Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Meccsnézés a helyszínen

Go down 
+12
_DREAM_
DartagnanX
bombahoppa
Malloy
LeRoi10
vektra
Krisz
rcb3n21
Latya
virracocha
kilopo
tcs19
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 07, 2023 9:13 pm

bombahoppa írta:

Erre rá kéne szervezni egy közös utat! A hét személyes caddy-m már nagyon szomjazza az élményturnét. Mi a terv?

Mama nagyon aktív de nem mai csirke. Egyet alszunk Szlovéniában utána Torinó majd visszafelé Szlovénia megint. Repülővel nem merném vinni. 

Eddig itt tartunk. Ha rajtam múlna VIP tikett de nagyim nem feltétlen szereti a puccos dolgokat. Így nem tudom. Juve store az alap. Csomó Juve cucca van meccset is mezben nézünk. Ha nem abba megyek haza zavar.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10584
Join date : 2012. Nov. 05.

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 07, 2023 8:46 pm

Petike007 írta:

Anyák napi meccsnézés alatt is mondta a mama, hogy szeptemberben Torinóban fiam. Úgyhogy ez elég eldöntött.
wub

Én azért szurkolok, hogy akkor már ne Allegriballt kelljen nézni! Smile
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 07, 2023 8:12 pm

Petike007 írta:

Anyák napi meccsnézés alatt is mondta a mama, hogy szeptemberben Torinóban fiam. Úgyhogy ez elég eldöntött.
Erre rá kéne szervezni egy közös utat! A hét személyes caddy-m már nagyon szomjazza az élményturnét. Mi a terv?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 07, 2023 7:53 pm

Tankcsapda írta:


Remélem, sikerül a tervet megvalósítani, még az Allegriball mellett is érdemes, ne ez legyen az elsődleges szempont.
Anyák napi meccsnézés alatt is mondta a mama, hogy szeptemberben Torinóban fiam. Úgyhogy ez elég eldöntött.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 07, 2023 12:51 pm

Petike007 írta:


Gratulálok hogy sikerült kijutnod. 

Mamikám 92 éves és minden meccset együtt nézünk. Azt mondta szeptemberben vigyem el egy Juve meccsre hátha addigra focit is jatszik a csapat. 

Úgyhogy szeptemberben megyünk. Remélem az Allegri ball addigra egy rossz emlék marad csupán.

Remélem, sikerül a tervet megvalósítani, még az Allegriball mellett is érdemes, ne ez legyen az elsődleges szempont.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 06, 2023 7:06 pm

Tankcsapda írta:
Eljutottam végre én is egy Juve-meccsre, a Lecce elleni találkozót a helyszínen tekintettem meg. Óriási élmény volt számomra, majdnem minden kívánságom teljesült a meccs kapcsán, és kifejtem később azt is, hogy miért hangsúlyos a majdnem.

A stadion brutális, én előtte egy stadion- és múzeumtúrára is befizettem, hogy teljes legyen az élmény...és az volt. A felső karéjban ültem, de nem éreztem távolinak a pályától, majdnem mintha az első sorokból néztem volna a meccset. Kár, hogy nem tudok olaszul, elég sok donna szeret meccsre járni. A Lecce szurkolóknak kijár a dicséret, lelkesen szurkoltak a mellettünk lévő sarokban. A hangulat egyébként is fantasztikus volt, és ahogy haladt előre az idő, egyre kevésbé voltak dominánsak a vendégszurkolók.
Arra oda kell figyelni, hogy nem is a meccs előtt, hanem stadiontúra esetén ilyen-olyan béna csecsebecsékkel a stadion körül járó kiskereskedők igyekeznek minden szart eladni, keményen kell őket lerázni.

Magáról a meccsről:

Másabb, mint tévén keresztül szemlélni, jobban kijönnek az apróbb hibák is. Di María és Miretti borzasztóan korlátozva vannak azzal, hogy az előrepasszokat nem erőltetjük, annyira érződik, hogy mindketten sokkal lendületesebb focit szeretnének játszani. Vlahovic nagyon magára van hagyva, mégis remekül játszott, ahogy fedezi a labdát, az világklasszis. Most a gól is összejött neki, és végig agilis volt, fogtam is a fejem, amikor megláttam, hogy Miliket akarja először becserélni a végén. Duplán mérges lettem volna Allegrire, mert Locatelli mondhatni a kedvencem a csapatból, ha őt nem küldi fel a pályára, akkor kiakadok. Pogba iszonyúan jól játszott, most először sajnálom igazán, hogy a sérülése miatt nem lehetett rá számítani. Kostic egy iparos, de abból a legmagasabb polcról. Sosem lesz klasszis, de a mentalitásával sosem lesz gond. Fagioli talán a legjobb volt Vlahovic mellett, hihetetlen munkabírása van a srácnak, és mekkora passzt adott Mirettinek...az egyetlen szívfájdalmam, hogy Mirettit továbbra is beoltották gól ellen, pedig szerettem volna, ha élőben látom az első (érvényes) gólját. Szerintem benne legalább akkora potenciál van, mint Fagioliban, persze más szerepkörben. Viszont neki sokkal inkább van szüksége egy támadóbb focira berendezkedő játékrendszerre, ahol az előrepasszok nagyobb hangsúlyt kapnak.

Aki nem volt még és megteheti, az menjen el egy meccsre, óriási élmény, ezt nem tudom elégszer elmondani.

Gratulálok hogy sikerült kijutnod. 

Mamikám 92 éves és minden meccset együtt nézünk. Azt mondta szeptemberben vigyem el egy Juve meccsre hátha addigra focit is jatszik a csapat. 

Úgyhogy szeptemberben megyünk. Remélem az Allegri ball addigra egy rossz emlék marad csupán.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 05, 2023 10:31 pm

Eljutottam végre én is egy Juve-meccsre, a Lecce elleni találkozót a helyszínen tekintettem meg. Óriási élmény volt számomra, majdnem minden kívánságom teljesült a meccs kapcsán, és kifejtem később azt is, hogy miért hangsúlyos a majdnem.

A stadion brutális, én előtte egy stadion- és múzeumtúrára is befizettem, hogy teljes legyen az élmény...és az volt. A felső karéjban ültem, de nem éreztem távolinak a pályától, majdnem mintha az első sorokból néztem volna a meccset. Kár, hogy nem tudok olaszul, elég sok donna szeret meccsre járni. A Lecce szurkolóknak kijár a dicséret, lelkesen szurkoltak a mellettünk lévő sarokban. A hangulat egyébként is fantasztikus volt, és ahogy haladt előre az idő, egyre kevésbé voltak dominánsak a vendégszurkolók.
Arra oda kell figyelni, hogy nem is a meccs előtt, hanem stadiontúra esetén ilyen-olyan béna csecsebecsékkel a stadion körül járó kiskereskedők igyekeznek minden szart eladni, keményen kell őket lerázni.

Magáról a meccsről:

Másabb, mint tévén keresztül szemlélni, jobban kijönnek az apróbb hibák is. Di María és Miretti borzasztóan korlátozva vannak azzal, hogy az előrepasszokat nem erőltetjük, annyira érződik, hogy mindketten sokkal lendületesebb focit szeretnének játszani. Vlahovic nagyon magára van hagyva, mégis remekül játszott, ahogy fedezi a labdát, az világklasszis. Most a gól is összejött neki, és végig agilis volt, fogtam is a fejem, amikor megláttam, hogy Miliket akarja először becserélni a végén. Duplán mérges lettem volna Allegrire, mert Locatelli mondhatni a kedvencem a csapatból, ha őt nem küldi fel a pályára, akkor kiakadok. Pogba iszonyúan jól játszott, most először sajnálom igazán, hogy a sérülése miatt nem lehetett rá számítani. Kostic egy iparos, de abból a legmagasabb polcról. Sosem lesz klasszis, de a mentalitásával sosem lesz gond. Fagioli talán a legjobb volt Vlahovic mellett, hihetetlen munkabírása van a srácnak, és mekkora passzt adott Mirettinek...az egyetlen szívfájdalmam, hogy Mirettit továbbra is beoltották gól ellen, pedig szerettem volna, ha élőben látom az első (érvényes) gólját. Szerintem benne legalább akkora potenciál van, mint Fagioliban, persze más szerepkörben. Viszont neki sokkal inkább van szüksége egy támadóbb focira berendezkedő játékrendszerre, ahol az előrepasszok nagyobb hangsúlyt kapnak.

Aki nem volt még és megteheti, az menjen el egy meccsre, óriási élmény, ezt nem tudom elégszer elmondani.

virracocha, bombahoppa, Malloy and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 15, 2022 9:32 pm

Pár gondolatot hoztam

+ sikerült szinte középre helyet választani, hála a 3D-s képeknek a foglalásnál. szerintem ez jól meg van csinálva
+ a felső karélyból is elég jól lehet látni mindent
+ időben kiértünk, így sikerült elkapni a busz érkezését is
+ a meccs előtt egész jó hangulatot csinálnak, van DJ
+ a stadiont gyorsan el lehet hagyni (de minek.. lásd lentebb)
+ a körülöttünk lévő összes ember normálisan viselkedett

- a felső karélyban a 'from €x' azt jelenti, hogy gyerekek és csajok mehetnek annyiért, fiúknak több és még extra kezelési költség is van. Egyénfüggő, de az alsó részen megnézni egy Salernitana elleni meccset a pároddal majdnem 300€-ért nekem sok lett volna.
- azt írták, hogy ki kell nyomtatni a jegyet és a helyszínen is elég sokan lobogtatták a papírfecnit. Nem látom értelmét
- nem vagyok nagy meccsrejáró, így nekem meglepetés volt, hogy fényképezőgépet nem lehet bevinni (de meg lehet kockáztatni). Emiatt nekünk vissza kellett menni a szállásra délután
- €6 a sör és €2 a fél liter víz, ételválaszték szegényes, kb pizzaszelet és hot-dog
- a stadion nehezen megközelíthető tömközzel. fél óránként jár az a busz, ami közel rak le, vagy van másik, amitől bő 10 perc séta. A meccs után rengetegen próbálnak felszállni a kb 3 busz valamelyikére. igazi partyjárat

A Salernitana elleni meccsről
* a látványosabb hátrapasszokat kifejezetten nem szereti a közönség
* az ellen szurkerei keményebbek voltak a hazaiaknál (ezen én sem segítettem..)
* a VAR-ozásoknál nyilván nem érti az ember, hogy miért született az adott ítélet
* mezek: Vlaho >> Pogba > DiMaria > mindenki más
* Én nagyon nem kedvelem Kean játékát és ezen a helyszínen látottak sem javítottak semmit. Annyiban árnyalják a látottak, hogy nagyjából mindig szar labdákat kap szar helyzetben
* az első félidőben egy átlag magyar ember kondijával bárki lehozta volna a mecccset bármelyik pozícióban. az egész csapatból összesen ha volt 60 másodperc sprint
* Milik góljánál mindenki felrobbant
* a végén csak 4-5 játékos maradt kint megtapsolni a szurkolókat, Danilora és Bonura emlékszem
* Miretti > Fagioli (ejtsd Fadzsoli)

Összességében nagyon örülök, hogy eljuthattam és élőben nézhettem meg egy meccset Smile Lehet, hogy még jövök pár képpel vagy gondolattal, most ennyire volt időm

Krisz, virracocha, CsT, Petike007, fktgbr, LeRoi10, bombahoppa and like this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2022 9:56 pm

bombahoppa írta:

Hogy sikerült a félmaraton?

Köszi a kérdést. Elsőre mondjuk hogy túléltem, de amúgy simán ment szerencsére, még 2-3 km biztosan ment volna. Az idő nem a legjobb, de most még nem is arra mentem.

kilopo and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2022 9:45 pm

bombahoppa írta:

Én egy spúr geci vagyok és a régi Fradi pályán megszoktam, hogy sarokból nézem. A megtakarításból vehetsz plusz sört, tökmagot és örök életet. Amúgy irigyellek. Nekem még nem jutott Juve meccs. Pedig volt már Milan, Roma, Udinese, Venezia, Verona sőt (Újpest)-Napoli is. 

Majd integess a tévében!
Köszi! Nekem ez lesz az első meccsem. Kihasználjuk a majdnem ingyenes repjegyeket, úgyis megszűnik a járat Sad
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2022 11:52 pm

kilopo írta:
Helló! A Salernitana elleni szenvedést a helyszínen tekinthetem meg. Melyik szektort javasoljátok?
- 114 - €135 - ez tényleg ér ennyit?
- 231 - €70
- 217 - €78

Szektorok
Én egy spúr geci vagyok és a régi Fradi pályán megszoktam, hogy sarokból nézem. A megtakarításból vehetsz plusz sört, tökmagot és örök életet. Amúgy irigyellek. Nekem még nem jutott Juve meccs. Pedig volt már Milan, Roma, Udinese, Venezia, Verona sőt (Újpest)-Napoli is. 

Majd integess a tévében!

kilopo and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2022 11:46 pm

Tankcsapda írta:
Még nem voltam Juve-meccsen, ősszel (szeptember-október) mindenképpen szeretnék menni. A sorsolás ilyen szempontból nem a legoptimálisabb, mert a jobb csapatok elkerülik ezt a két hónapot, a Roma elleni meccs napján meg már pont félmaratont fogok futni, úgyhogy az nem jó.
Az lenne a kérdésem, hogy a stadionon belül hova lenne érdemes jegyet foglalni?
Hogy sikerült a félmaraton?
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2022 10:00 pm

Helló! A Salernitana elleni szenvedést a helyszínen tekinthetem meg. Melyik szektort javasoljátok?
- 114 - €135 - ez tényleg ér ennyit?
- 231 - €70
- 217 - €78

Szektorok
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2022 12:23 am

Még nem voltam Juve-meccsen, ősszel (szeptember-október) mindenképpen szeretnék menni. A sorsolás ilyen szempontból nem a legoptimálisabb, mert a jobb csapatok elkerülik ezt a két hónapot, a Roma elleni meccs napján meg már pont félmaratont fogok futni, úgyhogy az nem jó.
Az lenne a kérdésem, hogy a stadionon belül hova lenne érdemes jegyet foglalni?
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2021 5:31 pm

_DREAM_ írta:
Elvileg a Ryanairnek lesz közvetlen járata Bp-ről!

Úgy bizony.

Kedd(kora reggel)/Szombat(este) a menetrend. Vasárnapi meccsre optimális akár 1.5 nap szabival megoldható. Valószínűleg a jegyek ezeken a hétvégéken drágábbak lesznek. Mikor lesz sorsolás? Smile
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2021 12:25 pm

_DREAM_ írta:
Elvileg a Ryanairnek lesz közvetlen járata Bp-ről!
Én idén 6 személyes shuttle-t tervezek indítani a Börzsönyből. Négy hely még kiadó. Szputnyik konformitás kell hozzá a schengeni övezeten belül.

Shengen az már kiskína?

_________________
a televizenyős düggönypakli

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2021 11:49 am

Elvileg a Ryanairnek lesz közvetlen járata Bp-ről!

LeRoi10 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8108
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 09, 2021 7:53 pm

bombahoppa írta:

Ez igen! Ez a padló, miből van? 

flower

Hehe, ez csak egy macsó asztal 😅

Köszi srácok!

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Online
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 09, 2021 12:10 pm

Krisz írta:
Meccsnézés a helyszínen - Page 2 20210210

Ezt is megértem, ma este Palmeiras - Tigres klub VB meccs, abban a stadionban, amiben 7+ év véres verejtékem van. wub

Na, ez fasza! Gratulálok!
KERESNI FOGLAK EZÜGYBEN!

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 08, 2021 4:20 pm

Krisz írta:
Meccsnézés a helyszínen - Page 2 20210210

Ezt is megértem, ma este Palmeiras - Tigres klub VB meccs, abban a stadionban, amiben 7+ év véres verejtékem van. wub
Ez igen! Ez a padló, miből van? 

flower

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 08, 2021 12:17 pm

Krisz írta:
Meccsnézés a helyszínen - Page 2 20210210

Ezt is megértem, ma este Palmeiras - Tigres klub VB meccs, abban a stadionban, amiben 7+ év véres verejtékem van. wub

Gratulálok! Szép munka! Smile 
Mikor végeztek ott egyébként? Következő projektet tudjátok már?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8108
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2021 10:27 pm

LeRoi10 írta:

Gratulálok! Én már csak azért is irigyellek, mert meccsre mész Very Happy  Pofás stadion, az biztos, hogy a qatari VB építészeti szempontból egészen különleges lesz.  Szabad tudni kicsit pontosabban, hogy min dolgoztál?

Köszi, kliens oldalon dolgozom, így 7+ év alatt az összes stadionnal volt dolgom. Az Education City (ez) és a Lusail stadion (fő stadion) pedig a legelejétől fogva szorosan (napi szinten). Alapvetően BIM management illetve conceptual design és design management.

Ja igen, ki emlékszik még erre a baromállatra? Very Happy

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 20210212

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Online
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2021 6:38 pm

Krisz írta:
Meccsnézés a helyszínen - Page 2 20210210

Ezt is megértem, ma este Palmeiras - Tigres klub VB meccs, abban a stadionban, amiben 7+ év véres verejtékem van. wub
Gratulálok! Én már csak azért is irigyellek, mert meccsre mész Very Happy  Pofás stadion, az biztos, hogy a qatari VB építészeti szempontból egészen különleges lesz.  Szabad tudni kicsit pontosabban, hogy min dolgoztál?

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2021 4:14 pm

Krisz írta:
Meccsnézés a helyszínen - Page 2 20210210

Ezt is megértem, ma este Palmeiras - Tigres klub VB meccs, abban a stadionban, amiben 7+ év véres verejtékem van. wub
grat!

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8108
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2021 3:20 pm

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 20210210

Ezt is megértem, ma este Palmeiras - Tigres klub VB meccs, abban a stadionban, amiben 7+ év véres verejtékem van. wub

CsT, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Online
rcb3n21




Posts : 4
Join date : 2015. Oct. 26.
Age : 38

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2017 7:48 am

Mi tavaly voltunk kint a Udinese elleni hazai meccsen. A jegyeket egyénileg intéztem a listicket.com oldalon. Premium Membershippel 2 nappal hamarabb meg tudtam venni a jegyet, mint egyébként, uh még bőven válogathattam a helyek közül. A családi szektorban a csajomnak pasimnak volt kb fele a jegyár, így volt nekem 75 neki 40 EUR. A szurkolói kártya kb két hónap volt mire megjött. Azon kívül h jól néz ki, a beengedésnél volt külön kapu azoknak, akiknek van ilyen kártyájuk és ott gyorsabban ment a dolog, egyébként anélkül is sima volt, másra nem is használtam.
A stadiontúrát a meccsnapon ejtettük meg, reggelre ott voltunk nyitásra a múzeumnál, ahol választottunk aznap egy időpontot. Meccsnapokon du 1-től 4-ig 15 percenként indulnak a 60 perces túrák. Előtte olvastam én is sok mindent, uh inkább megkérdeztem emailben, és online nem lehet jegyet venni.
Vissza az elejére Go down
Latya




Posts : 4
Join date : 2012. Nov. 20.

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 08, 2015 9:25 am

Sziasztok.

Szept. 23-án Milánoban leszünk haverokkal és átmennénk Torinoba a Frosinone elleni meccsre. Abban tudtok segiteni,hogy szerdán egy kiscsapat ellen van-e esély a kasszáknál jegyet venni. És ha igen akkor kell-e valami kártya vagy elég mondjuk a személyi.

Köszi
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 1:11 pm

virracocha írta:
Köszi.
Én is lehet gyorsan jelentkezem prémium tagnak, mert azt amúgy is szerettem volna, aztán hátha a döntőre is meg lesz a jegy-elővásárálási jog.
Bizonytalanra nem igazán szeretnék kimenni, és a csapat hozzáállása alapján nem biztos az a döntő.

szerintem már nem fog beleférni az időbe
ha jól emlékszem a jegyvásárláshoz/stadionbelépéshez fizikailag kell a kátya, ami 2-3 hónap alatt jött meg...
azonkívül csak két jegyet vehetsz és a másikat is csak tagnak
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 12:50 pm

Köszi.
Én is lehet gyorsan jelentkezem prémium tagnak, mert azt amúgy is szerettem volna, aztán hátha a döntőre is meg lesz a jegy-elővásárálási jog.
Bizonytalanra nem igazán szeretnék kimenni, és a csapat hozzáállása alapján nem biztos az a döntő.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 11:29 am

az ugye megvan, hogy túljelentkezés esetén (ami garantált) az uefa sorsol?

én eddig 4-szer próbálkoztam az uefánál és mind a 4-szer "nyertem" (jogot hogy megvehessem a jegyet)
2 uefa kupa, egy el és egy bl döntő

a stratégia az volt, hogy mind a bl-re mind az uc/el-re jelentkezek, o'szt az egyik csak bejön Smile

én a permium membership-ben bízom, általában jegy-elővásárálási jogom van vele, remélem a döntőre is lesz ha bejutunk

amúgy szerda este lesz a meccs, sz'al kalkuláld bele hogy ha nyersz, akkor is lehet hogy egy basel-lyon meccsért kell két munkanapot feláldoznod...
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2014 10:40 am

Valaki gondolkozik azon, hogy a helyszínen nézze meg az EL-döntőt? (persze jó lenne, ha a srácok bejutnának a fináléba, mert csak akkor érdekes)
Az UEFA-nál holnap délig lehet jegyet igényelni. Szerintetek mennyire esélyes, hogy sikerül szerezni? Most néztem, a wizzair-rel 90 euró lenne a repjegy oda-vissza Milánóba. Ott autóbérlés, 3-4 főre az minimális összeg.
Nyilván a klubok is kapnak majd valamennyi jegyet, kérdés, hogy az hogy lesz elosztva (pl. a RUJ tud-e majd utat szervezni).
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Meccsnézés a helyszínen - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meccsnézés a helyszínen   Meccsnézés a helyszínen - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Meccsnézés a helyszínen
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Juventus - Nörsfjaelland
» Meccsnézés könyvtárban
» Stream, online meccsnézés - PUZSÉR FREE AREA
» Juventus-Bologna közös meccsnézés 2023.08.27. 17:30 Budapest, Jégkert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Meccsnézés - Streamek, Kocsmák, Összejövetelek-
Ugrás: