Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-24, 12:00

rakkenroll írta:
EsztéNégy írta:
Szerintem az Evra - Padoin ( - Caseres?) a következő szezonban elég lesz még, én nem várok balbunkót az idén.

Jó, de Evra nem túl fiatal, az indián sérülékeny és nem kifejezetten ez a posztja, Padcsinnyó pedig nagy kedvenc, de sehol sem klasszis, szóval kéne az a balbekk már idén. Az új Platini meg jó lenne, ha minél előbb csatlakozna az edzésekhez...

Evra tény, hogy nem fiatal, de idén egyáltalán nem volt semmi probléma a kondíciójával. Az elején picit nehezen indult be, kellett egy kis aklimatizálódás, de aztán vadállat volt. Hozhatunk balbekket mert elfér, de nincs rá égető szükség szerintem, ráér jövőre.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-24, 11:49

EsztéNégy írta:
Szerintem az Evra - Padoin ( - Caseres?) a következő szezonban elég lesz még, én nem várok balbunkót az idén.

Jó, de Evra nem túl fiatal, az indián sérülékeny és nem kifejezetten ez a posztja, Padcsinnyó pedig nagy kedvenc, de sehol sem klasszis, szóval kéne az a balbekk már idén. Az új Platini meg jó lenne, ha minél előbb csatlakozna az edzésekhez...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-24, 11:43

EsztéNégy írta:
(más ugyanis egyelőre nem ugrik be)



a szögleteket szerintem szintén ő rúgja majd.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-24, 11:28

mbence írta:
kicsit furcsállom, amikor az idei mercatot eredményességét vonják kétségbe.
...
A Marotta-időszak legtudatosabb csapatépítését látjuk látom. és ez jó.

szerintem kicsit félreérted, a vérfrissítés szükséges és jó, de a mikéntje az valahogy nem tetszik

közben azon gondolkodtam, lehet hogy vidal+tevez allegri miatt léptek le
kb az idény fele óta nyavalyog mindkettő, lehet hiányzott nekik conte
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-24, 11:25

Szerintem az Evra - Padoin ( - Caseres?) a következő szezonban elég lesz még, én nem várok balbunkót az idén. Egy irányító tényleg kéne, és egyelőre nem vagyok oda Draxlerért, de akárki jön, remélem fasza lesz.

Más: remélem Pogesz ellesett pár trükköt Andreától ebben a pár évben, és ő lesz felelős a pontrúgsokért (más ugyanis egyelőre nem ugrik be). Ha direktben annyira eredményes nem is lesz, ez felélesztheti a totál impotens szöglet/oldalsó szabadrúgás variációinkat.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-24, 11:15

s4tch írta:
azért ha jön draxler (adok rá 40%-ot) és egy jó balbekk (sandro, kurzawa), akkor ez nem lesz egy szar mercato.

Akkor nem... a mercato legalábbis... a kedvem ettől még szar. Nem ismerem ezt az AleXandro gyereket, de egy jó balbekk már vagy tíz éve kellene.

Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-24, 11:00

kicsit furcsállom, amikor az idei mercatot eredményességét vonják kétségbe. 3 alapemberünk távozásával alsóhangon netto 12-16M szabadult fel. Pirlo idén kevés volt, sokszor volt hátrány, Vidal a szezon 3/4-ed részében kuka volt önmagához képest (de még így is rendkívül hasznos votl a játéka). Egyedül Tévez távozása fájhat nagyon, de a fél Európa által figyelt és csábított Dybala megvásárlása óriási bicepszmutogatás volt, amivel jeleztük, hogy igenis ott vagyunk a mercaton és már minket választanak ezek a játékosok. Ha két évvel korábban érjük el ezt a szintet, nincs kétségem, hogy Verratti a mi játékosunk lenne, vagy Cuadrado nem a cselzibe ment volna.
Ez szerintem óriási eredmény a jövőre nézve. Khediráért nem vagyok oda és a világ legjobb box-to-box középpályását nem lehet pótolni, de rendkívül erős a középpályánk így is. Pontosan az történik nálunk, amit az izénél nem csináltak meg abban a csicska évben. Kétségem sincs az idei mercato alapján, hogy a jövő európai stabil topcsapatát építik a kobráék nálunk. És ezt tartani fogom akkor is, ha jövőre nem nyer semmit a csapat.

A Marotta-időszak legtudatosabb csapatépítését látjuk látom. és ez jó.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-24, 09:59

azért ha jön draxler (adok rá 40%-ot) és egy jó balbekk (sandro, kurzawa), akkor ez nem lesz egy szar mercato.

vagy lehet azon lamentálni, hogy megint nem vettük meg messit, de ezen a korábbi évek komoly pletykái után szerintem nem kell csodálkozni. ha csak a bukott próbálkozásainkat nézzük, mi vagyunk a világ lúzerei:
- aguero
- van persie
- higuain
- götze
- sanchez
- berbatov silent

egyébként ha dybala megért 30+ millát (bónuszokkal 40 körül), zaza 18-at (ami a belőle származó bevételeket figyelembe véve inkább 10-11), győzi 14-et, és felszabadul tevez, pirlo, vidal fizetése, akkor tulajdonképp nincs akadálya, hogy vásároljunk. szándék is van, korpa is van, lesz itt játékos is.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-24, 09:48

Krisz írta:
Nem tartunk még Gary Nevillenél, ez tény. Egyébként nekem a 96 utáni átszervezés ugrik be:

igen, nekem is ez ugrana be, ha marotta dönti el hogy ki megy el és nem pedig tevez és vidal. ja meg ha megnyertük volna a bl-t...
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-24, 09:37

Egyre szarabb ez a nyár: előbb Tevez, aztán Vidal távozása, most meg ráadásul a Fradi is leszerepelt -elmehet Doll is a picsába, a kishitűségével együtt ("...Nem szabad elfelejteni, hogy erős csapat ellen léptünk pályára, más volt az iram, mint a magyar bajnokságban. Jól teljesítettünk, csak a helyzeteinket nem használtuk ki.” -ezt az első, hazai meccs után találta mondani, egy bosnyák csapatról, szánalmas).

Még nem vagyunk igazán NAGY csapat, ezt érzem én is, de már nem szégyen a Juvéban játszani a jobb spílerek számára sem. Egy jó edző pedig csodákra képes, ugye. Apropó!... minderről ki tehet?! Természetesen Allegri, takarodj!!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-24, 09:36

jackie_d írta:
nekem ez a mostani átszervezés inkább tűnik kényszerpályán történő mozgásnak, mintsem egy jól átgondolt stratégia megvalósításának
valahogy erőtlenek vagyunk. nem tudom elképzelni, hogy moggi alatt tevez így elsírja magát, vagy vidal elhúz egy közvetlen (BL) riválishoz
a morata transzfer is elég megalázó és azt sem nagyon hallani, hogy mindenki nálunk akarna játszani...

Nem tartunk még Gary Nevillenél, ez tény. Egyébként nekem a 96 utáni átszervezés ugrik be:
Bevásárlóközpont - Page 24 Bl_dyn10

Szerintem egyszerűen csak kipréseltük a maradékot az emberekből. Pirlonak a skilljeit, Vidalnak és Teveznek a motivációját. Fiatalítani kellett, de ez a kérdéskör nem az a típus, amivel nem lehet jó előre tervezni. Lehet látni a játékosokon, hogy van-e benne még 1 szezon, mennyire motivált. A garnitúra csere szerintem be volt tervezve, ami nem az pedig Tevez volt. Úgy gondolom, hogy egy 2 lépcsős dolgot terveztünk, Pirlo, Vidal, Ogbonna, (Llorente?) idén, Tevez, Pogba, Barza, (Evra?) jövőre. Tevez kiválásával nemcsak a középpályát kellett átszervezni, hanem védelemtől felfelé mindent. Szóval inkább úgy fogalmaznék, hogy a fiatalítás katalizátora volt Tevez, mint sem hogy hirtelen kényszerpályára kerültünk.

Paulo Sousa ahhoz a riválishoz ment 96 után aki 97ben elvert minket a BL döntőben (köszi Puhl Sanyi, száradj el a fán), mindig is voltak ilyen üzleteink, ezért is írtam, hogy a csúcson jó pénzért simán eladtuk a sztárokat. A Morata transfer tényleg elég gáz, de nem feltétlenül rossz deal, én 30ért lazán visszaküldeném a Margitnak, cserébe két évig segítette a csapatot és profitáltunk 10 millát. Vele én nem érzem azt, hogy mondjuk egy Zidanet neveltünk volna ki egy másik csapatnak 10 milláért. Jó spíler, még jobb lesz, de nem az a világklasszis matéria.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-24, 08:02

nekem ez a mostani átszervezés inkább tűnik kényszerpályán történő mozgásnak, mintsem egy jól átgondolt stratégia megvalósításának
valahogy erőtlenek vagyunk. nem tudom elképzelni, hogy moggi alatt tevez így elsírja magát, vagy vidal elhúz egy közvetlen (BL) riválishoz
a morata transzfer is elég megalázó és azt sem nagyon hallani, hogy mindenki nálunk akarna játszani...

most a BL ellenfelek tapsolnak ha minket kapnak az utolsó 8-ban, régen meg ilyet pofát vágtak:


hiányérzetem van, na
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-23, 18:36

s4tch írta:
igazából faszákat írtok, csak erre hadd kössek rá:

Krisz írta:
...a Bayernben padozva...

csak neuer játszott több bajnokit kezdőként, mint götze. igaz, őt cserélték le legtöbbször, de még így is valami 5. legtöbb játékperce van a komplett bayern-keretet nézve. abszolút alapember, még akkor is, ha az a konszenzus, hogy a most zárult szezonban vastagon alulteljesített.

ja, és nem vagyunk kiscsapat. az európai középcsapatból, a fulham/galata ribancából visszajöttünk a közvetlen élmezőny (barca-real-bayern-cselszki-mu) mögé, és mindez gyakorlatilag 4 év alatt történt meg. ha 5 év múlva is itt tartunk, akkor valamit már szarul csinálunk - viszont az utolsó 4 évbe nehéz utólag belekötni, galata-juve és juve-benfica ide vagy oda.

Ezt egyébként én is néztem, de kicsit árnyaltabb a kép azzal, hogy idén mekkora dögvész volt a Bayernnél, Götzével középen számolnak (szélsőként van elég nívós konkurencia, meg nem is az igazi ott), Vidalt feltételezem a kezdőbe igazolták (főleg hogy nincs szűrő a keretben), így a fennmaradó két helyre a középpályán van Thiago, Müller, Alonso, Lahm? első körben. Guardiola szerelmes Thiagoba és szerintem kb vele van egy poszton Götze. Rumenigge úgy nyilatkozott róla, hogy "Götze marad és harcolni fog a helyéért". Ahogy említetted alulteljesített és nem éppen az edző kedvence. Hát nem tudom, ezek után nekem nem egy betonbiztos alapembernek tűnik így előre tekintve a következő szezonra...

Nehéz belekötni a 4 évbe, de ha a mostani státuszt nézzük akkor valamilyen szinten igaza van jackienek. Ez nem a Lippi/Capello csapat még, de azt is érdemes hozzátenni, hogy hypeolt világsztárokat sosem dédelgettünk sokáig, Zidanet is lazán eladtuk a Realnak, feltételezem, hogy Zlatan se tőlünk ment volna nyugdíjba ha nincs a calciopoli.
_______________________________________________
Edit: Draxler
The transfer of Schalke midfielder Julian Draxler to Juventus appears to have moved a step closer, after the player reportedly held a goodbye party with friends following his appearance in a friendly with Lechia Gdansk on Wednesday. cheers cheers cheers

Amúgy a City mi a herének akarja De Bruynet megvenni? Most fizettek ki egy valag pénzt Sterlingre, aki hasonló játékos és még ott van támadó középpályásnak Silva, Nasri, Navas.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-23, 17:39

igazából faszákat írtok, csak erre hadd kössek rá:

Krisz írta:
...a Bayernben padozva...

csak neuer játszott több bajnokit kezdőként, mint götze. igaz, őt cserélték le legtöbbször, de még így is valami 5. legtöbb játékperce van a komplett bayern-keretet nézve. abszolút alapember, még akkor is, ha az a konszenzus, hogy a most zárult szezonban vastagon alulteljesített.

ja, és nem vagyunk kiscsapat. az európai középcsapatból, a fulham/galata ribancából visszajöttünk a közvetlen élmezőny (barca-real-bayern-cselszki-mu) mögé, és mindez gyakorlatilag 4 év alatt történt meg. ha 5 év múlva is itt tartunk, akkor valamit már szarul csinálunk - viszont az utolsó 4 évbe nehéz utólag belekötni, galata-juve és juve-benfica ide vagy oda.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-23, 17:04

jackie_d írta:
Krisz írta:


Storari járókerettel is jobb nála Very Happy

úgysem bírlak meggyőzni, úgyhogy inkább: hülye buzi vagy pirat

I love you I love you I love you
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-23, 17:04

jackie_d írta:
az a helyzet, hogy még mindig kiscsapat vagyunk
fasza a management, a keret sem rossz, de a játékosok még feltörni vagy levezetni jönnek ide, nem azért hogy itt szerezzenek aranycipőt
mondhatni, olyan mint a gyirmót, csak mi sokkal többször picsáztuk ki a rómát pirat

A brandnek kell fejlődnie, mert abban vagyunk egyedül elmaradva Európa többi nagy csapatától. Ha több pénzt tudunk leakasztani a szponzori szerződésekkel, ha több Juvés pizsit tudunk eladni akkor ennek megfelelően nagyobb fizetéseket tudunk adni. Egyébként meg Götzenek el kell döntenie, hogy mi a fontosabb a pénz vagy a karrier. 23 évesen én biztosan nem azon filóznék, hogy a Bayernben padozva évi 10 millát zsebeljek be a 6 milla helyett a körém épített csapatban. Most ahogy elnéztem a Bayern keretét, arra a posztra van nekik egy Thiago és egy Müller akiket az edző favorizál. Ő tudja...

Mindenesetre ez a mostani átszervezés egy magasabb szintre vezető lépcső első fokai. Egyébként annak idején a Bayern is valahogy így zárkózott vissza a krémbe, van Gaal lefektette az alapokat, Heynckess meg megnyerte a BL-t.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-23, 17:01

Krisz írta:
jackie_d írta:
idén még mindenképp
jövőre meg majd emlékeztetlek rá, hogy már most mekkora win-nek tartottam Wink

Storari járókerettel is jobb nála Very Happy

úgysem bírlak meggyőzni, úgyhogy inkább: hülye buzi vagy pirat
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-23, 16:50

s4tch írta:
jackie_d írta:
buzi vidal

http://www.fcbayernmunich.com/us/news/news/2015/news-in-brief-230715.php

faszomat. kéremkapcsójjaki.

mekkora csapat lett volna ez tevezzel, vidallal, dybalával, mandzuval, ruganival... így meg teperhetünk egy normális támadó középpályásért.

az a helyzet, hogy még mindig kiscsapat vagyunk
fasza a management, a keret sem rossz, de a játékosok még feltörni vagy levezetni jönnek ide, nem azért hogy itt szerezzenek aranycipőt
mondhatni, olyan mint a gyirmót, csak mi sokkal többször picsáztuk ki a rómát pirat
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-23, 16:46

jackie_d írta:
idén még mindenképp
jövőre meg majd emlékeztetlek rá, hogy már most mekkora win-nek tartottam Wink

Storari járókerettel is jobb nála Very Happy
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-23, 16:45

Krisz írta:
Neto írta:
“From that point of view [likely appearances] I don’t care, I’ve come here to help Juventus, I’m part of this squad and it’s my dream to be sitting here today.

“I know what I’ve been through, and what will happen will happen.”

Remek cserekapus hozzáállás, remélem annak is szánjuk.

idén még mindenképp
jövőre meg majd emlékeztetlek rá, hogy már most mekkora win-nek tartottam Wink
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-23, 13:36

jackie_d írta:
buzi vidal

http://www.fcbayernmunich.com/us/news/news/2015/news-in-brief-230715.php

faszomat. kéremkapcsójjaki.

mekkora csapat lett volna ez tevezzel, vidallal, dybalával, mandzuval, ruganival... így meg teperhetünk egy normális támadó középpályásért.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-23, 13:09

Neto írta:
“From that point of view [likely appearances] I don’t care, I’ve come here to help Juventus, I’m part of this squad and it’s my dream to be sitting here today.

“I know what I’ve been through, and what will happen will happen.”

Remek cserekapus hozzáállás, remélem annak is szánjuk.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-23, 11:05

buzi vidal
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-23, 10:12

mbence írta:
a Bayernes topikokban nem nagyon él a Juventus-Götze szál. Megkeresésről és elutasításról írnak.

Az olasz újságok tele vannak vele meg Draxlerrel. Ezért is utálom ezt az időszakot, mindenki ír mindent, nem lehet eldönteni mi a valós és mi nem. Lenne már vege az egésznek...
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-23, 09:40

a Bayernes topikokban nem nagyon él a Juventus-Götze szál. Megkeresésről és elutasításról írnak.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-23, 08:58

s4tch írta:

néhány tweet a megfigyelőrendszer működéséről.
Nyilván tök egyértelmű, de nekem csak most esett le, hogy ha Tevez már tényleg elmondta a szándékát a vezetőségnek x hónappal ezelőtt, akkor az Argentin bajnokságért felelős megfigyelő tuti rá lett állítva a Boca csapataira.

Ha lesz új trequartista, akkor jövőre is a 4-3-1-2 lesz az alapfelállás, de mi lesz, ha változtatni kell? Újra elővesszük a 3-5-2-t, ami a 3 belső középpályás (és a 3 jó formában lévő belső védő) miatt lett? Ezt fel lehet úgy pakolni, hogy középen Pogba - Marcsi - Kwadcsi/Sturaro (a németet egyelőre utálom), de akkor levettük a trequartistát, aki elvileg az egyik legjobb játékosunk kéne, hogy legyen. Az mondjuk tény, hogy az utóbbi időben inkább csak az eredmény őrzésére vettük elő ezt a felállást, akkor meg nem kell már támadni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-22, 21:27

s4tch írta:
mondjuk az is igaz, hogy a tavalyi csapatjátékot alaposan fel fogja borítani, ha érkezik egy igazi trequartista. ezzel a játék szervezése előrébb kerülne. persze marcsi helyettesítése ezzel sincs tökéletesen megoldva.

Pont ez a lényeg, hogy ezzel az előre tolódással arra a posztra skillekben más fajta ember kell. Egy olyan valaki aki védekezésben szilárd, pontosan oldja meg a standard passzokat, higgadt, le tudja osztani a labdát. Az ha kreatív és vannak forintos labdái, neadjisten olyan kreatív mint Pirlo vagy Verratti az csak plusz. Erre a posztra tökéletes (sőt még jobb is mint Pirlo) Marcsi - van Bommel és De Jong még hasonló karakter mily meglepő pont ők érkeztek Allegri Milanjaba annak idején - ha helyettesíteni kell akkor meg Pogba és amúgy viccen kívül Padoin is megoldhatja. Lehet, hogy nem lesz olyan gördülékeny a dolog, mint Marcsival, de Padoin az átlagos passzokat elég magas százalékkal passzolja emberhez, Pogba meg csukott szemmel is megoldja a feladatot ha normálisan tud koncentrálni egész meccsen és fegyelmezett.

Én azért nem aggódom emiatt a váltás miatt, mert félig-meddig már idén megtörtént. Lehet, hogy a nevek ugyanazok voltak mint Conte idején, de Allegri a saját stílusára formálta át a csapat felállását, ha megkapja a trequartistáját akkor pedig minden elem a helyére kerül hozzá. Nem tartom kizártnak, hogy ha Pirlo helyett van egy Draxler trequartistaban (vagy egy akármilyen közepesen tapasztalt, minimális mezőnymunkára képes irányító) és Marcsi játszik Pirlo helyén akkor elgyepáltuk volna a Barcat.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-22, 17:30

s4tch írta:
draxlert mi lőttük be ennyire, a schalke inkább 30-35 körül engedné el, ha egyáltalán. saját nevelésű játékos, érthető, ha ragaszkodnak hozzá.

Igazság szerint ezt Draxler ügynöke mondta, nyilván ez megint csak nem egyenlő azzal amit a Schalke akar, de talán valahol a mi ajánlatunk és a Schalke értékelése között van.

Egyébként kíváncsian olvastam reggel az olasz szalagcímeket és többek között a GdS is bízik még Götzeben. Én is bízok benne, az optimizmusom mellett azért is mert a Vidal-Bayern kapcsolatot kicsit meglepőnek találom. A legnagyobb szüksége Vidalra a Margitnak lenne szerintem, de bőven elférne a MU-ban és a Cityben is, úgy viszont van benne logika, hogy ő egy Götze deal része. Nyilván nem ismerem Vidal lelki világát és a motivációs tényezőit, de egyszer már kikosarazta a Bayernt (a Realt meg körbenyalta már a sunshine happiness Juves korszakban is) nem tűnik logikusnak, hogy konkrétan pont oda vágyna a sok más alternatíva közül.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-22, 15:53

draxlert mi lőttük be ennyire, a schalke inkább 30-35 körül engedné el, ha egyáltalán. saját nevelésű játékos, érthető, ha ragaszkodnak hozzá.

----------

https://twitter.com/ADP1113

néhány tweet a megfigyelőrendszer működéséről. költségvetés, hierarchia, ligák, ilyesmi. nem tudom, mennyire hiteles, mindenesetre ha megbízható a csávó, akkor nagyon fasza infók.

----------

nem tudom, hogy gondoljuk pirlo pótlását. ugye elvileg tavaly pirlo és marcsi felváltva játszottak registát. ha pirlo egészséges volt, akkor marcsi vagy pihent, vagy vidalt/pogbát helyettesítette. idén marcsi lesz az első számú regista - és mi lesz, ha őt kell helyettesíteni?
- khedira az utóbbi 5 évből egyet tudott nagyjából végigjátszani, az utóbbi két évben szinte a fél szezonban sérült volt, és amúgy se fért be a realba - és akkor még a képességei szóba se kerültek.
- kwadcsi nem egy passer.
- pereyra éretlen hozzá.
- sturaro romboló alkat.
- marad padchinho. silent

mondjuk az is igaz, hogy a tavalyi csapatjátékot alaposan fel fogja borítani, ha érkezik egy igazi trequartista. ezzel a játék szervezése előrébb kerülne. persze marcsi helyettesítése ezzel sincs tökéletesen megoldva.

hülyevidal. elephant
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-22, 12:07

s4tch írta:
győzi szerintem kicsit kevés lenne ahhoz, hogy elirányítson egy juventust. egyébként szerintem a skilljei a jobb szélen jönnek ki leginkább, ha 4-4-2-t játszanánk, ott simán el tudnám képzelni a kezdőben is.

draxler jobblábas, csak akkor játsszon bal szélen, ha jobbra kerítünk egy balos gyereket. egyébként nem lenne ő rossz középen sem, inkább a sérülékenysége aggaszt, mint a képességei.

Pontosan I love you
Győzi nem valo irányítónak, nem csak éretlen hozzá hanem nincsenek meg a képességei ehhez a poszthoz és nem is lesznek. Én egy 433 szelen is siman el tudom képzelni. Ha valakit be kell tenni trequartistaba mert nem tudunk egyet sem leigazolni a felroppent nevek kozul, akkor Dybala lesz itt elsődlegesen.
_______________________________________________
Edit: Draxler kivasarlasi zaradeka allitolag 45 milla, de ez lejárt junius 30an, 20-25 millara van belőle, ez reális lehet.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2015-07-22, 11:44

győzi szerintem kicsit kevés lenne ahhoz, hogy elirányítson egy juventust. egyébként szerintem a skilljei a jobb szélen jönnek ki leginkább, ha 4-4-2-t játszanánk, ott simán el tudnám képzelni a kezdőben is.

draxler jobblábas, csak akkor játsszon bal szélen, ha jobbra kerítünk egy balos gyereket. egyébként nem lenne ő rossz középen sem, inkább a sérülékenysége aggaszt, mint a képességei.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
24 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: