itt is csaphatunk egy bográcsot közben. A tévét kirakjuk valahogy a teraszra. Kézműves sör is van, hozhattok is, és ugyan több idő, és pénz nem számít, de szerintem feleáron kijön. A másik feléből kirúgnánk Allegrit. Este tizenegykor megy vissza vonat Pestre. [...]
annak mi az oka, hogy Nyugati-Nagymaros 40' visszafelé 1 óra? ez a föld forgása miatt van, vagy a Hold árapály hatása, vagy csak este már a mozdony is fáradt?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-09, 19:46

bombahoppa írta:


Ha éppen ráérek és van kedve a csapatnak Nagymarosra kivonatozni, akkor itt is csaphatunk egy bográcsot közben. A tévét kirakjuk valahogy a teraszra. Kézműves sör is van, hozhattok is, és ugyan több idő, és pénz nem számít, de szerintem feleáron kijön. A másik feléből kirúgnánk Allegrit. Este tizenegykor megy vissza vonat Pestre. Persze akinek Pestre feljönni is idő, az vagy nem jön vagy nem nálunk tartjuk. Kiskorúak is vannak, csak semmi buzulás!

Én ezt inkább egy 12:30as vagy 15:00s meccsel tudnám elképzelni. Szóval inkább menjünk egy kommersz irányba első körben, mint a Jégkert.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-09, 19:30

fktgbr írta:

1. Én mindig ráérek. Ezzel jár, ha az ember már olyan piszok gazdag, hogy senkivel és semmivel nem kell törődnie..
2. a) Pesten agrund.hu jut eszembe elsőre. Előnye lehet, hogy ha a tévék (a kocsma) a nézettséget hajhásznák és a Juve meccse helyett a tücsökviadal helyi válogatóját adnák, akkor egy szobába félrehúzódva streamelhetünk..
2. b) budai oldalon pl. a jegkert.hu Előnye: több mint 30 féle kisüzemi sör csapon. (az asztal fölötti hangszórót kikapcsolva, vagy zenére állítva nem kell hallgatni Puzsért vagyis Hortit, akarom mondani Egrit, senkit)
3. Én korábban érkeznék, hogy ne éhgyomorra kelljen szembesülni az idényeleji formával.
Nekem a jégkert szimpibb. Sörösebben hangzik. Közvetítenek, vagy valaki laptopjáról kéne nézni?

Aug 20 miatt nem lesz minden teltházas?

Ha éppen ráérek és van kedve a csapatnak Nagymarosra kivonatozni, akkor itt is csaphatunk egy bográcsot közben. A tévét kirakjuk valahogy a teraszra. Kézműves sör is van, hozhattok is, és ugyan több idő, és pénz nem számít, de szerintem feleáron kijön. A másik feléből kirúgnánk Allegrit. Este tizenegykor megy vissza vonat Pestre. Persze akinek Pestre feljönni is idő, az vagy nem jön vagy nem nálunk tartjuk. Kiskorúak is vannak, csak semmi buzulás!

Vagy ez az opció esetleg a bologna elleni meccsre aug 27-re él. Az amúgy is fél héttől lenne mindenki hazaér időben. 

És ez még csak a felmérő, mert ha beesik egy Tűzföld vagy Vlagyivosztok a 18-21-be, akkor mindez csak nélkülem...

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 243
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 47
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-09, 10:16

Krisz írta:
Krisz
Petike007
fktgbr
bombahoppa? (Pont szétvágja a családi nyaralást ami még nincs is de csak 18-19-20-21 lehet...)
Darti (meghívatja magát, hogy visszautasíthassa úriasan)

Ennyien jeleztük, hogy ráérnénk megnézni idei keserves szenvedésünk első állomását (augusztus 20). Kérdések:

  1. A 2. meccsre elvileg már jóval többen ráérnének. Maradjon az első? Célozzuk meg a 2.at? Neadjisten legyen mindkettő?
  2. Hol nézzük? Mondjatok lehetőségeket, én baromira nem ismerem az erre a célra alkalmas helyeket!
  3. Mikor? A meccs 20:45től lesz. Essünk be 20:30kor, 1 rövid 1 sör és kezdődik a meccs? Vagy menjünk oda hamarabb dumálni, sörözni (neadjisten olyan szintre bekarcolni, hogy elviselhető legyen az allegriball)?

1. Én mindig ráérek. Ezzel jár, ha az ember már olyan piszok gazdag, hogy senkivel és semmivel nem kell törődnie..
2. a) Pesten agrund.hu jut eszembe elsőre. Előnye lehet, hogy ha a tévék (a kocsma) a nézettséget hajhásznák és a Juve meccse helyett a tücsökviadal helyi válogatóját adnák, akkor egy szobába félrehúzódva streamelhetünk..
2. b) budai oldalon pl. a jegkert.hu Előnye: több mint 30 féle kisüzemi sör csapon. (az asztal fölötti hangszórót kikapcsolva, vagy zenére állítva nem kell hallgatni Puzsért vagyis Hortit, akarom mondani Egrit, senkit)
3. Én korábban érkeznék, hogy ne éhgyomorra kelljen szembesülni az idényeleji formával.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-08-08, 17:03

Krisz
Petike007
fktgbr
bombahoppa? (Pont szétvágja a családi nyaralást ami még nincs is de csak 18-19-20-21 lehet...)
Darti (meghívatja magát, hogy visszautasíthassa úriasan)

Ennyien jeleztük, hogy ráérnénk megnézni idei keserves szenvedésünk első állomását (augusztus 20). Kérdések:

  1. A 2. meccsre elvileg már jóval többen ráérnének. Maradjon az első? Célozzuk meg a 2.at? Neadjisten legyen mindkettő?
  2. Hol nézzük? Mondjatok lehetőségeket, én baromira nem ismerem az erre a célra alkalmas helyeket!
  3. Mikor? A meccs 20:45től lesz. Essünk be 20:30kor, 1 rövid 1 sör és kezdődik a meccs? Vagy menjünk oda hamarabb dumálni, sörözni (neadjisten olyan szintre bekarcolni, hogy elviselhető legyen az allegriball)?
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2372
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-07-09, 06:12

bombahoppa írta:
Nem akarok senkit se ijesztgetni, de az augusztus huszadikai udinei meccsnél közelebb nem lesz látható idén a csapatunk. Igazából egy 7-8 órás trip. Ha én megyek, akkor a caddy tele lesz a családdal, max egy ember fér be, hitegetni nem tudok, és nem is akarok senkit. Aztán lehet, hogy nem is megyek.

De jól gondolja át mindenki, nagyon adja idén a csapat. Sok új, nagy név, a a selejt eltakarítva. Jó az anyag  lol!
Szuper ötlet, de sajnos már kitaláltam egy izgalmasabb dolgot. A kertben fogom hallgatni ahogy nő a fű. Ez azért is jó elfoglaltság, mert nem kell hozzá szem, amit tavaly már kiszúrtam Juve meccsnézés közben.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-07-08, 23:24

Nem akarok senkit se ijesztgetni, de az augusztus huszadikai udinei meccsnél közelebb nem lesz látható idén a csapatunk. Igazából egy 7-8 órás trip. Ha én megyek, akkor a caddy tele lesz a családdal, max egy ember fér be, hitegetni nem tudok, és nem is akarok senkit. Aztán lehet, hogy nem is megyek.

De jól gondolja át mindenki, nagyon adja idén a csapat. Sok új, nagy név, a a selejt eltakarítva. Jó az anyag  lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-05-11, 18:17

Meccsnézés a helyszínen Screen27

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-05-11, 18:16

Malloy írta:
Sziasztok! 
Nyert valaki a sorsoláson az EL döntőre. Szüleimet szeretném kivinni, de elmujáskodtam a regisztrációt. Sad 

3 jegyre lenne szükségem. 

Köszi előre is!
Nyertem, de így is több a jelentkező a sorban az egy szabad jegyre is, nem jogy háromra. 

DE vki a biankán nyert (150ejrósat), erre visszamondták a haverjai. Keresd meg a kommentláncban, 2 nap, nem sok. Ha megvette, talán jut neked. De három jegy az nehéz eset lesz.

_________________
a televizenyős düggönypakli

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2372
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-05-11, 17:54

Sziasztok! 
Nyert valaki a sorsoláson az EL döntőre. Szüleimet szeretném kivinni, de elmujáskodtam a regisztrációt. Sad 

3 jegyre lenne szükségem. 

Köszi előre is!
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-05-09, 14:19

Petike007 írta:


Mama nagyon aktív de nem mai csirke. Egyet alszunk Szlovéniában utána Torinó majd visszafelé Szlovénia megint. Repülővel nem merném vinni. 

Eddig itt tartunk. Ha rajtam múlna VIP tikett de nagyim nem feltétlen szereti a puccos dolgokat. Így nem tudom. Juve store az alap. Csomó Juve cucca van meccset is mezben nézünk. Ha nem abba megyek haza zavar.
92 éves. Nyilván nem fogunk vele hajnalig inni, nem visszük el paintballozni és nem ő fog vezetni. Őszintén, nem is tudom, hogy csinálnám vele végig az utat, jobban vigyáznék rá, mint a mastercardomra, pedig az nagyon hozzám nőtt.  juve

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime2023-05-07, 21:13

bombahoppa írta:

Erre rá kéne szervezni egy közös utat! A hét személyes caddy-m már nagyon szomjazza az élményturnét. Mi a terv?

Mama nagyon aktív de nem mai csirke. Egyet alszunk Szlovéniában utána Torinó majd visszafelé Szlovénia megint. Repülővel nem merném vinni. 

Eddig itt tartunk. Ha rajtam múlna VIP tikett de nagyim nem feltétlen szereti a puccos dolgokat. Így nem tudom. Juve store az alap. Csomó Juve cucca van meccset is mezben nézünk. Ha nem abba megyek haza zavar.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Meccsnézés a helyszínen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Meccsnézés a helyszínen
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Juventus - Nörsfjaelland
» Meccsnézés könyvtárban
» Stream, online meccsnézés - PUZSÉR FREE AREA
» Juventus-Bologna közös meccsnézés 2023.08.27. 17:30 Budapest, Jégkert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Meccsnézés - Streamek, Kocsmák, Összejövetelek-
Ugrás: