Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 olasz válogatott

Go down 
+22
Téjlor89
virracocha
elnastra
Petike007
bombahoppa
tjunior
CsT
EsztéNégy
LeRoi10
Tankcsapda
_Tyler
exchaby
mbence
kilopo
rakkenroll
.bb.
laac
zetterberg40
juventute
simoon
Krisz
s4tch
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2017-09-02, 22:53

bonucci mennyire geciszar volt ma este... barza minden mutatóban agyonverte, még a hosszú passzokban is (barza 10/10, bonucci 7/12)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-11-12, 21:45

Belotti fossa a gólokat... Pedig még a Palermoban Dybala mellett homálynak tűnt a srác. Tavaly már pislákolt valami de idén robbantott.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-10-06, 22:29

zetterberg40 írta:
Jézusom Gigi, hát ez ordas hiba.

Inkább a válogatottban hibázzon. Mondjuk nem tudom, hogy pályafutása során volt-e ekkora hibája, és ha volt is, akkor mikor.

Egyébként nem értem, ez a Ventura mit gondolt egy ilyen kezdővel. Conte fanatizmusa nem örökíthető át a szövetségi kapitányi posztra csak úgy, hogy ilyen csapattal eredményes lehessen valaki. Nem nézem a meccset, de a statisztika alapján nemcsak eggyel kellene vezetniük a spanyoloknak. A háromvédős formáció még rendben is van, nagyon sok jó hátvédjük van. De ez a középpálya kritkán aluli. Marchisio sérült, ez rendben van. De egy Montolivo kezdő, amikor Verratti végig padozik. Egy De Rossi 90 percet játszik, Jorginho még a keretben sincs. Candreva 90 percet padozik, pedig az egyik legjobb olasz játékos.

Mire megírtam, már 1-1, de sokat nem változtat a helyzeten. Lehet, hogy ínségben szenved az olasz foci, ha klasszisokról van szó, de a legjobbjait akkor is maradéktalanul pályára kellene küldeni, és ezen a kezdőn lenne mit javítani, még azon túl is, amiket leírtam.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-10-06, 22:00

Jézusom Gigi, hát ez ordas hiba.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-09-08, 12:50

_Tyler írta:
ami miatt fontos, az a csapatban betöltött vezérszerepe, a jelenléte a pályán

Meg gondlom az öltözőben. Igen, ez is nagyon fontos egy csapatnál... Bonuccival, Buffival kiegészülve pedig, no meg egy fasza edzővel, úgy érzem, van némi ráhatásuk a többiekre. Contét is ezért szeretem -minden hibájával együtt-, nagyon tud motiválni, vele jött vissza a mindig nyerni akarás.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-09-08, 08:19

http://www.football-italia.net/91055/morata-%E2%80%98glad-chiellini-suspended%E2%80%99

ez cuki.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-09-07, 15:36

s4tch írta:
a screenshot a tavalyi bajnoki szezon alapján készült, és onnan kapásból nekem nem ugrik be chiellinitől szarvashiba. a rend kedvéért megnéztem, a squawka/opta védelmi hibaként jegyzi a dortmund elleni hazai meccs hatalmas bakiját (amiből a gólt kaptuk), de a monaco elleni hasast nem. ja, és ezzel a hibával együtt buffon és tevez mögött chiellinit hozza a squawka a legjobb juve játékosnak a 2014/15-ös szezonban.

geek

hát a madridi teljesen ostoba szabálytalansága a 11es előtt azért szerintem még elmegy hibának... a monaco ellen pedig kurva nagy mázlija volt, hogy nem szórták ki, az egy egyértelmű piros lapos szabálytalanság volt
amúgy szerintem is gyenge a helyezkedése, ami nyilván nem jelenik meg a statiszikában. rosszul lép ki a beadásnál, vagy nem vált jól az ellenfél támadójára
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-09-07, 13:45

a screenshot a tavalyi bajnoki szezon alapján készült, és onnan kapásból nekem nem ugrik be chiellinitől szarvashiba. a rend kedvéért megnéztem, a squawka/opta védelmi hibaként jegyzi a dortmund elleni hazai meccs hatalmas bakiját (amiből a gólt kaptuk), de a monaco elleni hasast nem. ja, és ezzel a hibával együtt buffon és tevez mögött chiellinit hozza a squawka a legjobb juve játékosnak a 2014/15-ös szezonban.

geek
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-09-07, 11:56

Defensive errors 0?
Azert vannak statok amiknek nem sok koze van a realitashoz, szoval nehany dolgot fenntartasokkal kell kezelni illetve statisztika alapjan inkabb csak holisztikusan erdemes ertekelni.
Chiellini gyengepontja szerintem a helyezkedes es pont emiatt a legkevesbe megbizhato vedonk (Rugani included).
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-09-07, 10:17

_Tyler írta:
...érdekes, hogy ha megkérnénk valakit, aki nem Juve drukker, hogy rakja sorba a Juve védőit, akkor nagy eséllyel a Chiellini, Bonucci, Barzagli erősorrendet rakná össze, miközben szerintem pont fordított a valódi sorrend...

ellentmondásos chiellini megítélése. védőként valóban barza a legerősebb közülük, de azért vannak itt érdekes adatok: squawka mátrix

ha nem működik a link, itt egy screenshot:

olasz válogatott - Page 8 Vedostatok

a total score chiellininél a legerősebb, és a labdalopásokból, illetve a kulcspasszokból is nála van a legtöbb. a squawka/opta nála nem tart nyilván védekezésben vétett hibát, bonuccinál és ruganinál is előfordult ilyesmi.

chiellini az egyik legjobb emberfogó, a tempóérzéke is fasza, a böszme mozgása ellenére szerintem viszonylag gyors, viszont folyamatosan a durvaság határán játszik, és hajlamos a technikai hibákra. csak remélni lehet, hogy a marhaságait nem a bl-re tartogatja.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-09-06, 21:20

rakkenroll írta:
A mi jó öreg Dzsordzsónk tett róla, hogy izgalmas legyen a meccs, ismét, sokadjára. Képes bárkit leszedni a pályáról jobb napjain, de nagyon sokszor benne van a játékában 1-2 kínos gikszer. Ahhoz túl sokszor, hogy klasszisnak tartsam.

Chiellini elég messze áll a klasszistól szerintem. érdekes, hogy ha megkérnénk valakit, aki nem Juve drukker, hogy rakja sorba a Juve védőit, akkor nagy eséllyel a Chiellini, Bonucci, Barzagli erősorrendet rakná össze, miközben szerintem pont fordított a valódi sorrend. Chielliniről kapjuk a legtöbb gólt a védőink közül. igazából ő egy elég ügyetlen játékos, aki főleg az erejéből, sőt nem egyszer a brutalitásából él. ami miatt fontos, az a csapatban betöltött vezérszerepe, a jelenléte a pályán
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-09-06, 11:39

A mi jó öreg Dzsordzsónk tett róla, hogy izgalmas legyen a meccs, ismét, sokadjára. Képes bárkit leszedni a pályáról jobb napjain, de nagyon sokszor benne van a játékában 1-2 kínos gikszer. Ahhoz túl sokszor, hogy klasszisnak tartsam.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-09-05, 22:35

zetterberg40 írta:
Chiellini eddig hibát hibára halmoz a zsidók ellen. A gól előtt is ő bénázott.

a franciák ellen rúgott egy elég szép luftot; abból a hibából szerezte Martial az első francia gólt.

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-09-05, 21:27

Chiellini eddig hibát hibára halmoz a zsidók ellen. A gól előtt is ő bénázott.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-05-23, 15:26

conte bő keretet hirdetett, benne buffon, bonucci, barza, chiello mellett ott van sturaro, rugani és zaza is. giovinco és pirlo kimaradtak.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-05-08, 08:11

s4tch írta:
szóval akkor nem lesz ott az eb-n marchisio, verratti és talán darmian sem. utóbbit hordágyon vitték le a mai pl-meccsen, elég szarul nézett ki. innen szép nyerni (vagy továbbmenni a csoportból)

Ilyen szedett-vedett csapata/kerete rég volt az olaszoknak. A legjobb csatarparos kb a Pelle-Zaza, hááát...
A középpálya is problémás, de oda legalább vannak alternatívák, plusz én simán el tudom kepzelni, hogy a nyuggerek felszívják magukat. A 433 gyakorlatilag kötelező, tele van a keret szélsőkkel.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-05-07, 23:28

szóval akkor nem lesz ott az eb-n marchisio, verratti és talán darmian sem. utóbbit hordágyon vitték le a mai pl-meccsen, elég szarul nézett ki. innen szép nyerni (vagy továbbmenni a csoportból)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-03-24, 23:00

s4tch írta:
hmm, meglepően jók az olaszok az első félidőben. megy a presszing ezerrel, igaz, 3-6-1-et játszik conte, szóval van ember a középpályán dögivel.

itt nézem, teljesen jó spanyol stream: acestream://572242ad5b1b717e2371fcddd8b9337217961ddf

a második félidőre még inkább jellemző volt a kíváló olasz pressing, labdaszerzés után pedig gyorsan tudtak váltani támadásba, főleg miután beállt Insigne. az az Insigne, aki sokkal több potenciált hordozott magában a meccsen, mint Eder. (ez talán egyértelmű is volt, de most igazolást is nyert)
az olasz válogatott egyik erénye lehet a sebesség és nem is feltétlenül az egyéneké (bár Insigne, Candreva, Bernardeschi kifejezetten gyors játékosok), hanem az egész csapaté, amelyik képes gyorsan reagálni és védekezésre visszaállni vagy éppen támadásba lendülni. remélem ezek a jól komponált jelenetek nem csak fellángolások voltak egy barátságos meccsen. megjegyzem Berardi is ezen a poszton játszik, mint a felsorolt játékosk; Olaszország gyakorlatilag tele van 4-3-3ban remekül alkalmazható szélső támadókkal (jah, és ott van még a magára találó Sharaawy is).

a csatárposzt viszont kérdéses nálam. pl, ha a csoportban az utolsó meccs a továbbjutásért megy (márpedig ennek nagy a valószínűsége), akkor egy Pellé vagy Zaza elbírja-e ezt a terhet és tudják-e hozni magukat, szükség esetén bravúrt is nyújtani.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-03-24, 22:42

ahogy Zaza bebőrözte Piquet, felbecsülhetetlen lol!

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-03-24, 21:36

hmm, meglepően jók az olaszok az első félidőben. megy a presszing ezerrel, igaz, 3-6-1-et játszik conte, szóval van ember a középpályán dögivel.

itt nézem, teljesen jó spanyol stream: acestream://572242ad5b1b717e2371fcddd8b9337217961ddf
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-03-24, 20:18

ez lehet a leggyengébb olasz kezdő, amit valaha láttam.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2016-03-24, 20:17

Fél óra múlva kezdődik a szokásos spanyolok elleni felkészülési meccs, ami általában vereséggel végződik.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2015-11-17, 10:00

állítólag 14 ember fix a jövő nyári keretből: http://www.football-italia.net/75829/14-guaranteed-azzurri-euro-spot

pirlo, de rossi, insigne nincs közte. a támadó szellemű játékosok közül sári és giovinco is hiányoznak. én giót mindenképp kivinném.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2015-10-12, 16:27

rövid, de érdekes poszt a 4-4-2-re való visszatéréshez.

kíváncsi lennék, hogy egy nagy csapat ellen mire lenne képes a Sári, Candreva, Pelle + még valaki támadó négyes.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2015-03-31, 21:16

king kong jobb lábbal gólpasszt adott lol!
miért nem ő a kezdő bal futónk?? allegri takarodj!

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2015-03-31, 20:25

Italy: Buffon; Ranocchia, Bonucci, Chiellini; Darmian, Parolo, Valdifiori, Soriano, Florenzi; Eder, Pellè

MVP

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2014-11-16, 21:45

buffon... albino
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2014-11-16, 20:56

ez a de rossi gyerek ez melyik csapatban futballozik? mer azé elég tahó dolog kirúgni az ellenfél két bordáját, majd nyugodtan megfordulni és elsétálni. kivéve persze ha szándékos volt a rúgás, úgy már érthető

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2014-11-13, 11:52

rakkenroll írta:
simoon írta:


na persze

Nála igen bizonytalan, hogy meddig tart. Az EB után azt hittem legalább Prandellire hallgat és van pár ember, aki tud hatni rá, a VB-n kiderült, nincs ilyen. Conte talán egy-két meccs erejéig rá tudja venni némi koncentrációra, fegyelemre, de hosszabb távon -mondjuk egy tornán- már bomlasztó hatású a jelenléte. Kevés a minőségi olasz csatár, de én akkor sem adnék már több esélyt neki.  

én sem adnék neki több esélyt. lesz ő még roma játékos. remélem.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2014-11-13, 08:36

simoon írta:
Krisz írta:
http://www.football-italia.net/58532/balotelli-impresses-attitude

na persze

Nála igen bizonytalan, hogy meddig tart. Az EB után azt hittem legalább Prandellire hallgat és van pár ember, aki tud hatni rá, a VB-n kiderült, nincs ilyen. Conte talán egy-két meccs erejéig rá tudja venni némi koncentrációra, fegyelemre, de hosszabb távon -mondjuk egy tornán- már bomlasztó hatású a jelenléte. Kevés a minőségi olasz csatár, de én akkor sem adnék már több esélyt neki.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime2014-11-12, 16:25

Krisz írta:
http://www.football-italia.net/58532/balotelli-impresses-attitude

na persze
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Ajánlott tartalom





olasz válogatott - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: olasz válogatott   olasz válogatott - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
olasz válogatott
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Egyebek-
Ugrás: