Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-04, 21:06

Az mondjuk elég merész, hogy Matuidi állítása szerint simán váltani akart a nyáron és hozzánk igazolt volna, de a PSG azt mondta neki, hogy nem. Össze se lehet hasonlítani ezt azzal, mint mikor Vidal, Tevez vagy Pogesz lépett le tőlünk, és a klub meg sem próbált semmit sem tenni a megtartásukért Sad
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-03, 16:09

A Sky most egy kicsit részletesebben ír Lichtsteinerről. Dani Alves érkezésével és Pulika visszatérésével annyit kért Licht ügynöke (aki egyébként a testvére), hogy a klub hallgassa meg a beérkező ajánlatokat. Cáfolják, hogy a játékos az izébe akart volna menni. Ajánlat csak a West Hamtől és a Leicestertől érkezett, de megegyezés nem született.
Licht jelenlegi szerződése 2017 nyaráig szól, de a klubnak 2017 januárig opciója van arra, hogy ezt további egy évvel meghosszabbítsa. Amennyiben ez nem történik meg, a játékost 750 ezer euró illeti meg. Közben azt is írják, hogy Forrest innen vonulna vissza, ezért zajlanak a tárgyalások a szerződéshosszabbításról, de Licht a jelenlegi fizujánál magasabb összeget szeretne.
Ami pedig a bl-t illeti: kizárólag szakmai döntésről van szó, nem pedig szankcióról. Allegri Marchisio sérülése miatt nevezte inkább Hernanest.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-02, 15:04

sneco7 írta:
zetterberg40 írta:
Pulika megörökölte a 7-es mezszámot Zazinnyótól.

Ja és Lichtsteinert nem nevezte a klub a bl-re.

Na de ha jön Witsel,akkor mindenképp őt neveztük volna a BL-be, ergó Lichti akkor is bukta.

Lichtsteiner szerintem BL kerettag lett volna, ha nem jön Cuadrado, mert kell 2 szélső védő. valaki más szívott volna, ha beesik Witsel.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 653
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-02, 12:09

zetterberg40 írta:
Pulika megörökölte a 7-es mezszámot Zazinnyótól.

Ja és Lichtsteinert nem nevezte a klub a bl-re.

Érdekes egy sztori ez:

- Jött a hír,hogy Lichti ügynöke kérte,engedjék el az Interbe, méghozzá ingyen.
-Aztán a Juve nem engedi és úgy megharagudtak rá,hogy kimarad a BL keretből.
-Lichti mindenhol kiírja,hogy az egész nem igaz, blabla....
-Este Lichti kimarad a BL keretből... scratch
-Azt mondják mivel nem jött Witsel,ezért Hernanes kell középre,ezért is maradt ugye, így kiszorította Lichtit a BL keretből.

Na de ha jön Witsel,akkor mindenképp őt neveztük volna a BL-be, ergó Lichti akkor is bukta. Tényleg inkább adtuk volna el, bár azért ingyen megértem,hogy nem akartuk,de így fizetjük a fizetését és valszeg sokat nem fog játszani,akkor is motiválatlan lesz a BL miatt.

Ilyenkor miért tudunk keménykezűek lenni,mikor meg a sztárjainkról van szó,puhapöcsösködünk... scratch
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-02, 10:53

Azt a fogalmatlan Sissokot csak leigazolta a Tottenham 35 millióért. Nevetséges pénzek röpködtek idén minden falábúért.
Lichtit is el kellett volna adni, most kb ingyen fog lelépni év végén. A BL-ben nem játszik, a motivációja kb 0 lesz, így gyakorlatilag használhatatlan.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-02, 10:52

laggolt a net

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 653
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-02, 10:18

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/videoton-a-franciak-a-fifa-ra-varnak-lang-adam-ugyeben-2523649?utm_source=nsofb&utm_medium=page&utm_campaign=nsofb

Ez Witsel esetében miért nem volt opció? Vagy mi el se indítottuk a regisztrációt? Komolyan nem vágom ezeket a dolgokat, Football Managerbe egyszerűbb Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-02, 06:39

Dybalát meg kiállították a válogatott meccsen.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 23:11

zetterberg40 írta:

Ja és Lichtsteinert nem nevezte a klub a bl-re.

scratch
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 21:51

Pulika megörökölte a 7-es mezszámot Zazinnyótól.

Ja és Lichtsteinert nem nevezte a klub a bl-re.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 16:05

zetterberg40 írta:
kilopo írta:
...

Pulika imádnivaló, ő tényleg szeret itt játszani. Az ilyen arcokhoz kell ragaszkodni.

Witsel állítólag 13 órát töltött a klub főhadiszállásán a Zenit végső jóváhagyására várva. Ő most vajon mit érezhet? Milyen lesz ezek után a kapcsolata a Zenittel?

Ha kicsit elemezzük a szituációt akkor az is kiderül, hogy ezt a dealt egész biztosan Cuadrado bulizta ki magának (talán ezért is hálálkodott nagyon instan az ügynökének): Conte igényt tartott rá, ezért a vezetésnek nem volt indoka eladni (főleg mert akkor igazolhatnak Contének valaki mást, ami mindenképp drágább lesz). És ez a különbség közte meg Morata vagy Pogba között. Neki nagyon sokat kellett vernie a tamtamot, hogy a beleszerelmesedett Conte elengedje és a klub eladja (egy egyszer már a csapatnál megbukott, elvágyódó játékos azért elegendő kockázat), ez csak rajta múlott. Mindezt úgy, hogy az előző szezonban azért közel sem volt fix kezdő. Én szinte biztos vagyok benne, hogy ha Morata ennyire akart volna nálunk játszani akkor ugyanezt megcsinálhatta volna, és akkor a Realtól megvehettük volna a záradékot. Pogba meg nyeljen kolbászt a sertés ügynökével együtt. Remélem elhasalnak a bajnokságban meg az EL-ben.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 16:01

rakkenroll írta:
Húú, de megnéznék egy ilyen meccset..

fapfapfap
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 15:42

s4tch írta:
viszont a keret ereje iszonyú durva:

valld be, hogy ezeket te rajzolod és csak dícsértetni akarod magadat!
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 15:39

Húú, de megnéznék egy ilyen meccset..

Én nagyon bízok Higanyban, gáuccsó ugye, Dibusszal ördögök lesznek, és van még 2-3 jó éve szerintem.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 15:28

juventute írta:
Witselt (vagy mást) elhozzuk télen BL-rájátszást tolni, nincs ezzel gond, de elképesztő, hogy egy Zenit szintű csapat ilyet megcsinálhat.

Jöhetett volna még középpályás vész esetére, de olyan elképesztő mély ez a keret, hogy adott esetben bármikor át lehet állni más, ütőképes formációra.

Plusz középpályással ez a mercato 9/10, így 8/10, ami még mindig zseniális.

majdnem egyetértek. nálam pogba maradásával lett volna 10/10, modriccsal vagy valami hasonló kaliberrel 9/10, witsellel 8/10, így meg 7/10. az afrika-kupa 3 embert visz el, januárban lesz idő korrigálni, szóval nincs minden elveszve, de az a balfaszkodás, hogy májusban kijelentjük, a középpályán sok munkánk lesz megerősíteni a keretet, majd jön egy szem pjanic pogba vagy marcsi helyére, nem épp dicséretes.

viszont a keret ereje iszonyú durva:

Bevásárlóközpont - Page 15 4f62267372ec32dd906981c3b4b8f89d

a b-csapat középpályában gyengébb, mint a napoli vagy az izé, de a védelem és a támadósor miatt talán ez is nyerné a bajnokságot.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 13:06

virracocha írta:
Ez egy tipikus no-win szituáció lett így. Kibasztak velünk, a játékosukkal, meg saját magukkal. Ekkora balfaszokat.

ja, erre gondoltam amikor azt írtam hogy "oroszos" üzlet...
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 12:57

jackie_d írta:
zetterberg40 írta:


Pulika imádnivaló, ő tényleg szeret itt játszani. Az ilyen arcokhoz kell ragaszkodni.

Witsel állítólag 13 órát töltött a klub főhadiszállásán a Zenit végső jóváhagyására várva. Ő most vajon mit érezhet? Milyen lesz ezek után a kapcsolata a Zenittel?

valahol olyasmit olvastam/(álmodtam?) hogy végül "dolgoztak a digitális dokumentumokon, de nem készültek el időre"

Ez egy tipikus no-win szituáció lett így. Kibasztak velünk, a játékosukkal, meg saját magukkal. Ekkora balfaszokat.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 12:26

zetterberg40 írta:
kilopo írta:
...

Pulika imádnivaló, ő tényleg szeret itt játszani. Az ilyen arcokhoz kell ragaszkodni.

Witsel állítólag 13 órát töltött a klub főhadiszállásán a Zenit végső jóváhagyására várva. Ő most vajon mit érezhet? Milyen lesz ezek után a kapcsolata a Zenittel?

valahol olyasmit olvastam/(álmodtam?) hogy végül "dolgoztak a digitális dokumentumokon, de nem készültek el időre"
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 12:17

kilopo írta:
...

Pulika imádnivaló, ő tényleg szeret itt játszani. Az ilyen arcokhoz kell ragaszkodni.

Witsel állítólag 13 órát töltött a klub főhadiszállásán a Zenit végső jóváhagyására várva. Ő most vajon mit érezhet? Milyen lesz ezek után a kapcsolata a Zenittel?
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 11:10

"Grazie a Dio torno a casa mia e insieme ai miei compagni andremo alla conquista di tutto"

azaz (gugli translate)

"Thank God I return to my home and together with my colleagues we will go to the conquest of the whole"

https://twitter.com/Cuadrado/status/771056644704833537

wub
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 09:43

szerintem az idei mercato-nkat alapvetően meghatározta az hogy (legkésőbb piguan leigazolásával) nagyon hamar nyilvánvalóvá vált, hogy pubi megy
sz'al lett egy kurva nagy need-ünk, ami a piac törvényei szerint felnyomta az árakat, mindenki próbált lehúzni minket, így nem találtunk senki normális ár/értékű játékost
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 08:52

CsT írta:
Nem jön már ide lófasz se. Majd holnap kiosztom Marrottát, hogy egész kurva nyáron nem tudott összehozni egy Pogba utódot...de ma már nincs kedvem hozzá. Úrra lett rajtam a csalódottság. Sad

Nem lehet, hogy Hernyót mi nem engedtük el, addig amíg nem jön valaki? És ugye nem jött....

Witsel érkezése esetén Hernanes azonnal ment volna Genoaba kölcsönbe. Mivel nem jött, Hernyó maradt.

Pjanic a Pogba-pótló, csupán az izom nem érkezett meg egy másik középpályás személyében. Én is vékonynak érzem ezt így, Marotta bealudt.

Mondjuk én a BL-be nem élném bele magam, oda egy rakás mák is kell sok minden más mellett. Ott az esélyek reálisan nézve nem emelkedtek.
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 08:49

Witselt (vagy mást) elhozzuk télen BL-rájátszást tolni, nincs ezzel gond, de elképesztő, hogy egy Zenit szintű csapat ilyet megcsinálhat.

Jöhetett volna még középpályás vész esetére, de olyan elképesztő mély ez a keret, hogy adott esetben bármikor át lehet állni más, ütőképes formációra.

Plusz középpályással ez a mercato 9/10, így 8/10, ami még mindig zseniális.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 08:42

Krisz írta:
Én nem értem ezt a Hernyós dolgot. Volt egy szerződése amiben keres X összeget nálunk 3 even keresztül akár jatszik akár nem. Miért mondana le erről csak úgy? Miért kellene elfogadnia bármi olyat ami nem tetszik neki? Az már a mi balfaszsagunk hogy egy ilyen dealbe belementunk. Ebben az esetben arról van szo, hogy Hernyó ragaszkodik egy megallapodashoz es nem fogad el szamara kedvezőtlenebb alternatívákat.

Egyébként ha nagyon kell Witsel nekünk, akkor télen elkepeszto diszkontaron elhozhatjuk, mondjuk feleennyiert. Az őszt lazan le kell hozni a mostani kerettel (ennél gyengebbel is siman ment).

egészen hihetetlen, hogy valamiben egyetértünk I love you
gyönyörű gondolat, magadtól írtad? pirat
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 08:07

Én nem értem ezt a Hernyós dolgot. Volt egy szerződése amiben keres X összeget nálunk 3 even keresztül akár jatszik akár nem. Miért mondana le erről csak úgy? Miért kellene elfogadnia bármi olyat ami nem tetszik neki? Az már a mi balfaszsagunk hogy egy ilyen dealbe belementunk. Ebben az esetben arról van szo, hogy Hernyó ragaszkodik egy megallapodashoz es nem fogad el szamara kedvezőtlenebb alternatívákat.

Egyébként ha nagyon kell Witsel nekünk, akkor télen elkepeszto diszkontaron elhozhatjuk, mondjuk feleennyiert. Az őszt lazan le kell hozni a mostani kerettel (ennél gyengebbel is siman ment).
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-09-01, 01:07

A Zenit pofátlan volt, ez tény. De nem ők a legfőbb hibásak, hanem nálunk van a gond. Nem napjaink, heteink voltak arra, hogy találjunk egy olyan középpályást, akivel Pogba távozását feledtetni tudjuk. Volt két szezonnal ezelőtt egy piszkosul jó középpályánk, a legnagyobb erősségünk. Mára a gyenge pontunkká vált. A védelmünk biztos lábakon áll, a támadóink minőségiek, a középpálya nem elég. Persze jöhetünk még ki jól ebből, mert Lemina, Sturaro és Asamoah megmutathatják, hogy nem véletlenül vannak itt - utóbbi esetében a sérülései miatt fogalmaztam így.
Őszintén szólva talán most jelent gondot, hogy nem egy nehezebb csoportba kerülünk. A továbbjutást veszély nem fenyegetné, de legalább lemérnénk a csapat erejét, hogy kell-e erősítés télen vagy sem.

Mindenesetre el kellene gondolkodni azon, miért van az, hogy amikor már van miből költeni, akkor az utolsó pillanatokra maradnak a dolgok. Ez a második nyár, amikor már komolyabb összegekkel dobálóztunk. Tavaly Lemina és Hernanes jöttek, utóbbi teljes mértékben vészmegoldásként, most pedig - amellett persze, hogy örülök neki - Cuadrado kölcsönvételével is elszúrtak egy csomó időt, középpályás pedig nem jött.
Ott volt Matuidi, Fabregas, Witsel, Brozovic, Sissoko. Közülük mondjuk csak Sissoko váltott. Herrera, William Carvalho, és még lehetne sorolni a neveket, akiket bedobtak. De ott lett volna Betancur, akiért csak egy opciót kellett volna érvényesíteni. Nagyon pipa vagyok, mert ez a BL-esélyeinket csökkenti, és amíg a bajnokságot jó eséllyel komoly nehézségek nélkül behúzzuk, addig a BL-re kell a minél jobb játékosállomány.

Én összességében véve is elégedetlen vagyok. Higuaín túlárazva érkezett, Raiolat mi fizettük ki, nem érkezett még egy középpályás, holott kellett volna, korosodik a keret, képtelenek vagyunk túladni olyanokon, mint Hernanes, akikre nincs szükség. A bajnokság meglesz még akkor is, ha akár ketten is reálisan nézve kihívók lehetnek, de ez a BL-re valószínűleg kevés lesz.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-08-31, 23:55

sneco7 írta:
zetterberg40 írta:


#Juventus and #Zenit have started the digital procedure to close the #Witsel deal. Racing to make it in time.

Szerk: Nem sikerült időben véglegesíteni a papírokat. Nem jön.

Helyette marad Hernyó, juppé Rolling Eyes Evil or Very Mad bom

Viszont jövő nyáron jöhet ingyen Witsel...braffó Szenit jocolor geek scratch

Jövő nyáron már inkább ne jöjjön. Ha addig várunk, akkor keressünk alaposabban. Egyébként télen is el lehet hozni, és a BL-ben is játszhatna. Más kérdés, hogy akkor 8-10 milliónál többet vétek lenne adni, de már az is pazarlás lenne a körülményeket nézve.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-08-31, 23:35

Nem jön már ide lófasz se. Majd holnap kiosztom Marrottát, hogy egész kurva nyáron nem tudott összehozni egy Pogba utódot...de ma már nincs kedvem hozzá. Úrra lett rajtam a csalódottság. Sad

Nem lehet, hogy Hernyót mi nem engedtük el, addig amíg nem jön valaki? És ugye nem jött....

Na ezzel a képpel búcsúznék mára:

Bevásárlóközpont - Page 15 14224970_1094835240592710_1307797904668388270_n
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 653
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-08-31, 23:16

zetterberg40 írta:


#Juventus and #Zenit have started the digital procedure to close the #Witsel deal. Racing to make it in time.

Szerk: Nem sikerült időben véglegesíteni a papírokat. Nem jön.

Helyette marad Hernyó, juppé Rolling Eyes Evil or Very Mad bom

Viszont jövő nyáron jöhet ingyen Witsel...braffó Szenit jocolor geek scratch
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-08-31, 22:59

sneco7 írta:
10 perc múlva zárul a piac...akkor a nyúl baszhatja?

#Juventus and #Zenit have started the digital procedure to close the #Witsel deal. Racing to make it in time.

Szerk: Nem sikerült időben véglegesíteni a papírokat. Nem jön.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 653
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2016-08-31, 22:49

10 perc múlva zárul a piac...akkor a nyúl baszhatja?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
15 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: