Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

Go down 
+20
LeRoi10
CsT
sneco7
s4tch
.bb.
rakkenroll
simoon
exchaby
mbence
EsztéNégy
tjunior
Krisz
kilopo
Tuszek
baggiofan
cortamelasombra
DartagnanX
_Tyler
zetterberg40
juve 1974
24 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2019-04-27, 21:30

EsztéNégy írta:
Én még mindig bízom benne, hogy Chiesa a kékfekete szemétdombra kerül. Bernát sem Juve kezdő szint, Chiesa meg még gyengébb is nála.

Azért az, hogy Berna nem kezdő szint, kicsit erős. Miért? Mert ritka szarul játszott az Ajax elleni visszavágón? Vagy mert időnként betlizik egy-egy meccsen? Oké, sosem lesz Aranylabda-matéria, de szerintem meg a csapategységhez pont ezek a hajtós játékosok kellenek, mint ahogy volt anno Pepe is, annyi különbséggel, hogy Berna nem egy tipikus szélső, hanem egy kreatív játékos. Láthattuk azt is az Atletico ellen, hogy meg tudja ugrani a szükséges szintet, csak kellene hozzá a folyamatosság, ezt aláírom. Vagy inkább úgy kérdezem, hogy ki jelenleg a támadósorban, aki szerinted kezdő szint?
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2019-04-27, 21:24

Orsolini szerintem sem kellene, viszont szerintem szép összeget le lehetne akasztani az eladásából. 20 milliót éppen még ki is tudnánk hozni, ha a szezont az utóbbi meccsek formáját követve fejezi be. Most kb. ilyen Fiorentina lenne jó neki, de akkor meg jönne Chiesa, aki cserének okés, de a szélsők közül csak Cuadradonál jobb valamivel, viszont Cuad multifunkcionális a jobb oldalon. Csak úgy érdemes igazolni, hogy vagy a kezdőbe, vagy olyan potenciállal rendelkező fiatalt, akinek a kezdőbe kerülésre minden esélye megvan, én Chiesaban ezt a potenciált nem látom. Ő a Napolinak vagy a Milannak kiváló igazolás lenne, de hozzánk inkább ne jöjjön. Orsolininek csak akkor lett volna esélye a keretünkbe bekerülni, ha nem adjuk kölcsön. Sosem tudjuk meg, hogy sült volna el, de ez a kölcsönadogatósdi egyre kevésbé válik be. Ha Bentancurt egyszer is lepasszoltuk volna, már nem lenne esélye, hogy megragadjon a csapatban. Kean csak azért okés, mert még annyira fiatal, hogy még bőven tud fejlődni.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2019-04-27, 19:00

Én még mindig bízom benne, hogy Chiesa a kékfekete szemétdombra kerül. Bernát sem Juve kezdő szint, Chiesa meg még gyengébb is nála.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2019-04-27, 18:59

chiesa jóval tehetségesebb, viszont orsolini csodálatosan váltja aprópénzre a játékperceit. utóbbi szerintem sosem lesz juve szint, chiesa talán. mondjuk szerintem kidobott pénz lenne, egy motivált, egészséges costa 6x jobb focista.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2019-04-27, 17:54

LeRoi10 írta:
Orsoloni megint lőtt egy nem kicsi gólt.  Ahogy a nagy könyvben meg van írva. Robben sem csinálta volna jobban.
Orsolini 1512 játékperc 6 gól 4 gólpassz
Chiesa 2646 játékperc 6 gól 3 gólpassz

Hozzáteszem Orsolinit nem nagyon láttam játszani, meg ezek csak számok, de na. Feltétlenül kell nekünk Chiesa?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2019-04-27, 17:39

Orsoloni megint lőtt egy nem kicsi gólt.  Ahogy a nagy könyvben meg van írva. Robben sem csinálta volna jobban.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2019-03-31, 18:59

Szerintem is hiba a kiscsapatok általi kinevelésben bízni, láthattuk az évek során, hova vezetett ez. Giovinco volt az egyik nagy vesztese ennek, bár ő még kapott is egy "második" esélyt, csak nem élt vele. De akik ismertebbek maradtak, Immobile egyedül mondhat magáénak minőségi karriert, de közel sem akkorát, amilyet még fiatal korában jósoltak neki. De Gabbiadini sem maradt nálunk, egy kölcsönadás után el is passzoltuk, Fausto Rossi karrierje semmilyen lett, Sörensen már a másodosztályú Kölnbe sem fér be, Tellot a Beneventonak adtuk el a sokadik kölcsönadás után, a nagy ígéret Quasim Bouyból még örök ígéret sem maradt, Alberto Masi a Serie C-be süllyedt vissza. És a "legjobbak": a Buffon-utód Lealit 7 kölcsön után engedtük el a Perugianak, amelyből kölcsönbe elkerült a Foggiaba. Mattiello az Atalantaból került kölcsönbe a Bolognahoz, és bár játszik, de simán lehetne az, amit most De Sciglio tölt be a klubnál. Orsolini nagy tehetségnek indult, de már a harmadik kölcsönidőszaka a mostani 2017 januárja óta, 22 éves, kizárt, hogy legyen belőle valaki nálunk. És ott van Marrone, akiről csak azért tudom, hogy még a klub játékosa, mert utánanéztem. 2020-ban jár le a szerződése, nem értem, hogy miért nem bontottuk még fel.

Az a baj, hogy szerintem Mandragora sem lesz többé a mi játékosunk. Nem fogjuk aktiválni a 26 milliós visszavásárlási záradékot, mert nem hozza azt a teljesítményt, amivel érdemes lenne rá. Neki akkor lett volna esélye, ha az Udinese vezérévé válik, és 12-13. helyig legalább hozza őket. Tény, jobb csapat kellett volna neki, de ezt már nem lehet visszacsinálni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2019-03-31, 11:41

LeRoi10 írta:

(nem csak a gólja miatt) sajnálom, hogy mindig ilyen reménytelen csapatba adjuk kölcsön/adjuk el. Az látszik, hogy Udinében nincsenek célok, amik túlmutatnának a szimpla emberkereskedelmen, és neki innen kéne akkorát dobbantania, mint mondjuk Spinának vagy Caldarának az EL-es Atalantában vagy Auderonak a Sampban. Nálam Be'kúrral kb egy szinten lenne.

Na pontosan ezért gondolom, hogy többet ér 400-500 perc egy szezonban a Juveban, még ha ez 10-15 meccsen is oszlik el, + a csapattal edzés. Kean remek példa.
Ha meg a szezon vége előtt ~10 meccsel már lefutott a bajnokság, akkor ennél még akkor is játszhat többet ha olaszosan nem akarnak kockázatot vállalni a fiatalokkal.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2019-03-31, 11:16

Krisz írta:
Mandragora kapált egy apró gólt tegnap:

(nem csak a gólja miatt) sajnálom, hogy mindig ilyen reménytelen csapatba adjuk kölcsön/adjuk el. Az látszik, hogy Udinében nincsenek célok, amik túlmutatnának a szimpla emberkereskedelmen, és neki innen kéne akkorát dobbantania, mint mondjuk Spinának vagy Caldarának az EL-es Atalantában vagy Auderonak a Sampban. Nálam Be'kúrral kb egy szinten lenne.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2019-03-31, 10:46

Mandragora kapált egy apró gólt tegnap:

Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-09-07, 19:35

zetterberg40 írta:


Olasz szemszögből egy foshalom, szóra sem érdemes. Audero szerintem az elsőt bepotyázta, Mandragora is kb végig lötyögte a meccset, a végén meg még el is szállt az agya a törlesztős szabálytalanságokkal. Orsolini legalább a padról beállva becsülettel hajtott, egész jól mozgott. Komolyan vették vagy sem, nagyon égő performansz volt, a szlovákok meg haraptak, jól játszottak, de nem is vártam mást tőlük. Nagyon rendben van az utánpótlásuk a lehetőségekhez mérten, jó lenne, ha a magyar fiataljainkban lenne legalább feleennyi tűz, akarat, győzni, fejlődni akarás és kitartás. A Zsolna évente 2-3 fiatalt ad el külföldre jó pénzért, és ezek a srácok gyakorlatilag egytől-egyig kint is megállják a helyüket (idei példa: Hanckot a Fio vette meg 3,5 milláért, Mrázt az Empoli 1,5-ért; tavaly Vavro 1,4-ért a Kobenhavnbe, Mazan 300k-ért Celta Vigoba; tavalyelőtt Bénes 2-3 millió környékén a Gladbachba; ja és Skriniar is onnan indult a Sampba). Rajtuk kívül is több  fiatal van lengyel, cseh és skandináv (leginkább dán) csapatokban. 

Szóval ez szerintem mindenképpen gázos volt olasz részről, pláne hogy több játékos már egész korrekt mennyiségű Serie A tapasztalattal bír (Cutrone, Calabria, Romagna, Locatelli, Mancini).

Ja és Cerrin mindenki röhögött körülöttem. A többiekhez képest kb egy óriásnak nézett ki, széttépett sportszárban állt be a combnagysűgú vádlija miatt. Valakivel ütközött egy csattanósat, nem irigyeltem a szlovák gyereket. Meglepődtem, hogy viszonylag könnyen felállt.
Klassz beszámoló volt, köszönöm. A szlovákoknál a felnőtt válogatott is rendben van már pár éve, igazad van, irigylésre méltó.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-09-07, 16:50

rakkenroll írta:

Na milyen volt a meccs? Az eredmény alapján a tótok nagyon simán lemeccselték a digókat. Mondjuk, a bari talikat még a nagycsapatnál sem veszik komolyan, általában.

Olasz szemszögből egy foshalom, szóra sem érdemes. Audero szerintem az elsőt bepotyázta, Mandragora is kb végig lötyögte a meccset, a végén meg még el is szállt az agya a törlesztős szabálytalanságokkal. Orsolini legalább a padról beállva becsülettel hajtott, egész jól mozgott. Komolyan vették vagy sem, nagyon égő performansz volt, a szlovákok meg haraptak, jól játszottak, de nem is vártam mást tőlük. Nagyon rendben van az utánpótlásuk a lehetőségekhez mérten, jó lenne, ha a magyar fiataljainkban lenne legalább feleennyi tűz, akarat, győzni, fejlődni akarás és kitartás. A Zsolna évente 2-3 fiatalt ad el külföldre jó pénzért, és ezek a srácok gyakorlatilag egytől-egyig kint is megállják a helyüket (idei példa: Hanckot a Fio vette meg 3,5 milláért, Mrázt az Empoli 1,5-ért; tavaly Vavro 1,4-ért a Kobenhavnbe, Mazan 300k-ért Celta Vigoba; tavalyelőtt Bénes 2-3 millió környékén a Gladbachba; ja és Skriniar is onnan indult a Sampba). Rajtuk kívül is több  fiatal van lengyel, cseh és skandináv (leginkább dán) csapatokban. 

Szóval ez szerintem mindenképpen gázos volt olasz részről, pláne hogy több játékos már egész korrekt mennyiségű Serie A tapasztalattal bír (Cutrone, Calabria, Romagna, Locatelli, Mancini).

Ja és Cerrin mindenki röhögött körülöttem. A többiekhez képest kb egy óriásnak nézett ki, széttépett sportszárban állt be a combnagysűgú vádlija miatt. Valakivel ütközött egy csattanósat, nem irigyeltem a szlovák gyereket. Meglepődtem, hogy viszonylag könnyen felállt.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-09-07, 14:52

zetterberg40 írta:
Dunaszerdahelyen vagyok, és a szemem Mandragorán (csk), Auderon, de Romagna is kezdő. Hozzá van még közünk?
Na milyen volt a meccs? Az eredmény alapján a tótok nagyon simán lemeccselték a digókat. Mondjuk, a bari talikat még a nagycsapatnál sem veszik komolyan, általában.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-09-06, 20:01

zetterberg40 írta:
Dunaszerdahelyen vagyok, és a szemem Mandragorán (csk), Auderon, de Romagna is kezdő. Hozzá van még közünk?
Eladtuk asszem a Cagliarinak, azt nem tudom hogy van-e opciónk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-09-06, 18:26

Dunaszerdahelyen vagyok, és a szemem Mandragorán (csk), Auderon, de Romagna is kezdő. Hozzá van még közünk?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-05-17, 15:04

jaja, tök jó center lehet mondjuk a sassuolóban.

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-05-17, 14:36

Cerrinek remek idénye volt a Perugiában, 35 meccs 19 gól 12 gólpassz. Még mindig csak 22, hátha lesz belőle valami.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-04-29, 21:31

Krisz írta:


Ha Allegrinek management szinten megmondod hogy a cél az hogy beépítsen fiatalokat vagy legalábbis letesztelje őket élesben idő adva neki, akkor azt fogja csinálni. Ez már csak azért is a csapat érdeke mert az UEFA és az olasz szövetség is előír egy bizonyos kvótát.
Ha meg nincs neki megmondva akkor azt fogja csinálni amivel a saját belátása szerint eléri a ktűzött célokat. Hirtelen nem válik majd Guardiolavá (szerencsére) és dobálja a csikókat a pályára. Ez szerintem így rendben is van, már csak Marottáék dolga hogy kitűzzék a célt és megfelelő alapanyagot kerítsenek.

Nem is gondolom, hogy húszas évei elején járó játékosok alkotta gerincből kellene kialakítani a csapatunkat, de egy egészséges reaktív igazoláspolitikával elérhető lenne, hogy 2-3 éven belül megfelelő egyensúlyt teremtsenek az életkori kérdésben, és sikerüljön belőni az átlagéletkort egy normális szintre. Bár ameddig ennyire előkelő helyen vagyunk a palettán, addig ezen nincs miért panaszkodni, de akármikor bedőlhet a rendszer, és arra eszmélünk, hogy túlöregedett a keretünk, az eredményeket nem hozza majd mindig a csapat. Csak nem árt óvatosan kezelni ezt a részét a dolgoknak, nehogy arra eszméljünk, hogy alig tudjuk lecserélni Chielliniéket. Neki például adok 3 szezont, de már ott is takaréklángon, kevesebb meccsel. Most 38-at játszott, jó lenne ezt 25-30 közé belőni következő szezonra, hogy fitt legyen mindvégig. Barzagli 34 meccsen játszott, ez neki nagyon sok.

Hát igen, ha azt mondanák neki, akkor megcsinálná ő a fiatalítást is, csak kikkel? 6 (!) játékos van a keretben, akik legfeljebb 25 évesek, ebből elég nehéz lenne a fiatalok beépítése. Ruganival mondjuk megtehette volna, bár azért ez nem varrható csak Maxi nyakába, Rugani is tett azért, hogy nem vált mostanra alapemberré. Illetve Bernardeschi beépítése szerintem folyamatban van, nálam következő szezonban simán előrébb lenne a sorban, mint Dybala. De ez két játékos, reméljük, Caldara vezérszerepet fog kapni, Spinazzola is felépítgeti magát, Pellegrini is nagyon jó lenne az olaszos és a fiatalítási vonal miatt is. De a lényeg, hogy most ebbe nagyon is bele kell fogni, mert ha egy középpályán a 28 éves Pjanic messze a legfiatalabb, az már nem jelent jót.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-04-29, 19:39

Tankcsapda írta:


Én is ezt látnám helyesnek, de örüljünk, ha Mandragora 2019-re felépíti úgy magát, hogy aztán Pjanic cseréjének idehozzuk. Az Allegri Marchisio felé támasztott "bizalma" alapján simán akár már most nyáron is vissza lehetne hozni, de szerintem ez nem reális.
Sajnos - és szerintem ez a legnagyobb, kiküszöbölhető hiátusa a csapatnak - a fiatalok felépítése, játszatása nem szerepel a tervek között. Igazán fiatal játékos csak Bentancur van a keretben, aki keveset játszik. A fiatalabbak közül Rugani kevés lehetőséget kapott (bár biztató, hogy Maxi bedobta a Zinter ellen), Bernardeschi sokat volt sérült is, és kevés lehetőséghez jutott, Dybala alapvetően kezdő, de nincs bérelt helye. De Sciglio 25 évesen kezdőbe verekedte magát, Sturaro pedig képességekben eleve alulmúlja a követelményeket. Ezek a játékosok, akik legfeljebb 25 évesek...ez szomorú, és ide drasztikus fiatalítás kell, mert legalább 30 éves játékosunk az bőven van. Buffon 40, Benatia 31, Höwedes 30, Chiellini 33, Barzagli 36, Lichtsteiner 34, Khedira 31, Matuidi 31, Marchisio 32, Higuaín 30, Mandzukic 31. Pont egy kezdőre való játékost lehetne összerakni ebből a korosodó részlegből, és legalább 3-4 játékost kellene elpasszolni/elengedni közülük. Könnyű lenne, ha utánpótlásból megoldhatnánk, de nincs senki, Allegri nem is meri bedobni a fiatalokat (ebben Zidanetól lehetne tanulni). Persze a győzelmi kényszer nagy úr, de még mindig nagyon öreg a keretünk. 25 éves feletti igazolást szerintem csak kivételesen indokolt esetben szabad végrehajtani.

Ha Allegrinek management szinten megmondod hogy a cél az hogy beépítsen fiatalokat vagy legalábbis letesztelje őket élesben idő adva neki, akkor azt fogja csinálni. Ez már csak azért is a csapat érdeke mert az UEFA és az olasz szövetség is előír egy bizonyos kvótát.
Ha meg nincs neki megmondva akkor azt fogja csinálni amivel a saját belátása szerint eléri a ktűzött célokat. Hirtelen nem válik majd Guardiolavá (szerencsére) és dobálja a csikókat a pályára. Ez szerintem így rendben is van, már csak Marottáék dolga hogy kitűzzék a célt és megfelelő alapanyagot kerítsenek.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-04-29, 19:27

Krisz írta:


Egy Barcaban jövőre egy ilyen teljesítmény után kapsz 10 meccset a mély vízben bizonyítani. Ha a csapat elbír Khedirakat és Sturarokat akkor a jövő reménységeit is elkéne bírnia. Egyébként én Keant is visszahoznám és Higany meccseiből 10et odaadnék neki. Veronakban meg Crotonekben nem lehet normálisan validálni a fiatalokat emellett lazán többet fejlődnek nálunk mint jó esetben a bekkelő kis csapatban rosszabb esetben a padon.

Én is ezt látnám helyesnek, de örüljünk, ha Mandragora 2019-re felépíti úgy magát, hogy aztán Pjanic cseréjének idehozzuk. Az Allegri Marchisio felé támasztott "bizalma" alapján simán akár már most nyáron is vissza lehetne hozni, de szerintem ez nem reális.
Sajnos - és szerintem ez a legnagyobb, kiküszöbölhető hiátusa a csapatnak - a fiatalok felépítése, játszatása nem szerepel a tervek között. Igazán fiatal játékos csak Bentancur van a keretben, aki keveset játszik. A fiatalabbak közül Rugani kevés lehetőséget kapott (bár biztató, hogy Maxi bedobta a Zinter ellen), Bernardeschi sokat volt sérült is, és kevés lehetőséghez jutott, Dybala alapvetően kezdő, de nincs bérelt helye. De Sciglio 25 évesen kezdőbe verekedte magát, Sturaro pedig képességekben eleve alulmúlja a követelményeket. Ezek a játékosok, akik legfeljebb 25 évesek...ez szomorú, és ide drasztikus fiatalítás kell, mert legalább 30 éves játékosunk az bőven van. Buffon 40, Benatia 31, Höwedes 30, Chiellini 33, Barzagli 36, Lichtsteiner 34, Khedira 31, Matuidi 31, Marchisio 32, Higuaín 30, Mandzukic 31. Pont egy kezdőre való játékost lehetne összerakni ebből a korosodó részlegből, és legalább 3-4 játékost kellene elpasszolni/elengedni közülük. Könnyű lenne, ha utánpótlásból megoldhatnánk, de nincs senki, Allegri nem is meri bedobni a fiatalokat (ebben Zidanetól lehetne tanulni). Persze a győzelmi kényszer nagy úr, de még mindig nagyon öreg a keretünk. 25 éves feletti igazolást szerintem csak kivételesen indokolt esetben szabad végrehajtani.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-04-29, 16:54

CsT írta:

Én láttam néhányat, de nagyon nehéz megítélni mert általában végig bekkelnek.

Egy Barcaban jövőre egy ilyen teljesítmény után kapsz 10 meccset a mély vízben bizonyítani. Ha a csapat elbír Khedirakat és Sturarokat akkor a jövő reménységeit is elkéne bírnia. Egyébként én Keant is visszahoznám és Higany meccseiből 10et odaadnék neki. Veronakban meg Crotonekben nem lehet normálisan validálni a fiatalokat emellett lazán többet fejlődnek nálunk mint jó esetben a bekkelő kis csapatban rosszabb esetben a padon.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-04-29, 14:39

EsztéNégy írta:


Nem szoktam nézni Crotone meccseket, de a Whoscored statjai szerint elég magasan a legjobb játékosuk idén Mandragora.
Én láttam néhányat, de nagyon nehéz megítélni mert általában végig bekkelnek.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-04-29, 14:38

Tankcsapda írta:
Mi a helyzet a kölcsönadott játékosokkal? Az rendben, hogy Caldara és Spina jönnek nyáron, de ahogy látom, Pjaca pályafutását megtörte a sérülése, a Schalkeban sem játszik, Kean hol játszik, hol nem, és túl sok gólt sem lőtt, Orsolini elég kevés lehetőséget kap, azzal sem él, a többiekkel meg nagyon nem is érdemes számolni. Egyedül Mandragora kérdéses számomra még. 21. éves, viszont most a Crotoneban végigtolja a szezont, a bajnokságban konkrétan két meccset kihagyott (ebből egy sárgák utáni eltiltás), ezt leszámítva végig pályán volt. Nem láttam túl sokat játszani, de a későbbiekben lehet majd vele számolni? Nagy szerepe van a Crotone feltámadásában?
Pjaca jól kezdett de pár meccs után a Schalke átállt 3-5-2-re és abban nem nagyon van neki hely.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-04-29, 14:35

Tankcsapda írta:
Mi a helyzet a kölcsönadott játékosokkal? Az rendben, hogy Caldara és Spina jönnek nyáron, de ahogy látom, Pjaca pályafutását megtörte a sérülése, a Schalkeban sem játszik, Kean hol játszik, hol nem, és túl sok gólt sem lőtt, Orsolini elég kevés lehetőséget kap, azzal sem él, a többiekkel meg nagyon nem is érdemes számolni. Egyedül Mandragora kérdéses számomra még. 21. éves, viszont most a Crotoneban végigtolja a szezont, a bajnokságban konkrétan két meccset kihagyott (ebből egy sárgák utáni eltiltás), ezt leszámítva végig pályán volt. Nem láttam túl sokat játszani, de a későbbiekben lehet majd vele számolni? Nagy szerepe van a Crotone feltámadásában?

Nem szoktam nézni Crotone meccseket, de a Whoscored statjai szerint elég magasan a legjobb játékosuk idén Mandragora.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-04-29, 14:26

Mi a helyzet a kölcsönadott játékosokkal? Az rendben, hogy Caldara és Spina jönnek nyáron, de ahogy látom, Pjaca pályafutását megtörte a sérülése, a Schalkeban sem játszik, Kean hol játszik, hol nem, és túl sok gólt sem lőtt, Orsolini elég kevés lehetőséget kap, azzal sem él, a többiekkel meg nagyon nem is érdemes számolni. Egyedül Mandragora kérdéses számomra még. 21. éves, viszont most a Crotoneban végigtolja a szezont, a bajnokságban konkrétan két meccset kihagyott (ebből egy sárgák utáni eltiltás), ezt leszámítva végig pályán volt. Nem láttam túl sokat játszani, de a későbbiekben lehet majd vele számolni? Nagy szerepe van a Crotone feltámadásában?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-01-29, 20:43

politano, te jó ég Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-01-29, 08:47

Ha Mandzukic vagy Dybala megy nyáron, akkor lenne hely neki. Ezt a teljesítményt (amit amúgy a Malac is megirigyel(het)ne) egyenletesen elvárni tőle természetesen botorság, de arra amire Schicket vettük volna minden bizonnyal készen áll.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-01-28, 16:29

Kean közben kettőt rámolt, és MoM lett.

Nem feltétlen rossz dolog külcsön adni a csikókat. Pjaca is jól nyomja. Kean is (bár úgyis elviszi a pizzás)
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-01-21, 19:51

s4tch írta:
itt a gól, tök szép csatárteljesítmény:

https://streamable.com/s5mx6

és baszki, most, hogy dybala megsérült, jól is jönne nekünk egy gyors, cselezni képes játékos.
Nehéz lett volna itt felépíteni, Dybala sérülése ellenére is szerintem jó döntés volt a kölcsön. A Schalke Bundesliga dobogóért megy, sűrű a mezőny, Pjaca sok kiélezett meccset játszhat. Ma is még kifingott szűk egy óra alatt, nagyjából talán február végére lehet belőle újra teljesértékű játékos. Az is fasza, hogy ma is csatárt játszott, nem pedig szélsőt. Még valamikor decemberben volt az a sajtótájékoztató, amin Allegri Pjacáról, mint Higany-cseréről beszélt. Azt mondta mindene adott, hogy kiváló csatár legyen belőle. Jó lenne ha nem kéne cserecsatárba sok pénzt fektetni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime2018-01-21, 19:14

itt a gól, tök szép csatárteljesítmény:

https://streamable.com/s5mx6

és baszki, most, hogy dybala megsérült, jól is jönne nekünk egy gyors, cselezni képes játékos.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok   Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok
Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Korábbi játékosok
» Közös merch rendelések
» Juventus-Bologna közös meccsnézés 2023.08.27. 17:30 Budapest, Jégkert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: