Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-29, 14:01

jackie_d írta:
na pont ezt pofázom én is, val'szeg a játékosok/ügynökök sem érzik anyagilag/állományilag elég erősnek a klubot a folyamatos final fourba kerüléshez
egyszer volt kutyán budavásár, vagymi, de húzzunk innen gyorsan a picsába, mert többet se lesz... Mad
Jelen pillanatban ( és valószínűleg ez sokáig is így marad, ha nem csinál valamit az UEFA) a Barca-Real-Bayern trió mögött mindenki outsider, senkinek sincs reális esélye a BL elődöntőre folyamatosan. Van 6-8 esetleg 10 csapat akinek ha kijön a lépés akkor összejöhet az elődöntő, ezek között van a Juventus is és ugye tavaly nekünk jött ki a lépés. Innen előre lépni az elkövetkező legalább 5 évben szinte lehetetlen, sőt én azt mondom lehetetlen.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-29, 13:27

na pont ezt pofázom én is, val'szeg a játékosok/ügynökök sem érzik anyagilag/állományilag elég erősnek a klubot a folyamatos final fourba kerüléshez
egyszer volt kutyán budavásár, vagymi, de húzzunk innen gyorsan a picsába, mert többet se lesz... Mad
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-29, 11:41

Többször hangoztattam, hogy Vidal talán a kedvenc játékosom a keretből, így volt ez még akkor is, amikor annyira nem ment neki a játék. Nem is zavar annyira, hogy le akart lépni, hallani olyan pletykákat is, hogy anno a Kusen egyszerűen nem engedte a Bayernbe igazolni, ezért kötött ki nálunk. Az viszont elég nagy pofátlanság, hogy lealacsonyítja a volt kenyéradóját azzal, hogy "Chilében büszkék rá, hogy egy nagy klubban folytatom pályafutásom". Baszki mi a Juve, ha nem egy nagy klub? Meg hogy BL-t akar nyerni... ott volt az esély, élni kellett volna vele (nem azt mondom, hogy rosszul játszott a döntőben, de azért annyira jól sem). Ez a tipikus "if can't beat them, join them" mentalitás eléggé szíven ütött az egyik kedvenc harcosomtól Sad

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-28, 22:08

zetterberg40 írta:
Összességében szuper 4 évet produkált, nem haragszom rá, de a mai bemutatóján rögtön kibökte, kb. ugródeszkának tekintette a Juvét. Semmi többnek. Pont.

na pont ez az ami elszomorító
a "szívemben örökké juventínó maradok" meg kb. ugyanannyit ér mint a "bekaphatjátok buzikáim én leléptem"...

scratch
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-28, 21:26

zetterberg40 írta:
Nem mondom, hogy én nem bírtam Vidalt. Inkább csak arra próbáltam célozni, messze nem érdemes úgy ragaszkodni a hozzá hasonlókhoz, mint mondjuk egy olasz játékoshoz, akit nagyobb eséllyel nem szédít meg a plusz pénz. Meglepődnék, ha hasonló okoknál fogva Pogbát egy évnél tovább tudnánk tartani. (Valahogy meg kell szerezni Verrattit, nincs mese)

Összességében szuper 4 évet produkált, nem haragszom rá, de a mai bemutatóján rögtön kibökte, kb. ugródeszkának tekintette a Juvét. Semmi többnek. Pont.

Szerintem ez nem olaszság kérdése. Marchisio az én legnagyobb kedvencem a csapatból, főleg a veretlen szezon óta, de ettől függetlenül az ő képességei nem érik el a Vidalét (a hozzá tartozó pozícióban), ő aligha tudna többet keresni külföldön, ill. a fizetési igény/skilleket tekintve aligha akarná bárki leigazolni (Giorgio hasonló eset). Nála a ragaszkodás nemcsak romantikus dolog, hanem gyakorlatilag nincs jobb alternatívája. Én biztos vagyok benne, hogy ha egy Pogba szintű fiatal olaszt neveltünk volna ki 22 éves korára a klub jelenlegi státuszában őt sem tudná megtartani (plusz mindig van egy rohadék ügynök aki bármilyen játékosmozgáson kurvanagyot szakít hogy telebeszélje a játékos fejét ).

Verrattit nem tudom elképzelni, hogy eladja a P$G, az egyik legjobb játékosuk, a pénz meg nem lényeges nekik, a katariak képesek 1 db "222222" rendszámtáblára 50 millió dollárt költeni (és ez halálkomoly), ez gyakorlatilag Verratti piaci értéke. Mit tudsz ajánlani egy olyan klubnak akit nem érdekel a pénz? Egyedül Pogba jöhet szóba, amivel nem is lenne gond, mert ha már úgy is be kell váltani, akkor váltsuk be Verrattira, de Pogba nem akar a PSG-be menni.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-28, 19:47

Igen, Pogbát már én is elkönyveltem.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-28, 18:53

kilopo írta:
Ezzel annyiban vitatkoznék, hogy ha a jelenlegi fizetésem dupláját adná bármelyik cég, ahol ugyanazt kéne csinálnom, akkor gondolkozás nélkül mondanék fel. Persze euró milliók esetében kicsit más a megközelítése a történetnek (nem mondom, hogy egyik napról a másikra élek, de nincs se lakásom se autóm), de a dupla fizetés azért mégis dupla. Az tény, hogy nagyon szép dolog lett volna nemet mondania és itt is kapott volna emelést + hosszú szerződést.

Amúgy én nem tudtam nem szeretni Vidalt, az elsők között volt, akik kihúzták a klubot a gödörből és abban az évben nagyon megkedveltem. Tény, hogy volt egy hosszú időszaka, amikor sok hülyeséget csinált.

És ahogy s4tch is írta. Vidal eladásáig nyugodt voltam a nyarat illetően.

Nem mondom, hogy én nem bírtam Vidalt. Inkább csak arra próbáltam célozni, messze nem érdemes úgy ragaszkodni a hozzá hasonlókhoz, mint mondjuk egy olasz játékoshoz, akit nagyobb eséllyel nem szédít meg a plusz pénz. Meglepődnék, ha hasonló okoknál fogva Pogbát egy évnél tovább tudnánk tartani. (Valahogy meg kell szerezni Verrattit, nincs mese)

Összességében szuper 4 évet produkált, nem haragszom rá, de a mai bemutatóján rögtön kibökte, kb. ugródeszkának tekintette a Juvét. Semmi többnek. Pont.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-28, 18:49

Krisz írta:
tjunior írta:
Ez az egész Draxler-Siguiera buli, nekem kb az első eset a Marrotta érában amit totál értelmetlennek tartok. Az egész nagyon borzasztóan elkapkodottnak tűnik, mert meg kell nyugtatni a szurkolókat a Tevez-Pirlo-Vidal trió távozása után. Allegri állandóan rinyál egy irányító iránt, és erre idehozzák a totál balszélső Draxlert, aki akkor játszott középen ha odafújta a szél? Ráadásul sérülékeny, jó eséllyel egy örök ígéret marad és rá költsünk vagy 25 milliót? Meg egy jövőre 30 éves brazilra akivel semmivel sem vagyunk előrébb 10-12 milliót? Akkor már inkább adjunk több pénzt Alex Sandroért, meg hozzuk el Saponarát.

Ha félretesszük a sérüléssel kapcsolatos kockázatot, akkor a 25 millió egy ilyen típusú játékosért nem egy elszállt összeg. Az, hogy elvben nem tökéletes a pozícióra az egy olyan kompromisszum, amit valószínűleg a büdzsé miatt kellett benyelni (ő szerintem sem totál szélső, aki viszont igen és emlegetik az Cuadrado, na ő lenne totál homály erre a pozícióra). Jovetic ha jól rémlik egy sokkal ínségesebb időben, komolyabb sérülésekkel maga mögött ment el 25ért a Citybe és 2 évvel idősebb is volt.

A Siquera dolog tényleg nem nagyon védhető, személy szerint túlságosan nem is csípem, meg azt sem tudtam hogy a 30hoz konvergál. Én inkább róla meg Alex Sandroról gondolom, hogy a sajtó felfújta a dolgot, komolyabb szándék és valódi ajánlat meg még nem volt velük kapcsolatban.

Most Vidal eladásával -22 milla a mérleg, ha Llorentét is sikerül 10 körül elpasszolni, akkor egy ilyen szezon után és egy újjáépítős mercaton azért lehet pénz egy 30-40 millás játékosra (lemehetünk -50re, ami majdnem megegyezik a 7. helyek utáni reboot egyenlegével).

még Isla is elmehet egy 10 millió körüli összegért + Fausto Rossi, De Ceglie is hozhat 1-2 milliót
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-28, 18:31

tjunior írta:
Ez az egész Draxler-Siguiera buli, nekem kb az első eset a Marrotta érában amit totál értelmetlennek tartok. Az egész nagyon borzasztóan elkapkodottnak tűnik, mert meg kell nyugtatni a szurkolókat a Tevez-Pirlo-Vidal trió távozása után. Allegri állandóan rinyál egy irányító iránt, és erre idehozzák a totál balszélső Draxlert, aki akkor játszott középen ha odafújta a szél? Ráadásul sérülékeny, jó eséllyel egy örök ígéret marad és rá költsünk vagy 25 milliót? Meg egy jövőre 30 éves brazilra akivel semmivel sem vagyunk előrébb 10-12 milliót? Akkor már inkább adjunk több pénzt Alex Sandroért, meg hozzuk el Saponarát.

Ha félretesszük a sérüléssel kapcsolatos kockázatot, akkor a 25 millió egy ilyen típusú játékosért nem egy elszállt összeg. Az, hogy elvben nem tökéletes a pozícióra az egy olyan kompromisszum, amit valószínűleg a büdzsé miatt kellett benyelni (ő szerintem sem totál szélső, aki viszont igen és emlegetik az Cuadrado, na ő lenne totál homály erre a pozícióra). Jovetic ha jól rémlik egy sokkal ínségesebb időben, komolyabb sérülésekkel maga mögött ment el 25ért a Citybe és 2 évvel idősebb is volt.

A Siquera dolog tényleg nem nagyon védhető, személy szerint túlságosan nem is csípem, meg azt sem tudtam hogy a 30hoz konvergál. Én inkább róla meg Alex Sandroról gondolom, hogy a sajtó felfújta a dolgot, komolyabb szándék és valódi ajánlat meg még nem volt velük kapcsolatban.

Most Vidal eladásával -22 milla a mérleg, ha Llorentét is sikerül 10 körül elpasszolni, akkor egy ilyen szezon után és egy újjáépítős mercaton azért lehet pénz egy 30-40 millás játékosra (lemehetünk -50re, ami majdnem megegyezik a 7. helyek utáni reboot egyenlegével).
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-28, 15:53

szerintem felelőtlenség lenne Draxlerért 30 milliós összeget fizetni, az meg csak még inkább az üzlet ellen szól, hogy a Schalke vezetői igazi faszkalapként viselkednek. Marottáék helyében olcsóbb célpontot keresnék, esetleg érdekes lehet pl. az anderlechtes Praet, de lehet, hogy Saponara is megér egy próbát (mondjuk én őt nem tartom elég jónak ide, de hátha tévedek)
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-28, 14:20

zetterberg40 írta:

Egyébként ez az eset is jól mutatja, hogy a Vidalhoz hasonlókhoz érzelmileg nem igazán érdemes kötődni. Nagyon jó játékos, de csak egy zsoldos. Nála sokkal többet ér egy Marchisio, vagy most már talán említhetnénk Bonuccit is.
Ezzel annyiban vitatkoznék, hogy ha a jelenlegi fizetésem dupláját adná bármelyik cég, ahol ugyanazt kéne csinálnom, akkor gondolkozás nélkül mondanék fel. Persze euró milliók esetében kicsit más a megközelítése a történetnek (nem mondom, hogy egyik napról a másikra élek, de nincs se lakásom se autóm), de a dupla fizetés azért mégis dupla. Az tény, hogy nagyon szép dolog lett volna nemet mondania és itt is kapott volna emelést + hosszú szerződést.

Amúgy én nem tudtam nem szeretni Vidalt, az elsők között volt, akik kihúzták a klubot a gödörből és abban az évben nagyon megkedveltem. Tény, hogy volt egy hosszú időszaka, amikor sok hülyeséget csinált.

És ahogy s4tch is írta. Vidal eladásáig nyugodt voltam a nyarat illetően.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-28, 13:36

zetterberg40 írta:
Annak ellenére, hogy Draxler nagyrészt a bal oldalról indulva játszik a Schalkeban, az eredeti posztja irányító. Leginkább kényszerből alkalmazták a pálya szélén, ilyen-olyan okokból kifolyólag.
Lehet Draxler posztja valamikor 16-17 évesen irányító volt, nem tudom.
Megnéztem a tranfermarkton az elmúlt 4 szezonban hol és mennyit játszott (kvázi az egész profi pályafutása amikor már kezdő volt)
146 meccs abból 109 a baloldalon, 10 a jobbon és 27 középen, a meccsek 75% balszélsőként játszotta, ah úgy teszik a 82%át szélen 18%át középen. Persze lehet át lehet képezni (vagy vissza) irányítóvá, de most tényleg ilyen rizikós játékosért adjunk euró 10 milliókat?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-28, 12:14

Annak ellenére, hogy Draxler nagyrészt a bal oldalról indulva játszik a Schalkeban, az eredeti posztja irányító. Leginkább kényszerből alkalmazták a pálya szélén, ilyen-olyan okokból kifolyólag.

Szerk: Vidalt ma délután mutatja be a Bayern, így gondolom hamarosan jön a hivatalos kommunikáció a klub részéről. A korábbi hírek 6-7 milliós fizetésről szóltak, de német források szerint valójában 10 milliót fog keresni évente. Azaz az itteni fizuját gyakorlatilag megduplázták, ráadásul mindezt öt éven keresztül. Laza.

Egyébként ez az eset is jól mutatja, hogy a Vidalhoz hasonlókhoz érzelmileg nem igazán érdemes kötődni. Nagyon jó játékos, de csak egy zsoldos. Nála sokkal többet ér egy Marchisio, vagy most már talán említhetnénk Bonuccit is.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-28, 11:42

Ez az egész Draxler-Siguiera buli, nekem kb az első eset a Marrotta érában amit totál értelmetlennek tartok. Az egész nagyon borzasztóan elkapkodottnak tűnik, mert meg kell nyugtatni a szurkolókat a Tevez-Pirlo-Vidal trió távozása után. Allegri állandóan rinyál egy irányító iránt, és erre idehozzák a totál balszélső Draxlert, aki akkor játszott középen ha odafújta a szél? Ráadásul sérülékeny, jó eséllyel egy örök ígéret marad és rá költsünk vagy 25 milliót? Meg egy jövőre 30 éves brazilra akivel semmivel sem vagyunk előrébb 10-12 milliót? Akkor már inkább adjunk több pénzt Alex Sandroért, meg hozzuk el Saponarát.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-28, 08:51

En az interjú miatt biztos vagyok, hogy a Gotze dolog nem csak Tuttosport agyszülemény volt és pont amiatt bíztam is benne, bár az is lehet, hogy csak egy jol megrendezett színjáték volt, hogy Gotze es a sleppje jelezze a bőrtangásoknak, hogy nem elegedettek a banasmoddal es van alternatíva. Most viszont gyakorlatilag 0 esély van ra hogy valaha is leigazoljuk.

A Tuttosport most Özilt dobta be, aki egy zseniális irányító, de védekezésben kevesebbre képes, mint Pirlo jarokerettel. A Dortmund elleni meccs után a kondicio szint különbség és annak ellenere hogy az elejen vagyunk meg a felkészülésnek (új taktika kialakítása, betreningelese) kicsit aggódom, hogy egy olyan védekezésben rendkívül passzív játékost, mint Özil mennyire birna el az ujjaformalt csapatunk igy az elején - ha mar egy kiforrott gépezetbe jönne es venne el a védekező potencialbol akkor nem lenne gond.
Persze ez Tuttosport fantázia egyelőre es ahogy az elobb beszéltük valószínűleg dragabb is lenne, mint Draxler. Nagyon unom mar a mercatot...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-27, 23:57

Krisz írta:
...Ha Draxlerhez sincs elég erőforrásunk, akkor a többi alternatívához meg főleg nem lesz...

ez itt a baj, kéremszépen. (már amennyiben nem a schalke taktikai húzásáról van szó. állítólag 30-at kértek, marotta 20-22 körül ajánlott, ekkora különbség az első körben nem szokott gond lenni.)

amúgy szerintem a götze-témát csak a sajtó (meg néhány szurkoló) kapta fel, nem volt itt semmiféle tárgyalás.

alapvetően teljesen nyugodt voltam a mercatónk felől, amíg a vidal-sztori ki nem bukott. ha hoztuk volna draxlert és sandrót, azzal nagyjából gatyába lehetett volna rázni a keretet. de így, hogy sandro drága, a god almighty schalke meg simán rábaszta marottára az ajtót, egyszerűen nem látom, kit fogunk igazolni. tipikus lenne egy sneijder-féle félmegoldás. nagyon bízom benne, hogy ennél sokkal jobbat tud marotta.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-27, 23:46

s4tch írta:
a schalke transzferguruja aszongya, "nem szeretnénk, hogy a juve még egyszer kapcsolatba lépjen a játékossal"

rabbit

A következő mondat miatt aggódom inkább: Non ci saranno più trattative. Il giocatore è deluso? No, è tutto ok. E' finita. Ora possiamo concentrarci solo sullo Schalke.
Ha a Schalke lezárta a tárgyalásokat akkor az elég nagy szívás. Ha Draxlerhez sincs elég erőforrásunk, akkor a többi alternatívához meg főleg nem lesz. Ilyen Mikhytariannak és társainak semmi értelme, akkor már tényleg inkább hozzuk vissza Berardit és vagy felnő a feladathoz vagy nem. Egy érdekes elemzés a csapat összetételéről: igazából szerintem már leírtuk ugyanezt az utóbbi 1-2 hónapban.
Az olasz kolléga is leírja: Juve la più forte, ma... Marchisio non è Pirlo. Kell egy trequartista, kár hogy a Vidal bizniszt ilyen hamar nyilvánosságra kellett hozni és/vagy nem sikerült megegyezni Götzéről.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-27, 21:50

Pedig egy klasszis kaliber szerintem kéne, Vidal és Tevez kiesése még akkor is kiheréli a támadójátékunk, ha a perui elég szar TQ.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-27, 21:50

s4tch írta:
a schalke transzferguruja aszongya, "nem szeretnénk, hogy a juve még egyszer kapcsolatba lépjen a játékossal"

rabbit

kurvára unom, kezdődjön már el a bajnokság
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-27, 21:42

s4tch írta:
a schalke transzferguruja aszongya, "nem szeretnénk, hogy a juve még egyszer kapcsolatba lépjen a játékossal"

rabbit

Lehet hogy ő sem reális célpont? Szerintem 25 + bónuszok alatt nem mozdítható. Persze sok minden történhet még, de ha ő sem, akkor egy olcsó alternatíva következhet, vagy egyáltalán nem érkezik TQ.

Barzagli 20 napra kidőlt, tehát a Szuperkupa meccset biztosan kihagyja.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-27, 21:29

a schalke transzferguruja aszongya, "nem szeretnénk, hogy a juve még egyszer kapcsolatba lépjen a játékossal"

rabbit
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-27, 20:39

A Schalke hivatalos twitteréről: "This afternoon we received and rejected a bid for Julian #Draxler from @juventusfcen." #s04

Olasz források szerint ez volt az első hivatalos ajánlat - 15 millió + több milliós bónusz elsősorban a játékos pályára lépéséhez kötve.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-26, 20:09

s4tch írta:
a napoliról nem vagyok meggyőződve, de az izé tényleg sokat erősödik. lassan ott tartunk, hogy már van pár emberük, aki beférne hozzánk a kezdőbe. ha nem mancini lenne az edző, azt mondanám, egyértelmű dobogóesélyesek, és még vele is kifuthat nekik egy nagyon jó szezon.

Mindkettő nagyon masszív lesz. Egy Kondogbia-Felipe Melo-Hernanes fedezetsorban van minden, erő, még több erő, kreativitás és persze rizikó is, de nem hiszem hogy bárki szívesen játszana ellenük, emellett Kovacicnak is korrekt mezőnymunkája van ahhoz képest hogy irányító.

A Napolinak a védelme volt szemétdomb Benítez alatt, most Sarri azt biztosan helyre rántja, szerintem nagyot húztak Allannel és Valdifiorival. Higany egy lúzer, de ahhoz elég, hogy az átlagmeccseken meglője amit meg kell és abból van 28-30 egy bajnokságban. Akárcsak a zinter, ha nem is fognak letarolni mindenkit, de borzasztó nehéz lesz nekik gólt lőni.

Ami a keretet illeti, szerintem Allan és Kondogbia beférne hozzánk, lehet hogy alul értékelem Khedirát (sosem tartottam túl sokra), de akármelyikre elcserélném.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-26, 18:40

Krisz írta:
OFF: Ha a zinter nem kótyavetyéli el Kovacicot akkor elég izmos (és egyben kellőképp tuskó) kezdőt rakhat össze: Handanovic - Montoya, Miranda, Juan Jesus, Santon - Kondogbia, Melo, Hernanes - Kovacic - Jovetic, Icardi

A nápolyi is elég masszív lesz Sarrival meg az új igazolásokal mondjuk normális kapust nem képesek igazolni. Meglepő, hogy hozták a full átlagos és vénülő Reinat, miközben Sepe pont Sarrinál kezdte mutatni magát az Empoliban, erre simán lepasszolták kölcsönbe a Fiornak.

a napoliról nem vagyok meggyőződve, de az izé tényleg sokat erősödik. lassan ott tartunk, hogy már van pár emberük, aki beférne hozzánk a kezdőbe. ha nem mancini lenne az edző, azt mondanám, egyértelmű dobogóesélyesek, és még vele is kifuthat nekik egy nagyon jó szezon.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-25, 15:41

Úgy néz ki, célegyenesbe kerültek a tárgyalások mind a trequartista, mind a balhátvéd poszt tekintetében. Draxlerrel és Siqueirával is megállapodás született a fizetésüket illetően: előbbi esetében 3.5 millió + bónuszok, utóbbi pedig 2 millió + bónuszok. Most már a klubjaikkal megy az egyezkedés. Draxler fronton kétféle konstrukcióról írnak (az egyik szerint 25 milliót fizet érte a klub, a másik opcióként pedig a kölcsön + kötelező megvásárlást említik 25 millióért), Siqueiráért 8-9 millió körül kellene fizetni.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-25, 00:53

Krisz írta:
Meglepő, hogy hozták a full átlagos és vénülő Reinat, miközben Sepe pont Sarrinál kezdte mutatni magát az Empoliban, erre simán lepasszolták kölcsönbe a Fiornak.

nocsak, nocsak, talán mégsem vagy teljesen hülye a kapusokhoz pirat
a "hülye buzi"-t azért tartom tongue
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-24, 21:50

OFF: Ha a zinter nem kótyavetyéli el Kovacicot akkor elég izmos (és egyben kellőképp tuskó) kezdőt rakhat össze: Handanovic - Montoya, Miranda, Juan Jesus, Santon - Kondogbia, Melo, Hernanes - Kovacic - Jovetic, Icardi

A nápolyi is elég masszív lesz Sarrival meg az új igazolásokal mondjuk normális kapust nem képesek igazolni. Meglepő, hogy hozták a full átlagos és vénülő Reinat, miközben Sepe pont Sarrinál kezdte mutatni magát az Empoliban, erre simán lepasszolták kölcsönbe a Fiornak.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-24, 13:58

s4tch írta:
EsztéNégy írta:
(más ugyanis egyelőre nem ugrik be)



a szögleteket szerintem szintén ő rúgja majd.

Szundinál gázabbul talán csak egy strucc rúgja a szögleteket.
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-24, 12:26

Evra kellemes meglepetés volt, remélem bírja idén is majd, de fiatalabb nem lesz sajna. Nálam a védelem fő prioritás, ezért csípem az olasz (argentin) focit, és ezért örülnék nagyon, ha végre lenne már egy klassz balbekkünk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-24, 12:21

jackie_d írta:
Krisz írta:
Nem tartunk még Gary Nevillenél, ez tény. Egyébként nekem a 96 utáni átszervezés ugrik be:

igen, nekem is ez ugrana be, ha marotta dönti el hogy ki megy el és nem pedig tevez és vidal. ja meg ha megnyertük volna a bl-t...

Ahogy írtam, nem tartunk még ott. Türelmetlen vagy Smile
Én meg vagyok elégedve a projekttel és a progresszel is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2015-07-24, 12:00

rakkenroll írta:
EsztéNégy írta:
Szerintem az Evra - Padoin ( - Caseres?) a következő szezonban elég lesz még, én nem várok balbunkót az idén.

Jó, de Evra nem túl fiatal, az indián sérülékeny és nem kifejezetten ez a posztja, Padcsinnyó pedig nagy kedvenc, de sehol sem klasszis, szóval kéne az a balbekk már idén. Az új Platini meg jó lenne, ha minél előbb csatlakozna az edzésekhez...

Evra tény, hogy nem fiatal, de idén egyáltalán nem volt semmi probléma a kondíciójával. Az elején picit nehezen indult be, kellett egy kis aklimatizálódás, de aztán vadállat volt. Hozhatunk balbekket mert elfér, de nincs rá égető szükség szerintem, ráér jövőre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
23 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: