Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-28, 22:54

sneco7 írta:
Nem tudom nézi-e valaki a Gladbach-Barca meccset,de remélem Marotta igen és leteszi a lét Dahoudért, jó a srác, bár a haja nem olyan színes,mint Pogbának,szerintem játékban tudná pótolni afro

Meg lennék lepve a várható igazolásokat figyelembe véve. A Bentancurra érvényes opciónkat valószínűleg érvényesíteni fogjuk, Witsel pedig ha télen jön, akkor nagyon olcsón, nyáron meg ingyen. Három középpályást is építsünk be? Kicsit merész lenne, bár azt nem mondanám, hogy ne lenne elég középpályásunk, akiktől meg lehetne válni adott esetben. Asamoah szerintem nyáron mindenképpen távozik, Hernanest a teljesítményétől függetlenül kellene nyáron elengedni. Nálam Khedira sem maradna, de azt kétlem, hogy őt elküldenénk. Akkor inkább Sturaro lehet. Rajtuk kívül érdemes lenne Dani Alvesnek és Alex Sandronak csereembert találni, bár Lichtit megtarthatjuk éppen.
Jó lenne, ha 1-2 játékost már januárban megszereznénk, mondjuk egy Bentancurra gondolnék. Nem azért, mert ő tavaszra annyira kellene, hanem mert ebben a szezonban bőven tudunk annyit költeni, hogy a FFP keretein belül maradjunk, és így legalább ennyivel kevesebb erősítésre - és egyben kiadásra - lenne szükség nyáron.

Én valahogy nem tudom elhinni, hogy a Milantól el tudnánk hozni Donnarummat. Vagy a Milan rövid időn belül ismét tényező lesz, vagy a Realban köt ki, nekem ez az érzésem. Én Perinre tippelek, aki 2018-ban érkezni fog, neki 2019-ben jár le a szerződése. Egyébként olyan sok kapus nincs, akivel hosszú távon lehetne számolni, képes lehet megközelíteni Gigi szintjét, és mozdítható lesz. Konkrétan Bernd Leno és Sergio Rico azok, akikben látom ezt a lehetőséget, de azt is érdemes hozzátenni, hogy az utolsó alkalom, amikor nem olasz kapusra esett a választás, nem sült el olyan csodásan, pedig egy van der Sar nem hangzik rosszul.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-28, 22:22

Nem tudom nézi-e valaki a Gladbach-Barca meccset,de remélem Marotta igen és leteszi a lét Dahoudért, jó a srác, bár a haja nem olyan színes,mint Pogbának,szerintem játékban tudná pótolni afro
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-28, 18:32

Stefano Tacconi thinks Donnarumma to Juve is already done.

#Tacconi: "#Donnarumma will go to #Juve. Based on my opinion? It's based on the [words of] prosecutors."
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-17, 17:44

Krisz írta:

A whoscored dobta fel facebookon. Ránézve a statjaira, kb ugyanaz mint Kanté. Brutál. Egy ilyen középpályás (vagy ő) kellene nekünk.

FANFÁR: ON

Adódik a beceneve: Géj.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-17, 14:45

Bevásárlóközpont - Page 14 14364655_10154529914099127_6274672411488348564_n

A whoscored dobta fel facebookon. Ránézve a statjaira, kb ugyanaz mint Kanté. Brutál. Egy ilyen középpályás (vagy ő) kellene nekünk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-09, 21:18

s4tch írta:
Krisz írta:
Én kifejezetten nettot lattam valahol.

...Ha meg europat nézzük, ez meg mindig feleannyi, mint a MU, City, Barca, Real es tarsai. Amire kivancsi lennek, hogy milyen lenne az arány ezekkel a klubokkal ha azonos adozasi felteteleik lennenek.

nettó 15 millió font? az messi és ronaldo szintje, utánuk pedig hosszú szünet. annyira azért nem nagy sztár pogba. (még.)

egyébként a mu paycheckje nem is annyira durva, mint amit a bevételeik alapján feltételezne az ember. valamikor a nyáron néztem a 2015-ös pénzügyi jelentésüket, 202 millió font volt az összes bérköltségük, ez a juventusnál is belekarcol a 200 millió euróba. árfolyamtól függően max. 30% különbség lehet a két klub között ezen a téren.

na, kerestem egy ilyet:
http://www.independent.co.uk/sport/football/premier-league/wayne-rooney-salary-four-times-greater-than-entire-manchester-united-squad-in-1969-accounts-reveal-a6838386.html
itt 203 millát írnak, biztos igazuk van. rooney bére miatt kerestem meg: ő bruttó 13,5 millát keres, és pogba, valamint zlatan érkezése előtt ő volt a mu legjobban fizetett játékosa. kizárt, hogy ezt megduplázza a mu pogba kedvéért.

Pogba nettó Ł15 milláját már nem tudom hol olvastam, az egész nyár tele volt okádva rengeteg hírrel/írással.

A többit a Gazzettaban megjelent szokásos fizetéses cikk alapján írtam.

Bevásárlóközpont - Page 14 Screen11Bevásárlóközpont - Page 14 Screen10

Itt mindkét esetben, a mi 145 millánk és a MU 304 millája (~260 millió font) is bruttóban szerepel. A játékosokra bontott fizetést nem írják konkrétan, de valószínűleg nettó, hacsak az ő ~72 millájuk mellett nem fizetünk még ugyanannyit bruttóban egyéb alkalmazottaknak. Ami Angliában megy az nevetséges, ez a 145 milla is nagyon kemény, főleg a Serie A többi csapatának összfizetéséhez képest, ehhez képest a MU csípőből kétszer akkora fizetést tud kínálni mint mi.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-08, 09:37

a nettó / bruttó számolgatást honnan veszitek?
amúgy biztos, hogy alkalmazotti státuszban van pubi manchesterben (meg úgy általában bármely focista bárhol)?
mert ha nem akkor ez az arány szinte bármi lehet...
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-08, 09:34

.bb. írta:
sneco7 írta:


Na de ha jön Witsel,akkor mindenképp őt neveztük volna a BL-be, ergó Lichti akkor is bukta.

Lichtsteiner szerintem BL kerettag lett volna, ha nem jön Cuadrado, mert kell 2 szélső védő. valaki más szívott volna, ha beesik Witsel.

Olyat is olvastam, hogy Licht kimaradása egy megállapodás volt a játékos és a klub között, mert így januárban olyan csapatba is igazolhat, amelyik bl-ben szerepel.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-08, 08:12

Krisz írta:
Én kifejezetten nettot lattam valahol.

...Ha meg europat nézzük, ez meg mindig feleannyi, mint a MU, City, Barca, Real es tarsai. Amire kivancsi lennek, hogy milyen lenne az arány ezekkel a klubokkal ha azonos adozasi felteteleik lennenek.

nettó 15 millió font? az messi és ronaldo szintje, utánuk pedig hosszú szünet. annyira azért nem nagy sztár pogba. (még.)

egyébként a mu paycheckje nem is annyira durva, mint amit a bevételeik alapján feltételezne az ember. valamikor a nyáron néztem a 2015-ös pénzügyi jelentésüket, 202 millió font volt az összes bérköltségük, ez a juventusnál is belekarcol a 200 millió euróba. árfolyamtól függően max. 30% különbség lehet a két klub között ezen a téren.

na, kerestem egy ilyet:
http://www.independent.co.uk/sport/football/premier-league/wayne-rooney-salary-four-times-greater-than-entire-manchester-united-squad-in-1969-accounts-reveal-a6838386.html
itt 203 millát írnak, biztos igazuk van. rooney bére miatt kerestem meg: ő bruttó 13,5 millát keres, és pogba, valamint zlatan érkezése előtt ő volt a mu legjobban fizetett játékosa. kizárt, hogy ezt megduplázza a mu pogba kedvéért.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-07, 21:51

A Kobra a JTV-nek adott interjúban is kihangsúlyozta, Pogba eladása nélkül is jött volna Higany. A dagi megszerzése volt az idei mercato prioritása. Már annyiszor mondja, hogy a végén tényleg elhiszem.

Apropó dagi: nem tudom, hogy néztétek-e a napokban az edzésről készült képeket, de mintha fogyott volna néhány dekát. Elvileg ő és Pjanics is kezdő lesz hétvégén. A bosnyáknak igencsak jól ment a játék a tegnapi válogatott meccsen.



Ja és elvileg Bonucci és Dybala új szerződése is készülőben van. Mindkettejük fizetését 5 millióra emelheti a klub 2021-ig.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-07, 10:16

s4tch írta:
Krisz írta:
Elvileg 15 millió FONTot keres évente, tehát 23 évesen rádobtak az addigi éves 4 millás fizetésére még kb 14 millió eurót....

bruttó 15 milla fontról van szó, ez euróban kb. 17,8-17,9, nettóban meg a fele. a juvés fizetése meg már idéntől 5,5 lett volna, illetve a szerződése végéig mindenféle módosítás nélkül 6,5-re emelkedett volna. ezt marottáék kapásból nettó 7-re felemelték volna.

egyébként az imázsjogokkal együtt pogba kb. nettó 12 milla körül kaphat most a manchestertől. a real csak 10-et tudott volna adni, ezért "tért haza".

ja, és szerintem is jobb lesz a csapategység pogba nélkül. nagyjából dybalával és evrával volt baráti jellegű a viszonya, ez nem túl erős azok után, hogy lenyomott itt 4 szezont. pjanic a pályán fogja pótolni, az öltözőből meg senkinek nem fog hiányozni az a hülyegyerek.

Én kifejezetten nettot lattam valahol.

Ha már fizetések, a mai Gazetta lehozta a szokasos éves fizetes jelentest. Azon tul, hogy magasan nalunk a legnagyobb az osszfizetes erdemes vegignezni ezeknek az eloszlasat. Az egy dolog, hogy a mi amúgy realis aspiracionkkal (scudetto, BL), bevetellel ez az összeg nem olyan durva, a masik pedig, hogy alig latni igazan toltelek jatekost akit gyakorlatilag feleslegesen fizet a klub (De Ceglie és Mattiello). Persze Neto 2 millaja bantja kicsit a szemem, mikozben a kvotaszabaditas mellett feleennyivel meguszhattuk volna Mirantevel. Visszaterve a toltelek jatekosokra, az ínter 20 millaval marad le tolunk, dobogo, BL nelkul egy rakas toltelekkel. Ha meg europat nézzük, ez meg mindig feleannyi, mint a MU, City, Barca, Real es tarsai. Amire kivancsi lennek, hogy milyen lenne az arány ezekkel a klubokkal ha azonos adozasi felteteleik lennenek.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-07, 09:41

Krisz írta:
Elvileg 15 millió FONTot keres évente, tehát 23 évesen rádobtak az addigi éves 4 millás fizetésére még kb 14 millió eurót....

bruttó 15 milla fontról van szó, ez euróban kb. 17,8-17,9, nettóban meg a fele. a juvés fizetése meg már idéntől 5,5 lett volna, illetve a szerződése végéig mindenféle módosítás nélkül 6,5-re emelkedett volna. ezt marottáék kapásból nettó 7-re felemelték volna.

egyébként az imázsjogokkal együtt pogba kb. nettó 12 milla körül kaphat most a manchestertől. a real csak 10-et tudott volna adni, ezért "tért haza".

ja, és szerintem is jobb lesz a csapategység pogba nélkül. nagyjából dybalával és evrával volt baráti jellegű a viszonya, ez nem túl erős azok után, hogy lenyomott itt 4 szezont. pjanic a pályán fogja pótolni, az öltözőből meg senkinek nem fog hiányozni az a hülyegyerek.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-06, 17:19

s4tch írta:
laac írta:
Nekem pont,h úgy tűnt,h"beáll"a sorba a JUVenál,és nincsenek sztár alűrök(éjszakai tivornya,cimlapok,ferrari amortizálás,pl.ballotteli félék)meg ilyenek!Szerintem pont beleillet volna ebbe a JUVEs közegbe ahol mindenki csinálja a dolgát,csapategység stb!!Rohadt gusztustalanak tartom,és jó lenne egyszer megtudni,h a klub és játékosoknak mi a véleménye és mi volt a háttérbe az eligazolásakor!!

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Elvileg 15 millió FONTot keres évente, tehát 23 évesen rádobtak az addigi éves 4 millás fizetésére még kb 14 millió eurót. Annyiért talán kibír egy évet BL nélkül. Ez azt is jelenti, hogy annyi idősen mint Messi/CR többet fog náluk keresni. Szerintem az, hogy nem voltak sztáralűrjei (azt az egyet kivéve amikor késett Conte edzéséről - mondjuk ezért kárhoztak már el emberek) nem jelenti azt, hogy az öltözői közegbe belepasszol, az egysoros búcsúüzenetek (nem is mindenkitől) alapján nyilvánvaló hogy nem volt senki országos cimborája, sőt még azt is meg merem kockáztatni - noha aligha volt destruktív a jelenléte - nélküle még jobb lett a csapategység.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-06, 17:07

Tankcsapda írta:

Marchisio saját nevelés, helyette Lichtit nem tudtuk volna nevezni a BL-re.

Ez bizony kiment a fejemből.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-06, 16:42

laac írta:
Nekem pont,h úgy tűnt,h"beáll"a sorba a JUVenál,és nincsenek sztár alűrök(éjszakai tivornya,cimlapok,ferrari amortizálás,pl.ballotteli félék)meg ilyenek!Szerintem pont beleillet volna ebbe a JUVEs közegbe ahol mindenki csinálja a dolgát,csapategység stb!!Rohadt gusztustalanak tartom,és jó lenne egyszer megtudni,h a klub és játékosoknak mi a véleménye és mi volt a háttérbe az eligazolásakor!!

Bevásárlóközpont - Page 14 Money-money-money7-richest-bollywood-celebrities
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-06, 16:38

tjunior írta:
Pogba eddig még mindenhonnan furcsán lépett le, így csak folytatta a hagyományát. A viselkedése elég érdekes, de ezen semmi meglepő sincs, gyerekkora óta hallja hogy különleges, hihetetlenül tehetséges, tizenévesen milliókat keres, évek óta sztárolják, teljesen elszakadt a való élettől, vagy inkább sosem volt része, óriási egot növesztett ahol lényegtelen bármilyen csapattárs véleménye. Igazából az lett volna a meglepő ha nem így lép le.
Nekem pont,h úgy tűnt,h"beáll"a sorba a JUVenál,és nincsenek sztár alűrök(éjszakai tivornya,cimlapok,ferrari amortizálás,pl.ballotteli félék)meg ilyenek!Szerintem pont beleillet volna ebbe a JUVEs közegbe ahol mindenki csinálja a dolgát,csapategység stb!!Rohadt gusztustalanak tartom,és jó lenne egyszer megtudni,h a klub és játékosoknak mi a véleménye és mi volt a háttérbe az eligazolásakor!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-06, 10:32

Krisz írta:
Lehet azért nincs benne mert hivatalosan Primaveras. Nem pedig olyan mint mondjuk Messi, tehát saját nevelés de már nem 20 éves.

Egyébként érdekes, hogy a vezetőség mennyire optimista Marcsival kapcsolatban ami - ha nem alaptalan - örvendetes. Viszont még úgy is október közepe a várható visszatérése, hogy baromi jól halad a rehabilitáció. Na most ha ránézünk a naptárra, akkor október közepétől számítva 3 meccs marad hátra, november 2 meg még mindig csak 2 hét attól számítva amikor elvileg már pályára léphet. Ez még lehet pont az az intervallum ami még nem kockázatmentes, hogy egy éles BL meccset végigtoljon. Tehát Marcsi potenciális 2 vagy 3 meccse helyett lehet jobb lett volna Lichtit nevezni. Bár a franc se tudja, így is el vagyunk látva jobbhátvédekkel, főleg ha Marotta a télen hozza Darmiant és De Scigliot is hahaha Very Happy

Ha már itt tartunk én mindkettőnek örülnék, diszkont áron meg nem is lenne rossz biznisz. Evra sem lesz már fiatalabb, egy-két évük van még Alvessel (meg Lichtivel).

Marchisio saját nevelés, helyette Lichtit nem tudtuk volna nevezni a BL-re.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-06, 09:45

Pogba eddig még mindenhonnan furcsán lépett le, így csak folytatta a hagyományát. A viselkedése elég érdekes, de ezen semmi meglepő sincs, gyerekkora óta hallja hogy különleges, hihetetlenül tehetséges, tizenévesen milliókat keres, évek óta sztárolják, teljesen elszakadt a való élettől, vagy inkább sosem volt része, óriási egot növesztett ahol lényegtelen bármilyen csapattárs véleménye. Igazából az lett volna a meglepő ha nem így lép le.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-05, 21:31

Lehet azért nincs benne mert hivatalosan Primaveras. Nem pedig olyan mint mondjuk Messi, tehát saját nevelés de már nem 20 éves.

Egyébként érdekes, hogy a vezetőség mennyire optimista Marcsival kapcsolatban ami - ha nem alaptalan - örvendetes. Viszont még úgy is október közepe a várható visszatérése, hogy baromi jól halad a rehabilitáció. Na most ha ránézünk a naptárra, akkor október közepétől számítva 3 meccs marad hátra, november 2 meg még mindig csak 2 hét attól számítva amikor elvileg már pályára léphet. Ez még lehet pont az az intervallum ami még nem kockázatmentes, hogy egy éles BL meccset végigtoljon. Tehát Marcsi potenciális 2 vagy 3 meccse helyett lehet jobb lett volna Lichtit nevezni. Bár a franc se tudja, így is el vagyunk látva jobbhátvédekkel, főleg ha Marotta a télen hozza Darmiant és De Scigliot is hahaha Very Happy

Ha már itt tartunk én mindkettőnek örülnék, diszkont áron meg nem is lenne rossz biznisz. Evra sem lesz már fiatalabb, egy-két évük van még Alvessel (meg Lichtivel).
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-05, 21:12

Krisz írta:


Itt a klub listája
______________________________

Egyébként igazán megcsinálhattuk volna a Neto-Mirante cserét - szerintem alapból jobb kapus Mirante, mint Neto, a tényeket tekintve meg tökmindegy hogy ki véd a kupában meg azon a két meccsen amikor Buffon influenzás. Ebben az esetben meg lett volna hely Lichtinek.

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2017/clubs/club=50139/index.html

Ezen nincs ott...érdekes.

Ilyenkor sajnálom,hogy nem látunk a színfalak mögé...lehet, hogy próbálták elpasszolni Netot,de nem kellett senkinek, mert ugye voltak hírek egy ilyen cseréről.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-05, 19:43

sneco7 írta:
Krisz írta:


Audero hivatalosan a 3. számú kapusunk, de mivel saját nevelés és 19 éves így nem számít bele a kvótába. Egyébként a hivatalos listán ő is rajta volt.

Most néztem az uefa.com-on a hivatalos listát és nem volt, ugye a saját nevelésűeket a B listára szoktak feltenni, de úgy sem volt jelölve. Más csapatoknál megnéztem és ott külön fel voltak tűntetve a B listás játékosok is.

Itt a klub listája
______________________________

Egyébként igazán megcsinálhattuk volna a Neto-Mirante cserét - szerintem alapból jobb kapus Mirante, mint Neto, a tényeket tekintve meg tökmindegy hogy ki véd a kupában meg azon a két meccsen amikor Buffon influenzás. Ebben az esetben meg lett volna hely Lichtinek.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-05, 19:18

Krisz írta:
sneco7 írta:
Az egy dolog,hogy Lichtit nem neveztük a BL-re,de kapust is csak 2-őt,ami nem túl megszokott,bár az esetek többségében elégséges. Viszont így ránézésre elég bő a keretünk, legfeljebb a középpálya minősége lehet kérdéses,de ha Marci októberben visszatér és decemberre visszanyeri világklasszis formáját, akkor még ezt sem feltétlenül állítanám. Azért egy Marci, Pjanic,, Khedira középpálya nem hangzik rosszul,csak legyenek egészségesek. Annó a Barca középpályán sem volt több izom a Xavi,Iniesta,Busquets hármasban.

Valahol olvastam,hogy a nyáron próbálkoztunk Lukakunál is,de maradt inkább Evertonban bohóckodni...érdekes...nem tudom mennyi a valóság alapja.

Audero hivatalosan a 3. számú kapusunk, de mivel saját nevelés és 19 éves így nem számít bele a kvótába. Egyébként a hivatalos listán ő is rajta volt.

Most néztem az uefa.com-on a hivatalos listát és nem volt, ugye a saját nevelésűeket a B listára szoktak feltenni, de úgy sem volt jelölve. Más csapatoknál megnéztem és ott külön fel voltak tűntetve a B listás játékosok is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-05, 19:13

jackie_d írta:
zetterberg40 írta:
A Tuttosport a Pogba-transzfer hátteréről:

http://www.vecchiasignora.com/topic/305770-ts-agnelli-e-marotta-volevano-vendere-pogba-nel-2017-ma-raiola-ha-fatto-saltare-tutto-paul-ha-detto-no-al-real-perche-offriva-meno-dello-united/

nekem ez így azért utólagos picsogásnak tűnik...

Az is, de ettől függetlenül Pogba elég nagy geci volt (Raiolara meg nyilván nincsenek jelzők). És az is elég nyilvánvaló, hogy az öltözőben sem volt senkinek az országos cimbije, amolyan respected colleague akinek megállsz 5 percre az irodai búcsúján, eszel a tortájából és sok szerencsét kívánsz de soha többet nem beszélsz vele. Annak azért örülök, hogy ilyen elcseszett frizurát meg DABozást (amúgy csak szerintem kurvabéna ez az egész?) nem látok többet.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-05, 19:09

sneco7 írta:
Az egy dolog,hogy Lichtit nem neveztük a BL-re,de kapust is csak 2-őt,ami nem túl megszokott,bár az esetek többségében elégséges. Viszont így ránézésre elég bő a keretünk, legfeljebb a középpálya minősége lehet kérdéses,de ha Marci októberben visszatér és decemberre visszanyeri világklasszis formáját, akkor még ezt sem feltétlenül állítanám. Azért egy Marci, Pjanic,, Khedira középpálya nem hangzik rosszul,csak legyenek egészségesek. Annó a Barca középpályán sem volt több izom a Xavi,Iniesta,Busquets hármasban.

Valahol olvastam,hogy a nyáron próbálkoztunk Lukakunál is,de maradt inkább Evertonban bohóckodni...érdekes...nem tudom mennyi a valóság alapja.

Audero hivatalosan a 3. számú kapusunk, de mivel saját nevelés és 19 éves így nem számít bele a kvótába. Egyébként a hivatalos listán ő is rajta volt.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-05, 19:04

Az egy dolog,hogy Lichtit nem neveztük a BL-re,de kapust is csak 2-őt,ami nem túl megszokott,bár az esetek többségében elégséges. Viszont így ránézésre elég bő a keretünk, legfeljebb a középpálya minősége lehet kérdéses,de ha Marci októberben visszatér és decemberre visszanyeri világklasszis formáját, akkor még ezt sem feltétlenül állítanám. Azért egy Marci, Pjanic,, Khedira középpálya nem hangzik rosszul,csak legyenek egészségesek. Annó a Barca középpályán sem volt több izom a Xavi,Iniesta,Busquets hármasban.

Valahol olvastam,hogy a nyáron próbálkoztunk Lukakunál is,de maradt inkább Evertonban bohóckodni...érdekes...nem tudom mennyi a valóság alapja.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-05, 10:17

zetterberg40 írta:
A Tuttosport a Pogba-transzfer hátteréről:

http://www.vecchiasignora.com/topic/305770-ts-agnelli-e-marotta-volevano-vendere-pogba-nel-2017-ma-raiola-ha-fatto-saltare-tutto-paul-ha-detto-no-al-real-perche-offriva-meno-dello-united/

nekem ez így azért utólagos picsogásnak tűnik...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-05, 09:55

s4tch írta:
szintén a vs-en van egy l'équipe cikk pogba nyári kalandjairól. a belem forog már ettől a gyerektől.

Egy igazi kis féreg.
Tényleg nem véletlen, hogy a csapattársak közül senki sem búcsúzkodott tőle olyannyira mint másoktól.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-05, 09:29

szintén a vs-en van egy l'équipe cikk pogba nyári kalandjairól. a belem forog már ettől a gyerektől.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-05, 09:18

A Tuttosport a Pogba-transzfer hátteréről:

http://www.vecchiasignora.com/topic/305770-ts-agnelli-e-marotta-volevano-vendere-pogba-nel-2017-ma-raiola-ha-fatto-saltare-tutto-paul-ha-detto-no-al-real-perche-offriva-meno-dello-united/
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-05, 08:28

EsztéNégy írta:
Az mondjuk elég merész, hogy Matuidi állítása szerint simán váltani akart a nyáron és hozzánk igazolt volna, de a PSG azt mondta neki, hogy nem. Össze se lehet hasonlítani ezt azzal, mint mikor Vidal, Tevez vagy Pogesz lépett le tőlünk, és a klub meg sem próbált semmit sem tenni a megtartásukért Sad

Azért ezt így elég merész kijelenteni, hogy semmit sem tettek a vezetők. Elképzelem a megbeszélést, és Pogba beböfögi, hogy menni akar, erre Agnelliék válasza az, hogy ahogy gondolja.

Egyébként egyszerű a képlet: várjuk meg a januárt, és azt, hogy Lemina, illetve Asamoah hogyan teljesítenek. Elsősorban előbbi érdekel, mert ő fejlődőképes. Ha nem lehetünk elégedettek, akkor jöjjön Witsel, Schweini vagy Fabregas, vagy akit Allegri szeretne még a BL-ben bevetni.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2016-09-04, 21:06

Az mondjuk elég merész, hogy Matuidi állítása szerint simán váltani akart a nyáron és hozzánk igazolt volna, de a PSG azt mondta neki, hogy nem. Össze se lehet hasonlítani ezt azzal, mint mikor Vidal, Tevez vagy Pogesz lépett le tőlünk, és a klub meg sem próbált semmit sem tenni a megtartásukért Sad

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
14 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: