Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 olasz válogatott

Go down 
+22
Téjlor89
virracocha
elnastra
Petike007
bombahoppa
tjunior
CsT
EsztéNégy
LeRoi10
Tankcsapda
_Tyler
exchaby
mbence
kilopo
rakkenroll
.bb.
laac
zetterberg40
juventute
simoon
Krisz
s4tch
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 22:45

Hát ezt elkúrták, főleg az első meccsen, a bíró egyébként totál retardált volt mindkét oldalra.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 22:44

baszki ilyen nincs
ki a tököm találta ki ezt az impotens vén barmot?
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 22:43

Sajnálom Buffont, de pontosan ennyit érdemelt ez a válogatott.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3575
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 22:32

Belotti de szar
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 22:22

Ha a hosszabbításban Buffon felmenne egy szögletnél, és életben tartaná a továbbjutási reményeket, az lenne az igazi. Én csak miatta drukkolok az olaszoknak, egyszerűen annyira semmilyen ez a csapat, hogy megérdemelné a kiesést, de Buffonnak nem így kellene befejeznie a válogatottnál.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 22:16

Ventúrának mindegy ki játszik csak a 3-5-2 maradjon meg? Smile Azért elég vicces, hogy ebben a szituban Bernát és Insigne is a padon ül...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3575
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 21:55

Erre adtam volna egy tizit Darmiannak.

Egyébként Bonu nem rossz, jól látom? Ha igen, akkor az azt jelenti, hogy nagyon szar a milán....
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 21:44

CsT írta:
Pirlo kurvára hiányzik ebből a csapatból! Wink
Lippi, netán Conte jobban
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 21:44

CsT írta:
Pirlo kurvára hiányzik ebből a csapatból! Wink

Trezeguet hiányzik ebből a csapatból.

Gabbiadini helyett jöhetne valaki aki nem Éder, mondjuk Del Piero. Ez a formáció totál elbaszott, egy 2 évvel ezelőtti BBCvel lenne létjogosultsága, így csak arra jó, hogy a legjobb formában lévő Insigne nem fér be.
Azért remélem hogy sikerül begyűrni őket.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 21:37

Pirlo kurvára hiányzik ebből a csapatból! Wink
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 21:30

zetterberg40 írta:
Nem merik befújni a tizit a svédeknek...
Barza megöregedett, nagyon.

Nagyon. 1-2 éve már ott kellett volna hagynia a valogatottat.

Egyébként ha mem tudnám hogy kivel játszanak az olaszok azt mondanám hogy a Chievo. A svédek szempontjából lehet nem a legjobb taktika megpróbálni megverni az olaszokat abban a játékban amihez ők értenek a legjobban.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 21:18

Nem merik befújni a tizit a svédeknek...
Barza megöregedett, nagyon.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 20:22

7-es szorzó volt a svéd győzelemre, meg kellett volna rakni...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 19:59

ez a kezdő...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 13:16

CsT írta:
Pedig ez a svéd csapat is elképesztően gyenge talán 2-3 emberük van ki Bl szintű csapatba játszik. Viszont ha találnak egy gólt (elnézve a védelmünket + a csicskát, erre azért jó esélyük van) akkor szerintem is reszeltek a dígóknak. Kíváncsi vagyok "ÉSZ" mennyit változtat az első meccs totál bukta taktikáján.

Minden olasz kollégám pesszimista a tovabbjutassal kapcsolatban. Nagyon gyökérnek kell lenni hogy egymás után két elcseszett meccset produkáljon Ventura meg a bírók. Az a BBC nagyon nem a régi már, azon se lepődnék meg ha Chiello és Barza zsigerből utálná Bonuccit. Nem lett volna szabad teljesen kimeríteni ett a védő generációt, miközben már bőven toporog a küszöbön az új. Pl Barza 36 évesen miért válogatott még?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 12:22

Pedig ez a svéd csapat is elképesztően gyenge talán 2-3 emberük van ki Bl szintű csapatba játszik. Viszont ha találnak egy gólt (elnézve a védelmünket + a csicskát, erre azért jó esélyük van) akkor szerintem is reszeltek a dígóknak. Kíváncsi vagyok "ÉSZ" mennyit változtat az első meccs totál bukta taktikáján.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 11:35

Barmennyire is gyenge a keret (a korabbi generaciokhoz kepest) és az edzoi stáb, szerintem nonszensz, ha egy Irán - Tunézia meccset kell nézni egy Holland - Olasz helyett. Ez a politikailag korrekt rendszer totál elcseszett. Ha már ennyire inkluzív akar lenni a FIFA akkor a continensre osztott selejtezők helyett simán mehetne a világ szintű kalapozas 24 csoporttal. Oké valoszinuleg egy olasz Új-Zéland meccsen sokat szívnanak a jatekosok, de a valamire való dél-amerikai játékosok amúgy is Európában játszanak és körbeutazzák a világot egy-egy meccsért, nem hiszem hogy sokat jelentene...

Szerintem amúgy ha az olaszok nem jutnak tovabb maguktol akkor átrúgdossák őket.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 11:24

Én is inkább a svédekre tennék. Az utolsó 5 meccsen 3 gólt rúgtak az olaszok, most meg minimum 2 kellene. Persze ezek a svédek sem világverők finoman szólva sem de ez az olasz válogatott olyan szürke amilyet én még nem nagyon láttam. Hosszútávon lehet jót is tenne nekik egy orbitális pofon, a 66os égésből született a 82es világbajnok csapat.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 10:55

zetterberg40 írta:
Én azt gondolom, hogy az olaszoknak reszeltek, nem jutnak ki.
 én azon sem lepődnék meg, ha hazai pályán is kikapnának, Ventura teljesen vak
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 10:24

Én azt gondolom, hogy az olaszoknak reszeltek, nem jutnak ki.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-13, 10:21

Svejc sem brillírozott tegnap (sem), egész olaszosra sikerült a továbbjutásuk, Mandzsuékra meg jó lesz odafigyelni, piszok erős csapatuk van, némi szerencsével bármeddig eljuthatnak. Ma izgalmas kis meccset várok. Ha nem Ész Ventura lenne a mester, nem aggódnék egyébként különösebben, így fosok, de remélem egy 1-0-ás 90 perc után, hosszabbításban behúzzák azért valahogy a digók.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-11, 16:46

CsT írta:

Hát igen kb akkora ötlet mint Dzsudzsit bevágni irányítónak! Smile Smile

Ventura 3-5-2-je nagyon sok helyen vérzik. Sem Candreva sem Darmian nem igazán jó wingbacknek (előbbi RM/RW utóbbi inkább bekk). Parolo és De Rossi sem igazán box-to-box player, meg vén gecik is. Very Happy
Elől a két befejezőcsatár kioltja egymás, gyakorlatilag szerintem egyszer sem passzoltak egymáshoz...
Verratti posztja nekem totál homály, hol mélység irányítónak tűnik, hol pedig csatár mögöttinek. A "butát" arra értettem, hogy például volt egy eset amikor 4 vs 3-ba mehettek volna és visszafogta egy csellel a támadást, amikor viszont 3 védő közt ott sínylődött a csatár akkor odapasszolja neki....meg hát kisárgázza magát az ellenfél tizenhatosánál egy tök fölösleges szabálytalansággal.

Ha van eszük az illetékeseknek, Venturat a selejtező kimenetelétől függetlenül leváltják. Szinte B csapatot küld ki még ebből az olasz állományból is. DS simán kezdő lehetne, Berna, Insigne, Jorginho, mind bőven beférnének, nincs egy értelmes balhátvéd, két befejező támadó utoljára kb. 2006-ban fért meg egymás mellett (de már akkor is kimenőben volt). De Rossit szépen el kellene felejteni, ahogyan Candrevatól is vannak jobb opciók. Ebből a csapatból Sturaro sem lógna ki.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-11, 13:00

s4tch írta:
verratti egy impulzív, néha valóban ostoba fiúcska. viszont ma a bíró kurvára nem védte, pedig a svédek végig faragták. csodálkozom, hogy nem dugott fel cakirnak egy stoplist.

ventura meg... ehh... verratti helyére benyomja insignét, és nem változtat formációt... insigne mint belső középpályás, hatalmas ötlet.
Hát igen kb akkora ötlet mint Dzsudzsit bevágni irányítónak! Smile Smile

Ventura 3-5-2-je nagyon sok helyen vérzik. Sem Candreva sem Darmian nem igazán jó wingbacknek (előbbi RM/RW utóbbi inkább bekk). Parolo és De Rossi sem igazán box-to-box player, meg vén gecik is. Very Happy
Elől a két befejezőcsatár kioltja egymás, gyakorlatilag szerintem egyszer sem passzoltak egymáshoz...
Verratti posztja nekem totál homály, hol mélység irányítónak tűnik, hol pedig csatár mögöttinek. A "butát" arra értettem, hogy például volt egy eset amikor 4 vs 3-ba mehettek volna és visszafogta egy csellel a támadást, amikor viszont 3 védő közt ott sínylődött a csatár akkor odapasszolja neki....meg hát kisárgázza magát az ellenfél tizenhatosánál egy tök fölösleges szabálytalansággal.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-10, 23:58

verratti egy impulzív, néha valóban ostoba fiúcska. viszont ma a bíró kurvára nem védte, pedig a svédek végig faragták. csodálkozom, hogy nem dugott fel cakirnak egy stoplist.

ventura meg... ehh... verratti helyére benyomja insignét, és nem változtat formációt... insigne mint belső középpályás, hatalmas ötlet.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-10, 22:42

s4tch írta:
csak szerintem érthetetlen, hogy hátrányban nincs a pályán sem insigne, sem bernardeschi?
De Éder ott van! Smile Nyugdíjas edző, nyugdíjas válogatott...Verrattiról meg az jött le, hogy néhány(?) esetben rendkívül buta.....
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-11-10, 22:16

csak szerintem érthetetlen, hogy hátrányban nincs a pályán sem insigne, sem bernardeschi?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-10-03, 10:20

Valaki nem tudja, hol a francban lehet jegyet venni a csütörtöki Magyar-Olasz U21-es meccsre? Lehet a helyszínen is? Az MLSZ honlapján a meccs megemlítését is percekig kellett keresni. Rég nem voltam magyar meccsen, nem tudom most mi a módja.
Keretben van Audero, Del Favero, Romagna, Mandragora, Orsolini, Favilli. Továbbá Locatelli, Adjapong és Chiesa is érdekes lehet.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-09-03, 14:26

EsztéNégy írta:
A csicska mindhárom gólban alaposan benne volt, de ezen a meccsen az volt a gond, hogy gyakorlatilag mindenki mélyen tudása alatt játszott a digóknál (különösen nagy nulla volt Insigne, de DDR játszatását sem indokolja már semmi, Darmian szimplán nem tud csak focizni). Jelen pillanatban nagyon kevés olyan ember mozog kék mezben, akire egy BL-esélyes csapatot építenék, szerintem például Buffon felett is igencsak eljárt az idő, pedig szeretném, ha ez a szezonja még tényleg fasza lenne.

Úgy nyertek amúgy tükörsimán a spanyolok, hogy 10 emberrel játszottak végig David Silva miatt. Nem mellesleg már most látszik, hogy jön az új spanyol aranygeneráció: Isco, Asensio, Koke, Saul, Morata elképesztő minőség már most is, ezekhez hozzácsapják majd még Dani Ceballost és tuti világversenyt fognak nyerni. Valamit tudnak ott játékosok felépítését illetően, ilyen húszas évei elején rohangáló spílerek nincsenek Itáliában, egyedül talán Verratti tehető oda, aki kb. azonnal kikerült az olasz közegből. Megnéznék egy párhuzamos univerzumot, hol tartana a srác most, ha anno elhozzuk Pirlo mögé (gondolom valami Serie B-s csapatnál lenne most kölcsönben)...

Nem a védelemmel volt gond szerintem. Amíg a spanyolok a középpályát maximálisan bebiztosították, és tulajdonképpen egy 4-6-0-val jöttek elő, addig az olasz középpálya a Verratti-De Rossi duóból állt. Legalább egy, de inkább két középpályást még illett volna odatenni, és 4-3-3 vagy 4-3-1-2 is lehetett volna. És bár az olasz keretet nem lehet klasszis minőségre kihozni, de amíg Gabbiadini, Éder, Darmian kerettagok lehetnek, Candreva alapember, Spinazzola a kezdő balhátvéd, addig sok jóra ne számítsanak. Ennél sokkal, de sokkal jobb csapatot is össze lehetne rakni.

A spanyolok talán a legnagyobb esélyesei a jövő évi VB-nek, csodálom, hogy Iniesta kezdőben maradhatott a tegnapi meccsre, van bőven választék, két minőségi kezdőt is ki tudnának rakni. Thiago Alcantara például lehetőséget sem kapott, pedig ő simán lehetne kezdő is. Iscot baromira sajnálhatjuk, hogy nem sikerült korábban megszerezni.
Verrattival kapcsolatban viszont nincs igazad szerintem. Pogba még annyit sem bizonyított a leigazolása idején, mint Verratti, aztán megkapta ő elég hamar a lehetőséget. Verratti egyébként két éve stagnál, képtelen továbbfejlődni Párizsban, és ez még sokba kerülhet az esetében. Neki mennie kellett volna onnan most nyáron, még ha sokkal erősebb csapat tagja is lehet, mint eddig.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-09-03, 09:17

komoly összeget mernék tenni arra, hogy Allegri vb után szöv. kapitány lesz
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-09-02, 23:29

A csicska mindhárom gólban alaposan benne volt, de ezen a meccsen az volt a gond, hogy gyakorlatilag mindenki mélyen tudása alatt játszott a digóknál (különösen nagy nulla volt Insigne, de DDR játszatását sem indokolja már semmi, Darmian szimplán nem tud csak focizni). Jelen pillanatban nagyon kevés olyan ember mozog kék mezben, akire egy BL-esélyes csapatot építenék, szerintem például Buffon felett is igencsak eljárt az idő, pedig szeretném, ha ez a szezonja még tényleg fasza lenne.

Úgy nyertek amúgy tükörsimán a spanyolok, hogy 10 emberrel játszottak végig David Silva miatt. Nem mellesleg már most látszik, hogy jön az új spanyol aranygeneráció: Isco, Asensio, Koke, Saul, Morata elképesztő minőség már most is, ezekhez hozzácsapják majd még Dani Ceballost és tuti világversenyt fognak nyerni. Valamit tudnak ott játékosok felépítését illetően, ilyen húszas évei elején rohangáló spílerek nincsenek Itáliában, egyedül talán Verratti tehető oda, aki kb. azonnal kikerült az olasz közegből. Megnéznék egy párhuzamos univerzumot, hol tartana a srác most, ha anno elhozzuk Pirlo mögé (gondolom valami Serie B-s csapatnál lenne most kölcsönben)...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime2017-09-02, 22:53

bonucci mennyire geciszar volt ma este... barza minden mutatóban agyonverte, még a hosszú passzokban is (barza 10/10, bonucci 7/12)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





olasz válogatott - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
olasz válogatott
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Egyebek-
Ugrás: