Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2

Go down 
+4
CsT
_DREAM_
Krisz
bombahoppa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-18, 14:38

tjunior írta:

Nyilván de a 2.helyet mégiscsak Pogba meg Fagyi nélkül hozta eddig a csapat. Szerintem meg a védelemtől felfele rengetek a probléma. De igazából a védelem is korlátozott, gyakorlatilag 4 védő is nagy kompromisszumokkal lehetne játszani hosszú távon ( 5-6meccs). A középpályát beszéltük, de a támadó felhozatal is érdekes. Van 3 centerünk, 2 balszélsőnk, Kosztával 3, de echte jobbszélsőnk egyáltalán nincs max Weaht lehet kinevezni annak. Ezzel a Vlah meg Loca mit csinált máshol dologgal megint az a bajom, hogy a Fioban hiába lőtt 20 gólt a csapata a közelében sem volt semminek, Loka is jó a válogatottban csak maga a válogatott szar, a selejtezőből is keservesen jutottak tovább. Biztos vagyok benne, hogy senki sem lenne boldog attól, hogy Loka klasszis szinten játszik de a csapat csak 6. helyen van.
Beszéltük már ez, lehetne szebben jászani, (erről, jóhogy) de eredménykényszer van. Ha ezzel a mostani taktikával év végén 1 ponttal több lesz, ezáltal biztosabb lesz a célok elérése akkor ez lesz, mindig is ez volt az első számú szempont a Juve történetében. Ezek a nyilatkozatok meg. Allegri aztán be tudja pörgetni a bullshit generátort, de tényleg semmi jelentősége.A problémákat nem a sajtó előtt kell kitárgyalni ( lásd. Conte) hanem házon belül.

Vlaho és Loca kilógtak azokból a csapatokból, viszont nálunk meg erősebb a csapat körülöttük, de nem teljesítenek olyan jól. Nem új csatárt kéne keresgélni, hanem ennek a gyökerét orvosolni. És nem gondolom, hogy a 6. helyen lennénk ha feljavítanánk az egyéni teljesítményeket, épp ellenkezőleg, egy jobb rendszerben eredményesebbek lennénk. Ez a szezon, 1 frontos küzdelemmel, az eltiltottakkal akár mehet így is, de én biztos vagyok benne, hogy ha ugyanez marad akkor úgy fogunk kiesni a BL csoportból jövőre, mint tavaly.

Chiesa echte jobbszélső, de egyébként 352ben felesleges szélsőkről beszélni, wingbacknek a Koszta, Weah, Cambiaso + a vészmegoldások teljesen rendben vannak.  A védelem közepén 1 frontos terhelésnél megint elég a Danilo, Bré, Gatti, Rugani, Huijsen + Szandi sor. Nyáron lehet igazolni esetleg egy középhátvédet 6. helyre, meg egy szélsővédőt, a 3 cemterből meg eladni a legsatnyábbat.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-18, 08:41

Krisz írta:


Papíron amúgy lehet igaza van, mert nyáron Pogbaval meg Fagyival számolt Giuntoli. Szerintem csak a kp közepe vékony emiatt, máshol elég jók vagyunk. A dögevőknél pályájuk csúcsán lévő spílerek vannak, főleg a kpn szóval nem csak egy kicsivel erősebb az a keret.
De azért ne menjünk el amellett, hogy Vlahoviccsal 20 gólokat rugattak a Fiorban 20 évesen, Loca 2 szinttel jobban néz ki a válogatottban még ha registat is játszik. Mirettit fel kéne építeni, perpillanat meg pont abban a skillben van elfojtva amiben kiemelkedő (passzok a támadóharmadban), ahelyett hogy felépítene neki még párat.

Szóval szerintem nem ezt kéne játszani ezzel a kerettel, nemcsak nézhetőbbek lennénk de eredményesebbek is. Viszont egy fiatal, állandóan kritizált csapat játékosairól le kell venni a terhet, mert a média meg az egybites csőcselék manapság bárkit szétszed. Befelé viszont biztosan nem ugyanaz van kommunikálva, ez a csapat idén azért sokszor bizonyította, hogy tud küzdeni.
Nyilván de a 2.helyet mégiscsak Pogba meg Fagyi nélkül hozta eddig a csapat. Szerintem meg a védelemtől felfele rengetek a probléma. De igazából a védelem is korlátozott, gyakorlatilag 4 védő is nagy kompromisszumokkal lehetne játszani hosszú távon ( 5-6meccs). A középpályát beszéltük, de a támadó felhozatal is érdekes. Van 3 centerünk, 2 balszélsőnk, Kosztával 3, de echte jobbszélsőnk egyáltalán nincs max Weaht lehet kinevezni annak. Ezzel a Vlah meg Loca mit csinált máshol dologgal megint az a bajom, hogy a Fioban hiába lőtt 20 gólt a csapata a közelében sem volt semminek, Loka is jó a válogatottban csak maga a válogatott szar, a selejtezőből is keservesen jutottak tovább. Biztos vagyok benne, hogy senki sem lenne boldog attól, hogy Loka klasszis szinten játszik de a csapat csak 6. helyen van.
Beszéltük már ez, lehetne szebben jászani, (erről, jóhogy) de eredménykényszer van. Ha ezzel a mostani taktikával év végén 1 ponttal több lesz, ezáltal biztosabb lesz a célok elérése akkor ez lesz, mindig is ez volt az első számú szempont a Juve történetében. Ezek a nyilatkozatok meg. Allegri aztán be tudja pörgetni a bullshit generátort, de tényleg semmi jelentősége.A problémákat nem a sajtó előtt kell kitárgyalni ( lásd. Conte) hanem házon belül.

bombahoppa and Bane.Davids.89 like this post

Vissza az elejére Go down
Bane.Davids.89

Bane.Davids.89


Posts : 57
Join date : 2022. Dec. 10.
Age : 34

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-18, 05:21

A pénteki meccs sajnos totálisan megmutatta keretünk hiányosságait, illetve én is azt véltem felfedezni, hogy kicsit úgy léptünk pályára az utóbbi idők sikerei után, hogy majd a mez meg a gatya kimegy a pályára és megoldja...
Pedig Maxi nem mondott most baromságot azzal, hogy nem lesz könnyű Genovában, a Napoli, Roma, Milan trió eléggé megizzadt itt korábban. 
Rabiot hiányában bántóan középszer alatti minőségű volt a középpályánk és amíg ennyire nem tudjuk berúgni a helyzeteinket, ziccereinket, addig sajnos be-be fog csúszni egy-egy ilyen eredmény. Vlaho, Chiesa és Bremer lábában is gól maradt, ezt pedig már nem lehetett büntetlenül megúszni.
Egyet tudok felróni a stábnak, hogy egyfrontos terhelés mellett még mindig nincs rendben a kondi és elfogyunk a meccsek utolsó 20percére, nem tudtunk emelni most sem a fordulaton. Bár ehhez köze van a játékosállományhoz igazított taktikának is.

Remélem Giuntoli már gőzerővel dolgozik azon, -a nem igazolunk senkit kommunikáció ellenére- hogy érkezzen kreatív középpályás, illetve olyan támadó sem jönne rosszul, aki képes berúgni a ziccereit. Nagyon kedvelem Vlahot, de borzasztóan görcsös és túlpörgött tud lenni, a kihagyott tizik és ziccerek értékesítésével simán 12-13gólnál járna már. Itt érdemes megjegyezni azt is, hogy nagy helyzetekből meccsenként 2,6-ot alakítunk ki, az Ellenség 2,9-éhez képest. Van némi differencia a támadóink és a középpályásaink hatékonysága között. 
Hátul is totál egyértelmű hiányosságaink vannak. Imádom Danilot, ahogy Locatellihez hasonlóan felszántja a pályát és meg van benne a spirito (mint ahogy Locatelliben is, csak a játékintelligencia hiányzik), de nem egy kapott gólunkban van benne, hatalmas hibával. Most is a labdát nézte, az ember helyett.....azért aki Monterokon, Ferrarákon vagy Barzaglikon szocializálódott, azt megértem, hogy borzasztóan csalódott tud lenni ilyen jelenetek láttán.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-17, 20:58

tjunior írta:

Azért ne menjünk már el azon kijelentés mellett szótlanul, miszert max a dögevők kerete erősebb de az is csak egy kicsivel. Én meg ilyenkor ránézek a középpályára ahol Kenő alapember, de utána is csak Miretti és Caviglia van. De úgy összességében 21 mezőnyjátékunk alkotja az első csapatot, de ebben már benne DS mge Sanyi is na meg Yildiz és Huijsen akik meg párhuzamosan a NextGenben is játszanak.

Papíron amúgy lehet igaza van, mert nyáron Pogbaval meg Fagyival számolt Giuntoli. Szerintem csak a kp közepe vékony emiatt, máshol elég jók vagyunk. A dögevőknél pályájuk csúcsán lévő spílerek vannak, főleg a kpn szóval nem csak egy kicsivel erősebb az a keret.
De azért ne menjünk el amellett, hogy Vlahoviccsal 20 gólokat rugattak a Fiorban 20 évesen, Loca 2 szinttel jobban néz ki a válogatottban még ha registat is játszik. Mirettit fel kéne építeni, perpillanat meg pont abban a skillben van elfojtva amiben kiemelkedő (passzok a támadóharmadban), ahelyett hogy felépítene neki még párat.

Szóval szerintem nem ezt kéne játszani ezzel a kerettel, nemcsak nézhetőbbek lennénk de eredményesebbek is. Viszont egy fiatal, állandóan kritizált csapat játékosairól le kell venni a terhet, mert a média meg az egybites csőcselék manapság bárkit szétszed. Befelé viszont biztosan nem ugyanaz van kommunikálva, ez a csapat idén azért sokszor bizonyította, hogy tud küzdeni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-17, 18:48

Krisz írta:

 
A csapat átlagéletkora kb 25 év, 3 év módszeres szopatásból mászunk kifelé (amúgy pénteken megint elmaradt egy sima tizi meg piros lap) emellett a szurkolók is folyamatosan a csapatot köpködik. Itt nem a scudettoért küzdésről van szó, hanem elvárásoknak való megfelelésnek. A szurkolói elvárások meg szinte mindig irreálisak (a nagy tömegé) és minimális türelem is alig van. Ennek kell egy ellenpont, mert nem lehet minden meccset megnyerni és az igazán nagy bajnokokat is fel kell építeni mentálisan. Egyetlen Juve csapatban se csak Contek voltak, mellesleg én még emlékszem arra, ahogy Capello Zlatant babusgatja a médiában a sokadik szar meccse és kihagyott ziccere után, miközben fél Italia Del Pierot követeli helyette a csapatba.

Ha Allegri saját magát akarná mosdatni, akkor a játékosait mószerolná, mint Mourinho. Lehet haragudni Allegrire emiatt a hosszú távon zsákutca alapjáték miatt és játékosok leépítése/félremenedzselése miatt (Miretti, Vlahovic, Locatelli, Rovella, Rugani), selejtek bérelt helyére (Szandi, Csecs, Desijjó, Kenő), fizikai felkészítésre, de a többi azért rendben van.
Andrea Agnelli mondta anno: A Juventusnak mindig a scudettóért kell harcolnia, akkor is ha épp a serie B-ből került fel. Aki ezt nem így érzi az ne igazoljon ide játékosként vagy éppen edzőként.

Értem én, hogy Allegri szeretné megkapni (az elég szép) pénzét akkor is ha a 4 éve alatt nem nyer semmit. De engem igenis felbasz amikor ebben a bűngyenge bajnokságban a 3-4 helyeket valami sikerként akarja feltüntetni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-17, 18:43

Krisz írta:


A játékosokról akarja levenni a terhet ennyi az egész.
Azért ne menjünk már el azon kijelentés mellett szótlanul, miszert max a dögevők kerete erősebb de az is csak egy kicsivel. Én meg ilyenkor ránézek a középpályára ahol Kenő alapember, de utána is csak Miretti és Caviglia van. De úgy összességében 21 mezőnyjátékunk alkotja az első csapatot, de ebben már benne DS mge Sanyi is na meg Yildiz és Huijsen akik meg párhuzamosan a NextGenben is játszanak.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-17, 18:33

CsT írta:

Aki a Juventusba igazol, annak ne legyen már teher, hogy scudettóért kell harcolni. Én egyébként sem hiszek ebben, hogy aki nagy csapathoz igazol az 3. meg 4. helyekért akar harcolni. Meg kieső csapatok ellen sikernek könyveli el az X-et...
 
A csapat átlagéletkora kb 25 év, 3 év módszeres szopatásból mászunk kifelé (amúgy pénteken megint elmaradt egy sima tizi meg piros lap) emellett a szurkolók is folyamatosan a csapatot köpködik. Itt nem a scudettoért küzdésről van szó, hanem elvárásoknak való megfelelésnek. A szurkolói elvárások meg szinte mindig irreálisak (a nagy tömegé) és minimális türelem is alig van. Ennek kell egy ellenpont, mert nem lehet minden meccset megnyerni és az igazán nagy bajnokokat is fel kell építeni mentálisan. Egyetlen Juve csapatban se csak Contek voltak, mellesleg én még emlékszem arra, ahogy Capello Zlatant babusgatja a médiában a sokadik szar meccse és kihagyott ziccere után, miközben fél Italia Del Pierot követeli helyette a csapatba.

Ha Allegri saját magát akarná mosdatni, akkor a játékosait mószerolná, mint Mourinho. Lehet haragudni Allegrire emiatt a hosszú távon zsákutca alapjáték miatt és játékosok leépítése/félremenedzselése miatt (Miretti, Vlahovic, Locatelli, Rovella, Rugani), selejtek bérelt helyére (Szandi, Csecs, Desijjó, Kenő), fizikai felkészítésre, de a többi azért rendben van.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-17, 18:08

Krisz írta:


A játékosokról akarja levenni a terhet ennyi az egész.
Aki a Juventusba igazol, annak ne legyen már teher, hogy scudettóért kell harcolni. Én egyébként sem hiszek ebben, hogy aki nagy csapathoz igazol az 3. meg 4. helyekért akar harcolni. Meg kieső csapatok ellen sikernek könyveli el az X-et...

fktgbr, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-17, 17:56

CsT írta:

Őszintén ennek mi értelme lenne? Egy olasz rekordbajnok szurkolója nem akar 3-4. helyről hallani...mi nem egy Róma vagyunk. A keretünktől max az Ellenségé jobb, az sem sokkal, szóval úgy jön le, hogy Maxi egy jó kommunista, aki kitűz egy olyan alacsony célt amit nyilván elérünk és ezt majd "nagy" sikernek állítja be. Bár páran még ezt tényleg elhiszik.

A játékosokról akarja levenni a terhet ennyi az egész.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-17, 17:02

Krisz írta:


Szarul hangzik meg bosszantó, de sok jelentősége nincs. Biztos vagyok benne, hogy ami a sajtónak megy kifelé meg ami az öltözőben elhangzik az két különböző dolog. A játékunk ugyanaz minden meccsen ellenféltől függetlenül, szóval kit érdekel?
Őszintén ennek mi értelme lenne? Egy olasz rekordbajnok szurkolója nem akar 3-4. helyről hallani...mi nem egy Róma vagyunk. A keretünktől max az Ellenségé jobb, az sem sokkal, szóval úgy jön le, hogy Maxi egy jó kommunista, aki kitűz egy olyan alacsony célt amit nyilván elérünk és ezt majd "nagy" sikernek állítja be. Bár páran még ezt tényleg elhiszik.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-16, 19:09

Krisz írta:


Én azt fájlalom, hogy ilyenkor lennie kellene egy olyan taktikának, amivel ki tudunk alakítani helyzetet egy visszahúzódó favágó csapat ellen. De mi csak labdát tudunk gyömöszölni meg ívelgetni.
Tegnap nekem az akarat hiánya sokkal jobban fájt. Mintha a kukások elleni győzelem meg úgy általában az utóbbi időszak eredményei után elhitte a csapat, hogy jók vagyunk. Allegri egyszerűen nem tudta felpörgetni a meccsre a játékosait. Amellett se menjünk el ,hogy szerintem elcserélte magát. Miretti kutyaszar volt, rég nem kellett volna apályán lennie, meg Caviglia az egyetlen becserélhető középső középpályás egy Juventusnál, de bejött Illing és végképp esélytelen lett a gólszerzés. Fenn volt egyszerre, Milik,, Chiesa, Illing, Weah és a végén még Yldiz is, tapostak egymás lábára teljesen hatástalanul, közben meg 2fős középpálya, ha a Genoa ügyesebb simán szétkontráz az utolsó 20 percben.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-16, 18:14

_DREAM_ írta:

“[size=37] It wasn't easy to beat Genoa so I'm happy with the performance and result."[/size]


[size=37]A k. istenit.[/size]

Szarul hangzik meg bosszantó, de sok jelentősége nincs. Biztos vagyok benne, hogy ami a sajtónak megy kifelé meg ami az öltözőben elhangzik az két különböző dolog. A játékunk ugyanaz minden meccsen ellenféltől függetlenül, szóval kit érdekel?
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-16, 17:04

CsT írta:
A második félidőben miután az ellenfél betalált már nem is akartunk támadni (betömörülő csapat ellen amúgy sem nagyon tudunk mit csinálni a pontrúgásokon kívül), ez szépen lejön Maxi nyilatkozatából aki nagyon értékesnek tartja a kiesés ellen küzdő csapat elleni pontot, bár szerinte jobban kellene élni a lehetőségekkel. Gondolom itt Bréma "hasazós" helyzetére gondolt mert azon kívül nem volt több.
It wasn't easy to beat Genoa so I'm happy with the performance and result."


A k. istenit.

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-16, 13:51

CsT írta:
A második félidőben miután az ellenfél betalált már nem is akartunk támadni (betömörülő csapat ellen amúgy sem nagyon tudunk mit csinálni a pontrúgásokon kívül), ez szépen lejön Maxi nyilatkozatából aki nagyon értékesnek tartja a kiesés ellen küzdő csapat elleni pontot, bár szerinte jobban kellene élni a lehetőségekkel. Gondolom itt Bréma "hasazós" helyzetére gondolt mert azon kívül nem volt több.
Szerintem inkább arra gondolhatott, hogy még mindig nem hosszabítottunk vele, pedig az évvégi top4 már garantált. afro

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-16, 10:09

A második félidőben miután az ellenfél betalált már nem is akartunk támadni (betömörülő csapat ellen amúgy sem nagyon tudunk mit csinálni a pontrúgásokon kívül), ez szépen lejön Maxi nyilatkozatából aki nagyon értékesnek tartja a kiesés ellen küzdő csapat elleni pontot, bár szerinte jobban kellene élni a lehetőségekkel. Gondolom itt Bréma "hasazós" helyzetére gondolt mert azon kívül nem volt több.

_DREAM_ and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-16, 09:07

Krisz írta:


Én azt fájlalom, hogy ilyenkor lennie kellene egy olyan taktikának, amivel ki tudunk alakítani helyzetet egy visszahúzódó favágó csapat ellen. De mi csak labdát tudunk gyömöszölni meg ívelgetni.
Én meg azt, hogy bejöttek a fiatalok, és már gyömöszölni sem tudtunk. Egy hetet pihentünk erre a rangadóra.

Tony D'Amato kell nekünk edzőnek, a Miami  Sharksból.

_________________
a televizenyős düggönypakli

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-16, 00:04

tjunior írta:

Kb az egész csapat úgy látszott mint akik le vannak szedálva. Lehet kicsit a fejekbe szállt a dicsőség az utóbbi hetek eredményei után, nem tudom. 
Mindenestre ma megint Caviglia volt az egyetlen középpályás cserénk.

Én azt fájlalom, hogy ilyenkor lennie kellene egy olyan taktikának, amivel ki tudunk alakítani helyzetet egy visszahúzódó favágó csapat ellen. De mi csak labdát tudunk gyömöszölni meg ívelgetni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-15, 23:09

Krisz írta:


Itt inkább az a baj, hogy a Genoanak egy félidő alatt nem tudunk gólt lőni. Egy ilyen szituban általában meg vagyunk lőve, ez az allegriball rizikófaktora. Nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen kpt hozunk januárban és hogy mit kezd majd vele Allegri.
Szerintem semmilyet, ha hoznánk az plusz terheket róna Maxira, akkor már (támadó)játékot is követelhetne a nép, nem hiába mondja ő, hogy elégedett a kerettel. Bemegyünk a legjobb 4-be és teljesíti a célkitűzést.

Igazából ha a vezetőségnek van esze akkor eladja Vlahovicot már télen , ehhez a támadójátékhoz tényleg bármelyik 15-20 millás csatár megfelel.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-15, 23:02

tjunior írta:

A kérdésre azert válaszolsz? 
Végre eljött az időd, pontvesztés, lehet örömködnöd  bounce
Köszi, az örömködést továbbra is meghagyom neked Smile Meg azt a lehetőséget is, hogy pörgessük át egymás hozzászólásait. Smile


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-12-15, 23:11-kor.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-15, 22:56

Krisz írta:


Itt inkább az a baj, hogy a Genoanak egy félidő alatt nem tudunk gólt lőni. Egy ilyen szituban általában meg vagyunk lőve, ez az allegriball rizikófaktora. Nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen kpt hozunk januárban és hogy mit kezd majd vele Allegri.
Kb az egész csapat úgy látszott mint akik le vannak szedálva. Lehet kicsit a fejekbe szállt a dicsőség az utóbbi hetek eredményei után, nem tudom. 
Mindenestre ma megint Caviglia volt az egyetlen középpályás cserénk.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-15, 22:51

CsT írta:

Engem az érdekelne, hogy miért nem nyertünk 1,83-as XG-vel mikor a Genovának csak 1.00 volt! clown
A kérdésre azert válaszolsz? 
Végre eljött az időd, pontvesztés, lehet örömködnöd  bounce


A hozzászólást tjunior összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-12-15, 22:57-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-15, 22:48

tjunior írta:

Mindenképpen érdekelne a Milik-Iling-Yildiz-Weah négyes mellett vagy helyett kit kellett volna még becserélnie Maxinak.

Itt inkább az a baj, hogy a Genoanak egy félidő alatt nem tudunk gólt lőni. Egy ilyen szituban általában meg vagyunk lőve, ez az allegriball rizikófaktora. Nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen kpt hozunk januárban és hogy mit kezd majd vele Allegri.

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-15, 22:46

tjunior írta:

Mindenképpen érdekelne a Milik-Iling-Yildiz-Weah négyes mellett vagy helyett kit kellett volna még becserélnie Maxinak.
Engem az érdekelne, hogy miért nem nyertünk 1,83-as XG-vel mikor a Genovának csak 1.00 volt! clown
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-15, 22:43

CsT írta:
Miután az ellenfél gólt rúgott már jó volt az X, gyáva szar vagy Allegri. Rohadj meg a negyedik helyeddel....
Mindenképpen érdekelne a Milik-Iling-Yildiz-Weah négyes mellett vagy helyett kit kellett volna még becserélnie Maxinak.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-15, 22:42

Malloy írta:
A hosszabbításban mint a fejetlen részeg csirkék. Az egész csapat.
Inkább az egész meccsen Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-15, 22:42

Az utolsó szabi "kombináció" remekül megmutatja, mennyire gyakorolhatjuk a támadójátékot.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-15, 22:40

A pontvesztést 2 okra vezetném vissza.
No Rabbi no parti
56%ban nálunk volt a labda.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-15, 22:39

Miután az ellenfél gólt rúgott már jó volt az X, gyáva szar vagy Allegri. Rohadj meg a negyedik helyeddel....
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2387
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-15, 22:38

A hosszabbításban mint a fejetlen részeg csirkék. Az egész csapat.

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime2023-12-15, 22:15

A rigó sziporkázik

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2   Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Genoa - Juventus 2020.12.13. 18:00 Digi Sport 1
» Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1
» Juventus - Genoa 2013.01.26.
» Genoa - Juventus 2020.06.30. 21:45 Digi1
» Juventus - Genoa - 2024.03.17 - 12:30

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: