Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Juventus-Milan

Go down 
+10
exchaby
buktar
boric
cortamelasombra
Juve=scudetto
zetterberg40
s4tch
kilopo
baggiofan
simoon
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Guest
Vendég




Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 21:10

jackie_d írta:
zetterberg40 írta:
Csak margóra: Mexes 4 meccses eltiltást kapott.
nocsak, akkor úgy látszik mégis csak igazi ütésnek látták, nem csak a birkózás végének
tényleg a múltkori (marcsi) esetből lett eltiltás?
csak a krónika kedvéért: az ütésért hármat + egyet a pirosért
a határozatban (ha jól értem a fordítást) indoklásként megemlítik, hogy nem a labdáért folyt a küzdelem, sz'al szerencsére a jövőben sem fognak minden szarért pirosat adni

úgy látom, az Ellenség meg a lazio is pénzbüntit kapott lézerezésért
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 21:01

zetterberg40 írta:
Csak margóra: Mexes 4 meccses eltiltást kapott.
nocsak, akkor úgy látszik mégis csak igazi ütésnek látták, nem csak a birkózás végének
tényleg a múltkori (marcsi) esetből lett eltiltás?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 20:34

A Milan meg egy zárt kapus meccset: a drukkereik ellenséges rigmusokat skandáltak. Állítólag a "nem vagyunk mi nápolyiak" volt túl ellenséges, ami remélem, nem igaz. Ha ilyen miatt bezárnak egy pályát, akkor inkább húzzuk le a calciót a budin, hülyeség kivéreztetni.

Itt a Lega határozata pdf-ben.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 18:29

Csak margóra: Mexes 4 meccses eltiltást kapott.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 16:56

fktgbr írta:
jackie_d írta:
[...]én konkrétan törést, szakadást + hasonlókat értek sérülésveszély alatt, ilyesmi nem állt fenn[...]

ennyi erővel giorgiot kétmeccsente ki lehetne állítani az arcbakönyöklős belépőiért
a konkrét törés, szakadás +hasonlók, azok konkrét sérülések, nem csak a veszélyük. A sérülésveszély azt jelenti, hogy okozhat konkrét sérülést ( és ez nem csak a szándékon múlik, akaratlanul is kifordíthatsz egy bokát, eltörhetsz egy orrot).
(lásd még: hátulról becsúszás = sárga lap, még akkor is, ha nem tépi le az ellenfél lábát a védekező játékos)
Igen, Giorgio is megérdemelte volna már párszor, de ez nem ment fel senki mást.
a'sszem most vesztettem el a fonalat... confused 
na mindegy hagyjuk
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 11:28

jackie_d írta:
[...]én konkrétan törést, szakadást + hasonlókat értek sérülésveszély alatt, ilyesmi nem állt fenn[...]

ennyi erővel giorgiot kétmeccsente ki lehetne állítani az arcbakönyöklős belépőiért
a konkrét törés, szakadás +hasonlók, azok konkrét sérülések, nem csak a veszélyük. A sérülésveszély azt jelenti, hogy okozhat konkrét sérülést ( és ez nem csak a szándékon múlik, akaratlanul is kifordíthatsz egy bokát, eltörhetsz egy orrot).
(lásd még: hátulról becsúszás = sárga lap, még akkor is, ha nem tépi le az ellenfél lábát a védekező játékos)
Igen, Giorgio is megérdemelte volna már párszor, de ez nem ment fel senki mást.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 11:24

Juve=scudetto írta:
jackie_d írta:

én egyetértek allegrivel
nem szép dolog, nem kéne, de ilyen a játék, ezért nem kell(ene) kiállítani
imho
Én kifejezetten kedvellek, de szerintem Mexes rendszeresen átlépi a határt és ki kellett volna állítani.

Szerintem mindkettőtöknek igaza van. Egyrészről a foci tényleg nem egy lovaspóló vagy hasonló, igenis része a tesi kontakt, a kemény belépések, etc.
Tehát amikor valaki mondjuk egy ütközés/felugrás közben hadonászik aztán valakit véletlenül ! pofáncsap, azért én se adnék lapot max figyelmeztetést.
Viszont Mexes rohadtul akkor ütötte le Giorgo-t amikor még kb játékban sem volt a labda, vagy éppenhogy jött a beivelés és még helyezkedtek, szóval kis lökdösődésen kivül nem lett volna semmi oka hogy a feje környékén hadonásszon. Laughing 
Ennyi, szándékot kell büntetni.
Ha valaki direkt ártani akar a másiknak, és a szándék látszik akkor egyenes piros lap, mehet zuhanyozni mert az tényleg nem tartozik a focihoz.
Ahogy hogy egy ilyen itéletet jól meg lehessen hozni pedig videó biró kell, nincs mese.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 11:16

Juve=scudetto írta:
jackie_d írta:
már megint igazam volt tongue rabbit 
Bocs, ezeket már nem jegyezzük meg, ALAP. Várjuk az ellenkezőjét, hátha egyszer az is megtörténik Smile
hát az "az idén megbaszunk mindenkit" alatt nagyon rezeg a léc...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 11:16

buktar írta:
A kicsit is buktatták egyszer, nem?
Ott egyszerűen Zapata (vagy Zaccardo?) érvényesítette a testi fölényét. Szerintem az nem volt tizi. Giovinco ellen az ilyeneket sosem fújták le, és nem is bánom különösebben. Csípem a fiút, a mi kölkünk, de van vele egy komoly baj: amíg egy csomó törpicsek erőszakos, elnyomhatatlan, nehezen szerelhető (ne is messizzünk, nézzük meg Insignét, Giaccherinit, Kovacsicsot, Iturbét, Di Natalét, vagy a szintén nem kolosszális Tevezt), addig Gio egy erősebb szellentéstől is összecsuklik.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 11:15

fktgbr írta:
jackie_d írta:
[...] sérülésveszéllyel nem járó ütéseket [...]
Nincs olyan, hogy puszta kézzel, ököllel (ráadásul fejre) mért ütés ne rejtene veszélyt. Csak súlyosbítani lehet azzal, amikor hátulról ütnek, így az „áldozatot” teljesen felkészületlenül éri az (lásd még Meggiorini vs. Marchisio).
már bocs, de mi volt a veszély a meggiorinis esetben? egy lila folt marcsi hátán, vagymi?
én konkrétan törést, szakadást + hasonlókat értek sérülésveszély alatt, ilyesmi nem állt fenn

ennyi erővel giorgiot kétmeccsente ki lehetne állítani az arcbakönyöklős belépőiért
Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 11:10

jackie_d írta:
már megint igazam volt tongue rabbit 
Bocs, ezeket már nem jegyezzük meg, ALAP. Várjuk az ellenkezőjét, hátha egyszer az is megtörténik Smile
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 11:00

jackie_d írta:
[...] sérülésveszéllyel nem járó ütéseket [...]
Nincs olyan, hogy puszta kézzel, ököllel (ráadásul fejre) mért ütés ne rejtene veszélyt. Csak súlyosbítani lehet azzal, amikor hátulról ütnek, így az „áldozatot” teljesen felkészületlenül éri az (lásd még Meggiorini vs. Marchisio).
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 10:52

buktar írta:
A kicsit is buktatták egyszer, nem?
lehet, nekem nem maradt meg
Vissza az elejére Go down
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 10:39

A kicsit is buktatták egyszer, nem?
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 10:25

s4tch írta:

- Mexes ellen már azért is tizit lehetett volna ítélni, amiért a szöglet előtt megrángatta Chiellinit; az ütésért járt volna a piros és a tizi

...

Magyarul csak a Mexesnek kiosztott lapok voltak jogosak, Mexest nem állította ki korábban, a Juve részére elmaradt két tizi.
az ütés előtti ráncigálást én is írni akartam, az tuti tizi volt
ha nagyon akarjuk tevez esetét is be lehetett volna fújni

végre ellenünk is tévedtek a bírók, micsoda öröm! cheers 

tevez amúgy megint isten volt, hadd idézzem fel mit írtam még júliusban:

"ez a tevez gyerek szerintem kurva jó lesz. két-három meccs és a "faszért kapta meg a tizest" picsogók bocsánatot fognak kérni. de lehet, hogy még előbb"

már megint igazam volt tongue rabbit 
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 10:11

simoon írta:
a mexes nevezetű trágyadombot szerintem minden meccsen indok nélkül ki lehet állítani
na ezt én is adom Smile
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 10:07

a mexes nevezetű trágyadombot szerintem minden meccsen indok nélkül ki lehet állítani
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Guest
Vendég




Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 10:06

Juve=scudetto írta:
Ha ezért nem történik kiállítás, akkor hol kellene meghúzni a határt?
nemtom, nem egyszerű, csak a annyit tudok mondani elsőre hogy a test-test elleni küzdelemben "becsúszott", sérülésveszéllyel nem járó ütéseket max. ugyanúgy büntetném, mint az ugyanolyan helyzetben történő lökést

sajnos a mexes eset elejéről nincs hosszabb videó, jó lenne a ráncigálás elejétől látni
a lassítást nézegetve azt is el tudom képzelni, hogy "bosszúállós" ütés volt (ami nálam is piros), de azt is hogy csak a lökdösődés vége
Vissza az elejére Go down
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 10:04

cortamelasombra írta:


ha valaki még nem látta volna elégszer.
ki mondta legutóbb hogy hiányzik a csapatból egy cselezős ember ? Very Happy
Zapata (?) baszki akkorát repül hogy utána minimum Milánóig csúszott a seggén
Ha lepasszolja a végén, még nagyobb alázás! De nem bántom a kicsit.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 09:44

jackie_d írta:
nem szép dolog, nem kéne, de ilyen a játék, ezért nem kell(ene) kiállítani
Azért ilyen a játék, mert hagyjuk, hogy az ilyen Mexes-féle gyökerek így játsszák. Sima piros (és tizi) volt. Ütésért még az ausztrál fociban is szankció jár, pedig az egy ritka tahó sport.

Amúgy a gazzetta megírta, Mexes miért kapta az első sárgát: Gio gólja előtt lerúgta Vidalt, Rocchi előnyszabályt adott, és utólag, az akció végén mutatta fel a lapot. Nem rémlik a fault, jó lenne visszanézni.

Moviola (a bírói tevékenységet kiveséző, állandó keretes rovat) lényege röviden:
- Mexes ellen már azért is tizit lehetett volna ítélni, amiért a szöglet előtt megrángatta Chiellinit; az ütésért járt volna a piros és a tizi
- De Jong nem faultolta Tevezt az egyenlítő gólunk előtt
- Constant lapja előtt Tevez volt a szabálytalan
- Bonucci lapja nem volt jogos
- a Constant-Tevez esetet le lehetett volna fújni
- Muntari a lapja előtt a labdát rúgta el

Magyarul csak a Mexesnek kiosztott lapok voltak jogosak, Mexest nem állította ki korábban, a Juve részére elmaradt két tizi.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-07, 09:18

jackie_d írta:
s4tch írta:
allegri szerint nem volt ütés:
http://www.football-italia.net/40327/allegri-it-wasnt-punch

silent
na pont az ilyenekről beszéltem a múltkor
tudom hogy (még jobban) útálni fogtok érte, de én egyetértek allegrivel
nem szép dolog, nem kéne, de ilyen a játék, ezért nem kell(ene) kiállítani
imho
Én kifejezetten kedvellek, de szerintem Mexes rendszeresen átlépi a határt és ki kellett volna állítani.
Ha ezért nem történik kiállítás, akkor hol kellene meghúzni a határt?
Zidane fejese sem ért kiállítás Matrac ellen? Meddig lehet elmenni, ha egy ilyen "hátulról ököllel fejbeba**om" nem piros lap? A lefejelés még mindig csak narancssárga?
Egyébként ezt is elfogadom, ha megmagyarázzák, csak azért azt vegyük figyelembe, hogy a _jelenlegi szabályrendszer_ szerint ez egy egyértelmű piros lap volt, amit elfelejtettek nekünk megadni.
Ha ez fordítva történik, akkor most a fél internet azzal van tele, mint múlt héten a Torino elleni gól után: "most mit csodálkoztok, a Juve mindig így nyer".
Ez a kettős mérce kezd egy kicsit unalmas lenni és ezért fogadom el nehezebben, ha mi, Juve-szurkolók nagyvonalúak vagyunk, mert az "ellen" soha nem ad kegyelmet nekünk. Tudom, ennyivel is különbek vagyunk náluk, de...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-06, 23:40

cortamelasombra írta:
Juve=scudetto írta:
allegrit ismerjük, nem vártunk mást tőle.
Hamarosan a Brescia primavera edzője lesz.
én csodálkoztam amikor megtartották a tavalyi - szintén nagyon szar - szériájuk után.
nem néztem volna ki a kopaszból meg a keresztapából hogy ilyen türelmes tipusok.
egy ilyen nyiltsisakos, pörgős, egy góllal szopós idegenbeli meccs után a Juve ellen csak nem rakják ki.
ezt más edző se hozta volna le jobbra, főleg ha ilyen keretből kell dolgoznia mint ami a Milánnál van. sok majom pirat 
sőt. akár még azt is mondhatjuk, hogy mákkal nyertünk!
volt egy bevédett szabadrúgás és egy szerencsés kipattanó, amik nélkül könnyen lehetett volna meddő a fölény
az első negyed óra spiritója viszont szívmelengető volt:!:
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-06, 23:35

s4tch írta:
allegri szerint nem volt ütés:
http://www.football-italia.net/40327/allegri-it-wasnt-punch

silent
na pont az ilyenekről beszéltem a múltkor
tudom hogy (még jobban) útálni fogtok érte, de én egyetértek allegrivel
nem szép dolog, nem kéne, de ilyen a játék, ezért nem kell(ene) kiállítani
imho
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-06, 23:33

jackie_d írta:
köszi, ez kimaradt
nem csak neked; az ünneplés miatt szerintem nem is mutatták, és ki sem írták, legalábbis nekem sem tűnt fel.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-06, 23:31

Juve=scudetto írta:
s4tch írta:

allegri szerint nem volt ütés.

allegrit ismerjük, nem vártunk mást tőle.
Hamarosan a Brescia primavera edzője lesz.
én csodálkoztam amikor megtartották a tavalyi - szintén nagyon szar - szériájuk után.
nem néztem volna ki a kopaszból meg a keresztapából hogy ilyen türelmes tipusok.
egy ilyen nyiltsisakos, pörgős, egy góllal szopós idegenbeli meccs után a Juve ellen csak nem rakják ki.
ezt más edző se hozta volna le jobbra, főleg ha ilyen keretből kell dolgoznia mint ami a Milánnál van. sok majom pirat 

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-06, 23:28

s4tch írta:

allegri szerint nem volt ütés.

allegrit ismerjük, nem vártunk mást tőle.
Hamarosan a Brescia primavera edzője lesz.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-06, 23:27

s4tch írta:
nézzétek meg a gazzetta és a whoscored élő közvetítését, mexes közvetlenül gio gólja után kapott egy sárgát ugatásért. a gio elleni faultja a második sárgája volt. (köpésért helyből piros járna.)

http://www.whoscored.com/Matches/758075/Live
http://www.gazzetta.it/trsport/tempo-reale/tabellino.shtml?match_config=717622.json&comp=21&day=7

allegri szerint nem volt ütés:
http://www.football-italia.net/40327/allegri-it-wasnt-punch

silent
köszi, ez kimaradt

köpés: úgy értem a földre köpött mérgében, az a pillanat volt gyanús amikor a bíró a sárga után elfordult, de már tisztáztad
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-06, 23:22

nézzétek meg a gazzetta és a whoscored élő közvetítését, mexes közvetlenül gio gólja után kapott egy sárgát ugatásért. a gio elleni faultja a második sárgája volt. (köpésért helyből piros járna.)

http://www.whoscored.com/Matches/758075/Live
http://www.gazzetta.it/trsport/tempo-reale/tabellino.shtml?match_config=717622.json&comp=21&day=7

allegri szerint nem volt ütés:
http://www.football-italia.net/40327/allegri-it-wasnt-punch

silent
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-06, 23:21

jackie_d írta:
cortamelasombra írta:
ha valaki még nem látta volna elégszer.
ki mondta legutóbb hogy hiányzik a csapatból egy cselezős ember ? Very Happy
Zapata (?) baszki akkorát repül hogy utána minimum Milánóig csúszott a seggén
mondtam én, hogy csak a kiscsapatok ellen fog villogni, már ha azt az egy normális labdábaérést villogásnak lehet nevezni geek 

csak hogy lásd milyen jó szívem van: ha így havonta húsz percre beáll és mindig gólt lő, akkor felőlem fizetés nélkül maradhat clown 

ja, az megvan, hogy girgio győztes gólt lőtt? Very Happy
mi az hogy talán maradhat? affraid legnagyobb alapember. egyébként a blogon a 'problémák' cikkben volt hogy 4-3-3hoz nincs jobb szélsőnk.
de van. csak Conte valamiért nem látja szvsz.




_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime2013-10-06, 23:12

juteszembe, az kiderült, hogy mexes végül miért kapott pirosat?
egy pillanatra úgy tűnt, mintha köpött volna, de nem vagyok benne biztos
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Juventus-Milan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Milan   Juventus-Milan I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Juventus-Milan
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Milan - Juventus 2012.11.25.
» Milan - Juventus 2023.10.22. 20:45
» Milan - Juventus 2021.01.06 20:45
» Milan-Juventus 2022.01.23. 20:45 Sport2
» Milan - Juventus, 2014.03.02., 20:45, DigiSport1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: