Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Más csapatok meccsei

Go down 
+14
vektra
simoon
sneco7
LeRoi10
zetterberg40
Téjlor89
Tankcsapda
bombahoppa
CsT
tjunior
DartagnanX
Malloy
Krisz
_DREAM_
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-09-14, 22:28

Nem lehet hogy annyira nem kellett senkinek,hogy a MU azt mondta neki hogy jöhetsz,de csak középcsatár posztra férsz be és nem fogsz minden meccset végigjátszani...?

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-09-14, 20:58

LeRoi10 írta:

Lingaardra.... 1-1-es állásnál. Lekocog, lepacsizik (még tanácsot is ad), lepacsizik az edzővel,...... nem hiszem el.... totál lúzerek vagyunk

De legalább kikaptak a fiatalfiúktól.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-09-14, 20:40

muhaha
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-09-14, 20:28

sneco7 írta:
És még le is lehet cserélni...
Lingaardra.... 1-1-es állásnál. Lekocog, lepacsizik (még tanácsot is ad), lepacsizik az edzővel,...... nem hiszem el.... totál lúzerek vagyunk

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-09-14, 20:16

És még le is lehet cserélni...
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-09-14, 19:05

Ronaldo gól... Ismét 1 érintésből...Hogy lehet, hogy ott azt csinálja tényleg amiben még a legjobb? Itt meg miért néztük végig ahogy 40 méterre a kaputól az oldalvonal mellett biciklizik ? Fuh de balfaszok vagyunk.



Edit: Labdaérintések száma 25 perc után. Úgy, hogy 67%ban a united birtokolja a labdát.

Más csapatok meccsei - Page 5 Nzovte21
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-05-30, 12:33

CsT írta:

A kp még hagyján, de csatár nélkül? Illetve a felállásukat sem értettem, össze-vissza volt mindenki. Néha figyelgettem is a padot, hogy nem-e ül ott Pirlo! Very Happy Very Happy

Gyakorlatilag az egész szezonban középpályások és szélsők játszottak csatár posztokon, szóval ebben a dologban nem volt semmi kirívó. Az viszont tényleg megmagyarázhtatalan, hogy DM nélkül állt fel. Vicc. Kiherélte saját magát már a meccs kezdete előtt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-05-30, 11:49

Krisz írta:


Az lett volna jó, ha mindkét csapat kikap, viszont azért örülök, hogy Guardiola 5 milliárdból se tud továbbra sem BLt nyerni.
Abból is 4 milliárdot a védelemre költöttek, ahol még mindig Stones a kezdő! Smile Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-05-30, 11:46

zetterberg40 írta:


Szerintem Pep ezt a döntőt már a meccs kezdete előtt elbukta. Mire gondolt ezzel a középpályával? Rodri miért padozott? Ez megmagyarázhatatlan.
A kp még hagyján, de csatár nélkül? Illetve a felállásukat sem értettem, össze-vissza volt mindenki. Néha figyelgettem is a padot, hogy nem-e ül ott Pirlo! Very Happy Very Happy

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-05-30, 11:44

tjunior írta:

Annyira hidegen hagyott a BL-döntő, inkább a Portland-Denvert néztem. Komolyan ez a két csapat kit hoz lázba a szurkolóikon kívül pro és kontra?
Ami kis lelkesedés volt bennem, az a blm térdelésnél el is ment...komolyan meddig akarják még erőltetni ezt a szarságot?

LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-05-30, 10:21

Krisz írta:


Az lett volna jó, ha mindkét csapat kikap, viszont azért örülök, hogy Guardiola 5 milliárdból se tud továbbra sem BLt nyerni.

Szerintem Pep ezt a döntőt már a meccs kezdete előtt elbukta. Mire gondolt ezzel a középpályával? Rodri miért padozott? Ez megmagyarázhatatlan.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-05-30, 08:06

tjunior írta:

Annyira hidegen hagyott a BL-döntő, inkább a Portland-Denvert néztem. Komolyan ez a két csapat kit hoz lázba a szurkolóikon kívül pro és kontra?
Haverok nézték, én meg üdvözöltem őket, oszt leléptem a buliból.

Nekik is csak arra volt jó, hogy ne legyenek otthon, és berúghassanak.

De minek ehhez angol foci?  lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-05-30, 07:36

Krisz írta:


Az lett volna jó, ha mindkét csapat kikap, viszont azért örülök, hogy Guardiola 5 milliárdból se tud továbbra sem BLt nyerni.
Annyira hidegen hagyott a BL-döntő, inkább a Portland-Denvert néztem. Komolyan ez a két csapat kit hoz lázba a szurkolóikon kívül pro és kontra?

laac likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-05-30, 02:26

CsT írta:
Akkor mégis lehet BL-t nyerni 3 védővel? Allegri takarodj!!44

Az lett volna jó, ha mindkét csapat kikap, viszont azért örülök, hogy Guardiola 5 milliárdból se tud továbbra sem BLt nyerni.

laac, Petike007 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-05-29, 23:00

Akkor mégis lehet BL-t nyerni 3 védővel? Allegri takarodj!!44
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-04-18, 13:12

bombahoppa írta:

Különösen a szabik miatt szeretjük.  lol!

100ból 1 is +1 gól  Laughing

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-04-18, 12:57

Krisz írta:


Ronci azért döntöget gólrekordokat, mert mindenki (kivéve Chiesa) görcsösen vele próbál gólt rúgatni, ő lövi a tiziket, szabikat, és fejjátékban a világ legjobbja. 
Különösen a szabik miatt szeretjük.  lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-04-18, 10:41

zetterberg40 írta:


Ronci 33 évesen, a pályafutása csúcsévein túl igazolt a Serie A-ba. A góltermése nyilván valamelyest visszaesett, de mindenféle ellenszenvet félretéve is látható, ilyen-olyan gólrekordokat döntöget még így is.

A mondandómmal arra szándékoztam utalni, hogy szerintem túl van misztifikálva ez a "tömörülő védelmek és kemény olasz védők dolog". Jelenleg két olyan fiatal játékos van a nemzetközi színtéren, akiknek a (gól)képessége aligha megkérdőjelezhető, igazoljanak bárhova is. Mbappe és Haaland nemcsak a bajnoki meccseken, hanem a BL-ben is egészen beteg statisztikákat hoznak. Nem gondolom, hogy sok gondjuk lenne az olasz bajnokságban.

Kár, hogy esélyünk sincs a megszerzésükre.

Hát azért az elmúlt hónapokban amikor mindenki nyomta a bunker focit ellenünk, akkor a hajunkra kenhettük Roncit. Tudom, Pirlo, meg a kp, stb, de akkor is más téma az, hogy a 1-2 totál fogalmatlan pofozógép csapaton kívül még a kiesőzónában is olyan csapatok vannak, ahol noname spílerekkel olyan szervezetten védekeznek meg rombolnak a csapatok, hogy simán megszenvednek a top csapatok is. Szerintem nincs túlmisztifikálva. 

Ronci az Allegris évében szvsz még kb ugyanazon a szinten volt, mint a Margitnál, mégis nagyot esett a góltermése.  Ronci azért döntöget gólrekordokat, mert mindenki (kivéve Chiesa) görcsösen vele próbál gólt rúgatni, ő lövi a tiziket, szabikat, és fejjátékban a világ legjobbja. Haaland alkatra talán hasonló, meg jók az átlövései, viszont Mbappe góljai leginkább a sebességéből erednek. Simán megállnák a helyüket persze, sőt, kiemelkednének, de azt amit most hoznak itt aligha tudnák teljesíteni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-04-18, 10:22

zetterberg40 írta:


Ronci 33 évesen, a pályafutása csúcsévein túl igazolt a Serie A-ba. A góltermése nyilván valamelyest visszaesett, de mindenféle ellenszenvet félretéve is látható, ilyen-olyan gólrekordokat döntöget még így is.

A mondandómmal arra szándékoztam utalni, hogy szerintem túl van misztifikálva ez a "tömörülő védelmek és kemény olasz védők dolog". Jelenleg két olyan fiatal játékos van a nemzetközi színtéren, akiknek a (gól)képessége aligha megkérdőjelezhető, igazoljanak bárhova is. Mbappe és Haaland nemcsak a bajnoki meccseken, hanem a BL-ben is egészen beteg statisztikákat hoznak. Nem gondolom, hogy sok gondjuk lenne az olasz bajnokságban.

Kár, hogy esélyünk sincs a megszerzésükre.
Szerintem sincs már az olasz fociban az a durva, állandóan szabálytalankodós taktikus bekkelés mint mondjuk 6-8 éve. Egyre ritkább, hogy kiscsapatoknál 36-37 éves belső védők játszanak mint anno ilyen Chievo szerű csapatoknál. Ha jól rémlik az utóbbi években már gól átlagban is előztük a PL-t + La ligát.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-04-18, 09:53

Téjlor89 írta:

Roninak azért jóval gyengébb a gól/meccs mutatója, mint a La Ligaban volt, ez tény. Valamint ő erősebb fizikailag és jobban fejel - ezek azért Olaszországban is hasznos dolgok.

Az meg, hogy Mbappe kettessével lőné a gólokat ugyanúgy egy absztrakt hipotézis (a.k.a 'butaság' ???), mint az, hogy nem menne neki a Serie A-ban annyira Wink Igazoljon ide és meglátjuk Smile

Ronci 33 évesen, a pályafutása csúcsévein túl igazolt a Serie A-ba. A góltermése nyilván valamelyest visszaesett, de mindenféle ellenszenvet félretéve is látható, ilyen-olyan gólrekordokat döntöget még így is.

A mondandómmal arra szándékoztam utalni, hogy szerintem túl van misztifikálva ez a "tömörülő védelmek és kemény olasz védők dolog". Jelenleg két olyan fiatal játékos van a nemzetközi színtéren, akiknek a (gól)képessége aligha megkérdőjelezhető, igazoljanak bárhova is. Mbappe és Haaland nemcsak a bajnoki meccseken, hanem a BL-ben is egészen beteg statisztikákat hoznak. Nem gondolom, hogy sok gondjuk lenne az olasz bajnokságban.

Kár, hogy esélyünk sincs a megszerzésükre.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-04-15, 23:18

zetterberg40 írta:

Ez olyan, mint amikor 8-10 éve mindenki azt mondta, Ronaldo és Messi 20 gólt sem rúgna az olasz bajnokságban a pokróc védők és a betömörülő védelmek miatt. Butaság. Mbappe ugyanannyira gyilkos lenne az olasz bajnokságban is, mint a franciában, illetve a nemzetközi porondon. Kis túlzással kettesével lőné a gólokat.

Roninak azért jóval gyengébb a gól/meccs mutatója, mint a La Ligaban volt, ez tény. Valamint ő erősebb fizikailag és jobban fejel - ezek azért Olaszországban is hasznos dolgok.

Az meg, hogy Mbappe kettessével lőné a gólokat ugyanúgy egy absztrakt hipotézis (a.k.a 'butaság' ???), mint az, hogy nem menne neki a Serie A-ban annyira Wink Igazoljon ide és meglátjuk Smile
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-04-15, 23:10

CsT írta:


Hát mi tuti más meccset néztünk Very Happy Én inkább úgy fogalmaznék, hogy Zidane nagyon jó eredményt ért el, az első 20 percben 3-4 ordító ziccere volt a poolnak, de idén nem ad nekik a gép, az elmúlt évek poolja ennyi helyzetből simán hozta volna a továbbjutást.

Én meg pont úgy vagyok vele, hogy nyerje bárki csak ne a real, szerencsére a nagyképű fritzek már búcsúztak.

Tényleg más meccset nézhettünk akkor. Én az első 20 percből annyira emlékszem, hogy Salah ziccerét védte Curtois, meg egy Benzema kapufára, de lehet, hogy én nem figyeltem. Kicsit erősebben kezdett a Pool, de nagyon kevés volt ez a tegnapi ahhoz, hogy két gólos hátrányt megfordítsanak.

Az én fejemben egy pillanatig nem volt veszélyben a Real továbbjutása a visszavágón. A párharc vonatkozásában pedig szerintem egyértelműen megérdemelt a Real-siker, az odavágót eléggé nyerték.

Én is utálom amúgy a Realt, de az olajklubokat jobban - nekem ők minden rossz megtestesítője a modern fociban.

Egy edzőtől én meg pont annyit várok, hogy jó eredményt érjen el, főleg egy Liverpool-szintű csapat ellen, nincs szükség többre. Főleg úgy, hogy ugyanez az edző a korábbi 4 évében nyert 3 BL-t is...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-04-15, 20:13

Téjlor89 írta:

Mbappe...sanszos, hogy a Serie A-ban a tömörülő statikus védelmek ellen szenvedne.

Ez olyan, mint amikor 8-10 éve mindenki azt mondta, Ronaldo és Messi 20 gólt sem rúgna az olasz bajnokságban a pokróc védők és a betömörülő védelmek miatt. Butaság. Mbappe ugyanannyira gyilkos lenne az olasz bajnokságban is, mint a franciában, illetve a nemzetközi porondon. Kis túlzással kettesével lőné a gólokat.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-04-15, 20:08

CsT írta:


Én meg pont úgy vagyok vele, hogy nyerje bárki csak ne a real, szerencsére a nagyképű fritzek már búcsúztak.
A real ne nyerje,.de mindegy, mert nem nézek bl-t, amikor nem játszunk. Azt sem tudom, mik az eredmények. Hasznosan töltöm az estéimet, eszemiszomalszomstb.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-04-15, 18:32

Téjlor89 írta:


A Pool sérültjei mellett érdemes megemlíteni, hogy a Real sem áll túl jól, gyakorlatilag majdnem a teljes védelmük hiányzott - nem tudnám nyugodt szívvel kijelenteni, hogy a Pool szarabb helyzetben volt, mint a Real. Zidane azért elég szépen megoldotta a szituációt, azt el kell ismerni.

Az olajcsapatoktól én is hányok, úgyhogy remélem a Madrid behúzza ezt is.

Mbappet én nem tartom buta játékosnak, szerintem általában a jó megoldásokat választja, szerintem kifejezetten okos passzai vannak általában. De az tény, hogy a legnagyobb erőssége a sebessége és sanszos, hogy a Serie A-ban a tömörülő statikus védelmek ellen szenvedne.
Hát mi tuti más meccset néztünk Very Happy Én inkább úgy fogalmaznék, hogy Zidane nagyon jó eredményt ért el, az első 20 percben 3-4 ordító ziccere volt a poolnak, de idén nem ad nekik a gép, az elmúlt évek poolja ennyi helyzetből simán hozta volna a továbbjutást.

Én meg pont úgy vagyok vele, hogy nyerje bárki csak ne a real, szerencsére a nagyképű fritzek már búcsúztak.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-04-15, 18:04

_DREAM_ írta:
Néhány gondolat, ha már sajnos csak nézőként vagyunk jelen:

- hányok az "arab olajcsapatoktól", a k. anyjukat Very Happy
- a Bayern rettenetesen elkúrta az első meccset, ennyi helyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni + ajándék gólokat adtak az első meccsen, ezért is estek ki
- a Pool is teljesen impotens volt, bár amennyi sérültjük volt idén, csoda hogy eddig eljutottak
- szomorú volt látni főleg a PSG-Bayern meccsen hogy mennyire elszaladt mellettünk a világ, hol vagyunk mi most ehhez a szinthez képest, atyaég..
- Mbappe csak nekem tűnik egy agyatlan focistának? iszonyatosan gyors, fizikálisan nagyon erős, érzi a kaput, de az IQ nem az erőssége és ez a játékán is látszódik. vagy csak megint vérgeci vagyok?  Embarassed

A Pool sérültjei mellett érdemes megemlíteni, hogy a Real sem áll túl jól, gyakorlatilag majdnem a teljes védelmük hiányzott - nem tudnám nyugodt szívvel kijelenteni, hogy a Pool szarabb helyzetben volt, mint a Real. Zidane azért elég szépen megoldotta a szituációt, azt el kell ismerni.

Az olajcsapatoktól én is hányok, úgyhogy remélem a Madrid behúzza ezt is.

Mbappet én nem tartom buta játékosnak, szerintem általában a jó megoldásokat választja, szerintem kifejezetten okos passzai vannak általában. De az tény, hogy a legnagyobb erőssége a sebessége és sanszos, hogy a Serie A-ban a tömörülő statikus védelmek ellen szenvedne.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-04-15, 08:35

Néhány gondolat, ha már sajnos csak nézőként vagyunk jelen:

- hányok az "arab olajcsapatoktól", a k. anyjukat Very Happy
- a Bayern rettenetesen elkúrta az első meccset, ennyi helyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni + ajándék gólokat adtak az első meccsen, ezért is estek ki
- a Pool is teljesen impotens volt, bár amennyi sérültjük volt idén, csoda hogy eddig eljutottak
- szomorú volt látni főleg a PSG-Bayern meccsen hogy mennyire elszaladt mellettünk a világ, hol vagyunk mi most ehhez a szinthez képest, atyaég..
- Mbappe csak nekem tűnik egy agyatlan focistának? iszonyatosan gyors, fizikálisan nagyon erős, érzi a kaput, de az IQ nem az erőssége és ez a játékán is látszódik. vagy csak megint vérgeci vagyok?  Embarassed
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-04-13, 22:41

Navas felborítja Paradest, szabadrúgás a franciáknak. Jók ezek az olasz bírók.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-03-16, 22:20

Téjlor89 írta:
Szerintem az olasz csapatok edzésein egy egységes tanterv keretében  külön tanítják, hogy miként kell kikényszerítetlen hibákból idióta gólokat ajándékozni az ellenfélnek sorsdöntő BL-meccsen. Kifejezetten magas szinten nyomta ezt a Juve, a Lazio és az Atalanta is.

A bírókat ugyanígy képzik az olasz csapatok ellen. A mostani kretén úgy fújta le a félidőt, hogy Muriel épp a 16os előtt készült a védőre vezetni a labdát, a 11es meg simán kivül volt...

Ja és mi a csecsért nem Gollini véd? Sportiello egy kalap szar
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-03-16, 21:48

Szerintem az olasz csapatok edzésein egy egységes tanterv keretében  külön tanítják, hogy miként kell kikényszerítetlen hibákból idióta gólokat ajándékozni az ellenfélnek sorsdöntő BL-meccsen. Kifejezetten magas szinten nyomta ezt a Juve, a Lazio és az Atalanta is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2021-03-16, 21:38

Ez az Atalanta meccs már megint mi a lőcs? Bentancur lehet nem is koronás csak beállt védeni az Atalantahoz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más csapatok meccsei
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Más csapatok meccsei
» Más csapatok meccsei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: