Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-22, 11:44

győzi szerintem kicsit kevés lenne ahhoz, hogy elirányítson egy juventust. egyébként szerintem a skilljei a jobb szélen jönnek ki leginkább, ha 4-4-2-t játszanánk, ott simán el tudnám képzelni a kezdőben is.

draxler jobblábas, csak akkor játsszon bal szélen, ha jobbra kerítünk egy balos gyereket. egyébként nem lenne ő rossz középen sem, inkább a sérülékenysége aggaszt, mint a képességei.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-22, 10:56

Draxlerrel csak az a baj, hogy ő leginkább bal oldalról indulva tudja a skilljeit kamatoztatni, nem a szokványos 10-es, amit mi keresünk.
Vagy hozzuk a szöszi a sp?rsből, vagy rakjuk be pereyrát oda és hadd szóljon, majd jövőre villantunk valakit a posztra (ha kell)

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-21, 23:29

zetterberg40 írta:
Közben tovább próbálják építeni a jövőt Marottáék, ugyanis tárgyalások folynak a Cagliarival Donsah ügyében is, akiért 6-7 milliót kérnek. Ezt az összeget fiatalok bevonásával csökkentenénk, illetve maradna ott kölcsönben a játékos.

jó tudni, hogy a klubvezetők a lehető legfontosabb kérdésre fókuszálnak pirat

amúgy draxler lesz ebből. azt leszámítva, hogy már megint sérülés után veszünk valakit (isla...), örülök neki. kurvagyors, és pont azokban a kulcspasszokban erős, amik karesz távozásával hiányoznának a kapu előterében.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-21, 21:56

s4tch írta:
nem lesz semmi a götze sztoriból. szívesen olvasgatja az ember a híreket pletykákat, de a realitás inkább az, hogy götze vagy marad a seggén, vagy 10+ millás fizetésért elmegy valamelyik tollas klubba. amíg nem állunk úgy, hogy alsó hangon 8-10 millákat tudjunk fizetni top játékosoknak, addig a top játékosok el fognak minket kerülni. tevez egy egyszeri lehetőség volt, pirlo szintén speciális helyzetben volt: papíron mindkettő túl volt a csúcson, mindkettő besavanyodott az aktuális klubjában, és mindkettejüknek újra kellett indítani a karrierjüket. viszont rajtuk kívül senki nem jött ide úgy, hogy fél európa akarta volna. a meccsek 90 percig tartanak, a labda gömbölyű, és mindig a játékos dönt. pogbát sem azért nehéz megtartani, mert raiola kavarja a szart, hanem azért, mert van néhány klub, amelyik röhögve megduplázza pogba fizetését. lehet, hogy idén nyáron hosszabbítunk vele, kap 6,5 millát, de ez még mindig kb. a fele annak, amit mondjuk a barcelonában meg tudna keresni. götze hasonló kategória.

az új angol tévés szerződés számai megvannak? affraid

Nagyjából a Götzés pletykák felröppenése óta azt érzem, amit leírtál az egész ügyről. Draxlerre van valamennyi esély, de közel sem lesz egyszerű megegyezni a klubjával, s ha a fizetési igényét nézzük, akkor magával a játékossal sem. Az sem könnyíti a helyzetet, hogy csak 2018-ban jár le a szerződése.

Az angol tévés szerződés tényleg durva: katt

Közben tovább próbálják építeni a jövőt Marottáék, ugyanis tárgyalások folynak a Cagliarival Donsah ügyében is, akiért 6-7 milliót kérnek. Ezt az összeget fiatalok bevonásával csökkentenénk, illetve maradna ott kölcsönben a játékos.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-21, 17:34

nem lesz semmi a götze sztoriból. szívesen olvasgatja az ember a híreket pletykákat, de a realitás inkább az, hogy götze vagy marad a seggén, vagy 10+ millás fizetésért elmegy valamelyik tollas klubba. amíg nem állunk úgy, hogy alsó hangon 8-10 millákat tudjunk fizetni top játékosoknak, addig a top játékosok el fognak minket kerülni. tevez egy egyszeri lehetőség volt, pirlo szintén speciális helyzetben volt: papíron mindkettő túl volt a csúcson, mindkettő besavanyodott az aktuális klubjában, és mindkettejüknek újra kellett indítani a karrierjüket. viszont rajtuk kívül senki nem jött ide úgy, hogy fél európa akarta volna. a meccsek 90 percig tartanak, a labda gömbölyű, és mindig a játékos dönt. pogbát sem azért nehéz megtartani, mert raiola kavarja a szart, hanem azért, mert van néhány klub, amelyik röhögve megduplázza pogba fizetését. lehet, hogy idén nyáron hosszabbítunk vele, kap 6,5 millát, de ez még mindig kb. a fele annak, amit mondjuk a barcelonában meg tudna keresni. götze hasonló kategória.

az új angol tévés szerződés számai megvannak? affraid
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-21, 16:37

viszont ha jól látom az ő góljával nyertek, szal meg kell venni hogy gyakorolhasson Smile

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-21, 13:40

Mindjárt kezdődik a Bayern-hullarablók meccs, amelyen Götze ismételten csak a cserék között van.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-21, 11:38

zetterberg40 írta:
s4tch írta:
csak zárójelben, mert nem ez a jellemző: dybala szerződéséből sem volt sok hátra, mégis egy valag pénzt kifizettük érte. a klub már biztos tudta, hogy tevez távozni fog a nyáron, ezért kényszerpályán voltunk.

Agnelli azt mondta, Tevez már januárban jelezte nekik, hogy nyáron haza akar menni a Bocába. Így minden bizonnyal van is annak valóságalapja, hogy Dybalára már az év elején rámozdultak Marottáék.

Szerk:
- Paratici nemcsak Draxler ügynökével,  hanem magával a játékossal is találkozott. Évi 5 milliós fizetést szeretne, jelenleg ennek a felét keresi. Eléggé röhejes kérés, s még a végén kiderül, tényleg szar alkupozícióba került a klub ezzel a Vidal eladással.
- De Bruyne-nel kapcsolatban is megtörtént a kapcsolatfelvétel, a Wolfsburg 60 milliót kér érte. Szóval ez a lehetőség kuka.

Di Marzio: "De Bruyne impossibile, Gotze non è convinto (ma nemmeno la Juve lo è), Draxler priorità. Siqueira fattibile"

Kb amit leírtál. Szerintem amint kiszivárgott a Götze interjú elég sokan elbeszélgettek vele (főleg Guardiola) és eléggé megváltozott az a huncut mosoly és a "most még nem mondhatok mást". Siqueira helyett Alex Sandrot jobban bírnám...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-21, 09:35

s4tch írta:
csak zárójelben, mert nem ez a jellemző: dybala szerződéséből sem volt sok hátra, mégis egy valag pénzt kifizettük érte. a klub már biztos tudta, hogy tevez távozni fog a nyáron, ezért kényszerpályán voltunk.

Agnelli azt mondta, Tevez már januárban jelezte nekik, hogy nyáron haza akar menni a Bocába. Így minden bizonnyal van is annak valóságalapja, hogy Dybalára már az év elején rámozdultak Marottáék.

Szerk:
- Paratici nemcsak Draxler ügynökével, hanem magával a játékossal is találkozott. Évi 5 milliós fizetést szeretne, jelenleg ennek a felét keresi. Eléggé röhejes kérés, s még a végén kiderül, tényleg szar alkupozícióba került a klub ezzel a Vidal eladással.
- De Bruyne-nel kapcsolatban is megtörtént a kapcsolatfelvétel, a Wolfsburg 60 milliót kér érte. Szóval ez a lehetőség kuka.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-21, 08:42

csak zárójelben, mert nem ez a jellemző: dybala szerződéséből sem volt sok hátra, mégis egy valag pénzt kifizettük érte. a klub már biztos tudta, hogy tevez távozni fog a nyáron, ezért kényszerpályán voltunk.

sandro esetében persze ez nem játszik. izgalmasabb, hogy rajtunk kívül másnak is kellhet.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-20, 23:47

zetterberg40 írta:
Én csak annyit írtam, nem hiszem hogy a háttérben már meglenne a megegyezés Götzét illetően. Tévedhetek, korábban is előfordult már. Smile Azt persze én sem gondolom, hogy ne puhatolóztak volna már több fronton, miután megtudták Vidal távozási szándékát.

Egyébként érdekes ez a Vidal-Bayern sztori, mert konkrétan ez most tényleg a semmiből jött. Megbízhatóbb források meg sem szellőztették a távozás lehetőségét, kb. egyből a klubok közötti megegyezés tényét hozták le. Utólag pedig még csak konkurenciáról sem írnak, pedig azért egy Cityben vagy egy Realban is elférne. Lehet hogy csak a Bayern-be akart menni...?

Közben Alex Sandrót nem akarja elengedni a Porto edzője, így a tuskó Siqueira lehet az alternatívája, aki távozóban van Madridból, miután Filipe  Luist visszavásárolják a Chelseatől.

Ez olyan, mint amikor olvasol egy tőzsdetippet az újságban. Mire te azt olvasod a tűz közelében az már rég lecsengett. Szerintem már hónapokkal ezelőtt elkezdték ezt tárgyalni, a Bayernnek amúgy is szokása júniusban lezárni a mercatot. Az már más kérdés, hogy a játékossal is meg kell egyezni ő meg biztosan nem olyan pragmatikusan gondolkodik mint egy német vezetés.

Alex Sandrot meg idén el kell adnia a Portonak mert jövőre lejár a szerződése, nem sok ütőkártyájuk van, persze Portoban elég csinos maffia működik, szóval ki tudja. Ez alighanem csak kavarás.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-20, 23:35

Krisz írta:
Szerintem már írják a szerződéseket, kezdő balfaszság lenne konkrétumok nélkül kitálalni, hogy 1. el akarjuk adni Vidalt 2. Vidal kérte hogy mehessen. Ilyen körülmények között mindenki bedobná a lowball ajánlatokat, ha ez nekem egyértelmű akkor egy sportigazgatónk még inkább.

Én csak annyit írtam, nem hiszem hogy a háttérben már meglenne a megegyezés Götzét illetően. Tévedhetek, korábban is előfordult már. Smile Azt persze én sem gondolom, hogy ne puhatolóztak volna már több fronton, miután megtudták Vidal távozási szándékát.

Egyébként érdekes ez a Vidal-Bayern sztori, mert konkrétan ez most tényleg a semmiből jött. Megbízhatóbb források meg sem szellőztették a távozás lehetőségét, kb. egyből a klubok közötti megegyezés tényét hozták le. Utólag pedig még csak konkurenciáról sem írnak, pedig azért egy Cityben vagy egy Realban is elférne. Lehet hogy csak a Bayern-be akart menni...?

Közben Alex Sandrót nem akarja elengedni a Porto edzője, így a tuskó Siqueira lehet az alternatívája, aki távozóban van Madridból, miután Filipe Luist visszavásárolják a Chelseatől.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-20, 21:32

zetterberg40 írta:
Krisz írta:
Remélem, hogy miután kiterítettük a kártyákat a Götze üzlet már le van zsírozva és már varrják a mezét.

Ezt erősen kétlem.

Paratici elvileg Németországba utazott, hogy első körben Draxler ügynökével találkozzon, majd Götze képviselőivel. Marottáék először is meg szeretnék tudni, mi a játékosok szándéka, s majd ha bólintottak, akkor kezdenék meg a tárgyalásokat a csapataikkal. Ha hinni lehet a legújabb híreknek, akkor a klub Draxlerért hajlandó fizetni (max 25 milliót), persze csak ha egészségügyileg teljesen rendben van. Valószínűleg a Schalke 35 millióról indítana, mivel tisztában vannak bele, hogy a 45 milliós kivásárlási árat semmiképpen sem kapják meg érte.

Götze-ről semmi konkrétum, hiszen a játékos bizonytalan helyzete ellenére sem biztos hogy távozni akar Münchenből.

Bedobták De Bruyne nevét is, de gyakorlatilag esélytelennek tartják a megszerzését.

Én még mindig úgy gondolom, hogy ebből Draxler lesz 20 millió környékén.

Szerintem már írják a szerződéseket, kezdő balfaszság lenne konkrétumok nélkül kitálalni, hogy 1. el akarjuk adni Vidalt 2. Vidal kérte hogy mehessen. Ilyen körülmények között mindenki bedobná a lowball ajánlatokat, ha ez nekem egyértelmű akkor egy sportigazgatónk még inkább.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-20, 21:19

Krisz írta:
Remélem, hogy miután kiterítettük a kártyákat a Götze üzlet már le van zsírozva és már varrják a mezét.

Ezt erősen kétlem.

Paratici elvileg Németországba utazott, hogy első körben Draxler ügynökével találkozzon, majd Götze képviselőivel. Marottáék először is meg szeretnék tudni, mi a játékosok szándéka, s majd ha bólintottak, akkor kezdenék meg a tárgyalásokat a csapataikkal. Ha hinni lehet a legújabb híreknek, akkor a klub Draxlerért hajlandó fizetni (max 25 milliót), persze csak ha egészségügyileg teljesen rendben van. Valószínűleg a Schalke 35 millióról indítana, mivel tisztában vannak bele, hogy a 45 milliós kivásárlási árat semmiképpen sem kapják meg érte.

Götze-ről semmi konkrétum, hiszen a játékos bizonytalan helyzete ellenére sem biztos hogy távozni akar Münchenből.

Bedobták De Bruyne nevét is, de gyakorlatilag esélytelennek tartják a megszerzését.

Én még mindig úgy gondolom, hogy ebből Draxler lesz 20 millió környékén.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-20, 19:27

zetterberg40 írta:
Marotta és Allegri sajtótájékoztatójáról a kobra szavai: "@kingarturo23 has expressed his desire to embark on a different experience, as did Ogbonna, Tevez and Pirlo."

Remélem, hogy miután kiterítettük a kártyákat a Götze üzlet már le van zsírozva és már varrják a mezét. Ha nem, akkor ez baromi rossz pozícióba helyez minket.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-20, 16:51

Akkor ez az eddigi sok százalékot 99,9-re módosította. Sad
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-20, 16:34

Marotta és Allegri sajtótájékoztatójáról a kobra szavai: "@kingarturo23 has expressed his desire to embark on a different experience, as did Ogbonna, Tevez and Pirlo."
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-20, 12:07

Krisz írta:
Nekem ezzel a visszavásárlási opcióval az a gondom, hogy nem illik bele a projektbe. Fiatalítunk, elköltünk egy rakat pénzt egy 23 éves játékosra aki köré lehet szervezni 8-10 évre a csapatot, de 10 millát nyerve túladunk rajta 2 év után, ennek semmi értelme. Akkor inkább hozzuk el Saponarat vagy Berardit és meglátjuk mi lesz belőlük.
___
Ami De Bruynet illeti, valószínűleg én vagyok tájékozatlan a pletykákat illetően. Másik kevésbé szexi játékos jelöltem pedig Christian Erikssen a Tottenhamből, lúzer csapat, hype mentes zseni.

a recompra nem mint cél, hanem mint egyetlen opció merült fel morata esetében is. most is valószínűleg az a helyzet, hogy máshogy nem lehetne götzéhez jutni. csak annyit akartam mondani, hogy bár nem a legjobb konstrukció, jobban belegondolva azért nem is feltétlenül a másik véglet ("fiókcsapat vagyunk") az igaz.

erikssent én is sunáznám, sőt, már fel is merült a neve. a tottenham állítólag jól megveszi ilicicet, azzal pont erikssen szabadulna fel.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-20, 11:21

Krisz írta:
s4tch írta:
visszavásárlási opció: moratánál annyi a probléma, hogy túl alacsony a 30 milla. ezzel együtt ha valaki azt mondja, kapunk egy klasszispalántát 2 évre kölcsönbe úgy, hogy még fizet is érte a real, akkor az úgy nem rossz konstrukció. götzét a hírek szerint 2 évre 5-5 milláért vesszük kölcsön, a végén 30 millás kötelező vásárlással (+30), ami szumma 40m. ezzel szemben állna a bayern visszavásárlási opciója 50 milla körül. szerintem vállalható.

Nekem ezzel a visszavásárlási opcióval az a gondom, hogy nem illik bele a projektbe. Fiatalítunk, elköltünk egy rakat pénzt egy 23 éves játékosra aki köré lehet szervezni 8-10 évre a csapatot, de 10 millát nyerve túladunk rajta 2 év után, ennek semmi értelme. Akkor inkább hozzuk el Saponarat vagy Berardit és meglátjuk mi lesz belőlük.
___
Ami De Bruynet illeti, valószínűleg én vagyok tájékozatlan a pletykákat illetően. Másik kevésbé szexi játékos jelöltem pedig Christian Erikssen a Tottenhamből, lúzer csapat, hype mentes zseni.

Eriksen a tökéletes 10-es lenne szerintem is. 20 alatt vették, volt egy jó szezonja, szerintem 30 millióért még mozdítható is lenne. Ő inkább tud kreatívan irányítani a csatárok mögött, mint Draxler. Imádom a németet is, de nem őt keressük most.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-20, 10:31

s4tch írta:
visszavásárlási opció: moratánál annyi a probléma, hogy túl alacsony a 30 milla. ezzel együtt ha valaki azt mondja, kapunk egy klasszispalántát 2 évre kölcsönbe úgy, hogy még fizet is érte a real, akkor az úgy nem rossz konstrukció. götzét a hírek szerint 2 évre 5-5 milláért vesszük kölcsön, a végén 30 millás kötelező vásárlással (+30), ami szumma 40m. ezzel szemben állna a bayern visszavásárlási opciója 50 milla körül. szerintem vállalható.

Nekem ezzel a visszavásárlási opcióval az a gondom, hogy nem illik bele a projektbe. Fiatalítunk, elköltünk egy rakat pénzt egy 23 éves játékosra aki köré lehet szervezni 8-10 évre a csapatot, de 10 millát nyerve túladunk rajta 2 év után, ennek semmi értelme. Akkor inkább hozzuk el Saponarat vagy Berardit és meglátjuk mi lesz belőlük.
___
Ami De Bruynet illeti, valószínűleg én vagyok tájékozatlan a pletykákat illetően. Másik kevésbé szexi játékos jelöltem pedig Christian Erikssen a Tottenhamből, lúzer csapat, hype mentes zseni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-20, 09:06

hónapok óta tartja magát a pletyi, hogy de bruyne megy a citybe, 40-60 millió fontért. a legutolsó hír, hogy a wolfsburg még megtartja egy évig (most tértek vissza a bl-be, egy jó évad megnyomná annyira a költségvetésüket, hogy kdb eladásával és a bl-apanázzsal komoly bevásárlást rendezzenek), szóval lehet, hogy a city összes pénze se lenne elég arra, hogy idén megmozdítsa. kb. ennyit a juve esélyeiről. verratti szint a csávó, minden téren.

draxler vs götze: krisszel értek egyet. az egy dolog, hogy götze érettebb, tapasztaltabb, és draxler súlyos sérülésből jön vissza. viszont götze született belső támadó középpályás, gyakorlatilag őt keressük. mondjuk szerintem firminót kellett volna megvenni (sokkal jobban védekezik, mint a hasonló poszton játszók 99%-a), de ha götze tényleg mozdítható, akkor nem kell szarozni, meg kell állapodni a bayernnel.

visszavásárlási opció: moratánál annyi a probléma, hogy túl alacsony a 30 milla. ezzel együtt ha valaki azt mondja, kapunk egy klasszispalántát 2 évre kölcsönbe úgy, hogy még fizet is érte a real, akkor az úgy nem rossz konstrukció. götzét a hírek szerint 2 évre 5-5 milláért vesszük kölcsön, a végén 30 millás kötelező vásárlással (+30), ami szumma 40m. ezzel szemben állna a bayern visszavásárlási opciója 50 milla körül. szerintem vállalható.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-19, 23:37

zetterberg40 írta:
A pénz fejetlen elverése rossz megfogalmazás volt. Egyelőre nem látom, miként tudnánk úgy elhozni Götzét, hogy az a klub számára ne legyen valamilyen szinten hátrányos. Visszavásárlási opció, valamint a sima kölcsön (opció nélküli) sem lenne jó szerintem. Kérdés, hogy mondjuk egy kölcsön+30 milliós opcióra bólintana-e a Bayern? A pletykák alapján amúgy sem tűnik lehetőségnek, hogy most azonnal megvegyük. Draxler esetében is inkább kölcsön+opcióról írnak, leginkább a tavalyi sérülései miatt.

De Bruyne egyébként miért kevésbé szexi kategória? Smile Tavaly a Bundesliga legjobb játékosa volt 10 góllal és 20 gólpasszal, az ára pedig legalább annyi, mint Götzeé. Eleve 25 millióért vették, a Volkswagen pedig aligha adná 35 millió alatt, hiszen piszkosul jó játékos. Amúgy szerintem előbb-utóbb úgyis a Bayernben fog kikötni.

Pont az a lényeg, hogy ha akarják Vidalt akkor bele kell menniük egy kölcsön plusz opcióba, ez a mi leverageünk. Kpra ezek szerint nem tudjuk megvenni, akkor pedig Vidalt is kockázatos lenne elengedni. Tescos áron kapják meg (oké 2 év van a szerződéséből de akkor is), a Bayern meg egy drága misfittől szabadul meg, 2 évig mi álljuk a fizetését aztán kapnak 30 millát plusz lehet a kölcsönért is fizetünk valamennyit. Guardiola most akarja, de olyan ez mint amikor a kisgyerektől el akarják venni a megunt játékot, a Bayern vezetőség sokkal pragmatikusabb ennél.

De Bruyne mindkét értelemben kevésbé szexi Smile. Nincs körülötte akkora nemzetközi hype és szerintem olcsóbb lenne mint Isco vagy Oscar. A Wolfsburg mögött meg hiába áll a VW, korábban is bizonyították, hogy simán kpra váltják a játékosaikat és egyáltalán nem horribilis összegekért. És arcra sem az a CR (vagy akár Götze) akiért a tinilányok ujjazzák magukat, ezért a marketingértéke kevesebb.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-19, 21:47

Krisz írta:
Szerintem Draxler más mint a Götze, Isco, Oscar vonal. Eszes, de inkább a cselezős, rohadtgyors szélső, én meg úgy gondolom, hogy nekünk egy echte 10es kell most ebbe a rendszerbe. Nyilván nem dőlök a kardomba ha Draxlert hozzuk el, de szerintem Götze jobb választás lenne. Szerintem a milliók fejetlen elverése Gerzson lett volna, na ő az akiről alig lehet tudni valamit, Európában még nem játszott, semmit nem tett még le az asztalra. Götze egy világbajnok, BL ezüstérmes, az ilyen játékosokat nem lehet olcsón megszerezni, nekünk pedig egy ilyen játékos kell most, szerintem tisztában van mindenki azzal, hogy ennek ára van. Az egyetlen kockázat vele, hogy nem passzol esetleg neki a Serie A vagy Allegri rendszere, de én bízok a vezetőségben és Allegriben, hogy az ilyen részleteket mérlegelték, nekik is tisztában kell lenniük vele, hogy olyan játékost kell venni aki nem zsákbamacska semmilyen szempontból. A kevésbé szexi játékos kategóriában amúgy De Bruyne szerintem jobb választás Draxlernél.

Jobban utánanézve, igazad van. A whoscored és a YT videók alapján Draxler alapvetően tényleg egy bal szélről induló támadó középpályás, aki sok csellel operál, és előszeretettel húzódik befelé. Ha pedig az Allegri féle "4-3-aztán meglátjuk"-ból indulunk ki, akkor karácsonyfa esetén azért jól beilleszthető a csapatba.

A pénz fejetlen elverése rossz megfogalmazás volt. Egyelőre nem látom, miként tudnánk úgy elhozni Götzét, hogy az a klub számára ne legyen valamilyen szinten hátrányos. Visszavásárlási opció, valamint a sima kölcsön (opció nélküli) sem lenne jó szerintem. Kérdés, hogy mondjuk egy kölcsön+30 milliós opcióra bólintana-e a Bayern? A pletykák alapján amúgy sem tűnik lehetőségnek, hogy most azonnal megvegyük. Draxler esetében is inkább kölcsön+opcióról írnak, leginkább a tavalyi sérülései miatt.

Egyébként pedig egy érdekesség: Mario ‪#‎Gotze‬ pochi minuti fa ha cominciato a seguire ‪#‎Marchisio‬ su Instagram. Buon segno o semplice coincidenza?

De Bruyne egyébként miért kevésbé szexi kategória? Smile Tavaly a Bundesliga legjobb játékosa volt 10 góllal és 20 gólpasszal, az ára pedig legalább annyi, mint Götzeé. Eleve 25 millióért vették, a Volkswagen pedig aligha adná 35 millió alatt, hiszen piszkosul jó játékos. Amúgy szerintem előbb-utóbb úgyis a Bayernben fog kikötni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-19, 19:03

s4tch írta:
mekkora trolling lenne behúzni götzét, majd beinteni a vidal dealre rabbit

ibra meg megy vissza a milanba

Kicsit orrnehéz lesz a Milan, hahaha Very Happy

De amúgy tényleg, alapból két normális középső védőt kellett volna venniük, ami pénz meg maradt beletolni a középpályába, mert az is egy szemétdomb, erre megveszik a 4. csatárukat Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-19, 18:45

mekkora trolling lenne behúzni götzét, majd beinteni a vidal dealre rabbit

ibra meg megy vissza a milanba
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-19, 14:46

Guardiolanak még nem szóltak a Götze-Vidal cseréről Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-19, 12:23

zetterberg40 írta:
Nem mondom, hogy jó megoldásnak tartanék egy Morata-bizniszhez hasonlót, de azt sem gondolom, hogy fejetlenül kellene elverni milliókat Götzére. Ráadásul ha igazak a pletykák, akkor a játékos nem akar gyorsan dönteni, márpedig Juve szempontból az lenne az ideális, ha az a bizonyos irányító már jövő héten csatlakozhatna a kerethez. A Bayern meg már Ázsiában haknizik, úgyhogy én jobban hajlok Draxler irányába. Való igaz, hogy a tavalyi szezonja sérülésekkel teli volt, de a 2013/14-es idényben nagyon stabilan nyomta, van benne lehetőség. Olcsóbb megoldás lenne, illetve sokkal inkább passzolna Marottáék eddigi munkásságába: fiatal, viszonylag ismeretlenebb, alacsonyabb fizetésért hozható, akiben ott a lehetőség csak dolgozni kell rajta - mint a Vidal, Pogba, Morata vonal az érkezésük idején. S akkor talán még ez az Alex Sandro is érkezhetne, előre bebiztosítani Evra pótlását.

Szerintem Draxler más mint a Götze, Isco, Oscar vonal. Eszes, de inkább a cselezős, rohadtgyors szélső, én meg úgy gondolom, hogy nekünk egy echte 10es kell most ebbe a rendszerbe. Nyilván nem dőlök a kardomba ha Draxlert hozzuk el, de szerintem Götze jobb választás lenne. Szerintem a milliók fejetlen elverése Gerzson lett volna, na ő az akiről alig lehet tudni valamit, Európában még nem játszott, semmit nem tett még le az asztalra. Götze egy világbajnok, BL ezüstérmes, az ilyen játékosokat nem lehet olcsón megszerezni, nekünk pedig egy ilyen játékos kell most, szerintem tisztában van mindenki azzal, hogy ennek ára van. Az egyetlen kockázat vele, hogy nem passzol esetleg neki a Serie A vagy Allegri rendszere, de én bízok a vezetőségben és Allegriben, hogy az ilyen részleteket mérlegelték, nekik is tisztában kell lenniük vele, hogy olyan játékost kell venni aki nem zsákbamacska semmilyen szempontból. A kevésbé szexi játékos kategóriában amúgy De Bruyne szerintem jobb választás Draxlernél.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-19, 11:20

Krisz írta:
Most épp visszavásárlási opcióról írnak az újságok Götze esetében, ami nálam az egész dealt a kukába vágná. El tudom fogadni, hogy kicseréljük Vidalt Götzere vagy igazolunk mást (sőt szerintem ez a helyes út), de egy bajnoki dupla, BL döntő, zsíros adidas szerződés után, meg úgy egyébként is épp ideje lenne már, hogy ne mi legyünk a bajnokok ligája Chievoja. Ennek érdekében én azt is elfogadnám, hogy Vidal szerződése nálunk járjon le és hogy akár 2 évre bedurcizva felüljön a lelátóra. Mivel a Bayernnek kell Vidal így nekünk is van ász a kezünkben, amit ki kell használni a tárgyalásnál.

Nem mondom, hogy jó megoldásnak tartanék egy Morata-bizniszhez hasonlót, de azt sem gondolom, hogy fejetlenül kellene elverni milliókat Götzére. Ráadásul ha igazak a pletykák, akkor a játékos nem akar gyorsan dönteni, márpedig Juve szempontból az lenne az ideális, ha az a bizonyos irányító már jövő héten csatlakozhatna a kerethez. A Bayern meg már Ázsiában haknizik, úgyhogy én jobban hajlok Draxler irányába. Való igaz, hogy a tavalyi szezonja sérülésekkel teli volt, de a 2013/14-es idényben nagyon stabilan nyomta, van benne lehetőség. Olcsóbb megoldás lenne, illetve sokkal inkább passzolna Marottáék eddigi munkásságába: fiatal, viszonylag ismeretlenebb, alacsonyabb fizetésért hozható, akiben ott a lehetőség csak dolgozni kell rajta - mint a Vidal, Pogba, Morata vonal az érkezésük idején. S akkor talán még ez az Alex Sandro is érkezhetne, előre bebiztosítani Evra pótlását.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-19, 10:44

Most épp visszavásárlási opcióról írnak az újságok Götze esetében, ami nálam az egész dealt a kukába vágná. El tudom fogadni, hogy kicseréljük Vidalt Götzere vagy igazolunk mást (sőt szerintem ez a helyes út), de egy bajnoki dupla, BL döntő, zsíros adidas szerződés után, meg úgy egyébként is épp ideje lenne már, hogy ne mi legyünk a bajnokok ligája Chievoja. Ennek érdekében én azt is elfogadnám, hogy Vidal szerződése nálunk járjon le és hogy akár 2 évre bedurcizva felüljön a lelátóra. Mivel a Bayernnek kell Vidal így nekünk is van ász a kezünkben, amit ki kell használni a tárgyalásnál.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-17, 16:23

EsztéNégy írta:
Nekem mondod? Én simán őt hoztam volna Zaza helyett, de ahogy beszélték itt már többen is korábban, a csávó valószínűleg sohasem fog nálunk játszani, mert nem akar. Mikor kerülhetne a kezdő közelébe, ha nem akkor, amikor Moratán kívül gyakorlatilag mindenki új arc elöl? S mégis, ő inkább marad a zöld-feketéknél...

Szerintem ez kamu (ő nagyon hamar kinövi a Sassolt és innentől kezdve profi játékosnál nem számít a múlt meg hogy milyen pizsamát hordott az oviban, csak a lehetőség és a pénz1), ugyanazt a dealt csináltuk meg vele, mint Zazaval és állítólag gentlemen's agreementben már le van zsírozva, hogy jön jövőre. Az ő szerződésében az van, hogy 2017 nyaráig bármikor élhetünk az opciós jogunkkal. Az én pénzem a következő verzión van: idén még túl rizikósnak értékeltük, hogy ő töltse be azt a kulcsszerepet amire első körben Iscot vagy Oscart akartuk, ezért csináltuk ezt a dealt, aztán ha nem sikerül lebizniszelni valamelyik nagy nevet akkor még mindig nyugodtan besétálhatunk a Sassolhoz augusztus 31én Berardiért. Ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy még júliusban lezárjuk a mercatot. Tardellivel ellentétben szerintem a védelemre nem nagyon kell már költeni, minőségben és mennyiségben is megvagyunk. Ha esetleg egy Alex Sandrot sikerül elhozni, akkor az bonus, de egy szezont is várhatunk vele ha úgy adódik.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2015-07-17, 15:56

Nekem mondod? Én simán őt hoztam volna Zaza helyett, de ahogy beszélték itt már többen is korábban, a csávó valószínűleg sohasem fog nálunk játszani, mert nem akar. Mikor kerülhetne a kezdő közelébe, ha nem akkor, amikor Moratán kívül gyakorlatilag mindenki új arc elöl? S mégis, ő inkább marad a zöld-feketéknél...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
25 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: