Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1

Go down 
+7
Nico
Krisz
Malloy
CsT
Reggie Hammond
tjunior
bombahoppa
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-11, 14:08

Malloy írta:

Ezek bruttó bérek. Ami a legtöbb játékos esetén azt jelenti, hogy kb a fele a nettó. Kivéve pogba, mert nála tudtuk alkalmazni az új szabályt.
pontosan, még Rabbi is élvezi a kedvező adózást, nettóban előrébb van
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-11, 05:38

Tankcsapda írta:


Én is láttam ezeket az adatokat, de tényleg? Vagy én vagyok teljesen eltájolva, de sok játékos esetén sokkal kevesebb fizetést emlegettek eddig.
Ezek bruttó bérek. Ami a legtöbb játékos esetén azt jelenti, hogy kb a fele a nettó. Kivéve pogba, mert nála tudtuk alkalmazni az új szabályt.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-11, 03:08

Nico írta:

ehhez találtam pont most:
1⃣ Vlahovic - 12.9 M€
2⃣ Szczesny - 12 M€
3⃣ Bonucci - 12 M€
4⃣ Alex Sandro - 11.1 M€
5⃣ Pogba - 10.2 M€
6⃣ Cuadrado 9.2 M€
7⃣ Bremer 9.2 M€
8⃣ Chiesa 9.2 M€
9⃣ Paredes 8.9 M€
🔟 Rabiot 8.9 M€

Vajon ebből hányan szolgálják meg ezeket a luxus fizetéseket?

Vlaho- nem megy neki idén, de a játékunk sem segít neki, vegyük befektetésnek a jövőbe
Csecs- hogy kereshet ennyit egy középszerű kapus?
Bonucci: kb nem is játszik, akkor is lefelé lóg ki
AlexS: 5 éve talán indokolt lett volna a top 5-ös fizu, azóta nem
Pogba: 2 meccsért nem rossz pénz
Cuad: ő is eléggé lefelé tart a karrierjében
Bremer. OK
Chiesa: ha egészséges lenne, akkor OK
Paredes: minek kellett?! főleg ennyiért, úgy hogy perceket játszik
Rabiot: idén megszolgálja a pénzét, OK

Én is láttam ezeket az adatokat, de tényleg? Vagy én vagyok teljesen eltájolva, de sok játékos esetén sokkal kevesebb fizetést emlegettek eddig. Vlahovicnál 7-7,5 millió pl., Szczesnynél 6 millió, de lehetne sorolni. De amit konkrétabban gondolok:

Bonuccinak kb. 3-4 milliót kellene kapnia, de a fizetése feléről amúgy saját önérzetből is lemondhatna. Sajnos nehéz lenne nyáron elküldeni, pedig egy próbát megérne. Neki az EB volt az utolsó nagy dobása, ott kb. a torna legjobbjának megválaszthatták volna, de a Milanba igazolásakor ő valahol elveszett élfocistának lenni.
Sandro 11 milliója szintén indokolatlan, ugyanúgy kb., mint Bonuccinál. Remélem, nem hosszabbít vele a klub, az ilyen fizetésű játékos vagy legyen befektetés, és/vagy játsszon klasszis szinten.
Pogba nevetséges, hátha Katarból vagy Szaúd-Arábiából megkeresik egy zsíros szerződéssel, akkor valószínűleg távozik, ő az élfociban már csak vegetálni fog.
Cuadrado fizetése is irreális, ugyanakkor ő még most is odateszi magát (ha nem is a régi szinten), ha lemondana a fizetése egy részéről, akkor én egy évre még hosszabbítanék vele.
Rugani 6,4 milliót kap...ezt meg kell emészteni. Danilo meg 5,1-et, hol itt a következetesség?

A fizetések alapján Bonuccitól, Sandrotól, Ruganitól és Pogbatól már nyáron meg kellene szabadulni. Paredestől is, de szerintem tőle amúgy is megválna a vezetőség. De Sciglionak két előnye van: nem keres irgalmatlanul sokat, és mindkét szélen bevethető, de ha van jobb opció a piacon ilyen kritériumok mentén, akkor meg kell ragadni a lehetőséget. A védelmet fel kell tölteni 3-4 játékossal, tulajdonképpen jobb-, bal- és középhátvédre egyaránt szükség lenne, a középpályára legalább 1, de Rabiot maradásától függően 2 játékosra lenne szükség, előre viszont én senkit nem igazolnék, szerintem ott mennyiségre és minőségre is rendben vagyunk...vagyis lennénk, ha nem ilyen impotens focit játszanánk.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-10, 21:35

Krisz írta:


Attól függ mi a minimális teljesítmény, mert ebben a hígfos mezőnyben még elméletileg Allegri hozza a BLt, persze a 3. hely a csoportban azért ciki. A kilátástalan játék a legnagyobb baj és minden alulteljesítés gyökere, arra meg nem is lehet kitételt írni - csak úgy lehet kezelni, mint a Bayern tette Nagelsmannal.

Mondjuk legalább egy olyat ki lehetne kötni,hogy BL+ Seria A együttesen nézve kielégítő legyen...teszem azt BL- elődöntő esetén beleférhet egy 3-4.hely. BL negyeddöntő esetén 2-3. Hely, nyolcaddöntő esetén 1-2. Hely, de ha kiesel a csoportból,akkor bajnoki cím az elvárás plusz kupagyőzelem. Valami ilyesmire gondolok...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-10, 17:19

sneco7 írta:


Számomra csak az érthetetlen,hogy hogyan lehetnek mind játékos,mind vezetői szinten olyan szerződések,amik csak óriási bukóval bonthatók fel és nincs bennük semmi minimális teljesítmény kikötés. Ez annyira abszurd...

Attól függ mi a minimális teljesítmény, mert ebben a hígfos mezőnyben még elméletileg Allegri hozza a BLt, persze a 3. hely a csoportban azért ciki. A kilátástalan játék a legnagyobb baj és minden alulteljesítés gyökere, arra meg nem is lehet kitételt írni - csak úgy lehet kezelni, mint a Bayern tette Nagelsmannal.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-10, 17:11

Nico írta:

ehhez találtam pont most:
1⃣ Vlahovic - 12.9 M€
2⃣ Szczesny - 12 M€
3⃣ Bonucci - 12 M€
4⃣ Alex Sandro - 11.1 M€
5⃣ Pogba - 10.2 M€
6⃣ Cuadrado 9.2 M€
7⃣ Bremer 9.2 M€
8⃣ Chiesa 9.2 M€
9⃣ Paredes 8.9 M€
🔟 Rabiot 8.9 M€

Vajon ebből hányan szolgálják meg ezeket a luxus fizetéseket?

Vlaho- nem megy neki idén, de a játékunk sem segít neki, vegyük befektetésnek a jövőbe
Csecs- hogy kereshet ennyit egy középszerű kapus?
Bonucci: kb nem is játszik, akkor is lefelé lóg ki
AlexS: 5 éve talán indokolt lett volna a top 5-ös fizu, azóta nem
Pogba: 2 meccsért nem rossz pénz
Cuad: ő is eléggé lefelé tart a karrierjében
Bremer. OK
Chiesa: ha egészséges lenne, akkor OK
Paredes: minek kellett?! főleg ennyiért, úgy hogy perceket játszik
Rabiot: idén megszolgálja a pénzét, OK

Nekem ebből a sorból egyedül Rabiot meglepetés, én augusztusban kb ugyanezt vártam a többiektől. Amúgy akkor fogok agyfaszt kapni, ha a végén Szandit (méltatlanul) annyit játszatjuk majd, hogy összehozunk egy automatikus hosszabbítást neki.

Jöjjön vissza Rovella és Cambiaso, meg vegyünk egy jobbhátvédet és egy kapust és söpörjük ki a semmirekellőket. A padot amúgy a tarcsiból is fel lehet tölteni.

bombahoppa, Malloy and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-10, 12:37

sneco7 írta:


Számomra csak az érthetetlen,hogy hogyan lehetnek mind játékos,mind vezetői szinten olyan szerződések,amik csak óriási bukóval bonthatók fel és nincs bennük semmi minimális teljesítmény kikötés. Ez annyira abszurd...
ehhez találtam pont most:
1⃣ Vlahovic - 12.9 M€
2⃣ Szczesny - 12 M€
3⃣ Bonucci - 12 M€
4⃣ Alex Sandro - 11.1 M€
5⃣ Pogba - 10.2 M€
6⃣ Cuadrado 9.2 M€
7⃣ Bremer 9.2 M€
8⃣ Chiesa 9.2 M€
9⃣ Paredes 8.9 M€
🔟 Rabiot 8.9 M€

Vajon ebből hányan szolgálják meg ezeket a luxus fizetéseket?

Vlaho- nem megy neki idén, de a játékunk sem segít neki, vegyük befektetésnek a jövőbe
Csecs- hogy kereshet ennyit egy középszerű kapus?
Bonucci: kb nem is játszik, akkor is lefelé lóg ki
AlexS: 5 éve talán indokolt lett volna a top 5-ös fizu, azóta nem
Pogba: 2 meccsért nem rossz pénz
Cuad: ő is eléggé lefelé tart a karrierjében
Bremer. OK
Chiesa: ha egészséges lenne, akkor OK
Paredes: minek kellett?! főleg ennyiért, úgy hogy perceket játszik
Rabiot: idén megszolgálja a pénzét, OK

Krisz and CsT like this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-09, 23:09

Petike007 írta:
Allegri a világ 5. legjobban fizetett edzője. 

Itt a kérdés valójában az, hogy amit hozzátesz a csapathoz az ezzel összhangban van-e?

A válasz egyértelműen nem. Látványosan nincs jatekunk. Nem tudom mit akarunk csinálni és ahogy azt csináljuk egy kis-kozépcsapat szintjén is sokszor szégyen. 

Amikor meccset nyerünk nagyrészt az egyeni villanás ok miatt van. Tenyleg ezért megéri Allegri horror fizuja?

Számomra csak az érthetetlen,hogy hogyan lehetnek mind játékos,mind vezetői szinten olyan szerződések,amik csak óriási bukóval bonthatók fel és nincs bennük semmi minimális teljesítmény kikötés. Ez annyira abszurd...

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-09, 23:03

Petike007 írta:
Allegri a világ 5. legjobban fizetett edzője. 

Itt a kérdés valójában az, hogy amit hozzátesz a csapathoz az ezzel összhangban van-e?

A válasz egyértelműen nem. Látványosan nincs jatekunk. Nem tudom mit akarunk csinálni és ahogy azt csináljuk egy kis-kozépcsapat szintjén is sokszor szégyen. 

Amikor meccset nyerünk nagyrészt az egyeni villanás ok miatt van. Tenyleg ezért megéri Allegri horror fizuja?

Egyértelműen nem éri meg, az megint egy más kérdés hogy megéri elküldeni és fizetni egy jobbat Max fizujan felül? Szerintem ez nagyban függ mi lesz a jogi csaták vége,  ha BL nélkül maradunk azt Allegrivel folytatjuk, mert a BLre odaviszi jövőre is a csapatot. Ha lesz BL, akkor lesz egy kicsit több pénz, akkor el lehet gondolkodni egy edzőváltáson a bajnoki címért.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-09, 21:05

Allegri a világ 5. legjobban fizetett edzője. 

Itt a kérdés valójában az, hogy amit hozzátesz a csapathoz az ezzel összhangban van-e?

A válasz egyértelműen nem. Látványosan nincs jatekunk. Nem tudom mit akarunk csinálni és ahogy azt csináljuk egy kis-kozépcsapat szintjén is sokszor szégyen. 

Amikor meccset nyerünk nagyrészt az egyeni villanás ok miatt van. Tenyleg ezért megéri Allegri horror fizuja?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-09, 09:45

CsT írta:

Sztem Fagioli egyáltalán nem volt rossz, ellenben Mirettivel akinek idén egy értelmes megmozdulása sincs és amúgy is olyan mint egy ijedt fejű nyúl.

A többivel egyetértek. Én edzőben nem is gondolkodom, ha el akartuk volna küldeni Maxit arra a BL kiesés vagy az első és a második Monza elleni fiaskónál jobb alkalom nem lett volna.

Sajnos nagyon úgy tűnik idén a spórolást azzal kezdjük, hogy nem basszuk Maxit.

Ugyanezt érzem Mirettivel kapcsolatban. Berobbant a felnőtt csapatba, volt egy csomó remek meccse, kb azért volt MoM, mert meg merte csinálni a kockázatos előre passzokat, még ha sokszor nem is jöttek be (többnyire ilyen 70% körüli pontossággal passzolt). Aztán elkezdett hátrafelé futni, meg a PSG ellen brutál szar volt és azóta nem volt egy értelmes meccse meg még egy sérülés is volt közben.
Nem akarom feltétlenül Allegrire fogni, hogy ő az ördög, aki minden rossznak okozója, de az hétszentség, hogy meg van mondva a kockázatkerülés, pedig Miretti pont az ilyen támadóharmados passzokban volt kiemelkedő, amire amúgy a legnagyobb szükségünk is lenne.

Tegnap pl Di Maria is rettentő gyenge volt, de legalább próbálkozott, Vlahovic elől őrlődött 3 védő között, a többiek meg az alapvonalra visszahúzódva ölték a focit. Onnantól, hogy a Lazio megpróbálta megnyerni a meccset esélyünk se volt. És nem értem, hogy Allegri hogyan gondolhatta, hogy egy ilyen csapat ellen ki lehet húzni 0-0ra.

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-09, 09:30

Akkor jó üzletemberekhez méltón bízzanak meg egy külsős céget,aki ért hozzá és megvizsgálja a klub müködését.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-09, 06:41

Szerintem sincs edzőkérdés. Legalábbis a vezetőség köreiben. Figyelembe véve, hogy a klubnál jelenleg (papíron legalábbis) nincs senki rajta kívül aki ért is a focihoz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-09, 00:06

Tankcsapda írta:
Én a Lecce elleni meccset a helyszínen fogom megtekinteni, ahol egy karakter nélküli csapatot fogok látni, de tényleg. Fel van rakva ez a borzasztóan védekező 3-5-1-1, ennél defenzívebb nem is lehetne a csapat. A csapat vezérét pont egy ilyen meccsen kellett pihentetni, Danilonak a jelenléte is segíthet, ráadásul pont Sandro volt a csapat leggyengébb pontja. A mai meccsre én pont a középpályán eszközöltem volna egy változtatást, nem Fagioli ellen szól, de Miretti frissebb és offenzívebb játékot mutatott volna, Fagioli meg lassan vakulásig játszik.

Ez a taktika a csapatot visszafogja. A támadások esetlegesek, játékrendszerünk szinte nincs is, Locatelli és Fagioli sokkal kreatívabb játékosok ennél, Vlahovic be van oltva gólok ellen, ergo Di Maríán kívül akik hozzá tudnák tenni azt a bizonyos pluszt, vissza vannak fogva. Chiesa kb. 50 százalékos állapotban van, mindig benne van a sérülés lehetősége, mégis abban a 30 percekben a csapat legveszélyesebb játékosa, de ő is és Di María is saját klasszisuk miatt tudnak kiemelkedni. Én remélem, hogy lesz olyan csapat, amelyik érdeklődik Allegri iránt, és amelyik iránt Allegri is érdeklődne, mert szerintem akkor lenne lehetőség edzőváltásra. De szerintem ha megkérnék őt, hogy távozzon, talán még abba is belemenne. Váltani kell, mert ez a csapat többre hivatott. Róma egyik felét sem sikerült bevenni, erre azért ritkán van példa, és érezhetően a rangadókon vagyunk gyengék. A Zinter-Napoli-Milan-Roma-Lazio ötös elleni eddigi 8 bajnoki mérlege 10 pont, ez édeskevés.

Szezon végén szerintem váltani kell. Három edzőt gondolok megfelelő választásnak:

3. Igor Tudor
Benne abszolút megvan a lehetőség, hogy sikeres edzővé váljon. Nagyon jó munkát végzett a Hellas Veronanál, most látjuk csak igazán, mennyire, és a Marseillenél is jó munkát végez. Nem mondom, hogy már most őt kellene választani, lehet, kellene pár év tapasztalatszerzés még máshol, de én azért feljegyezném a nevét.
2. Roberto De Zerbi
Modern felfogású, kissé filozófus edző, aki nagyon jól bánik a fiatalokkal. A Sassuoloban Locatellit helyes útra terelte, és ott kijött a kreativitása, ami szerintem ennek a csapatnak kellene. Fagioli, Locatelli, Miretti, Vlahovic, nekik kell egy rendszer, amiben igazán tudnak működni. És kifejezetten támadó futballt preferál, ami amúgy a jelenlegi kerethez szerintem kifejezetten passzolna. Egy nagy hibája van, hogy túlzottan filozófus edző, a szép játék "rabja", egyszer Sarrival már befürödtünk.
1. Zinedine Zidane
Ha most mondani kellene valakit, akkor egyértelműen Zidanera szavaznék. Sikerorientált, és Allegrivel ellentétben kihozza a legjobbat a játékosokból, lásd CR, Modric, Benzema, Isco, és kb. lehetne sorolni a teljes Real-keretet a triplázás során. Nem erőlteti a szép focit, ugyanakkor nem is veti el teljesen. Szerintem vele Vlahovic, Chiesa és Di María nagyon hatékonyan tudnának együttműködni, mellette Locatelli tovább fejlődhetne, és lehetne sorolni az érveket mellette. Én egyértelműen vele képzelném el a Juvet a következő szezontól, most úgy érzem, rá lenne szükség.
Sztem Fagioli egyáltalán nem volt rossz, ellenben Mirettivel akinek idén egy értelmes megmozdulása sincs és amúgy is olyan mint egy ijedt fejű nyúl.

A többivel egyetértek. Én edzőben nem is gondolkodom, ha el akartuk volna küldeni Maxit arra a BL kiesés vagy az első és a második Monza elleni fiaskónál jobb alkalom nem lett volna.

Sajnos nagyon úgy tűnik idén a spórolást azzal kezdjük, hogy nem basszuk Maxit.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 23:51

Én a Lecce elleni meccset a helyszínen fogom megtekinteni, ahol egy karakter nélküli csapatot fogok látni, de tényleg. Fel van rakva ez a borzasztóan védekező 3-5-1-1, ennél defenzívebb nem is lehetne a csapat. A csapat vezérét pont egy ilyen meccsen kellett pihentetni, Danilonak a jelenléte is segíthet, ráadásul pont Sandro volt a csapat leggyengébb pontja. A mai meccsre én pont a középpályán eszközöltem volna egy változtatást, nem Fagioli ellen szól, de Miretti frissebb és offenzívebb játékot mutatott volna, Fagioli meg lassan vakulásig játszik.

Ez a taktika a csapatot visszafogja. A támadások esetlegesek, játékrendszerünk szinte nincs is, Locatelli és Fagioli sokkal kreatívabb játékosok ennél, Vlahovic be van oltva gólok ellen, ergo Di Maríán kívül akik hozzá tudnák tenni azt a bizonyos pluszt, vissza vannak fogva. Chiesa kb. 50 százalékos állapotban van, mindig benne van a sérülés lehetősége, mégis abban a 30 percekben a csapat legveszélyesebb játékosa, de ő is és Di María is saját klasszisuk miatt tudnak kiemelkedni. Én remélem, hogy lesz olyan csapat, amelyik érdeklődik Allegri iránt, és amelyik iránt Allegri is érdeklődne, mert szerintem akkor lenne lehetőség edzőváltásra. De szerintem ha megkérnék őt, hogy távozzon, talán még abba is belemenne. Váltani kell, mert ez a csapat többre hivatott. Róma egyik felét sem sikerült bevenni, erre azért ritkán van példa, és érezhetően a rangadókon vagyunk gyengék. A Zinter-Napoli-Milan-Roma-Lazio ötös elleni eddigi 8 bajnoki mérlege 10 pont, ez édeskevés.

Szezon végén szerintem váltani kell. Három edzőt gondolok megfelelő választásnak:

3. Igor Tudor
Benne abszolút megvan a lehetőség, hogy sikeres edzővé váljon. Nagyon jó munkát végzett a Hellas Veronanál, most látjuk csak igazán, mennyire, és a Marseillenél is jó munkát végez. Nem mondom, hogy már most őt kellene választani, lehet, kellene pár év tapasztalatszerzés még máshol, de én azért feljegyezném a nevét.
2. Roberto De Zerbi
Modern felfogású, kissé filozófus edző, aki nagyon jól bánik a fiatalokkal. A Sassuoloban Locatellit helyes útra terelte, és ott kijött a kreativitása, ami szerintem ennek a csapatnak kellene. Fagioli, Locatelli, Miretti, Vlahovic, nekik kell egy rendszer, amiben igazán tudnak működni. És kifejezetten támadó futballt preferál, ami amúgy a jelenlegi kerethez szerintem kifejezetten passzolna. Egy nagy hibája van, hogy túlzottan filozófus edző, a szép játék "rabja", egyszer Sarrival már befürödtünk.
1. Zinedine Zidane
Ha most mondani kellene valakit, akkor egyértelműen Zidanera szavaznék. Sikerorientált, és Allegrivel ellentétben kihozza a legjobbat a játékosokból, lásd CR, Modric, Benzema, Isco, és kb. lehetne sorolni a teljes Real-keretet a triplázás során. Nem erőlteti a szép focit, ugyanakkor nem is veti el teljesen. Szerintem vele Vlahovic, Chiesa és Di María nagyon hatékonyan tudnának együttműködni, mellette Locatelli tovább fejlődhetne, és lehetne sorolni az érveket mellette. Én egyértelműen vele képzelném el a Juvet a következő szezontól, most úgy érzem, rá lenne szükség.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 23:35

Allegrinek kurva sok kérdést fel lehetne tenni a mai meccs után, de nyilván nem fognak. És most nem ilyen alapkérdésekre gondolok, hogy a 150 millás támadósorral miért akar bekkelni, vagy, hogy mikor lesz végre valami alapjátékunk...

1. Miért ma kellett a legstabilabb védőnket pihentetni?

2. Miért nem kezdhet Chiesa? Elvileg nincs baj a térdével...lassan 4-5 hónapja visszatért, nincs még annyi erőnléte, hogy végig bírjon egy meccset? Vagy legalább 65-70 percet?

3. Taktikailag örökre marad ez az 3-5-2 (ami inkább 5-3-2)? Mert ma még úgy is ezt nyomtuk, hogy Danilo volt az RWB, Chiesa meg az LWB, pedig egyiküknek se a posztja...

4. Pogbának lett valami új sérülése? Mert elvileg az izomsérüléséből (amire 15-20 napot írtak már fel kellett volna épülnie).

5. Hol van Kenbaba? Nem olvastam, hogy sérült lenne és bár nem a kedvencem sokkal inkább behoznám őt ha gólt kell lőni mint Mirettit aki konkrétan be van oltva gól (és idén értelmes megmozdulás) ellen is.

6. Értem én, hogy szörnyű betegség az influenza, nekem is volt benne részem a héten, de nekem lázasan is be kellett mennem a határidős melót megcsinálni, pedig az én fizum egy három nullával kevesebb mint Allegrié.

7. Igazából fog valaki nyilatkozni idén a klub részéről bármit is?
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 23:30

szerintem a B-ben jó lesz
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 23:04

CsT írta:

Én is így vagyok vele, igazából nem a vereség basz fel, hanem hogy miért basztam el megint 110 percet erre...
engem az jobban zavar, hogy lehet persze egy-két jó meccs, de alapvetően ezt a fost kell nézni, amíg Allegri itt van...
ki tudja meddig...

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 23:01

Malloy írta:
Kizártnak tartom, hogy kibasszuk. Sőt, szerintem hozni fogjuk sportigazgatónak a haverját, és folytathatja a csapat leépítését.
nem hiszem el, hogy ennyire hülyék vagyunk...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 23:01

Malloy írta:

Engem az zavar a legjobban, hogy már alig zavar ha kiszopunk. Regen alig tudtam aludni az idegtől ha kikaptunk. Ma már le se hugyozom kb. 🫤
Én is így vagyok vele, igazából nem a vereség basz fel, hanem hogy miért basztam el megint 110 percet erre...

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 23:00

Kizártnak tartom, hogy kibasszuk. Sőt, szerintem hozni fogjuk sportigazgatónak a haverját, és folytathatja a csapat leépítését.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 22:57

Idén mindent is rá lehet fogni a koncepciós perekre, meg lehet emlegetni, hogy 59 pontunk van.
Ugye Agnelli meg azt magyarázta, hogy majd szezon végén értékelünk. Na most vajon ez egy elégséges teljesítmény lesz? Csak mert idén ezerszer jobban megérdemelte a kibaszást, mint 2019ben.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 22:53

Szerintem Allegrié a l.fasz,mert máshol,máskor tehetségesnek tünő játékosok hónapok alatt leépülnek a kezei alatt. De az a baj, addig nem tudjuk meg,hogy hol a hiba ,amíg Allegri marad az edző. Tartok tőle,hogy a következő szezont is vele kezdjük meg.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 22:51

CsT írta:
Amúgy mi lenne ha egyszer alapból úgy állnánk egy meccshez mint most 2-1 után? Persze ezt soha nem tudjuk meg addig amíg Allergri lesz az edző mert ő a Mantova ellen is 40 méteren bekkelést rendelne el. 0 kockázat, aztán majd hátha találunk egy gólt...

Szerintem nincs a világon ember aki szereti ezt a Juventust nézni.

Az inda ellen megfogadtam, hogy nézem többé, most megint megfogadom.
Én a 85. perctől nekiálltam kipakolni a mosogatógépet. Meg-megálltam, ránéztem néha a tévére, de minek. Most bepakolom a mosogatógépet, ez, azt hiszem, viszonylagos elégedettséggel fog eltölteni.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 22:50

CsT írta:
Amúgy mi lenne ha egyszer alapból úgy állnánk egy meccshez mint most 2-1 után? Persze ezt soha nem tudjuk meg addig amíg Allergri lesz az edző mert ő a Mantova ellen is 40 méteren bekkelést rendelne el. 0 kockázat, aztán majd hátha találunk egy gólt...

Szerintem nincs a világon ember aki szereti ezt a Juventust nézni.

Az inda ellen megfogadtam, hogy nézem többé, most megint megfogadom.
Engem az zavar a legjobban, hogy már alig zavar ha kiszopunk. Regen alig tudtam aludni az idegtől ha kikaptunk. Ma már le se hugyozom kb. 🫤

Krisz and CsT like this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 22:47

Malloy írta:
Szarjon sünt Allegri. Ez megint az ő remekműve volt. Lofaszt érdemeltek ma a fiúk, nem pontot/pontokat.
Na most vagy többet tud a csapat (ebben azt hiszem, konszenzus van), és akkor Allegrié a lófasz, és a fiúk a szenvedő fél, vagy ennyit tudnak a fiúk (ez vitatéma) és akkor övék a lófasz, és Allegri a szenvedő fél.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 22:46

Amúgy mi lenne ha egyszer alapból úgy állnánk egy meccshez mint most 2-1 után? Persze ezt soha nem tudjuk meg addig amíg Allergri lesz az edző mert ő a Mantova ellen is 40 méteren bekkelést rendelne el. 0 kockázat, aztán majd hátha találunk egy gólt...

Szerintem nincs a világon ember aki szereti ezt a Juventust nézni.

Az inda ellen megfogadtam, hogy nézem többé, most megint megfogadom.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 22:44

Szarjon sünt Allegri. Ez megint az ő remekműve volt. Lofaszt érdemeltek ma a fiúk, nem pontot/pontokat.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 22:42

Amúgy ha támadni kell mi a  fasznak hozzuk be Mirettit?
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime2023-04-08, 22:41

Miretti is elvesztette a fonalat teljesen. Meccsről meccsre szarabb szegeny
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1   Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45  Sport 1 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lazio - Juventus 2023.04.08 20:45 Sport 1
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lazio - Juventus 2019.12.07 20:45
» Genoa - Juventus 2023.12.15. Sport 2
» Juventus Lazio 2023.09.16 15:00 Sport2
» Juventus - Lazio Coppa 2023.02.02 Sport2
» Lazio - Juventus 2020.11.08 12:30

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: