Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bajnokok Ligája sorsolás

Go down 
+33
sneco7
Petike007
vektra
bombahoppa
LeRoi10
rcb3n21
CsT
Tankcsapda
juventute
zetterberg40
elnastra
virracocha
.bb.
tjunior
mbence
simoon
_DREAM_
boric
EsztéNégy
exchaby
farturo
buktar
juve 1974
laac
_Tyler
Krisz
rakkenroll
cortamelasombra
kdavid86
kilopo
baggiofan
s4tch
DartagnanX
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
bombahoppa
Allegri jobbkeze



Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-03-15, 12:19

Három köszönetet kell mondanom a mai napon.

Egy, az internet ismeretlen hősének.
Kettő, Petőfi Sándornak.
Három, nem írom le a nevét kapusnak, ha tíz éve lerohadt volna a keze, és csak ma tér vissza ajaxot húzni, még ideálisabb lett volna.

A fentieknek köszönhetően követhettük élőben és örömmel a közvetítést. A többi páros egyelőre nem érdekel, a Liverpoolnál már bontottam a kapcsolatot.

juve
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-03-15, 12:17

Papírforma alapján City elődöntő, Barca döntő

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-03-15, 12:17

elődöntő: city
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-03-15, 12:13

Nagyon jó lesz!!! Twisted Evil

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-03-15, 12:13

Ajax  drunken

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-03-15, 12:13

ajax

fasza
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-03-15, 11:18

Meglepne, ha nem angol ellenfél jutna nekünk, már csak a statisztika miatt is. Poolt vagy Cityt tippelek, de inkább előbbit érzem valamiért.

Juve-Pool
Ajax-Barca
Tottenham-United
City-Porto
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-03-15, 09:43

Én megálmodtam a frankót

A ág:
Juve Porto
Barca City

B ág:
ManU Liverpool
Tottenham Ajax

Így most jöhet egy könnyebb meccs, viszont a papíron legnehezebb ellenféllel két meccses rendszerben találkoznánk. Azt tudjuk, hogy Allegri mesterien tudja átfordítani a visszavágóra az első meccsen felbukkanó hiányosságokat.

Továbbá a döntők nem igazán számítanak a Juve specialitásának, tehát oda minél könnyebb ellenfél kéne. A Liverpool mondjuk könnyűnek nem mondható, de jobb, mint a City/Barca.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-03-15, 09:17

No para, a Portot kapjuk Very Happy

https://twitter.com/PeakPogba/status/1106222134379073537/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwgr%5E363937393b636f6e74726f6c&ref_url=http%3A%2F%2Fcdn.embedly.com%2Fwidgets%2Fcard.html%23sid%3Da8860f73ea754ffe91491bdb86f1c5a4
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-03-15, 01:44

Igazából mindegy lenne, hogy kit kapunk, de írták itt előttem is, hogy nem baj az, ha esetleg egy körben "fellélegezhetnénk", és kapnánk egy könnyebb ellenfelet. Kisebb támadási felületet adunk a játékunkról, kevesebb sárga gyűlhet össze, stb. De ha ezt nem nézzük, akkor kb. csak a Barcat ne kapjuk. Erős a csapat, ezt az Atletico ellen megmutatták, nem hiszem, hogy ezt a taktikát ne vennénk elő minimum a fontosabb meccsekre, de a katalánok szerintem egy fokkal előttünk járnak. Igazából nincs gyenge pontjuk, minden csapatrészük kifejezetten erős, és Messi Ronaldohoz hasonlóan bitang jó formában van. Viszont neki Bernardeschi helyett Coutinho van segítségül, és na, nekem nagy lieblingem Federico, de azért Coutinho egy fokkal előrébb jár. Valamint nekik kicsit több cserelehetőségük van, mivel nem kíván meg majdnem minden posztjuk special skilleket, mint Allegri újdonsült csodafegyverében. A többi csapattól igazából egyáltalán nem tartok, hiába a City-Pool duó piszkosul erős.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-03-14, 18:06

Én nagyon Barcát vagy Cityt érzek. Idén senkitől sem szabad félni, ki kell csapni a brét az asztalra!

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-03-14, 16:22

a 2 manchesteri csapat nem játszhatja ugyanazon a héten a hazai meccsét


An explanatory statement released by UEFA read: “Following a decision made by the relevant local authorities, Manchester City FC and Manchester United FC cannot play at home on the same night, nor on consecutive nights.


“Should both clubs be drawn within the same sequence (home or away), the team having finished lower in the domestic league the previous season – in this case Manchester United FC - will be reversed in accordance with the UEFA Club Competitions Committee principles.

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-03-14, 09:16

sorsolás holnap délben. szabályok:
- bárki kaphat bárkit, itt már nem számít, hogy azonos ligából vagy azonos csoportból érkezők nem kerülhetnek össze
- ágakat sorsolnak, tehát látni fogjuk a döntőig vezető utat

az ilyen sorsolásokkal a manure szokott jól járni, úgyhogy az ágak simán nézhetnek ki így:
- manure, porto, ajax, tottenham
- juve, city, pool, barca
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-10, 17:48

Szerintem az Atletico legalább annyira fosik tőlünk mint mi tőlük.

A csoportban csont nélkül kaptak ki Dortmundban, az utolsó körben pedig képtelenek voltak Belgiumban nyerni a csoport elsőségért. A bajnokságban is elég hektikusak. Egy érdekes stat: Amikor a bajnokságban gólt kaptak, mindössze kétszer nyertek (12 meccsen 17 gólt kaptak). Nekem nem tűnnek jelenleg a csúcsra járatott gyilkológép csapatnak. Középpályán izomból merverhetnek minket, ez tény. Egy egészpályás letámadással szintén van keresnivalójuk, de ezek annyira tényszerű dolgok, hogy ilyen szinten nem hiszem, hogy meg is valósulnak. Kár magunkat lebecsülni.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-10, 15:58

CsT írta:
Szerintem nagyon sok mindennek össze kell állni ahhoz, hogy ezen az Atelticon túl menjünk, abban még tudok bízni, hogy a védelmünk fasza lesz, viszont kellene, hogy megjöjjön az összhang Dybi-Ronci-Mandzu trió között valamint a kp-nek valami olyat kell villantani amit eddig még nem láttunk.

Közben olvasom, hogy Ronci anyjának kiújult a mellrákja... Sad

Costa okosan belájkolta Twitteren hogy a MU megvenné 60M olyróért. Gondolom ez is odabasz a hangulatnak. Neymar bulikája után edzésre sem ment. SZeirntem neki szarral meszeltek itt. Ergo marad Dybusz, aki nem boldog. Bernát, aki fasza, de többet sérült, mint egészséges. Mandzsu és CR aki meg nyugdíjasok. Van egy nem létező kp-nk és egy Cselló és Bonu nélküli középső védelmünk. Szerintem továbbmegyünk. Ja bocs mégsem.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-10, 10:17

Szerintem nagyon sok mindennek össze kell állni ahhoz, hogy ezen az Atelticon túl menjünk, abban még tudok bízni, hogy a védelmünk fasza lesz, viszont kellene, hogy megjöjjön az összhang Dybi-Ronci-Mandzu trió között valamint a kp-nek valami olyat kell villantani amit eddig még nem láttunk.

Közben olvasom, hogy Ronci anyjának kiújult a mellrákja... Sad
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-09, 22:41

s4tch írta:
a 0-0 nagyon genya eredmény, győzelmi kényszerben egy atleti ellen itthon necc lenne. ha nem lövünk gólt idegenben, szerintem kiesünk.
remélem Maxi is így áll a meccshez
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-09, 22:04

Igazából jobban örültem volna, ha az Atletico egy Real-skalppal vár minket. Most kikaptak kétszer, még egy meccs van előtte, de most elbukták a bajnokságot valószínűleg, a kupában is kiestek, maradt a BL. A védelmük kb. ugyanolyan erős (talán a széleken nem annyira), a középpályájuk jobb, a támadósor valamivel gyengébb, de azért a Griezmann-Morata (Costa?) kettős hallatán annyira nem nyugodhat meg az ember. Nagyon a helyén kell lenni a dolgoknak, különösen a védőkettősnek, mert sérülések után a Bonucci-Chiellini duó sem garancia, valamint Pjanicnak, akinek össze kellene szednie magát, de most már nincs várakozási idő. Én jelenleg a Bentancur-Matuidi duót tenném Pjanic mellé, ők inkább belemennek a párharcokba, mint a németek, most pedig Khedira ütközésmentes stílusa biztos emberhátrány lenne. Nyilván a Dybala-Mandzukic-Ronaldo trió lesz elől, remélem, La Joya komolyan gondolta a bocsánatkérést, és a hiszti helyett a tétnek megfelelő alázattal pakol oda az ellennek. A BL-ben eddig jól teljesít, remélhetőleg ez ki fog tartani az egyenes kieséses szakaszra is.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-09, 19:15

a 0-0 nagyon genya eredmény, győzelmi kényszerben egy atleti ellen itthon necc lenne. ha nem lövünk gólt idegenben, szerintem kiesünk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2387
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-09, 18:38

Soha nem nézek spanyol bajnokikat, de most kivételt tettem és megnéztem az ATMA-REAL meccset. 
Pár észrevétel:
-Az új stadion nagyon király lett + brutál hangulatot tudtak csinálni.
-Az első 10 percben a Reál nem tudta a labdát átrúgni sem az ellen térfelére, nemhogy átvinni, pedig az ő középpályájuk 2-3 klasszissal a miénk felett van. Olyan presszinget nyomott az Atletico, hogy csak kapkodtam a fejem! Ezt mi kétlem, hogy kibírtuk volna kapott gól/gólok nélkül.  
-Meglepődtem, hogy a hazaiak egész sebezhetőek voltak rögzített helyzetből, 1vs1-ben, és egységként sem volt tökéletes a védekezés. Mindháromból kaptak gólt. 
-Hentesek még mindig. Ezen nem lepődtem meg. A frissen felépült játékosainknak majd nagyon kapkodniuk kell a lábaikat. 

Jó lenne gólt szerezni idegenben, de én egy 0-0 eredményt is aláírnék simán.
Vissza az elejére Go down
Online
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-05, 10:43

EsztéNégy írta:
Can out? Ne már, mennyi ideje volt beilleszkedni és bizonyítani? Szerintem jó lesz ő, egy kis türelem kell csupán hozzá.

én nem sok olyat láttam tőle, ami alapján akár csak az 5 milliós fizetése felét is megérdemelné. egy túlfizetett cserejátékosnak tűnik, én simán eladnám a nyáron, amíg még pénzt lehet érte kapni. az meg külön mókás, hogy azon a poszton, ahol a saját vágyai szerint játszana (a védelem előtt), bevethetetlen, mert kínosan gyenge abban a pozícióban. lehet, hogy egy más taktikában jó lenne, de nálunk elég komoly melléfogásnak tűnik eddig
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-04, 13:40

s4tch írta:


az alapján, amit láttam tőle, egyáltalán nem passzol ebbe a játékrendszerbe. nem szar, csak másra jó. 5 milliós fizetésért jóval nagyobb luft, mint khedira hatért: egy formában lévő khedirával azért szépen elmentünk a bl-döntőig, míg cannal a kezdőben ezt valahogy nehezen tudom elképzelni.

nyilván az egy századrangú dolog, hogy én mit szeretnék. szerintem hamarabb el fogjuk adni costát, mint cant.
Costát én el is adnám, nekem az jön le, hogy nem csupán buta de fegyelmezetlen is 
jó pénzért küldeném angliába, ne fájjon neki nagyon a szakítás
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-04, 13:01

EsztéNégy írta:
Can out? Ne már, mennyi ideje volt beilleszkedni és bizonyítani? Szerintem jó lesz ő, egy kis türelem kell csupán hozzá.

az alapján, amit láttam tőle, egyáltalán nem passzol ebbe a játékrendszerbe. nem szar, csak másra jó. 5 milliós fizetésért jóval nagyobb luft, mint khedira hatért: egy formában lévő khedirával azért szépen elmentünk a bl-döntőig, míg cannal a kezdőben ezt valahogy nehezen tudom elképzelni.

nyilván az egy századrangú dolog, hogy én mit szeretnék. szerintem hamarabb el fogjuk adni costát, mint cant.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-04, 12:50

EsztéNégy írta:
Can out? Ne már, mennyi ideje volt beilleszkedni és bizonyítani? Szerintem jó lesz ő, egy kis türelem kell csupán hozzá.

1 év után tuti nem szállunk ki belőle, szóval emiatt nem kell aggódni. Viszont valahogy a Bolognak meg Frosinonek ellen kéne építgetni, mert különben el fog menni a kedve.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-04, 12:17

Can out? Ne már, mennyi ideje volt beilleszkedni és bizonyítani? Szerintem jó lesz ő, egy kis türelem kell csupán hozzá.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-04, 08:48

zetterberg40 írta:


A néger Dombit tegnap láttam először egy egész meccsen át a Psg ellen. Tetszett. Szerintem általában nem jók a hasonlítgatások, de ő hajaz Kantéra.
Én váltogattam a Lóma és a Lyon meccs között, de Dombele tényleg jónak tűnt, olyan volt mint egy technikával megáldott Matuidi Very Happy Illetve ami még feltűnt, hogy jól lát a pályán abból a szempontból, hogy mikor merre kell fordulni a labdával (ez az amiben Maxi szerint Bekúrnak sokat kell még fejlődni).
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-04, 08:45

zetterberg40 írta:
A néger Dombit tegnap láttam először egy egész meccsen át a Psg ellen. Tetszett. Szerintem általában nem jók a hasonlítgatások, de ő hajaz Kantéra.

annyi eltéréssel, hogy kanté jobban védekezik, ndombélé támadásban erősebb. viszont utóbbi fizikailag egy állat, gyors és feszes a teste.

egy baj van vele: lesz vagy 80 milla. kicsit nyers még a csávó, de szerintem így is megérné. ndombele, zaniolo, ramsey, meg egy belső védő in, khedira, can, caceres, barza out, és felőlem zárható a mercato.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-04, 08:29

s4tch írta:
rodri eszméletlen jó, én őt hoznám, ha bárkit lehetne kérni. b verzió: ndombélé

A néger Dombit tegnap láttam először egy egész meccsen át a Psg ellen. Tetszett. Szerintem általában nem jók a hasonlítgatások, de ő hajaz Kantéra.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-03, 21:58

rodri eszméletlen jó, én őt hoznám, ha bárkit lehetne kérni. b verzió: ndombélé
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-03, 21:10

CsT írta:
Hát néztem 60 percet az Atleti meccséből, brutál ez a Rodri & Partey kp, 12 labdaszerzésük volt (a mi 3 középpályásunknak tegnap összesen 5), Morci is jó volt (2 tackle, 6 megnyert fejpárbaj, 5 dribble) és motivált, csúszott mászott minden labdáért.

És így is kikaptak a Betistől. Ettől függetlenül lehetne figyelni egyeseknek a mentalitást. Morata meg csak a mi párharcunk után lendüljön bele, miután remélhetőleg már a BL-ben nem lesz lehetősége alakítani. Rodrival jó vásárt csináltak, Partey is jól halad, Simeone őt kb. a semmiből hozta fel pár szezon alatt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime2019-02-03, 19:10

Hát néztem 60 percet az Atleti meccséből, brutál ez a Rodri & Partey kp, 12 labdaszerzésük volt (a mi 3 középpályásunknak tegnap összesen 5), Morci is jó volt (2 tackle, 6 megnyert fejpárbaj, 5 dribble) és motivált, csúszott mászott minden labdáért.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bajnokok Ligája sorsolás
Vissza az elejére 
7 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Next
 Similar topics
-
» EL-sorsolás
» Sorsolás előtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: