Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Más csapatok meccsei

Go down 
+14
vektra
simoon
sneco7
LeRoi10
zetterberg40
Téjlor89
Tankcsapda
bombahoppa
CsT
tjunior
DartagnanX
Malloy
Krisz
_DREAM_
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2021-03-16, 21:38

Ez az Atalanta meccs már megint mi a lőcs? Bentancur lehet nem is koronás csak beállt védeni az Atalantahoz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2021-02-23, 21:53

Eddig elég csúnyán beárazza a Bayern Inzaghit meg a csapatát, a 17 éves gyerekkel olyan gólt rúgattak amilyet edzésen szoktak.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-10, 14:08

Conte lesz Beppe Khedirája az indánál.

Ez olyan szép volt hogy elmorzsoltam egy könnycseppet, este pedig iszok rá egy szilvás stoutot! Very Happy

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-10, 12:48

Mondjuk vicces, hogyha nincs náluk a világ 5 legjobb csatárából az egyik akkor továbbmennek! Smile

Az okok Conte szerint: szerencse, bírók, VAR. Bohócok örökre!


Contét kibaszhatják, de még 2 évig csepeg neki a 12 milla, és gondolom hasonló kaliberű edző (Maxi, Poch) sem fogja sokkal kevesebbért elvállalni. Conte lesz Beppe Khedirája az indánál.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-10, 01:08

DartagnanX írta:

Az egyetlen hátránya ennek, hogy az EL sem fogja fárasztani őket.
Ezzel a böszme kerettel így a bajnokságban nem nagyon fognak kifulladni.

Két hátrány: Conte akár ezt a szezont sem tölti ki, és hát sajnos a legkézenfekvőbb megoldás a pótlására a mi Maxink. Egyre inkább azt érzem, hogy annak a keretnek az ő korlátolt elképzelései szabnak gátat. Barella-Brozovic-Gagliardini trió a középpályára? Így akart támadójátékot szervezni és előretörni a középpályáról? Sensi és Eriksen padozott, nem is értem, miért akart ennyire melós csapatot. Amikor megláttam a kezdőt, érezni lehetett, hogy ebből bukás is lehet, azért a védekező Shakhtar ellen ennyire túlbiztosítani a csapatot fölösleges óvintézkedés volt.

Contenak lett volna közel egy éve a filozófiáját fejleszteni, hatékonyabbá tenni, de még korlátoltabb lett, mint amilyen nálunk volt. Azért az elég sokatmondó, hogy Lukakuval, Eriksennel, Sánchezzel, Lautaroval, Hakimivel és még néhány minőségi játékossal a fedélzeten nem sikerül a nyolcaddöntőt elérni.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-10, 00:52

DartagnanX írta:

Az egyetlen hátránya ennek, hogy az EL sem fogja fárasztani őket.
Ezzel a böszme kerettel így a bajnokságban nem nagyon fognak kifulladni.
Ez így van sajnos + megnő az esély Allegrire, nekem ez a parám. De ettől még:  jocolor jocolor jocolor

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-10, 00:03

_DREAM_ írta:
Hát az Ellenség csak elkúrta.. nem baj majd az ELben. Oh wait!!! Surprised
Az egyetlen hátránya ennek, hogy az EL sem fogja fárasztani őket.
Ezzel a böszme kerettel így a bajnokságban nem nagyon fognak kifulladni.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-09, 23:08

Hát az Ellenség csak elkúrta.. nem baj majd az ELben. Oh wait!!! Surprised

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-09, 22:15

Léderer elég szórakoztató személyiség, rendre égeti magát. Fernando Torres még játszik? Én nem tudtam, de a City vezető gólját ő lőtte.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-09, 16:08

tjunior írta:
CsT írta:

Szerintem mindenképpen. Mi is történt?
Egy fekete fickóra azt mondták, hogy fekete. Ezt a fickót nem azért állították ki mert fekete, hanem mert beszólt. Innentől ez számomra megszűnik rasszizmusnak lenni. Very Happy
Vajon ha egy fehér ült volna ott 5 fekete között és őt küldik el (a "fehér volt" felszólítással) akkor is beszélnénk rasszizmusról?
Néhány nagyon píszí oldal szerint még azt sem lehetett volna mondani, hogy afroamerikai, hanem úgy kellett volna, hogy pl balról a negyedik játékos...ez agyfasz.
Oláhul a fekete ugye negru, lehet ezt értette máshogy ez a zseni.
Szerencsétlen eset, fizessen a spori, tiltsák el (bár én nem tenném) de ezért meccset félbeszakítani szerintem röhejes.
Szerintem egyértelműen félreértés az egész. Demba Ba vagy valaki más a negru-t niggernek értette. Ennyi. Ez a szöveg hogy a fehért nem nevezte volna fehérnek, nevetséges. Persze hogy nem. Mint ahogy ha feketék között van egy fehér csóka akkor rá fehérként fognak hivatkozni és a több n+1re meg nem feketeként. Mint amikor pár éve a negro cukorkára 50krajcár azt hitte hogy egy akasztott fekete van a borítóján és ez micsoda rasszizmus. Ott is hiába magyarázta 1-2 ember, hogy az nem akasztott fekete ember hanem a torok kéménysprője, plusz azért negro mert a megalkotóját hívtál negronak, ami meg feketeét jelent a nyelvén. 
Szerintem meg egyáltalán ne tiltsák el a sporit mert nem csinált semmit. A meggondolatlan félreérthető szóhasználat még nem büntetendő. De kerékbe fogják törni a karrierjét aztán csodálkoznak hogy a szélsőségek egyre inkább virágoznak.
A cancel kultúrában nincs helye ilyesminek. Tévedésnek sem. Ez a bíró a román bajnokságnál magasabban jegyzett helyen nem fog már szerepelni.
Én kimondottan megkérdeztem itthon egy feketét, hogy mégis, hogy a francba lehet hivatkozni rájuk. Mondta, hogy a fekete/feka teljesen oké, hiszen hát feketék. A niggerezés az nem oké, meg a nigga meg hasonlók. 
Románul a fekete az "negru", nyilván arra gondolt, hogy az niggerezés. 
A fehérezés senkinél semmilyen problémát nem okoz. A feketézésnek sem kéne.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-09, 12:58

tjunior írta:

Szerintem egyértelműen félreértés az egész. Demba Ba vagy valaki más a negru-t niggernek értette. Ennyi. Ez a szöveg hogy a fehért nem nevezte volna fehérnek, nevetséges. Persze hogy nem. Mint ahogy ha feketék között van egy fehér csóka akkor rá fehérként fognak hivatkozni és a több n+1re meg nem feketeként. Mint amikor pár éve a negro cukorkára 50krajcár azt hitte hogy egy akasztott fekete van a borítóján és ez micsoda rasszizmus. Ott is hiába magyarázta 1-2 ember, hogy az nem akasztott fekete ember hanem a torok kéménysprője, plusz azért negro mert a megalkotóját hívtál negronak, ami meg feketeét jelent a nyelvén. 
Szerintem meg egyáltalán ne tiltsák el a sporit mert nem csinált semmit. A meggondolatlan félreérthető szóhasználat még nem büntetendő. De kerékbe fogják törni a karrierjét aztán csodálkoznak hogy a szélsőségek egyre inkább virágoznak.
És tanulja meg, hogy nem mond senkire semmit, hanem csak mutogat, de azt is egyértelműen. Szép új, érzékeny világ.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-09, 12:04

CsT írta:

Szerintem mindenképpen. Mi is történt?
Egy fekete fickóra azt mondták, hogy fekete. Ezt a fickót nem azért állították ki mert fekete, hanem mert beszólt. Innentől ez számomra megszűnik rasszizmusnak lenni. Very Happy
Vajon ha egy fehér ült volna ott 5 fekete között és őt küldik el (a "fehér volt" felszólítással) akkor is beszélnénk rasszizmusról?
Néhány nagyon píszí oldal szerint még azt sem lehetett volna mondani, hogy afroamerikai, hanem úgy kellett volna, hogy pl balról a negyedik játékos...ez agyfasz.
Oláhul a fekete ugye negru, lehet ezt értette máshogy ez a zseni.
Szerencsétlen eset, fizessen a spori, tiltsák el (bár én nem tenném) de ezért meccset félbeszakítani szerintem röhejes.
Szerintem egyértelműen félreértés az egész. Demba Ba vagy valaki más a negru-t niggernek értette. Ennyi. Ez a szöveg hogy a fehért nem nevezte volna fehérnek, nevetséges. Persze hogy nem. Mint ahogy ha feketék között van egy fehér csóka akkor rá fehérként fognak hivatkozni és a több n+1re meg nem feketeként. Mint amikor pár éve a negro cukorkára 50krajcár azt hitte hogy egy akasztott fekete van a borítóján és ez micsoda rasszizmus. Ott is hiába magyarázta 1-2 ember, hogy az nem akasztott fekete ember hanem a torok kéménysprője, plusz azért negro mert a megalkotóját hívtál negronak, ami meg feketeét jelent a nyelvén. 
Szerintem meg egyáltalán ne tiltsák el a sporit mert nem csinált semmit. A meggondolatlan félreérthető szóhasználat még nem büntetendő. De kerékbe fogják törni a karrierjét aztán csodálkoznak hogy a szélsőségek egyre inkább virágoznak.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-09, 11:43

tjunior írta:
Beszéljünk arról a bohózatról ami a párizs-janicsárok meccsen történt?
Szerintem mindenképpen. Mi is történt?
Egy fekete fickóra azt mondták, hogy fekete. Ezt a fickót nem azért állították ki mert fekete, hanem mert beszólt. Innentől ez számomra megszűnik rasszizmusnak lenni. Very Happy
Vajon ha egy fehér ült volna ott 5 fekete között és őt küldik el (a "fehér volt" felszólítással) akkor is beszélnénk rasszizmusról?
Néhány nagyon píszí oldal szerint még azt sem lehetett volna mondani, hogy afroamerikai, hanem úgy kellett volna, hogy pl balról a negyedik játékos...ez agyfasz.
Oláhul a fekete ugye negru, lehet ezt értette máshogy ez a zseni.
Szerencsétlen eset, fizessen a spori, tiltsák el (bár én nem tenném) de ezért meccset félbeszakítani szerintem röhejes.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-09, 10:27

tjunior írta:
Beszéljünk arról a bohózatról ami a párizs-janicsárok meccsen történt?


Ez kb összefoglalja a témát. Nagyon túl van tolva ez a bleklájvzmetter.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-09, 09:50

Beszéljünk arról a bohózatról ami a párizs-janicsárok meccsen történt?

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-03, 13:52

Krisz írta:
_DREAM_ írta:

Egyelőre mindkettő megvolt nekik az első meccsen..

Egy döntetlennel a Margit és a Gladbach kézenfogva mehet tovább. Egy 0-0ra lehet tennék egy kis pénzt, ha nem lenne mindkét csapat védelme total homály.
A Donetsk miatt ez elég necces taktika lenne, a Realnak legalábbis.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2387
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-02, 22:56

Giroud odatette ma magát Sevillában
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-01, 23:20

_DREAM_ írta:

Egyelőre mindkettő megvolt nekik az első meccsen..

Egy döntetlennel a Margit és a Gladbach kézenfogva mehet tovább. Egy 0-0ra lehet tennék egy kis pénzt, ha nem lenne mindkét csapat védelme total homály.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-01, 22:53

_DREAM_ írta:

Még tovább is mehetnek ha tesznek érte + mákjuk van.
Egyelőre mindkettő megvolt nekik az első meccsen..
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2020-12-01, 22:32

Krisz írta:
A Margit szopórollerével elég nehéz lesz a férgeknek befutni az EL helyre...
Még tovább is mehetnek ha tesznek érte + mákjuk van.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más csapatok meccsei
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Más csapatok meccsei
» Más csapatok meccsei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: