Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Közös merch rendelések

Go down 
+9
tjunior
bombahoppa
LeRoi10
rakkenroll
lackovb
baggiofan
Krisz
laac
s4tch
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Guest
Vendég




Közös merch rendelések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös merch rendelések   Közös merch rendelések - Page 2 I_icon_minitime2016-11-12, 17:16

LeRoi10 írta:
Valaki véletlenül nem ismer olyan webshopot ahonnan kedvező áron lehet rendelni akár 4-5 éves mezeket is ?

webshop-ot nem, de romában a via del corso-n, a piazza del popolo-tól pár sarokra van egy mezbolt, ahol akár sokkal régebbi mezeket is találsz
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2303
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 31

Közös merch rendelések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös merch rendelések   Közös merch rendelések - Page 2 I_icon_minitime2016-11-12, 17:04

Valaki véletlenül nem ismer olyan webshopot ahonnan kedvező áron lehet rendelni akár 4-5 éves mezeket is ?
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Közös merch rendelések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös merch rendelések   Közös merch rendelések - Page 2 I_icon_minitime2015-05-14, 18:20

a hétvégén megyek juvestore-ba, ha esetleg valakinek kell valami (pl bajnoki póló, vagy a már kapható juve - barca sál) és istenbizony kifizetni, akkor az most szóljon (friss nick előre utal)
győrben bármikor, bp-en max pár héten belül át tudom adni, esetleg elpostázom

santa
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Közös merch rendelések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös merch rendelések   Közös merch rendelések - Page 2 I_icon_minitime2014-02-06, 13:23

Egyik céges postásunk is (természetesen) Juvés, ő is szeretne egy kék-sárga mezt, és akkor már én is hozatnék egy simát. Terveztek-e mostanában közös rendelést? Vagy már volt? Vagy többet soha?
Vissza az elejére Go down
lackovb

lackovb


Posts : 5
Join date : 2012. Nov. 06.

Közös merch rendelések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös merch rendelések   Közös merch rendelések - Page 2 I_icon_minitime2013-08-02, 14:26

Krisz írta:
s4tch írta:
Szerelmes vagyok a friss sárga cuccokba, ahogy lesz valami ingyen szállítós akció, rendelek. Ha valaki csatlakozna, egyeztessünk.

Én csatlakozom majd, azt hiszem én is beadok egy kis pénzt Agnelliék Bale alapjába.

engem is érdekelne, én mondjuk sportsdirect.com-on néztem ki 75 dollárért
és én szoktam is kb havi rendszerességgel rendelni
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Közös merch rendelések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös merch rendelések   Közös merch rendelések - Page 2 I_icon_minitime2013-08-02, 11:55

s4tch írta:
Szerelmes vagyok a friss sárga cuccokba, ahogy lesz valami ingyen szállítós akció, rendelek. Ha valaki csatlakozna, egyeztessünk.

Én csatlakozom majd, azt hiszem én is beadok egy kis pénzt Agnelliék Bale alapjába.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Közös merch rendelések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös merch rendelések   Közös merch rendelések - Page 2 I_icon_minitime2013-08-01, 22:58

Szerelmes vagyok a friss sárga cuccokba, ahogy lesz valami ingyen szállítós akció, rendelek. Ha valaki csatlakozna, egyeztessünk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő
baggiofan


Posts : 100
Join date : 2012. Nov. 05.

Közös merch rendelések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös merch rendelések   Közös merch rendelések - Page 2 I_icon_minitime2013-07-10, 21:37

Ütős Smile
http://m.worldsoccershop.com/item/view/id/51294-del-piero-10
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Közös merch rendelések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös merch rendelések   Közös merch rendelések - Page 2 I_icon_minitime2013-05-05, 22:59

http://www.juvestore.com/en/juventus-away-jersey-12-13-campioni-31.html

Azt hiszem erre muszáj lesz beruházni...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Közös merch rendelések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös merch rendelések   Közös merch rendelések - Page 2 I_icon_minitime2013-04-21, 22:55

Pl. most esedékes lehet egy nagyobb rendelés, ha valakit érdekel:

Közös merch rendelések - Page 2 Big-banner-01
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Közös merch rendelések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös merch rendelések   Közös merch rendelések - Page 2 I_icon_minitime2013-03-13, 22:49

Támogatom!!!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Közös merch rendelések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Közös merch rendelések   Közös merch rendelések - Page 2 I_icon_minitime2013-03-13, 16:42

Csináltunk már ilyet az indexes időkben is: egy-egy jó akció a juvestore-ban meg tudja mozdítani a fantáziát. Jelen pillanatban éppen készletkisöprés van, BL-győzelmek ill. sikeres rangadók után 75-100 euró fölött ingyen szállítanak, ilyenek. Ha valakinek elindul a vezérhangya, írjon ide. A hazai elosztás szinte részletkérdés.

Az aktuális akciót itt lehet elérni:
http://www.juvestore.com/en/clearance/sale.html
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Közös merch rendelések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös merch rendelések   Közös merch rendelések - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közös merch rendelések
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Őszi közös vitaindító
» Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok
» Juventus-Bologna közös meccsnézés 2023.08.27. 17:30 Budapest, Jégkert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Egyebek-
Ugrás: